אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 יאללה בחירות ראשונות שלי בקרוב צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה
מחבר הודעה
אצבעוני המפקד
הויד
לוחם אגדי

משתמש מספר: 11,503
כינוי קודם: ...

מדליות: 80 (ראה עוד)
גביע הקיסקוס (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 04/03/2018 ב- 18:18:29 תגובה עם ציטוט  דווח

Gregory House כתב:

זה לא הגיוני בכלל יא חתיכת פוץ זה כשל לוגי בכמה ווריאציות שונות (קטיף דובדבנים, הכללה חפוזה וכו)
הפורומים שדנים בקרבות ההיפוטתיים האלה הוציאו חוק נגד אידיוטים שמשתמשים בטענות האלה.

והנה אתה שוב פעם עושה מה שאתה רגיל לעשות - כשל לוגי מסוג איש הקש.
שים לב שהטענה הייתה "ישרת את האינטרס שלך" ואתה שינית אותה ל-"ישרת את האינטרס".
זה לא משרת את האינטרס שלי שהוא עובד עלי או על יריבים פוליטיים באמצעות שקרים, זה משרת את האינטרס שלו בלבד.

אם אתה בוחר מועמד שהוא בצד שלך, זה לא ישרת את האינטרס שלך אם הוא יעבוד עליך באמצעות שקרים, אבל זה כן ישרת את האינטרס שלך אם הוא יעבוד על היריבים הפולטיים שלכם באמצעות שקרים
במקרה הזה, אתה משתמש בעצמך בתור מקרה בוחן לראות כמה שקרן טוב הוא

לאזהיר!!! אופטימי

גו פוגי ג ודיפ נלחם

TheBlackMamba כתב:
רגע תלחץ לי על הביצים!!

האם יש פה משמעות נסתרת? הא?

- ShaGi - כתב:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סטלןןן הכי 6 רצוף איך
*סוגד לך אתה המלך אני נוב טמבל*

אוריין, זה מה קורא שלוקחים אלכוהול במקום מים, 20 פוסט ועוד קוראים לי סטלן ^^

iCaroLine כתב:
ענבים זה דבר שובב...מאוד מאוד מאוד מאוד שובב !
אני מכירה אחד כזה :]

מי היה מאמין? מופתע

Image
תודה לגלעד
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
Gregory House
הדוש
קטגור

משתמש מספר: 20,113

מדליות: 115 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (8) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 04/03/2018 ב- 19:39:51 תגובה עם ציטוט  דווח

אצבעוני המפקד כתב:

אם אתה בוחר מועמד שהוא בצד שלך, זה לא ישרת את האינטרס שלך אם הוא יעבוד עליך באמצעות שקרים, אבל זה כן ישרת את האינטרס שלך אם הוא יעבוד על היריבים הפולטיים שלכם באמצעות שקרים
במקרה הזה, אתה משתמש בעצמך בתור מקרה בוחן לראות כמה שקרן טוב הוא

1)
בר: תבחר במי שמשרת את האינטרסים שלך, מי שאתה חושב שהוא יממש את ההבטחות שהוא מבטיח.
ישראל: לא באינטרס שלהם לממש הבטחות.
שי: באינטרס שלך לבחור במישהו שלשקרים שלו אתה מאמין.

כלומר, בדוגמה הנ"ל אתה מכהה את ההבדל שבין "פוליטיקאי" טוב לעומת "מועמד" טוב.
בבחירות אנחנו מצביעים למועמדים שאנחנו מאמינים בהם, לא לפוליטיקאים שאנחנו חצי קלאטץ' איתם אבל שיש להם כישורים גבוהים כפוליטיקאים.

זה יהיה כמו לתת לאיש מכירות למכור לך חרא רק כי הוא איש מכירות טוב.

הכשל הלוגי המצוי: כשל סילוגיזם לא מופץ.

2) זה שאתה מאמין "לשקרים" שלו לא גורם לזה שהוא "בצד שלך", אלא פשוט שהוא שיקר לך כדי שתחשוב שהוא בצד שלך.

אתה בא להסביר לי למה באינטרס שלי לבחור במישהו שאני מאמין בשקרים שלו, ואז אתה מיד אומר לי "תאמין לשקרים שלו, הוא בצד שלך והוא יוכל לחרטט אחרים גם"

מאיפה הבאת שהוא בצד שלי?

הכשל הלוגי המצוי: אני באמת צריך לנקוב בשם כאן?

3) "אתה משתמש בעצמך בתור מקרה בוחן לראות כמה שקרן טוב הוא"

זאת לשם שינוי הטענה ההגיונית הלגיטימית שהעלת כאן כטענה הגיונית. ח"ח.
רק שלפי בר, עליו אנחנו כאן מדברים, זה לא מדד לבחירת מועמד.

כעיקרון לסתור את הכשלים לא גורם למטרה שלך להיות שגויה, ובדר"כ הייתי מוסיף כאן הסבר על למה אתה טועה גם במסקנה שלך, אבל אני לא עשה זאת משתי סיבות:

1) כי כבר עשיתי זאת תוך כדי שפירטתי על הכשלים הלוגיים שלך

2) כי אנחנו לא מדברים כאן על הדעות האינדיבידואליות שלנו אז זה לא באמת משנה אם אתה צודק או לא

ButterCup כתב:

אתה אסהול רציני, תשנה ת'גישה. תתחיל להיות בנאדם. תפסיק להיות פלוץ מתנשא ותמצא חיים הא?

Toxicity כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ, חולרע...

BarBar_ כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ. טפי, שיקסע.

The Mentalist כתב:
אם היה לי סקייפ הייתי מוחק אותך. ושם עליך בלוק.
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ יא חרא

Comrade Vlad כתב:
אתה ממש ילד זיין, תתבייש לך. מחקתי אותך מהסקייפ.

מחייך
אצבעוני המפקד
הויד
לוחם אגדי

הודעהנשלח: 04/03/2018 ב- 20:45:17 תגובה עם ציטוט  דווח

Gregory House כתב:
)
בר: תבחר במי שמשרת את האינטרסים שלך, מי שאתה חושב שהוא יממש את ההבטחות שהוא מבטיח.
ישראל: לא באינטרס שלהם לממש הבטחות.
שי: באינטרס שלך לבחור במישהו שלשקרים שלו אתה מאמין.

כלומר, בדוגמה הנ"ל אתה מכהה את ההבדל שבין "פוליטיקאי" טוב לעומת "מועמד" טוב.
בבחירות אנחנו מצביעים למועמדים שאנחנו מאמינים בהם, לא לפוליטיקאים שאנחנו חצי קלאטץ' איתם אבל שיש להם כישורים גבוהים כפוליטיקאים.

זה יהיה כמו לתת לאיש מכירות למכור לך חרא רק כי הוא איש מכירות טוב.

הכשל הלוגי המצוי: כשל סילוגיזם לא מופץ.

2) זה שאתה מאמין "לשקרים" שלו לא גורם לזה שהוא "בצד שלך", אלא פשוט שהוא שיקר לך כדי שתחשוב שהוא בצד שלך.

אתה בא להסביר לי למה באינטרס שלי לבחור במישהו שאני מאמין בשקרים שלו, ואז אתה מיד אומר לי "תאמין לשקרים שלו, הוא בצד שלך והוא יוכל לחרטט אחרים גם"

מאיפה הבאת שהוא בצד שלי?

הכשל הלוגי המצוי: אני באמת צריך לנקוב בשם כאן?

3) "אתה משתמש בעצמך בתור מקרה בוחן לראות כמה שקרן טוב הוא"

זאת לשם שינוי הטענה ההגיונית הלגיטימית שהעלת כאן כטענה הגיונית. ח"ח.
רק שלפי בר, עליו אנחנו כאן מדברים, זה לא מדד לבחירת מועמד.

כעיקרון לסתור את הכשלים לא גורם למטרה שלך להיות שגויה, ובדר"כ הייתי מוסיף כאן הסבר על למה אתה טועה גם במסקנה שלך, אבל אני לא עשה זאת משתי סיבות:

1) כי כבר עשיתי זאת תוך כדי שפירטתי על הכשלים הלוגיים שלך

2) כי אנחנו לא מדברים כאן על הדעות האינדיבידואליות שלנו אז זה לא באמת משנה אם אתה צודק או לא

1) בבחירות אני מצביע למי שהכי ישתלם לי להצביע, שזה אם כבר כמו לתת לאיש מכירות לייצג אותך למרות שיש לו אינטרסים סותרים, בגלל שאתה יודע שלכולם יש כאלה הוא פשוט הצליח למכור הכי טוב שאין לו

2) בגלל האופי של בחירות יש כמות מסוימת של שקרים שאתה יכול להגיד בהנחה שאתה רוצה להיבחר שוב/להצליח לעשות משהו אחרי שתבחר,
שזה אומר שלא משנה מה דעתו האישית של המועמד בהנחה שהוא יבחר הוא יעקוב במידה מסוימת אחרי מה שהוא אמר
(מועמד שמציג את עצמו כימני הפעולה הראשונה שלו לא תהיה להציע לחלק את ירושלים, אבל גם לא לחסל את איסמעיל עניה גם אם הוא הבטיח)
לכן אתה לא בוחר בשקרן הכי טוב, אלא בשקרן הכי טוב שבצד שלך(פחות או יותר)

3) בסופו של דבר שאלו על מועמד שכדאי להצביע לו, אם כולם שקרנים, לפחות תדאג שהטובים בצד שלך גם יהיו שם בשביל לתת פייט

לאזהיר!!! אופטימי

גו פוגי ג ודיפ נלחם

TheBlackMamba כתב:
רגע תלחץ לי על הביצים!!

- ShaGi - כתב:

iCaroLine כתב:

מי היה מאמין? מופתע

Image
תודה לגלעד
Gregory House
הדוש
קטגור

הודעהנשלח: 04/03/2018 ב- 23:42:16 תגובה עם ציטוט  דווח

אצבעוני המפקד כתב:

1) בבחירות אני מצביע למי שהכי ישתלם לי להצביע, שזה אם כבר כמו לתת לאיש מכירות לייצג אותך למרות שיש לו אינטרסים סותרים, בגלל שאתה יודע שלכולם יש כאלה הוא פשוט הצליח למכור הכי טוב שאין לו

2) בגלל האופי של בחירות יש כמות מסוימת של שקרים שאתה יכול להגיד בהנחה שאתה רוצה להיבחר שוב/להצליח לעשות משהו אחרי שתבחר,
שזה אומר שלא משנה מה דעתו האישית של המועמד בהנחה שהוא יבחר הוא יעקוב במידה מסוימת אחרי מה שהוא אמר
(מועמד שמציג את עצמו כימני הפעולה הראשונה שלו לא תהיה להציע לחלק את ירושלים, אבל גם לא לחסל את איסמעיל עניה גם אם הוא הבטיח)
לכן אתה לא בוחר בשקרן הכי טוב, אלא בשקרן הכי טוב שבצד שלך(פחות או יותר)

3) בסופו של דבר שאלו על מועמד שכדאי להצביע לו, אם כולם שקרנים, לפחות תדאג שהטובים בצד שלך גם יהיו שם בשביל לתת פייט

תקשיב שי אתה חייב להפסיק עם הכשלים הלוגיים שלך.
בשלב הזה אני לא יודע אם אתה סוג של מניפולטור או שאתה סתם מבולבל.

1.

>הכי ישתלם לי להצביע.
>לתת לאיש מכירות לייצג אותך

איש מכירות לא בא לייצג אותך אבל.
פוליטיקאי הוא איש מכירות לכל דבר ועניין - הוא מוכר לך את עצמו.
אתה קהל היעד, הקול שלך זה הכסף והוא המוצר.

עכשיו תדמיין שאתה נתקל באיש מכירות שמוכר לך פשוט שקית עם חרא רקוב.
הוא מתאר את החרא הרקוב בפרטי פרטים, גורם לך להיכנס ברבאק של החרא הרקוב פשוט לקחת ולמרוח על כל הפנים שלך, זה כמה הוא טוב.
אז אתה לוקח את החרא, מוציא אותו מהשקית, ומורח על הפנים שלך.
ופתאום אתה קולט - זה חרא! איכס!

מצד שני, ניגש אליך בחור מושתן כזה עם קול מהוסס.
מגמגם לך איזה שורה שנשמעת רובוטית על איך שאתה זכאי לקבל ממנו שובר מתנה ע"ס 50 ש"ח כחלק מפרויקט קידום בחנות שהוא עובד בה, ושהוא רק צריך ממך תעודת זהות כדי לזהות אותך.
אתה נותן לו חיוך מהוסס, אומר "אין לי, לא תודה..." והולך ומפסיד 50 שקל במיידי.

אז השאלה עולה: למי תצביע, למי "שמשתלם לך" להצביע (הבחור המעפן עם החמישים שקל) או למי שהוא בעצם "פוליטיקאי טוב", שישתמש במומנטום שנתת לו כלגיטימציה להמשיך למכור שקיות חרא גם למתחרים שלו בשוק שקיות החרא?
שים לב אגב שסטית מהנושא לחלוטין והתרחקת מהתיקון לתיקון שנתת לי - זה לא בסדר שאתה מתקן את העמדה שלך תוך כדי שיח רק כדי לגרום לה להישמע יותר טוב, שתדע לך.

2) אין באמת כזאת כמות של שקרים. זה מיתוס.
להיפך, נורא נורא קל להשתמש בשקרים ולהטות אשמות - זה בדיוק מה שפוליטיקה אומרת.
מחנה העבודה בבחירות הקודמות לדוגמה יצא עם הכרזת "אנחנו לא נתניהו!!!" וגרר מלא אנשים שלא בהכרח תומכים באידאולוגיה שלהם.
אבל הם עדיין הפסידו כי לא הייתה להם "זהות" משלהם (זאת הסיבה שהילרי הפסידה לטראמפ גם, כי היא שיווקה את עצמה בתור "אני לא טראמפ!").

מעבר לזה, פוליטיקאים מחפשים לשמר את הסטטוס קוו, ובצדק - לא משנה איזה שינוי תעשה, תמיד יהיה נתח ניכר מהאוכלוסיה שלא יהיה מרוצה.
לעומת זאת, אם אתה לא תעשה שינוי בכלל אנשים יחסית לא יהיו עד כדי רועשים, כי טכנית החיים המשיכו כרגיל ולא עשית כלום כדי לתת להם אקסטרה מומנטום להתעצבן ולהשתולל.

לא משתלם לאף פוליטיקאי להוביל שינוי משמעותי וניכר, בין אם השינוי שלו טוב או רע, כי אז הוא ימצא את עצמו עם אוסף ענקי של אויבים שרק ילכו ויצברו מומנטום, כל החלטה שלו מגייסת עוד ועוד אנשים נגדו (בני אדם מוטים לראות את השלילי בהכל. מספיקה החלטה "גרועה" אחת והלך לך המועמד)

זאת הסיבה שנתניהו ממשיך לנצח פעם אחר פעם, וימשיך לנצח גם כן, למרות כל החארטות והבדיחות שמריצים עליו בכל מקום.
אנשים מפגינים בשביל ליצור שינוי, אבל בסופו של דבר הרוב השקט רוצה שהחיים שלהם ימשיכו "כרגיל".

3) אתה מתבלבל. המועמדים לא "בצד שלך", אתה בצד "שלהם".
זוכר את אנלוגיית איש המכירות? הם צריכים לגייס אותך.
העובדה שאתה חושב על איש מכירות בתור מישהו "מהצד שלך" זה סימן שהוא איש מכירות טוב, לא בהכרח מישהו שבאמת רוצה בטובתך.

אף אחד מהמועמדים לא "יביא פייט" בשבילך.
מהרגע שיש להם את הקול שלך הם יכולים להוריד להילוך ראשון ולהתגלגל בערך שלוש שנים עד שהם צריכים להיזכר שאתה קיים.

ButterCup כתב:

אתה אסהול רציני, תשנה ת'גישה. תתחיל להיות בנאדם. תפסיק להיות פלוץ מתנשא ותמצא חיים הא?

Toxicity כתב:

BarBar_ כתב:

The Mentalist כתב:
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:

Comrade Vlad כתב:

מחייך
hipy
אדון האופל
אדון האופל

משתמש מספר: 4

מדליות: 12 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 04/03/2018 ב- 23:48:13 תגובה עם ציטוט  דווח

הווטאר אודי כתב:
ולא יודע למי להצביע, תייעצו לי בבקשה בוכה

לא הבנתי את כל הדיון פה של ישראל ושיי מסובך מידי בשבילי עצבני

תצביע למי שתצביע העיקר שתצביע!
לשים פתק לבן או לא להצביע זה הכי גרוע.

אני מפרק את הדעות שלי לשלושה תחומים:
1) מדיני-בטחוני
2) כלכלי
3) אזרחי

ואני מצביע לפי סדר העדיפויות הזה.
כלומר בגלל 1,2 אני מצביע ליכוד, אבל למעשה מבחינת הדעות האזרחיות שלי אני בכלל מרץ.
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש 
פנפלוצה קרוז
לוחם על
לוחם על

משתמש מספר: 20,738

כינוי קודם: הווטאר אודי

מדליות: 34 (ראה עוד)

הודעהנשלח: 05/03/2018 ב- 02:05:31 תגובה עם ציטוט  דווח

hipy כתב:
לא נבחר תוכן לציטוט.

זה הקטע, שזה הרבה יותר מורכב מעמדות וסדר עדיפויות בסיסי.

אני בעמדות החברתיות כלכליות והמדיניות שלי כנראה איפשהו בין הליכוד לבית היהודי, אבל אני מתעב כמעט כל חבר כנסת בליכוד (כולל המועמד שלהם לראשות הממשלה), והעמדות הדתיות והחברתיות שלי רחוקות מדי מהבית היהודי, פלוס אני גם מתעב חלק נכבד מחברי הכנסת שם.
מצד שני, אני לא מסכים עם הדעות הכלכליות והביטחוניות של אף מפלגת שמאל, ובטח ובטח שלא מעריך את הרוב המוחלט של חברי הכנסת שם.
המפלגה שאני הכי מעריך את רוב חבריה היא יש עתיד, אבל הבעיה היא שהעומד בראשה (וגם כנראה שאר חברי המפלגה) לא מספיק אחראיים וכל יומיים נתפסים בשטויות או בתמיכה במדיניות פופולסטית כושלת, דבר שכנראה יותר גרוע לישראל מכל דבר אחר שהמפלגות הקודמות שתיארתי עושות.

קיצר אני מרגיש במבוי סתום, יהיה לי קשה עם כל מפלגה שאני אתן לה את הקול. ובטח ובטח שאין דבר כזה לא להצביע בכלל, מסכים איתך בקטע הזה.
קיצר עזרה? בוכה

--------
לדיון המפגר של שי וישראל שי תעשה טובה תפסיק להתחכם רק בשביל הקטע ישראל משמיד אותך כמו שהבולבול של נדב השמיד לי את פי הטבעת.

דרקון דרקון דרקון
האוכל ביצה שנולדה
ביוווום טוב מיקצי מקצו
חברים טובים קוניציוואה
מעצור דלת סאם פיצר
ציפ אי איקץ ציקצן נאגטץ
ציפס מגניב
Pen Draig
זיין
לוחם קורמה

משתמש מספר: 17,856

כינוי קודם: אני דווקא לא נחמד
קלאנים: צוות מפגשים

מדליות: 60 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 2)

הודעהנשלח: 05/03/2018 ב- 02:32:21 תגובה עם ציטוט  דווח

הווטאר אודי כתב:
לא נבחר תוכן לציטוט.

תיקנתי לך

Image
ספוילר: 

אצבעוני המפקד
הויד
לוחם אגדי

הודעהנשלח: 05/03/2018 ב- 03:14:37 תגובה עם ציטוט  דווח

Gregory House כתב:
תקשיב שי אתה חייב להפסיק עם הכשלים הלוגיים שלך.
בשלב הזה אני לא יודע אם אתה סוג של מניפולטור או שאתה סתם מבולבל.

1.

>הכי ישתלם לי להצביע.
>לתת לאיש מכירות לייצג אותך

איש מכירות לא בא לייצג אותך אבל.
פוליטיקאי הוא איש מכירות לכל דבר ועניין - הוא מוכר לך את עצמו.
אתה קהל היעד, הקול שלך זה הכסף והוא המוצר.

עכשיו תדמיין שאתה נתקל באיש מכירות שמוכר לך פשוט שקית עם חרא רקוב.
הוא מתאר את החרא הרקוב בפרטי פרטים, גורם לך להיכנס ברבאק של החרא הרקוב פשוט לקחת ולמרוח על כל הפנים שלך, זה כמה הוא טוב.
אז אתה לוקח את החרא, מוציא אותו מהשקית, ומורח על הפנים שלך.
ופתאום אתה קולט - זה חרא! איכס!

מצד שני, ניגש אליך בחור מושתן כזה עם קול מהוסס.
מגמגם לך איזה שורה שנשמעת רובוטית על איך שאתה זכאי לקבל ממנו שובר מתנה ע"ס 50 ש"ח כחלק מפרויקט קידום בחנות שהוא עובד בה, ושהוא רק צריך ממך תעודת זהות כדי לזהות אותך.
אתה נותן לו חיוך מהוסס, אומר "אין לי, לא תודה..." והולך ומפסיד 50 שקל במיידי.

אז השאלה עולה: למי תצביע, למי "שמשתלם לך" להצביע (הבחור המעפן עם החמישים שקל) או למי שהוא בעצם "פוליטיקאי טוב", שישתמש במומנטום שנתת לו כלגיטימציה להמשיך למכור שקיות חרא גם למתחרים שלו בשוק שקיות החרא?
שים לב אגב שסטית מהנושא לחלוטין והתרחקת מהתיקון לתיקון שנתת לי - זה לא בסדר שאתה מתקן את העמדה שלך תוך כדי שיח רק כדי לגרום לה להישמע יותר טוב, שתדע לך.

2) אין באמת כזאת כמות של שקרים. זה מיתוס.
להיפך, נורא נורא קל להשתמש בשקרים ולהטות אשמות - זה בדיוק מה שפוליטיקה אומרת.
מחנה העבודה בבחירות הקודמות לדוגמה יצא עם הכרזת "אנחנו לא נתניהו!!!" וגרר מלא אנשים שלא בהכרח תומכים באידאולוגיה שלהם.
אבל הם עדיין הפסידו כי לא הייתה להם "זהות" משלהם (זאת הסיבה שהילרי הפסידה לטראמפ גם, כי היא שיווקה את עצמה בתור "אני לא טראמפ!").

מעבר לזה, פוליטיקאים מחפשים לשמר את הסטטוס קוו, ובצדק - לא משנה איזה שינוי תעשה, תמיד יהיה נתח ניכר מהאוכלוסיה שלא יהיה מרוצה.
לעומת זאת, אם אתה לא תעשה שינוי בכלל אנשים יחסית לא יהיו עד כדי רועשים, כי טכנית החיים המשיכו כרגיל ולא עשית כלום כדי לתת להם אקסטרה מומנטום להתעצבן ולהשתולל.

לא משתלם לאף פוליטיקאי להוביל שינוי משמעותי וניכר, בין אם השינוי שלו טוב או רע, כי אז הוא ימצא את עצמו עם אוסף ענקי של אויבים שרק ילכו ויצברו מומנטום, כל החלטה שלו מגייסת עוד ועוד אנשים נגדו (בני אדם מוטים לראות את השלילי בהכל. מספיקה החלטה "גרועה" אחת והלך לך המועמד)

זאת הסיבה שנתניהו ממשיך לנצח פעם אחר פעם, וימשיך לנצח גם כן, למרות כל החארטות והבדיחות שמריצים עליו בכל מקום.
אנשים מפגינים בשביל ליצור שינוי, אבל בסופו של דבר הרוב השקט רוצה שהחיים שלהם ימשיכו "כרגיל".

3) אתה מתבלבל. המועמדים לא "בצד שלך", אתה בצד "שלהם".
זוכר את אנלוגיית איש המכירות? הם צריכים לגייס אותך.
העובדה שאתה חושב על איש מכירות בתור מישהו "מהצד שלך" זה סימן שהוא איש מכירות טוב, לא בהכרח מישהו שבאמת רוצה בטובתך.

אף אחד מהמועמדים לא "יביא פייט" בשבילך.
מהרגע שיש להם את הקול שלך הם יכולים להוריד להילוך ראשון ולהתגלגל בערך שלוש שנים עד שהם צריכים להיזכר שאתה קיים.

1. בסופו של דבר פוליטיקאי הוא איש מכירות אבל לא מטעם עצמו, שכל 4 שנים צריך לחדש חוזה, אם הוא יהיה איש מכירות גרוע לא יבחרו בו שוב ולכן הוא צריך לספק קבלות, או לשכנע אותך שמה שהוא עשה ב4 השנים האחרונות משתלם לך וכדאי לך לתת לו עוד 4 שנים.
כמה שהוא יספיק יותר במהלך ה4 שנים ככה הסיכוי שלו יעלה להבחר שוב, ולכן אין לו ממש אינטרס לא לעשות לטובתך שום דבר.
לכן אפשר לצאת מנקודת הנחה שאם הוא בונה על מצביעי ימין לדוגמא, כשהוא יעשה פעולות הם יהיו לטובת מצביעי הימין.
לגבי התיקונים, אני לא 100% בדיון כרגע(אני בספר, סדרה, VN ועוד דברים מזדמנים ברקע בו זמנית) אז אין לי כוח ללכת כל פעם אחורה בשביל לדייק את עצמי, אז כרגע זה מה יש עצוב
בסופו של דבר אתה שוכח שפוליטיקאי זה איש מכירות שמנסה למכור חוקים, וזה כבר עניין של פרספקטיבה כך שדברים שנראים לך כמו זהב טהור(לדוגמא, לאמריקאים מסוימים התיקון השני לחוקה אם אני לא טועה, הזה של הנשק) יכולים להיראות לאחרים כמו שקית של חרא
ולכן אם במהלך מסע הבחירות הוא הצליח למכור לך את זה, הוא אולי יצליח לשכנע אחרים שהדברים שתואמים לכם זה זהב למרות שמלכתחילה הם לא היו חושבים ככה

2. הבעיה שאתה מתאר והדוגמא שאתה נותן לה הם לא תואמות, שהילרי תגיד שהיא לא טראמפ זה לא שקר אפע"פ שאולי הסיבה שהיא הפסידה בבחירות זה כי זה אכן היה הסלוגן שלה(אני לא יודע, לא עקבתי אחרי זה עד כדי כך)
לגבי פעילות וסטטוס קוו, פוליטיקאים אולי יעדיפו לעשות כמה שפחות אבל הם חייבים לעשות משהו (למעט מפלגת הפיראטים), אחרת לא יבחרו בהם,
האומנות של לעשות כמה שפחות ושלקבוצה העיקרית שאתה רוצה שתצביע לך שזה יראה כמה שיותר(או להפך) זה חוזר לעניין השקרים והאיש מכירות
אגב, אתה מתבלבל בין בני אדם ככלל לעיתונאים כמקצוע, אם על כל פאשלה קטנה אדם היה הולך הביתה אז נתניהו היה הולך הביתה מזמן(ראה ערך הפיגוע הראשון אחרי החזרת שליט מממחבל ששוחרר בעסקת שליט)

3. אני לא מתבלבל, השאלה היא מי צריך את מי, לרוב מדובר בפוליטיקאים שצריכים את העם ולא להפך(נדירים האנשים שאין להם תחליף)
אולי אני לא כמו רוב האנשים(או לפחות ככה אני חושב, זה נגלה בבחירות השניות שלי) אבל אני לא מתכוון להצביע למישהו רק בגלל מה שהוא עשה בשנה האחרונה

הווטאר אודי כתב:
לדיון המפגר של שי וישראל שי תעשה טובה תפסיק להתחכם רק בשביל הקטע ישראל משמיד אותך כמו שהתחת של נדב השמיד לחברי הפורום את העיניים.

אני חושב שגם ישראל יסכים שהקטע הזה יותר לא הגיוני מכל מה שאמרתי(ז"א, בעיניו)

לאזהיר!!! אופטימי

גו פוגי ג ודיפ נלחם

TheBlackMamba כתב:
רגע תלחץ לי על הביצים!!

- ShaGi - כתב:

iCaroLine כתב:

מי היה מאמין? מופתע

Image
תודה לגלעד
Gregory House
הדוש
קטגור

הודעהנשלח: 05/03/2018 ב- 14:08:33 תגובה עם ציטוט  דווח

אצבעוני המפקד כתב:

אני חושב שגם ישראל יסכים שהקטע הזה יותר לא הגיוני מכל מה שאמרתי(ז"א, בעיניו)

תגיד לי למה לא יכולת לצטט את עידו קודם עכשיו אני צריך לחזור לתגובה שלך ידנית, קללות עצוב.

בכ"מ:

1) וזה נשמע טוב ויפה מאוד מבחינה עקרונית ורעיונית, אבל כמו שאמרתי קודם: יש המון דרכים להשיג את ההסכמה שלך גם מבלי להביא לך מה שאתה רוצה.
רוב האנשים רוצים להמשיך עם הסטטוס קוו, או יותר מדויק להגיד "גם אם לא יהיה שינוי, לא נורא, אנחנו רגילים".
מעשית, פוליטיקאי לא באמת צריך "להוביל" שינוי כדי להצליח, אלא רק לעשות מספיק כדי להגיד שהוא עושה.
ולמה לו בעצם? לאנשים יש הטיות טבעיות למפלגות מסוימות, סטיגמות כנגד מפלגות אחרות ונאיביות הגובלת בטיפשות בקשר לכל התפקוד היום-יומי של המדינה.

מספיק שהשם שלו יעלה כמה פעמים בחדשות באור חיובי בכמה חודשים לפני הבחירות ובזה הסיפור נגמר.

והכוונה היא שמבחינתך זה חרא, ואם מבחינת אחרים זה נראה כמו זהב טהור - וואלה יופי, שאחרים יצביעו לו.
לא אתה, ולא כי הוא "איש המכירות" הכי טוב.
אחרי הכל, אם המועמד שלך הוא פוליטיקאי טוב אז זאת ברכה, אבל גם אם הוא לא - אתה לא תצביע לו כי הוא יודע לחרטט.

2) ואתה צודק, זה לא שקר, זה מניפולציה רגשית ודמגוגיה.
זה פוליטיקה. זה מכירה.

ו... הם לא באמת חייבים לעשות כלום.
אתה יוצא מכלל נקודת הנחה שאנשים פועלים באופן רציונלי, אבל כל פוליטיקאי יודע שההפך הוא הנכון.
רוב האנשים מגיעים להחלטות שלהם על סמך הרגש, ואז עושים רציונליזציה על סמך "ההיגיון" שלהם.
אם זה לא היה המקרה אז לצאת לדיאטה או להתחיל להתאמן באופן קבוע היו עניין של להחליט לעשות זאת בלבד.

נתניהו לא באמת מפשל אגב, הוא פוליטיקאי מחונן שיודע לשחק את המשחק יותר טוב מכל אחד אחר בממשלה שלנו.
כאילו, טוקבקיסטים אוהבים לתת לו מלא שיט, אבל אתה יכול להגיד לי מה האמונות הכלכליות שלו? אתה יכול להגיד לי מה העמדה המדינית-אזרחית שבה הוא דוגל?
כלום. אין לו דעה מבוססת שכתובה שחור על גבי לבן ברוב גדול מאוד של התחומים - כי ככה יותר חכם לשחק את המשחק!
כמו שכל איש מכירות יודע, אתה צריך להתאים את עצמך ללקוח ולא להפך - ללבוש סדרה של מסכות בהתאם למה שאתה צריך!

פוליטיקאי שנותן לעצמו "להרגיש" יותר מדי לכיוון אחד או לאחר רק בונה לעצמו כישלון לטווח הרחוק. ליישם את "האידאלים" שלך זה לשוטים.
הרי הרבה יותר קשה לקום בבוקר ולהחליט "וואלה אני לא אוהב את איך שהמדינה מתנהלת, בוא נצא להפגין!" מאשר להפגין או להביע התנגדות בתגובה להצעת חוק או התנהלות ספציפית.

3) איך זה קשור למה שאמרתי? הם צריכים את הקולות שלך כן, אבל בסופו של דבר "השוק" שבו הם עובדים קטן, ולרוב האנשים באים אליהם ולא להפך.
המפלגות הם כמו "מותגים", לכל אחת יש שם. לגרום למישהו לשנות מפלגה זה כמו לגרום לו להשתמש באנדרואיד אחרי שכל חייו הוא היה עם אייפונים. זה קרב.
אבל עבור שאר המצביעים? שאר המצביעים שלהם מצביעים לאותם אנשים כבר שנים רבות, אז למה לטרוח לגייס אותם מחדש?
בשיווק משתמשים בפטנט הזה די והותר - אם למישהו יש איזשהי נטייה למשהו, זה רק שאלה של לחשוף אותו לאותו "משהו" מספיק פעמים (רוב התיאוריות בתחום אומרות ששבע זה מספר הקסם, אגב)

זה לא באמת משנה איך אתה תצביע אגב.
האינדיבידואל יכול להיות חכם, אבל ההמון, העם כולו, טיפש.
אף מפלגה לא באה למכור "לשי" את עצמה, כמו שלא כל שיחת מכירה עובדת, הם מכוונים לקהל יעד גדול ומפזרים את עצמם רחב.
למה ללכת ראש בראש עם מישהו "רציונלי" שבפועל יש עוד מאה אחרים שהקולות שלהם קלים ושווים לא פחות?

פוליטיקאים הם אנשי מכירות, הם מוכרים לך את המוצר.
לא אהבת את המוצר שלהם? נקסט, יש להם דברים יותר טובים לעשות מלהסביר בפניך את עצמם.

אגב, שים לב למה שאתה אומר.
אתה לא תבחר בפוליטיקאי שרק עבד בשנה האחרונה.
כלומר אתה בעצם מחפש "מועמד" לפני שאתה מחפש "פוליטיקאי", שזה שונה ממה שאמרת מקודם (לבחור במישהו שיודע לשקר טוב כי הוא שיקר לך)
שזאת הנקודה שלי - אם המועמד הוא פוליטיקאי טוב, על הכיפאק, אם לא - אז באסה, אבל לא סוף העולם.

עכשיו השאלה היא כאת: אם אתה תבחר להאמין לפוליטיקאי ויתגלה לך שהוא שיקר לך, אז אתה תהיה מבואס כי הוא שיקר לך או מבסוט כי הוא הצליח לשקר עליך מלכתחילה, בלי קשר לדעות שלו ולמה שהוא עושה בפועל?

ButterCup כתב:

Toxicity כתב:

BarBar_ כתב:

The Mentalist כתב:
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:

Comrade Vlad כתב:

מחייך
אצבעוני המפקד
הויד
לוחם אגדי

הודעהנשלח: 05/03/2018 ב- 16:23:06 תגובה עם ציטוט  דווח

Gregory House כתב:
תגיד לי למה לא יכולת לצטט את עידו קודם עכשיו אני צריך לחזור לתגובה שלך ידנית, קללות עצוב.

בכ"מ:

1) וזה נשמע טוב ויפה מאוד מבחינה עקרונית ורעיונית, אבל כמו שאמרתי קודם: יש המון דרכים להשיג את ההסכמה שלך גם מבלי להביא לך מה שאתה רוצה.
רוב האנשים רוצים להמשיך עם הסטטוס קוו, או יותר מדויק להגיד "גם אם לא יהיה שינוי, לא נורא, אנחנו רגילים".
מעשית, פוליטיקאי לא באמת צריך "להוביל" שינוי כדי להצליח, אלא רק לעשות מספיק כדי להגיד שהוא עושה.
ולמה לו בעצם? לאנשים יש הטיות טבעיות למפלגות מסוימות, סטיגמות כנגד מפלגות אחרות ונאיביות הגובלת בטיפשות בקשר לכל התפקוד היום-יומי של המדינה.

מספיק שהשם שלו יעלה כמה פעמים בחדשות באור חיובי בכמה חודשים לפני הבחירות ובזה הסיפור נגמר.

והכוונה היא שמבחינתך זה חרא, ואם מבחינת אחרים זה נראה כמו זהב טהור - וואלה יופי, שאחרים יצביעו לו.
לא אתה, ולא כי הוא "איש המכירות" הכי טוב.
אחרי הכל, אם המועמד שלך הוא פוליטיקאי טוב אז זאת ברכה, אבל גם אם הוא לא - אתה לא תצביע לו כי הוא יודע לחרטט.

2) ואתה צודק, זה לא שקר, זה מניפולציה רגשית ודמגוגיה.
זה פוליטיקה. זה מכירה.

ו... הם לא באמת חייבים לעשות כלום.
אתה יוצא מכלל נקודת הנחה שאנשים פועלים באופן רציונלי, אבל כל פוליטיקאי יודע שההפך הוא הנכון.
רוב האנשים מגיעים להחלטות שלהם על סמך הרגש, ואז עושים רציונליזציה על סמך "ההיגיון" שלהם.
אם זה לא היה המקרה אז לצאת לדיאטה או להתחיל להתאמן באופן קבוע היו עניין של להחליט לעשות זאת בלבד.

נתניהו לא באמת מפשל אגב, הוא פוליטיקאי מחונן שיודע לשחק את המשחק יותר טוב מכל אחד אחר בממשלה שלנו.
כאילו, טוקבקיסטים אוהבים לתת לו מלא שיט, אבל אתה יכול להגיד לי מה האמונות הכלכליות שלו? אתה יכול להגיד לי מה העמדה המדינית-אזרחית שבה הוא דוגל?
כלום. אין לו דעה מבוססת שכתובה שחור על גבי לבן ברוב גדול מאוד של התחומים - כי ככה יותר חכם לשחק את המשחק!
כמו שכל איש מכירות יודע, אתה צריך להתאים את עצמך ללקוח ולא להפך - ללבוש סדרה של מסכות בהתאם למה שאתה צריך!

פוליטיקאי שנותן לעצמו "להרגיש" יותר מדי לכיוון אחד או לאחר רק בונה לעצמו כישלון לטווח הרחוק. ליישם את "האידאלים" שלך זה לשוטים.
הרי הרבה יותר קשה לקום בבוקר ולהחליט "וואלה אני לא אוהב את איך שהמדינה מתנהלת, בוא נצא להפגין!" מאשר להפגין או להביע התנגדות בתגובה להצעת חוק או התנהלות ספציפית.

3) איך זה קשור למה שאמרתי? הם צריכים את הקולות שלך כן, אבל בסופו של דבר "השוק" שבו הם עובדים קטן, ולרוב האנשים באים אליהם ולא להפך.
המפלגות הם כמו "מותגים", לכל אחת יש שם. לגרום למישהו לשנות מפלגה זה כמו לגרום לו להשתמש באנדרואיד אחרי שכל חייו הוא היה עם אייפונים. זה קרב.
אבל עבור שאר המצביעים? שאר המצביעים שלהם מצביעים לאותם אנשים כבר שנים רבות, אז למה לטרוח לגייס אותם מחדש?
בשיווק משתמשים בפטנט הזה די והותר - אם למישהו יש איזשהי נטייה למשהו, זה רק שאלה של לחשוף אותו לאותו "משהו" מספיק פעמים (רוב התיאוריות בתחום אומרות ששבע זה מספר הקסם, אגב)

זה לא באמת משנה איך אתה תצביע אגב.
האינדיבידואל יכול להיות חכם, אבל ההמון, העם כולו, טיפש.
אף מפלגה לא באה למכור "לשי" את עצמה, כמו שלא כל שיחת מכירה עובדת, הם מכוונים לקהל יעד גדול ומפזרים את עצמם רחב.
למה ללכת ראש בראש עם מישהו "רציונלי" שבפועל יש עוד מאה אחרים שהקולות שלהם קלים ושווים לא פחות?

פוליטיקאים הם אנשי מכירות, הם מוכרים לך את המוצר.
לא אהבת את המוצר שלהם? נקסט, יש להם דברים יותר טובים לעשות מלהסביר בפניך את עצמם.

אגב, שים לב למה שאתה אומר.
אתה לא תבחר בפוליטיקאי שרק עבד בשנה האחרונה.
כלומר אתה בעצם מחפש "מועמד" לפני שאתה מחפש "פוליטיקאי", שזה שונה ממה שאמרת מקודם (לבחור במישהו שיודע לשקר טוב כי הוא שיקר לך)
שזאת הנקודה שלי - אם המועמד הוא פוליטיקאי טוב, על הכיפאק, אם לא - אז באסה, אבל לא סוף העולם.

עכשיו השאלה היא כאת: אם אתה תבחר להאמין לפוליטיקאי ויתגלה לך שהוא שיקר לך, אז אתה תהיה מבואס כי הוא שיקר לך או מבסוט כי הוא הצליח לשקר עליך מלכתחילה, בלי קשר לדעות שלו ולמה שהוא עושה בפועל?

הלכתי לפי הסדר עצוב

1. אז גם אתה מסכים שפוליטיקאי צריך לעשות משהו, גם אם זה רק כדי להגיד שהוא עושה, עכשיו אתה בתור האחד שהצביע לו רוצה שהוא גם על הדרך יצליח, בשביל זה הוא צריך להיות פוליטיקאי טוב

2. לצערי אני יודע שאנשים לא חושבים בצורה הגיונית בד"כ, אני נוטה להדחיק את זה עצוב
אני מניח שאני יכול לנחש את הדעות שלו, הוא פשוט מספיק חכם בשביל לא לדחוף אותם בכוח.
לדעתי עסקת שליט הייתה טעות מההתחלה, כל אחד שיודע מתמטיקה בסיסית והיה טורח לחשוב בצורה הגיונית היה מסכים איתי.
להפגין זה תמיד קל(לפעמים בדרך לירושלים אתה יכול לראות אנשים בודדים משועממים מפגינים), לשנות זה יותר קשה.
ליישם את האידיאלים שלך אולי זה לשוטים, אבל כמו שנאמר לעיל, אתה צריך לעשות משהו כדי שתוכל להגיד בהמשך שעשית משהו, ככה"נ תבחר איזה משהו מהמצע או שנראה טוב ותנסה לעשות אותו, בלי קשר לאידיאלים.

3. בארץ בניגוד לארה"ב יש מגוון של מפלגות ואתה יכול כל בחירות לראות תנודה בכמות המנדטים, אין לכל מפלגה היום המון מנדטים שישארו אצלה לא משנה מה, אפשר לראות את זה לפי הפופולאריות של מפלגות חדשות(כחלון/לפיד לדוגמא), שבבחירות הראשונות שלהן לפני שהם מספיקות לאכזב אנשים תולים בהן תקווה
במילים אחרות, יש הרבה קולות מתנדנדים(וזה לפני שהזכרנו את כמות הלא מצביעים, אם כי לגבם אתה יכול לטעון שזה גם כמו מפלגה, הם תמיד לא הצביעו ותמיד לא יצביעו)
אם אתה רוצה שהאנשים יתנדנדו לצד שלך, אתה צריך אנשי מכירות טובים בצד שלך

אגב, בארץ אתה לא בוחר פוליטיקאי אלא מפלגה בבחירות (אלא אם אתה הולך לסקרים ומצביע לפי האיש הראשון שכנראה לא יכנס לכנסת)
ככה שהדיון הזה לא באמת רלוונטי בכ"מ
בכ"מ, אני אבחר מישהו לפי שני פרמטרים, מה הסיכוי שהוא ינסה לקדם דברים שאני רוצה שיקודמו, ומה הסיכוי שהוא יצליח

זה תלוי מה השקר, בגדול אם הוא פועל לרווחת עצמו זה לא יפגע בי יותר מדי(מניסיון, אני לא מצפה מהם להיות צדיקים), אבל אם הוא עושה את זה תוך כדי שהוא פוגע פגיעה רצינית באחרים זה כבר סיפור אחר

לאזהיר!!! אופטימי

גו פוגי ג ודיפ נלחם

TheBlackMamba כתב:
רגע תלחץ לי על הביצים!!

- ShaGi - כתב:

iCaroLine כתב:

מי היה מאמין? מופתע

Image
תודה לגלעד
Gregory House
הדוש
קטגור

הודעהנשלח: 07/03/2018 ב- 19:15:12 תגובה עם ציטוט  דווח

אצבעוני המפקד כתב:
לא נבחר תוכן לציטוט.

ושוב פעם אתה עושה את זה: אתה עורך את המילים שלך, עונה תשובות לא עקביות ולא רלוונטיות, ומסיט את השיחה שנות אור מהכיוון המקורי שלה.
אבל יודע מה? סבבה, אני אזרום.

1. "צריך" זה כבר שאלה של איזה פוליטיקאי, השאיפה אבל היא לשמר את הסטטוס קוו ככה או ככה.
ו... "עכשיו אתה בתור האחד שהצביע לו רוצה שהוא גם על הדרך יצליח, בשביל זה הוא צריך להיות פוליטיקאי טוב" עם החלק הזה יש לי בעיה.
כי אתה זה שאמר לפני כמה הודעות שאתה תבחר בפוליטיקאי לפי היכולת שלו לשקר: כלומר אתה תבחר במישהו על סמך היותו פוליטיקאי ולא על סמך היותו מועמד טוב. העובדה שנתתי לך כמה הזדמנויות לחדד את הנקודה הזאת והתעלמת מהן פעם אחר פעם עד לרגע הזה גורמת לי להרים גבה אני חייב לציין.
העובדה שלא חידדת מה חשוב לך יותר גם בסוף התשובה הזאת (דבר אשר הבהרת שהגבת לתגובה שלי לבר ומאז לא הדגשת את אותה עמדה יותר) גם כן נראית תמוהה בעיניי.

2. נכון, אתה יכול "לנחש" את העמדה שלו על סמך הפעולות שהוא עושה - אבל מאיפה לך שהוא באמת פועל על סמך הדעה שלו ולא על סמך הרעיון של "לעשות את המינימום הנדרש שרוב המצביעים שלי רוצים מבלי לעשות משהו מספיק קיצוני כדי לעצבן את שאר הבוחרים"?
הטענה שלי היא לא שאנשים הגיוניים או לא, גם אתה לא הגיוני לחלוטין לא משנה תטען אחרת - זה כל הפואנטה בלהיות איש מכירות - כל אידיוט יכול להסביר בצורה הגיונית למה המוצר שלו טוב, אבל אתה צריך לדעת לשחק על הגורם המקשר הרגשי הזה כדי לזכות במה שאתה באמת רוצה.
שים לב, השיח הזה למשל לא רלוונטי בכלל - מועמד שאתה מאמין לשקרים שלו הוא לא בהכרח בצד שלך, זאת הטענה המרכזית שלי.

3. זה עדיין שוק קטן, ובאינטרס של רוב האנשים "להביע את עצמם".
האנשים באים לבחור ככה או ככה, אתה לא צריך לשכנע אנשים למה הם צריכים להצביע, וזה רק עניין של לחשוף אותם מספר פעמים למה שאתה רוצה שהם ייחשפו.
זה ההבדל בין שיווק למכירה - תוקפים קהל יעד גדול במטרה לשכנע קהל יעד גדול.
גם אם אתה גלגלת עיניים והמשכת הלאה עדיין יש מליונים כמוך, אף אחד לא מנסה "למכור" לך כי להשקיע את המאמצים בקבוצה קטנה או ספציפית זה פשוט לא יעיל ולא יוביל להצלחה.
המטרה של המפלגות זה לחשוף את עצמם לכמה שיותר אנשים כמה שיותר פעמים - אין כזה דבר "שיווק רע", וכל עוד הם על סדר היום הסיכויים שלהם לקבל את קולות הבוחרים משמעותית יותר גבוהים.

ButterCup כתב:

Toxicity כתב:

BarBar_ כתב:

The Mentalist כתב:
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:

Comrade Vlad כתב:

מחייך
hipy
אדון האופל
אדון האופל

הודעהנשלח: 07/03/2018 ב- 21:28:17 תגובה עם ציטוט  דווח

הווטאר אודי כתב:
לא נבחר תוכן לציטוט.

קודם כל טוב מאוד שאתה לא שוקל לוותר על להצביע.
שתסיים עם הצבא והכל אני ממליץ לך להתפקד לאחת המפלגות שאתה מחבב, וככה להשפיע קצת על זהות הנבחרים.
(או שאתה יכול להתפקד עכשיו, בטח מותר אני לא יודע)
גם בליכוד וגם בבית היהודי יש חברי כנסת יותר טובים ופחות טובים.
אולי לא מושלמים, אבל אני בטוח שאתה יכול למצוא חברי כנסת שאתה יכול איכשהו להעריך.
פנפלוצה קרוז
לוחם על
לוחם על

משתמש מספר: 20,738

כינוי קודם: הווטאר אודי

מדליות: 34 (ראה עוד)

הודעהנשלח: 08/03/2018 ב- 18:50:27 תגובה עם ציטוט  דווח

hipy כתב:

קודם כל טוב מאוד שאתה לא שוקל לוותר על להצביע.
שתסיים עם הצבא והכל אני ממליץ לך להתפקד לאחת המפלגות שאתה מחבב, וככה להשפיע קצת על זהות הנבחרים.
(או שאתה יכול להתפקד עכשיו, בטח מותר אני לא יודע)
גם בליכוד וגם בבית היהודי יש חברי כנסת יותר טובים ופחות טובים.
אולי לא מושלמים, אבל אני בטוח שאתה יכול למצוא חברי כנסת שאתה יכול איכשהו להעריך.

לא יודע כמה זה משנה שאני יכול למצוא חברי כנסת שאני מעריך, כמו שאני יכול למצוא בכל מפלגה.
כאילו נגיד בליכוד אני מעריך את יהודה גליק ממש, אבל אני לא חושב שהוא לבד מכסה על ה29 האחרים שאני די מתעב את רובם.
כנ"ל למשל בנט עצמו, אפילו שהוא ראש המפלגה, עומדים מאחוריו הרבה יותר מדי אנשים חשוכים (בטח כשהם עוד משולבים עם תקומה) מכדי שאני אוכל להצביע לו.
קיצר אני אבוד לא יודע מה לעשות בוכה

דרקון דרקון דרקון
האוכל ביצה שנולדה
ביוווום טוב מיקצי מקצו
חברים טובים קוניציוואה
מעצור דלת סאם פיצר
ציפ אי איקץ ציקצן נאגטץ
ציפס מגניב
hipy
אדון האופל
אדון האופל

הודעהנשלח: 09/03/2018 ב- 10:14:34 תגובה עם ציטוט  דווח

הווטאר אודי כתב:

לא יודע כמה זה משנה שאני יכול למצוא חברי כנסת שאני מעריך, כמו שאני יכול למצוא בכל מפלגה.
כאילו נגיד בליכוד אני מעריך את יהודה גליק ממש, אבל אני לא חושב שהוא לבד מכסה על ה29 האחרים שאני די מתעב את רובם.
כנ"ל למשל בנט עצמו, אפילו שהוא ראש המפלגה, עומדים מאחוריו הרבה יותר מדי אנשים חשוכים (בטח כשהם עוד משולבים עם תקומה) מכדי שאני אוכל להצביע לו.
קיצר אני אבוד לא יודע מה לעשות בוכה

אם ככה אני חושש שנשאר לך רק פתרון אחד - להקים מפלגה משלך דיוויס נח
Sam Fisher
I almost fell bad about that.almost
לוחם פלטינה

משתמש מספר: 23,947
כינוי קודם: God Is The DJ

מדליות: 14 (ראה עוד)
שק מטבעות - 50 (סך הכל: 9)

הודעהנשלח: 10/03/2018 ב- 08:53:11 תגובה עם ציטוט  דווח

גם אני אצביע בקרוב, אבל בחיים לא לרון חולדאי האפס הזה.

Image
קרדיט לכרמל על החתימה והאווטאר

מנהל פורום מו"ט.
חוקי פורום מו"ט | לינקיית פורום מו"ט

Image
קרדיט לדניאל

Image
הצג הודעות קודמות:      
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה

עבור:   

צפה בנושא הבא