אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 Modern Magic - The Divide
 טוב, ננסה.
צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה
מחבר הודעה
ElderGamer
חסום כרגע

משתמש מספר: 24,881

מדליות: 3 (ראה עוד)
שק מטבעות - 50 (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 04/05/2016 ב- 23:27:32 תגובה עם ציטוט  דווח

אני נושם, מנסה כמה שיותר עמוק בלי להתחיל לגרום לעצמי כאב רב מדי, כדי לנסות להירגע, וסורק את הסביבה עם העיניים שלי כדי לראות אם כולם מתים.
אני מנסה לזחול לעבר האקדח שלי, בעודי שם עין על האנשים שאני משער שהם עדיין בחיים.
אני מרים את האקדח, וטוען אותו, ומתחיל לזחול כמה שאפשר לקראת האנשים החיים (סביר להניח שזה השרירן תחת שמיכת האבן). כשאהיה מספיק קרוב כדי להיות בטוח שלא אחטיא, אחזיק את האקדח בשני הידיים ואירה לו בראש, אוודא הריגה.

אני עכשיו אירה עוד 4 פעמים לאוויר (אוודא שהיריות יהיו במרחק מאוד זהה לקראת הירייה הראשונה), בזמן שאנסה לזחול למרכז החדר (במידה ויש עוד אנשים בחיים, אכוון את הBLANC SHOTS האילו לעברם ואהרוג אותם).
אגיע למרכז החדר ואני אצרח עם כל הכוח שבקושי נשאר לי: "הצילו!".
כאן סביר להניח שאתעלף, ואתן למשטרה להמשיך מפה.

צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
אלאור אזריה
לוחם מקוסקס
לוחם מקוסקס

משתמש מספר: 12,019

כינוי קודם: שחור ומאחור

מדליות: 15 (ראה עוד)
שק מטבעות - 50 (סך הכל: 11)

הודעהנשלח: 05/05/2016 ב- 00:29:20 תגובה עם ציטוט  דווח

'לעזאזל עם המאגר הביומטרי.' אני מקלל בליבי את המכונה המרושעת.
'אך באיזו סיטואציה עלי לטפל? רציתי לדעת אם התקבלתי לגילדה או לא. לעזאזל עם הנימוס אני רוצה כן או לא!' אני חושב. "תודה פרמדיק יקר." אני קד בפניו ועוזב. אני מתחיל ללכת לכיוון חדרי, היום היה ארוך ומתיש ואני חושב שלא תזיק לי ארוחת ערב. אני מחפש מקום שבו אוכל לאכול כתאוות ליבי

לוחם מקוסקס

הודעהנשלח: 06/05/2016 ב- 01:19:32 תגובה עם ציטוט  דווח

דט' נוט

לוחם כבוד

משתמש מספר: 1,458

כינוי קודם: Chelsea fc

מדליות: 25 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 2)

הודעהנשלח: 07/05/2016 ב- 22:29:11 תגובה עם ציטוט  דווח

אני אמלא שם ושם משפחה אמיתיים, אבל בפרטים של ת.ז ומספר טלפון אשגה בספרה אחת בכוונה. ככה שאם הוא יתקשר אלי ויראה שהמספר שגוי, אז אם זה לא 100% קריטי הוא פשוט יוותר ולא יחפש אותי במאגרים המשטרתיים, ואז אם הוא כן יחליט ויבוא אלי בטענות אראה לו שזה ממש דומה ופשוט התבלבלתי בספרה.
אחזיר לו את הדף ואלך לדוג'ו.

קרדיט לדוד על הסוסה שלמטה
Image
Gregory House
הדוש
קטגור

משתמש מספר: 20,113

מדליות: 115 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (8) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 15/05/2016 ב- 21:37:25 תגובה עם ציטוט  דווח

דרור
התחלת לקחת נשימות עמוקות, עברת עם העיניים שלך על הסביבה והתחלת לזחול בשקט לעבר האקדח, תפסת אותו בשתי ידיך וטענת כדור.
רחש, תזוזה.
הסתובבת קלות וכיוונת את האקדח, לפני שלחצת על ההדק וירית ירייה יחידה לעבר האדם ששמעת כי הוא זז, האחד שהיה מתחת לשכבת הסלע שלך.
הכדור פגע, באופן מפתיע, בדיוק במטרה, קורע את הצוואר שלו ומנתץ את קנה הנשימה שלו, ברעד פתאומי מההדף הגופה שלו נדמה, דם מתחיל לעלות מצווארו ולעבר חזהו ומטה, לשלולית חולית מתחתיו.
מת במפורש.
לחץ על ההדק עוד כמה פעמים, ירית בזווית של 60 מעלות ביחס לקרקע, קליע ועוד קליע ועוד קלי-...
איך שהקליע השלישי שוחרר כוח מסחרר חושים התפרס בחדר בפיצוץ כבד שסדק את הקירות, לא הבנת מאיפה הוא הגיע, הזעזוע זרק את האקדח מהיד שלך וזה נחת על שלולית הדם, לאחר עוד כמה רעידות הראש שלך התחיל לפעום ושקעת לחוסר הכרה.
חשת את הגוף שלך מתגבש מחדש, עיניך פרפרו, תחילה מביט לעבר תקרה של... קרוון? לאחר מכן הם נעצמו שוב ונפתחו בבית חולים, כמה רופאים ורעש עמום מסביב.
עוד פעם חשכה.
הרגשת כבד, כאילו הזריקו לך מתכת לוורידים, הרגשת משהו מתפשט בך, הריאות שלך שרפו, הלב שלך כאב, ואחרי זה לא יכולת להרגיש כלום, ריחפת.
עינייך פרפרו מחדש, גנחת, היית כל כך עייף, אבל הגוף שלך כבר כבר מלישון ולהיות באותה תנוחה, העיניים שלך סקרו את החדר, נראה היה שלא היית לבד, בכיסא מצידך ישב אבא שלך, או יותר נכון, ישן אבא שלך, עם ראש שמוט, נחירות קלות משתחררות מפיו.

קובי
מילאת את שימך המלא, רובן לופטוס, ושגית בספרה אחת בתעודת הזהות ובמספר הטלפון, הוא לקח את הפרטים והנהן לאחר שמילאת את השאר.
החזרת לו את הדף, הסתובבת, והתחלת ללכת לדוג'ו שבו התאמנת.
לאחר הליכה קצרה הבנת שהליכה לא הייתה מושג פרקטי לפעול לפיו, אז האצת לריצה בשנית, מנצל מרצפי הפעלה שטחיים בכל צעד שלך יחד עם הגמישות הטבעית שלך כדי להאיץ, מספיק מהיר כדי לעקוף כל אחד אחר כמעט, אבל מספיק גמיש ומאוזן כדי לא לקרוע את עצמך לשתיים שאתה עושה זאת.
האצת דרך הרחובות, ולאחר רבע שעה של ריצה מאוד מאוד מהירה הגעת למחוז חפצך.
היה מדובר במבנה קלאסי, היית אומר מסורתי אפילו, מגדל עץ קשיח ורחב, עם מפלי במבו ובריכות, עלי דובדבן וורודים בכל המקום.
לא יכולת להאשים את יאקומו, הבן אדם הוא בערך אחד האנשים הבודדים שהשתלטו לגמרי על אומנויות הנינג'יטסו, הפיזיות והמאגיות כאחד, בעידן מודרני זה.
כנראה כמה מהתלמידים האחרים שלו התאמנו ברחבה הפנימית, כי יכולת לשמוע את שאגות התגרה, מעניין איפה הוא היה..
הבזק, תנועה.
הסתובבת והסטת מהלומה טעונה שהייתה יכולה לעשות נזק מוחי לאדם הממוצע לפני שירית את המרפק שלך קדימה אך פגעת רק באוויר.
"הואוהו, רובן רובן, האינסטינקט שלך חד כתמיד!" הוא אמר, ראית אותו מולך, היה היה אדם קירח עם תווי פנים צרים וחיוך של שדון, הוא היה בשנות השלושים המוקדמות לחייו, לבש GI יפנית מסורתית בצבע כחול כהה, מכנסיים בצבע זהה, וכפכפי עץ.
חייכת לעברו עד ששמעת צעקות נלהבות, של אחותך.
"היי רובן! מה, רק עכשיו הגעת?" הסתובבת להביט בה, היא רצה לעברכם בהתלהבות דרך הדרך הראשית, שמת לב שגם היא, בדומה לך, לא ירדה ממדי האוניברסיטה שלה, התלתן עדיין משתרע על הזרוע שלה.

אור
קיללת את המאגר הביומטרי ואת שדידת הנתונים הפיזיים שהוא הוביל לה, קללות על ראשך מאגר ביומטרי!
מחשבותיך שרצו, אצו ורצו, או הטרגדיה!
בפועל רק אמרת "תודה פרמדיק יקר." בטון די סופני, קדת, ויצאת במהלך הרחוב הלאה.
הייתה לך דירת חדר באמת, די מינימליסטית, די היית בטוח שלא היו שם מצרכים חוץ מאוכל מיובש, אומנם כישורי הבישול שלך חוורו ביחס ליכולותייך הקוסמיות, אבל מצד שני מה כבר יכול להשתוות ליכולת שלך כקוסם?
שאגת שאגת צחוק מלבבת והמשכת, תוהה למה התנועה ברחוב חדלה.
חלפת מול כמה בתי עסק לאוכל ולאחריהם מיני מארקט, שיערת שאין לך צורך ללכת יותר בשביל ארוחה אז עברת על הרחוב בשנית.
מזנון פנקייקים, מסעדת בשר, פיצרייה מסעדה איטלקית ומזנון אוכל סיני.
מצד אחד, היית קוסם, מן הראוי שישרתו אותך!
מצד שני, חראם על הכסף...
מצד שלישי, לקוסם אין צורך ביצר החומריות, בפרט למניה שכזאת!

ButterCup כתב:

אתה אסהול רציני, תשנה ת'גישה. תתחיל להיות בנאדם. תפסיק להיות פלוץ מתנשא ותמצא חיים הא?

Toxicity כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ, חולרע...

BarBar_ כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ. טפי, שיקסע.

The Mentalist כתב:
אם היה לי סקייפ הייתי מוחק אותך. ושם עליך בלוק.
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ יא חרא

Comrade Vlad כתב:
אתה ממש ילד זיין, תתבייש לך. מחקתי אותך מהסקייפ.

מחייך
YaoiBoy69
אל צ'אן ~ 3>
לוחם יהלום

משתמש מספר: 21,908
כינוי קודם: ביצים של ישראל

אוסקר לילה לבן (סך הכל: 2)

הודעהנשלח: 15/05/2016 ב- 21:50:42 תגובה עם ציטוט  דווח

"אבא" אני אומר בניסיון להעיר אותו, אך לא לאמץ את עצמי יתר על המידה.
אמשיך לקרוא לו עד שיקום ואחרי שיקום אשאל אותו:
"מה... קרה?" ואנסה להוביל את השיחה לכך שיסביר לי מה העתיד הצפוי לי כרגע אם הכל ימשיך כמו שצפוי שהוא ימשיך.
אוודא שהדיבור שלי והמילים שלי ישמעו כאילו אני קורבן של אירוע רע מאוד, ואני מפוחד וזקוק לעזרה.
'הגעתי למטה לבצע עבודה והותקפתי, כדי להגן על עצמי תקפתי בחזרה ונלחמתי'
'לאחר מכן אנשים נוספים הגיעו ותקפו אותי, תחת הלחץ הרחקתי אותם ממני והם ניסו להרוג אותי'
'אני הגנתי על עצמי ובמהלך הבלאגן לא ראיתי מה קרה'
'אני לא זוכר שום פנים מהאירוע וכל שאר הדברים מטושטשים'
'כן, זה מה שקרה'.

***לכל מה שיקרה בהמשך ולכל שאלות שישאלו אותי, זה הסיפור שאספר ואצמד אליו.

אלאור אזריה
לוחם מקוסקס
לוחם מקוסקס

הודעהנשלח: 16/05/2016 ב- 00:32:17 תגובה עם ציטוט  דווח

'למרות שלגנוב יהיה קל, זה יבטל את כל אמות המוסר עליהן החברה שלנו מושתת.' אני מכריז ומנפז את החזה שלי
'ובנוסף אני אכלן בררן במיוחד אני לא הולך לגנוב מנה של מישהו אחר אולי תהיה בה...חסה.' אני אומר.
אבי תמיד אמר לי שאפילו קוסם חזק לא חזק יותר מהחוק, וזה נצרב בי. אני לעולם לא אבצע גניבה, לעולם!
אני ניגש לדוכן פנקייקים ומזמין עשרה מהם. "רק גבר אמיתי מסוגל לאכול כזאת כמות של פנקייקים." אני מחייך אל המוכרת.
זה הערב הראשון שלי בעיר אני לא רואה סיבה ללמה שאני לא אוכל לחגוג קצת

לוחם כבוד

הודעהנשלח: 27/05/2016 ב- 08:25:14 תגובה עם ציטוט  דווח

"כן.. נתקלתי בכמה עיכובים כאלה ואחרים" אני אומר לה.
"לא חשבתי שתבואי היום לדוג'ו. חשבתי שתהיי עסוקה בלימודים."
אפנה ליאקומו. "הכל בסדר? צריך עזרה במשהו?"

Image
Gregory House
הדוש
קטגור

הודעהנשלח: 03/06/2016 ב- 17:55:33 תגובה עם ציטוט  דווח

דרור
"אבא" מלמלת חלושות, כך עשית שוב ושוב, לבסוף עיניו אכן נפערו והוא הרים את ראשו, להביט בך, נראה בעיקר תוהה ומבולבל, לא הבנת לחלוטין למה.
"מה... קרה?" שאלת אותו בעייפות, הוא הביט בך כאילו נחתת מהירח.
"כרגע אתה במחלקת טיפול נמרץ, היית חסר הכרה קצת יותר מיומיים." הוא אמר וחייך חיוך מאולץ "רופאים אמורים עדיין לבוא לכאן, נראה מה יקרה עם המצב שלך אבל זה..." הוא השתנק מיד, נשמתו נתקעת "זה לא נראה טוב..."
"עוד לא קבעו לך משפט, אבל אחרי שתשתחרר מכאן אתה תחזור לאחריות המשטרה, פתחו כנגדך כבר תיק אבל לפני איסוף שאר הנתונים והתביעה מהממשלה הוא בינתיים ריק."
הוא נמתח מעט במקומו, מרפה ומשחרר את שריריו הדואבים "אולי כדאי... אולי כדאי שתנוח עוד קצת, אתה נראה קצת חיוור, ואיבדת הרבה דם..."
לא נראה שהוא בעצמו מבין מה בדיוק קורה כאן.

קובי
קובי ברצינות, היחסים ביניכם עומדים על מאה, אנשים חושבים שיש לכם תסביך אח-גדול-אחות-קטנה, תתנהג בפאקינג התאם.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
"כן..." פתחת בהיסוס קל, שהיא זיהתה לפי הגבה האלגנטית שהיא הרימה "נתקלתי בכמה עיכובים כאלה ואחרים."
היא פתחה את פיה, אבל החלטת לחתוך אותה, כי זה מה שאתה עושה.
"לא חשבתי שתבואי היום לדוג'ו. חשבתי שתהיי עסוקה בלימודים."
מהמבט שלה יכולת להבין שהיא מבינה שאתה משנה את נושא השיחה, ואכן היה כאן איזשהו טון של 'אנחנו-עוד-נדבר-על-זה', אבל היא שיתפה פעולה עם הניסיון שלך לשנות את השיחה.
"כן, ובכן, הייתי בפגישה של מועצת הסטודנטים, ואחר שהיא נגמרה כבר איחרתי לסוף שיחת ההיכרות, אז רק לקחתי שיעורי בית וחתכתי ישר לפה, כי אתה בערך תמיד פה, ושאתה לא פה, אז אתה בחדר העבודה שלך ולשם אני אף פעם לא מצליחה להיכנס" היא אמרה ושרבבה שפתיים באופן שהיה יכול לגרום לגורי כלבים לבכות, אבל פיתחת כבר חסינות "ליירה אגב שאלה הרבה מאוד שאלות עליך, ואני מבינה למה, אתה יודע?"
נאנחת שחשבת על ראש מועצת הסטודנטים, כזה כאב ראש...
זיהית שיאקומו לא עמד לידך יותר, הוא היה בערך בן האדם היחיד שהכרת שהיה יכול פשוט להיעלם ממך לגמרי לא משנה מה היה המרחק ביניכם.
לפתע הוא היה מאחורי קארן, דוחף את שתי האצבעות המורות שלו ישירות לתוך הלחיים שלה מאחור, מה שגרם לה להסמיק קלות בהפתעה ולהסתובב לעברו.
"יאקומו!" היא אמרה, בפירוש במורת רוח.
"סליחה, סליחה!" הוא השיב, מגרד באחורי ראשו "בתור נינג'ה, יש לי נטייה להתגנב על אנשים סתם ככה! אני צריך להשאיר את היכולות שלי חדות כתמיד, את יודעת!"
נאנחת חרישית, והנה שוב התחלנו...
"אבל אתה לא נינג'ה, אנחנו בסוף המאה ה-22, אין נינג'ות יותר!"
"כן כן, אבל זיהו נינג'יטסו בתור אומנות שלמה של קסם לכל דבר~!"
"קסם ~עתיק~" קארן צרצרה בחמידות, רוקעת ברגל אחת על הקרקע "עתיק, יאקומו! אין יותר נינג'ות ואין סיבה שיהיו נינג'ות אז תפסיק-..."
הבטת מסביב וראית שכמה מהאנשים הנוכחי, בעיקר כאלה שעשו קאטות אימונים או סתם ישבו ונרגעו לצד עצי הדובדבן, החלו להתרחק מכם באיזשהו חשש.
לאחותך הייתה הנטייה המצערת להיכנס להתרעמות כוללת בנושאים לא קשורים באמצע השיחה, רק על סמך מה שהם מזכירים לה באותו הרגע. אהבת כמה שאחותך הייתה יכולה להיות ילדה קטנה לפעמים.
ויאקומו? יאקומו סתם היה טרול.
טוב, אם יאקומו אוהב לקחת אנשים בהפתעה ככה, איך הוא ירגיש אם מישהו יעשה לו את אותו הדבר? ממילא הגיע הזמן לאימון השבועי שלכם, שקארן קטעה בהגיעה לכאן...
מעניין איך הוא יתמודד עם התקפת פתע, מממ...
בכל זאת, משהו באווירה היה קצת שונה, לא בדיוק הצלחת לזהות מה, כי יאקומו היה מומחה בשמירה על מידע, ואכן לא הצלחת לקרוא ממנו שום אות על כלום, אבל זיהית חוסר נוחות בלתי אופיינית במקום, ולו אם במעט, ללא קשר לריבים המגוחכים של יאקומו וקארן.

אור
כמעט חשבת על לגנוב, אבל נזכרת שאתה חייב לשמש כדוגמה וכדמות למופת! מצד שני, מה אתה חייב לאיכרים מלכתחילה...?
אולם לשון החוק הייתה ברורה כעננת פיח ביום קיצי בהיר!
נכנסת ופנית למוכרת, שבהתה בך במבט נטרלי, מה שרק תרם לזעמך!
רצית לצעוק עליה, אבל מעדת על הקרסול של עצמך... כמעט אבל לא!
"עלמה, או עלמה!" פנית למוכרת "אשמח אם תמסרי לי עשר מנות חמיטה!"
עברו כמה רגעים של שקט, הפעם הבעה מוזרה החלה להתגנב על פניה.
"...מה?"
"פנקייקים, נערה, פנקייקים חיש מהר!" רעמת, מנופף במטה הקסם שלך באפיות "מרלין, מי נתן לך הסמכה לנהל שירות לקוחות כקופאית!(?)"
נראה היה שמה שאמרת הכעיס אותה.
"סליחה?!" היא אמרה בעוקצנות, מנופפת עם ידה "מה נראה לך?"
צקצקת בלשונך, כאן בדיוק נחה הבעיה!
"כאן בדיוק נחה אבן הנגף, אם כה עלי להגיד!" הצהרת בגאון "אני לא רואה את מבוקשי! אני אחכה בשולחני בקוצר רוח!"
ולפני שהיא הספיקה לענות לך, התחפפת. בחרת שולחן בחוץ כי לא רצית לשרוץ בקרבת השאר, הרמת את המטה המדהים שלך והתחלת לנקות את הגלימה המרהיבה שלך.
לאחר כמה דקות ראית אותה מדברת עם אדם בשרי כלשהו ומנפנפת בידה לכיוונך, אבל האדם המגודל פשוט ביטל את מה שהיא אמרה במחוות גוף פשוטה והחל ללכת משם.
לאחר עשר דקות הגיעו אליך עשרה פנקייקים, אלא שהמלצר שנשא אותם כלל לא נראה מלצר, הוא לבש ווסט ומעליו בלייזר לבן ומרטיט, לרגליו מכנסיים מעוצבים ונעלי עור, השרוולים של הבלייזר היו ארוכים ולידו היה שעון קלאסי ולראשו כובע עגול עם קלאס.
היה לו שיער חום בהיר וקצר, עיניו היו ירוקות ובצורת שקד והיה לו אייליינר עליהן, החיוך שלו חשף מעט שיניים, ככריש.
ביד אחת הוא החזיק מגש עם פנקייקים מהבילים, אותו הוא הניח, הוא התיישב בכיסא מולך ושלף מימיה עם משקה כלשהו בה, כנראה אלכוהולי, ממנו הוא לגם.
"חרא טוב, זה." הוא אמר לך, מחווה עם המימיה שלו.
שמת לב שבידו השנייה הוא החזיק מקל הליכה לבן וסטייליסטי, עם טבעת זהב ליד הראש שלו, שהיה בנוי ממוט קטן יותר שהיה מחובר בצידו, בפירוש עבודת יד.
במבט אחד זיהית שמדובר בנשק עם אופציית MECHA SHIFT, הגימור נראה מלוטש הרבה יותר מדי מכדי להיות סתם מקל הליכה.
באותו מבט זיהית שמדובר בפאם CUSTOM מעוצב וייחודי, מעולם לא ראית משהו שכזה.
זיהית שאיכשהו הגיע לך גם משקה שוקולדה חם, על חשבון הבית כנראה כי הוא לא הופיע בצ'ק המצורף, שגם לא ידעת מאיפה הוא הוקרץ לך ממש על הצלחת.

ButterCup כתב:

אתה אסהול רציני, תשנה ת'גישה. תתחיל להיות בנאדם. תפסיק להיות פלוץ מתנשא ותמצא חיים הא?

Toxicity כתב:

BarBar_ כתב:

The Mentalist כתב:
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:

Comrade Vlad כתב:

מחייך

נערך בפעם אחרונה על-ידי Gregory House בתאריך 03/06/2016 ב- 19:07:00, נערך בסך הכל 2 פעמים
YaoiBoy69
אל צ'אן ~ 3>
לוחם יהלום

הודעהנשלח: 03/06/2016 ב- 18:59:21 תגובה עם ציטוט  דווח

"אבא אני לא אשם"
"ואני לא מתכנן לחיות את חיי בכלא, אם דברים הולכים נגדי, תבריח אותי מכאן"
"תן לי את הציוד הבסיסי שלי ותנסה להוציא אותי מהמדינה, אני אסתדר, רק..."
"תדאג לי אבא"
אני משער שאיפשהו שם אני אתעלף.

*******THIS IS THE MOST BORING PART OF THE GAME LIKE YAM ISRAEL MAKE IT MOVE WITH THESE COMMENTS GOD DAMN IT**************

אלאור אזריה
לוחם מקוסקס
לוחם מקוסקס

הודעהנשלח: 03/06/2016 ב- 21:02:22 תגובה עם ציטוט  דווח

"אוהו, אני רואה שעומד לידי אדם בעל חוש אופנה חסר דופי, אולם עלי לסרב למשקאות אלכוהוליים, היות ואני שותה רק כשאני מרים כוס למשהו." אני רוכן לכיוונו, משתדל שלא להתקע בערימת הפנקייקים, "לכבוד מי אתה שותה, זר?" אני מחייך. "אתה לא נראה לי כמו מלצר, מה פשר כל זה?" אני שואל.

לוחם כבוד

הודעהנשלח: 04/06/2016 ב- 12:49:46 תגובה עם ציטוט  דווח

איך אני אמור להגיב? לקפוץ עליה בנשיקות כל פעם שאני רואה אותה?
-----

אני אנצל את העובדה שיאקומו וקארן מתווכחים ואנסה להתגנב מאחוריו, ולנעול אותו בנעילת בריח. בזמן ההתגנבות אנסה לתפוס את מבטה של קארן ע"מ שתשתף פעולה ותנסה להעסיק אותו קצת יותר, בתקווה שהיא לא תהיה שקופה ותסתכל עלי ישירות.

אני לא באמת מאמין שאני אצליח לנעול את יאקומו, הבן אדם יכול להרגיש חגב שקופץ מאחוריו, אבל HECK שווה לנסות.

Image
Gregory House
הדוש
קטגור

הודעהנשלח: 18/06/2016 ב- 10:23:37 תגובה עם ציטוט  דווח

דרור
"אבא אני לא אשם..." מלמלת בעייפות, הוא הרים את עיניו אליך, כמעט מתחנן שלא תהיה אשם.
"ואני לא מתכנן לחיות את חיי בכלא" המשכת "אם דברים הולכים נגדי, תבריח אותי מכאן..."
נראה היה שהוא היה המום, עיניו נפערו מעט ושפתיו הופרדו במחוות תדהמה.
"סיי, מה אתה אומר פה בעצם?" הוא שאל, משהו בטון שלו נשמע לך... תמהוני.
"תן לי את הציוד הבסיסי שלי ותנסה להוציא אותי מהמדינה, אני אסתדר, רק..." עצרת, ולקחת נשימה עמוק "תדאג לי אבא."
הוא הביט בך ארוכות.
"סיי... אני לא יכול סיי..." הוא פתח "אני... אני מצטער..."
באנחה כבדה, עצמת את עינייך ושקעת לשינה.
התעוררת, מצאת את עצמך מורם מהמיטה ומונח על כיסא גלגלים, החזיקו בגפיים שלך חזק בזמן שקשרו אותך ברצועות עור, כדי שלא תוכל להתנגד, גם לא ניסית.
הרגשת כבד ומגושם, במהרה מצאת את עצמך בחדר סגור, ללא חלונות, מולך היה שולחן ומצידו השני, בכיסא, ישב אדם במדי משטרה, היה לו תג מחובר לכותפת וכובע מעוגל מוגבה עם מצחייה, הוא ישב עם פנקס והביט בך ארוכות.
"אוקיי, מר.. האת'סין?" כמעט הרמת גבה, כי ידעת שהוא סתם מזבל לך בשכל.
"אני צריך שתענה לי על מספר שאלות..."

קובי
לאדע קובי, וואלה לא יודע.
מה שכן, התגובות שלך גובלות בסוציפטיות.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
התחלת לנוע בתנועת חצי מעגל ליאקומו, יצרת קשר עין עם קארן, שעיניה נפערו מעט, קיללת בשקט אבל המשכת בכל זאת.
חתכת לצד שלו ותפסת אותו בבריח, משכת את פלג הגוף העליון שלו לאחור כדי לזרוק אותו משיווי משקל ולגרום לו לאבד את היכולת שלו להתנגד, הוא משך את ידיו קדימה, מכווץ אותם בצורה של כפות, ואז הוא משך אותם לאחור וחבט אותם באוזניים שלך, מנצל את הסגירות כדי ליצור וואקום שהשפיע ישירות על החלקים הפנימיים של האוזן שלך.
חשת את הקורדינציה שלך נפגעת עת שעור התוף שלך כמעט התפוצץ מהפגיעה.
יאקומו, מנצל זאת, משך את רגליו חזרה למרכז הכובד שלו, השחיל כמה אצבעות ברווח שנוצר בחניקת הבריח שלך בעקבות הזעזוע, והשליח אותך מעליו.
נזרקת לאוויר והתהפכת, נחתת על רגלייך אבל עדיין חשת מסוחרר.
קארן התנשפה בתדהמה, לא לגמרי מבינה מה בדיוק קרה הרגע, יאקומו הביט בך רגע נוסף ומיד התחיל לצחוק.
"אהאה! רובן, לוקח את הצד שלי ככה? אני נפגע, ממש!" חשת את הטון האירוני נוטף ממנו.
קארן מיד התקרבה אליך, הבעה מודאגת דבוקה על פניה.
"רובן! אתה בסדר? קרה משהו?" היא שאלה, הדיבור שלה תוסס.
שמת כמה אנשים צוחקים ברקע, יאקומו החל לגרד את ראשו במבוכה, וקארן גלגלה עיניים. מהצחוק ברקע זה נשמע היה כמו סיטקום גרוע של שנות האלפיים.

אור
"אוהו, אני רואה שעומד לידי אדם בעל חוש אופנה חסר דופי!" החמאת בכנות, הוא החווה בראשו במעין קידה לגלגנית, לא שחשבת שהוא לג לך, אבוי!
"אולם עלי לסרב למשקאות אלכוהוליים, היות ואני שותה רק שאני מרים כוס למשהו." אמרת, מתנצל קלות ובכנות, הוא נופף עם ידו בביטול.
"שטויות, ילד, בשביל זה יש לך שוקו כאן, כן?"
הנהנת, שקוע מעט במחשבות "לכבוד מי אתה שותה, זר?" שאלת, חיוך קטן עולה בשפתייך, משהו שגרם לו לצחוק.
"לכבודך, ילד."
עכשיו זה, צד את תשומת הלב שלך.
"אתה לא נראה לי כמו מלצר, מה פשר כל זה?" שאלת, הוא החל לגחך.
"ישר לנקודה, אה?"
הוא הוריד את המימייה שלו למטה ויישר אליך מבט.
"אני חושב שיש לנו חברים משותפים, אני ואתה, ילד." הוא שלף את המכשיר הנייד שלו, דקדק כמה מקשים, ולפתע שמעת רעש סטטי שיצא משלך, הוצאת אותו החוצה כדי להתבונן, להפתעתך המסך היה שחור, שלפתע תמונה עלתה. היה מדובר בינשוף שחור-וזהוב שנח על משטח כלשהו, כנפיו היו פרוסות כלפי מעלה ועיניו היו עמומות ולבנות. היה מדובר בסמל גראפי ולא בתמונה.
לפתע הסמל נעלם, והמסך שלך חזר לתפקד כרגיל.
"מזל טוב, יש לך דירה חדשה ילד." הוא אמר בעודו קם ושולף סיגר מתפאר "לך חפש אותה."
במחווה זאת, הוא נופף לך לשלום והתחיל ללכת משם.
עדיין נשארו לך החמיטות ומשקה השוקולית, כמעט ושכחת!

ButterCup כתב:

Toxicity כתב:

BarBar_ כתב:

The Mentalist כתב:
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:

Comrade Vlad כתב:

מחייך
YaoiBoy69
אל צ'אן ~ 3>
לוחם יהלום

הודעהנשלח: 18/06/2016 ב- 19:00:56 תגובה עם ציטוט  דווח

ספוילר: 

Chelsea FC
לוחם כבוד
לוחם כבוד

הודעהנשלח: 02/07/2016 ב- 11:26:54 תגובה עם ציטוט  דווח

אתרומם על רגלי. אני יודע שיאקומו לא יפגע בי במשהו בלתי הפיך, הבן אדם מאסטר. הוא לכל היותר פשוט יכאיב לי בצורה שמאוד מאוד קשה לעמוד בה.
"אני דווקא מסכים איתך יאקומו. עצם העובדה שנינג'וטסו הוגדר כסוג קסם רק מדגיש את העובדה שכן יש נינג'ות כיום. אני לא חושב שגם במאה ה17 היו נינג'ות שיותר טובות ממך."
אחייך לקארן. "הכל בסדר"

Image
הצג הודעות קודמות:      
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה

עבור:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

Based on phpBB forums system