אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 Primal Conquest
 משחק תפקידים חדש מבית ישראל דושים ומקלחות בע"מ!
צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה
מחבר הודעה
nav566
אמור זה שם של חתול
מנהל

משתמש מספר: 25,471

מדליות: 51 (ראה עוד)
כרטיס דאטא (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 26/09/2016 ב- 21:01:10 תגובה עם ציטוט  דווח

"נו באמת? אני עוזב לאלף שנים ואף אחד לא זוכר אותי? בושה וחרפה! היצור הזה די חצוף. הוא לא רואה שאני ארכיון עליון?"

אני אומר לשומר השער "אני לא מאמין לזה. אם אתה לא זוכר אותי, כנראה אתה לא עושה את העבודה שלך טוב. קוראים לי קייזר. רקטון קייזר. קפצתי העירה."

אני אשאל אותו אם הוא מכיר מישהו במאלאקאה שמסוגל ליצור מגפות. הם אלים, מישהו שם בטוח יכול. אם הוא לא יודע אני מתחיל לחפש מידע במקומות אחרים. ומדבר עם כל איש קשר שעדיין יש לי שם.

אני מתעלם מהקהל לחלוטין. אם מישהו מתנהג באגרסיביות, אני שולח את הרודפים לטפל בו.

הרודפים נשארים איתי. אם השומר אומר לי במפורש להשאיר אותם בחוץ, אני אומר להם לחכות לי בחוץ.

אגב, בנוגע לסיפור של עוגייה, דדלוס דיגל זה לא הקוסם מהארי פוטר שמפיל את הכובע שלו כל הזמן?

יצא פרק41! מהרו וצפו!
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
Hector
?Gutsy, aren't you
מנהל

משתמש מספר: 28,972

כינוי קודם: נדב הפשוש 2#

Top10: מקום 7

מדליות: 45 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 2)

הודעהנשלח: 01/10/2016 ב- 12:00:09 תגובה עם ציטוט  דווח

אוקיי, אני אזכור את זה.

ולגבי חוסר מחשבה בתגובות, זה בגלל שאני די חדש למ"ת ברמה כזאת ואני די לא הייתי נעול על כיוון ספציפי בגלל רמת החופשיות שיש במשחק. אני מאמין שעם הזמן איכות התגובות שלי תשתפר.

אגב, יש מחשבה מסוימת מאחורי ההתמקדות שלי בעיר מסוימת, תוכל לראות זאת בתגובות הבאות שלי בקשר אליה. קורץ

'נראה שהמצב בהחלט לא טוב' חשבתי לעצמי.

"המצב בהחלט נהיה קשה,אה?" שאלתי את דדלוס כשאני לוקח לגימה מכוס השיכר שבידי.

אחרי שאשוחח קצת עם דדלוס אני אסתובב בבר, ואבחן אותו בחיפוש אחר משהו מעניין.

אחרי שאסיים את עיסוקיי בבר אסתובב עוד קצת במאלקה, ואחרי שהרגשתי שמיציתי את זמני שם אני אחזור

לאיסרגארד ואמתין לשובם של הסאטירים שלי.

Image
Gregory House
הדוש
קטגור

משתמש מספר: 20,113

מדליות: 115 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (8) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 06/10/2016 ב- 19:33:19 תגובה עם ציטוט  דווח

קובי:
"לכי לעיסוקיך" נפנפת אותה בעצלתיים, והיא נעלמה גם כן.
בינתיים חשבת מה קורה במאלאקאה, אין לך קשרים רבים מדי, בין היתר כי מעולם לא היית אהוד במיוחד.
הנפת יד אחת, והאוגמה אינפיניום הופיעה בין אצבעותיך הגרומות, הטלת את רצונך על הספר הארור וזה נפתח מיד, כתב עתיק נחרט בדפים עצמם כרעל מבצבץ.
הרגשת את הכוח של פריט העוצמה, האוגמה אינפיניום דרש הקרבה, תנאי, ובתמורה היה יכול להעניק מענה לכל שאלה. מידע על מאלאקאה עבורך יהווה משהו זניח מספיק כדי "לשלם" לחפץ העוצמה מעט. זה היה חלק מהטקס, כוח שאפילו אתה לא היית יכול לשבור, למרות שהאוגמה אינפיניום היה שלך מלכתחילה.
הספר נפתח, והיית צריך להזין לתוכו ידע על עצמך. הארכיונים ברובם התנשאו מעל כוחו של האוגמה אינפיניום, אז הוא היה רעב לידע עליהם במיוחד.
נוצה שחורה הופיעה בין המפרקים המרובים של ידך השנייה ושרבטת בכתיב. לאחר רגעי כתיבה ידנית ענן שחור התפשט סביבך וסביב הספר המהביל, הכתיב השתנה בזוהר אדמדם לכל תשובותיך.
ההיררכיה הפוליטית של מאלאקאה נפרסה בפניך, הנסיכים הארכאיים היו זכאים להרמת עמדה פוליטית, היו אופציות לבקשות שונות בנושאי מועצה ומייעצים, המערכת הפוליטית במאלאקאה השתנתה מאז שטרחת לבקר, אבל השליט נשאר אותו שליט עוד מימיה של מאלאקאה על העולם המקורי.
מלך הזהב, אברהם (איברהים) הארכיאגמון. עדיין עמד בתור הישות הפוליטית החזקה ביותר.
השם גרם לך לצקצק בלשונך בתיעוב.
לפני נפילתה של מאלאקאה אברהם ביקר במעבדה שלך, ולאחר שצפה במחקר שלך הכה אותך במו ידיו לכדי גסיסה תחת אותן טענות ל-"גסויותיך".
שנאת את אברהם, וידעת שאברהם בעצמו לא שוכח דבר. ככה שהוא כנראה שונא אותך גם כן.
אצבעותיך נכמרו על האוגמה אינפיניום, היית צריך לעשות משהו!
התיישבת על כס ספרים שחוריך שהרצת מראשך וחיכית למשהו, לכל דבר!
ובכל זאת שום דבר לא הגיע, לא אלוף, לא גיבור, כלום. רצית תשובות על הכת שלך, והשליחות שלך ידעו את זה מיד, הרצון שלך השתקף בשמיים העכורים של אפוקריפה, הכל יכלו לקרוא אותו.
עצמת את העין שלך, ידעת שהיו לך כמה כתות מפוזרות, כמה מאות משתתפים בלבד. היה לך מסדר מלומדים ששירת תחתיך וסיפקת לו מידיעותיך הנצחיות. כוחותיך היו מפוזרים בעולם, חלקם לא היו נאמנים מספיק כדי לחפש ולמצוא מה הלאה.
זעזוע חלף באפוקריפה, בן אנוש כלשהו נכנס לעולמך, משהו קמל, וידעתך שהשליחה שלך מתה. עושה רושם כי המהלך שהפעלת עם החטיפה הוביל להתקפה כנגד השליחה שלך, וזאת נשחטה מידיך. עושה רושם כי אחד מהם מצא דרך להסתנן לכאן.
היית יכול לאדות אותו מיד בחלקיק המחשבה, שכן זה היה עולמך, אבל סקרנות כלשהי עלתה בך.
אולי בכל זאת שווה לבדוק יותר?

עוגיה:
המהמת לעצמך. אכן קשה בעסקים.
לקחת לגימה מהשיכר.
"קשה בעסקים?" שאלת אותו, דיגל נאנח, להבותיו עולות בגיצים למעלה.
"אין לך מושג" הוא אמר "איזה נסיך ארכאי פלצני אחד החליט להגדיל את רשת החנויות שלו. מעולם לא הבנתי למה הם בכלל טורחים עם מאלאקאה, יש להם עולמות משלהם, מה הם צריכים לפתוח חנויות בעולם אחר?"
לא שדיגל ידע את זה כמובן, אבל אתה בעצמך היית נסיך ארכאי, וידעת כעובדה שנצחיות וכוח אינסופי היו משעממים, יכול להיות שהאתגר בכבישת הכלכלה העולמית לאורך הדורות הייתה אתגר שחלק מהנסיכים הארכאיים רצו לקחת לעצמם? אולי, לא באמת יכול לדעת.
ממילא בילית את רוב זמנך עם פשוטי העם, לרמה כזאת שהם חשבו שהיית משלהם.
אולי יש דרך לעזור לדיגל? מי יודע, אולי זה אפילו יהיה מהנה.
התרוממת מהמושב שלך, דיגל בחן אותך מבעד ללהבותיו, סקרן.
"אז מה יש לך מעניין לעשות?"
הוא נאנח, כנראה שהוא חשב שיש לך משהו ענייני ומעניין להגיד.
"לא הרבה כבר" הוא אמר, מאוכזב מעט "אתה יכול לשתות ולרקוד, לזה ולזה צריך חברה, ולשניהם אין אף אחת כזאת מלכתחילה, כמה חבל..."
מממ....
מה תעשה?

נאב:
כן, הוא כן.
- - - - - -
נחרת בבוז ובחנת את האדם שניצב מולך, החלוק העיד עליו כמעין קוסם, הראש שלו היה כגולגולת אשר נקודות צרות ואדומות ברקו במרכזה.
היה מדובר בנקרמונסר, אחד עוצמתי במיוחד לפי המראה. לא חשבת כי הוא היה שומר, אלא כי בגלל טבע כוחותיו הוא זיהה את הנוכחות של הרדופים שלך.
"אני לא מאמין לזה." אמרת בכבוד "אם אתה לא זוכר אותי, כנראה אתה לא עושה את העבודה שלך טוב. קוראים לי קייזר. רקטון קייזר. קפצתי העירה."
השלד האפל צמצם את עיניו.
"נסיך ארכאי, כמובן" הוא אמר, הקול שלו היה מהדהד ומסוכן. ידעת כי אתה ניצב בנוכחות נסיך ארכאי נוסף, שכן מתחם שער מגדל הזהב היה סגור לכל למעט החזקים מספיק להיכנס אליו.
העובדה שהוא טרח להניע את עצמו כל הדרך לכאן אומר לך שמשהו בנוכחות שלך העיר את תשומת ליבו. יכול להיות שאלו היו הרדופים בלבד, אבל יכול להיות שלא.
הזוהר האדום בעיניו התפשט מעט והוא הרים את זרוע השלד שלו, מיד חשת בתנועה מסוימת, משהו זע במרחב סביבך, הכוח של הנסיך הארכאי שמולך התפשט כענן סגול כמעט ובלתי נראה, ולפתע הרדופים שלך פשוט נמסו.
כוחותיו על המוות היו גדולים משלך, ולכן הוא מחק את הנשמות הרדופות מעל פני מאלאקאה בקלות ולצמיתות.
זה היה בהחלט העניין בסיטואציה הזאת, בלשון המעטה. אך הדבר הרגיז אותך - חשת את הזרוע שלך זזה לעבר אשמדאי במטרה ברורה לקצור את חייו של השוטה, כמלאך המוות אשר היית בשדה הקרב.
כקוסם ידעת שהוא לא היה עוצמתי כמותך בקרב ישיר, ולכן לא היה לך מה להסס.
אולם ידך הרפתה מעט, מוטב היה לא לעורר מערכה באמצע אזור כה טעון פוליטית, המה גם שהוא היה יכול להימלט בקלות חזרה לעולמו, כמו שאתה יכולת גם כן.
פיצוצים אדומים אור נוצרו סביבכם - הייתה לכם חברה.

ButterCup כתב:

אתה אסהול רציני, תשנה ת'גישה. תתחיל להיות בנאדם. תפסיק להיות פלוץ מתנשא ותמצא חיים הא?

Toxicity כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ, חולרע...

BarBar_ כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ. טפי, שיקסע.

The Mentalist כתב:
אם היה לי סקייפ הייתי מוחק אותך. ושם עליך בלוק.
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ יא חרא

Comrade Vlad כתב:
אתה ממש ילד זיין, תתבייש לך. מחקתי אותך מהסקייפ.

מחייך
nav566
אמור זה שם של חתול
מנהל

הודעהנשלח: 10/10/2016 ב- 09:26:02 תגובה עם ציטוט  דווח

'מה הולך כאן? מה השתנה מאז הפעם האחרונה שהייתי פה? טוב נו. בינתיים כדאי שנתכונן. עומדת להיות פה חבורה של אנשים, שסביר להניח שלא באו לתת לי שקים מלאים בזהב'.

אני מחכה שמשהו יקרה. אם מישהו מנסה לגעת בי או לכוון פעולה עוינת כלפי, אני אמהר לשסף אותו לשניים עם החרב שלי.
אחרי שהמהומה מסתיימת, אני אנסה לדבר עם הבחור ולהבין מי הוא והאם הוא יודע איפה אני משיג מגפות.

אני משקיע מעט אנרגיה כדי לשחזר את הרדופים בעולם שלי. לא כדאי לבזבז משרתים טובים ככה.
אני גם מנסה לברר מה השתנה באלף השנים האחרונות. מה הולך, מי נמצא פה, דברים כאלה.

יצא פרק41! מהרו וצפו!
Hector
?Gutsy, aren't you
מנהל

הודעהנשלח: 13/10/2016 ב- 20:08:24 תגובה עם ציטוט  דווח

'הממ,לכבוש את הכלכלה של מאלקה?, משימה די קלה בשביל סוחר ממולח כמוני..' חשבתי לעצמי.
'בנוסף נראה שתהיה תוצאה די מעניינת אם אצליח בכך'.

אני מניח שאפשר יהיה להשתמש ביכולות וב"קשרים" שלי בשביל להצליח לקחת נתח גדול מאוד מהמסחר במאלקה.
"הנה התשלום על השירות,אתה צריך את הכסף יותר ממני." אמרתי כשזרקתי לעבר הדלפק את התשלום.

בינתיים אני אלך לבדוק קצת על "המתחרים" ואשלח כמה מלובשי המסכות שלי לרגל אחריהם, ולדלות מידע הכרחי.
"עוד משימה לרשימה" צחקתי לעצמי כשהשתגרתי חזרה לאיסרגארד בשביל להמשיך לתכנן.

Image

נערך בפעם אחרונה על-ידי Hector בתאריך 21/10/2016 ב- 20:02:21, נערך בסך הכל 6 פעמים
Chelsea FC
לוחם כבוד
לוחם כבוד

משתמש מספר: 1,458

כינוי קודם: Chelsea fc

מדליות: 25 (ראה עוד)

הודעהנשלח: 14/10/2016 ב- 00:18:40 תגובה עם ציטוט  דווח

'בן אנוש, אה?'
מעניין מי הוא האדם האמיץ מספיק על מנת להיכנס לעולם הזה. האם זה אדם שתר אחרי ידע, או שמא..?

אגחך. אכין לו קבלת פנים קלה.
אשלח שני ספרנים להילחם נגד האנוש. במידה ויצליח לשרוד את ההתקפה ואפילו לשסע אותם, אז אצור השתקפות שלי שתשוחח עם האנוש. כמובן שלא אופיע בפניו באופן אישי.

קרדיט לדוד על הסוסה שלמטה
Image
Gregory House
הדוש
קטגור

משתמש מספר: 20,113

מדליות: 115 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (8) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 27/10/2016 ב- 20:03:19 תגובה עם ציטוט  דווח

או וואו, שכחתי מזה לגמרי
אבל ברצינות אנשים, תנו לי משהו לעבוד איתו דאמיט!

קובי:
תהית לעצמך מי הוא, ללא קשר לעובדה שהוא נכנס לכאן מלכתחילה.
זה כמעט גרם לך לתהות, אבל רק כמעט, כי אתה לא טועה ולא תוהה, אתה יודע.
במבט קליל מבעד למרחבים זיהית דמות, היה מדובר באדם מאוד זקן ושברירי למראה, לבוש בחלוק ארוך וחום, בפירוש לא לוחם.
ובכל זאת...
מהחשכה התגבשו להם הספרנים, עם אצבעותיהם השבריריות הן הסתערו על הזקן ותפסו אותו בקלות, נראה שהוא התפתל, צווח ומקרקר. צדקת, הוא בפירוש לא היה לוחם.
יכול להיות כי היה מאנשי הדעת?
האצבעות שלהן קשרו אותו, חונקות אותו באיטיות, אור נעלם מעיניו.
העובדה שהוא איכשהו הגיעה לאפוקריפה לא הייתה מרשימה בפני עצמה - השארת המוני שערים בעולם המקורי, פשוט מעטים היו אלה שרדפו אחריהם.
כמה...
מעניין...

עוגיה:
להשתלט ולנצח לא היה הסגנון שלך מעולם, חשבת לעצמך, אבל לנצח מהצללים...
ובכן, זה עניין אחר לגמרי!
הצד השובבי שבך התפרץ כלפי חוץ, סקרן, מה יקרה בהנחה ואכן תנצח, יכולת ממש לראות מול עינייך את הפרצופים שלהם! חעחע!
זה, כמובן, יאפשר לך להציב דומיננטיות משלך על מאלאקאה בעצמך, ולהתקדם בדרכך לניצחון על שאר הנסיכים הארכאים ועל בני האדם (שלא באמת שנאת, בניגוד לבערך כולם)
המהמת לעצמך בהיסח דעת, מהאוויר התגבשו כמה מטבעות שהטלת על הדלפק בעצלתיים, נראה היה שזה הפתיע את דדלוס, עד כמה שהיה אפשר לראות מבעד לראש עשוי להבות ועצם.
"קח את זה, אתה צריך את זה יותר ממני" מלמלת ולגמת את המשקה שלך בשלוק אחד סופי לפני שיצאת.
מתחת את הרצון שלך כלפי חוץ וקראת ללובשי המסכות, עבורך הם תמיד היו בהישג יד, לפני ששלחת אותם ברצונך לחקור הלאה. אומנם הם לא היו החשאיים שבנתינך, המסכות והגלימות הגרנדיוזיות העידו על כך כמובן, אבל היה להם מן הזריזות והקלילות הנדרשים עבור משימה שכזאת.
זה, וגם אף אחד לא באמת היה יכול לקשור אותם אליך. אחרי הכל, הם לא היו סאטיריים בטבעם.
אז מה הטוב?
עוד משימה אחת לרשימה, ובדיוק שנגמר לך הכוח למאלאקאה גם כן!
בתנועה אחת פשוטה הופעת בפלטפורמת השיגור בשער נמוך-הדרג שלך, ואז יצאת לאיסגמור.
באיזשהי רמה היה מדובר במקום אוטופי, אבל אחרי המוני שנים של אוטופיה התחיל לשעמם לך.
אולי תרד לעולם בני האדם בתחפושת? זה היה יכול להיות מעניין...
מי יודע, אולי הם פיתחו חוש הומור אחרי כל השנים האלה? חחח...

נאב:
משהו כאן היה שונה, באוויר עצמו שנשמת הרגשת דברים שלא הרגשת מעולם במאלאקאה.
כך או כך, זה היה יכול להמתין, קבלת הפנים שלך לא הייתה מלבבת במיוחד.
מהפיצוצים האדומים יצאו דמויות לבושות חלוקים אדומים, הם היו ממשרתיו האישיים של השליט של מאלאקאה, אברהם הארכיאגמון, העובדה שמשכת את תשומת הלב שלהם העידה על גל הדף פוליטי כלשהו על פני ההופעה שלך.
טוב, בדיעבד גם זה משהו, במיוחד שעכשיו היית בטוח שאברהם לא ירד מהכס, לא שציפית ממנו, הוא היה פשוט ברמה אחרת לחלוטין אפילו ממך.
שרשרות השתלשלו מהשרוולים של המשרתים, אדומי החלוק כך הם נקראו, מוכנים לרסן כל סיטואציה למקרה וזו תפרוץ.
אימפולסיבי, אם לא פראנוידי, מצידו של אברהם היית מוכרח לציין. מה שכן, יאמר לזכותם שהמבנה שלהם היה נכון מטבעו, בניגוד למה שהיית יכול לומר על הרדופים שלך.
נאנחת.
הנסיך הארכאי עשוי העצם שמולך חרחר ונעלם בהבזק, נראה היה שהוא לא רוצה שום דבר עם אדומי החלוק, לא שהיית יכול להאשים אותו. כאן במאלאקאה, אפילו אתה היית מתקשה להתמודד נגדם במלוא כוחך. המחשבה של אברהם הייתה גמישה יותר מדי, גם אם הוא יכול להעיף אותך מכאן, כנראה שהוא מרוכז מדי בדברים אחרים מכדי לעשות זאת עכשיו, מהסיבה הזאת אדומי החלוק מתפקדים כשליחי הרצון שלו ישירות.
היד שלך ירדה מהניצב של חרבך, למרות שכל האינסטינקטים שלך שאגו עליך אחרת, ופנית לעיר עצמה.
אדומי החלוק התפוגגו כלא היו, במהלך הרבה פחות גרנדיוזי ממה שהיית מצפה מהם.
המהמת לעצמך בטון לא מתחייב והבטת בכיכר שער מגדל הזהב עצמה. היה מדובר באזור מהמעמד הגבוה, כמו כמעט כל מאלאקאה, בתים גדולים במיוחד, רכבים משונים נעו. מאלאקאה לא ייצגה שינוי, היא הייתה גוף סטטי שפשוט הוקפא, ציוויליזציה שלפני שנים רבות אינספור הייתה לישות מתפתחת הייתה קפואה לחלוטין.
ובכל זאת, משהו כן הרגיש לך שונה.
מעין נוכחות בלתי מתפשרת באוויר עצמו גרמה לך לתהות למה, למרות שכמות הנסיכים הארכאים, או השווים להם, התדלדלה, עדיין הייתה כאן אווירה חזקה בדיוק כמו מקודם.
מבטים עפו לכיוונך מכל עבר, אבל חלקם אפילו לא היו מתרשמים! יכול להיות שהם שכחו מי היית? מי אתה עדיין?!
ראית את הקולוסיאום הזהוב הענקי במרחקים וחיוך סהרי התפרס, לחשוב שהמקום עדיין קיים, לא שציפית אחרת, המורשת שלך נחרטה שם בדם - של אויביך!
היית צריך יעד ספציפי, ארכיון מתועב ומטונף מספיק כדי להשריץ זיהומים שטטרוס בעצמו לא ידע, הצלחת לחשוב על כמה יצורים כאלה שנחרטו במוחך כלא פחות מעיוותי טבע, אבל לא ידעת היכן היית יכול למצוא אותם: במאלאקאה הישנה הם התרוצצו בביבים, שכן שגשוג מבחינתם היה הזוהמה עצמה, האם עליך לפנות לזוהמה, או שמא לנסות לדלות אותם משם? האם הם שם מלכתחילה?
מה תעשה עכשיו?

ButterCup כתב:

אתה אסהול רציני, תשנה ת'גישה. תתחיל להיות בנאדם. תפסיק להיות פלוץ מתנשא ותמצא חיים הא?

Toxicity כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ, חולרע...

BarBar_ כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ. טפי, שיקסע.

The Mentalist כתב:
אם היה לי סקייפ הייתי מוחק אותך. ושם עליך בלוק.
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ יא חרא

Comrade Vlad כתב:
אתה ממש ילד זיין, תתבייש לך. מחקתי אותך מהסקייפ.

מחייך
nav566
אמור זה שם של חתול
מנהל

הודעהנשלח: 12/11/2016 ב- 22:02:23 תגובה עם ציטוט  דווח

'אני צריך סיוע במשימה הזו. אני לא אוכל להסתדר כאן לבדי. המקום הזה גדול ואידיוטי מדי. עלי למצוא מורה דרך.'

אני מנסה למצוא אדם שיוכל להנחות אותי בעיר הארכיונים. אדם שיוכל להביא אותי למי שאני מחפש.
אם מישהו מתייחס אלי באופן עוין, אני אתעלם ממנו. אם הוא ממש יתקיף אותי, אני אקצוץ אותו לגזרים, ולעזאזל התוצאות.
אני שם עין למקרה שהזקיפים האדומים יופיעו שוב. הם ממש מריחים כמו צריות.
עלי גם למצוא דברים מעניינים על הדרך. אם אני מבחין במשהו שעלול לעניין אותי, אני נעצר להתבונן בו.

יצא פרק41! מהרו וצפו!
Hector
?Gutsy, aren't you
מנהל

הודעהנשלח: 19/11/2016 ב- 14:40:16 תגובה עם ציטוט  דווח

מצטער שלקח לי יותר מכמה ימים להגיב, כיתה יא' וזה.

'הממ, מעניין אם השתנה משהו שם למטה'

'אולי הגיע הזמן לערוך ביקור קטן,קצת בידור לעצמי לא יזיק.' חשבתי לעצמי כשחיוך התרחב על שפתיי.

אני יורד לי לעולם בני אדם ומתחבא ליד אחת מהדרכים המוכרות במקום רנדומלי בעולם(אך לא מקום רחוק מידי מהעיר שאליה שלחתי את משרתיי קודם לכן) ושם אחכה לאדם שיהיה חזק מספיק. כאשר אני מרגיש שאדם חזק מספיק שמתאים הולך להתקרב לאזור אני אצא לפני שהוא יגיע לאזור שבו אני נמצא ואזמן מינוטאור ש"יתקוף אותי" ואקרא לעזרה. אם אותו אדם יבוא לעזור לי ויחסל את המינוטאור אגלה לו את זהותי האמיתית ואנסה לשכנע אותו לשרת תחתי (אציע לו עושר,עוצמה,שלום,פתרון בעיות מסוימות וכו'). אם אותו אדם יתעלם ממני אשלח בו את המינוטאור(ואזמן עוד כמה במקרה הצורך) ואשאב את נשמתו(אם זה לא בדיוק עובד ככה אתה מוזמן להתעלם מחלק זה).

Image
הצג הודעות קודמות:      
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה

עבור:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

Based on phpBB forums system