אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 חוקי פורום סיפורים וספרים.
 חובה לקרוא! עודכנו החוקים.
צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה
מחבר הודעה
THDeadm
טאמ טאמ...
לוחם זהב

משתמש מספר: 10,254

כינוי קודם: Tatari

הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 31/07/2008 ב- 09:47:36 תגובה עם ציטוט  דווח

במידה ויש שאלה, טענה, תגובות, הערה וכדומה שלחו אל מנהלי הפורום או אחד מהמנהלים הגלובאלים של הפורום הודעה פרטית. (המנהלים הגלובאלים - Evil Wolf, קשוחי, Boss)
חובה על כול משתמשי פורום הסיפורים לציית לחוקים אלו, מי שיעבור על החוקים הללו יענש במידת המתאימה.
קרדיט למנהלים שניהלו בעבר על חלק מהחוקים.

1] החוקים הגלובאליים תקפים גם פה.

2] אין לפתוח, נושא רישמי, אתגר, תחרות וכדומה ללא אישור ממנהל הפורום.

3] אין לכתוב סיפורים ללא השקעה. סיפור שייראה לא מושקע יינעל. כמו כן, הכול יחסי, לילדים מסוימים דברים מסוימים נחשבים מושקעים, סיפורים ללא השקעה, הוא סיפור בעל עלילה לא רצינית, שנוצרת רק בשביל +אשכול ושום דבר מעבר
לדוגמא: "גוליאן הלך והרס כפרים שלמים והרג את כול חבורת הליטל פיטר, מאז חיי באושר וזה הסוף", "פעם אכלתי בננה ואז היא נגמרה ובכיתי והבננה מתה".

5] מותר לתת ציונים על סיפורים, אבל רק אם הם מלווים בתגובה בונה.
לא לכתוב משהו כמו "סיפור יפה 10/10" גם אם זה הדעה האמיתית שלך, עדיין צריכים לשמור על רמה מסוימת והתנהגות מקובלת
. ראה 6

6] יש לכתוב תגובה בונה. כמו מה דעתכם על הסיפור, מה צריך לשפר וכדומה...
במידה ואין לכם מה להעיר, אתם יכולים להגיד "אין לי הצעות לשיפור" או משהו שדומה. אסור תגובות חסרות השקעה כמו "יפה", "אהבתי".
דוגמא לתגובה טובה - "יפה מאד. העלילה די טובה, אהבתי אותה. המ שלא אהבתי, זה שחסר דם. וגם כדאי לך לרשום ככה "הלכתי, אחר כך ראיתי מישהו ואז שאלתי אותו - "מה קורה?" במקום "הלכתי,מה קורה?" - שזו בעיה בפיסוק... השפה לא גבוהה מדי שזה לא מקשה על הקריאה"
וכדומה, יש פה כמה דוגמאות טובות איך להגיב לסיפור של אחר. כמובן שאפשר לתת הערות, כמו מה עדיף לשפר ועוד.
"ציטוט- בן 8, אל תכתוב במספרים כתוב במילים" ועוד...

7] אין לפצל סיפורים.
כאשר אתם מפרסמים סיפור, ובנושא כתבתם הקדמה או פרק.
אל תפתחו נושא חדש בשביל פרק שתיים, פרק אחד, או מה שאתם רוצים, כול עוד זה בתוך בנושא המקורי של הסיפור.
פרסום נושאים רבים מבלגנים את הפורום, דוחקים סיפורים לא פעילים לדף השני, ומאוד לא נוחים לניווט.
הסיפור וכול המסביב שלו, אך ורק בנושא
.

9] אסור להעתיק סיפורים.
אין לקחת סיפור של מישהו אחר ולהגיד שזה שלכם. גם אם זה מועתק קצת בבסיס הסיפור, משהו דומה, תרשמו קרדיט.
גם אסור לפרסם פרקים של סופר אחר, של ספר אמיתי. אסור לי למשל לפרסם את הפרקים של סיפורי נרניה, כי זה הפרת זכויות יוצרים. אתם יכולים להמליץ על הספר, לדבר עליו בנושא רישמי, אבל לא לפרסם את הפרקים שלו.
אבל, כמובן, אפשר לפרסם סיפורים של סופרים אחרים, רק אם הם באישור של אותו סופר!
במידה ואתם עושים זאת, תרשמו את זה, ותשימו קרדיט, למקרה שנראה את הסיפור הזה במקום שונה באינטרנט.

10] אין לנדנד.
אם הגבת פעם אחת, אסור לך להגיב עוד פעם. עד שלא ייצא פרק חדש.
אני הגבתי, מישהו אחר הגיב, *אחרי יומיים* הסופר לא המשיך - אסור לי להגיב ולהגיד "תמשיך נו!" או משהו שדומה, זוהי רק דרך להשגת הודעות.
במידה והפרק לא יוצא הרבה זמן, תפנו לסופר בה"פ ותשאלו על הסיפור.
כמובן שניתן להגיב לדיון שמתרחש בתוך הסיפור על נושא מסוים (שקשור כמובן!) אך לא הודעות כמו "מתיי פרק חדש?" ודומיו.

11] אסור לפתוח יותר מסיפור אחד.
זה גורם לעומס על הסופר, גורם לסיפורים אחרים לעבור לעמוד השני וכו...
אם בכל זאת תרצו לפתוח סיפור נוסף, בקשו אישור מהמנהל (בה"פ, כמובן) לפתיחת הסיפור, ורק אז תעשו זאת.

12] חובה שכול סיפור יהיה מעל 10 שורות.
סיפור שיהיה מתחת לעשר שורות, ייחשב כספאם ויינעל.

13] לא לפתוח נושאים כמו "אין לי רעיון לסיפור, תנו לי לי רעיון...", יש נושא המלצות, שאם תרצו לבקש רעיון.

14] אין להגיב בסיפור של אדם אחר, בשביל לפרסם את הסיפור שלך. אפשר לבקש בהודעה פרטית, או לבקש מחבר.
לדוגמא: "אחלה סיפור... תגיב בסיפור שלי *שם הסיפור* תודה" או כול דבר שדומה.

15] לפעמים אחרי שאתם קוראים פרק מסוים הוא מעלה הרבה שאלות, ורוב הסיכויים שהשאלות לא עלו רק אצלכם. מותר לפתוח דיון עם שאר קוראי אותו סיפור על הסיפור עצמו, וזה לא נחשב לספאם (אלא אם פותח הסיפור לא מרשה זאת). פותח הסיפור גם יכול להשתתף בדיון אבל בלי לתת ספוילרים. הדיון יכול להמשך גם כשהפרק החדש מתפרסם. על כל משתמש בעל סיפור לכתוב בהודעה הראשונה אם הוא מרשה למשתמשים לפתוח דיון או לא.

16] אין לפתוח סיפור בהמשכים, או כל מיני משחקים שקשורים לנושא הזה
בשביל זה יש את הפורום משחקי פורום, ששם תוכלו לפתוח את המשחק (אבל תקראו שם את החוקים קודם ^^")

17] במקרה שאתם כותבים סיקור, חובה לכתוב גם דעה אישית על הספר!
אם אין זה נראה כאילו העתקתם את הסיפור, ואתם רק רוצים להרוויח הודעות

והחוק הכי חשוב - להנות!

המשך יום נעים. מחייך

אלאור אזריה
לוחם מקוסקס
לוחם מקוסקס

משתמש מספר: 12,019

כינוי קודם: שחור ומאחור

מדליות: 15 (ראה עוד)
שק מטבעות - 50 (סך הכל: 11)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 29/10/2010 ב- 15:00:49 תגובה עם ציטוט  דווח