אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 פריקה
 18
צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה
מחבר הודעה
משתמש אנונימי
לוחם ארד
לוחם ארד

משתמש מספר: 10,231

הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 26/02/2018 ב- 20:44:52 תגובה עם ציטוט  דווח

אני בתקופת מבחנים מאוד קשה, ןמבחינה לימודית הולך לי לא משהו ואני ממש רוצה להצליח ואני מנסה להצליח מנסה להבין מנסה להקשיב לפעמים זה הולך לי לפעמים פחות אני לא בן החכמים של הכיתה.. אני מנסה אבל אני לא שם.. זה אף פעם לא הפריע לי בחיים לא היו לי שאיפות כאלה גדולות אני רק רוצה להצליח במה שאני עושה עכשיו (ללמוד) ועם כל הרצון הטוב כל פעם לפני מבחן כל החכמים של הכיתה מתיישבים ללמוד ביחד.. הם סוג של חבורה כזאת בזמן הלימודים וזה מאוד מגעיל כבר כי לא רק שהם לא עוזרים לי הם לא עוזרים לאף אחד הם לומדים ביחד מסיימים את החומר ואז חמש דקות לפני המבחן (לא באמת חמש דקות אבל לא מספיקזמן) לפני המבחן הם אולי עוזרים קצת וגם זה רק חלק.. אני יודע שהם לא חייבים לי ולאף אחד כלום אבל זה עדיין מגעיל אותי שאחרי זה אנחנו מדברים ואני וחברים שלי עוזרים להם בדברים אחרים והם לא עוזרים לנו במה שאנחנו באמת צריכים. ומה שיותר מציק כאן שמתחיל המבחן הם יושבים ביחד (החכמים) ומעתיקים אחד מהשני ואם מישהו מהם לא זוכר איזה נוסחה או משהו אחד אחר מזכיר לו וזה כבר ממששש מציק ואוף
חח מצטער על החפירה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
ציטוס
לכל אחד כוח מיוחד
לוחם יהלום

משתמש מספר: 25,430
כינוי קודם: סוס הפלא
קלאנים: צוות המוסקטרים

מדליות: 22 (ראה עוד)
כרטיס דאטא (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 26/02/2018 ב- 21:28:05 תגובה עם ציטוט  דווח

דבר ראשון, אל תיקח את זה יותר מדי ברצינות, אתה לא צריך לקבל מאיות ואפילו לא תשעים או שמונים, נסה לשים לעצמך מטרות בתחומים שגם מעניינים אותך ולהצליח בהם במקום לנסות להצליח במשהו די כפוי.
עכשיו, אם כן נתמקד בנושא הלימודים בבית ספר עצמו - אני בטוח שיש עוד תלמידים שדי מבינים בלימודים, גם אם לא הכי חנונים של הכיתה. אתה יכול לנסות לשבת עם חבר או מישהו אחר מהכיתה/שכבה במקום לנסות להדחף לחבורה שבכלל לא רוצה לקבל אותך. יותר בריא (ואני בטוח שהם לא היחידים עם ציונים טובים בכיתה/שכבה)
אתה יכול גם להעזר במורים או במישהו מחוץ לבית ספר (וגם עצמך) וללמוד ולהעזר באחרים (אני מאמין שאתה מכיר איזה מישהו שמבין קצת בתמטיקה ויכול לעזור)

https://www.youtube.com/watch?v=iVjL_DUk5p8
סרט תיעודי שישנה את תפיסת חייכם^

42

ספוילר: 

http://lf2.co.il/forum/viewtopic.php?p=3224860#3224860
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש 
משתמש אנונימי
לוחם ארד
לוחם ארד

הודעהנשלח: 26/02/2018 ב- 21:31:08 תגובה עם ציטוט  דווח

ציטוס כתב:
דבר ראשון, אל תיקח את זה יותר מדי ברצינות, אתה לא צריך לקבל מאיות ואפילו לא תשעים או שמונים, נסה לשים לעצמך מטרות בתחומים שגם מעניינים אותך ולהצליח בהם במקום לנסות להצליח במשהו די כפוי.
עכשיו, אם כן נתמקד בנושא הלימודים בבית ספר עצמו - אני בטוח שיש עוד תלמידים שדי מבינים בלימודים, גם אם לא הכי חנונים של הכיתה. אתה יכול לנסות לשבת עם חבר או מישהו אחר מהכיתה/שכבה במקום לנסות להדחף לחבורה שבכלל לא רוצה לקבל אותך. יותר בריא (ואני בטוח שהם לא היחידים עם ציונים טובים בכיתה/שכבה)
אתה יכול גם להעזר במורים או במישהו מחוץ לבית ספר (וגם עצמך) וללמוד ולהעזר באחרים (אני מאמין שאתה מכיר איזה מישהו שמבין קצת בתמטיקה ויכול לעזור)

זה לא להדחף חוץ מהפעמים האלה אנחנו מדברים והכל טוב פתאום שזה מגיע לזה הם רוצים ללמוד והם לא עושים את זה רק איתי זה עם כל מי שלא ברמה שלהם
Pen Draig
זיין
לוחם קורמה

משתמש מספר: 17,856

כינוי קודם: אני דווקא לא נחמד
קלאנים: צוות מפגשים

מדליות: 60 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 2)

הודעהנשלח: 26/02/2018 ב- 21:40:43 תגובה עם ציטוט  דווח

משתמש אנונימי כתב:

זה לא להדחף חוץ מהפעמים האלה אנחנו מדברים והכל טוב פתאום שזה מגיע לזה הם רוצים ללמוד והם לא עושים את זה רק איתי זה עם כל מי שלא ברמה שלהם

ואתה יכול להאשים אותם? הם רוצים ללמוד למבחן, לא ללמד. אין מה לעשות, אתה לא תבחר שותף שיעכב אותך, בדיוק כמו שאתה לא תלך ללמוד עם הילד עם הציונים הכי נמוכים בכיתה. לא ציינת גיל, אז אני מניח שחטיבה/תיכון.
אם זה מפריע לך - קח את עצמך בידיים. תלמד יותר זמן, תגיד להורים שאתה רוצה/צריך מורה פרטי, תשאל את המורים שלך כל מה שלא ברור לך. נשמע כאילו אתה מאשים את ה"חכמים" קצת יותר מדי בזה שלא הולך לך.

Image
ספוילר: 

ציטוס
לכל אחד כוח מיוחד
לוחם יהלום

משתמש מספר: 25,430
כינוי קודם: סוס הפלא
קלאנים: צוות המוסקטרים

מדליות: 22 (ראה עוד)
כרטיס דאטא (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 26/02/2018 ב- 21:41:01 תגובה עם ציטוט  דווח

משתמש אנונימי כתב:

אתה כמובן גם יכול לדבר איתם ולשאול אותם (אולי אפילו מישהו אחד באופן ספציפי) אם הם יכולים לעזור לך

https://www.youtube.com/watch?v=iVjL_DUk5p8
סרט תיעודי שישנה את תפיסת חייכם^

42

ספוילר: 

http://lf2.co.il/forum/viewtopic.php?p=3224860#3224860
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש 
^^
סקס סמים ובריטני ספירס
לוחם מקוסקס

משתמש מספר: 11,587

כינוי קודם: מפיסטו

מדליות: 20 (ראה עוד)

הודעהנשלח: 26/02/2018 ב- 21:44:41 תגובה עם ציטוט  דווח

תנסה לתפוס אחד מהם ותנסה לקבוע איתו שישב איתך קצת ללמוד או להסביר. אחד על אחד אמור ללכת יותר בקלות, וברגע שהוא יהיה יותר חבר שלך יהיה לך יותר קל להתברג לחבורה הזאת.
תעשה לו טובה, ככה הוא ירגיש שהוא חייב לך.
(כשאתה לא חלק מהחבורה ואתה לא מוצא חן בעיניי מישהו אז כל החבורה תתגייס לעזור לו כי הם חברים שלו, אז אתה נשאר בחוץ. אם תתחיל להתחבר איתם בבודדים הם לא ירגישו בנוח לגרש אותך.
תזכור שאף אחד לא אוהב Leechers, אתה חייב לתרום לקבוצה הזאת בצורה כזאת או אחרת אחרת הם לא יראו בך תועלת.

עוד דברים שיכולים לעזור לך באופן כללי וגם בלימודים תוכל למצוא בתגובה שלי פה:
http://lf2.co.il/forum/viewtopic.php?t=123339

לוחם ארד
לוחם ארד

הודעהנשלח: 26/02/2018 ב- 21:46:31 תגובה עם ציטוט  דווח

Pen Draig כתב:

ואתה יכול להאשים אותם? הם רוצים ללמוד למבחן, לא ללמד. אין מה לעשות, אתה לא תבחר שותף שיעכב אותך, בדיוק כמו שאתה לא תלך ללמוד עם הילד עם הציונים הכי נמוכים בכיתה. לא ציינת גיל, אז אני מניח שחטיבה/תיכון.
אם זה מפריע לך - קח את עצמך בידיים. תלמד יותר זמן, תגיד להורים שאתה רוצה/צריך מורה פרטי, תשאל את המורים שלך כל מה שלא ברור לך. נשמע כאילו אתה מאשים את ה"חכמים" קצת יותר מדי בזה שלא הולך לך.

חלילה מאשים אפילו שאני לא לומד איתם אני לומד לבד או עם מישהו אחר אבל אני בקושי מתקדם... ואני לא מאשים רק רציתי לדבר על זה איפשהו...
ואני ואחרים לומדים אני פשוט שונא את הצורה האגויסטית הזאת שאנחנו וכל מי שקשה לו רוצה ללמוד והם מריצים חומר ואז הולכים לשחק פיפא ואחרי זה אנחנו חברים והכל טוב
Pen Draig
זיין
לוחם קורמה

משתמש מספר: 17,856

כינוי קודם: אני דווקא לא נחמד
קלאנים: צוות מפגשים

מדליות: 60 (ראה עוד)

הודעהנשלח: 27/02/2018 ב- 16:41:46 תגובה עם ציטוט  דווח

משתמש אנונימי כתב:

חלילה מאשים אפילו שאני לא לומד איתם אני לומד לבד או עם מישהו אחר אבל אני בקושי מתקדם... ואני לא מאשים רק רציתי לדבר על זה איפשהו...
ואני ואחרים לומדים אני פשוט שונא את הצורה האגויסטית הזאת שאנחנו וכל מי שקשה לו רוצה ללמוד והם מריצים חומר ואז הולכים לשחק פיפא ואחרי זה אנחנו חברים והכל טוב

שוב, מה זה "אגואיסטית"?
אתה לא רוצה ללמוד איתם נטו בשביל הטובה האישית שלך?
אני לא אומר שאתה מאשים אותם בקטע שיששירות בגללם לא הולך לך, אני מתכוון שהתסכול שלך מהמצב יוצא עליהם. בסופו של דבר אתה רוצה ללמוד איתם מאותם הסיבות שהם רוצים ללמוד עם אנשים חכמים אחרים ולא עם תלמידים חלשים - שניכם רוצים להצליח, יעני שניכם עם אותה גישה אגואיסטית בסופו של דבר. להתעצבן עליהם ולהתבאס מהגישה שלהם לא יקדם אותך לאף מקום בסופו של דבר

Image
ספוילר: 

אצבעוני המפקד
הויד
לוחם אגדי

משתמש מספר: 11,503
כינוי קודם: ...

מדליות: 80 (ראה עוד)
גביע הקיסקוס (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 27/02/2018 ב- 20:37:31 תגובה עם ציטוט  דווח

Pen Draig כתב:

שוב, מה זה "אגואיסטית"?
אתה לא רוצה ללמוד איתם נטו בשביל הטובה האישית שלך?
אני לא אומר שאתה מאשים אותם בקטע שיששירות בגללם לא הולך לך, אני מתכוון שהתסכול שלך מהמצב יוצא עליהם. בסופו של דבר אתה רוצה ללמוד איתם מאותם הסיבות שהם רוצים ללמוד עם אנשים חכמים אחרים ולא עם תלמידים חלשים - שניכם רוצים להצליח, יעני שניכם עם אותה גישה אגואיסטית בסופו של דבר. להתעצבן עליהם ולהתבאס מהגישה שלהם לא יקדם אותך לאף מקום בסופו של דבר

אם לקצר את מה שהוא אמר, מתי אתה עזרת לתלמיד שחלש יותר ממך בחומר?

לאזהיר!!! אופטימי

גו פוגי ג ודיפ נלחם

TheBlackMamba כתב:
רגע תלחץ לי על הביצים!!

האם יש פה משמעות נסתרת? הא?

- ShaGi - כתב:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סטלןןן הכי 6 רצוף איך
*סוגד לך אתה המלך אני נוב טמבל*

אוריין, זה מה קורא שלוקחים אלכוהול במקום מים, 20 פוסט ועוד קוראים לי סטלן ^^

iCaroLine כתב:
ענבים זה דבר שובב...מאוד מאוד מאוד מאוד שובב !
אני מכירה אחד כזה :]

מי היה מאמין? מופתע

Image
תודה לגלעד
הצג הודעות קודמות:      
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה

עבור:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

Based on phpBB forums system