אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 Aliens vs Humans
 המשחק הראשון שלי שדיימנתי
צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה
מחבר הודעה
Jumin Han
CEO-in-line
לוחם כסף

משתמש מספר: 29,416

כינוי קודם: Apollo

מדליות: 9 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 02/03/2017 ב- 00:14:52 תגובה עם ציטוט  דווח

קודם כל, תשכחו על כדוה"א, תחשבו כל דבר רק לא משהו רגיל כמו שאתם מכירים גם בקשר לחייזרים (תדמיינו אותם איך שבאלכם ואותו הדבר לגבי האנשים, אבל לגבי האנשים תשחקו בדימיון פחות אבל זה יכול להיות מישהו חתיך ו/או דברים כאלה)

עלילה:
בשנת 3,017 בני האדם כבר חיו במקום אחר כי הרי כל מה שהם יודעים לעשות זה להרוס את הסביבה שבה הם חיים, אז, בני האדם היו כבר הרחק מביתם הראשון.
הטכנולוגיה שלהם הייתה טובה והרבה אנשים היו עם חלקי גוף מכניים (בגלל מחלות וכו'), הייתה גם תקופה ארוכה של אל-מוות אבל הפסיקו עם זה כי בני אדם לא יכולים לחיות לנצח, כי זה בני אדם.
באותו הזמן שבני האדם חיו באיזשהי תקופה של שלווה, החייזרים הגיעו. (הם בתכלס בכלל יצאו מלפני 1,000 שנה מביתם אבל בגלל שזה אורך כל הרבה זמן להגיע, אפילו במהירות האור).
במקום לעשות ברית, שני הצדדים התחילו מלחמה כי ככה זה באופי של שני המינים, הם אלף שנה חיו בשלווה אז למה שלא יהיה קצת אקשן?

פעילות:
אתם יכולים לבחור צד כמובן (או חייזרים או בני האדם) ולבחור נשק (תשחקו עם דמיונכם, הנשקים אמורים לצאת מגניבים רצח).
אתם יכולים לבחור לעצמיכם 2 כוחות, החזקים במיוחד. (אם אני אראה דברים לא הגיוניים או משהו לא במקום אני אפסול ואכין רשימה של כוחות, אבל ככה תוכלו לבחור מה שבאלכם ובלי גבולות. קצת לצאת מהקופסא).

אתם יכולים גם כן לבחור את התפקיד שלכם בכל אחד מהצדדים -
בני האדם:
בן/ בת אדם פשוטים - ערמומיים אשר מוכנים לשמור על ילדיהם. (תבחרו כוחות הגיוניים להם, לצאת מהקופסא)
זקן - אחד מחברי ה"ממשלה" ששררה מכבוד, חכם עם ניסיון חיים גדול. (כדאי לבחור כוחות אינטלקטואליים, חישובים וכו')
חייל - מישהו שמוכן להקריב את עצמו למען האנושות. (כדאי לבחור כוחות של התקפה והגנה)
מדען - הוא המציל של הקבוצה שבה הוא יהיה, רופא ויש לו אינטואיציה מעולה. (כדאי לבחור כוחות של רפואה ומדעים)

חייזרים:
יורש - מישהו שרוצה לקחת דברים לעצמו, בא ממשפחה "עשירה". (כדאי לבחור כוחות של התקפה וקמצנות)
חייזרים אפורים - הם כמו המדענים אצלנו, אבל הם נמוכים ויש להם יכולות חשיבה מדהימות. (כדאי לבחור כוחות של בניית טכנולוגיה וחישובים) (בטח שמעתם עליהם XD )
החייזרים עם השיניים והגוף הרחב (נקרא להם פשוט חייזרים שחורים) - הם מוכנים להגן על המולדת והצאצאים שלהם. (כדאי לבחור כוחות של הגנה ועוד כוח שישמע הגיוני)
החייזרים הלבנים - הם באו בשביל שלום, אם אתם בוחרים כבר את הצד של בני אדם זו ההחלטה שלכם אם לעשות איתם שלום או לא. (כדאי לבחור כוחות של שכנוע ופסיכולוגיה)

קוד:
שם במשחק:
הצד שאני רוצה:
התפקיד שאני רוצה:
2 הכוחות שבחרתי:
נשק:

בהצלחה! מחייך

מקווה שיאשרו.
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
nav566
אמור זה שם של חתול
לוחם פלטינה

משתמש מספר: 25,471

מדליות: 51 (ראה עוד)
כרטיס דאטא (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 02/03/2017 ב- 17:31:46 תגובה עם ציטוט  דווח

יש אישור. נסה לא להתפרע, ולעבוד עוד על העלילה.

יצא פרק41! מהרו וצפו!
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
הצג הודעות קודמות:      
שליחת הודעה חדשהההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה

עבור:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

Based on phpBB forums system