אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
ארכיון פורום lf2.co.il בין התאריכים 10/04/2010 - 01/01/2013
לחזרה לפורום לחצו כאן.
 נושא רשמי|אווטאר
 יאללה תגיבו :D
צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה
מחבר הודעה
Dexter
מנהל
מנהלמשתמש מספר: 19261
הודעות: 12,101

כינוי קודם: Hate2
מדליות: 40 (ראה עוד)
Puzzle Piece 4 (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

  

הודעהנשלח: 08/09/2011 ב- 18:58:02 תגובה עם ציטוט  דווח

Imageתוכן עיניינים:

1. פרטים על הסדרה.
2.גיבורי הסידרה+דמויות משניות.
3. עלילה.
4.אירועים חשובים בין העונות+תקצירי פרקים
5. תמונות וסירטונים
6. מידע על סדרת ההמשך רק עם אווטאר אחר.
7. קרדיטים
--------------------------------------------------

1. פרטים על הסדרה


שם הסדרה בעברית: אווטאר.
שם הסדרה באנגלית: Avatar.
סוגה/ז'אנר: אנימציה,אנימה,פנטזיה,פעולה,הרפתקאות,קומדיה.
יוצרים: מייקל דנטה דימרטיני ובראיין קונייצקו.
ארץ מקור: ארצות הברית.
מס' עונות: 3
מס' פרקים: 61
אורך פרק: 23 דקות.
תקופת שידור: 21 בפברואר 2005 ,19 ביולי

--------------------------------------------------

2.גיבורי הסידרה+דמויות משניות


גיבורי הסדרה:Image
אנג- אנג הוא האווטאר. אנג היה קפוא בקרחון מתי שהתחילה המלחמה- 100 שנים היה קפוא, קאטרה וסוקה גילו את אנג והוציאו אותו מהקרחון. אנג הוא כשף האוויר האחרון שנשאר, כל שאר כשפי האוויר האחרים מתו בגלל כוכב השביט שמכונה: "כוכב השביט של סוזין".
היחידים שנשארו ממקדשי האוויר הם אנג וחיית הרכיבה שלו אפה ולמור שמצא וקרא לו מומו. רצוי לציין שאנג מאוהב בקאטרה.

Image
קאטרה- קאטרה היא אחותו של סוקה, אביהם עזב בשל המלחמה נגד אומת האש, הוא היה צריך לצאת למלחמה.
קאטרה היא חיה בקוטב הדרומי והיא כשפית המים האחרונה שנשארה בקוטב הדרומי, כל שאר הכשפים האחרים בקוטב הדרומי מתו. אמה של קאטרה מתה כאשר אומת האש פרצה לקוטב הדרומי. קאטרה לא איבדה תקווה ומאמינה שהאווטאר יציל את העולם.
Image
סוקה- סוקה הוא אחיה של קאטרה, רצוי לציין שסוקה הוא בדרן גדול. לסוקה אין יכולות כשפות, הוא מתמקד כמו כל שאר הצבא של הקוטב הדרומי, לחימה. סוקה נלחם עם בומרנג ובהמשך הוא נלחם גם עם חרב. סוקה בחבורה נחשב לאיש הרעיונות ולוח הזמנים של החבורה. סוקה אוהב מאוד אוכל- בעיקר בשר.

Image
טופ- טופ היא עיוורת מלידה, טופ היא כשפית אדמה מתמחה, כשהייתה קטנה ברחה מביתה ופגשה גיריות שהם לימדו אותה כשפות אדמה. אמנם טופ עיוורת אבל היא מסוגלת להרגיש כל דבר כאשר הוא נמצא על אדמתה- היא לא יכולה לראות את הפנים אבל היא יכולה לזהות מי זה/מה זה.

Image
צוקו- צוקו הוא נסיך אומת האש. אחיה של הנסיכה אזולה, בנו של שליט האש אוזאי ובנה של אורסה אימו. רצוי לציין שאימו מתה בכך שהקריבה את עצמה למען שיוכל להמשיך לחיות. באחד הימים צוקו הלך לפגישת מלחמה והעליב איזה זקן, צוקו אותגר לאגני-קאי נגד אותו זקן אבל זה רק מה שצוקו חשב, צוקו הופתע לגלות שבאגני-קאי אביו הופיע. צוקו ביקש רחמים מאביו ולא רצה לתקוף אבל אוזאי אמר לו שהוא צריך מהו כבוד, במהלך הקרב צוקו קיבל צלקת מאביו ובנוסף סולק מאומת האש יחד עם דודו איירו. צוקו חיי במטרה לתפוס את האווטאר כדי להשיב את כבודו ולחזור לאומת האש. צוקו נלחם בתוך עצמו עם הטוב והרע.
Image
איירו- איירו הוא אח של אוזאי, בנו של שליט האש אזולון ודודם של אזולה וצוקו. איירו איבד את בנו לו-טן כאשר פרצו את חומות בה-סינג-סה ועזב לאומת האש כאשר בנו לו-טן מת. איירו מכונה "דרקון המערב" ואהב את צוקו כמו כבנו השני, ואפשר לראות את זה בכך שאיירו עזב יחד עם צוקו כדי לעודד אותו ולתמוך בו. רצוי לציין שאיירו זורק פתגמים חכמים מדי פעם וגם בדיחות פה ושם. איירו אוהב בנוסף לשתות תה(תה יסמין).

Image
אזולה- אזולה היא אחותו של זוקו, אזולה היא שולטת באנשים בעזרת פחד. אזולה מתמחה בכשפות אש ואפילו יודעת לכוון ברקים. אזולה היא בתה של אורסה ובתו של אוזאי. חברותיה של אזולה הן מיי וטאי לי. אזולה וחברותיה נשלחו כדי לכלוא את צוקו ואיירו וכשנתקלו באווטאר הציבו לעצמם מטרה נוספת.

דמויות משנה:

*על דמויות המשנה אפרט בקצרה.


Image
סוקי- חברתו של סוקה הנמצאת באי קיושי, לאחר שאנג, סוקה וקאטרה עזבו את האי, נתנו השראה לסוקי לנסות להציל את העולם.

Image
שליט האש אוזאי- אביהם של אזולה וצוקו, בעלה של אורסה. אחיו של איירו. היה צריך להרוג את בנו צוקו אבל אורסה שמעה על זה ואמרה לו שהיא תהרוג את שליט האש אזולון (אבא שלו) ובכך הוא יהיה שליט האש הבא וגם יהרוג אותה מכיוון שתהרוג את אזולון.


יואה- הנסיכה של הקוטב הצפוני, היא קשורה לרוח הלבנה מכיוון שבלידתה רוח הלבנה החייתה אותה, כשאומת האש הטילה מצור על הקוטב הצפוני צאו הרג את רוח הלבנה ובכך הירח נעלם, החובה של יואה הייתה להציל את רוח הלבנה ובכך להקריב את עצמה ולהיות היא עצמה הירח. בנוסף הייתה חברתו הראשונה של סוקה.


Image
מיי- חברתה של אזולה וטיי לי וחברת ילדות של צוקו. בסדרה נראת מיי יחד עם אזולה וטאי לי שנשלחות לתפוס את זוקו, איירו והאווטאר. מיי היא חסרת רגש. מיי נלחמת עם שוריקנים.

Image
טאי לי- חברתה של מיי ואזולה. חיה עם 6 אחיות זהות והחליטה שהיא רוצה להיות שונה ולעבור לקרקס.
טאי לי יודעת את החולשות בגוף של האדם ובכך יכולה לשתק את האדם ואותו אחד לא יוכל לכשף.


Image
אווטאר רוקו- האווטאר בגלגול שלפני אנג. רוקו הוא כשף אש. בילדותו, רוקו וחברו סוזין התאמנו ביחד. ביום הולדתו נודע לו שהוא האווטאר, וכולם כדים לו. רוקו נשלח ללמוד את שלושת היסודות הנותרים והם: מיים, אויר,אדמה. אך לפני זה נפרד מחברו הטוב סוזין. לאחר שרוקו חזר במלואו כוחות האווטאר נפגש עם סוזין שוב. רוקו התחתן עם אישה בשם טה-מין אותה אהב בילדותו, בבמן החתונה סוזין אומר לרוקו שהוא רוצה להשתלט על העולם, שאומת האש תיהיה היחידה בעולם וצריך את עזרתו. רוקו מסרב ובכך חוזר לחתונה. רוקו לא שם לב וסוזין התקדם בתוכניותיו. באחד הימים
הר געש מתפרץ באותו אי שחיי ומנסה להשתלט על הר הגעש לבדו, לאחר הצלחה קטנה, ההר ממשיך להתפרץ. באותו רגע סוזין מופיע ומציע לעזור. לאחר שהשניים ניסו להשתלט ואחרי זה ברחו, סוזין נפל ורוקו הציל אותו. רק שבאותו רגע שברחו רוקו נשם את הגזים הרעילים של הר הגעש וביקש מסוזין שיציל אותו. סוזין סירב בטענה שבלעדיו כל התוכניות שלו אפשריות. ועזב את המקום. באותו רגע שההר הגעש התפרץ חיית הרכיבה של רוקו-דרקון. בא לרוקו ובכך שניהם מתו. לאחר שרוקו מת אנג נולד כאווטאר בגלגול של כשפי האוויר.

Image

הקודה- אביהם של קאטרה וסוקה, ממונה על היחידה של הקוטב הדרומי.

--------------------------------------------------

3.עלילה

עלילה:


שליט האש סוזין התחיל מלחמה בת 100 שנה יחד עם אומת האש. לפני המלחמה נער בשם אנג ברח ממקדש האוויר הדרומי על חיית הרכיבה שלו אפה בשל העובדה שהוא האווטאר והוא לא רצה להיות. במהלך הרכיבה אנג ואפה נקלעו לסופה ובכך טבעו, אנג הפך למצב אווטאר והקפיא את שניהם בתוך קרחון. לאחר מאה שנה קאטרה וסוקה שטים ובאותו זמן מגלים את אנג ואפה והוציאו אותם מהקרחון, כאשר הוציאו אותם מהקרחון היבוב עלה לשמים ובכך כל מי שראה את סמל זה הבין שהאווטאר חזר. מי שראה את סמל זה הוא צוקו ופונה לאיזור שהסמל הופיע. לאחר שמצאו אותם אנג מציע להם לטוס על אפה- הביזון שלו. כאשר אנג יושן אנג נזכר במה שקרה לפני מאה שנה, ביום בריחתו ומתעורר. לאחר שמתעורר קאטרה הציגה אותו בפני כל השבט הקוטב הדרומי.
כאשר צוקו מצא את הקוטב הדרומי, שאל היכן האווטאר ולאחר מלחמה קצרה אנג הודה שזה הוא ושיקח אותו בלי לפגוע בשבט הקוטב הדרומי, צוקו מסכים ובכך אנג הולך לאיבר האונייה של צוקו.
כאשר אנג בספינה, אנג מצליח להשתחרר ומחפש את המוט שלו, כאשר מוצא את המוט שלו מופיע צוקו באותו חדר ונלחם נגדו. כאשר אנג הפיל את צוקו אנג ומנסה לברוח מהספינה בטיסה אבל כשהוא מנסה צוקו תופס את רגלו. כאשר סוקה וקאטרה שעפים על אפה רואים את אנג, הולכים להציל אותו. צוקו ואנג נלחמים וכאשר צוקו הפיל את אנג, אנג עבר למצב אווטאר ובו יוצר מערבולת מים ענקית ובכך מפיל את צוות הספינה. קאטרה וסוקה מחלצים את אנג ובכך שבים בחזרה לקוטב הדרומי. קאטרה אומרת לסבסב (סבתה) שהיא נוסעת עם אנג לקוטב הצפוני כדי לשפר את כשפות המים שלה וגם כדי ללוות את אנג, סוקה בנוסף מצטרף אליה כדי ללוות את אנג.
בהמשך הסדרה אנג לומד כשפות מים ומציל את הקוטב הצפוני, מוצא את מורתו לכשפות אדמה-טופ ומנסה להציל את בה סינג סה אך נכשל,, מוצא את המורה שלו לכשפות אש צוקו כשנלחם בצד הרע של עצמו והפך לטוב. והכי חשוב- מחזיר את האיזון לעולם בכך שיתמודד עם שליט האש אוזאי.

ארבעת האומות:

Image


--------------------------------------------------

4.אירועים חשובים בין העונות+תקצירי פרקים


*קרדיט על התקצירי פרקים לאתר ניקולודיאון
*קרדיט על סיכומי עונות לי
---

Image
ספר מיים (1)

1. הילד בקרחון:
קטרה וסוקה מגלים את אנג קפוא בתוך קרחון. הם מביאים אותו לשבט המים שלהם. הם לא יודעים עדיין כי אנג הוא האווטאר - שליט ארבעת האלמנטים שנעלם למשך מאה שנים.

2.שובו של האווטאר:

"נסיך האש צוקו מוצא את האווטאר בשבט המים ולוקח אותו איתו. קטרה וסוקה יוצאים לעזור לו, ואנג מצליח להימלט בקלות מספינת האש. השלושה מחליטים לצאת למסע אל הקוטב הצפוני"


3.מקדש האוויר הדרומי:

"אנג קטרה וסוקה מגיעים למקדש האויר, שם אנג גדל והתחנך כאווטאר. הוא מגלה בראשונה שכשפי אש כי כשפי אש פלשו לביתו , ושהוא באמת כשף האויר האחרון."

4.הלוחמים מקיושי:


"שלושת הגיבורים מגיעים אל האי קיושי, שם סוקה פוגש את סוקי - לוחמת מיומנת המלמדת אותו דרכי לחימה חדשות. הנסיך צוקו מוצא את האווטאר בקיושי ומשמיד כמעט את העיר כולה."

5.מלך אומשו:


"שלושת החברים מגיעים לעיר אומשו, שם בילה אנג עם חבר טוב בילדותו. הם פוגשים שם מלך זקן ומשוגע שכולא אותם ומאלץ את אנג לעמוד במשימות מסוכנות"


6.בשבי:
"שלושת הגיבורים מגיעים לכפר של שבט האדמה, ומגלים כי כשפות אדמה נאסרה שם וכי כל כשפי האדמה מוחזקים בשבי. קטרה נעצרת בכוונה ויחד הם מצליחים לעורר מחדש את רוח הלחימה שאבדה לשבויים"


7.עולם הרוחות
:"שלושת הגיבורים מגיעים לכפר שבו מפלצת מסתורית מעולם הרוחות תוקפת את התושבים. אנג מצליח לעבור לעולם הרוח, להציל את סוקה, ולמצוא דרך לדבר עם רוחו של רוקו -האווטאר שלפניו."


8.אווטאר רוקו:

"אנג וחבריו מגיעים אל מקדש האש באומת האש כדי שאנג יוכל לדבר עם רוקו. הנסיך צוקו והמפקד יצאו שניהם בעקבותיהם, אך אנג מצליח להגיע לפגישה, ולומד על המשימה הקשה שמחכה לו כדי להציל את העולם."

9.מגילת כשפות המים:

"קטרה נתקלת במגילה של כשפות מים אצל חבורת פירטים וגונבת אותה. צוקו עולה גם הוא על עקבות הגיבורים, אך הם מצליחים להתחמק גם מהמלכודת הזאת. בכך אנג האווטאר מתחיל ללמוד כשפות מים ומתגלה ככישרון גדול"


10.ג'ט:

"שלושת הגיבורים פוגשים חבורת מורדים ביער ובראשם ג'ט, המוצא דרכים להתנגד לאומת האש. סוקה היחיד שלא בוטח ביושרו, מצליח להוכיח את אופיו האמתי של ג'ט ומציל עיר שלמה מתכניות ההרס שלו."

11.הבקע הגדול:

"שלושת הגיבורים פוגשים חבורת מורדים ביער ובראשם ג'ט, המוצא דרכים להתנגד לאומת האש. סוקה היחיד שלא בוטח ביושרו, מצליח להוכיח את אופיו האמתי של ג'ט ומציל עיר שלמה מתכניות ההרס שלו."


12.הסערה:

"שלשות הגיבורים מגיעים אל קניון מסוכן ששני שבטים יריבים צריכים לחצות. אנג משמש מפשר ומשכין שלום ועוזר לשבטים לחצות את הקניון, אך כולם בסכנת חיים בגלל הריב העתיק בין השבטים."


13.הרוח הכחולה:

"תקציר- סערה גדולה מתקרבת ובכל זאת סוקה יוצא לים לעזור לדייג בעבודתו...תוך כדי הסערה אנג מספר לקטרה את הסיפור האמתי על עברו, ודוד אירו מספר את סיפורו האמתי של הנסיך צוקו."


14.מגדת העתידות:


"אנג, קטרה וסוקה מגיעים לכפר ובו מגדת עתידות שבידה הכוח לנבא את העתיד. כל אנשי הכפר תלויים בנבואותיה ומפקידים בידיה את חייהם, ורק בזכות השלישייה ניצלים אנשי הכפר מחורבן שמגדת העתידות ניבאה כי לא יקרה."


15.באטו משבט המים:
"אנג, סוקה וקטרה פוגשים לוחם משבט המים שעומד בקשר עם אביהם. צוקו עולה על עקבותיהם בעזרת בחורה ומפלצת בעלת חוש ריח מיוחד."

16.העריק:

"השלישייה מגיעה לפסטיבל בעיר של אומת האש, שם אנג רוצה לראות כשפות אש מקרוב. אחרי שהסתבכו שם בצרות הם פוגשים את ג'ונג ג'ונג, כשף אש שערק, ואנג רוצה ללמוד אצלו כשפות. ג'ונג ג'ונג מסכים ."

17.גולשי האוויר:
אנג קטרה וסוקה מגיעים למקדש האוויר הצפוני ומוצאים שם חבורה של גולשי אוויר. בראשם עומד מדען גאון שפלש עם אנשיו למקדש ופגע בקדושתו.

18. מאסטר כשפות המיים
היום, כשף המים הגדול..

19.המצור על הקוטב הצפוני חלק א'
ספינות אומת האש מכתרות את הקוטב הצפוני ולוחמי שבט המים מתכוננים לקרב. סוקה מתעמת עם חתנה לעתיד של הנסיכה יואה ומצליח להגיע אל אנג.

20. המצור על הקוטב הצפוני חלק ב'
צוקו מצליח להימלט עם אנג השבוי. המתקפה נמשכת על שבט המים. הגנרל צאו מחליט בצעד אכזרי להרוג את רוח הירח ובכך לנטרל את הכוח מכשפי המים, אך גם להוציא את העולם כולו מאיזון. מה יקרה הלאה? צפו ותדעו..


סיכום עונה:

ילד בשם אנג קפוא יחד עם חיית הרכיבה שלו "אפה". כאשר קאטרה וסוקה מוצאים אותם הם משחררים אותם וככה אנג יוצא מהקרחון. כאשר אנג יצא מהקרחון היה היבוב שסימל כאות שהאווטאר חזר, את האות ראה צוקו המנסה לתפוס את האווטאר כבר שלוש שנים. כאשר צוקו מצא את הקוטב הדרומי, מבקש את האווטאר או שישמיד את המקום, אנג מתוודה שהוא האווטאר ומבקש שלא יפגע בקוטב הדרומי, צוקו מסכים ואנג נלקח. בדרך לאומת האש אנג מצליח להשתחרר ולבסוף להרוס את הספינה, קאטרה וסוקה באים להציל את אנג וככה שלושתם נוסעים בדרך לקוטב הצפוני בכדי למצוא לקאטרה מורה לכשפות מים וגם לאנג. אך הם לא מגיעים לפני שהם יעצרו באומשו שם אנג צריך לפתור משימות כדי להציל את חבריו או האי קיושי שמה הגילגולים הקודמים של אנג- האווטארית קיושי. או בעולם הרוחות שמה אנג מנסה לפתור בעיות בין הרוחות לבין בני האדם. אחרי כל הדרך הארוכה שהם עושים הם מגיעים לקוטב הצפוני.שם אנג וחבריו הולכים למצוא כשף מיים שילמד את אנג ואת קאטרה.לאחר כמה זמן בקוטב הצפוני אומת האש פולשת לקוטב הצפוני בהנהגת האדמירל צאו, באותו זמן איירו וצוקו רקמו תוכנית שצוקו יתגנב לקוטב הצפוני ויחטוף את האווטאר. האם הקוטב הצפוני ינצל? האם לא? הכל מסופר בעונה הראשונה


-----


Image


ספר אדמה (2)

21. מצב אווטאר:

"אחות של הנסיך צוקו, אזולה, ""משכנעת"" אותו לשוב הביתה באמצעי מרמה. גנרל פונג מנסה לאלץ את אנג להגיע בצורה מלאכותית למצב של אוואטאר כדי לקצר את הדרך להבסת אדון האש."

22.מערת האוהבים:

"אנג, קטרה וסאקה שמים פעמיהם לאומאשו, עיר ממלכת האדמה. בדרך הם פוגשים נוודים מזמרים שמציעים להם קיצור דרך תעלה סודית של שני אוהבים. התעלה הופכת למבוך מסובך והם מאבדים תקווה לצאת משם בחיים."


23.בחזרה לאומשו:
"אנג מחליט להיכנס לאומאשו כדי לחפש את המלך בומי. הוא מתאכזב לשמוע שבומי נכנע ללא קרב לאדון האש ומתעקש להתחקות אחר הסיבה לכך. אזולה, אחותו של צוקו מנסה לגייס חברות ותיקות שיעזרו לה לאתר את אחיה ודודה."

24.הביצה:

"אנג, קטרה וסאקה עפים על אפה כשלפתע אנג מרגיש שהביצה מתחתם קוראת לו לנחות. הם נשאבים בכוחות טורנדו כלפי מטה ומגלים ביצה מיסטית עם שני כשפי מים ומפלצת שמספרת להם על החזיונות שהם ראו."


25.יום האווטאר:


"אנג, קטרה וסאקה מגיעים לעיר צ'ין בדיוק לפסטיבל יום האוואטאר. כשתושבי העיר מגלים שאנג הוא האוואטאר,
הם מעמידים אותו למשפט ומאשימים אותו ברצח מנהיגם האהוב לפני 300 שנה."


26.העיוורת הקטנה:

אנג פוגש את הנערה שראה בחיזיון בביצה. מתברר לו שהיא כשפית אדמה עיוורת שהוריה העשירים הסתירו אותה כדי לגונן עליה. הוא מבקש ממנה להצטרף אליו למסעו וללמד אותו כשפות אדמה, אביה מתנגד והיא בורחת ממנו בסתר כדי ללמד את אנג.

27.זוקו לבדו:
לאחר שזוקו נטש את דודו איירו, הוא נודד לבד ומגיע לעיר בה-סינג-סה. שם הוא פוגש נער צעיר שמוביל אותו לביתו.
זוקו מתארח שם, מלמד את הנער לשלוט בחרבות, אך ברגע קריטי מגלה שהוא יורש העצר של אומת האש, ומגורש בחרפה.

28.המרדף:
אנג, קטרה וסאקה ממשיכים במסעם יחד עם טופ, כשפיית האדמה העיוורת שאמורה להיות המורה של אנג. קטרה וטופ לא מסתדרות ביניהן. אזולה, אחותו של צוקו בעזרת שתי חברותיה רודפות אחריהם, מדביקות אותם ומתעמתות איתם.

29.עבודה קשה:

אנג מתחיל ללמוד מטופ כשפיי אדמה, אבל זה לא בא לו בקלות רבה והוא די מיואש. דוד איירו מחליט ללמד את צוקו כשפיי אש, אבל גם לצוקו זה לא בא בקלות והוא די מיואש.

30.הספרייה:

החבורה מחליטה לעשות חופשות קצרות, וכל אחד בוחר מקום שירצה לבלות בו. סאקה בוחר את המדבר שבו פרופסור זאי טוען שנמצאת ספרייה שבה נמצא כל הידע שנאסף לאורך כל ההיסטוריה.הם מוצאים את הספרייה וסאקה מגלה אסטרטגיה מדעית שבה אפשר להביס את אומת האש.

31.המדבר:

החבורה תועה בנבכי המדבר הלוהט ללא מים ומזון. סאקה טועם מיץ קקטוס שהוא מוצא ומתחיל להזות חזיונות שונים. אנג מאשים את טופ שלא שמרה היטב על אפה.
הם פוגשים כמה מאנשי המקום וטופ מזהה על פי הקול שאחד מהם הוא מהחוטפים של אפה. דוד איירו וצוקו הולכים לבה-סינג-סה.


32.מעבר הנחש:
בדרכה של החבורה לבה-סינג-סה הם פוגשים במשפחה שהאישה עומדת ללדת והם מספרים לחבורה על מעבורת שמפליגה לשם.
הם זוכים לקבל כרטיס למעבורת בזכות טופ, אבל מוותרים עליו ומצטרפים למשפחה שנאלצת לפסוע ב"שביל הנחש" כדי להגיע לעיר הגדולה

33.הקודח:
אנג יוצא לחפש את אפה, אך רואה ממעופו מקדח ענק שבעזרתו מנסים לחדור לעיר בה-סינג-סה. הוא חוזר חזרה ומארגן את החבורה כדי למוטט את המקדח. אזולה וחברותיה מנסות למנוע בעדם.

34.עיר החומות והסודות:
אנג, קטרה, סאקה וטופ מגיעים אל תוך העיר בה-סינג-סה. הם רוצים להגיע למלך האדמה ולספר לו על תרגיל ליקוי החמה שבעזרתו אפשר להביס את אומת האש, אך הם נתקלים בחומה של שתיקה שלא מאפשרת להם להגיע אל המלך.

35.מעשיות בבה סינג סה:
פרק מיוחד! סיפורם האישי של קטרה, טופ, הדוד איירו, הנסיך צוקו, אנג, סאקה ומומו בעיר בה-סינג-סה.

36.הימים האבודים של אפה:
סיפורו של אפה וכל מה שקרה לו בשבועות בהם הופרד בעל כורחו מחברו הטוב, אנג האווטאר.

37.אגם לאוגיי:

המוניטין של הדוד כחולט תה מעולה, מתפרסם ברבים. איש עשיר מציע לו להקים בית תה משלו ודירה חדשה ברובד העליון של העיר. החיפוש אחר אפה נושא פרי, ובעזרת ג'ט הם מצליחים לאתר אותו בעיר.

38.מלך האדמה:
האווטאר וחבריו מצליחים לשכנע, לאחר מאמץ רב, את מלך האדמה שיועצו לונג פנג והדאי לי מוליכים אותו שולל, ועומדת להתרחש מלחמה עקובה מדם עם אומת האש. אזולה מתחזה לסוקי ונכנסת לעיר בה-סינג-סה.


39.הגורו:
אנג נפגש עם הגורו פטיק שמלמד אותו איך לשחרר את כל הצ'קרות כדי ללמוד לשלוט במצב של אוואטאר. אזולה שמתחזה לסוקי נפגשת עם לונג פנג כדי לנשל את מלך האדמה מכתרו. סאקה פוגש את אביו.


40.ההחלטה הגורלית:

אזולה מתחילה את ההפיכה ומפתה את אחיה ואת הדוד להגיע לארמון ומשליכה את צוקו וקטרה לכלא. דוד איירו מבקש את עזרת טופ, סאקה ואנג להציל את צוקו. צוקו צריך להחליט אם ללכת בדרך של הדוד או של אחותו, אזולה.

----Image

ספר אש (3)

41.התעוררות:
אנג מתעורר פצוע ונאבק עם רצונו העז להיאבק באדון האש על אף שאינו מוכן לכך.
הנסיך זוקו חוזר לביתו לאחר גלות ארוכה וחושש מתגובת אביו.

42.הסרט

החבורה מחליטה להיטמע בין אנשי אומת האש. אנג נרשם לבית הספר וכך לומד פרטים חשובים בנושא אומת האש וגם נהנה מחיי ילד רגיל לראשונה זה שנים רבות. הנסיך זוקו מחליט להתעמת עם דודו הכלוא.

43.הגברת הצבועה

החבורה מגיעה לכפר בלב נהר שמימיו הזדהמו כתוצאה ממפעל של צבא אומת האש שנבנה בקרבת מקום. החבורה ממהרת, אך דבר מה מעכב אותם בכפר, שבינתיים מתרחשות בו תקריות מסתוריות שתורמות להתאוששותו.

44.המאסטר של סוקה

סאקה חש שאינו תורם לחבורה די הצורך ושאין לו מיומנויות מרשימות כמו לשאר. הוא מגלה על אודות מומחה ללחימה בחרבות ומנסה לשכנע אותו לקבל אותו כתלמיד.


45.החוף:
זוקו, מאי, אזולה וטאי-לי נוסעים לחופשה באי הגחלת. באי הם פוגשים בני נוער אחרים ולומדים להכיר את עצמם ואת חבריהם. אנג וחבורתו מתמודדים מול סכנה גדולה שרודפת אחריהם.

46.אווטאר ואדון האש

מקורות שונים חושפים בפני אנג וזוקו את הסיפור של האוואטאר הקודם, רוקו, וחברו הטוב אדון האש סוזין. תחילת המלחמה נגלית בפניהם והם לומדים על עצמם עובדות מעניינות.

47.הנמלטת

טופ מוצאת דרך להרוויח כסף במהירות ובקלות וקטרה לא מרוצה מכך. קטרה מתגלה כדמות אימהית והמתח בין השתיים גובר. סאקה חושף את רגשותיו האמתיים כלפי קטרה, ששומעת הכול בלא ידיעתו.

48.הצד האפל של הירח:
החבורה נתקלת באישה זקנה ומסתורית שמעוררת את סקרנותם לאחר שהיא מארחת אותם בפונדק שלה. היא מספרת להם שאנשים רבים מהעיירה נעלמים ביער בליל ירח מלא. החבורה מחליטה לחקור את העניין ומגלה את סודותיה המפתיעים של הזקנה.

49.סיוטים וחלומות בהקיץ:
החבורה מגיעה לנקודת המפגש שלפני הפלישה לאומת האש. אנג המסכן חש שהוא לא מוכן לעימות עם אדון האש וחולם חלומות בלהות.


50.יום השמש השחורה חלק א':
היום של ליקוי החמה המיוחד הגיע, וכוחות הפלישה ביצעו הכנות אחרונות לקראת הקרב הגדול והחלו להסתנן לאי שבו נמצא שליט האש עם צבאו. בנתיים, אנג יוצא לבדו לחפש את שליט האש, אך נראה שזאת לא תהיה משימה פשוטה למצוא אותו.

51. יום השמש השחורה חלק ב':
אנג והלוחמים מחליטים לחפש את שליט האש מתחת לאדמה, כדי להספיק לעמוד מולו לפני שליקוי החמה יחלוף.

52.מקדש האוויר המערבי:

החבורה מגיעה למקדש האויר המערבי, לשם מגיע גם צוקו ומנסה להצטרף אליהם. קשה לאנג וחבריו לתת אמון בצוקו, אך בסופו של דבר הוא מתקבל אליהם,


53.כשפי האש הגדולים:
צוקו ואנג מגיעים אל הריסות תרבות לוחמי השמש בנסיון ללמוד על מקורות כשפות האש. להפתעתם הם מגלים שלוחמי השמש עדיין חיים שם בחשאי,

54.הסלע הרותח חלק א':
סוקה וצוקו יוצאים לכלא השמור ביותר של אומת האש – הסלע הרותח, שנמצא באמצע אגם שמימיו רותחים. הם מחפשים את אבא שלו כדי להציל אותו מהכלא.

55.הסלע הרותח חלק ב':

הנסיון להבריח את הקודה וסוקי מהכלא נכשל. מיי מגיעה גם היא לכלא "הסלע הרותח" ונפגשת עם צוקו. אזולה מופיעה ומנסה לטרפד את נסיון הבריחה המחודש.

56.התוקפים מהדרום:
קטרה מוציאה הרבה כעס על צוקו, והוא מחליט לזכות באמונה. הוא מציע לעזור לה לחפש את מפקד אומת האש שהרג את אימא שלה.

57.השחקנים מאי האמבר:

החבורה מסתתרת באי האמבר, שם מתקיימת הצגה בתאטרון, המספרת על חייו של האווטאר. בהצגה הם רואים את דמויותיהם, וקשה להם בשל ההבדלים הבולטים מהמציאות.

58.כוכב השביט של סוזין חלק א':

צוקו מספר לחבורה על תכניתו של אביו להחריב את ממלכת האדמה, ומחייב את אנג לעמוד מולו מהר משחשב. אנג נעלם פתאום בלילה באופן מסתורי...

59.כוכב השביט של סוזין חלק ב':

החברים עדיין מחפשים את אנג שנעלם, ומוצאים את מסדר הלוטוס הלבן – קבוצת עילית של כל המאסטרים הגדולים שאותם מנהיג הדוד אירו.


60.כוכב השביט של סוזין חלק ג':
- כולם מגיעים לקרב הגדול והמכריע, דוד אירו ומִסדר הלוטוס מגיעים להציל את בה סינג סה, סוקה סוקי וטופ מנסים לעצור את ספינות המלחמה, צוקו מתעמת עם אזולה, ואנג עומד סוף סוף מול שליט האש.

61.כוכב השביט של סוזין חלק ד':

קטרה וצוקו מצליחים לגבור על אזולה, ואנג צריך למצוא את הדרך להביס את שליט האש בלי להרוג אותו. אם המשימה תושלם, זו תיהיה תקופה חדשה לעולם!


--------------------------------------------------


5.תמונות וסירטונים


תמונות:

Image

Image

Image

Image

Image

סירטונים:Image
--------------------------------------------------
6. מידע על סדרת ההמשך רק עם אווטאר אחר.

Avatar : The Legend Of Korra


טריילר:
מידע-מועתק מוויקופדיה:


ב-22 ביולי 2010, הוכרז לראשונה בכנס הקומיקס השנתי קומיק-קון שסדרת ספין-אוף של "Avatar: The Last Airbender" נמצאת בשלבי פיתוח באולפני ערוץ ניקלודאון ומתוכננת לצאת לשווקים במהלך שנת 2012.[1][2] ב-27 ביולי 2010 הודיעה רשת ניקלודאון כי הסדרה תעלה לראשונה לשידור בארצות הברית בנובמבר 2011.[3]
בהפקת הסדרה מעורבים מייקל דנטה דימרטיני ובראיין קונייצקו, יוצרי ומפיקי הסדרה המקורית. השם של הסדרה החדשה הינו "Avatar: Legend of Korra" (בתרגום חופשי לעברית: "אווטאר: האגדה של קורה"). סדרת הספין אוף החדשה תהיה מיני סדרה בעלת 25 פרקים אשר עלילתה מתרחשת באותו היקום הבדיוני של הסדרה המקורית, שבעים וחמש שנים מאוחר יותר.
עלילת הסדרה תתמקד באווטאר הבא, אחרי אנג, ששמה הוא קורה. קורה היא אישה צעירה בת 17 משבט המים הדרומי שלמדה כבר את הכישופים של שלושת האומות, אבל לא של אוויר. את קורה ילמד מסטר טנזין, שהוא בנם של אוואטר אנג המקורי וקטרה. בשביל לא לחזור על הסיפורים מהסדרה המקורית, הרפתקאותיה של קורה יערכו בעיר רפובליק סיטי (בתרגום חופשי לעברית: "עיר הרפובליקה"), מקום בו אנשים מכל העמים חיים ביחד. הקונפליקט העיקרי יקח מקום בין כשפי האומות השונות והמחתרת Equalists (שהם אנשים רגילים) , שמנסים לעורר מהפכה נגד הכשפים , חלק מ-Equalists נלחמים בעזרת חסימת צ'י (כמו טאי לי מהסדרה המקורית) וחלק אחר נלחמים בעזרת חליפת שיריון שלא ידוע מה היא עושה . Equalists הם ארגון הטרור של העיר , מנהיג Equalists נקרא אמון , פניו מוסתרים במסכה , אמון נלחם בעזרת חסימת צ'י .

--------------------------------------------------

7. קרדיטים

-קרדיט לניקולודיאון על התקצירי פרקים
- קרדיט לי על הסיקורים של הדמויות
-קרדיט לגוגל תמונות וליוטיוב

והכי חשוב מחיאות כפיים לי על ההשקעה

_________________
Image
קרדיט לליאם הסודני
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
נדב אלעד הטרול
תזכרו שנדב אלעד הוא טרול ולא אחרת
לוחם מקוסקסמשתמש מספר: 12609
הודעות: 8,464

כינוי קודם: החמור
מדליות: 14 (ראה עוד)
Puzzle Piece 4 (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

  

הודעהנשלח: 08/09/2011 ב- 21:57:26 תגובה עם ציטוט  דווח

ח"ח ותודה

יש לך טעות, שכתבת הנסיכה יואה שמת תמונה של מיי חחחח

_________________
Image
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
Dexter
מנהל
מנהלמשתמש מספר: 19261
הודעות: 12,101

כינוי קודם: Hate2
מדליות: 40 (ראה עוד)
Puzzle Piece 4 (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

  

הודעהנשלח: 08/09/2011 ב- 22:49:21 תגובה עם ציטוט  דווח

אני לא טעיתי, פשוט לא שמתי תמונה שלה.
שחכתי :S
אני אתקן כמה דברים מחר.

יאללה תגובות דיפ נלחם

_________________
Image
קרדיט לליאם הסודני
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
Portgas D. Ace
חבר באקטסוקי
לוחם מקוסקסמשתמש מספר: 20358
הודעות: 7,714
מיקום: בעולם הערפדים
כינוי קודם: sasuke uchiha
קלאן: The Wolvesמדליות: 4 (ראה עוד)
שק מטבעות - 50 (סך הכל: 3)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

  

הודעהנשלח: 09/09/2011 ב- 15:24:28 תגובה עם ציטוט  דווח

ח"ח
איזה סיקור ארוך

_________________
Image
Image
Image
Image
קרדיט לאח שלי גלעד!
Image
קרדיט לנדב על האנימציה
Image
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי MSN Messengerמספר ICQ 
Herccory
Goro Goro Nu Mi
לוחם זהבמשתמש מספר: 23266
הודעות: 4,321
מיקום: Where do you think i live???
כינוי קודם: BlepBloop
מדליות: 7 (ראה עוד)
Puzzle Piece 4 (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

  

הודעהנשלח: 09/09/2011 ב- 21:35:28 תגובה עם ציטוט  דווח

ח"ח על ההשקעה המום
ואוו זה סיקור ענק
אני אוהב על הסידרה הזו
אני כבר לא יכול לחכות ל The Legend Of Korra
זה היה אדיר מאוד שמח

_________________
Image
קרדיט למכין

Image
קרדיט לחיים על החתימה

ספוילר: 
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
zxzc123
לוחם
לוחםמשתמש מספר: 20379
הודעות: 146הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

  

הודעהנשלח: 13/09/2011 ב- 22:16:48 תגובה עם ציטוט  דווח

סיקור טוב מאוד וגם ארוך,
את הרוב אני יודע אבל חידשת לי דברים שלא ידעתי אז..תודה!
מאוד שמח

_________________
בברכה דקל,
לכל דבר חוץ מחפירה פנו אלי בפרטי..

Image
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
Mixer
שומר שנריה לא יעשה שטויות (:
מנהלמשתמש מספר: 15142
הודעות: 13,885
מיקום: I'll Be There For You

מדליות: 45 (ראה עוד)
אוסקר לילה לבן (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

  

הודעהנשלח: 13/09/2011 ב- 22:41:35 תגובה עם ציטוט  דווח

סיקור מעולה, ח''ח ענק!!!

_________________
MSN:idoas@netvision.net.il
skype: idoasrafmc
Image
Image
קרדיט לי D:
קרדיט לDesignHeaven השפיץ על האווטאר
to check my gallry click here

Image

אני יהיה יהודי לנצח!
באוטובוס מלא בנאצים אני יחשוף את המגן דוד בגוואה
אני ימות ויחייה יהודי
והפחד לא ירתיע אותי מלהיות יהודי!
עם ישראל חי
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי MSN Messenger
LeafOfLive
לוחם כבוד
לוחם כבודמשתמש מספר: 12656
הודעות: 15,471
מיקום: כרמיאל
כינוי קודם: LeafOfLive
מדליות: 1 (ראה עוד)
אוסקר לילה לבן (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

  

הודעהנשלח: 14/09/2011 ב- 08:07:23 תגובה עם ציטוט  דווח

ואוו אחד הנושאים הרשמיים הכי מושקעים בראיתי בפורום כאן ח"ח על ההשקעה ~

_________________
בברכה בר.
"מלך יכול להזיז אדם , האב יכול לדרוש מבנו , אך האדם יכול להניע גם את עצמו , ורק אז האדם מתחיל את משחקו האמיתי. זכור, אם ישחקו בך, נשמתך היא באחריותך בלבד , גם אם יריביך יהיו מלכים או אנשים במעמד גבוה משלך.
כשה תעמוד מול ה' , לא תוכל להגיד "עשיתי את רצון האחרים" או "שהמעשה הנכון לא נראה נוח באותו הרגע" , זה לא יעזור , זכור זאת לנצח."אתה האדם ה-
Image
שראה את חתימתי
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש MSN Messenger
הטרול
ולא אחרת.
לוחם מקוסקסמשתמש מספר: 22555
הודעות: 14,365

כינוי קודם: זהבי עצבני
מדליות: 21 (ראה עוד)
שק מטבעות - 50 (סך הכל: 15)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

  

הודעהנשלח: 14/09/2011 ב- 17:52:13 תגובה עם ציטוט  דווח

ח"ח על ההשקעה הענקית!
אהבתי את העלילה,ראיתי את כל הפרקים

_________________
Image
): כתב:

אני יכול לאונן גם על עצמי זה בסדר

ייזכר לדורות
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי MSN Messenger
Dexter
מנהל
מנהלמשתמש מספר: 19261
הודעות: 12,101

כינוי קודם: Hate2
מדליות: 40 (ראה עוד)
Puzzle Piece 4 (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

  

הודעהנשלח: 14/09/2011 ב- 18:46:10 תגובה עם ציטוט  דווח

הו סוף סוף מגיבים...
תודה (:

_________________
Image
קרדיט לליאם הסודני
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
Emil pak
אמיל
לוחם כסףמשתמש מספר: 21505
הודעות: 1,091
מיקום: סופרלנד
כינוי קודם: אולקיאורה סיפר
מדליות: 1 (ראה עוד)
שק מטבעות - 100 (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

  

הודעהנשלח: 16/09/2011 ב- 13:57:36 תגובה עם ציטוט  דווח

10 על הסיקור אחי XD

_________________
מורה שואלת תלמיד: "מי מספק את החשמל?" עונה התלמיד: "הזונות". המורה: "מי אמר לך שהזונות מספקות את החשמל?" התלמיד: "אבא שלי. בכל פעם שיש הפסקת חשמל הוא אומר: "עוד פעם הזונות האלה ניתקו את החשמל...""
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
mobitron
לוחם
לוחםמשתמש מספר: 23729
הודעות: 76הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

  

הודעהנשלח: 16/09/2011 ב- 17:39:33 תגובה עם ציטוט  דווח

מגניב וכל הכבוד על ההשקעה

_________________
http://www.tipo.co.il/zone/page.asp?zone=77451271044197&pid=2195622
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
הצג הודעות קודמות:      
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה


 עבור:   
צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

Based on phpBB forums system