אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 דיון| מהי משמעות החיים?
 הגיע הזמן לנושא כזה
צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה
מחבר הודעה
CrazyBunny
...
מנהל

משתמש מספר: 29,147
כינוי קודם: CrazyBunny
קלאנים: המלאכיות של באני
Top10: מקום 4

מדליות: 62 (ראה עוד)
עיטור וודי (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 08/02/2018 ב- 19:31:43 תגובה עם ציטוט  דווח

Henry The King כתב:
כותרת ^^
אז עד כמה שהנושא חסר תשובות ואני מצפה שיהיה פה בעיקר ספאם, אני חושב שהגיע הזמן להעלות את הנושא. אז הנה הדעה שלי:
1) אין משמעות. אנשים שואלים למה דווקא בכדור הארץ התקיימו תנאי חיים, אבל אין פה דווקא. פשוט סביר מאוד שמתוך אין סוף כוכבי לכת לפחות באחד יהיו תנאי חיים. אז במקרה כדור הארץ כזה, אם היינו חיים במאדים היינו שואלים למה דווקא במאדים יש חיים, אבל זה לא דווקא. זה מקריות וזהו. אותו דבר פה, במקרה התאפשרו חיים, אז נוצרו חיים. אין פה "דווקא", יש פשוט יכולת מקרית.
2) מטאפורה מוזרה טיפה - אנחנו כאילו חיים במשחק מחשב רב שלבים. השלב הראשון היה המצאת הגלגל, השלב האחרון הישרדות ובריחה כשהשמש תתפוצץ. עם הזמן אנחנו יוצרים דברים שעוזרים לנו להמציא עוד דברים. בעיקרון זה נועד לעשות את החיים שלנו קלים יותר, או הצלת חיים כשזה מגיע לתרופות. אבל שוב השאלה - למה? כולנו נמות גם ככה (נשמע דכאוני...), מה הטעם אם אחר כך שוב יהיה מפץ גדול ונתחיל מההתחלה?
כמו למה בן אדם נלחם בסרטן על חייו? כי הוא רוצה להספיק, ליהנות, לבלות עם האנשים שהוא אוהב כמה שיותר. אז לפי סעיף זה, התשובה שלי היא להספיק ליהנות כל זמן שאנחנו יכולים, כי כמו שהמשפט אומר: "חיים רק פעם אחת!"
אנא הביעו את דעתכם, בלי ספאם. גלו, אני אתן לך באן.

ספוילר: 
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
הדרקון האפל
הסמיילי האפל
לוחם טיטניום

משתמש מספר: 24,930
כינוי קודם: הדרקון האפל

מדליות: 18 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 2)

הודעהנשלח: 09/02/2018 ב- 00:24:31 תגובה עם ציטוט  דווח

משמעות החיים היא כלום וגם אורך החיים הוא כלום ככל שתסתכל על זה ככל שהזמן מתקדם מה שקרה נראה קצר יותר בעוד שדקה יכולה להרגיש כמו נצח שלוש שנים יכולים לעבור בהרף עין
כשבסופו של דבר העולם הזה או החיים האלה (תלוי איך מסתכלים על זה) מונעים על ידי כוח שנאה רצון אהבה כאב ושמחה במילים אחרות סיבה שגרמה לך לרצוח בן אדם יכולה באותה מידה לגרום לך ללמוד אנגלית (אין לי מושג מה הקשר)
בסופו של דבר הרבה אנשים הגיעו למסקנה של "לחיות ת'רגע" מה שלדעתי לא נכון כי אם תחיה את הרגע כל החיים אף פעם לא תוכל לבנות משהו או להשיג משהו מתשוקה אמיתית אלה רק לנסות להשיג סיפוק מיידי לדברים
אני חושב שכל בן אדם צריך להציב לו מטרה (תראה לאן נארוטו הגיע) למה הוא רוצה לעשות כדי שידעו שהוא היה קיים הרבה אנשים בסופו של דבר פשוט ממשיכים שושלת למען זה שיזכרו את קיומם דבר שלדעתי הוא לא נכון כיוון שהדורות ישכחו ונשכחו כבר בעבר בקלות רבה
ולכן אני חושב שצריך לעשות שינוי קטן גם אם הוא ממש מינורי בעולם כדי שיזכרו אותך אנשים יכולים גם לקחת את זה למקומות קיצונים כמו ביצועי פיגועים על מנת שיזכרו אותם (כמו שיש באנימה קוזוקו נו טרור)
כשבסופו של דבר אם תחשוב על זה טיפה כל דבר שעברת בנה אותך סלל לך דרך הדריך לך כיוון לימד אותך שיעור קטן לחיים
כשבסופו של דבר המשמעות לחיים הוא דבר שאתה מעניק לעצמך
כשלדעתי המשמעות שלי היא להיזכר אני לא רוצה להישכח בתוך שתי דורות אני רוצה שידעו מי הייתי או לפחות שהייתי קיים
ואם אתה לא מוצא משמעות לחיים תחכה יום אחד היא תצוץ מהמקום הכי פחות צפוי

נראה לי סטיתי קצת מהנושא שם

Image
Kurama כתב:
אחי לרגע לא חשבתי שאני נורמלי, אני בן 22 יש לי חיי חברה משגשגים, ומשום מה אני עדיין כאן משחק ליטל פייטר.
משהו בהחלט נדפק כאן
Kirigaya Kazuto
...Keep doing it
מנהל

משתמש מספר: 24,978

כינוי קודם: Comrade Benlulu
קלאנים: צוות מפגשים

מדליות: 4 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (5) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 09/02/2018 ב- 10:45:07 תגובה עם ציטוט  דווח

החיים יפים, לפעמים יש קשיים אבל הכל עובר.
המשמעות של החיים בשבילי היא לעבוד מספיק קשה כדי להרגיש שעשית את שלך, ולהושיט יד לאחרים אני מניח.
כל אחד בוחר את המשמעות בשביל עצמו מחייך

הויד
לוחם אגדי

משתמש מספר: 11,503
כינוי קודם: ...

מדליות: 80 (ראה עוד)
גביע הקיסקוס (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 09/02/2018 ב- 14:27:40 תגובה עם ציטוט  דווח

http://lmgtfy.com/?q=the+answer+to+life%2C+the+universe+and+everything

לאזהיר!!! אופטימי

גו פוגי ג ודיפ נלחם

TheBlackMamba כתב:
רגע תלחץ לי על הביצים!!

האם יש פה משמעות נסתרת? הא?

- ShaGi - כתב:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סטלןןן הכי 6 רצוף איך
*סוגד לך אתה המלך אני נוב טמבל*

אוריין, זה מה קורא שלוקחים אלכוהול במקום מים, 20 פוסט ועוד קוראים לי סטלן ^^

iCaroLine כתב:
ענבים זה דבר שובב...מאוד מאוד מאוד מאוד שובב !
אני מכירה אחד כזה :]

מי היה מאמין? מופתע

Image
תודה לגלעד
הצג הודעות קודמות:      
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה

עבור:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

Based on phpBB forums system