אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 The Champions Of Scadriel - ראונד שלישי יצא לדרך!
 סדרת מיני משחקים חדשה! ההרשמה פתוחה תמיד!!!
צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה
מחבר הודעה
hipy
מנהל ראשי
מנהל ראשי

משתמש מספר: 4

מדליות: 12 (ראה עוד)
עט כסופה (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 11/06/2018 ב- 23:32:12 תגובה עם ציטוט  דווח

קורטקס, השען של היקום
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש 
Ace
Firefighter
לוחם זהב

משתמש מספר: 29,068
כינוי קודם: שיקאמארו

Top10: מקום שני

מדליות: 29 (ראה עוד)
אוסקר לילה לבן (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 12/06/2018 ב- 07:33:08 תגובה עם ציטוט  דווח

hipy כתב:
קורטקס, השען של היקום

תן כיף של לוחמי החודש Ichimaru Gin

הדוש
קטגור

משתמש מספר: 20,113

מדליות: 115 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (8) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 12/06/2018 ב- 07:42:53 תגובה עם ציטוט  דווח

יאללה לראונד הזה ההרשמה נסגרה.

תגובה היום או מחר (!!!)

ButterCup כתב:

אתה אסהול רציני, תשנה ת'גישה. תתחיל להיות בנאדם. תפסיק להיות פלוץ מתנשא ותמצא חיים הא?

Toxicity כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ, חולרע...

BarBar_ כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ. טפי, שיקסע.

The Mentalist כתב:
אם היה לי סקייפ הייתי מוחק אותך. ושם עליך בלוק.
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ יא חרא

Comrade Vlad כתב:
אתה ממש ילד זיין, תתבייש לך. מחקתי אותך מהסקייפ.

מחייך
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
Ace
Firefighter
לוחם זהב

הודעהנשלח: 12/06/2018 ב- 16:39:38 תגובה עם ציטוט  דווח

Gregory House כתב:
יאללה לראונד הזה ההרשמה נסגרה.

תגובה היום או מחר (!!!)

זריז

הדוש
קטגור

הודעהנשלח: 13/06/2018 ב- 22:02:14 תגובה עם ציטוט  דווח

למה אף אחד לא אוהב סאפורט כאן יא אללה

טוב אז יאללה, דגש כללי עבור השחקנים החדשים שלנו - לכל דמות יש תפקיד ספציפי השדה הקרב שביכולותיה לממש ולכן הבחירה שלכם בכל מה שקשור לדמויות היא קריטית לאיך שהעניינים יתגלגלו מהנקודה הזאת ויילך.
נניח יורן הוא הסאפורט, טאלון הוא ריינג'ר, אשאדור הוא המתנקש עם אופציה לבאפים עצמיים וכו וכו.

נניח עם זה שהנרי בחר את אשאדור אופציה "?" לסיום המשחק נסגרה לכם עצוב

כמו כן כולכם מוזמנים לחדר הLFN שלנו - סומך עליך לעשות את הפניות במידת הצורך, אייס!

כולם:
סגנון הכתיבה המבלבל וההכבדה בתיאורים היא מכוונת, שלא תטעו
התגובה מזורזת רצח כי תכלס אין לי כוח להגיב אבל כי הבטחתי בתגובה הקודמת שלי שאני אגיב אז אין לי ברירה בוכה
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
הרוח שנשבה ביער נדמתה כעל טבעית, איכשהו.
העלים נעו וריח של פריחה מילא את האוויר, אמת, אבל לא הורגשה אותה אוושה מלטפת חולפת באוויר, אותו משב אשר לו הגיבורים כמעט ואיחלו.

החיבור של זרוע הצללים לאותו ממד חוץ-גופי שממנו החריגות נבעה גרמה לו להגיב ראשון, ברדסים של שחור מטפסים במעלה העצים, צללים מתרחבים בשביעות רצון.
עינו החדה של טאלון תפסה מיד את התופעה המתרחשת, יד יחידה נוחתת על ניצב חרבו, עיניים מתחדדות.

פאנוס כחכך בגרונו, מצח מתקמט, הסימפוניה של היער גונחת בטינה עצורה ממש כנגד אוזניו.
אגלי זעה הצטברו במעלה מצחו - משהו כאן היה שגוי מהיסוד והסאטיר לא ידע כיצד להתמודד.

קארוק גנח, העור הירוק שלו מעניק לו מראה חולני, ידו נופלת מטה ואצבעותיו מלטפות ידית של חרב.
"רוח חמה נושבת" הוא מלמל, מוטרד בפירוש.

ואז זה קרה.

שורש עקר עצמו מהאדמה נע בקשת רחבה ופוגע ישירות בגאוואין, חובט אותו הצידה.
לרגע אחד היה שקט ואז פרצה מהומת אלוהים.

סלילים של אד אלו מראשיהם הסבוכים של העצים, חסרי צורה, ניתזים לעבר החבורה, בלתי מוחשיים ובלתי ניתנים להגדרה.
קארוק מצא את עצמו כנגדם, מטיל ספק באותה ספקלוציה. להב ארוך נע כברק של כסף ומבתר בהם מבלי באמת לפגוע.

חלילו של פאנוס עלה לשפתיו בבהלה, חרבו של טאלון נדרכה, גבו של גאוואין פגע בעץ בחבטה כאובה.

האדמה רעדה, כוחות על טבעיים, או שמא טבעיים, פעלו.
רוח חזקה חלפה. משב יחיד, מהיר וחזק סוחף איתו את טאלון, קורטקס וקארוק וגורר אותם הרחק לתוך היער.
הרוח עברה לה וסיבוכת היער נסגרה מאחוריה, מותירה את פאנוס, אשאדור וגאוואין לבדם.

האביר גנח והחל להרים את עצמו, היער זעק בשנאה, אצבעותיו של פאנוס הלבינו על חלילו ואשאדור גיחך, צליל מושנה של גיחוך מרוחק ממלא את האוויר.

התיעוב השורר באדמות הדשנות הללו היה משביע ביותר.

הנרי + באני + אייס:

הסימפוניה של פאנוס נשמעה ברחבת היער, כדורים של אור מסתובבים סביב הסאטיר, מובילים מטענים חשמליים בינם לבין עצמם.

השורשים עלו מהקרקע, מצליפים באוויר בתנועות שהעין האנושית לא הייתה יכולה לראות.
לצער אותם שדים ומפלצות, נפילת מתח חשמלי הייתה מהירה אף יותר.

ברקים וניצוצות התפזרו, פוגעים בעץ ומפוררים אותו לאבק, סירחון חזק של אוזון התפרס באוויר והעיד על ההתקפה הבלתי-טבעית.

הרוח ייללה והקרקע החלה לעלות, מגבשת לכדי צורה דמויית אדם.
רגעים ספורים מאוחר יותר וגולם מאובן ומרשים עמד ברחבת היער, גופו מורכב מאבנים חשוקות שנראו כאילו הן נדחסו זו כנגד זו בכוח כמו בחימר.

מתנשא לכדי שלושה מטרים, רחב כמו שסוס היה ארוך, ובנוי כמו בונקר משוריין.
הברקים ניתזו מגופו מבלי מזיק, פאנוס חיש מהר משנה את האינטונציה של הנגינה שלו אך ללא הועיל.

הרוחות זזו והשתנו אבל הגולם הרים יד מאובנת אחת, בכוונתו לשבור את המטרד הרועש שהיה הסאטיר.

אין זה אומר שהוא הצליח, כמובן.
אשאדור, בולע וזולל מהשנאה שבאוויר, השתלט על הצל של הגולם, מרחיב אותו לכדי בריכה של שחור שהתפשטה מתחת לרגלי האבן שלו.

הענק המאובן החל לשקוע, זרועות תמנוניות של אפלה עולות ותופסות בגפיו, מתכננות לתלוש אותו בכוח.
גניחה מחרחרת עלתה מהגולם וגופו נע בכוח, תולש דרך השחור אך ללא הועיל.

ניחוח של פרחים עלה באוויר ורוחות הטבע של פאנוס עמדו להתערב אולם יד חזקה תפסה בכתפו הימנית.
במבט הסאטיר זיהה כי גאוואין הגיע מאחוריו, שיערו פלאטינה בוהקת ופניו משדרות ביטחון.
אביר השמש נד בראשו וסימן לפאנוס להסתכל ולראות.

צעד אחר צעד, רגע אחר רגע, הענק נמרט ונתלש לחתיכות קטנות של אבן שבירה ורכה.
תוך כמה שניות נוספות הבריכה השחורה שהייתה לרגליו טפחה בבת אחת, בולעת חצי ממנו, ונעלמה ברגע, קורעת אותו לשתיים.

חציו העליון של הענק צנח ופגע באדמה מתחתיו, נשבר בבת אחת לחתיכות שהתפזרו על הקרקע.

במבט ראשוני לא ניתן היה לזהות היכן אשאדור היה, אולם יכולתו להתחבא בכל צל הייתה ידועה ולכן אין הדבר היה מפתיע.
פאנוס הוריד את החליל שלו וגאוואין הנהן לעצמו.

כל העיניים נעו לעבר הפיל שבחדר, שבאופן אירוני לא נפגע חרף מה שהתרחש כרגע.

היה מדובר בארון שיש לבן ומלבני, כבד למראה.
זה היה המנחה שלכם - לפי טענת הכהן, הדבר היחיד שיכל להציל את הכפר מהאסון שנפל עליו.
אסור שמשהו יקרה לו.

גאוואין שלף את חרבו, גאלאנט, בצליל של מתכת המתחככת נגד מתכת, מכין אותה בעמדה הגנתית.
קרן שמש יחידה חודרת מבעד לסבכי היער ונוגעת בראשו, מציתה את שיערו בזהב.

ייללת זאב נשמעה מרחוק, מבשרת רעות.

הקרקע החלה לרעוד בשנית, שני גלמים נוספים מטפסים ממנה.
השורשים הצליפו באוויר פעם נוספת, מכתרים, והרוח שרקה בטרור.

מה עכשיו?

1) גאוואין
חיים: 200/200
מאנה: 50/50
מצב: דרוך

2) אשאדור
חיים: 50/50
מאנה: 300/300
מצב: משועשע, מסופק, דרוך

3) פאנוס
חיים: 100/100
מאנה: 250/250
מצב: דרוך, לחוץ, חרד

היפי+שי+אורי:
הרוח נסה על נפשה, נושאת שלושה גיבורים איתה במהירויות מסחררות חושים.
הכוח דחק בסייר ובשמאן, מרתק את גפיהם לצידם, מונע כל דרך הימלטות.

אולי היה מדובר חוסר ריכוז, היסח דעת או קלות ראש מנשימת יתר, אבל האורק והאדם היו מוכנים להישבע שמשהו משונה התרחש.

הדמות של קורטקס התפצלה, נמתחה וקפאה לרגע אחד בודד ולפתע הרוח עצרה כבמשום מקום.
שלושת הגיבורים נחתו על רגליהם כמעט ובו זמנית, שניים באמצעות יכולת ואחד באמצעות מכניקת הקוונטים.
רגליים פגשו בעפר חזק, המומנטום של התנועה כמעט ומפיל את החבורה על גבם.

טאלון, שאיכשהו עדיין החזיק בחרבו, דרך את עצמו לעמדת נוח - רגליים מרווחות, בסיס שיווי משקל נמוך, וחרב מוטה קדימה.
ידו השנייה, שנחה בזווית ממרכז גופו, אחזה בסכין באחיזה גבית.

קורטקס אחז את החנית, או יותר נכון, מחוג, שלו בשתי ידיו בעמידה אשר העידה על טכניקה חובבנית, אם כי לתנועותיו היה דגש מכני שאף אדם לא היה לחקות בהצלחה.

קארוק, לעומת זאת, החזיר את החרב שלו למקום מנוחתה בוחן את הסביבה בעין ביקורתית, לא נראה כי הצרה הממהרת לבוא הטרידה אותו.

טאלון בלע רוק

האזור שבו הם נחתו היה פתוח, רחב ויבש למדי.
ערפל סמיך כיסה את טווח הראייה של הנוכחים, מונע מהם מלראות מה מתרחש מטרים ספורים מלפניהם.

קארוק צמצם את עיניו.
בהתחשב בעובדה שמערבולת חלפה כאן אחד היה יכול לשער כי הערפל יעקוב אחריה, אך משום מה הערפל האופף את האזור היה סמיך מתמיד.

גופים שונים החלו לחלוף בשמיים, מטילים צללים בלתי מזוהים על הקרקע.

"מה השעה, קורטקס?" קרא לפתע טאלון, מנסה לשבור את האווירה כבדת החושים שאחזה בהם.
"השעה שתהיה בן אדם" השיב איש הפח בזמזום מונוטוני, נמנע מלהביע רגשות שאולי לא היו שם מלכתחילה.

שפתיו של קארוק השתרבבו לחיוך, קל שבקלים אך בכל זאת שם, חושפות ניב יחיד מבעד לשפתיו.
אפילו שהיא הייתה מטופשת, התשובה הזאת הועילה בלעודד אותו מעט.

לפתע נשמע צחוק מתגלגל באוויר, צחוק נערי, ילדותי, צעיר.
חרף הערפל הכבד נקודת אור הופיעה במרחק, נראית כמו כדור בוער של אש המשתקף דרך האדים.

הערפל החל לנוע ולהתגבש באוויר, כדור האש בהק יותר ויותר, הצחוק גבר.

מה עכשיו?

1) קארוק
מאנה: 200/200
מצב: רגוע, מוכן, סקרן

2) טאלון
חיים: 150/150
מאנה: 100/100
מצב: מרוכז, דרוך

3) קורטקס
מצב: קוונטום

ButterCup כתב:

אתה אסהול רציני, תשנה ת'גישה. תתחיל להיות בנאדם. תפסיק להיות פלוץ מתנשא ותמצא חיים הא?

Toxicity כתב:

BarBar_ כתב:

The Mentalist כתב:
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:

Comrade Vlad כתב:

מחייך
CrazyBunny
...
מנהל

משתמש מספר: 29,147

כינוי קודם: CrazyBunny
קלאנים: המלאכיות של באני
Top10: מקום שלישי

מדליות: 62 (ראה עוד)
עיטור וודי (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 15/06/2018 ב- 11:30:21 תגובה עם ציטוט  דווח

'אסור שהמנחה תיפגע!' חשבתי, מכיוון שידעתי שזה הדבר היחיד שיכול להציל את בני הכפר המסכנים.
היינו שלוש נגד שניים, היתרון היה לצדנו.

אבל... ידעתי שאשאדור נורא פגיע כשהוא תוקף, מה שגם היה לי קשה להתרכז בקרב כאשר אותו יצור של צללים היה מסביבי, אני חושב שגם לו הייתה הרגשה זהה כלפי. יהיה עדיף שנתפצל.

"אנחנו חייבים להגן על המנחה הזאת!" צעקתי לעבר הסובבים אותי, תופס שליטה "אשאדור! תסתתר בצללים של הארון ותתקוף את כל מי שינסה להזיק לו!".
האמנתי שאשאדור יצליח בכוחות עצמו לשמור על הארון אם במקרה אחד מהגלמים יעבור אותנו.
"פאנוס! תישאר מאחוריי ותגבה אותי בעזרת קסמיך במקרה הצורך!" ידעתי שקסמיו של פאנוס לוקחים זמן הטלה די נרחב ויש להם דיליי מסוים, ולכן עדיף שיתמקמם מאחורה ויתקוף מרחוק.
אם במקרה אחד מהגלמים יעקוף אותי או שמה אזדקק לעזרה, הוא יוכל לנסות להדוף אותו בעזרת המוט שלו.

ועכשיו נשאר רק דבר אחד לעשות.
נעמדתי מקדימה, מחפש קרן אור שתחדור את ענפי היער ותאיר עליי, נעמדתי בעמדת מגננה והתחלתי לתעל את אדוות השמש באמצעות חרבי, מכוון התקפות אור לעבר הגלמים.

ברגע שהם יתקרבו מספיק אצור שמש חמה במיוחד על חרבי, אתריע בפני חבריי לעצום עיניים ואאז אנסה לסנוור את הגלמים בעזרת כוחות האור.

הרמתי את חרבי לשמיים וצעקתי את צעקת הקרב שלי, "בשם גאוואין!", והתחלתי לשגר שמשות על הגלמים.

לאחר שננצח את הגלמים, אבקש מפאנוס להוביל אותנו אל המקדש מרכז היער, שכן סביר להניח שהוא יהיה זה שידע הכי טוב את הדרך לשם.
אני אהיה זה שיתחיל בלסחוב את הארון, ואשאדור יסתתר בצללים שסביבנו ויתריע במקרה שבו הוא מאתר משהו חריג שעלול להוות סכנה.
Ace
Firefighter
לוחם זהב

הודעהנשלח: 15/06/2018 ב- 12:47:14 תגובה עם ציטוט  דווח

'גלמים, אני מבין.' אני חושב 'זה רק שני גלמים. גאוואין יכול להסתדר איתם.'
לכל מקרה שלא יהיה אני מנגן לגאוואין ואשאדור מנגינה שתמלא אותם בתקווה ויכולת.
ובמקרה הצורך, אני משנה את המנגינה למנגינה יותר רצינית שתשלוט בענפים שבעצים שתגרום להם להצליף וללכוד את הגלמים.

לוחם הנרי קדוש
מנהל

משתמש מספר: 29,327

קלאנים: יריבי הליטל פייטר

מדליות: 38 (ראה עוד)
עיטור הנרי (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 15/06/2018 ב- 12:54:35 תגובה עם ציטוט  דווח

"הוו? עוד גלמים להשתעשע איתם!" אני מצחקק צחוק סדיסטי מעט. "נו, טוב. צריך לעבוד. אסור שהארון יפגע" אני חושב. אני מקשיב לתוכניתו של גאווין ומהנהן מחויך. אני לא אוהב אותו במיוחד, הוא נראה מתנשא עם המראה שלו והוא גורם לי לסלידה עם כל השמש שלו... אבל בסדר...
אני מתחבא בצללים של הארון, מוכן ודרוך ליצור להבים מצללים. אם ואצטרך גם ליצור חבלים ולעצור אותם מלהתקדם. במקרה הצורך אני ארחיב את הצללים כמו מקודם ואטביע את הגלמים בצל של עצמם. "יהיה כיף..." אני חושב ומלקק את השפתיים שלי. אני נשאר כמה שיותר בצל, לא להיפגע.

אצבעוני המפקד
הויד
לוחם אגדי

משתמש מספר: 11,503
כינוי קודם: ...

מדליות: 81 (ראה עוד)
עיטור דיפ (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 15/06/2018 ב- 13:01:27 תגובה עם ציטוט  דווח

'הולכים לאיבוד על תחילת המסע? מזל שהם הלכו לאיבוד איתי!' אני חושב לעצמי ומחייך, סייר אחד מוכן ומזומן להתחיל להצדיק את המשכורת!

"לא כדאי שנתפצל לפני שנבין מה קורה ואיפה אנחנו, יש לי תחושה לא טובה לגבי זה, תנו לי לבדוק את האיזור" אני אומר לאחרים
אני מזמן את ינשוף המחמד שלי, מיצי, וגורם לו לעוף מסביב תוך כדי שאני מנווט אותו בהתאם למה שאני רואה, כדי לקבל מושג טוב על האיזור מסביב. (לא רשום שהעלות היא פר זמן שימוש אז אני פשוט משאיר אותנו מחוברים בינתיים, אין טעם לזמן אותו שוב מאוחר יותר)

בזמן שהינשוף שלי מסייר אני שולף את החרב(מאצ'טה או מה שזה לא יהיה) ונעמד בהיכון, אני די פגיע עכשיון ואין טעם שמישהו יתגנב וימצא אותי חסר אונים!

לאחר שהינשוף מסיים אני מדווח לאחרים על מה שראיתי, אני לא שובר את הקשר אלא נותן לו להמשיך להסתובב, 3 עיניים טובות מ2!

לאזהיר!!! אופטימי

גו פוגי ג ודיפ נלחם

TheBlackMamba כתב:
רגע תלחץ לי על הביצים!!

האם יש פה משמעות נסתרת? הא?

- ShaGi - כתב:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סטלןןן הכי 6 רצוף איך
*סוגד לך אתה המלך אני נוב טמבל*

אוריין, זה מה קורא שלוקחים אלכוהול במקום מים, 20 פוסט ועוד קוראים לי סטלן ^^

iCaroLine כתב:
ענבים זה דבר שובב...מאוד מאוד מאוד מאוד שובב !
אני מכירה אחד כזה :]

מי היה מאמין? מופתע

Image
תודה לגלעד
Mimir Stormbane
Whiterun is my city
מנהל

משתמש מספר: 28,972

כינוי קודם: Geralt Of Rivia

Top10: מקום 5

מדליות: 46 (ראה עוד)
אוסקר לילה לבן (סך הכל: 2)

הודעהנשלח: 16/06/2018 ב- 19:44:01 תגובה עם ציטוט  דווח

'אחלה דרך להתחיל את המסע שלנו, מופרדים מהשאר ואבודים בתוך היער', חשבתי לעצמי.
אני שומע את מה שאמר הסייר, ורק מהנהן בהסכמה, וכדי להראות שהקשבתי למה שאמר.

'אני מניח שהערפל שמסביבנו נוצר כתוצאה מכוח של אחת מרוחות הטבע השוכנות ביער, אולי מוטב שאנסה לתקשר איתן'.
וכך, אני מנסה לתקשר עם הרוחות שמסביבי, כדי לנסות לדלות מידע על המקום ועל האגרסיביות הפתאומית שלהן.

באותו הזמן אני גם שולף את חרבי ועובר לעמדת קרב, בוחן את הסביבה ומתחמק במקרה וסכנה כלשהיא תנסה לפגוע בי, מה שכנראה יקרה בהתחשב בנסיבות של מה שהתרחש עד כה.

MyAnimeList
hipy
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הודעהנשלח: 18/06/2018 ב- 20:57:43 תגובה עם ציטוט  דווח

בכל יום באות רוחות חדשות, ולכל רוח יש את הזמן בו היא נועדה לנשוב.
הרוח הזו אינה שונה מהשאר, ואם היא נשאה אותנו - כך נועד להיות.
אני ממתין ונותן לזמן לעשות את שלו, מחכה שהצחוק המוזר יבהיר מה כוונתו.
Gregory House
הדוש
קטגור

הודעהנשלח: 22/06/2018 ב- 12:53:26 תגובה עם ציטוט  דווח

כנראה שאייס לא פנה אל היפי והנרי, אבל יש לנו חדר כזה בLFN שאייס פתח וגרר את שאר השחקנים (חוץ מדרור שמעולם לא הצטרף) אליו.

שם: Champions Of Scadriel
סיסמא: 123

אתם מוזמנים לשיחות מרטיטות חושים ומגניבות לאללה על כל החדש בעולם של סקדריאל!

כהערת צד, יצאה תגובה קצרה.
פסדר, קורה.

הנרי + באני + אייס:

הנרי, אשאדור הוא צל, אין לו ממש פנים ושיט (הוא יכול ליצור לעצמו פנים מצל אבל)
אגב, מחשבות תעשה ב-' ודיבור תעשה ב-"
וכן ארנב התעלמתי מהפלאש שלך כי הרגשתי שהרסת מספיק בתגובה הזאת צוחק
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
גאוואין חשק את שיניו, הילה של זהב ניתזת בגופו, אדווה של אור זורמת בנחשולים ממנו כמו מים.
"אנחנו חייבים להגן על המנחה הזאת!" זעם קדוש ממלא את עיניו, האביר הזהוב נבח את פקודותיו "אשאדור! תסתתר בצללים של הארון ותתקוף את כל מי שינסה להזיק לו!"

יצור הצלילים חרחר ופרפר, נסוג מצל אחד למשנהו וחיש מהר לעבר הצל של הארון, מקיף אות ובמעגל של שחור ומבעבע בהתרגשות עצורה.
פאנוס הצמיד את גבו לזה של אביר השמש העולה, פרוותו מתחילה להישרף מהחום הפתאומי שפלט האביר והוא גנח בחוסר נוחות, מושך את שפתיו המתייבשות לעבר חלילו.

הגולם הראשון מתח את עצמו לחלוטין מתוך הקרקע, הצל צחק את צחוקו המרוחק "הוו? עוד גלמים להשתעשע איתם!" כאילו הוא היה השותף היחיד לבדיחה שאיש לא ידע עליה.

מנגינה של תקווה התפשטה, ממלאת את גאוואין במלודיה של כוח רצון.
החרב של האבירן התלהטה, זוהרת בזהב שנידף ממנה, ריח של מתכת לוהטת וחלודה נשרפת מילא את האוויר, גל אדיר של חום מייבש יותר ויותר בכל נשימה, אפילו צלילי החליל של פאנוס נשמעו צרודים.

בקצה החרב התגבש כדור לוהט של גז וחומר, נדחס ומתרחב כלב פועם.
בשאגה אדירה האביר הלבן הניף את חרבו, משגר את הכדור הגרעיני ישירות לעבר הגולם הראשון שעלה בטווח הראייה שלו, בדיוק שהשני סיים לעלות.

השמש המיניאטורית פגעה ישירות בגולם ברעש של נפץ אדיר, קורסת לתוך עצמה ומתפוצצת בנחשול אדיר של להבות ששטף את כל היער, קורעת דרך גוש ענקי מצידו של הגולם.
אומנם המכה הייתה הגונה, אך לא נראה היה כי איבוד של כארבעים אחוז מנפחו הפריע לגולם מלהמשיך לנוע בכוונה לסכל את תוכניותיכם.

במקום זאת האש אשר נשטפה על פני היער הציתה את העץ המיושן בלהבות.
במהרה סביבתכם המיידית החלה לבעור, אפר לבן נופל מהעצים על הקרקע.

ענפים בוערים ירדו ועננות של פיח עלו, מכסות את השמיים בשחור שחסם את האור.

צווחות כאב החלו להישמע ברקע, מתוך העצים הבוערים פרצופים דמויי אדם יצאו, מעוותים בכאב כיצורים חיים, ענפים מתפוררים מתנופפים מצד לצד.
הפיח הטיל צללים על הקרקע והאש השמידה אותם, מותירה את אשאדור נעול באותה נקודה.

פאנוס צרח בטרור, דמעות ממלאות את עיניו מצלילי סימפוניית היער - העצים כאבו, האוויר כאב, האדמה כאבה, כולם מתו - הכל מת.
בייאוש, הסאטיר צנח לקרקע, חלילו נשמט מידיו, ראשו גוחן מהקרקע בתבוסה, משתנק כתוצאה מהכאב שהוא חש ומהיעדר החמצן, אותו האש מיהרה לבלוע.

הקרקע החלה לרעוד, המוות של היער מעורר ברוחות זעם בלתי עצור.
הגלמים החלו לגדול ולגדול, האש קיבלה גוון כחול והחלה לנוע כמערבולת, מכסה את השמיים.

גאוואין השתעל, נחנק בהדרגה ורואה שחורות.
אשאדור ביעבע מהצללים, מחפש מקום מסתור.

1) גאוואין
מאנה: 50/50
מצב: משתנק, נחנק

2) אשאדור
חיים: 50/50
מאנה: 300/300
מצב: זועם, לחוץ

3) פאנוס
מאנה: 250/250
מצב: חרד (מתקרב להתקף חרדה), מעורער, עצוב, משתנק, נחנק

היפי+שי+אורי:
יכול להיות שלא תבינו לגמרי מה קורה בתגובה הזאת, ואי לכך לקרוא את התגובה שלי לשלישייה האחרת עשויה לסייע לכם בעניין הזה.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
גבותיו של קארוק התכווצו, טאלון חייך, קורטקס סירב לזוז - היה איזשהו חילוק דעות בעניין הפרשנות של הנוכחים למצב.
"לא כדאי שנתפצל לפני שנבין מה קורה ואיפה אנחנו?" שאל לפתע הסייר לאחר דקת דומייה "יש לי תחושה לא טובה לגבי זה, תנו לי לבדוק את האיזור" ובכל זאת, הוא חייך. כמה משונה.
קארוק נד בראשו פעם יחידה, מסמן שהוא מקבל ומבין.

לאות קבלת האיש, טאלון הרים יד יחידה, כף ידו פרוסה ואצבעותיו מעוקלות.
הקסם האופייני לסייע הצטבר בה, נחשול של ברקת מטפס במעלה זרועו, גאות זוהרת של קסם צובעת את הערפל הסמיך בירוק.

בהבזק פתאומי הופיעה צורה ערטילאית על ידו של הסייר, דמויה לינשוף העוגן את טפריו בזרוע של הנושא אותו. כמעט אך לא בדיוק.
באבחה יחידה טאלון הניף את ידו כלפי מעלה, משחרר את הלחם הקסם דמוי הציפור לשמיים.

כדור האש המרוחק החל לקבל צורה, נראה כמו פנס, הצחוק החל להתקרב אך בוא זמנית להשתתק.
בפנס אחזה ילדה קטנה, כבת עשר שנים לכל היותר, עם שיער חום ארוך ותווי פנים שהיה קשה לזהות מבעד לערפל הסמיך.

טאלון עצם את עינו השמאלית וראה את ראיית הינשוף.
מבעד לעינו נראתה שריפה מרחוק, מהכיוון שממנו הגעתם, נראה היה שמישהו הצית את היער.

צרחת כאב מזעזעת נשמעה, בעינו הימנית טאלון זיהה את הערפל נרעד, כאילו מהלומה פיזית פגעה בו.
הינשוף החג הביט למטה וראה שהערפל שעפף את הגיבורים היה מאוד נקודתי, מקיף טווח של כמאה מטרים בלבד.

כדור האור אומנם נראה מרחוק, אבל מאחוריו נראתה דמות ענקית, רוכנת על גפיה, רחבה יותר מאשר גבוהה.
הצורה לא הייתה מזוהה לחלוטין, אבל האופי שלה בהחלט היה פחות מתמים.

טאלון מצמץ בשתי עיניו בהפתעה. פעם אחת. פעמיים.

קארוק נאנח חרישית, קריאתו לעבר היער לא נשמעה.
בתנועה כמעט מאולצת הוא שלף את חרבו ונדרך.

קורטקס עמד ביציבות מוחלטת עם המחוג/חנית שלו - נוהג כפסל.

1) קארוק
מאנה: 200/200
מצב: מודאג, מרוכז, מוכן

2) טאלון
חיים: 150/150
מאנה: 80/100
מצב: מופתע, דרוך, לחוץ (פחד מהלא-נודע)

3) קורטקס
מצב: קוונטום

ButterCup כתב:

Toxicity כתב:

BarBar_ כתב:

The Mentalist כתב:
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:

Comrade Vlad כתב:

מחייך

נערך בפעם אחרונה על-ידי Gregory House בתאריך 22/06/2018 ב- 21:12:37, נערך סך הכל פעם אחת
אצבעוני המפקד
הויד
לוחם אגדי

משתמש מספר: 11,503
כינוי קודם: ...

מדליות: 81 (ראה עוד)
עיטור דיפ (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 22/06/2018 ב- 17:53:52 תגובה עם ציטוט  דווח

"תזהרו, זה לא באמת ילדה" אני אומר להם בקול מופתע, "אבל אני חושב שזה באמת שמח לראות אותנו"
אני ממצמץ בעין שמאל ומשווה בין התמונות שאני רואה לתמונות שהינשוף רואה כדי למצוא מיקום משוער יותר מדויק של היצור, תוך כדי שאני מחזיר את החרב ושולף חץ וקשת.
אני ממקם ברוגע חץ על המיתר ומכוון לעברו את הקשת, "אל תזוז אפילו לא צעד אחד!" אני קורא לעברו "לך אחורה ותתרחק"
אני דרוך לכל תנועה פתאומית ומוכן ומזומן לשחרר את החץ אל המטרה במקרה שכזה.
אם היצור אכן מתרחק, לאחר שהוא יוצא משדה הראיה אני עושם את עין שמאל ועוקב אחריו לכמה זמן עם הינשוף, לוודא שהוא לא חוזר.
בכ"מ, אם היצור בסוף תוקף אותנו אני אומר לעבר קורטקס בנימה מבודחת "כנראה שבסופו של דבר זאת השעה להלחם" ואם הוא לא תוקף אני משנה ל'לא השעה'.

לאזהיר!!! אופטימי

גו פוגי ג ודיפ נלחם

TheBlackMamba כתב:
רגע תלחץ לי על הביצים!!

האם יש פה משמעות נסתרת? הא?

- ShaGi - כתב:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סטלןןן הכי 6 רצוף איך
*סוגד לך אתה המלך אני נוב טמבל*

אוריין, זה מה קורא שלוקחים אלכוהול במקום מים, 20 פוסט ועוד קוראים לי סטלן ^^

iCaroLine כתב:
ענבים זה דבר שובב...מאוד מאוד מאוד מאוד שובב !
אני מכירה אחד כזה :]

מי היה מאמין? מופתע

Image
תודה לגלעד
CrazyBunny
...
מנהל

משתמש מספר: 29,147

כינוי קודם: CrazyBunny
קלאנים: המלאכיות של באני
Top10: מקום שלישי

מדליות: 62 (ראה עוד)
עיטור וודי (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 22/06/2018 ב- 19:19:31 תגובה עם ציטוט  דווח

הרגשתי שתעשה משהו כזה מתישהו, אבל לא ידעתי מתי עצוב.
----------------------------------------------------------
גל של ייאוש עטף אותי פתאום. לא ציפיתי שהתוצאות יהיו כה הרות אסון.
הייתי נמהר, נהגתי בפזיזות וזו הייתה התוצאה, יער שעולה בלהבות.
כל האשמה הזו הכבידה עליי, והעשן והבושה יחד חנקו את גרוני.

'אני חייב לפצות על זה, זו היא אשמתי ורק אשמתי ולכן חובתי לנקות אל כל הבלאגן הזה' חשבתי.
אך לא הייתי לבד, היו איתי עוד שני חברים לצוות שיכלו לעזור לי בכך. ולכן... ניסיתי לתת לכל אחד לעשות את מה שהוא טוב בו בתקווה שיחד נוכל לסדר את כל זה.

"פאנוס! נסה לזמן ענן גשם או להרגיע את הרוחות האלו איכשהו!" צעקתי "אשאדור! תרחיק את הארון למקום מבטחים ונסה לנצל את האנרגיות השליליות שיש באוויר כרגע, תקוף את הרוחות במקרה הצורך!"
בכוונה נתתי הוראות מעורפלות מכיוון שלא היה לי זמן וגם רציתי שהם יעשו זאת בדרך שהם מאמינים שהיא הנכונה, האמון שלי בעצמי התערער מעט.

לבסוף, החלטתי להשלים את מה שהתחלתי. הרמתי את חרבי, השתמשתי בעדינות באדוות האורות בשביל לעטוף אותה בהילה
זהובה (ובמידה וארגיש שהגלמים חזקים מדי אקיף גם חלקים מגופי באדוות האורות) ופניתי להילחם בגלמים.
hipy
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הודעהנשלח: 22/06/2018 ב- 20:57:21 תגובה עם ציטוט  דווח

ישראל החדר שנתת לא תקין, אני לא מצליח להתחבר. השם או הסיסמא לא נכונים.

---------------

"סייר היערות" אמרתי בקול שווה נפש, "לא כל רוח היא אויב. חשוב פעמיים לפני שתגמול בדעתך לשחרר את החץ."
לאחר הרהור הוספתי:
"יש לברר את כוונת הרוח, ואז הגיעה השעה לזוז. השרפה מגיעה מאיפה שהגענו, וייתכן שחברנו זקוקים לעזרה".
אני עולה על הרחפנית, מוכן לתזוזה.
הצג הודעות קודמות:      
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה

עבור:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

Based on phpBB forums system