אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 Asking Alexandria - סיקור צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה
מחבר הודעה
ItsBurning
Optimistic as shit
לוחם פלטינה

משתמש מספר: 24,978
כינוי קודם: OurDreams

מדליות: 3 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (5) (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 07/03/2017 ב- 22:49:50 תגובה עם ציטוט  דווח

Image

Asking Alexandria

אסקינג אלכסנדריה היא להקת מטאלקור אנגלית מיורק, שבצפון יורקשייר. הלהקה מורכבת מהסולן דני וורסנופ, מהגיטריסטים: בן ברוס וקמרון לידל, מהמתופף ג'יימס קאסלס ומהבסיסט סאם בטלי. הלהקה הוקמה בתחילת שנת 2006 על ידי בן ברוס, ורשמית הוקמה ב2008. לראשונה הלהקה הוקמה בדובאי אך בן ברוס ידע כי לא יוכל לפתח הצלחה ללהקה בינלאומית ממקום מושבו בדובאי, בשנת 2008 החליט בן ברוס לחזור לאנגליה, התיישב בנוטינגאים והקים מחדש את הלהקה עם חברים חדשים, שם פגש את דני וורסנופ, שלדירתו ביורק עברה הלהקה. מאוחר יותר באותה שנה, הפכה הלהקה לבעלת שישה חברים, עם הצטרפותם של ראיין בינס על סינתיסייזר, ג'יימס קאסלס על תופים, ג'ו לאנקסטר על גיטרת בס וקמרון לידל על גיטרת קצב. מאוחר יותר באותה שנה פרש בינס ובינואר 2009 פרש גם לאנקסטר והוחלף על ידי סאם בטלי. לאנקסטר הצטרף ללהקת המטאלקור בעלת המאפיינים הדומים מאזור יורק "With One Last Breath". בשנת 2015 עזב דני וורסנופ את הלהקה, וורסנופ הוחלף בדניס סטוף, ולאחר מכן הלהקה הוציאה את האלבום "The Black". באוקטובר 2016 עזב דניס את הלהקה, ולאחר מכן חזר וורסנופ.

חוות דעת אישית:

מאז עזיבתו של דני וורסנופ, התחלתי לראות שכבר הכל היה נשמע אחרת. יותר אהבתי את הקול של דני, לדניס יש גם קול יפה אבל לא כמו של דני, דני ממש טוב בליצור גראולים ומה שהיה מגעיל זה שדניס השאיר אותם ללא סולן ראשי והשאיר להם מכתב שאני חושב שהוא די שחצני, אבל אני שמח שדני חזר, כי עכשיו הוא סוף סוף יוכל לצאת מכל הפופ הזה שעלה לו לראש והמקלחת... עזבו, עזבו. אני אפילו לא אדבר על זה. הלהקה קצת איבדה את מה שהיה לה לפני כמה שנים, אבל אני די בטוח שהם עדיין טובים. אני מקווה שיצאו להם שירים טובים כמו "a prophecy" ו"moving on" בהמשך.

אני יודע שחלק מכאן לא ממש מתחברים למוזיקה הזאת, אבל הרגשתי צורך להתחיל לעשות סיקורים על להקות.
קרדיט לויקיפדיה על המידע. ובנוגע לחוות דעת, לא הכי טוב שלי בלרשום את זה צוחק

"
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
Apollo
White Snake
לוחם כסף

משתמש מספר: 29,416
כינוי קודם: Elin

מדליות: 9 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 08/03/2017 ב- 01:34:02 תגובה עם ציטוט  דווח