אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 Primal Conquest
 משחק תפקידים חדש מבית ישראל דושים ומקלחות בע"מ!
צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה
מחבר הודעה
Gregory House
הדוש
קטגור

משתמש מספר: 20,113

מדליות: 115 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (8) (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 22/09/2016 ב- 00:08:29 תגובה עם ציטוט  דווח

רקע
לפני שנים רבות, זמן רב לפני שבני האדם התחילו להתהלך בעולם הייתה עיר ענקית מזהב הידועה בתור מאלאקאה (Mahlakah), העיר הייתה בנויה כפירמידה רחבת ממדים שהשתרעה על פני מאות קילומטרים.
בעיר חיה אוכלוסיה משגשגת שלא ידעה שורשיה, בימנו אנו אותה אוכלוסיה הייתה ידועה בתור "הארכיונים" - יצורים שקדמו את בני האדם, כארכיון המשומר מלפני קדם.
הם לא היו יצורים אחידים, זהים, אלא יצרים מסוג כלשהו של אל אמיתי יותר. האומנם 'אמיתי' לחלוטין? האומנם הם בעצמם היו אלים?
בהתחשב בנסיבותיהם, כן. או לפחות, אלים לקהילה מסוימת נכון יהיה להגיד.
אותו גזע קדמון יצר את העולם שידוע לנו היום, החל מההרים והגבעות וכלה ביצורים החיים.
כאשר הכל נעשה ונגמר, העולם עוצב לפי תפיסתם לשלמות לאורך מאות אלפי שנים ואוכלס בקהילות רבות ושונות של יצורים, נדרש היה יצור שייפקח על העולם שיצרו הארכיונים, לשם כך יצק היתרו המוגנוס, התגלמות יצר החזון האומנותי, מעפר הקרקע דמות יחידה שוב ושוב, רוח החיים נפחה בהם ואותו גזע, בני האדם, יועד לשרת לנצח את הארכיונים - הם כולם היו יחידים וזהים, נוצרו בשתי מינים לשם התרבות ותו לא, בינה חסרה להם ורגש לא היה קיים בניגוד לשאר העולם, הם היו שקולים לעפר הרגליים שממנו הם נוצרו.
אולם לא היה זה העתיד, כגלגל המתגלגל נצח, הקץ היה גם הארכיונים - גזע שאכלס את העולם מיליארדי שנים אך הגיעה שעתו להתפנות גם כן.
בפלא יחיד חירות מחשבה נפחה באחד מיצירי העפר, עיניו נאורו בפיכחות לא אופיינית לדומיו וכוח אמת עלה בידיו, או כך לפחות האגדה מספרת.
האדם החופשי, שחרר את שאר אנשי החמר ופצח בחזית כנגד הארכיונים בכוח שכמותו הם לא ידעו.
בני האדם היו חלשים אך רבים, מובלים בחסות דמות ערטילאית עלומת שם.
מלחמת מגדל הזהב פצחה, ובהתרבות אלוהית כלשהי בני האדם ניצחו בה. באמצעות סודות הקסם של הארכיונים, אותם שדד האדם החופשי בפיכחותו, מאלאקאה סולקה מעל פני העולם, עלטה מתנשאת על פני תהום הייתה לזכר.
הארכיונים לא נודעו עוד, הסתלקו כל אחד למקומו, החזקים תופסים חסות על החלשים וחוזר חלילה, שלשלאות כובלות את מאלאקאה מחוץ ליקום בו נוצרו, במרחב זר לחלוטין, ואותם הרחק מאותו עולם מקורי, מאחורי כלוב אטום שייצג שנאה.
לאחר מליוני שנים בני האדם יצרו והשתנו, מתבססים על התרבות שבאה לפני לכדי יצירת עולם של מדע וקסם שבחלקו לא היה ארכיוני כלל למעשה - התגלמות הנפש היוצרת, התכונה שהארכיונים שמרו לעצמם בקנאה.
אומנם יצורי הקדם סירבו להירקב בתבשילי השממה וברקבות הכישלון וייעדו לעצמם עתיד מבטיח יותר - עתיד בעולמם המקורי במקום תקווה במקומות חדשים.
החזקים מביניהם איגדו את החלשים תחתיהם, יוצרים אימפריות נרחבות בפוליטיקה מורכבת. אותם מנהיגים ארכיוניים נודעו בתור נסיכים ארכאיים - מנהיגים מעולמות נסתרים.

אז מה בעצם קורה במשחק?
במשחק אתם משחקים בתור נסיך ארכאי כלשהו. לכל נסיך ארכאי יש זהות ו-'צורה'. לכל אחד יש מטרות שונות, אבל בשורה התחתונה מדובר בניסיון לשבור את השלשלאות המונעות מכם לחזור לעולם המקורי ואז לחזור לעולם המקורי, להחזיר את בני האדם למקומם כגזע משרתים, ולשלוט על העולם שיצרתם (לא רק אתם, אבל בין היתר).
בתור יצורים דמויי אלים יש לכם כמה וכמה כוחות 'כלליים' וכמה יכולות מיוחדות לכם ספציפית. המאפיין העיקרי שלכם כנסיכים ארכאיים הוא שאתם שולטים על יקום שבראתם בעזרת הקסם שלכם, מעין 'יקום כיס', ממד מקביל קטן יחסית שאותו אתם מתחזקים ומאכלסים לפחות כמה מהארכיונים האחרים, לצד 'נתינים' משלכם.
ביקום שלכם אתם אלוהים, אתם לא מוגבלים לצורה המוגבלת שלכם ואתם יכולים לעשות כל העולה על רוחכם. אתם עצמכם לא מסוגלים לחזור במלוא כוחכם לעולם בני האדם, אבל אתם מסוגלים לשדר 'אווטאר', או התגלמות, של הצורה המקורית שלכם לעולם - אם אותו אווטאר נחלש מספיק הוא מתפוגג - האווטאר יכול לשאת אך ורק את צורתכם המקורית.
אתם יכולים להמיר את בני האדם לצד שלכם, לגרום להם לסגוד לכם ולפקד עליהם, לשלח בהם את צבאותיכם או להערים עליהם - כל דרך לניצחון ולמטרה העיקרית: כיבוש אוניברסלי ושיעבוד של המין האנושי!
יש לכם את היכולת לנוע בין ממדים על סמך כוחכם בלבד, אבל אתם מסוגלים לנוע רק ליקום שלכם או למלאקאה, שנראית עתה כאי מעופף ענקי בשמיים תכולים, מוחזקת באוויר בידי שלשלאות שנמתחות למרומים ללא התחלה ידועה. שלשלאות מאלאקאה הן המחזיקות בכם כבולים הרחק מעולם בני האדם.
הארכיונים החלשים יותר ברובם שוכנים שם, למעט אלו שנאמנים לכם בתמורה לחסות והגנה. בניגוד לכם, הארכיונים החלשים מספיק לעבור 'בין הסורגים' של שלשלאות מאלאקאה ולחדור לעולם בני האדם.
לכל נסיך ארכאי יש יצורים המשרתים תחתיו וחפצי עוצמה, חפצים חזקים מאוד המהווים התגלמות לטבע האמיתי ולנשמה שלו - ככל שהכוח שלכם יגדל יהיו לכם יותר חפצי עוצמה וחפצי העוצמה הקיימים שלכם יהיו יותר חזקים. אתם יכולים להעניק את חפצי העוצמה למשרתים שלכם או להשתמש בהם בעצמכם.
איך מתחזקים? שואבים נשמות, בולעים קסם עתיק, נשכח, ומגדילים את ההשפעה שלכם על העולם המקורי. איך? תגלו בהמשך המשחק!
אולם המין האנושי לא יהיה כה חלש, ויילחם בכם חזרה במלוא העוצמה, אז תשמרו על עצמכם!

מי שרוצה להירשם שיגיד 'נרשם'
מי שיש לו בקשות מיוחדות בקשר לסוגי הנתינים, לאיך נראה היקום שלו, איזה ארכיונים חלשים יותר נמצאים תחתיו ומה חפץ הכוח שלו מוזמן לכתוב אותן עם ההרשמה בכתיבה חופשית ואני אנסה להתחשב בהן.
יאללה כוסעומו.

אתם:

קובי
ספוילר: 

עוגיה
ספוילר: 

נאב
ספוילר: 

ButterCup כתב:

אתה אסהול רציני, תשנה ת'גישה. תתחיל להיות בנאדם. תפסיק להיות פלוץ מתנשא ותמצא חיים הא?

Toxicity כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ, חולרע...

BarBar_ כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ. טפי, שיקסע.

The Mentalist כתב:
אם היה לי סקייפ הייתי מוחק אותך. ושם עליך בלוק.
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ יא חרא

Comrade Vlad כתב:
אתה ממש ילד זיין, תתבייש לך. מחקתי אותך מהסקייפ.

מחייך

נערך בפעם אחרונה על-ידי Gregory House בתאריך 23/09/2016 ב- 12:18:42, נערך בסך הכל 7 פעמים
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
Chelsea FC
לוחם כבוד
לוחם כבוד

משתמש מספר: 1,458

כינוי קודם: Chelsea fc

מדליות: 25 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 2)

הודעהנשלח: 22/09/2016 ב- 10:44:34 תגובה עם ציטוט  דווח

נרשם

קרדיט לדוד על הסוסה שלמטה
Image
בתולי
סקס סמים וGG
לוחם אור

משתמש מספר: 29,049
כינוי קודם: MatanGG
קלאנים: Light Warriors
Top10: מקום 5

מדליות: 23 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 22/09/2016 ב- 12:04:13 תגובה עם ציטוט  דווח

נרשם

Hector
?Gutsy, aren't you
לוחם אור

משתמש מספר: 28,972

כינוי קודם: נדב הפשוש 2#

מדליות: 44 (ראה עוד)

הודעהנשלח: 22/09/2016 ב- 14:27:45 תגובה עם ציטוט  דווח

נרשם

עם כמה שזה נראה לי די קשה,בגלל כול החופש שיש .

Image
Gregory House
הדוש
קטגור

הודעהנשלח: 22/09/2016 ב- 14:31:37 תגובה עם ציטוט  דווח

אוקיי, מתן ובלאקרו אני באמת לא בטוח איך תשחקו.
אבל אני כן רוצה תגובות מושקעות, שזה משהו ששכחתי לציין אז אכתוב כאן.
אני רוצה שתגיבו עם מחשבה והשקעה בתגובות שלכם, אתם מסוגלים לעשות את זה? מה זה השקעה מבחינתכם? יש לכם דוגמאות למשחקים שהשתתפתם בהם?

קובי רשום
מזכיר לכם שאתם יכולים לכתוב העדפות אם יש לכם כאלה!

ButterCup כתב:

אתה אסהול רציני, תשנה ת'גישה. תתחיל להיות בנאדם. תפסיק להיות פלוץ מתנשא ותמצא חיים הא?

Toxicity כתב:

BarBar_ כתב:

The Mentalist כתב:
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:

Comrade Vlad כתב:

מחייך
Hector
?Gutsy, aren't you
לוחם אור

הודעהנשלח: 22/09/2016 ב- 15:14:50 תגובה עם ציטוט  דווח

אני מניח שיהיה מדובר בתגובות ארוכות ומפורטות כמו בMagic:The Divide(אם אני זוכר נכון ככה המ"ת נקרא).

ואני מניח שכול שבוע בערך נצטרך לספק תגובה אחת/שתיים למשחק?(אם המשחק יתנהל באותה מתכונת זמן כמובן).

אני פשוט אמצא לי שעה-שעתיים(או יום פנוי אפילו) בערך ביום ואחשוב על תגובה בונה שתוכל לענות על הסטנדארטים של תגובה במשחק זה(לכול היותר אני מניח שצריך בין 8-12 שורות לתגובה?),לדעתי עם מספיק זמן אפילו משתתפים שלהם חסר ניסיון יכולים לענות עם תגובה מפורטת ובונה(בין השאר יש לי קצת ניסיון,ואני מנסה להשתתף בעוד משחקי תפקידים בשביל לשפר אותו).

אני לא בדיוק יכול להביא דוגמות מאחר וכי רוב אם לא כול משחקי התפקידים שבהם השתתפתי היו קרבות(שבהם, כידוע לא בדיוק צריך לפרט יותר מידי) או שלא נדרשה רמת פירוט עצומה,אך אני מקווה שתוכל להתחשב ובכול זאת לכלול אותי בתוך המשחק.

Image
Gregory House
הדוש
קטגור

הודעהנשלח: 22/09/2016 ב- 15:28:02 תגובה עם ציטוט  דווח

עוגיה כתב:
אני מניח שיהיה מדובר בתגובות ארוכות ומפורטות כמו בMagic:The Divide(אם אני זוכר נכון ככה המ"ת נקרא).

ואני מניח שכול שבוע בערך נצטרך לספק תגובה אחת/שתיים למשחק?(אם המשחק יתנהל באותה מתכונת זמן כמובן).

אני פשוט אמצא לי שעה-שעתיים(או יום פנוי אפילו) בערך ביום ואחשוב על תגובה בונה שתוכל לענות על הסטנדארטים של תגובה במשחק זה(לכול היותר אני מניח שצריך בין 8-12 שורות לתגובה?),לדעתי עם מספיק זמן אפילו משתתפים שלהם חסר ניסיון יכולים לענות עם תגובה מפורטת ובונה(בין השאר יש לי קצת ניסיון,ואני מנסה להשתתף בעוד משחקי תפקידים בשביל לשפר אותו).

אני לא בדיוק יכול להביא דוגמות מאחר וכי רוב אם לא כול משחקי התפקידים שבהם השתתפתי היו קרבות(שבהם, כידוע לא בדיוק צריך לפרט יותר מידי) או שלא נדרשה רמת פירוט עצומה,אך אני מקווה שתוכל להתחשב ובכול זאת לכלול אותי בתוך המשחק.

הפתעת לטובה עם הפירוט
סאחה, התקבלת

ButterCup כתב:

Toxicity כתב:

BarBar_ כתב:

The Mentalist כתב:
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:

Comrade Vlad כתב:

מחייך
nav566
אמור זה שם של חתול
מנהל

משתמש מספר: 25,471

כרטיס דאטא (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 22/09/2016 ב- 18:15:12 תגובה עם ציטוט  דווח

נרשם.

ישראל אל תסנן אותי.

יצא פרק41! מהרו וצפו!
Gregory House
הדוש
קטגור

הודעהנשלח: 23/09/2016 ב- 12:41:16 תגובה עם ציטוט  דווח

נאב רשום.
ובנימה זאת אני חושב שנתחיל.
יש לציין שכוחות כלליים כוללים גם יכולות פיזיות גבוהות במיוחד, קסם במובן הכללי של המילה וכו. למקרה וזה לא השתמע מהעובדה שהארכיונים הם יצורים כה רבי עוצמה.
נכון לכרגע לאף אחד מכם אין ארכיונים שמשרתים תחתיכם או אלופים (צ'אמפיונס יעני) מעולם בני האדם שדרכם אתם פועלים. אם אתם רוצים שנו את הסיטואציה הזאת.
אני מזכיר ואומר - המשחק יהיה מעניין ככל שתעשו אותו מעניין. ההנאה שלכם תלויה רק בכם במשחק עולם פתוח!
אגב, אתם מוזמנים לקרוא על השחקנים האחר אם אתם רוצים, זה לא בדיוק סוד ואני משער שאחרי מיליארדים של שנות היכרות, אפילו מפה לאוזן, אתם תדעו את כל המידע המצוין בטפסים ממילא.

אני אבקש מכם לתת דעה על הדמויות שלכם, האם יש משהו שאהבתם או לא אהבתם?
התחלנו!

קובי:
טפטוף אקראי נשמע מהדהד ברחבי אפוקריפה. צחוק מטורף של אנשים מוכי שיגעון.
התהלכת ברחבי הספרייה של אפוקריפה, רק שחור וירוק נגלו בפני העין שלך. אומנם היית יצור בלתי מוגדר ביקום שלך, אבל החלטת להתגשם הפעם לשם הליכה.
למה? יכול להיות שאתה בעצמך לא ידעת, למרות שאתה יודע הכל, כמובן.
הלכת ופתחת ספר אקראי וסתמי על סודות היקום באצבעותיך הגרומות. כן, הנה, 'איך כבידה עובדת באמת'. ידעת את זה, כמובן, אתה היית הרי זה שחיבר את הספר הזה.
יש לך נצח לאסוף את המידע שלך, ושמרת עליו בקנאות רבה.
מדוע הכל נגלה בפניך עינך? למה יש כל כך הרבה שאתה יודע לעומת מה שאתה לא יודע? מה אתה לא יודע לדעת? מה אתה לא יודע?
מחשבות מטריפות עבור 'אל' השיגעון. איזה סודות נחבאים ממך, איזה ידע אתה עוד יכול להשיג בכל זאת?
רשרושים נשמעו, אחד הספרנים שלך שמט ספר.
נחשול זעם פגע בך, האישון הענקי שלך התכווץ בטינה ברורה, היצור המתרפס הבחין בתאוות הדם שלך, שכן היא שטפה אותו כנחשול, ומיהר לנסות לתקן את הטעות שלו, אך פתאום הוא נכחד מהעולם שלך, לא היה עוד.
התקרבת בעצמך והרמת את הספר בידיך מרובות המפרקים. כריכה שחורה ושרופה, הכותרת נשחקה עוד לפני שמאלאקאה בעצמה נפלה. ידעת זאת כמובן, ידעת הכל, או לפחות כל מה שידעת - ידעת.
כן, כן...
החזרת את הספר למדף בעצלתיים והתהלכת הלאה.
הגעת לקצה גבול היכולת שלך לפעול בעצמך מכאן, אתה צריך לקחת צעד, לקחת שינוי. לא ביקרת במאלאקאה מאז נפילתה ועזבת את אפוקריפה פעמיים במהלך 3.5 מליוני השנים האחרונות, אולי זה הזמן לשחר חדש? אולי אור אמיתי יאיר על אפוקריפה סוף סוף במקום ענני השחור והירוקת המייצגים את רוחך?

עוגיה:
שכבת על סלע שטוח וחלק המכוסה בטחב. ריח של טבע עלה באפך. פיהקת בשעמום ברור ובהית בשמיים התכולים. חיות שונות רצות, בני האדם עובדים בשדות, מאושרים, שמחים.
ממ...
צרחות תדהמה נשמעו שאחד מהחקלאים ננשך על ידי עגבנייה סוררת. חחח.
עגבנייה סוררת...
למה הכל כל כך משעמם פתאום? לזמן אין משמעות כבר בגילך, אתה מתקיים מיום ליום, עושה את אותם הדברים שוב ושוב. האין זה בסופו של דבר בטירוף? שום דבר לא משתנה, וגם שזה נראה ששום דבר לא משתנה מיום ליום הכל בסופו של דבר נהיה 'שונה' עם הזמן.
הזוי לחשוב שזה לא המצב בשבילך, שזה מעולם לא היה המצב בשבילך. מאז שגדלת לכדי עמדת כוח שעמם לך ולא הפסיק לשעמם לך, לרמה כזאת שלא טרחת עם כוחותייך האלוהיים בתוך איסרגארד יותר והתגשמת בצורתך החיה. מצחיק שאף אחד בערך לא שם לב כאן, כולם חשבו שאתה סתם עוד סאטיר.
התרוממת מהאבן.
אולי הגיע הזמן למתוח קצת את הרגליים שלך, אה? ירדת למאלאקאה לפני שבוע, מחופש, והיית מסמר הערב. ובכן, לצד האלכוהול כמובן. מה הלאה?
בזינוק פראי אחד עפת לרגלייך ובהנפת יד טבעית אחת יצרת מינוטאור אשר כל מטרתו בחיים הייתה לתקוף אותך. אף אחד מהנתינים הוותיקים שלך לא היה מעז להעלות על דעתו משהו כזה, אבל היצור הזה נוצר הרגע רק לשם המטרה של להשמיד אותך, או יותר נכון, למות בניסיון. עבר יותר מדי זמן מאז שאותגרת ישירות ככה, גם אם מדובר במקרה יזום.
המינוטאור הניף גרזן מלחמה ענקי כלפי מעלה בתנועה גסה, שאג, והנחית אותו לעברך.
בצילה של הרוח נעלמת בהבזק מהירות והופעת מאחוריו. באותו הרגע הוא התרסק על חזהו, מת. אפילו לא נזקקת לנשק שלך.
ואתה עוד שנאת להילחם! לאיזה מצב הגעת שאתה יוצר יצורים רק כדי 'להילחם' בהם?! מה נהיה ממך, אחד מהארכיונים צמאי הדם המטורפים האלה?!
אתה צריך שינוי. דחוף.

נאב:
רבים מהארכיונים בכלל והנסיכים הארכאיים השונים בפרט העדיפו לשלוט בממלכה שלהם כיצורים כל יכולים המתנשאים מעל הנתינים שלהם.
אתה אישית מעולם לא היית כזה. תמיד היית נוכח פיזית ברוטווד, בכס המלוכה שלך, צופה על הלוחמים. בשורש בלמורל ישב אחוז חזק של גיבורים רבי עוצמה שיעקפו כל מכשול וישמידו כל אויב, מסביבם היה האזור הרך שלא סבלת, האנשים שמתו ונוספו לצבאותיך. לא היה לך כבוד למתים בקרב.
משתי צידך עמדו איתן שתי אבירי כסף, יצורים מרשימים שלא היית מאחל לאיש לפגוש בשדה הקרב אלא לגרועים שבאויביך.
התרוממת מהכס שלך בכבדות, האבירים הסתובבו בתנועה אחת וסרו לכדי קידה. מצוין.
התהלכת קדימה ויצאת מבעד לשערי חדר המלוכה. ככלל העדפת להימנע משימוש בכוחותיך בחדר המלוכה, שכן זה פגע בדמותך, ורק אחרי שיצאת מהחדר שיגרת את עצמך לאחד מהיערות החשוכים שסובבים את בלמורל.
מיד ניצב בפניך יצור, היה מדובר במפלץ ענקי דמוי דוב. לא טרחת אפילו לשלוף את אשמדאי מנדנה לשם כך.
היצור הסתער, ההתקפה הייתה נכשלת גם אם לא היית נע, ולו בלבד כי שריונך לא היה נפגע מהתקפה כה חלשה. מעבר לחלשה, כי ישירה ופראית.
מצד שני, היה מדובר ביצור פראי בכל זאת.
הסטת את הזרוע העבה עם אמת היד שלך ועם אותה היד, בסיבוב לכיוון הנגדי, הטחת מכה ישירה בקנה הנשימה של היצור. הוא קרס והתמוטט, בתהליכי גסיסה והיחנקות.
זה היה מהיצורים ששלחת בבני האדם, איך יכול להיות שרובם מתים בבלמורל? האם אלו בני האדם שהפסדת להם כל אותן שנים לאחור?
רשרושים נשמעו, לא הייתה לך סבלנות לזה, אבל לא רצית לשרוף את כל אותם היצורים שנועדו לרדוף את בני האדם מאוחר יותר.
בהבזק אש אדומה נעלמת.
מאלאקאה, עיר האלים. לא היית שם מאות אלפי שנים, ובעולם בני האדם לא גיבשת אווטאר גם כן. אולי הגיע הזמן לשינוי? לקחת את מה ששייך לך?
אחרי הכל, שנאת להפסיד.

ButterCup כתב:

Toxicity כתב:

BarBar_ כתב:

The Mentalist כתב:
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:

Comrade Vlad כתב:

מחייך
בתולי
סקס סמים וGG
לוחם אור

משתמש מספר: 29,049
כינוי קודם: MatanGG
Top10: מקום 5

מדליות: 23 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 23/09/2016 ב- 13:10:16 תגובה עם ציטוט  דווח

כן אני יכול לתת תגובות מאוד ארוכות ומושקעות
בקרבות רשמיים אני אוהב לתת סיפור לקרב....

Chelsea FC
לוחם כבוד
לוחם כבוד

הודעהנשלח: 23/09/2016 ב- 13:42:50 תגובה עם ציטוט  דווח

לא שמת ספוילר אז אני מניח שגם אני לא צריך.
-----------

אמשיך לרחף לי בעצלתיים.
אני צריך לחשוב מה המטרה הבאה שלי תהיה.. האם אני רוצה לעשות שינוי שישפיע לכיוון עולם בני האדם? או שאולי אני רוצה קודם כל לבדוק את המצב הפוליטי במאלאקה?
אגחך לעצמי. למה לא לעשות צעד בשני הכיוונים יחדיו?
אקיש באצבעותי על מנת לזמן 3 שליחות.
אפקד על הראשונה לבצע ספירת מלאי של כמה שליחות יש לי. זכור לי שלא מזמן הרגתי כמה כי הן עצבנו אותי.. אבל עברו יותר ממאה אלף שנים מאז. אני יודע בדיוק כמה שליחות יש לי, כי אני כמובן יודע הכל. אבל אדרוש ספירה בכל זאת. כזה אני.
על השניה אפקוד להגיע למאלאקה, במסווה כמובן. אדרוש ממנה לרחרח בשבילי בחצרות הגבוהים, לראות מי בעמדת כוח נכון לעכשיו ומי בנסיגה. מי זקוק לעזרה, מי תווא בצע ומי מעוניין בנקמת דם.

על השליחה השלישית אפקוד את המשימה המורכבת מכולן, שכן היא דורשת מיומנות, תחכום וחדירה לעולם בני האדם.

אפקוד עליה לשנות את צורתה לאדם פשוט, ולשגר אותה לאחת מערי המסחר או ההימורים הגדולות ביותר. שם היא תצטרך לאסוף מעות באמצעות הימורים ומסחר.
משתשיג את הכסף הדרוש למשימה. תשכיר עשרות, ואם יש צורך ביותר מזה, אז גם יותר מזה. שילכו ויפיצו את השמועה. בהמשך אקווה שהשמועה תתפשט מעצמה, ולא רק באמצעות השליחים ששכרנו.

המסר שעל השליחים להפיץ הוא כדלקמן:
"הכוהנת הלבנה של זמארה, אלת האור והטוב, נמצאת שבויה בXXX ע"י כוהנת לבנה אחרת שעשתה עסקה עם אל הציד.
כעת, זמארה מבקשת מכל קוסם, לוחם, אביר או אדם שמוכשר להתמודד עם הסכנות להגיע אל המקום, לפלס דרך בין המכשולים, לחסל את הכוהנת המקולקלת ולחץ את הכוהנת הלבנה.
הקבוצה שתעשה זאת תזכה בחסדה של זמארה, בברכתה, בעושר עצום ובזכות להעמיד לכוהנת הלבנה צאצאים שימשיכו לשרת את זמארה.
במידה ויהיו נשים שיצליחו להשלים מסע זה, הן יקבלו את הרשות להצטרף למסדרה האישי של זמארה."
אדרוש מהשליחים להדגיש כי לא ניתן לעבור את המכשולים והסכנות לבד, וכי יש להגיע בקבוצות על מנת לשרוד.

XXX- מקום מיוחד שהשליחה שלי תכין באמצעות עזרה ממני במידה ואכן תזדקק לו. המקום יהיה ממוקם במקום שקשה להגיע אליו, ושיש מלכודות ויצורים קסומים שמגנים עליו. מקום הררי הוא עדיף.

כעת אשלח את השליחה שלי לחטוף אישה צעירה, להרדים אותה ולכלוא אותה בXXX. כעת יהיה עליה להמתין שקבוצה חזקה יצליחו לפלס את דרכם ולהציל את ה"כוהנת".
משיגיעו לשם, השליחה שלי תחשוף את כל המסע כתרמית ותציע להם להצטרף אלי, הלממורה, ארכיון הידע והזיכרון(נשמיט את המילה טירוף).
על מנת לשרת אותי, ולזכות בידע נצחי ובכוח על אנושי, על האדם האינדיבידואלי שמעוניין בכך להרוג את כל חברי הצוות שלו.

במידה ואדם כלשהו אכן יצליח לעשות זאת, אשלח לשם אווטר ואמנה אותו כצ'מפיון שלי.
במקרה ולא, פשוט אדרוש מהשליחה שלי להשמיד את הקבוצה ולהמתין לקבוצה הבאה.
יש לי זמן.

Image
nav566
אמור זה שם של חתול
מנהל

משתמש מספר: 25,471

כרטיס דאטא (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 23/09/2016 ב- 15:39:34 תגובה עם ציטוט  דווח

אהבתי את הדמות.

'הא! בני התמותה האלה מגזימים טיפה. המין האנושי נתלה בעיקר בכוח המספרי העצום שלו. עלי למוטט את היתרון הזה.
מגפות אף פעם לא היו הדרך המועדפת עלי, אבל אני לא מסוגל להפעיל מספיק כוח בעולם בני האדם. לכן אין ברירה.
עלי ליצור איזושהי מחלה שתתפשט באוויר ותעקר את בני האדם. תמנע מהם להתרבות. לאט לאט, מספרם יקטן באופן שיאפשר לי לנצח. ממלכת בני האנוש תיפול באופן סופי!
'

אני מנסה למצוא דרך ליצור מגפה שמעקרת את האנשים. אני מניח שלבדי אני לא יכול לעשות משהו כזה. זה פשוט לא תחום ההתמחות שלי.
אז אני אסע למאלאקאה. ההופעה שלי שם אחרי אלפי שנים תעורר מהומה גדולה. אני אנצל את תשומת הלב כדי למצוא אדם שיוכל ליצור לי את הנגיף הזה.

בזמן שלא אהיה, אני אציב את אבירי הכסף לשמור על הסדר בממלכה שלי. בינתיים בני האדם יאלצו לחכות. אני שולח פקודה לכל המפקדים לסגת מעולם בני האדם.

כשאהיה במאלאקאה, כוחותי ירדו בהרבה. לכן אני אשמר מכל משמר, ואביא איתי את הרדופים שישמשו ככוח הפרטי שלי בזמן הביקור.

באותו זמן אני מפעיל כמה מרגלים שיבדקו את תוכניותיהם של הארכיונים האחרים. מי יודע מה הם יעשו. אני לא רוצה שהם יפריעו לתוכניות שלי.

יצא פרק41! מהרו וצפו!
Hector
?Gutsy, aren't you
לוחם אור

הודעהנשלח: 23/09/2016 ב- 23:04:07 תגובה עם ציטוט  דווח

"המממ, השגרה הזאת בהחלט משעממת אותי", חשבתי לעצמי כששכבתי על הסלע בחוסר מעש.
"בטח יש דרך שבאמצעותה אוכל "לתבל" קצת את השעמום הזה".
"הממ.... רעיון מופלא עלה כרגע בראשי", חשבתי לעצמי כשחיוך רחב נוצר על שפתיי.

אני אשלח את הסאטירים שלי(כשהם מחופשים לבני אדם,הרי בכל זאת אני מומחה בהתגנבות) להסתובב בערים השונות ברחבי העולם,בחיפוש אחר מידע שאולי יהיה שימושי בשבילי,כמובן שהם יצטרכו לנסות להשיג את המידע בכל דרך אפשרית(לדוגמה לגנוב זהב מאנשים בעולם) כדי לסחור בשביל המידע . "בכל זאת,כסף מסובב את העולם,האהאהאהא!" גיחכתי לעצמי כשאני ממשיך להסתובב בעולמי.

בינתיים אני אשלח סאטיר אחר למצוא עיר שלידה יש יער גדול, בתוך היער הוא יבנה מזבח, שיהיה מורכב מאבן גרניט אפורה,שעליה גדל קצת טחב. בנוסף לכך אני גם אשלח סאטירים מרגלים לאותה עיר,בשביל לסרוק את המקום ולראות האם יש דבר מה שיהיה חיוני לדעת.

"בינתיים אני אהנה בעצמי קצת", חשבתי לעצמי כשאני משתגר למאלאקה,בשביל להתעדכן בכל הדברים אשר מתרחשים שם ואנסה לראות מה הולך בעיר הזהב בכל דרך שאמצא לנכון, בין אם זה להיעלם בשביל להתגנב למקומות מסוימים/לצוטט בשביל לדלות מידע או להשתמש במפתח הגולגלות בשביל לפתוח כל דלת בשבילי,בנוסף אני גם אלך לאחד מהברים המוכרים בשביל קצת שתייה.

חייב לציין שהדמות מרהיבה בהחלט,וכל הפירוט בהחלט נותן תחושה יותר טובה לאטמוספרה של המשחק מחייך .

Image
Gregory House
הדוש
קטגור

הודעהנשלח: 24/09/2016 ב- 21:33:09 תגובה עם ציטוט  דווח

כתבתם כאן קורות חיים מלאות (ובכן, קובינונו כתב)
תעשו את התגובות שלכם יותר... ממוקדות סיטואציה, במקום לכתוב דברים כל כך כלליים להבא.
מבסוט על התגובות המהירות אגב!

קובי:
יש כמה בעיות די רציניות בתגובה שלך, אז אני אשנה אותה טיפה...
- - - -
המשכת באותו כיוון ללא יעד ברור, שוקל את צעדיך הבאים.
אומנם הגיע הזמן לחזור לפוליטיקה הארכיונית? שנים שלא תקשרת עם בני מינך. הייתה לך כת תחת שמך של אנשים שרצו לדעת מידיעותיך, מעטים מהם שרדו את אשר ביקשו.
העולם המקורי...
הרמת את כף ידך כלפי מעלה ובמחווה יחידה שלוש שליחות ירדו מן הצללים.
לא טרחת אפילו להביט בהן והמשכת ללכת, יש לך דברים יותר חשובים לעשות בכנות...
"ספרי לי את סה"כ השליחות הזמינות" זרקת בכלליות. כאשר מדובר ביצורים זהים שכאלה לא היה צורך לחלק פקודות אינדיבידואליות ונפרדות, הרי יש להן את אותם הכישורים ממילא, אז סביר להניח שאחת פשוט תתפנה למשימה הזאת כברירת מחדל.
ואכן, אבחת כנפיים נשמעה והיא לא הייתה עוד.
חשבת תחילה להוריד את אחת משפחותיך למאלאקאה, אבל ידעת מיד שהתחבולה תיכשל - היא תאותר באופן מיידי, וקיים איסור על כניסה של יצורים בלתי-ארכיוניים למאלאקאה, למעט יוצאי דופן מסוימים - יש תהליך בירוקרטי שלם בהבאת נתינים למאלאקאה, אולם כנראה שתוכל לדלג מעל רובו בקלות בהתחשב בנסיבותיך, וזה לא שמעולם לא הברחת שליחות למאלאקאה.
אחרי הכל, עדיף לבקש סליחה מאשר לבקש רשות.
"לכי למאלאקאה" אמרת, ואחת אכן הלכה, זה השאיר אותך עם...
"תחדרי לאחת מהערים המרכזיות של בני האדם ותאספי כסף אנושי" אמרת, יכולת כמובן לשדוד את הכסף הנ"ל באמצעות כוחותיך, אבל לא התחשק לך משום מה "תחטפי דמות ידועה כלשהי ומסרי אותה לאחד ממזבחי הכת שלי. תתחפשי לדמות הנ"ל ותפיצי שמועה שהיא נעלמה ולמיקום המשוער שבה היא נמצאת, תתאמי עם הכת מיקום הפלה ותתגלי שם בתור אותה הדמות. תחשפי את עצמך ומסרי את דברי - כי הלממורה מחפש אלוף, והמעוניין לשרת תחתיו יצטרך לשחוט את ההמונים מסביב, פן ישחטו הם בעצמם."
והשלישית עזבה.
הבטת בשמיים הירוקים, תהית עד כמה האירוע הנ"ל יעלה למדיה האנושית. שיערת שמספיק, העובדה שאתה מחפש אלוף תעלה גם אם השליחה תיכשל בשלב הסופי, כך שהכל טוב.
אחרי הכל, הקורבן שנזהר מדמות אחת עלול להיתקל באחרת ניצבת מאחורי גבו.
"22,537" שמעת קול מעודן לוחש, ידעת כי זאת הייתה השליחה שלך מהקול היפיפה לאותה מכשפה מכוערת.
מה עכשיו?

עוגיה:
הערות: דיבור זה " מחשוב זה '
דוגמה: 'אני שונא אבטיחים' חשבתי לעצמי. "אני שונא אבטיחים" אומר. כנ"ל לגבי ציטוט בתוך ציטוט: "ומה בדיוק 'המאכלים' האלה יכולים לעשות עבורי?" אשאל.
וגם רווח אחרי פסיק.
כהערת צד, היה נחמד אם היית שם קצת יותר מחשבה מאחורי התגובות שלך.
- - - - - - -
השגרה מאסה עליך בהחלט, כן כן...
התחלת להתמתח במקום, לא כי היית צריך, אלא מתוך הרגל עצלני כלשהו שסיגלת לעצמך משום מה.
טוב, הגיע הזמן לפלפל קצת את העניינים, חיוך נועז עלה על שפתיך, עיניך נצצו בשובבות ילדותית.
עשרה סאטירים הגיעו לצידך מיד, מתרפסים וכנועים.
"לכו לעולם בני האדם ותאספו לי מידע על העולם הזה." אמרת "אה, ושימו מכנסיים, חולצה וכובע. טה טה"
פתאום חולצות הופיעו על גבי הסאטירים המבולבלים ומכנסיים לרגליהם, כמה מהם ממש נפלו בגלל זה, אבל שיגרת אותם לפני שהספקת להתחיל לצחוק.
כחכחת בגרונך, עוד שלושה סאטירים הופיעו.
הסתובבת בצורה דרמטית והצבעת על אחד מהם.
"אתה! תמצא איזה עיר ליד יער ותבנה לי שם מזבח!"
הסאטירים בהו בך, מופתעים והמומים. העלמת אחד מהם כי לא הרגשת שהסיטואציה מתקדמת. עמדת להסתובב וללכת שלפתע נזכרת בעוד משהו.
"אה, ותסרקו לי את העיר הזאת גם אתם"
חולצות, מכנסיים, כובעים, והם נעלמו גם כן.
באפקט דרמטי של רוח ועשב נעלמת מעולמך והופעת ברחבת עין הדוכס של מאלאקאה, שהיית עמדת נחיתה לארכיונים שלא נחשבו מספיק 'חזקים' כדי להגיע לעמדות נחיתה יותר גבוהות.
מבחינה פוליטית, עמדות הנחיתה שידרו את סה"כ הכוח שנדרש כדי לנחות בהם. מדובר היה במקומות גאוגרפיים ותו לא, אבל עבור יצורים מלאי גאווה כמו ארכיונים 'הכוח' וה-'מעמד' שהם יכלו להפגין אפילו במחוות פשוטות כמו טלפורטציה היה 'הכל'.
היית די בטוח שבערך לאף אחד אין מושג כמה אתה חזק באמת, בהתחשב בזה שלא היית באמת כל כך מכובד בקהילה מלכתחילה.
הכנסת ידיים לכיסים של מכנסי העור שלך והתהלכת.
מאלאקאה הייתה עצומה, היית יכול ללכת שנה שלמה ללא הפסקה בכיוון אחד, בקו ישר, ולא לחצות אותה מצד לצד. טוב נו, בשביל זה המציאו את הטלפורטציה.
ירדת לבר המועדף עליך, שהיה אחד המקומות הבודדים שלא היית מוחרם מהם (או שלא נתנו לך בהם מבטים, לכל הפחות)
"יו" שמעת מהכניסה. הברמן, דדלוס דיגל, אמר. דדלוס היה דמוי אדם, אך ראשו היה גולגולת בוערת, הוא היה לבוש בבגדי משרת-מלצר קלאסיים ושטף בדיוק כוס.
"תרביץ לי אחת" אמרת לו וקרסת על אחד השרפרפים. דדלוס גיחך, הפך את הכוס פעמיים, והושיט לך אותה, עכשיו היה בה משקה. אפילו אתה לא ידעת איך הוא עושה את הטריק הזה.
עמדת לשלם (או להתמקח על תשלום) אבל הוא נופף בידו בביטול.
"זה בחינם, אם לא אז אתה תסחוט את זה ממני או תפרוץ למחסן שלי עם המפתח המקולל הזה שלך" הוא אמר בעייפות, שמת לב עכשיו שהמקום ריק.
קשה בעסקים?

נאב:
האומנם יכול להיות שבני האדם נתלו בכוחם כמספר גדול לפעול? להפריד ולכבוש, שיטה טובה בסה"כ, וגם ברת ביצוע.
ממ...
טוב, לבינתיים אולי כדאי שתתאחד עם בני האדם שלך. מי יודע, אולי יש שם מישהו שיכול לסייע לך עם זה?
הופעת במאלאקה בשער מגדל הזהב בהבזק של להבות, מיד כל ראשי הנוכחים ברחבה הופנו אליך.
הכניסה למאלאקאה הייתה מחולקת למשלבים, כאשר כל אחד מהם דורש יותר 'כוח' מזה שממקום מתחתיו היררכית, אפשר להגיד.
אומנם מדובר בשיגור פשוט, אך עבור נסיכים ארכאיים במיוחד הדבר מעיד על כוח אישי רב. ידעת שהעובדה שנכנסת דרך שער שרק נסיכים ארכאיים בעלי מספיק עוצמה כדי לעבור בו הורגשה על ידי כל הסובבים אותך, גם מבלי להסתכל, זה פשוט היה *עד כדי כך* לא נפוץ ואולי אפילו... מרשים? בהחלט מרשים.
ירדת מהרחבה בצעדים כבדים ורועמים, הגלימה שלך מתנפנפת באופן הרואי מאחוריך, אשמדאי לצידך ומגן בלמורל על גבך.
לא היית מעז להשאיר אותם ללא בעלים, אף לוחם לא ישמוט נשקו, לא לחינם לכל הפחות.
כניסה לרודפים הייתה כעיקרון אסורה, אבל לא היססת להכניס אותם בכל זאת, עשרים מהם הקיפו אותך כיחידה פרטית משלך.
בקושי הספקת לחצות חמישה צעדים ומטאור סגול התרסק בקרקע, מתוכו יצאה דמות שלא ראית המוני שנים, לא מאז הנפילה של מאלאקאה, אפילו את השם לא הצלחת לשלוף.
"עצור! נקוב בשמך וציין למה הבאת את.. היצורים האלה איתך." הדמות הכריזה בטון סמכותי.
לנקוב בשמך? אפשרי שאחרי כל השנים שבהן נעדרת שכחו אותך לחלוטין? הרי אתה שכחת אותם...
זה בהחלט גרם לך לחשוב, אפילו נראה היה שקהל קטן פתאום התחיל להיווצר. ידעת שלכל הארכיונים יש יכולת טלפורטציה בתוך מאלאקאה כחוק, אבל זה היה פשוט מוגזם.

ButterCup כתב:

Toxicity כתב:

BarBar_ כתב:

The Mentalist כתב:
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:

Comrade Vlad כתב:

מחייך
Chelsea FC
לוחם כבוד
לוחם כבוד

הודעהנשלח: 26/09/2016 ב- 16:09:27 תגובה עם ציטוט  דווח

"לכי לעיסוקיך" אומר לה.
אבדוק אם יש דרך זריזה יותר לבדוק את המצב הפוליטי במאלאקאר מבלי להגיע לשם בעצמי. מי שולט במקום, מי מיוחס כרגע, מי נמצא בעמדת כוח.
אמתין לחדשות בנוגע לאלוף שלי ובנוגע לשליחה ששלחתי למאלאקאר, ואקווה שהיא לא תמות שם או משהו בסגנון.

בינתיים, אבקש מהשליחה שלי שבכדה"א לבדוק את מצב הכת שלי - כמה חברים יש בה, היכן הם פרוסים, מוקדי כוח, מנהיגים, תקציב וכו'.
נראה מה אפשר לעשות איתם.

Image
הצג הודעות קודמות:      
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה

עבור:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

Based on phpBB forums system