אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 סיפור זימה|בון שלמה צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה
מחבר הודעה
הווטאר אודי
מנהל
מנהל

משתמש מספר: 20,738

כינוי קודם: מיקצי מקצו

מדליות: 34 (ראה עוד)
גביע הקיסקוס (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 18/07/2016 ב- 03:00:28 תגובה עם ציטוט  דווח

היי שמי בון שלמה ואני רווק בן 31, גר בתל אביב ויש לי סיפור אישי שאני רוצה לחלוק אתכם
הסיפור הוא על אבי12.
אבי12 היא בת כ75, מטר 60 בערך, גוון עור בהיר, היא טיפונת מלאה, חלבית ורכה כזו עם גוף מידלדל.......
שיחר שחור קצר, נראית מטופחת לגילה ויש לה פנים חינניות כאלה, היא ממוצא אשכנזי בדרך כלל עם איפור קל ונאה.

עם השנים היא הגיעה למצב שהיא קצת לא בסדר בראשה האמת, היא עברה איזושהי התמוטטות עצבים בגלל גייב ניואל שבגד
בה לפני כ20 שנה ומאז זה עשה אותה טיפה איך נאמר, קצת לוקה בנפשה אם אפשר לקרוא לזה כך, תמימה בנוסף, קלת דעת.

הקדמה: יש לי משיכה מטורפת (פטיש) לכפות רגליים ועוד יותר לכפות רגליים של נשים מבוגרות והגעתי למצב שזה מחרמן
אותי בטירוף, בכל פעם שאני רואה אישה מבוגרת ברחוב עם כפות רגליים כאלה
(שיהיו יפות ומטופחות כמובן, השאלה מה נחשב יפות, על טעם ועל ריח אין מה להתווכח)
אני מתחרמן במאית השנייה וכל מה שאני רוצה זה לאנוס את
כפות הרגליים האלה.

חוץ מהסטייה הזו המשיכה שלי בכללית היא לנשים מבוגרות ושיהיו כמה שיותר מבוגרות זה יחרמן אותי יותר, ועם חזה כמה
שיותר גדול, טבעי ונשפך.

לא יודע למה אבל זה מחרמן אותי בטירוף יותר מכל דוגמנית על באזור גיל ה20, אני אוהב את הגוף הרך מאוד הזה והמקומט,
את הצלוליטיס, השדיים השפוכות, הגוף הרך ונעים...... זה משגע אותי!

עכשיו, אחרי כל זה אתחיל בסיפור.
קודם אספר את הפעם הראשונה שהייתה נקודת המפתח שבה התחלתי לרצות את אבי 12 כל כך
ואחר כך אמשיך ואספר מה באמת עשיתי בנוגע לזה ומה הייתה התוצאה.

הכל התחיל כשהייתי בן 25 בערך וזו הייתה תקופה שבה גרתי לבד בתל אביב בדירה שכורה 2 חדרים
דרך אגב: אני, אימא שלי, אבי12 ואחותי הגדולה שגרה בחו"ל, זה הסיכום של כל המשפחה שלנו.

מגיל קטן תמיד גרנו כולנו יחד בטבריה עד שאחותי עזבה בגיל 22 לחו"ל כשהייתי בן 14, ואז נשארנו אני אימא שלי ואבי12.
עד שעזבתי את הבית בגיל 18 (לא עשיתי צבא יצאתי ישר לאזרחות) לאזור המרכז כדי לגור לבד ולפתח קריירה.

אחרי שעברתי לגור לבד הייתי בא לבקר פעם בארבעה חודשים כי השקעתי את עצמי בעבודה והמרחק הוא גדול.
כשכבר הגעתי לנקודת החרמנות שלי על כפות רגליים של מבוגרות ומבוגרות בכלל, משום מה אף פעם לא יצא לי לשים לב לכפות רגליה של
אבי12 שלי או לגופה, ועדיין זו אבי12 שלי לא חשבתי לכיוון הזה.
בדיוק כל זה הוביל אותי ליום המחרמן בחיי.

יום אחד אני מקבל טלפון מאימא שלי שמתחילה לספר לי שהיא נוסעת לחודשיים לבקר את אחותי הגדולה בחו"ל ושהיא חוששת
להשאיר את אבי12 לבד היא מעדיפה שיהיה איתה מישהו והיא רוצה שאני אבוא אקח את אבי12 אליי לתקופה הזו כדי שלא
תהיה לבד.
באותו הרגע לא היו לי אף מחשבות מיניות לגבי אבי12 שלי וזה לא משהו ששימח אותי בתכלס הסתכלתי על זה כתיק רציני
עכשיו, אבל בכל זאת זו אבי12 ואני לא יכול שלא לארח אותה ולעזור לאימא שלי במיוחד כשהיא רוצה לבקר את אחותי שלא
ראתה אותה שנים.

טוב, אז קבענו שאבוא לקחת את אבי12 ביום חמישי בערב מיד אחרי שאסיים את העבודה אצא לכיוון טבריה, אקח את אימא שלי
ואת אבי12 וניסע לנתב"ג ואחרי שאימא שלי תעלה על הטיסה ניסע אני ואבי12 אליי לדירה.

הגיע יום חמישי, אני כבר לכיוון טבריה, הנסיעה עוברת סבבה ואני כבר חושב על הבאסה של הנסיעה חזור לכיוון המרכז
חחחחח.

אני מגיע הביתה אימא שלי מברכת אותי לשלום בחמימות, אבי12 שלי במקלחת, ואני מתיישב בינתיים לאכול אימא שלי מגישה לי
צלחת של בישול ביתי ואני נהנה. בינתיים אבי12 יוצאת מהמקלחת וישר באה לכיוון שלי לברך אותי לשלום ופה תקשיבו טוב
הייתי בהלם טוטאלי מיני כמו שלא הייתי בחיי.

אבי12 שלי לבשה חולצת טי-שירט לבנה שהורטבה מגופה הרטוב והפכה לחצי שקופה, מתחת לטי-שירט מתגלים לפני זוג שדיים
ענקיים ושפוכים שמגיעים כמעט עד לאזור הטבור עם פטמות ארוכות ובסיס ממש רחב וכהה מסביב לפטמה
מכנס בוקסר קצר של גברים שמגיע עד הלחיים של התחת ומבליט זוג רגליים לבנבנות, רכות מלאות צלוליטיס
בהליכה שלה מהמקלחת עד אליי כל מה שתיארתי עכשיו רוטט בטירוף מצד לצד מהשדיים עד הבטן ואל הירכיים, השוקיים
והרגליים.

כל זה העמיד לי את החבר הקטן כמו שלא עמד לי בחיים, הלב שלי התחיל לדפוק בקצב מטורף, התחלתי להזיע והייתי חרמן כמו שלא
הייתי חרמן בחיי, החבר הקטן שלי ממש כאב מרוב שהוא עמד מוצק וכמעט קרע את המכנסיים כמו איזשהו עמוד ברזל.
אבי12 מגיעה אלי ונותנת לי חיבוק גדול ונשיקה ואומרת שהתגעגעה אליי ושהיא נכנסת להתלבש ולהכין את הדברים שלה
בינתיים.

אבי12 נכנסת לחדר ואני משם תוך מאית השנייה קמתי, נכנסתי לשירותים והבאתי את ההשפרצה של החיים שלי שהגיעה כמעט
עד התקרה אני לא מגזים וכל זה תוך שאני רואה בדמיוני את אבי12 מתקדמת מהמקלחת עד אליי עם הגוף הסקסי והרוטט
שלה.

כשגמרתי לא הפסיק לעמוד לי החבר הקטן ואשכרה לא קרה לי דבר כזה בחיים, בדרך כלל הוא נופל ומהחרמנות שלי אני יכול שוב
להעמיד אותו לגמור אחרי איזה 5-10 דקות אבל פה אני אשכרה משפריץ והוא נשאר חזק כמו בטון, זו ההשפעה שהשאירה עליי
אבי12 והייתי חייב לשפשף אותו ולגמור שוב כי הייתי חרמן רצח.

אני יוצא מהשירותים, הולך למטבח לאימא שלי לעזור לה להוריד איזה סיר מהמדף, אבי12 בינתיים בחדר מארגנת את התיק,
עוברות כמה שניות, אני בדיוק בסיום הורדת הסיר ואיך שאני מושיט אותו לאימא שלי אבי12 מגיעה מאחורה ושואלת את אימא
שלי אם היא ראתה את המכנס הלבן שלה

אני מסתובב, רואה את אבי12 לבושה כבר בבגדים שדי סקסיים עלייה, שכוללים חצאית כמעט מיני ששוב מבליטה את הרגליים
הסקסיות שלה, משפיל מבט ללמטה ואז מקבל את ההלם המיני השני שלי לאותו היום אם לא בכל חיי.
אבי12 נועלת נעלי אצבע שחורות עם עקב ולפני נגלות כפות רגליים סקסיות, מבוגרות, רכות, בהירות, מלאות ורידים בולטים עם לק אדום
לוהט, כל כך סקסיות ומחרמנות בדיוק בדיוק כמו שאני אוהב, הייתי בשוק ממה שאני רואה מול עיניי. באותו הרגע, לאבי12
יש את כפות הרגליים הכי יפות ומטריפות שראיתי בחיי זה שיגע אותי.

עכשיו למרות שגמרתי פעמיים החבר הקטן שלי עמד כמו אפולו 13 וכמעט שוב קרע את המכנסיים
אבי12 מסתובבת והולכת לכיוון החדר ובכל צעד שהיא עושה רואים גם את הסוליות הרכות שלה
ואת עקבי הרגל הרחבים, הרכים והמקומטים שלה.

כל זה שיגע אותי עד שרציתי באותו הרגע לשבת מאסר עולם או לקבל עונש מוות על אונס אבי12, כמעט שלא שלטתי בעצמי
והייתי חייב לחזור לשירותים ולהביא עוד השפרצה מטורפת והפעם כשאני מדמיין את כפות רגליה של אבי12 צועדת לכיוון
החדר. אחרי הגמירה הזו החבר הקטן שלי שוב עמד איתן ולא האמנתי שקורה לי דבר כזה עם זקפות מטורפות ללא הפסקה. הפעם אבל
לא יכולתי לגמור שוב כי האמת כבר כאב לי טיפה החבר הקטן.

אני יוצא ואימא שלי שואלת אותי אם יש לי בעיות בדרכי השתן חחחחח, אני משיב שלא וששתיתי המון נוזלים אתמול בלילה.
הייתי בנקודה שבה אני מרגיש בעננים ולא יכולתי כבר לחכות לרגע שנצא כבר מהבית רק אני ואבי12 שלי וניסע אליי הביתה,

המחשבות בראשי רצו בצרורות וכל מחשבה שונה מהאחרת אך כולן בנוגע לאיך אני מתנדב בבה"ח את אבי12, מתנדב בבה"ח לה את כפות הרגליים
והופך אותה לבובת המין שלי.

מגיעה השעה לצאת כולנו מאורגנים אני עוזר עם המזוודות, מעמיס אותן על הרכב. אימא נועלת את הבית, כולנו ברכב ויאללה
יוצאים לכיוון.

אחרי נסיעה של כשעה ושלושת רבעי אנחנו בכניסה לנתב"ג, עוברים בידוק, מחנים את הרכב נכנסים ואחרי כל התהליך של
המזוודות ישבנו לכוס קפה עד שאימא שלי תעלה לטיסה עוד כחצי שעה.
בחצי שעה הזו אנו יושבים בבית הקפה בשולחן עגול קטן ושלושתנו מסביבו. לא הפסקתי להסתכל על כפות הרגליים והרגליים
של אבי12 שלי בכל הזדמנות שרק יכולתי, וכשישבנו בשולחן הזה הן היו ממש
מולי צמוד אליי מתחת לשולחן וזה שיגע אותי, הן כל כך מחרמנות וסקסיות שכבר לא יכולתי לשלוט בעצמי כמעט.

לרגע נפל לי צרור המפתחות שלי וכשהתכופפתי להרים אותו חזרה לא רק שהייתי יותר קרוב לכפות רגליה המחרמנות, אלא
שכשהרמתי את מבטי טיפה למעלה אני רואה את אבי12 שלי עם הרגליים פתוחות , כמו שכתבתי קודם לכן היא עם חצאית
כמעט מיני, והיא בלי תחתונים!

הכוס שלה ממש נגלה לפניי בכל הדרו והוא שעיר בטעם בדיוק כמו שאני אוהב כמו הנשים של שנות ה80, השפתיים של הכוס
שלה בולטות החוצה טיפה והכל מואר די טוב היכן שאנחנו יושבים כך שאני רואה ממש טוב את הכוס שלה.

ב2 השניות האלה שהתכופפתי להרים את המפתחות, ראיתי את הכוס של אבי12 שלי והתרוממתי חזרה לא רק שכמעט קרעתי
את המכנסיים מהחרמנות, אלא שמרוב שהחזקתי את החבר הקטן שלי חזק מתחת לשולחן בתנוחת חצי שפשוף אטית גמרתי במכנסיים
משילוב החרמנות והתזוזה של החבר הקטן עם היד מעל המכנס וזה דבר שקרה לי אולי פעם אחת בחיים וזה היה כשהייתי בן 15 וראיתי
כוס אמתי בפעם הראשונה בחיי. זו רמת החרמנות שבה הייתי ממש כאילו אני בהיי של קוקאין או משהו אחר זה היה שיכרון
חושים שלא חוויתי אותו בחיי וזה כל כך טוב אתם לא מבינים!!!
וואו כמה שחיכיתי כבר להגיע עם אבי12 הביתה, כמה תכניות עברו לי בראש שאחת מהן אני כבר עומד לבצע ברגע שנצא
מנתב"ג.

הגיעה השעה לעלות על המטוס אנחנו מלווים את אימא שלי לשער לטיסה, נפרדים ממנה לשלום בעצב קל, נשארים עוד כמה
שניות לראות אותה מתרחקת ומתחילים להתקדם לכיוון היציאה.
אני במצב שאני מרגיש שזכייה בלוטו לא תגיע למה שקיבלתי לידיים שלי עכשיו.
אני שם לב שאימא שלי מדי פעם משתיקה אותה בשנייה ואומרת לה מה לעשות, כי אין ברירה לא מרעות, היא מדברת שטויות
ואני שם לב שאפשר להיות דומיננטי איתה והיא לא מצייצת כאילו כמו אבא לילדה וזה הטריף אותי איך שהיא כנועה כזו.

אנחנו הולכים לכיוון האוטו ואני אומר לאבי12 שהתגעגעתי אליה ולא התראינו המון זמן וכמה שהיא יפה והרשיתי לעצמי גם לזרוק
את המילה סקסית והיא נהנתה מזה ועשתה סיבוב קטן במקום לא כאילו אנחנו אבי12 ונכד אלא חבר וחברה כזה וזה עוד יותר
הטריף אותי.

אנחנו יוצאים משדה התעופה והנה אני מוציא לפועל את התכנית הראשונה שלי.
אבי12 יושבת לידי ואני מסתכל על כפות הרגליים המחרמנות שלה, מאושר בטירוף מהעובדה שהוצאתי את המיטה הזוגית מהבית והבאתי מיטת יחיד במיוחד ל"אירוע" הזה,
ואומר לה:
"אבי12 אימא אמרה לך שאין לי עוד מיטה בבית? ואין לי ספה רק כורסאות? ושאנחנו נישן ביחד במיטה שלי הפוך ראש זנב"?

היא משיבה לי:
"אה באמת? לא היא לא אמרה לי אבל בסדר נישן ראש זנב לא אכפת לי כפרה".
באותו הרגע שוב "גלינג גלינג"....."שמוליק מצלצל"....החבר הקטן שלי עמד כמו הענק הירוק, הורס הכל ובלתי ניתן לעצירה, חזק מאין
כמוהו.

אנחנו נוסעים ואני מדבר עם אבי12 וקולט שהיא די סתומה בשיחה, שאחת כזאת ביום רגיל אני מערבב ומביא בשנייה לזיון.
החלטתי לנסות עוד משהו ברגע שהיא אמרה לי: "איך בעבודה שלך כפרה מה אתה עושה נהג מונית?"
אני בכלל בתחום ההיי-טק צוחק לעצמי מבפנים אך עולה בי רעיון לעוד תכנית ואני משיב לה:

מה לא ידעת שאני "מסז'יסט ואני עושה מסאז' בכפות רגליים וברגליים ובכל הגוף??"
"באמת מסז'יסט אתה עושה מסאז' כמו בטלוויזיה?, וואי איזה כיף זה בטח מסאז' אף פעם לא עשיתי"
אני מקבל בדיוק את התגובה שאותה רציתי ו50-50 אם הייתי מקבל אותה ומשיב לה:

נו אז עכשיו יש לך מזל שלא עשית אף פעם מסאז' ואני מסאז'יסט, אז היום כשניכנס למיטה לישון אנחנו גם ככה ישנים ראש זנב
והכפות רגליים שלך יהיו לידי ואני אעשה לך מסאז' בכפות רגליים ואחרי זה אני אעשה לך מסאז' בכל הגוף אבל רק בשבילך

בגלל שאת אבי12 שלי ואני אוהב אותך, בדרך כלל זה משהו שעולה הרבה כסף, הנה מחר אני עושה אותו הדבר למישהי אחרת
כמו שאני אעשה לך היום והיא משלמת לי 700 שקל".

"מה באמת 700 שקל יא אללה הרבה כסף, אז אתה תעשה לי חינם בלי כסף? יה איזה כיף כפרה שלי? מה זה כיף המסאז' הזה?"
אני משיב לה כולי חרמן אש מהתגובות החיוביות והסתומות שלה:

"זה הכי כיף שיש ובגלל שאת אבי12 ולא סתם מישהי אני לא יעשה לך רק טיפול אחד אני אעשה לך כל יום מסאז' כמה
פעמים עד שתהיי כמו חדשה, בדיוק כמו בסרטים. אני אעשה לך בבוקר, בצהריים ,בערב אני אפנק אותך רק בגלל שאת אבי12
מותק"
"יהה כפרה איזה כיף תודה מותק שלי" היא משיבה לי.

אני חרמן רצח בנקודה הזו כבר כמעט מגיע למצב שתופס לאבי12 את כפות הרגליים בכוח ומלקק לה אותן בטירוף ומזיין אותן
בלי הפסקה, ומשם ממשיך ואונס אותה לגמרי באכזריות. כבר כמעט פעמיים עשיתי תאונה בגלל שאני לא מרוכז וחרמן עלייה
אש. ותזכרו שאני לא חרמן רק על כפות הרגליים שלה אחרי מה שראיתי כשהיא יצאה מהמקלחת, אני חם עליה בכללית וחם בטירוף.

הנה עולים אל נתיבי איילון לכיוון תל אביב כמעט מגיעים הבית, אני כבר מתכנן להתקשר למנהל שלי ולהודיע שאני לא מגיע
מחר לעבודה כי אני כעת בשיכרון חושים ורוצה רק את אבי12 24 שעות ביממה ולא לעזוב אותה.

אנחנו מגיעים, אני מחנה את הרכב מוציא את התיקים של אבי12 מהאוטו, מוביל אותה איתי, מגיעים לכניסה אני פותח את הדלת,
נכנסים הביתה, אני נועל את הדלת ומאותו הרגע מרגיש הרגשת מכון ליווי כאילו יש אווירת של זיונים בלבד מרגע זה בבית,
מרגיש כאילו קפצתי לבריכת כדורים וכל הכדורים הם בעצם כל הזיונים השונים שיהיו עם אבי12 שלי שאני רואה בדמיוני, את כל
החרמנות שאוריד עליה בתקופה הזו של החודשיים האלה שהיא כאן.

איך רק עכשיו נחשפתי לכל זה שהיה מתחת לאף שלי שנים?? ואולי עדיף שרק עכשיו??? בכל מקרה זה לא משנה כי זה קורה וזה
כאן ועכשיו ואני נהנה מזה רצח.

אבי12 רואה את הדירה "איזה יפה פה" וכל זה ואני קודם כל אומר לאבי12:

"אבי12 כפרה (לא בצורת שאלה אלא יותר בצורת חצי פקודה) תסדרי לך את הבגדים פה בארון ותחליפי את מה שאת לובשת
למה שלבשת בבית אחרי המקלחת שיהיה לך נוח מותק".

היא לא מתנגדת בשום אופן ומיד מאשרת, נכנסת לחדר, אני מתיישב בסלון ורואה טלוויזיה, קם מדי פעם לעזור לה ולהכווין
אותה בסידור שלה שיהיה לה נוח, וכל זאת והיא עדיין לבושה כרגיל.

אני חוזר לסלון ולאחר כבערך 6-7 דקות אבי12 יוצאת מהחדר לבושה בבוקסר הקצר שלבשה בבית, נעלי אצבע , חולצת בטן
משוחררת כזו ללא חזייה שמבליטים שדיים טבעיים ענקיים ושפוכים ושאני לא יודע אם היא שמה לב או לא אבל הם בולטים
בטירוף והפטמות שלה מבצבצות מלמטה, מהקו שמסיים את החולצה. ואווווו!!!
אני רואה אותה כך ומשתגע לעמקי נשמתי כמעט עוד רגע מתעלף, לבי פועם בכזו מהירות שחשבתי שאני מת, הזעתי כל כך
שנרטב לי הגב, והזין עמד לי כל כך חזק שאולי לפני כן הגזמתי בתיאור אבל הפעם הזו באמת באמת באמת הוא ממש כאב לי
והביצים כאבו לי הרגשתי שעוד שנייה אני ממש מתפוצץ. היא ח-י-ר-מ-נ-ה א-ו-ת-י א-ש-ש-ש-ש-ש-ש-ש!!!!!!!!!!!!!!

פה באמת כבר כמעט קמתי ואנסתי אותה, השדון הרע על כתף שמאל והשדון הטוב על כתף ימין נלחמו והשדון הרע קרע לשני
את הצורה והשאיר אותו מדמם למוות באטיות ובאכזריות רבה אם אתם מבינים למה אני מתכוון. כבר לא יכולתי לעצור את עצמי,
מזל שטיפת הגיון בצבצה פה ברגע האחרון ועצרה אותי מלעשות מעשה.

מעתה ואילך אין מה לומר אני עם החבר הקטן עומד בכל שנייה שאני עם אבי12 שלי, הוא לא יורד אפילו לאלפית השנייה, יוצא לעבודה
הכל כרגיל, חוזר הביתה, רק עובר את סף הדלת, הופ ושוב הוא איתן כסלע עד למחרת כשאני יוצא לעבודה ואף אחד לא יוכל
להפיל אותו רק אבי12 הגיבורה שלי. רק היא המלך ארתור שלי שיוציא את החרב מהסלע.
אז נחזור לערב שהגענו.

אבי12 יוצאת בלבוש המחרמן הזה ובאה לסלון ומתיישבת בספה מולי, מן הסתם אחת כזו עם ראש צלול ולא קצת לא בסדר כמו
אבי12, שיוצאת מול גבר לא משנה מי בלבוש כזה היא אחת שבמודע מתה שיזיינו אותה עכשיו ויודעת שהיא מחרמנת
בלבוש שלה ועושה זאת בכוונה. אם היא לא הייתה קצת לא בסדר יש מצב טוב שמהרגע שהיא יצאה מהחדר בלבוש הזה הייתי
מתחיל לרמוז לה רמזים מיניים ובוחן אותה ומנסה לזיין אותה במודע למרות שהיא אבי12.
היא יושבת מולי עם הרגליים הסקסיות שלה והשדיים השפוכות שבולטות לה מתחת לחולצה עם הפטמות חצי בורחות מלמטה.

וואו, הסבל שעברתי באותו הרגע אני לא מאחל לאף אחד ובכל זה לא רציתי לקום לשירותים לגמור רציתי לשמור הכל לאבי12
וכמה שיותר.

השעה כבר 23:20 אני אומר לאבי12 שאני יוצא רגע לקיוסק לקנות שתייה, הולך מביא שתייה ובדרך מסמס למנהל שלי שאני
לא מרגיש טוב ושאני לא חושב שאגיע מחר, לאחר כמה דקות הוא משיב לי שאין בעיה ושאעדכן אותו איך אני מרגיש.
אני מאושר כמו שלא הייתי בחיי חוזר מהקיוסק, אבי12 עדיין באותה תנוחה בסלון וישר החבר הקטן שלי חזר לאותה תנוחה כמו שלפני
שיצאתי לקיוסק, החרב של ארתור.

אני אומר אבי12:
"אבי12 בואי למיטה מותק מאוחר נראה במיטה טלוויזיה"
"טוב מותק" אבי12 קמה אחרי לחדר, היא מתקרבת אליי ובכל צעד שהיא עושה כולה רוטטת ומחרמנת בטירוף!
אני מראה לה את המיטה, לוקח כרית אחת ומעביר אות לצד השני, נכנס למיטה ונשכב על הצד עם הגב לקיר ואומר לאבי12:

"עכשיו בואי תשכבי פה הפוך עם הראש לשם והרגליים אליי"
אבי12 לאט לאט מתיישבת על המיטה והכל לרגע נהיה בהילוך אטי כמו בסרט כי כולי בציפייה לכפות הרגליים הסקסיות האלה
מול הפנים שלי שאני הולך לעשות להן מסאז' מטריף ולהיצמד לגוף המחרמן של אבי12.
היא לאט לאט נשכבת, מניחה את הראש, חצי גוף שוכב ובאיטיות מרימה את הרגליים ונשכבת עד שכפות הרגליים שלה מול
הפרצוף שלי ממש צמודות עד שאני יכול ממש להריח אותן, ויש להן ריח ממש טוב. היא אסתטית
מכניסה בטבעיות את הגוף לבפנים כדי להיכנס כולה לתוך המיטה ולא לבלוט החוצה, ולאט לאט נצמדת אליי עד שאני מרגיש
את הגוף הרך והחמים שלה נצמד לכל גופי והתחת שלה ממש נצמד לי לזין ונראה שזה לא מפריע לה.
בלי להוציא מילה התחלתי למשש לה את כפות הרגליים בחרמנות, בכלל לא מסאז'
כל אישה תגיד במצב כזה:
"אתה עושה לי מסאז' או מחרמן לי את הרגליים?"....

ואני ממשש אותן בכזו אהבה, כמעט מתחבק איתן, ואני כבר מתחיל גם ממש לעסות אותן ויחד עם זאת למשש באותה חרמנות
את השוקיים שלה, וואו היא כל כך רכה ואלסטית, כמעט גמרתי במכנסיים והרטבתי לה קצת את הבוקסר מהטיפות שיצאו
אני ממשיך אל הירכיים שלה המלאות צלוליטיס ומרגיש בשמיים, היא כל כך רכה ומענגת.
לאט לאט אני שומע מאבי12 אנחות קטנטנות של הנאה שמדליקות אותי רצח

"אבי12 כיף לך עם המסאז' שאני עושה לך מותק?"
"כן כפרה שלי ונאנחת עוד טיפה.

במשך כשעה אני מחרמן לה את כפות הרגליים והרגליים ומת לאכול לה אותן ולהתרומם ולשים אותו בין כפות רגליה ולזיין אותן
ולגמור בטירוף.

כבר לא יכולתי ועליתי על רעיון שנשמע קצת טיפשי אבל אמרתי לעצמי אולי על אבי12 זה יעבוד מה יכול להיות מקסימום אני
אחכה שהיא תירדם.

"אבי12 יש טיפול חדש שלמדתי באמריקה במסאז'ים שאני עושה, זה משהו חדש"
היא משיבה לי עוד לפני שאמרתי מה אני רוצה

"בסדר כפרה מה שאתה רוצה זה כיף"

אני משיב לה
"אני אספר לך מה זה, כשאני עושה את זה זה עובד על האצבעות של הרגליים" אני מחרטט אותה בלי קשר לכלום
ביחד עם זה שאני עושה לך מסאז' עם הידיים אני גם מטפל לך ברגל עם השפתיים שלי ועם הלשון שלי"
לא יודע לאיזו תגובה לצפות והיא משיבה לי

"מה באמת עם השפתיים והלשון, מה זה משהו חדש? באמת?"

אני עונה לה
"כן זה משהו מיוחד ועשיתי את זה כבר למטופלות שלי ואיך כיף להן הם רוצות כל הזמן שאני אעשה להן עוד
טיפולים כאלה"

"טוב אז תעשה לי גם אני רוצה"

כולי נרגש מהתגובה שלה ולאט לאט מקריב את השפתיים שלי לכף הרגל שלה עד שהן נוגעות בין האצבעות לכף ודופק שם
נשיקה עסיסית.

אבי12 נותנת אנחה קטנה וזה בשבילי אישור מטורף, כולי באטרף מתחיל לנשק לה את כפות הרגליים כמו משוגע, כל חלק וחלק
כל אזור ואזור בכפות הרגליים שלה, ואז אני מתחיל ללקק את כפות הרגליים שלה מהעקב למעלה ומכניס את כל הבוהן
הגדולה ומתחיל לינוק אותן ולמצוץ להן את הרבאק, מלקק לה את הבהונות ומוצץ אותך ובכל זאת אבי12 ממש נאנחת כבר
בצורה מינית, אני רואה כך ואני מתחיל להיצמד אליה קצת יותר חזק וטיפה עולה ויורד בתנוחת מעשה אהבה קלה והיא לא מגיבה רק
נאנחת קלות.

אני כבר לא יכול להסתפק רק בכפות רגליה, חייב את כולה עכשיו.

"התחלנו עם הרגליים אבי12 ועכשיו אני אעשה לך מסאז' בכל הגוף צריך להמשיך את הטיפול עד הסוף"

היא משיבה לי
"בסדר מותק שלי תעשה לי כפרה"

אני אומר לה בתקווה שיעבור חלק:
"טוב אז קומי, תוריד את הבגדים ותחזרי לשכב כמו ששכבת"

אבי12 בלי לדבר לאט לאט קמה מהמיטה, מושיטה ידיים לבוקסר שלה ומתחילה בתנוחת הורדה של המכנסיים שלפתע היא
מפסיקה ואומרת

"איי כואב לי הגב אני לא יכולה להתכופף"

אני משיב לה
"תראי מה זה מאלוהים זה שאני עושה לך עכשיו מסאז' בכל הגוף"
"כן כפרה נכון" והיא לשמחתי מחייכת כאילו הארתי לה עכשיו את הדרך או משהו כזה.

אני מיד קם ואומר לה בואי אני אעזור לך, ניגש אליה דווקא מאחוריה, מתכופף ומושיט יד לבוקסר, ובבת אחת מוריד לה את
הבוקסר ומולי נגלה התחת המחרמן והרך שלה, בלי שהיא שמה לב אני מקריב את הפרצוף לתחת שלה ודופק הסנפה עם האף,
והריח טובבבבב!!!

עולה במהירות מסתובב אליה ושולף לה את החולצה ברגע ומולי נגלה החזה הזז מצד צד שלה, הגדול עם הפטמות הגדולות
והמשגעות. איזה גוף מחרמן יש לאבי12!!! היא כל כך מחרמנת זה משהו לא נורמלי!!! איזה גוף רך !!! אני מת כבר להכניס לה אותו לכוס הזקן המחרמן והרותח שלה שלא הרגיש זין כבר המון שנים
החבר הקטן שלי משתוקק כל כך להיות בתוך הכוס הסקסי הזה, להיות דבוק לבפנים ולא לצאת אף פעם כי לשם הוא שייך, אני כל כך רוצה להרגיש אותה שכמעט בא לי לבכות וכל הגוף שלי כבר רועד מהחרמנות וההתרגשות!!
אני מיד חוזר למיטה לאותה התנוחה וקורא לה חזרה למיטה.

לפני שהיא נכנסת למיטה אני אומר לה
"אבי12 מי שעושה לך את המסאז' גם צריך שיהיה לו נוח ואז הוא גם יעשה את המסאז' יותר טוב אז אני גם מוריד את הבגדים"

היא משיבה לי
"בסדר כפרה שיהיה לך נוח"
כולי מאושר מוריד את הבגדים כולי עירום מתחת לשמיכה מחכה שאבי12 תיכנס כדי שאתחכך בה בעירום מלא.
אבי12 נכנסת למיטה, ולאט לאט נצמדת אליי עד שאני מרגיש את התחת שלה נוגע לי בזין
איזה תחת רך!!! וואו אני בגן עדן!!!

אני כבר לא יכול לשלוט בעצמי ושוב מחרמן לה את כל הרגליים ומתעלס לה עם כפות הרגליים ונצמד אליה עוד יותר חזק לתחת
עד שאני כבר מתחיל להשתפשף בו בתנוחת מעשה אהבה גסה, ואבי12 לא אומרת שום דבר רק נאנחת.

"כיף לך אבי12?"

"כן מאמי" והיא נאנחת

אני במהירות מסתובב לאבי12 בתנוחת כפיות
נצמד לה לתחת ומתחכך בו, כבר כמעט מרגיש את קצה הכוס שלה. מתחיל לעסות לה את הכתפיים והיא נאנחת פתאום יותר
אני בלי בושה כבר לא יכול ממש בבוטות שולח ידיים לשדיים שלה ולש אותן בחרמנות
השדיים שלה כל כך רכים ועולים על כל הציפיות שלי, כמו להחזיק שני שקיות משי מלאות במים זה תיאור שלא באמת יתאר את
ההרגשה רק יזרוק כיוון, הרגשה עילאית.

די אני כבר לא יכול, בטון סוטה אני לוחש לאבי12 באוזן בזמן שאני משתפשף עליה מעלה מטה:

"כיף לך אבי12?"....

פתאום אבי12 צועקת בחצי חנק חצי אנחה "כן!!!" קצר כזה כמעט בלי הנון הסופית כאילו היא חצי גומרת.

מפה כבר אמרתי מה שיהיה יהיה

הושטתי יד לפה דפקתי יריקה קטנה, הורדתי את היד לזין, הרטבתי אותו טיפה,ובתנוחה אחת ירדתי טיפה ללמטה ודחפתי את
הקצה של החבר הקטן לכוס של אבי12
היא קפצה וצעקה "אייייייי!!!" חצי של הנאה חצי של "מזמן לא הזדיינתי הכוס שלי צר"
אבי12 לא מתנגדת ואני לאט לאט מכניס את כולו עד שלאחר כמה שניות כולו בפנים ובכל זה אבי12 רוטטת ומזיזה את כל הגוף
והידיים ונגנבת.

כולו בפנים ואני לאט לאט מוציא אותו עד שכמעט הקצה בחוץ ומחזיר שוב בחזרה
ואבי12 מתענגת ודופקת כל מיני קולות מוזרים כאלה שקטים, "יו", "פפפפפ", "נו"
וזה מחרמן רצח הטון הזה שהיא מוציאה טון של הנאה ללא גבולות.
כמה פמפומים כאלה אטיים ואני מתחיל הגביר את הקצב ולאט לאט גם לשמוע את הפליקים בין האגן שלי לתחת שלה, כמו
כאפות.

ועם התחת הרך והרוטט שלה והשדיים הרכים שאני חופן בידיי, כל אלו גרמו לי להשפריץ לה בפנים בזמן ממש קצר שפיך ממש
רותח!!
שנינו רעדנו ועם זה שאני גומר כולי בשכרון חושים מתחיל שוב לפמפם אותה והזין עומד כמו טיל
אני מתנדב בבה"ח אותה ושומע את הכאפות של האגן עם התחת ואותה צועקת ומוציאה קולות "סססססס!!!...." מדי פעם שמטריפים אותי
אחרי מעשה אהבה של עוד כמה דקות שבו אני אשכרה אונס אותה באכזריות וחרמנות ללא רחמים, כמעט גובל בהתעללות.
אני משפריץ שוב, הפעם יצאתי מהר, קמתי וסיבבתי אותה אלי והשפרצתי לה על השדיים שלה וקצת על הסנטר.

אני נשכב לידה, מושיט לה אצבע לסנטר, מנגב את השפיך שעף לה לשם ושואל אותה
"טעמת את זה פעם? את יודעת שזה בריא?"
ובלי לחכות לתשובה דוחף לה את האצבע עם השפיך לפה ואומר לה
"תמצצי את הכל מהאצבע, תנגבי אותה כפרה"

"נהנית אבי12?" אני שואל אותה

והיא משיבה לי
לא ידעתי שככה עושים מסאז' איזה כיף זה, זה גם קצת כאב אבל היה כיף"

אני מבין שמרוב שאבי12 אטומה אם אפשר לקרוא לזה כך, היא חושבת שכל זה הוא חלק מהמסאז', ואני?...... איזה כיף!!! לא
יכולתי לבקש דבר טוב יותר מזה.

"את יכולה להישאר בלי בגדים אבי12" אני אומר לה ומסתובב חזרה לתנוחת ראש זנב וממשיך לעסות לה את כפות הרגליים עד
שאני נרדם.

אני מתעורר בבוקר קולט את אבי12 לידי ומבין איפה אני נמצא ומה קרה וסף החרמנות עולה בשניות ואני מרגיש בתוך חלום
כפות הרגליים של אבי12 העירומה מולי אני מיד מתחיל לחרמן אותן, אבי12 מתעוררת ואיך שהיא מתעוררת
אני מסתובב, מרטיב עם רוק את החבר הקטן ובמאית השניה דוחף לה את החבר הקטן שוב בתנוחת כפיות ומיד מתחיל לפמפם מהר ובחרמנות
ולוחש לה באוזן

"זה המסאז' של הבוקר אבי12 חייב אותו גם בבוקר"
לא עוברות 20 שניות של פמפומים ואני משפריץ לה בתוך הכוס שמתמלא בשפריץ רותח של הבוקר סמיך ומלא.
אבי12 כולה מתנשמת....... גם אני........

פה אני משאיר אתכם במתח להמשך כי אל תשכחו שלקחתי חופש מהעבודה ועדיין לא מימשתי חלק מהפנטזיות שלי על אבי12,
אנאלי, עבודת רגליים, ירידות, ליקוקים
היא עד עכשיו בתמימות חושבת שהכל מסאז'....

עד הפעם הבאה........

דרקון דרקון דרקון
האוכל ביצה שנולדה
ביוווום טוב מיקצי מקצו
חברים טובים קוניציוואה
מעצור דלת סאם פיצר
ציפ אי איקץ ציקצן נאגטץ
ציפס מגניב
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש 
Smile :)
קטגור
קטגור

משתמש מספר: 22,194

קלאנים: צוות מפגשים,
צוות המוסקטרים

מדליות: 56 (ראה עוד)
כרטיס דאטא (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 18/07/2016 ב- 03:18:14 תגובה עם ציטוט  דווח

אין גיל ננעל.

אזהרה.

[align=center:2732a51f4c][size=24:2732a51f4c]?[/size:2732a51f4c][/align:2732a51f4c]
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
הצג הודעות קודמות:      
שליחת הודעה חדשהההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה

עבור:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

Based on phpBB forums system