אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 טמפלייט האדיר! טמפלייט הנורא! (עודכן ב-13/01/18 !)
 LFR's שעשיתי, עם טמלייט המלך האדיר
צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה
מחבר הודעה
DeKnag
לוחם
לוחם

משתמש מספר: 30,006

הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 01/01/2018 ב- 00:22:16 תגובה עם ציטוט  דווח

http://www.upfile.co.il/file/974983844.html
זהו קובץ זמני! כנראה אמחק אותו עוד חודש או משו, אם כן- אעלה קובץ יותר גדול ורציני

אז אני החלטתי על אתגר לעצמי, בשם HARDCORE, שזה בעצם לעשות מלא דברים עם טמפלייט בלי שירד בכלל חיים, על רמת קושי Difficult או יותר, בין אם זה שלבים, הישרדות או משימות מהאתגר הגדול.
הבולטים שיש לי כרגע- 2 פירזנים בזירה (קרייזי!), ג'וליאן (קרייזי!), שלב 2 (דיפיקולט), שלב 5 בהשרדות (דיפיקולט)
אם מישהו יוכל להציע לי מקום טוב לאחסן ואולי גם איזה סרטונים מעניין אתכם שאני אצלם (עריכה- מצאתי נראלי)
יש לי את כל המשימות עם נקודה 1,2,3 חלק מ-5 עם טמפלייט, לא כולם HARDCORE, תלוי בקושי המשימה בעיקר...

כרגע עובד על שלב 3! צפו להמשך

הקבצים האלה- אין בהם משום הגשת מועמדות לאתגר הגדול, שארצה להכנס - אני ארשום כבר שם, אעלה קובץ רק כאשר אגיע ל100 נקודות (לפחות) עם טמפלייט, יש לי כבר תיקיה מסודרת עם כל הזבל ממוספר לפי משימות נקודות וקטגוריה...

עריכה: אני משחק ברגעים אלה ממש בהשרדות, בתנאי HARDCORE כמו שתיארתי, כרגע כבר בשלב 37... זה מתחיל להיות קשה. אשלח לפה כאשר אגיע ל40, אמות או ימאס לי

עריכה 2: הגעתי לשלב 42 (שלב 40- ג'וליאן ופירזן? באמת? מוזר אין משו יותר מאתגר?) במצב הזה, לא נמאס לי... אמשיך עד שאמות אגיע ל48, למרות הקושי המטורף שלו

עריכה 3: אם לא שמתם לב אני כל הזמן עורך את ההודעה, כדאי להכנס מדי פעם להתעדכן... אני מפחד להוציא את הסרטונים שלי לאור לפני שאני אצליח לעשות משהו מיוחד עם טכניקה שמצאתי, אבל אשמח לשלוח פה תמונות אם יש סקפטיים (אני יודע שזה לא ממש משכנע שאני רק מדבר ולא מראה כלום..). תקראו לי משוגע אבל אני כרגע עובד על לעקוף את שיא העולם. מי שלא יודע- אם עוברים בהצלחה את שלב 49- אז שלב 50 די קל יחסית לקודמיו ואז גם השלבים שאחריו נורא קלים- חזרה על שלבים קודמים בלי בקבוקים. זה רק אומר שאם אעקוף את שיא העולם אני אגיע ל80 בקלות יחסית, גם ככה לא באמת שתיתי בקבוקים בשביל חיים כי אני משחק עם האתגר הזה שלי וזה אומר שלא יורד לי חיים בכלל ואם כן- אני מתחיל מחדש

עדכון 4: לאור בקשה מבכירי הקהילה, אעלה קובץ בו אני טמפלייט מגיע ל42 שבוע מהיום. שזה עד 10/1/17 . אני מבין סקפטיות במיחוד לאור איך ששיחקתי בPVE ביחד איתם, בשביל להסיר ספק אני אעשה את זה.

עדכון 5: אני עושה את זה עם עצירות אם מישהו לא הבין. כל מה שהעליתי פה אני חושב, עם המון עצירות. אבל אני אעשה את מה שכתבתי ב4 בכל זאת

עדכון 6: https://i.imgur.com/HjoqqVA.png
אני כרגע בשבוע עמוס אז לא הגעתי ל50 עדיין אבל זה טמפלייט בשלב 49 וזה קשה למוות, אפילו עם עצירות. אני לא בטוח אם אוכל להעלות עוד השבוע קובץ LFR למרות שאני אשתדל, אבל זה אמור לספק סוג של הוכחה (גם אם לא הכי טובה) אם תאמינו שאני לא יודע לערוך תמוונות חוץ מזה שחתכתי קצת את השוליים... אני רק רוצה לשים קובץ יפה אז אני מעדיף לא להעלות ביום רביעי הקרוב (מחר) אבל כן להעלות שלב 50 כשיצא לי סופסוף...

עדכון 7: הנה הקובץ!
http://www.upfile.co.il/file/255287098.html
טמפלייט נגד שלב 50! דיפיקולט, HARDCORE! לקח המון זמן לעשות אתזה בעיקר בגלל המון כישלונות בדרך... מקווה שתהנו!
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
הצג הודעות קודמות:      
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה

עבור:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

Based on phpBB forums system