אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 חוקי פורום פנאי וצחוקים | חוק לפתיחת משחקים נמחק, תהנו~
 עדכון אחרון: 14.03.17 (יום הפאי !)
צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה
מחבר הודעה
Kirigaya Kazuto
...Keep doing it
מנהל

משתמש מספר: 24,978

כינוי קודם: Comrade Benlulu
קלאנים: צוות מפגשים

מדליות: 4 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (5) (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 26/05/2016 ב- 18:36:17 תגובה עם ציטוט  דווח

אי ידיעת החוקים אינה פוטרת מעונש

Image
קרדיט לחגי על התמונה

• הקדמה •

לפני שאתחיל בחוקים, ברצוני להגיד שכל חוקי הפורום תקפים גם פה, זה שהם לא רשומים לא הופך אותם ללא פעילים. אני לא רוצה להגיע למצב שאני צריך לתת אזהרות על גזענות או על דברים שטותיים, כבדו אחד את השני. מותר לצחוק אחד על השני במטרת הומור לא העלבה, זה אפילו בריא. אבל אני מבקש מכם, לא לרדת אחד על השני יותר מידי אלא אם כן זה בהסכמה משני הצדדים ולא במטרה להעליב אלא לצחוק עם אותו האדם. זה לא המקום לקללות או לגזענות או השפלות. מותר לפעמים לחרוג מהכללים, אבל לא להתחיל להתלהב יותר מידי ולעבור על יותר מידי חוקים. בנוגע לבדיחות על אנשים, אם למשל, מתחתם בן אדם חובה אבל חובה לשאול אם הוא מסכים שתפרסמו את המתיחה הזו אשר עשיתם. אני לא רוצה שאף אחד פה ירגיש בחוסר נעימות, מטרת הפורום היחידה היא לגרום לאנשים לחייך, לפחות שלי. אני מבקש מכם לשמור על החוקים ולכבד את כל המשתמשים. צחקו כמה שבא לכם. אני מבקש מכם לא לעבור על החוקים שפוגעים במשתמשים ולדעת מתי להיות רציני ומתי לצחוק.

• כפתור דווח •

• במידה ונתקלתם בנושאי ספאם, נושאי קללות, נושאים שעוברים על החוקים, ליחצו על הכפתור "דווח" שימו לב, אין לדווח סתם. אין צורך כמובן להגיב בנושאים עליהם קרה הספאם אשר דיווחתם עליו בצורה טיפשית כמו "אני מדווח עליך." "דווחת! אמן תקבל באן" זה שטותי. באמת, פשוט ללחוץ על הכפתור "דווח" ולרשום את הסיבה, המקרה יטופל בהתאם.

• קללות, גזענות ובדיחות •

• קללות לא יתקבלו פה, אני לא רוצה לשמוע אפילו המילה "קללות" יש דבר שנקרא הומור ולפעמים נמצאים בו מילים כאלה, סבבה, אבל יש לדעת מתי לצחוק ומתי להיות רציני במקרים כאלה. אותו דבר בנוגע לגזענות, כולנו כאן מקבלים אחד את השני כמו שהוא אני לא רוצה לשמוע אפילו על זה שאתם יורדים על דת ועדה. בנוגע לבדיחות אפשר לצחוק, בטוח שאפשר, אבל לדעת מתי להפסיק יש בדיחות שחורות, יש בדיחות מסוגים שונים ואחרים.. את זה אני יכול להרשות. דעו לכם, מותר להתבדח אחד עם השני, אפילו אחד על השני(אלא אם כן שני הצדדים מסכימים = יש נושא מיוחד לבדיחות מסוגים שונים) בדיחות על פוליטיקה גם מתקבלות, יש את הנושא בדיחות הרשמי, אז פרסמו שמה את הבדיחות שלכם, אם זה למטרת הומור והנאה וואלה אין לי בעיה. אם זה למטרת פגיעה במשתמשים, זה לא מתקבל אצלי אותו דבר על שאר הבדיחות מסוגים אחרים.

• מתי מותר לפתוח נושאים •

• אם אתם למשל מפרסמים נושא לבדיחות, יש לפרסם לפחות שלושה-שני בדיחות.

• אם אתם מפרסמים סיפור עליו להיות סיפור מעל 5 שורות מלאות, עם דמויות ראשיות ולא סתם לרשום "הוא והוא והוא".

• אם אתם פותחים נושא עם תמונות memes או תמונות מצחיקות רגילות, יש לשים לפחות 3 תמונות. נושא בעל תמונה אחת ינעל במיידי.

• בנוגע לסרטונים, אני לא מדבר לפי מספר הסרטונים. אלא לפי אורך. הסכום המינימלי שלהם חייב להיות לפחות דקה וחצי.

• למען הסר ספק, מותר לפרסם כתבות מצחיקות או הזויות מ-Ynet או וואלה או משהו. גם אם רק העתקתם את הכתובת, העיקר שיש משהו מצחיק.

•בנוגע לחידות, המינימום יעבוד ככה :
-אם החידות קלות, מינימום 3 לנושא.
-אם החידות בינוניות\קשות, ניתן לרשום חידה אחת בנושא.

• ספאם והקפצת נושאים ישנים •

• אני אוסר עליכם לפתוח נושאי ספאם, באמת שזה שטותי. כמו שאמרתי, במידה ונתקלתם בנושא ספאם דווחו במיידי. בנוגע לפתיחת הנושאים עם מילים חסרי פואנטה שזה גם ספאם כמו "דגעדג" או "גדעדג" אין לפתוח נושאים טיפשיים כאלה. בקשר להקפצות, אין להקפיץ נושאים ישנים שנפתחו בעבר, אם למשל הם עברו 5-6 עמודים, אל תלכו ותגיבו עליהם. וואלה, אם עבר עמוד אחד על זה אני יכול להתפשר למה לא, אבל אל תגזימו ותתחילו להקפיץ נושאים שהם פגי תוקף.

• אגודה, סיקור ותגובה בונה •

אגודה:

כעיקרון, אגודות זה אחד הדברים היחידים פה שאני באמת לא מבין בהם. ככה שהחוקים בכשר לאגודות נשארים אותו הדבר כמו בנושא הקודם. אבל בגלל שאני לא מבין בזה בכלל, אני מעדיף שתשלחו לקטגור (תודה ליונתן על הכתיבה):
-------------
ספוילר: 

-------------
אני מבטיח שננסה לעשות לזה חוקים יותר ברורים ויותר פשוטים, בינתיים, זה מה יש. אם לא יעבוד, נוותר על האגודות. אם מישהו רוצה להכין מדריך "איך לעשות אגודה", זה יהיה מבורך.

סיקור:

כדי להכניס פעילות לפורום, החלטתי שגם פה יהיו סיקורים. למי נעשה סיקורים? לסטנד-אפיסטים וקומיקאים. זה נורא פשוט, צריך רק:

• שם ותמונה - פה תוסיפו את השם ואת התמונה של הקומיקאי. אם אתם רוצים שהתמונה של הקומיקאי או הסיקור שברצונכם לעשות עליו שנו את גודלו בפוטושופ ל686x366 אם אתם לא יודעים, מוזמנים לשלוח לי הודעה פרטית בקשר לזה (:

• קורות חייו - תכתבו קצת על החיים שלו, מי הוא, מאיפה הוא בא. את הרוב תמצאו בוויקיפדיה. אם אין בוויקיפדיה, תחפשו בגוגל.

• קריירה - פה תכתבו על הקריירה שלו כקומיקאי, איפה הוא הופיע וכאלה. אפשר לשלב את זה עם קורות החיים. לא אכפת לי.

• סרטונים - פה תביאו כמה סרטונים של המופעים או היצירות שלו. עדיף את הטובות ביותר שאתם מכירים. לא סרטונים קצרים, אבל בדרך כלל הדברים האלה הם באורך 2 דקות כל אחד, אז אם תביאו מופעים קצרים שלו. זה יהיה מגניב. אבל אל תעשו ארוך מידי כדי שלאנשים יהיה כוח לראות.

• חובה כל פעם שאתם עושים סיקור, עליכם לרשום בסוף קרדיט מהאתר שלקחתם ממנו את המידע שסיפק לכם אותו, ואם אתם שוכחים, אזכיר לשים.

הדברים האלה הם פחות או יותר כל מה שצריך, אם תרצו להרחיב - בכיף. ושיהיה ברור, זה לא רק לאורי חזקיה ושחר חסון ושלום אסייג. אתם יכולים לעשות גם על קומיקאים פחות מפורסמים וגם על לא-ישראליים. וזה גם לא חייו להיות על קומיקאים וסטנד-אפיסטים, זה יכול להיות גם על ערוץ יוטיוב לדוגמא כמו Annoying Orange או Smosh. תאמינו לי שעל הדברים האלה רוב הסיכויים שיהיה ערך בוויקיפדיה. בעיקר אם זה לדוברי האנגלית ואז יש בוויקיפדיה באנגלית.

תגובה בונה:

חלק גדול מהאנשים פה מתייחסים לפורום פנאי וצחוקים כדרך להעלות את המונה. אז לא, מעכשיו אני דורש תגובה בונה. מותר לעשות הודעות כמו "חחחחחחחחחחחח אהבתי" או "לול! חזק" וכאלה. זה בסדר. אבל אם אני אראה שאותו משתמש כתב על עשר נושאים שונים: "נחמד כזה", זה כבר יהיה ספאם. תגוונו בתגובות (וגם בכמות הח'). על תגובה שמורכבת מסמיילי בלבד אין על מה לדבר.

ההודעה הכי נפוצה פה זה: "ח"ח על ההשקעה". בואו אני אסביר לכם מה זה ח"ח. ח"ח זה ביטוי של מפקדים בצה"ל כשהם אומרים לך לעשות משהו ועשית את זה טוב. ואתה עשית את זה בשביל להרשים את המפקד ובשביל לחזק את עצמך. כנ"ל לגבי הנושאים פה.

אנשים פותחים נושאים בשביל הקהילה, בשביל עצמם ובשביל הכיף. הם לא עשו את זה כדי להרשים אתכם, אתם לא צריכים להתנהג כאילו כן. זה מתנשא. אני לא אוסר עליכם לעשות ככה אבל רק על נושאים מושקעים. אני לא רוצה נושא של מישהו שהביא סרטון וכולם אומרים לו "ח"ח על ההשקעה". הוא אפילו לא השקיע. מותר לעשות אבל רק על נושאים מושקעים. לא על נושאים של העתק-הדבק.

כעיקרון, רצוי בעיקר להוכיח לי שבאמת ראיתם את הנושא. להגיד איזה חלק הכי אהבתם ואיזה חלק פחות אהבתם ואיך הוא יכול לשפר את זה. אבל אם יש משהו שאני שונא זה תגובות: "לא מצחיק", לא הצחיק אותך - אל תגיב.

אני מבקש מכל אחד ואחד מכם, אין לי בעיה שתצחקו. אני יותר משמח שאתם צוחקים, אבל אני לא רוצה להגיע למצב שאני צריך לחלק אזהרות בגלל שהמשתמשים פה עברו על חוקים.
לחוקים הקודמים:
http://lf2.co.il/forum/viewtopic.php?p=2755262#2755262
http://lf2.co.il/forum/viewtopic.php?t=91712

Born to make history
לוחם טיטניום

משתמש מספר: 24,320

כינוי קודם: אני נמוכה
קלאנים: צוות מפגשים

מדליות: 25 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 3)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 22/02/2017 ב- 14:18:06 תגובה עם ציטוט  דווח

"• מתי מותר לפתוח נושאים • " עודכן על פרסום חידות :
מינימום 3 חידות לנושא אם הן קלות, במקרה והחידות קשות יותר ניתן פתוח חידה אחת לנושא.

ספוילר: 

צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
הצג הודעות קודמות:      
שליחת הודעה חדשהההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה

עבור:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

Based on phpBB forums system