אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 The Champions Of Scadriel - ראונד שלישי יצא לדרך!
 סדרת מיני משחקים חדשה! ההרשמה פתוחה תמיד!!!
צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה
מחבר הודעה
Gregory House
הדוש
קטגור

משתמש מספר: 20,113

מדליות: 115 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (8) (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 12/05/2018 ב- 22:25:48 תגובה עם ציטוט  דווח

קורמאג:

קורמאג שלח מבט לעבר איפה שהוא שיער שהייתה חבורת הגיבורים אך בגלל שינויי המהירות והתנועה ראייתו הייתה מטושטשת.

ובכן, הגיע הזמן לשים את היצורים האלה על הרגל האחורית.
באבחה אחת מהירה לינדה הסתובבה והתרחקה מאזור ההרים, צוברת גובה ומרחק גם יחד לפני שבמכה יחידה מהמושכות קורמאג סימן לה להתקרב לעבר האויבים שוב.

כמה חניתות עץ, והשד יודע מהיכן השדונים השיגו חניתות עץ, נזרקו לכיוונה של לינדה אך המומנטום האדיר שמאחורי תנועותיה של הדרקונית השליח אותם מציר תנועתם.
בנשיפת אש אדירה הדרקונית שחררה פרץ להבות מרשים מגחונה, חורכת את צלע ההר קשות.
במכת כנף מהירה היא עצרה את התקדמותה, מיידעת לשנות כיוון למעוף כלפי מעלה בכל האגרסיביות הראויה, אך באותו הרגע משהו קרה.

שדונים.
שדונים נופלים מהשמים.
כמה וכמה מהם, כולן נושאים חניתות, נפלו מלמעלה, מנצלים את הרגע שבו הדרקונית הגיעה לכדי שיווי משקל באוויר במטרה לשנות את כיוונה על מנת לתקוף.

חמש חניתות ננעצו בין הקשקשים של הדרקונית, לא מספיק אמור כדי ליצור נזק אך בהחלט מספיק כדי לאחוז אותם שם.
צווחת הפתעה בקעה מפיה של הלטאה המכונפת, ההתנגשות הפתאומית של היצורים הקטנים הייתה מספקת כדי לשנות את וקטור התנועה שלה, ולו רק אם בקושי.

חתיכת אבן התנגשה ישירות בגב התחתון של הדרקונית, מרעידה אותה ואת קורמאג, מפילה שלוש מהשדונים.
לינדה התהפכה באוויר, חידשה את היציבות האווירית שלה ויצאה לכדי תעופה פרבולית הרחק מההר במטרה לכוונן את עצמה מחדש.

השדונים בינתיים החלו לדחוף את אצבעותיהן הגרומות לקשקשיה, מטפסים הלאה והלאה לעבר קורמאג עצמו.

3) קורמאג
חיים: 150/150
חיים (לינדה): 430/500
מאנה: 100/100
מצב: מחושב, דרוך. (לינדה: זעזוע בגב התחתון, חולשה זמנית בגפיים האחוריים)

ברמודה + סאסיל + ג'ון + לורנזו
:

תקשיבו דיבור זה לא פעולה חינמית.
תקשורת זה חשוב מאוד - אבל אל תעשו נאומים שאתם נמצאים כל כך קרוב לאויב.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
"שוטים!" צווח לורנזו, קולו מתנשא מעל המון טפיפות הרגליים "קורמאג לקח את ההר, עלינו להתפלג בכדי לכסות שטח! ג'ון, אתה-..."
"לא!" קטע אותו הבאטלמייג' "קורמאג לא מסתדר עם ההר, מהיכן הרעיון הזה?! סאסיל סייע לשוטה-..."

"האויב סר עלינו, ידידיי!" הכריז טווה האשליות, קולו גבוה במעט.
השדונים היו שלושים מטרים מהם, ברמודה הספיק לשלוף את שלשלאותיו משרווליו וסאסיל דרך את חרבו, מצביע בגאון לעבר צבא התוקפים, שיערו האלגנטי משתקף כפלאטינום מפגיעת קרני אור השמש, כריזמה טהורה נוטפת מכל רמ"ח איבריו.
לכמה רגעים, אפילו ג'ון ולורנזו לא היו יכולים להגיד כלום.
לא שהיה צורך להכביר במילים, רק דבר אחד היה יכול להיאמר כאן.

משב רוח משנה חלף באוויר, עיניו של ג'ון הצטמצמו לכדי חריצים וחיוך טרוף כבש את פניו של הכימאי.
"הלאה, חברים - לניצחון!" נשמעה תקיעת השופר, מהדהדת גם מבעד לצלילי המלחמה הקרבים והבאים.

היה מאוחר, האויב היה כבר עליהם.
השלשלאות של ברמודה הצליפו, באוויר, קורעות דרך צוואריהם של חמישה שדונים בין רגע.
ג'ון הרים את המטה שלו וסילון להבות אדיר שטף את סביבתו המיידית, הופכת את כל האויבים בטווח ההתקפה לעפר ואפר, עיניו רושפות שנאה.
הדם הראשון בקרב נשפך והמענה לו היה כמעט מיידי.

השדונים צווחו בהפתעה, לא מוכנים להרג הפתאומי כנגדם, לפני שהם ניסו לעקוף את סילון הלהבות.
הבאטלמייג' הטה את המטה שלו לכיוון אחד ואידה את כל המנסים לבוא ממנו, אך הכיוון האחר התמלא מיד באויבים שלופי טפרים הממהרים לתלוש אותו לחתיכות, אך זה לא נועד לקרות.
בצעד אחד מהיר סאסיל הגיע לכדי עמדת גב-אל-גב עם שותפו לתורת הקסם, מכוון את חרבו לעבר השדונים.

לפתע עיניהם של אותם השדונים קיבלו זרקור אדמדם להם ובנחירה זעם הם הסתובבו כנגד בני מינם, משסעים בהם במפתיע.
וכך, נוצרה לה ערמת גפיים, טפרים ונשיכות, משמשת כקיר בשרני כנגד כוחות האויב.

ברמודה בינתיים החל לאבד קרקע, צעד אחר צעד.
שלשלאותיו תפקדו באופן עצמאי, אך כתוצאה מכך פעילות של כל אחת מהן הייתה מגושמת למדי.
ובכן, היה מדובר במצב שיש לתקנו. מיידית.

"כימאי," קרא ברמודה, קולו איכשהו נשמע בנפרד לרעש הסובב אותו "אני אצטרך שתיתן לי קצת מרחב לפעול, תשתמש בשיקויים שלך."
לורנזו, שבינתיים פשוט עמד וצחקק לו לעצמו, איכשהו התנער מהפסיכוטיה שלו ושילח את גפיו המוארכים לצידי חגורתו, שולף כמשום מקום ארבעה מבחנות בכל יד, מחזיק אותן בין אצבעותיו.

בצווחה חולנית הכימאי המשוגע הטיל את המבחנות לאוויר ונתן להן לנחות ולהישבר בספקטרום רחב מאוד של הרס, חורבן ופיצוצים.

ברמודה הרים יד אחת מעל ראשו ונתן לשלשלאות להסתובב במעגלים שונים ומשונים, כדורי ברזל בקצוותיהן.
השלשלאות כיסו שטח מרשים, פוגעות ומעיפות כל שדון שניסה להתקרב אל הסוהר הארור.
השדונים פגעו בקרקע אך החלו לעמוד בחזרה - רובם לא מתו מהמכות.
בידו השנייה הוא שילח את השלשלאות במטרה לחסל אותם, אך הקצב של השדונים שנכנסו לטווח הפגיעה שלו היה גדול מדי.

לפתע השלשלאות שלו נתפסו והשדונים נערמו עליהן, מושכים את הסוהר הארור חרף ניסיונותיו לשחרר את השלשלאות.
ידו החופשיה שילחה את קצוות הנעצים של השלשלאות האחרות בניסיון לתלוש אותם אך הם מיהרו לסגור עליו.
ולפתע הם עצרו, אופוריה מסוימת נמרחת על פניהם.

שיקויים נפלו מהשמיים וגופותיהם התפוצצו לכל הכיוונים, כופות על ברמודה לסגת לאחור ולמשוך את שלשלאותיו, שעתה היו משוחררות, חזרה לשרווליו, אך לפתע משהו התנגש בגבו והוא נפל לקרקע.
שדון כלשהו הצליח להתגנב עליו וחתך עם טפריו כנגד גבו.
היה מדובר בפציעה עמוקה יחסית אך דם לא ירד ממנה.
רגע ההפתעה של השדון גרם לשאר השדונים להסס וברמודה ידע לנצל זאת בהתאם.
במערבולת של רשרושים השדון בותר לחתיכות וחבריו נסוגו מהאיברים הנזרקים.
ברמודה יישר מבט והחל לשלח את שלשלאותיו, לוקח חצי צעד לאחור מדי כמה שניות.

צחוקו הפראי של לרונזו נבלע ברעש אך לא היה זה הדבר בקשר לשאגת התסכול של ג'ון.
הבאטלמייג' שרף ושרף. ושרף ושרף ושרף. אך הוא לא הצליח לפתוח לעצמו את מרחב התמרון הנדרש בשביל להפגיז את האויב במלוא כוחן של פצצות האש שלו.
זיעה קרה החלה להתגבש בין גבותיו של סאסיל. הוא סובב את חרבו במגוון תנועות מרשימות, איכשהו פוגע בשדון בכל הנפה, אך ככל שחלף הזמן כך תנועותיו נעשו מכניות יותר ויותר, מעידות על עייפות שהלכה ונבנתה לה עת עת.

צעד אחר צעד, כוחותיהם של הגיבורים שלנו החלו להידחף לאחור, חזרה לעבר הכפר, עת שהמון האויב פשוט סר עליהם כנהר בלתי מוגבל של גופות.
הלהביורים כיסו את הקרקע בלהבות מתנשפות, מציתות את מעט הדשא שבסביבה בגיצים דלים שמיהרו להיכבות מהרגליים שדרכו עליהם.

לרונזו לפתע נפל.
השדונים עקפו את שלושת חבריו והגיעו לצדדיו.
ג'ון היה אחוז זעם, ברמודה התמקד במטרות שמולו וסאסיל רק נאבק לחיות - איש מהם לא ראה את זה מגיע.

השדונים החלו לכרסם כנגד קרסוליו הרזים, שוברים עצם וכופים עליו ליפול לעבר הקרקע, אט אט נערמים עליו, משסעים בו בטפריהם ונושכים בגופו, גורמים לו לדמם את דמו שלו.

1) לורנזו
חיים: 60/100
מאנה: 175/175
מצב: מכוסה שריטות בפניו וזרועותיו, שיריון עור קרוע, סימני נשיה באזורי השכמות והכתפיים, מדמם, נרגש.

2) ג'ון
חיים: 50/50
מאנה: 250/400 (הערה לעצמי, לתקן מאנה בטופס)
מצב: טרוף זעם, מיוזע, מתוסכל.

3) סאסיל
חיים: 100/100
מאנה: 110/150
מצב: לחוץ, מפוחד מעט, דרוך, מיוזע, מתנשף.

4) ברמודה
חיים: 130/150
מצב: ?

5) שדונים X550
חיים: 10/10
מאנה: 0/0
מצב: זועמים, מתרגשים, טרופי שנאה

ButterCup כתב:

אתה אסהול רציני, תשנה ת'גישה. תתחיל להיות בנאדם. תפסיק להיות פלוץ מתנשא ותמצא חיים הא?

Toxicity כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ, חולרע...

BarBar_ כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ. טפי, שיקסע.

The Mentalist כתב:
אם היה לי סקייפ הייתי מוחק אותך. ושם עליך בלוק.
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ יא חרא

Comrade Vlad כתב:
אתה ממש ילד זיין, תתבייש לך. מחקתי אותך מהסקייפ.

מחייך

נערך בפעם אחרונה על-ידי Gregory House בתאריך 13/06/2018 ב- 22:03:38, נערך בסך הכל 2 פעמים
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
CrazyBunny
...
מנהל

משתמש מספר: 29,147
כינוי קודם: CrazyBunny
קלאנים: המלאכיות של באני
Top10: מקום 4

מדליות: 62 (ראה עוד)
עיטור וודי (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 12/05/2018 ב- 23:27:03 תגובה עם ציטוט  דווח

'לעזאזל' חשבתי, המצב לא היה כפי שתיכננתי ושנאתי שדברים לא בוצעו בצורה שרציתי.
לא הטרדתי את עצמי במחשבות, הייתי עסוק מדי בלהילחם בגובלינים שלא הפסיקו לבוא.
כשכבר חשבתי שהמצב לא יכול להיות גרוע יותר שמעתי לפתע קול התרגשות מפיו של לורנזו ובזווית העין הבחנתי בהתקהלות גדולה של גובלינים סביבו.
נפטרתי בזריזות מהגובלינים שנלחמתי בהם ברגע זה והלכתי קצת לאחור כדי לראות מה עובר על היצור הזה.
ואז שמתי לב שהגובלינים פשוט אכלו אותו.
על פי התגובה הנרגשת שלו ניחשתי שהוא הזיז את איבריו הפנימיים החשובים למקום שאליו הגובלינים לא יגיעו בקלות אבל ידעתי שגם במצב זה הוא לא ישרוד כך לאורך זמן.
'טיפש ארור' חשבתי, כשלפתע עלה לי רעיון שיפתור את כל בעיותינו.
בהתחלה פניתי אל הגובלינים שהקיפו אותו וגרמתי להם לתקוף את בני מינם כדי שהם יעניקו לי את מספר השניות שאני זקוק להם, ובאותם שניות ניסיתי לשכנע את היצור שישתמש בשיקוי המחזק שלו כדי לרפא את פצעיו.
לא היססתי להשתמש בקסם שיכנוע עליו שכן ידעתי ששיקוי זה מתאים בצורה מדהימה למה שהיינו צריכים ברגעים אלו.
ידעתי שהשיקוי יחזק את לורנזו ויהפוך אותו למפלץ של ממש לחמש דקות הבאות.
חמש הדקות האלו יעניקו לנו את היתרון שכה היינו צריכים ובמקום שלורנזו ימות מיד מהגובלינים ופציעותיו הוא יוכל להפיק את מרב התועלת מעצמו ואולי אפילו לקוות לשרוד את החוויה לאחר מכן.
ניסיתי להראות לו זאת כאילו הוא זה שבאמת הרוויח מכך. הרי אנחנו לא נצליח לנצח בלעדיו והוא ימות אם לא ישתמש בשיקוי המחזק הזה.
במידה ואצליח לשכנע אותו אני אסוג לאחור, אשאיר לו יותר מרחב פעולה ואשמש כתומך, במידה ולא אצליח אחזור ללחימה בחרב (משולבת באשליות) בגובלינים.
Ace
Firefighter
לוחם החודש

משתמש מספר: 29,068
כינוי קודם: שיקאמארו

Top10: מקום שני

מדליות: 29 (ראה עוד)

הודעהנשלח: 13/05/2018 ב- 13:10:29 תגובה עם ציטוט  דווח

סתם שאלה אמרתי שאני משתמש בחנקן הזיה אז למה הוא לא זרק אותו?

'זה לא טוב' אני זורק חנקן הזיה איפה שאני נמצא במידיות בכדי שהשדונים יעזבו אותי כמובן שזה לא יפגע בי כי אני חסין מפני זה.
אחרי שהם עוזבים אותי אני אומר לחברי הקבוצה שלי להתרחק מכאן כי רק אני חסין מפני זה ואם הם ישפו אפילו קצת הם ימותו (במקרה שזה לא היהברור בכל מצב שאני אהיה צריך אני אוזיז את הלב שלי או כל חלק בי למקום פחות מסוכן במקרה הצורך) אחרי שאני אזרוק אותו יהיה לי מספיק מקום וזמן לנוח ולחזור לעצמי במקרה הצורך אחרי זה אני אעזור לחברי הקבוצה שלי בזה שאני אזרוק שיקוים מהמקום הבטוח שלי.

הויד
לוחם אגדי

משתמש מספר: 11,503
כינוי קודם: ...

מדליות: 80 (ראה עוד)
גביע הקיסקוס (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 17/05/2018 ב- 21:01:22 תגובה עם ציטוט  דווח

מי הם חושבים שהם שהם יעופו לי על הדרקונית?!
'לינדה, קצת תמרונים אולי היפוך או שניים בשביל להעיף אותם ואז ממשיכים למעלה כמו מקודם, הפעם אני אסתכל לראות אם יש עוד משוגעים באוויר'
אם עוד אחד ממחודדי האוזניים ינסה להיות קרציה...
צריך לסיים פה מהר לפני שהטרול מגיע, עם השכל של המטומטמים הם עוד יחתכו את עצמם ויגישו את החתיכות לטרול אם לא יהיה שם מישהו בשביל
להכניס להם קצת שכל במקום מה שיש להם בין האוזניים, אני חושב בעצבנות.

לאזהיר!!! אופטימי

גו פוגי ג ודיפ נלחם

TheBlackMamba כתב:
רגע תלחץ לי על הביצים!!

האם יש פה משמעות נסתרת? הא?

- ShaGi - כתב:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סטלןןן הכי 6 רצוף איך
*סוגד לך אתה המלך אני נוב טמבל*

אוריין, זה מה קורא שלוקחים אלכוהול במקום מים, 20 פוסט ועוד קוראים לי סטלן ^^

iCaroLine כתב:
ענבים זה דבר שובב...מאוד מאוד מאוד מאוד שובב !
אני מכירה אחד כזה :]

מי היה מאמין? מופתע

Image
תודה לגלעד
Geralt of Rivia
Damn your'e ugly
מנהל

משתמש מספר: 28,972

כינוי קודם: Arden

Top10: מקום 6

מדליות: 46 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 2)

הודעהנשלח: 18/05/2018 ב- 02:23:07 תגובה עם ציטוט  דווח

'הממ', חשבתי לעצמי, 'זה לא טוב'.
אני מניח שכדאי שאתן עזרה לכימאי. אחרי הכל, לאבד אחד מחברי הקבוצה כל כך מוקדם יהיה.... מצער.

"תתפוס את השלשלאות", אני אומר לכימאי, בתקווה שישמע.
אני שולח מספר שלשלאות, אשר ישלפו את הכימאי מצרה שאליה נקלע, ותוך כדי אני משתמש בשאר השלשלאות(שאת קצותיהן אני משנה לנעצים חדים) על מנת שאלו יחפו על החילוץ של לורנזו', ובתקווה שיוכלו להזיק לאויב, כמובן.

בהנחה וססיל הצליח לשכנע את הכימאי להשתמש ביכולתו המיוחדת אני מתעלם מחילוצו, ובמקום זאת מתרכז בלחפות על לורנזו עם השלשלאות, שכן חילוץ יהיה הדבר האחרון שיצטרך בסיטואציה הזו.

MyAnimeList
Gregory House
הדוש
קטגור

הודעהנשלח: 18/05/2018 ב- 15:50:24 תגובה עם ציטוט  דווח

טוב אז כי דרור החליט שלא להגיב אני אצטרך להמשיך את המשחק בלעדיו.
דרור ימשיך עם הפעולה שאותה הוא קבע מקודם - להביור עד אשר יתאפשר לו להשתמש בכדורי האש שלו עד שתישאר לו בערך 200 מאנה

קורמאג:

גאווה וכעס חילחלו דרך איבריו של קורמאג - מי הם אותם יצורים שיגעו בלינדה, לינדה שלו?!
האישונים של האביר הרכוב הצטמצמו במעט, שולחים פקודה לעבר בהמת המלחמה שלו.

בסיבוב בורג מהיר לינדה קרעה דרך האוויר, מתנערת מהמטרדים שמצאו את עצמם מטפסים עליה באופן כמעט מיידי.
הדרקונית והרוכב שחררו נחרת בוז בו זמנית, מפיה של לינדה יוצא עשן דמוי פיח שחור.

בסיבוב מהיר של המושכות לינדה ביצעה עיקוף ופנתה להתבונן לעבר ההרים - הגיע הזמן למוטט את צבא השדונים הז-...
חוט המחשבה שלו נקטע שלינדה פתאום סטתה הצידה בתנועה לא חושבת, סלע ענקי נזרק לכיוונם.

ואז קורמאג ראה את הטרול.
הוא הגיע מהפסגות הגבוהות ביותר, מכוסה בחתיכות תלושות של מתכת שנמעכו יחדיו לכדי שיריון שהוא לבש על חזהו ובטנו
האויב הענקי לא היה מכוסה בקשקשים, אך העור שלו נראה צמיגי ועבה, מתחתיו מוסתרות רקמות שריר ענקיות.
לא נראה כי לטרול היה עודף שומן, אך הוא בכל זאת היה רחב ועבה, מתנשא בקלות לגובה של חמישה מטרים - קורמאג ידע שגם בעמידתו הזקופה הוא יגיע לכל היותר לגובה של חלקה התחתון של הירך של הטרול.

הזרועות של הענק האפור היו עבות ושריריות ומבנה גופו היה גוצי וחזק, למרות זאת רגליו היו יחסית ארוכות ושריריות גם כן, באופן יחסית דומה לאלו של רוכב אופניים מקצועי.

ראשו היה מלבני ופחוס, שיניים מעוקלות גולשות מבעד לשפתיים דקות, עיני חרפושית צרות נראה כתקועות במקום לא טבעי.

למרות הרוח השורקת קורמאג עדיין היה מסוגל לזהות את הטיטאן מתחיל לרדת מההר באיטיות, שואג בכוח מרטיט חושים.

גוגלמוגל הגיע - והוא צמא לדם.

1) קורמאג
חיים: 150/150
חיים (לינדה): 430/500
מצב: מחושב, דרוך. (לינדה: זעזוע בגב התחתון, חולשה זמנית בגפיים האחוריים)

2) גוגלמוגל, טרול ההרים
חיים: 1,500/1,500
מאנה: 1,000/1,000
מצב: טרוף חושים, זועם, צמא לדם.

:

לורנזו נאבק בשדונים שמחזיקים אותו, משתנק ומנסה למתוח את ידיו כדי להגיע לפקקים של בקבוקנים מסוימים.
סאסיל היה נכון להגיב כמעט מיד.
"אני יוצא לעזור לו, כפה עלי!" קרא טווה האשליות וניתק את גבו מזה של באטלמייג', משתמש באשליות שלו על מנת לשלוט בשדונים ולגרום להם לתקוף אלו את אלו - לפחות מספיק כדי שיתקרב ללורנזו.

ברמודה כיוון יד אחת לעבר הכימאי, משחרר את השלשלאות שלו באחת ויורה אותן הלאה בשנייה.
כמה מהשלשלאות שלו תפסו בשדונים שמולו והטיחו אותן אלו באלו.
ג'ון מיידית הגיע לעמדת כתף-אל-כתף עם הסוהר הארור, משמשים כקו הגנה רגעי על מנת להעניק לסאסיל את הרגע לו הוא ייחל.

"לורנזו, ידידי!!" קרא סאסיל, הקול שלו חרישי ובטוח, אך מעט לחוץ בכל זאת "תשתמש בסטרואיד שלך, זה הרגע אותו חיפשנו, ההזדמנות למתקפת הנגד!"
הכימאי המשוגע גיחך, ידיו נעות לעבר מבחנות וורודות משונות.
"מעניין..." הוא קרא בצרידות "תוהה אני, איך תתמודדו עם כמה מהגזים היותר מעניינים שלי..."

החיוך של האדם האצילי, נשבר, הבעה מכוערת ובלתי אופיינית מכסה את פניו.
"תקשיב לי, כימאי," הוא הכריז, הקול שלו מהדהד באוקטבה היפנוטית, כמעט מניע מעצמו את ראשו של הכימאי לזוז, לגרום לו להאזין לו "הסטרואיד שלך. תזריק אותו. עכשיו."

היה משהו חזק מאחורי המילים האלה, כוח מהדהד ובלתי מוסבר שדחק כנגד הגולגולת של הכימאי, מוחק לחלוטין את המחשבות שהיו לו על שימוש בגז ההזייה בעל כורחו.
זרועותיו של הכימאי רעדו, עגלי זיעה כבדים מצטברים בין גבותיו, ובתנועה מאולצת אחת הוא שלף מזרק רוחבי משונה.
בתנועה נוספת הוא תחב את קצהו לירך שלו ולחץ על הידית.

האפקט היה כמעט מיידי.
לורנזו שחרר צווחת כאב כה נוראית שאפילו השדונים האטו מהפתעה.
העור החיוור שלו קיבל גוון חולני יותר וגופו החל לגדול ולגדול, קורע דרך הווסט אותו הוא לבש.

מסת השריר החלה לגדול ולחסל רקמות אחרות בגופו באופן בלתי טבעי.
הדם הפסיק לזרום מפצעיו וגופו גדל וגדל.

לורנזו הזדקף, עומד לגובה של כמעט שלושה מטרים ובעל נפח שריר של שני שוורים וצפיפות סיבים גבוהה אף יותר.
בשאגה פראית הוא הסתער קדימה, מעיף את ג'ון וברמודה לצדדים, והטיח אגרוף מאסיבי באחד השדונים בכוח שגרם לגולגולת שלו להתפוצץ.

ברמודה התייצב באוויר, איכשהו, ונחת על רגליו.
ג'ון קילל בעודו באוויר, בגסות, ונחת על ישבנו.

בצרחה נוראית לורנזו החל לקרוע דרך כוחות השדונים, שמיהרו לשבור מבנה בבהלה ולהתפזר עת שהכימאי המשוגע רדף אחריהם וקרע אותם לחתיכות במו ידיו, דעתו כל טרופה שהוא לא הבחין בדבר אשר קורה סביבו.

לורנזו החל להתרחק יותר ויותר מהקבוצה והרחק והרחק פנימה לעבר בטנת כוחות השדונים, שמיהרו לחדש את מרצם ולהסתער אליכם ישירות.
ג'ון נעמד וכיוון את המטה שלו, משגר שני כדורי אש לעבר השדונים הבאים מרחוק.
כדורי האש התפוצצו, ואיתם גם קולותיהם של השדונים, צווחים בכאב.

חיוך שבע רצון, ומעט סאדיסטי, היה ישוב על פניו של סאסיל אך זה נמחק כמעט מיד, עוד מלפני שחבריו הספיקו להבחין בו.

עכשיו שהיה לו מרחב תמרון הדבר היה קל הרבה יותר
לא שיכולתם לעצור ולקחת נשימות רווחה.

עדיין לא.

1) לורנזו
חיים: 560/100
מאנה: 75/175
מצב: פסיכוטי, הוזה.

2) ג'ון
מאנה: 200/400 (הערה לעצמי, לתקן מאנה בטופס)
מצב: מיוזע, סאדיסטי, מסופק, קצוות אצבעותיו שרופות (שימוש אינטסיבי בקסמי אש, לא שם לב בגלל האנדרנלין)

3) סאסיל
מאנה: 100/150
מצב: דרוך, מיוצא, מתנשף, שבע רצון.

4) ברמודה
חיים: 135/150

5) שדונים X500
מצב: זועמים, מתרגשים, טרופי שנאה, מבוהלים

ButterCup כתב:

אתה אסהול רציני, תשנה ת'גישה. תתחיל להיות בנאדם. תפסיק להיות פלוץ מתנשא ותמצא חיים הא?

Toxicity כתב:

BarBar_ כתב:

The Mentalist כתב:
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:

Comrade Vlad כתב:

מחייך
CrazyBunny
...
מנהל

הודעהנשלח: 18/05/2018 ב- 18:25:10 תגובה עם ציטוט  דווח

ראיתי את היצור במרחק, מפחיד את כל הגובלינים סביבו.
'זה עבד', חשבתי בשמחה, 'טיפשים כמוהו טובים רק בשביל הסחות דעת'
שמחתי הייתה קצרת מועד, שכן לפתע שאגה נוראית נשמעה במרחק, משהו שציפיתי לו.
'זה הטרול!!!!!' חשבתי בהלם ובהלה. לא ציפיתי שהוא יגיע כל כך מהר, אבל ידעתי שעלי לפעול במהירות אחרת התוצאות עלולות להיות הרות אסון.

בחנתי את המצב. ג'ון לידי התיש את עצמו בהטלת כדורי אש והיה צריך לחסוך במאנה לקראת התגרה עם הטרול, לורנזו היה מקדימה מפחיד את הגובלינים והגובלינים עצמם תקפו אותנו בפחד מסוים, חיפשתי דרך לנצל את המצב.
ואז עלה בי הרעיון וחיוך התפרש על שפתיי 'אם מפלצת אחת יכול להפחיד אותם כל כך, למה לא שתיים?' חשבתי.
"ג'ון, אני עומד ליצור אשליה ענקית שתפחיד ותרכז אותם במקום אחד, השתמש בכדורי האש שלך על מנת לחסל אותם ביעילות גדולה יותר" אמרתי והחדרתי קצת קסם במילים שלי רק למקרה שהוא יזדקק לשכנוע חיצוני קטן.

חשבתי על מה אצור כדי להפחיד את הגובלינים כשלפתע עלה לי רעיון.
בתור התחלה הגברתי טיפה את הרגש פחד של הגובלינים, לא משהו שאמור להיות קשה במיוחד בהתחשב במצב, ואז פניתי ליצירת האשליה, כמה רגעים לאחר מכן הייתה אשליה של לורנזו בצורתו המפלצתית החדשה כשהוא מפחיד גובלינים לכיוון ספציפי אחד.
הרעיון הוא שעם לורנזו אחד מקדימה שרץ מצד לצד ולורנזו אחד מאחורה שרץ מצד לצד הם יהיו לכודים.

החיוך שלי קיבל גוון אפל במעט אך מיהרתי לנסות להסתיר אותו, שרבוב שפתיים ציני עדיין יושב שם למרות הכל.
יחד עם המחשבה על גופותיהם השרופות לא יכולתי שלא לחייך.
אצבעוני המפקד
הויד
לוחם אגדי

הודעהנשלח: 18/05/2018 ב- 18:34:23 תגובה עם ציטוט  דווח

'מזלם שהוא הגיע מהכיוון שלנו, אחרת הם היו מתים מהר...' אני חושב לעבר לינדה
זה לא משנה את העובדה שאנחנו עדיין צריכים לתקוף מלמעלה, רצוי רחוק כמה שאפשר ממנו
בכ"מ, אם אנחנו מספיק קרובים בשביל לפגוע בו, לא כדאי שהוא יתרגל להשליך עלינו סלעים 'לינדה, אני חושב שנשיפה קצרה של אש ואז להמשיך לעלות בשיא המהירות יעשו את העבודה'
עדיף שלא להשאר במקום ממנו יצאה האש, גם עם המסך עשן שמסתיר אותנו עדיין אפשר לאתר את המיקום לכן כדאי להגביר קצת קצב בנסיקה
בכ"מ שנינו דרוכים למקרה של עוד הפתעות מעיקות, גם אם קשה להאמין שכל היצורים המשוגעים הגיעו לכיוון שלנו

לאזהיר!!! אופטימי

גו פוגי ג ודיפ נלחם

TheBlackMamba כתב:
רגע תלחץ לי על הביצים!!

- ShaGi - כתב:

iCaroLine כתב:

מי היה מאמין? מופתע

Image
תודה לגלעד
YaoiBoy69
אל צ'אן ~ 3>
לוחם יהלום

משתמש מספר: 21,908
כינוי קודם: ביצים של ישראל

מדליות: 25 (ראה עוד)
אוסקר לילה לבן (סך הכל: 2)

הודעהנשלח: 19/05/2018 ב- 11:54:51 תגובה עם ציטוט  דווח

"קיבלת סאסיל - אל תשכח לתשמור מאנה כדי לגרום לשדונים ולטרול לתקוף אחד את השני" אני אומר בתקווה מוזרה שקורמאג ישאיר לנו לפחות 50-100 שדונים שיעשו לינצ' על הטרול.
אתרכז בכדורי אש של 25 מאנה שיהיו בנויים לגודל ולהתפוצצות, ולא לחום, משתי סיבות:
- לא צריך אש חמה כדי להרוג את הגובלינים, רק צריכים להיתפס בלהבות וזה מספיק כדי שימותו.
- אם הם יוכלו להתרוצץ קצת בכאבים מהאש ששורפת אותם, הם אולי ידליקו שדונים אחרים באש, מה שיקל מאוד על העבודה שלי.

אנסה להיפטר מכל השדונים בלי לרדת מתחת ל100 מאנה, ובעיקר לתת לברמודה לעשות את כל העבודה השחורה, כי הוא לא יודע FATIGUE מה הוא. ברגע שנוכל להשאיר את ברמודה בלבד לטפל בשאר, אקרא לסאסיל לבוא איתי לצד השני של העיר, שנתכונן לבלום את הטרול.

אומר לסאסיל בזמן הריצה שיתחיל מלגרום לטרול לתקוף את השדונים, ואם זה לא יגרום להם לתקוף אותו, שישפיע קצת על השדונים לעשות לינצ' על הטרול.
אני אתמוך בברקים מדוייקים ישירות לטרול.

Image

אני רוצה שבחורה עם בולבול תשמיד לי את התחת
Geralt of Rivia
Damn your'e ugly
מנהל

הודעהנשלח: 23/05/2018 ב- 20:01:00 תגובה עם ציטוט  דווח

'הממ, המפלץ נראה.... מעניין', חשבתי לעצמי, אך עכשיו זה לא הזמן לשקוע במחשבות.

אני אחפה על סאסיל וג'ון באמצעות השלשלאות שלי, אשר יתנופפו ברחבי האזור עם נעצים בקצוותיהם, נתקעים בגופם של גובלינים על מנת לדלל את מספרם. אני משאיר חמש שלשלאות לצידי במקרה ואחד מהיצורים האפורים האלה מתקרב יותר מידי אל הכשפים שלנו, או אליי.

כאשר התוכנית של טווה האשליות יוצאת לפועל אני מטפל קודם כל בשאר הגובלינים שלא נתקעו בשדה ההרג, ולאחר מכן מסייע לג'ון והשאר בהריגת השדונים הנותרים.

לקראת הסיום של הקרב אני בוהה אל השמיים, ואומר בקול הריק שכולם רגילים לשמוע: "חיפוש הארורים", שבו אני משתמש על מנת לאתר את מיקומו של רוכב הדרקונים על מנת שנוכל לסייע לו נגד הטרול המגודל.

MyAnimeList
Gregory House
הדוש
קטגור

הודעהנשלח: 25/05/2018 ב- 16:06:29 תגובה עם ציטוט  דווח

אוקיי, אז אייס לא הגיב.
למזלי הדמות של אייס כרגע נמצאת במהלך התקף פסיכוטי, אז התגובה שלו ספציפית קצת פחות משנה.

קורמאג:

'מזלם שהוא הגיע מהכיוון שלנו, אחרת הם היו מתים מהר...' חשבת לכיוונה של לינדה, הדרקונית נוחרת כמחוות הסכמה.
במשיכה אדוקה של המושכות נסקתם כלפי מעלה, צוברים מומנטום במישור תנועה פרבולי, עוברים את קו העננים למקום שאיש לא היה יכול להגיע אליו מלבדם.

בצלילה מתונה הרוכב והדרקונית חלפו, דואים מעל הפסגות המלוכסנות של ההרים המשוננים, ביניהם לגוגל מוגל לפחות עשרים מטרים טובים.
הטרול לא העריך את המרחק הזה, שאגותיו מספרות סיפור של תיעוב עמוק.

לינדה חלפה מצידי ההרים לרוחבם, יורדת ועולה אך תמיד מעל השדונים, משחררת את להבותיה ושורפת אותם כליל.
הלהבות ירדו מטה מטה כמפלים של אש, ממסים חלק מהסלע ומותירים שדונים צורחים למרגלותיהן.

לינדה חגה סביב סביב, עולה ויורדת, הרחק מטווח פגיעות אך בכל זאת בטווח של פגיעה.

אבל אז משהו קרה.
באחת מתנועות המחוג של לינדה גוגלמוגל החליט לפעול.
העור של טרול ההרים קיבל גוון תכלכל משונה ולפתע הוא זינק, המהירות שלו פראית ובלתי הגיונית עבור יצור כה ענקי, והוא איכשהו נכנס לטווח הטיסה של לינדה, פורס את ידיו ותופס את הדרקונית בחיבוק דוב אגרסיבי.

הדרקונית צווחה בכאב, הטרול שאג בזעם, וקורמאג חשק את שיניו.
בחבטה ענקית השלושה נחתו על צד ההר, הטרול עם רגליו נטועות, הדרקונית ורוכבה מוחזקים באחיזתו החזקה.

גוגלמוגל החל להחליק מטה על צד ההר, מוחץ את לינדה יותר ויותר עם כל פיתול כאוב וכל גניחת כאב.

הגלישה הגיעה לקיצה שגוגלמוגל נחת על הקרקע, משליך את הדרקונית והרוכב על הקרקע כאילו הוא מאס בהם.
ויכול להיות שבאמת כך היה הדבר, שכן במבט מהיר נראה היה שגוגלמוגל מצא תעסוקה חדשה, גורר את גופו הענקי לכדי דהירה ששקשקה את הקרקע, מתקדם לעבר שקורמאג ידע שחבריו היו.

לינדה, בינתיים, התרוממה לכדי עמידה על גפיה, מנערת את ראשה עם כמה כיווצים קלים שהעידו על הכאב אותו היא חשה.

קורמאג עלה בינתיים לישיבה גם כן, מכוון את הרומח הענקי שלו מחדש.
נראה היה שהשדונים שנותרו על ההר עצמו לא ששו לרדת למטה ולתקוף מסיבות כאלה ואחרות.

מה עכשיו?

1) קורמאג
חיים: 120/150
חיים (לינדה): 180/500
מצב: מחושב, דרוך, מסוחרר, צוואר מתוח, זמזום באוזניים, כאב ראש. (לינדה: חולשה קלה בגפיים האחוריים, כנף ימין מעוקמת, חזה חבול, צלעות חבולות, קוצר נשימה)

:
סאסיל העיף מבט מזורז להר, עיניו רואות לרחוק ומצטמצמות בתדהמה.
הטרול היה עליכם.

זה לא היה הזמן להתמעמע.
מבחינה קצרה של הסובבים טווה האשליות כבר הספיק לגבש טקטיקה ברת יישום, חיוך מוצא את עצמו משתרבב על שפתיו - ברת יישום בהחלט.
עכשיו רק הגיע הזמן להפעיל אותה.

"ג'ון ידידי," הוא קרא, דיבורו תמציתי, משכנע "אצור אשליה שתסייע להוביל את היצורים למקום אחד. השתמש בכדורי האש שלך בה העת."
מבלי לחכות לתשובה, אל אף שהתשובה הייתה הנהון חד וקצר, סאסיל הרים את חרבו וזימן את המאנה שלו.

לצידו התגבשה גרסא נוספת של לורנזו, מצחקקת חרישית ויוצאת בשעטה לאחר השדונים.
ברמודה מסתער אחריה בריצה. איש לא הבין איך ולמה ברמודה תפקד כשתפקד - מה שלא היה חדש לאף אחד.

במצב רגיל השדונים היו יכולים לזהות כי מדובר באשליה.
אומנם הם לא היו חכמים, אך אפילו הם היו יכולים לזהות כי לורנזו-2 לא השמיע רעש ולא הדיף ריח.
במקרה הזה הדבר לא היה - שדה הקרב הסריח מלהבות וגופות שרופות ורעשים שונים ומשונים קטעו וביטלו את האזוטריות של אלו באלו.

ברמודה שילח את שלשלאותיו, תוך כדי ריצה, מגודד את השדונים המבוהלים שלא שמו לב לאן הם רצו.
המתקפות לא היו אפקטיביות לשם הריגה טהורה, למרות שהן עדיין הצליחו לפגוע בכמה שדונים, אלא במטרה רחבה יותר לרכז את השדונים לטווח מסוים.

ברמודה נסוג לאחור בצעדים מהירים, מסרב לדחוף את השדונים לטווח אף יותר קטן שכן מנקודה זאת והילך הסיכון להידרס ע"י הכימאי המשוגע זינק משמעותית.
לורנזו עצמו דהר ממקום למקום, חובט וקורע בשדונים עם טפריו הארוכים, פיו מכוסה דם והבעה אופורית, אך מטורפת, על פניו - אישוניו דקים כקצוות המחט.

הלורנזו המדומה חיקה את תנועות המקור אך משהו בו חסר בכל זאת.
הוא נראה יותר כמרחף מאשר רץ ממקום למקום.

לא שזה שינה משהו, השדונים כולם נכנסו ונדחסו לטווח של חמישים מטרים רבועים.
ג'ון כיוון את המטה שלו, באישוניו בורקת השתקפות כתומה.

כדור האש הראשון נורה.
השני לאחריו
השלישי
הרביעי.

ארבעה כדורי אש ברצף מהיר, נוחתים בטווח שונים וברגעים שונים בים השדונים בפיצוץ.
הלהבות שאגו וצרחות הכאב הלכו וגברו, האש מזנקת מעלה ומעלה ומכסה את המדשאות בפיח ועפר.

ואז דהרה החל להישמע.
תחילה חלשה, אבל הרקיעות הלכו והתגברו בכוח ששקשק את הקרקע.
השדונים הנותרים החלו לברוח לכיוון אחר לחלוטין, הם ידעו מה היה עתיד לבוא.
גוגלמוגל, טרול ההרים, הגיע לחזית הקרב. ענקי, כבד ומכוסה שיריון (תקראו את התיאור שלו בתגובה הקודמת שלי לשי ברצינות).

מחרחר ונוחר, הטרול נעל את עיניו על לורנזו, שאיכשהו השתתק ובחן אותו גם כן, עדיין שומר על אותה הבעה מטורפת.
שקט לרגע, ואז...
"RAGHHHHH!!!!" שאג גוגלמוגל, קולו רועם כרעם.
"WRYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!" צווח לורנזו.
השניים הסתערו זה לעבר לזה.

כל צעד מותיר בקע בקרקע, כל תנועה חדה ומהירה יותר ויותר.
אבל ההבדלים היו ברורים.
גוגלמוגל היה הרבה יותר גדול, ככה שכשהוא הניף את האגרוף שלו לורנזו אפילו לא הספיק להיכנס לכדי טווח פגיעה איתו.

האגרוף של גוגלמוגל התרסק בחזה של לורנזו והטיח אותו לקרקע, שובר דרך אבן ויוצר מכתש של ממש.
גוגלמוגל החזיק בלורנזו בשתי ידיו, דוחק אותו לתוך הקרקע בכוח.

פניו של הכימאי החלו להכחיל, צחוקו נעשה משתנק וגפיו המשולהבים חבטו בשיריון של הטרול בעמימות מבלי באמת לעשות נזק.

ברמודה, כיווץ את גבותיו, אחת משרשראותיו מצביעה לכיוון מרגלות ההרים, נראה היה שגוגלמוגל הנחית את הרוכב לפני שהוא מצא את עצמו כאן, אט אט רוצח את לורנזו.
אפרופו...
גוגלמוגל חייך חיוך צמא דם, ריר דולף מפניו.
השדונים צרחו בצווחות הידד, המורל שלהם חזר.

הגיע הזמן למתקפת הנגד.

1) לורנזו
חיים: 260/600
מאנה: 75/175
מצב: פסיכוטי, הוזה, חנוק, חזה חבול, צוואר חבול, קנה נשימה סדוק.

2) ג'ון
מאנה: 100/400 (הערה לעצמי, לתקן מאנה בטופס)
מצב: מיוזע, סאדיסטי, מסופק, קצוות אצבעותיו שרופות (שימוש אינטסיבי בקסמי אש, לא שם לב בגלל האנדרנלין)

3) סאסיל
מאנה: 70/150
מצב: דרוך, מיוזע, מתנשף, שבע רצון.

4) ברמודה
חיים: 140/150
מאנה: 95/100

5) שדונים X170
מצב: זועמים, מתרגשים, טרופי שנאה

6) גוגלמוגל, טרול ההרים
חיים: 1,500/1,500
מאנה: 850/1,000
מצב: מאושר, זועם, נרגש

ButterCup כתב:

Toxicity כתב:

BarBar_ כתב:

The Mentalist כתב:
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:

Comrade Vlad כתב:

מחייך
CrazyBunny
...
מנהל

הודעהנשלח: 25/05/2018 ב- 17:21:38 תגובה עם ציטוט  דווח

בחנתי את המצב. חיוך שבע רצון התחיל להתפשט על פניי, אבל...
'עדיין לא'. חשבתי. 'עוד לא סיימנו פה'. למעשה, עדיין היינו רחוקים מכך.
היצור עם השיקויים נפגע, ולא ידעתי עד כמה אפשר לסמוך עליו, ג'ון לידי נראה די מסופק, עם זאת נדמה לי שהוא היה מותש, רק אלוקים יודע למה ברמודה הלך וקורמאג היה רחוק ממני מכדי שיוכל להביא תועלת כלשהי.
מסביבנו עדיין היה מעל למאה שדונים, והאיום המרכזי סופסוף הגיע.
'צריך להסיח את דעתו של הטרול כדי להיפטר מהשדונים האלה' חשבתי, והיות ואני הייתי המנהיג דה פאקטו כאן (ברצינות, למה אף אחד אחר לא יכול לחשוב על אף תוכנית?) היה זה ממקומי להנחות את החברים שלי למשימה לפעול.

או כמו שאני מעדיף לקרוא לזה, 'לגרום לבובות לרקוד'.
"ג'ון," קראתי "תשתמש בברק שלך ותפגע לטרול ישירות בפנים!" לג'ון לא היה יותר מדי מאנה וידעתי שתכף הוא יהיה חסר תועלת אז כדאי לנצל את כל מה שנשאר בחוכמה.
אי אפשר להיות יותר חכם מלתקוף אויב שדעתו מוסחת.

דעתו של הטרול הייתה מוסחת וידעתי שאיך שהברק יפגע לו בפנים הוא יהיה מופתע ואולי אפילו ייקח צעד לאחור.
"ברמדה!" קראתי בשנית "שים את השלשלאות שלך מאחורי הרגליים שלו!" כמו חוט שנמתח מאחור, הטרול יפול על הגב שלו.
בנקודה הזאת קיוויתי שברמודה פשוט ישתמש בשלשלאות הבוערות/השלשלאות מהקרקע שלו כדי להשאיר את הטרול שם, מתפתל בכאבים ובוער, כמה שאפשר.

'הממממ, מה עוד...' חשבתי. 'היצור!'
"לורנזו!" צעקתי, מוסיף גוון של כישוף לקול שלי, "נסה לפלס דרך אליי דרך השדונים!". עוררתי במפלצת רגשות חזקים בכוונה למנוע ממנו מלאבד הכרה כתוצאה מחוסר חמצן סתם התקף פתאומי.
לא ידעתי כמה היצור הזה מבין את דבריי ולכן העדפתי לתקשר איתו באמצעות הרגש.
עוררתי בו רגשות זעם, שיתקוף את כל השדונים שהוא רואה בהקדם.

קיוויתי שהשלשלאות של ברמודה והברק של ג'ון יספקו הסחת דעת מספקת בשביל הטרול כדי שנוכל להרוג את הגובלינים סביבנו ובשביל לפלס דרך ללורנזו ולקורמאג.

ברגע שהטרול הראה סימנים שהוא עומד להשתחרר צעקתי לברמודה "שחרר אותו! בואו נתפצל לאחור!"
הטרול אומנם היה גדול וחזק, אבל המחשבה הייתה שאם אנחנו רחוקים זה מזה הוא לא יוכל להתקיף את שלושתנו בו זמנית.
אצבעוני המפקד
הויד
לוחם אגדי

הודעהנשלח: 25/05/2018 ב- 18:12:14 תגובה עם ציטוט  דווח

'טוב, נראה שנפתרנו מרובם, ומהטרול, אני חושב שהפחדנים האלה לא יתקרבו בדקות הקרובות, הגיע הזמן שנחזור ונחסל את האיום הבעייתי'
אני מנצל את המהירות של לינדה כדי להסתער על השדונים שהגיעו מהשדה.
אנחנו שומרים מרחק מהטרול, שמריח כמו תרופת סבתא, אבל תוקפים במלוא המרץ את שאר השדונים, אני משתמש בחנית שלי בשביל לשפד אותם מרחוק בעוד שלינדה משספת שורפת מרביצה עם הזנב מכל הבא ליד,
ואם אחד מגמדים האלה הצליח להתקרב יותר מדי, אז גם אוכלת אותו, כי מגיע ליצורים האלה.

ברגעים של הפוגות קצרות בין שדון לביס, אני מעיף מדי פעם מבט להר לבדוק האם הם החליטו לפתע להתקרב.

לאזהיר!!! אופטימי

גו פוגי ג ודיפ נלחם

TheBlackMamba כתב:
רגע תלחץ לי על הביצים!!

- ShaGi - כתב:

iCaroLine כתב:

מי היה מאמין? מופתע

Image
תודה לגלעד
Ace
Firefighter
לוחם החודש

משתמש מספר: 29,068
כינוי קודם: שיקאמארו

Top10: מקום שני

מדליות: 29 (ראה עוד)

הודעהנשלח: 27/05/2018 ב- 20:09:41 תגובה עם ציטוט  דווח

אני מחכה שישחררו אותי ברגע שישחררו אותי מהטרול אני אשתמש בכוח הפיזי שלי בשביל להרוג כמה שיותר שדונים ברגע שיגמר לי הזמן ואני אחזור לצורתי המקורית אני אזרוק חנקן הזיה בכוחותי האחרונים לאיפה שאני עומד בשביל להתאושש..

Damn your'e ugly
מנהל

הודעהנשלח: 29/05/2018 ב- 12:53:47 תגובה עם ציטוט  דווח

אני בוחן את המפלץ הענקי אשר נחת על שדה הקרב במבט שקט וריק, אך מלא בהערכה, 'מעניין...' חשבתי לעצמי.
אני עוקב אחרי עצתו של סאסיל ומשתמש במספר רב של שלשלאות על מנת ליצור מכשול כה חזק ויציב שיגרום לטרול ליפול מרגליו(תרתי משמע).

לאחר שזה נפל אשחרר את מלוא כוחי ואשתמש בכל השלשלאות על מנת לכפות את הענק במקומו. כאשר אני שולח את השלשלאות אני מסתכל לעבר האדמה וקורא:"עמודי הפלדה" על מנת שחלק מסוים מהשלשלאות ייצאו מהקרקע וינעצו את עצמן בתוך הטרול(או לפחות בנקודות חלשות בשיריון שלו שדרכן השלשלאות יכולות להחזיק אותו), מה שכופת את הטרול גם עם שלשלאות מהקרקע וגם מחוץ לה.

כאשר כל השלשלאות מונחות במקומן ומפוזרות על הטרול אני משתמש שוב בסקיל, ומסנן לעבר האוויר: "שלוחת הגהנום", על מנת להחליש את המפלץ ולגרום לו ליסורים רבים.

בנוסף אני דואג להזהיר את חברי לנשק כי ייתכן ולמפלץ יש עוד טריקים בשרוול.

MyAnimeList
הצג הודעות קודמות:      
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה

עבור:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

Based on phpBB forums system