אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 כיווני מחשבה לעתיד...
 ~~~~
צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה
מחבר הודעה
L@LLIPOP
את השטרודל אפשר למצוא בכל דבר
לוחם כסף

משתמש מספר: 21,852

כינוי קודם: L@lliPop

מדליות: 5 (ראה עוד)
שק מטבעות - 100 (סך הכל: 4)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 10/10/2017 ב- 21:46:46 תגובה עם ציטוט  דווח

אז בעיקרון – אני כבר הרבה זמן לא קשור לעניין ולא פעיל, מדי פעם קופץ בשביל להיות מופתע מחדש מהפעילות. אבל כמה מחשבות שעלו לי על עתיד המשחק בעקבות קצת שיטוט כאן... אני אתייחס בנפרד לסצנה של המשחק הרגיל ולסצנה של המודינג.
אז המשחק הרגיל....
מדהים. באמת משחק נהדר, גיימפלי מעולה. (ודוגרי – כל שאר זה חרטא. "גרפיקה טובה" זו המצאה של חברות AAA שרוצות למכור – בסוף השאלה היא אם אני אוהב את העיצוב או לא. לא שמעתי מישהו שאומר על ציור כלשהו שה"גרפיקה שלו לא משהו", גם במשחקי מחשב היום זה מתחזק, ביחד עם המון משחקים חדשים שהם או "רטרו" או סתם עם עיצוב פשוט).
ואין שום אלטרנטיבה שבאמת משתווה לו. כל המשחקים שדומים קצת לסגנון שלו הם פשוט משמעותית פחות או טובים, או שהם בכלל מז'אנר אחר. האופציות שיש במשחק והמקום שיש לסגנון אישי ובכלל – להשתפרות מתמדת, הם דברים שכמעט ולא קיימים במשחקים אחרים, והאתגר והעניין שיש במשחק אחד מול השני, פשוט טובים.
ונכון שהמשחק לא הכי הכי הכי מאוזן שהוא יכול להיות, וברור לגמרי שיש דמויות שהן יותר מכל מיני בחינות (לפחות ברמת הPVP ) אבל בהחלט יש מספיק מהאיזון בשביל לשמור על העניין במשחק. והמגוון מספיק מעניין בשביל מצד אחד להשאיר מקום ללמידה – ומצד שני, הוא לא גדול מדי ככה שאפשר להתמקצע וללמוד את המשחק כמו שצריך. הנקודה היא – שאין לחץ לפאצ'ים חדשים. המשחק טוב באמת כמו שהוא, ואני מעדיף אותו על כמעט כל משחק אחר שאני מכיר. הטענה שזה "משחק מיושן" - פשוט לא רלוונטית, שחמט הרבה יותר מיושן מליטל פייטר, ואף אחד לא מתיימר להגיד שזה משחק לא מוצלח.
ואחרי כל השבח הזה – מה אני מנסה להגיד?
שצריך להבין שהמשחק הזה הוא בשורה – ושאין שום סיבה שלא תהיה קהילה יותר גדולה בארץ ובעולם שמשחקת בו. מה שמחזיק את המשחק הזה מעניין וחי – זה נטו הקהילה. וככל שיהיו יותר אנשים, יהיה יותר מעניין ויהיה יותר כיף. זה אומר שקודם כל צריך להחליט שהמשחק הזה ראוי, שהוא לא פחות טוב ממשחקים מפונפנים 2017 או ממשחקי אינדי סופר-מתוחכמים. ועם הגישה הזו – להתחיל להביא לפה אנשים, למשוך שחקנים חדשים, לפרסם קצת במקומות רלוונטים, לא לפחד להגיד שהמשחק הזה אחלה. וממילא – יהיה פה יותר כיף.
וכמובן – המשך העבודה הוא לצור דרכים חדשות לפתח את המשחק, ליצור אתגרים פרטיים וקהילתיים שימשיכו להפוך את זה למעניין. לצור קלאנים ואולי עוד מערכות שיאפשרו לאנשים לשחק מול השני בצורה תחרותית – ואולי לנסות גם תחרויות (כמו שכבר התחילו פה הרבה) עם חוקים אחרים. בסוף הגיימפלי של הסגנון התחרותי פה מאוד מושפע מהדברים שמותרים ואסורים על פי החוקים התחרותיים – וברור שהמשחק יכול לקבל הרבה ואריאציות מעניינות עם קצת משחק שלהם, שידרשו משחקנים למתוח את היכולות שלהם עוד טיפה.
ולגבי המודינג.
אז כדאי לשים כמה דברים על השולחן. קודם כל – מודינג זו חיה קצת בעיתיות מכל מיני בחינות. היצירות הן באופן עקבי קצרות מועד ובדרך כלל גם – זניחות מבחינת ההנאה לקהל הרחב וההשפעה שלהם. זה ממשיך לעבוד בגלל שהצרכנים, למרות הזמן הקצר שבו הם מתמקדים במשחק – ממשיך לקבל עוד ועוד תוכן מהכמות העצומה של היצרנים שיש ושעובדים. אבל לפני הכל המודים האלה – הן יצירות.
אני ערכתי בעיקר בגלל שנהניתי מהיכולת לצור. לעשות דברים חדשים, לאתגר את עצמי עם מתיחה של גבולות המשחק (נניח – לעשות מליטל פייטר קצת RPG, עם רמות [כולל נ"נ, התחזקות של הדמות, בחירה של מתקפות שרוצים לשפר וכו'], שדידת גופות, קנייה והכל... כמו שעשיתי כאן קצת...) – מה שמאוד מעניין בשפה שאין בה אופציה לצור משתנים והיא בעצם סתם עניין של SCRIPT. וגם – מהפידבק מהקהילה, מהעבודה עם האנשים. אבל היה לי ברור – שאין לי יותר מדי מה לפרסם פה, לדברים אין המון המון תהודה, ורוב האנשים לא באמת משחקים במה שהם מורידים יותר מזמן קצר מאוד כמעט תמיד. (למעט כמה דמויות יוצאות דופן שמקרה נשארות אצלם לאורך זמן.) וזה נכון עוד יותר לגבי גרסאות.
בעצם – אין צורך במודינג. הכינו כל כך הרבה שלמרות שיש הרבה מה לחדש, לא חסר במה להשתמש – ואנשים לא משתמשים. אנחנו מוצפים בתוכן, ובתוכן נהדר, אבל מה שהופך את המשחק למשהו שאפשר להמשיך זו הקהילה שמסביבו, ומסביב לתוכן של מעריצים, קשה לבנות קהילה. יש הרבה מה לשפר במשחק בעיקרון, ויש המון מודים מבריקים שמהרבה בחינות יותר מוצלחים מהמשחק – אבל כשזה לא רשמי, אף אחד לא רודף אחרי זה, צריך כוח גדול שיניע עניין כזה.
אז ברמה הפרטית ברור לי שעדיין כיף להמשיך לצור, עדיין יש את המעט פידבק, ועדיין יש את כל שאר הדברים הנחמדים שיוצאים מזה – אבל זה לא מוקד להתפתחות של ליטל פייטר. במידה ורוצים לבנות משהו שיחזיק קהילה, וממילא – יחזיק זמן, אנשים ועניין – צריך לעבוד בצורה ממש שונה.
אופציה אחת – זה לבחור גרסה אחת (ממש אחת.) שגם ככה אנשים מאוד מאוד אוהבים, ולתת לה תת פורום פה – ולעשות ממנה גרסה שהיא כמו הגרסה הרגילה לכל דבר. יש המון גרסאות מוכנות ואין שום סיבה בעולם להכין אחת. זה משהו שאפשר לבנות סביבו קהילה ויכול להיות כיף – ודבר כזה גם אפשר לשפר לאט לאט בפאטצ'ים קטנים ולתת מקום קצת למרחב, וככה עדיין לתת מרחב לגרסאות הערוכות ובכלל למשחק שונה. הגרסה היחידה שלפי דעתי באמת הצליחה בזה הייתה NTSD בזמנו, שהיא באמת גרסה יוצאת דופן, ולפי דעתי יותר טובה בהרבה בחינות מהגרסה הרגילה – אולי זו אופציה שאפשר ללכת עליה. אבל כמובן שהכל פתוח. (הטורניר שהיה פה בזמנו אולי היה פתיחה טובה לגרסה כזו...)
אופציה שנייה – זה לעבוד עם הקהילה של המשחק עצמו. לא לנסות ולפתח דברים אוט אוף דה בלו, רק לנסות ולצור משהו שיהיה כיף לשחקנים ותיקים לנסות, עם תמיכה של הפורום. הנקודה של השלבים (במובן של STAGE) שקיימים היא נקודה שיכולה להיות מעניינת בקטע הזה – לצור אתגרים (בפורום של ליטל פייטר הרגיל!) מדי כמה זמן, שבהם צריך להביס סטייג'ים קשים, עם פרסים למצליחים, יכולים לצור עניין מחודש בדברים כאלה. זו כמובן חשיפה זמנית – אבל שיכולה להיות מעניינת, ולאפשר מקום לשיפור ועניין למפתחים – לצור סטייג'ים שמצד אחד הם דומים למשחק הרגיל, אבל שוב – אפשר לצור פתאום עוזרים או בוסים שיהיו חידוש במשחק. שלבים שצריך לחשוב טוב בשביל לעבור, שלבים שדורשים שני שחקנים וכו'...
הנקודה היא – אין לחץ, מבחינת הקהילה הרגילה של המשחק, ביצירה של עוד דברים, זה נחמד לזמן קצר, אבל זה לא מה שמחזיק את העניין פה, לחלק מהאנשים. מה שכן – זה מושך אנשים לאתר, שזה אחלה מחייך
זה כן מעניין את מי שזה מעניין – אבל יש אינפלציה נוראית של תוכן. יש הרבה יותר מדי מודים, בלי סינון רציני של איכות שלהם (מה שגם קשה לעשות עקב ריבוי הטעמים), ורוב האנשים בכלל חשופים למעט מאוד מזה (יש מאות אם לא אלפי דמויות שאני אישית התקנתי ושיחקתי בהם – מהמון אתרים שנסגרו כבר לפני שנים, שהיו מעולות והרבה אנשים פה לא הספיקו לשחק בהם.) – אפשר תמיד להביא דברים שאנשים פה לא מכיר, לא חייבים לצור חדש מבחינת הקהילה. אז אני חושב שמי שאוהב לצור – זה מדהים, זה כיף. אבל לא על זה הדברים בנויים. עם תהיה אופציה לצור חיבור כלשהו בין השחקנים של הגרסה הרגילה לבין המודרים, זה יכול להיות ממש כיף.
לסיכום, אני חושב שמה שכדאי לעשות פה עכשיו בשביל שבהמשך יהיה יותר נחמד – זה ברמת השחקנים של המשחק הפשוט – להביא לפה עוד אנשים, לפרסם את המשחק (כל אחד ברמתו הוא) - לעשות גיימפליים ולדבר עליו עם מי שרלוונטי. [וכמובן – להוסיף הרבה תוכן לאתר עצמו שמפנה לפורום, כי זה מה שהביא את רוב האנשים לכאן...], לצור עניין ודיבור חיצוניים שעוסקים בקהילה עצמה (מה שהמנהלים פה עושים כבר הרבה שנים אחלה.) ולהמשיך את העשייה הברוכה של אייל בהנגשה של הקומנקציה של המשחק, אופציה לשחק ביותר שחקנים, ויותר פשטות במציאת פרטנרים.
ברמת הצרכנים והיצרנים של המודים – מצד אחד, להמשיך לצור ולתת דחיפה ליוצרים של התוכן סתם ככה, זה תמיד נחמד, להמשיך ללמד אנשים חדשים להכנס לתחום. אבל בעיקר – לנסות לצור משהו שיחזיק. מוד שיש מסביבו קהילה (שזו דרישה גם של צוות שעובד מסביב למוד, אבל בעיקר – של שחקנים שיתחזקו פעילות שלו) ובכלל יותר עיצוב ממוקד קהילה ושימוש ארוך טווח או מוד שמותאם לקהילה של השחקנים הרגילים (כמו הסטייג'ים שהמעולים שאפשר להוריד.)
הממ כיף לקפוץ לראות שעדיין חי פה מחייך

אני מניח שיש פה כל מיני שלא יסכימו או שחושבים שכדאי להתעורר לכיוון אחר, אבל יהיה נחמד להעיר פה קצת...
ביי

L@L על מקל
[code:1]L@L על מקל[/code:1]

ספוילר: 
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
DY-animation
Yamblove Stay Forever
קטגור

משתמש מספר: 24,893

כינוי קודם: כוח האנימציה
קלאנים: צוות המוסקטרים

מדליות: 37 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 4)

הודעהנשלח: 10/10/2017 ב- 23:19:16 תגובה עם ציטוט  דווח

טמיר בוכה

על ארבעה ראשיים דיברה התורה:
אחד סטלן
אחד גמד
אחד חסה
וזה שאינו מתחבר אף פעם

קטגוריית גרפיקה
פורום חתימות ואווטרים | פורום עיצובים | פורום ציור וקומיקס
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש 
Ace
Firefighter
לוחם זהב

משתמש מספר: 29,068
כינוי קודם: שיקאמארו

Top10: מקום 7

מדליות: 28 (ראה עוד)
עיטור וודי (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 10/10/2017 ב- 23:42:29 תגובה עם ציטוט  דווח

אין לך מושג עד כמה אני איתך בנושא הזה

לוחם כבוד

לוחם כבוד

משתמש מספר: 3,948

Top10: מקום ראשון

מדליות: 93 (ראה עוד)
עיטור פירזן (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 11/10/2017 ב- 00:27:51 תגובה עם ציטוט  דווח

הקהילה כאן התפרקה כי האנשים כאן עם אגו יותר מדי נפוח, האנשים כאן מפחדים להפסיד אחד לשני,
כשמפסידים מתחילים לברוח בטענה ש"המשחק לא כיף יותר".
לקחתי לתשומת ליבי משהו שטל אמר לי פעם - "במקום לפרוש תנסה להשתפר ולעבוד על החולשות שלך"
יש כאן הרבה מה ללמוד במשחק, אני שחקן ותיק ועדיין לומד משחקנים (בעיקר מלב ואיתן). זה משחק של למידה, כישרון לא הדבר היחידי כאן.
לגביי תת פורום לגרסא שונה - יכול להיות נחמד, הגרסא צריכה להיות מאוזנת, ואני מציע את lf2 switch לתפקיד.
יש כאן אנשים עם גישה מגעילה למשתמשים כאן בפורום ואמרתי את זה לא פעם, זה לא מעודד אנשים להיות כאן.
לגביי הבאת משתמשים חדשים, אנחנו כבר קהילה בוגרת... חברים יצחקו עליינו, אני אישית לא יכול לעשות את זה
הייתי רוצה לפרסם בפייסבוק אבל זה מפדח מדי. לא רואה דרך לפירסום המשחק

ניצחונות על ראשר בזוגות! (כי הוא אפס)
בשביל שראשר לא ישכח/יכחיש: (רנדומים)
אני וטל נגד ראשר ופרו: 5-3.
אני וקורמה נגד ראשר ופרו: 10-2.
אני ואיתן נגד ראשר ופרו: 10-4.

הפסדים לראשר בזוגות:
אני וקורמה נגד ראשר וטל: 10-6
AdiDidIt
סקס מין ודאטא
מנהל

משתמש מספר: 25,371

כינוי קודם: הצל-המשורר הלאומי
קלאנים: צוות המוסקטרים

מדליות: 26 (ראה עוד)
כרטיס דאטא (סך הכל: 2)

הודעהנשלח: 11/10/2017 ב- 01:18:04 תגובה עם ציטוט  דווח

אני לא מאמין שבאמת קארתי את הכל.

טמיר! מחייך

בקשר למה שאמרת.
אפשר בהזדמנות (אחרי שאני אסיים את גרסת הפורום, סיימתי 80% מהסטייג') לעבוד על גרסה של עבודת צוות עם סטייג' מיוחד, די כמו הגרסא של ראשר רק שלא כל השיתוף פעולה נופל על ג'ון וג'ן.

בקשר לזה שיש יותר מדי גרסאות:
מסכים אבל לרוב הן רק הולכות ומשתפרות. אתה באמת משווה את הגרסאות שיצאו בין 2006 ל2010 ששם סתם כל הדמויות OPיות רצח לגרסאות היותר מאוחרות שהן מאוזנות וטובות יותר?

אני מסכים שזה לא מה שמחזיק קהילה אבל ברגע שמישהו מפרסם דמות/גרסא שהוא הכין והיא גרסא טובה זה יכול לעורר השראה באנשים אחרים ולגרום להם גם לרצות להכין דמויות וגרסאות משלהם מה שבעצם מכניס אותם גם לקהילה. (תזכרו איפה סופרגלו התחיל קורץ )

אפשר מתישהו להתארגן כמה אנשים ולהכין גרסא שצריך לעבוד ביחד בה (עם סטייג' מיוחד כמובן).
אבל קודם יש לי את גרסת הפורום לסיים.
זה מזכיר לי, טמיר אתה חוזר לפורום בזמן הקרוב? אני צריך לדעת אם להחזיר אותך לגרסת הפורום או לא

עריכה:
lf2 switch מחייך

בקשר לפרסום אם יש פה אנשים שחברים בקהילות גיימינג או משהו הם יכולים לפרסם שם או סתם להציע לכמה אנשים משם לנסות. זה יכול לעבוד

Image

hipy כתב:

דרקון האופל עושה עלייה לתורה.
ראשר מחופש לסבתא מחייך בזדוניות מעזרת הנשים
סופרגלו אוהב את :הנריצאן:
[color=red]חסום כרגע[/color]
לוחם זהב

משתמש מספר: 28,958
כינוי קודם: יש לי 80 אזהרות

מדליות: 10 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (7) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 11/10/2017 ב- 08:47:34 תגובה עם ציטוט  דווח

לדעתי
יש ביסה ממש ברורה שהקהיל לא גודלת
והיא...
שזאת קהילה לא מושכת
למי איכפאת מליטל פייטר?!?! זה משחק ישן כבר לא מעניין אף אחד
ואנחנו לא באמת פורום ליטל פייטר. אנחנו פורום דיבורים וכיף יש לנו איזה 3 אנשים שמשחקים ליטל פייטר... צריך לשנות לדעתי לגמרי את הנושא של הפורום
nav566
אמור זה שם של חתול
מנהל

משתמש מספר: 25,471

מדליות: 51 (ראה עוד)
כרטיס דאטא (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 11/10/2017 ב- 10:14:35 תגובה עם ציטוט  דווח

גלו, קראת את הפסקה הראשונה? ה"ביסה" הזו לא מעניינת אותנו כי אנחנו רוצים לשנות אותה.

כמות הזמן שטמיר לא הגיב פה עשתה לי כאב ראש כשבדקתי.

אתה צודק לגמרי כמובן. זו אחת הסיבות שאני פה. ספרייטינג זו עבודה לא מתגמלת כי אתה לא יכול לעשות איתה כלום. לכל משחק יש עכשיו גרפיקת תלת מימד מתוחכמת. אף אחד לא משתמש בספרייטים או אפילו בתמונות נעות יותר. אפילו שזאת שיטה מצוינת שיש לה היופי שלה. בליטר פייטר יש לך אשכרה שימוש מעשי וכיפי לעבודת ספרייטינג.

למעשה, יש לי רעיון טוב באמת.

ליצור "גרסא מותאמת". הגרסא המותאמת תהיה גרסא רשמית של הפורום, שכל הספרייטרים והדאטאיסטים בפורום יעבדו עליה. גרסא מיוחדת של הגרסא הרגילה שתיעשה לפי בקשות השחקנים בקהילה. ואז לעשות תת פורום על זה. זה נשמע לי רעיון טוב. נעשה סקרים מדי פעם כדי לראות מה אנשים חושבים כדי ליצור גרסא שכמה שיותר אנשים יאהבו.

יצא פרק41! מהרו וצפו!
חמינם
SSJRG
לוחם מקוסקס

משתמש מספר: 23,020

כינוי קודם: Dagon

מדליות: 16 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 11/10/2017 ב- 13:14:11 תגובה עם ציטוט  דווח

פשוט תלמדו מקצוע עצבני
אל תחשבו יותר מדי מגניב

Image
!@WoodiEX@!
קטגור
קטגור

משתמש מספר: 89

Top10: מקום שני

מדליות: 13 (ראה עוד)
שק מטבעות - 100 (סך הכל: 2)

הודעהנשלח: 11/10/2017 ב- 14:03:33 תגובה עם ציטוט  דווח

מסכים עם הכל. אייס טועה אבל.
אחלה משחק. לך תשכנע אנשים להצטרף. זה עוד מעט יהיה ממש קלאסיקה , כמו פקמן , ואולי זה יחזור בגדול מחייך בינתיים שורדים.
לגבי דאטא עדי עושה עבודה מעולה בלנסות להתאים ולעשות גרסאות מעניינות, בסוף באמת הקהל של זה לא נשאר לאורך זמן, בעיקר כי יש כל כך הרבה גרסאות וכמות מסוימת של קהילה לשחק איתה.

Firefighter
לוחם זהב

משתמש מספר: 29,068
כינוי קודם: שיקאמארו

Top10: מקום 7

מדליות: 28 (ראה עוד)
עיטור וודי (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 11/10/2017 ב- 14:07:36 תגובה עם ציטוט  דווח

!@WoodiEX@! כתב:
מסכים עם הכל. אייס טועה אבל.
אחלה משחק. לך תשכנע אנשים להצטרף. זה עוד מעט יהיה ממש קלאסיקה , כמו פקמן , ואולי זה יחזור בגדול מחייך בינתיים שורדים.
לגבי דאטא עדי עושה עבודה מעולה בלנסות להתאים ולעשות גרסאות מעניינות, בסוף באמת הקהל של זה לא נשאר לאורך זמן, בעיקר כי יש כל כך הרבה גרסאות וכמות מסוימת של קהילה לשחק איתה.

שקט

[color=red]חסום כרגע[/color]
לוחם זהב

משתמש מספר: 28,958
כינוי קודם: יש לי 80 אזהרות

מדליות: 10 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (7) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 11/10/2017 ב- 14:45:40 תגובה עם ציטוט  דווח

nav566 כתב:
גלו, קראת את הפסקה הראשונה? ה"ביסה" הזו לא מעניינת אותנו כי אנחנו רוצים לשנות אותה.

כמות הזמן שטמיר לא הגיב פה עשתה לי כאב ראש כשבדקתי.

אתה צודק לגמרי כמובן. זו אחת הסיבות שאני פה. ספרייטינג זו עבודה לא מתגמלת כי אתה לא יכול לעשות איתה כלום. לכל משחק יש עכשיו גרפיקת תלת מימד מתוחכמת. אף אחד לא משתמש בספרייטים או אפילו בתמונות נעות יותר. אפילו שזאת שיטה מצוינת שיש לה היופי שלה. בליטר פייטר יש לך אשכרה שימוש מעשי וכיפי לעבודת ספרייטינג.

למעשה, יש לי רעיון טוב באמת.

ליצור "גרסא מותאמת". הגרסא המותאמת תהיה גרסא רשמית של הפורום, שכל הספרייטרים והדאטאיסטים בפורום יעבדו עליה. גרסא מיוחדת של הגרסא הרגילה שתיעשה לפי בקשות השחקנים בקהילה. ואז לעשות תת פורום על זה. זה נשמע לי רעיון טוב. נעשה סקרים מדי פעם כדי לראות מה אנשים חושבים כדי ליצור גרסא שכמה שיותר אנשים יאהבו.

תאמת
בניתי גרסה שהיא המשך של הגרסה הרגילה
קוראים ל2.1 תיקנתי בא את הבאג של ההידבקות לקירות חיזקצי את לואיס טיפה כי הוא היה הכי חלש ללא ספק מכולם

והתחלתי לעבוד אל אנשים אל סוסים...

אתמול אח שלי מחק את כוח הגרסאות שבניתי XD
ואני פרשתי מדאטא
אבל אני יכול להסביר אם אתם רוצים איך לעשות את זה

אה כן לא ביסה אלה סיבה
nav566
אמור זה שם של חתול
מנהל

משתמש מספר: 25,471

מדליות: 51 (ראה עוד)
כרטיס דאטא (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 11/10/2017 ב- 14:58:29 תגובה עם ציטוט  דווח

אני לא מדבר על שינויים ושיפורים קטנים, אלא על משהו שבאמת ישניין שחקנים. הרעיון הוא פרויקט משותף ארוך טווח, לא עבודה של סופרגלו יחיד.

יצא פרק41! מהרו וצפו!
hipy
היפי ממשטרת אשלום
מנהל ראשי

משתמש מספר: 4

מדליות: 12 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 12/10/2017 ב- 09:47:20 תגובה עם ציטוט  דווח

טוב לשמוע ממך מחייך
אני מסכים שהמשחק הזה מאוד מוצלח, אבל אני לא יודע אם יש מה לעשות בעניין - אנשים היום מחפשים משחקים יותר מתוחכמים משום מה.
אני למשל מעריץ משחקים של DOS וכדומה, לדעתי אלה היו המשחקים הכי טובים.

בקשר לגרסאות - קודם כל זה מוסיף עוד עניין, אנשים שמנסים גרסאות אחרות לא דווקא ימשיכו לשחק איתן, אבל זה כן מכניס אותם לקהילה.
אותו דבר הבנייה, כמו שנאב אמר לבנות דמויות וגרסאות זה אתגר נחמד בפני עצמו.

תמיד יש דיבורים על לעשות גרסא מיוחדת במקביל לגרסא הרגילה, אבל מעשית זה מאוד קשה.
כלומר אני מניח שכולם מסכימים למשל שיש מה לשפר בגרסא הנוכחית (למשל אולי לאזן את הכוחות של הדמויות), אבל יהיה מאוד קשה להחליט על מה כדאי לשנות.
Rashar
There Must Always Be a Lich King

אדון האופל

משתמש מספר: 8,310

Top10: מקום 9
Top5 Wild: מקום ראשון

מדליות: 98 (ראה עוד)
עיטור רודולף (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 13/10/2017 ב- 14:03:34 תגובה עם ציטוט  דווח

זו הגרסא הכי טובה: