אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 עליית הברברים - התחלנו!
 הסיפור החל
צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה
מחבר הודעה
ציטוס
לכל אחד כוח מיוחד
לוחם יהלוםמשתמש מספר: 25,430
הודעות: 19,136
מיקום: חירייה
כינוי קודם: סוס הפלא
קלאנים: צוות מפגשים,
צוות המוסקטרים
מדליות: 22 (ראה עוד)
כרטיס דאטא (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

  

הודעהנשלח: 26/01/2017 ב- 23:35:47 תגובה עם ציטוט  דווח

עליית הברברים!

רקע~

לפני שנים רבות מספור, בחלק לא זכור בהיסטוריה, היתה לה ממלכה.
האנשים האלו היו אבי היפנים הקדומים. הם חיו בכפרים על הרים גבוהים, גידלו צמחים, רעו כבשים, והכל התנהל בנחת ושלווה.
עד שאומת האש החליטה לתקוף לממלכה הזאת קראו ארטאצ'ק. ארטאצ'ק היתה ממלכה חזקה וידועה באסיה המזרחית הקדומה, וזה נגרם בשל דבר אחד ומרכזי.
באיים של ארטאצ'ק צמחו פרחי פלא. האגדה אמרה שרוחות האדמה יצרו אותם; הם זהרו בארבעה צבעים שונים, סגול, טורקיז, לבן ואדום, וצורתם היתה בצורת פעמונים חצי שקופים, קצת כמו מדוזות מיסטיות עם גבעולים.
הארטאצ'קים למדו מהר מאוד איך להשתמש בפרחים. הם הצליחו להפיק מהם כוחות קסם אדירים: הם גם גילו שכל צבע מסמל על יכולות קסם אחרות, ונתנו לכל אחד מהם שם.
כך האטראצ'קים הפכו ללוחמים מאגיים ולאמפרייה רבת עוצמה. היה קשה להביסם. אך עם זאת, הם היו שוחרי שלום, השתמשו בכוחם לטובה ודאגו לשמור על הפרחים ולהרבות אותם בקצב שתמיד ישאר מהם.
אבל לא כולם היו מרוצים. מעבר לאיים של אטראצ'ק, היתה יבשת ענקית. יבשת זאת נשלטה בידי שבטים ברבריים ופראיים, שחיו בין יערות ומדברות קפואים. לאנשים אלו לא היה אכפת מדבר, מלבד כוח ושחיתות.
הם ניסו לפלוש לאטארצ'ק, ולגנוב מהם את הפרחים אותם כל כך חמדו, אך הפסידו במהרה. הם ניסו שוב ושוב, עד שהחליטו להפסיק להתקיף את אטראצ'ק.
אך זה היה רק זמני. הם רקחו מזימה איך להפיל את אטראצ'ק ולהשיג את הפרחים בעלי הכוח העצום. הם החליטו לנקוט בדרך שונה, לא קרבית: הם שלחו לשם אדם חכם, שהתחזה לאטראצ'קי. איש זה פילג וסיכסך בין השליטים של אטראצ'ק. לא עבר הרבה סמן והממלכה התפרקה לארבע חלקים: שלושת השליטים הסגנים התפצלו מהמלך הראשי של אטראצ'ק, כל אחד לקח את זן הפרח שהיה שייך לו, ועזבו לחלקים אחרים בממלכה, ואטראצ'ק התפצלה לארבע. כך נחלשה אטראצ'ק קשות. זה מה שהברברים רצו. אך הם עדיין לא תקפו.
לאחר זמן מה, החליטו האטראצ'קים לחקור מעבר לים. הם מצאו אי קטן ויבשת גדולה: ביבשת היו אנשים ידידותיים ועשירים שהתחבבו במהרה על האטאצ'קים, ואלה התחילו לקיים סחר במהרה. האטראצ'קים כינו את המדינה "ארץ הזהב".
כשאטראצ'ק החלה להתעשר, המלך של אטראצ'ק נזכר בכוח שהיה לו פעם. פתאום הוא כעס, על המלכים שנפרדו ממנו והפכו למדינות נפרדות. הוא תהגעגע לראות את הכוחות של הפרחים האחרים ברחובות. הוא לא היה אותו אדם שוב. הוא תקף.
אך הוא הפסיד. וארץ הזהב עזבו אותו, כשראו כמה אלים נהיה. כלכלתה של אטראצ'ק ירדה במהרה והם חזרו להיות מדינה רגילה ככל המדינות. מלך אטראצ'ק הודח מהמלכות. אף מדינה כבר לא אהבה אותו. הוא הפסיד הכל.
טוב, לא לגמרי. במהלך המלחמה הוא הצליח לקחת פרט אחד של כל פרח מהפרחים האחרים. הוא נודה לגלות, והוא ברח אל האי הקטן שגולה על ידיו שנים בודדות קודם לכן. הוא הפך לתאב כוח ברמה בלתי רגילה. הוא ניסה לחלץ את הכוח גם משלושת פרחיו האחרים. הוא קיבל את הכוח, והפך לאדם הכי עוצמתי עלי אדמות: ארבעת כוחות הקסם נספגו בו. אך לא רק בו. הכוח התפרש על כל האי והפך אותו לאי קסום. הוא קרא לכוח החדש כוח הראן, ועל כן גם קרא לאי אי הראן.
אך הוא רצה גם לשלוט על ממלכה. הוא הפליג בסירה וחצה את מיצר אייסטרארו - ים הזהב, לארץ הברברים. בעוצמתו הענקית, הוא רצח את מלכם. הברברים העריצו את האדם המסתורי מאוד, מכיוון שלא ידעו מה מוצאו. הוא הפך למלכם החדש. ועכשיו התחשק לו לנקום בכמה ממלכות אחרות, שהוא מכיר מאוד מקרוב.


מפת העולם~

Image


איך המשחק יתנהל?~

אתם תבחרו מאיזו ממלכה אתם באים. הכוח שלכם יבוא בהתאם, כי לכל מדינה יש את הכוח שלה.
המשחק יתאר בעיקר את פלישת הברברים, שהם הרבה יותר עוצמתיים מפעם. עם המשחק גם תתפתח העלילה, שהיא תהיה יותר מורכבת מסתם להלחם בעם פולש. מתוכננת עלילה מגניבה. בכל כמה זמן תוכלו לפתח יכולת חדשה, שקשורה לנושא של הכוח שלכם.
אתם תתחילו בתור גחיילים שגויסו להלחם נגד הצבא הברברי הפולש.

ארבעת הממלכות והכוחות (הפרחים)~

לכל כוח יש חמישה תכונות בסיס, מהם אתם תבחרו שלוש. בהמשך תקבלו עוד שיחשפו בפניכם.
ישנם ארבעה ממלכות כנגד ארבעה כוחות. בואו נתחיל עם הכוחות.

הכוח האדום
הכוח הזה הוא קלאסי, והוא מתמקד בעיקר בלוחמה ובנשק.
תכונות הבסיס:
1. העצמת נשק אישי. כוח זה מוסיף לנשקך האישי (לכל שחקן יש נשק אישי) הילה אדומה, שהופכת אותו לעוצמתי פי שתיים מכוחו של הנשק המקורי. הכוח ישאר לכל המשחק.
2. העצמת לחימה. בכוח זה אפשר להשתמש כל יום, והוא פועל כל פעם למשך שעה. כשכוח זה מופעל, אתה נעטף בהילה אדומה ועוצמתך מוכפלת ב2.
3. להב אנרגייה. בכוח זה אפשר להשתמש חמש פעמים ביום, והוא מאפשר לך לירות חזיז אדום של אנרגייה מהנשק שלך. כשהירייה פוגעת במשהו, היא פוצעת/מנפצת אותו (במקרה של חפץ) טווחה הרחוק מועיל והיא מזיקה, אבל לא קטלנית. אם הנשק לא אצלך, הכוח לא יכול להתבצע.
4. ירייה קטלנית. בכוח זה אפשר להשתמש פעם אחת ביום, ואותה אתה יורה מידך. זאת ירייה גדולה ואדומה, שמתפוצצת בפגיעה.
5. הילת מגן. בכוח זה הגוף שלך נעטה במעטפת דקיקה וכמעט שקופה של ברקים אדומים, שעוזרים להגן עליך מפגיעה. הם לא מונעים לגמרי פגיעה, אך מרככים פגיעה ושיסוע קטלני עם חרב למשל, יואט ויהפוך רק לפצע עמוק. ניתן לשימוש פעם אחת ביום, ומשפיע לעשר דקות.

הכוח הלבן
כוח זה מתמקד בתנועה ויכולות מגוננות ואסטרטגיות.
1. אי מוחשיות. דמותך הופכת מטושטשת ומרצדת בלבן, והיא משפיעה עליך לעשר דקות והופכת אותך לבלתי מוחשי: כל דבר חודר מבחוץ יעבור דרכך (אם כי דברים שאתה מתכוון לגעת בהם אתה כן תוכל, נניח להחזיק חפץ מסוים) ניתן לשימוש פעם אחת ביום.
2. מהירות. כוח זה מכפיל את מהירות הריצה וההליכה שלך פי 2 (אך לא את מהירות הזריזות והתגובה שלך!) לעשר דקות.
3. זריזות. כוח זה מכפיל את מהירות הזריזות והתגובה שלך פי 2 (אך לא אתה המהירות הגעה שלך ממקום למקום!) לעשר דרות. ניתן לשימוש פעם ביום.
4. מגן. בכוח זה אתה יוצר מגן מאגי לבן שאתה יכול להחזיק וללכת איתו, והוא פועל כמו מגן אמיתי (כלומר, חוסם דברים עד שהם ניהיים מסיביים ועוצמתיים מדי) ומתפוגג לאחר חצי שעה.
5. בלתי נראות. כוח זה הופך אותך לבלתי נראה לשעה שלמה, אך הכוח מתפוגג מוקדם יותר אם אתה בפעילות עם הרבה מאמץ, כמו לחימה או ריצה.

הכוח הסגול
כוח זה מתמקד בחשיבה, בדימיון ובמיסטיות, בעיקר כשהם משפיעים על הסביבה.
1. העלמת חפץ. אתה מביט בחפץ, (לא עובד על יצורים חיים) ומעלים אותו לנצח. לא פועל על דברים שמוגנים בדרך קסם, או על דברים גדולים מדי, כמו ביניינים. ניתן לשימוש פעמיים ביום.
2. העלמת חי. אתה מביט ביצור חי, (לא עובד על חפצים) ומעלים אותו לשש דקות. לאחר מכן הוא יחזור מעט מבולבל. לא עובד על חי ואנשים רבי עותמה, למשל דרקונים. ניתן לשימוש פעמיים ביום.
3. הפנוט. אתה מביט ליצור בעיניים, אישוניו נעלמים והופכים לריק סגול, והוא יעשה כל שתאמר לחצי שעה. לא עובד על יצורים רבי עוצמה, כמו דרקונים. ניתן לשימוש פעם ביומיים.
4. השכחת זכרון זמנית. אתה תופס במישהו וגורם לזכרונו מהשבוע האחרון להשכח ליממה שלמה. ניתן לשימוש פעם ביומיים.
5. ירייה מיסטית. אתה מייצר כדור אנרגייה סגול, ויורה אותו. הכדור פוגע באוייב, או בכמה אוייבים צמודים, וגרום לשכלם להתערפל והם יהפכו למטושטשים ומבולבלים. ניתן לשימוש שלושה פעמים ביום.

הכוח הטורקיז
כוח זה פועל על הטבע והקסם.
1. מי אנרגייה. אתה נוגע במים ונוצרת בתוכם עננה ערפילית בצבע טורקיז, ומעתה אתה יכול לשלוט בהם (רק בחלקים הנגועים של המים, אלה שהתפשט לתוכם הגז הטורקיז) אתם יכול להרחיף אותם, לייבש אותם ולירות אותם. ניתן לשימוש בכל עת שיש מים.
2. עזרה מהטבע. אתה מסתכל בעיניים לחיה כלשהי, כל עוד היא לא מיסטית, ומתחבר אליה קוסמית. היא תעזור לך עד שהקסם יתפוגג, (אך היא לא מהופנטת!) לאחר שעה. ניתן לשימוש פעם ביומיים. לא עובד על צמחים.
3. ריפוי. אתה מייצר בועה קוסמית בצבע טורקיז בידך, אתה מרחיף אותה לפצע והפצע ירפא. ניתן לשימוש פעם ביום. במקרה של פציעות קשות, יעזור רק מעט. ניתן לשימוש על עצמך או על יצור אחר.
4. שינוי צורה. צורתך משתנת ואתה הופך לבעל חיים לבחירתך, כל עוד הוא לא מיסטי. אתה חוזר לצורתך הרגילה כשאתה בוחר, מקסימום יממה. ניתן לשימוש פעם בשלושה ימים.
5. מזג אוויר. ביכולתך לשנות את מזג האוויר ברדיוס קילומטר לכל מזג אוויר טבעי שתבחר, למשך שעה או פחות. ניתן לשימוש פעמיים ביום.

ממלכות~

(שווה להסתכל במפה המצורפת למעלה)

ממלכת ארטאצ'ק שולטת בכוח האדום, והיא הגדולה ביותר ושולטת באי המרכזי.

ממלכת הלאן שולטת בכוח הלבן, והיא המדינה שהכי שוחרת השלום מבין הארבעה. היא שולטת באי הרחב שמעל האי של ארטאצ'ק (האי הוקאידו)

ממלכת היימורן שולטת בכוח הסגול, והיא הפכה לקצת אפלה בשל תכונות הקסם שלה. עם זאת, החיים בה עדיין תקינים ורגילים. היא שולטת באי הארוך והצפוני ביותר (סאחלין)

ממלכת ביסאוס שולטת בכוח הטורקיז, וזאת המדינה הקטנה ביותר. זאת מדינת איים ממזרח להלאן, רוב תושביה הם דייגים וספנים.


הרשמה~


שם: שישמע יפני.
ממלכה: אחד מהממלכות שמניתי למעלה
תיאור הדמות: כללי, גם מראה וגם אישיות, מה שנראה לכם שכדאי לציין בתיאור הדמות שלכם
רקע: רקע.
כוח: אני יודע שהממלכה בבירור אומרת גם מה הכוח אבל בכל זאת תכתבו יעזור לי ויהפוך את זה למסודר יותר
3 תכונות: מהתכונות של הכוח שלכם. בהמשך יפתחו דברים נוספים.
עוד: אם אתם רוצים להוסיף משהו.
נשק ראשי: יהיה סינון בנשקים אם הם יעברו או לא יעברו. וכמובן אסור שיהיה קוסמי. נשק ראשי, למשל חרב או קשת.
נשק משנה: כנ"ל נשק ראשי, רק שזה נשק משני. שיהיה משני יותר, כמו סכיני הטלה או פגיון.

שם:
ממלכה:
תיאור הדמות:
רקע:
כוח:
3 תכונות:
נשק ראשי:
נשק משנה:

הרשמו, הולך להיות שווה מגניב

רשומים:
-
1. נאב החתיך
שם: טאקאשי הידרומה
ממלכה: היימורן
תיאור הדמות: טאקאשי הוא בחור בהיר בעל שיער שחור בעורב, צלקת מתחת לעין שמאל ועינים ירוקות. הוא אדם אכזרי ואדיש, שלא מראה רחמים, ומסוגל למעשים המרושעים והמתועבים ביותר.
רקע: כשטאקאשי היה ילד, והריו נהרגו בידי רוצח סדרתי בשם דאון פאצ'ינו. טאקאשי האבל ברח מפני הרוצח, והגיע למקום בו ישב מאסטר זקן בשם רוהן. רוהן המרושע לכד את הילד, אימן אותו בשימוש בכוח הסגול והפך אותו לשליט מוחות על חושי וחסר רחמים. טאקאשי חזר לכפר הולדתו, חיפש את דאון פאצ'ינו עד שמצא אותו, ואז רצח אותו בינויים מטורפים שנמשכו שלושה ימים. בסופו של דבר גופתו של דאון נמצאה מקובלת בתנוחה עוברית, כשהמוח מפוצץ לגזרים ונשפך מהאוזן.
כוח: סגול.
3 תכונות: השכחת זיכרון זמנית, הפנוט, העלמת חפץ.
נשק ראשי: שוט.
נשק משנה: קוקרי
-
2. אורי המחולל בכרמים
שם:שון קאמינאגה
ממלכה:היימורן
תיאור הדמות:בשנות ה20 לחייו,מתנשא לגובה של מטר שמונים ואחד, שיער חום שטאני ארוך-בינוני כזה, עיניים בצבע אפור.שון שקט ונראה אדיש מבחוץ אבל נחמד מבפנים, אך הוא לא יהסס להתנהג באכזריות.
רקע: אף אחד לא יודע על ארץ מוצאו המקורית של שון, אך יש את אלו שמניחים שמדובר בארטאצ'ק,בגלל כוחותיו. יום אחד הוא הופיע בהיימורן והציע את שירותיו בתור לוחם שכיר, שירותים שהתקבלו בברכה עקב כישורו הגדול עם נשקיו והבנתו בטקטיקה קרבית. הוא אפילו נלחם נגד הברברים בפלישה הראשונה שלהם לאזור, והשיג לעצמו את הכינוי "הצל" בגלל היכולת שלו להתגנב בקלות,והשימוש השקט אך קטלני בנשקיו.
כוח:אדום(שים לב שלו)
3 תכונות:העצמת נשק אישי,ירייה קטלנית, להב אנרגיה.
נשק ראשי:יומי(חץ וקשת יפני).
נשק משנה: זוג חרבות ח'ופש קצרות.
-
3. אופק הסלב
שם: היבארי קיויה
ממלכה: הלאן
תיאור הדמות: היבארי הוא באדאס, הוא נמצא לבד רוב הזמן ולא מוכן להיות בקרבה לאנשים אחרים, הוא שואף לשקט אבל כשיש מלחמה הוא נלחם בכל הכוח עם או בלי החברים שלו / הקבוצה שלו.
רקע: היבארי גדל בממלכת הלאן, הוא מאוד אהב בתור ילד קטן את השימוש בנשקים מיוחדים שלא כלכך הובאו לידי שימוש בתקופה שלאחר התפלגות הממלכות. הוא היה מאוד חברותי בעבר, אבל עקב הרצון לשלווה והמריבה שהייתה לו היבארי החל לשאוף לשקט, החל להיות לבד והתאמן הרבה מאוד זמן בשימוש בטונפות ובאזיקים.
כוח: הכוח הלבן
3 תכונות: מהירות , זריזות , בלתי נראות.
נשק ראשי: טונפות
נשק משנה: שרשראות
-

_________________


^


נערך בפעם אחרונה על-ידי ציטוס בתאריך 29/01/2017 ב- 17:41:39, נערך בסך הכל 14 פעמים
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש 
nav566
אמור זה שם של חתול
לוחם יהלוםמשתמש מספר: 25,471
הודעות: 12,462

מיקום: שם. לא, בכיוון השני. יותר שמאלה. עוד טיפה. שם.


מדליות: 51 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (6) (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

  

הודעהנשלח: 26/01/2017 ב- 23:43:08 תגובה עם ציטוט  דווח

שם: טאקאשי הידרומה
ממלכה: היימורן
תיאור הדמות: טאקאשי הוא בחור בהיר בעל שיער שחור בעורב, צלקת מתחת לעין שמאל ועינים ירוקות. הוא אדם אכזרי ואדיש, שלא מראה רחמים, ומסוגל למעשים המרושעים והמתועבים ביותר.
רקע: כשטאקאשי היה ילד, והריו נהרגו בידי רוצח סדרתי בשם דאון פאצ'ינו. טאקאשי האבל ברח מפני הרוצח, והגיע למקום בו ישב מאסטר זקן בשם רוהן. רוהן המרושע לכד את הילד, אימן אותו בשימוש בכוח הסגול והפך אותו לשליט מוחות על חושי וחסר רחמים. טאקאשי חזר לכפר הולדתו, חיפש את דאון פאצ'ינו עד שמצא אותו, ואז רצח אותו בינויים מטורפים שנמשכו שלושה ימים. בסופו של דבר גופתו של דאון נמצאה מקובלת בתנוחה עוברית, כשהמוח מפוצץ לגזרים ונשפך מהאוזן.
כוח: סגול.
3 תכונות: השכחת זיכרון זמנית, הפנוט, העלמת חפץ.
נשק ראשי: שוט.
נשק משנה: קוקרי

_________________
Image
http://lf2.co.il/forum/viewtopic.php?t=115632

יצא פרק41! מהרו וצפו!
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
Varia
Ore wa Ofek
מנהלמשתמש מספר: 20,358
הודעות: 23,362
מיקום: KEK
כינוי קודם: Impulse
קלאנים: צוות המוסקטרים
Top10: מקום 7מדליות: 30 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (8) (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

  

הודעהנשלח: 28/01/2017 ב- 19:13:43 תגובה עם ציטוט  דווח

שם: היבארי קיויה
ממלכה: הלאן
תיאור הדמות: היבארי הוא באדאס, הוא נמצא לבד רוב הזמן ולא מוכן להיות בקרבה לאנשים אחרים, הוא שואף לשקט אבל כשיש מלחמה הוא נלחם בכל הכוח עם או בלי החברים שלו / הקבוצה שלו.
רקע: היבארי גדל בממלכת הלאן, הוא מאוד אהב בתור ילד קטן את השימוש בנשקים מיוחדים שלא כלכך הובאו לידי שימוש בתקופה שלאחר התפלגות הממלכות. הוא היה מאוד חברותי בעבר, אבל עקב הרצון לשלווה והמריבה שהייתה לו היבארי החל לשאוף לשקט, החל להיות לבד והתאמן הרבה מאוד זמן בשימוש בטונפות ובאזיקים.
כוח: הכוח הלבן
3 תכונות: מהירות , זריזות , בלתי נראות.
נשק ראשי: טונפות
נשק משנה: אגרופן

_________________
Image


נערך בפעם אחרונה על-ידי Varia בתאריך 28/01/2017 ב- 19:44:12, נערך בסך הכל 4 פעמים
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
Mimir Stormbane
Whiterun is my city
מנהלמשתמש מספר: 28,972
הודעות: 10,244

כינוי קודם: Geralt Of Rivia

Top10: מקום 5מדליות: 46 (ראה עוד)
אוסקר לילה לבן (סך הכל: 2)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

  

הודעהנשלח: 28/01/2017 ב- 19:22:24 תגובה עם ציטוט  דווח

שם:שון קאמינאגה
ממלכה:היימורן
תיאור הדמות:בשנות ה20 לחייו,מתנשא לגובה של מטר שמונים ואחד, שיער חום שטאני ארוך-בינוני כזה, עיניים בצבע אפור.שון שקט ונראה אדיש מבחוץ אבל נחמד מבפנים, אך הוא לא יהסס להתנהג באכזריות.
רקע: אף אחד לא יודע על ארץ מוצאו המקורית של שון,אך יש את אלו שמניחים שמדובר בארטאצ'ק,בגלל כוחותיו. יום אחד הוא הופיע בהיימורן והציע את שירותיו בתור לוחם שכיר, שירותים שהתקבלו בברכה עקב כישורו הגדול עם נשקיו והבנתו בטקטיקה קרבית. הוא אפילו נלחם נגד הברברים בפלישה הראשונה שלהם לאזור, והשיג לעצמו את הכינוי "הצל" בגלל היכולת שלו להתגנב בקלות,והשימוש השקט אך קטלני בנשקיו.
כוח:אדום(שים לב שלו)
3 תכונות:העצמת נשק אישי,ירייה קטלנית, להב אנרגיה.
נשק ראשי:יומי(חץ וקשת יפני).
נשק משנה: זוג חרבות ח'ופש קצרות.בהצלחה לכולנו. צוחק

_________________
Image

MyAnimeList

נערך בפעם אחרונה על-ידי Mimir Stormbane בתאריך 28/01/2017 ב- 22:18:22, נערך בסך הכל 2 פעמים
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
ציטוס
לכל אחד כוח מיוחד
לוחם יהלוםמשתמש מספר: 25,430
הודעות: 19,136
מיקום: חירייה
כינוי קודם: סוס הפלא
קלאנים: צוות מפגשים,
צוות המוסקטרים
מדליות: 22 (ראה עוד)
כרטיס דאטא (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

  

הודעהנשלח: 28/01/2017 ב- 20:20:42 תגובה עם ציטוט  דווח

כולכם רשומים, נתחיל מחר או מחרתיים אם יקרה משהו מיוחד.
באמת הולך להיות שווה, ממליץ בחום להצטרף!

_________________


^
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש 
nav566
אמור זה שם של חתול
לוחם יהלוםמשתמש מספר: 25,471
הודעות: 12,462

מיקום: שם. לא, בכיוון השני. יותר שמאלה. עוד טיפה. שם.


מדליות: 51 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (6) (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

  

הודעהנשלח: 29/01/2017 ב- 12:03:30 תגובה עם ציטוט  דווח

יאללה אתה פותח?

_________________
Image
http://lf2.co.il/forum/viewtopic.php?t=115632

יצא פרק41! מהרו וצפו!
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
ציטוס
לכל אחד כוח מיוחד
לוחם יהלוםמשתמש מספר: 25,430
הודעות: 19,136
מיקום: חירייה
כינוי קודם: סוס הפלא
קלאנים: צוות מפגשים,
צוות המוסקטרים
מדליות: 22 (ראה עוד)
כרטיס דאטא (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

  

הודעהנשלח: 29/01/2017 ב- 12:04:47 תגובה עם ציטוט  דווח

התחלנו!
אפשר עוד להרשם עד שלוש וחצי בצהריים, היום.
נאב:

ספוילר: 


אורי:

ספוילר: 


אופק:

ספוילר: 

_________________


^
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש 
כוח הארטיק
Born to make history
לוחם טיטניוםמשתמש מספר: 24,320
הודעות: 18,629

מיקום: לכל ארטיק טעם מיוחד
כינוי קודם: אני נמוכה
קלאנים: צוות מפגשים
מדליות: 25 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 3)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

  

הודעהנשלח: 29/01/2017 ב- 12:15:56 תגובה עם ציטוט  דווח

ספוילר: 

_________________
vaas כתב:
כן, בואו עכשיו נעשה כל מה שאבישג אומרת, מה כבר יכול להשתבש?
מתבייש


ספוילר: 

צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
nav566
אמור זה שם של חתול
לוחם יהלוםמשתמש מספר: 25,471
הודעות: 12,462

מיקום: שם. לא, בכיוון השני. יותר שמאלה. עוד טיפה. שם.


מדליות: 51 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (6) (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

  

הודעהנשלח: 29/01/2017 ב- 12:44:19 תגובה עם ציטוט  דווח

ספוילר: 

_________________
Image
http://lf2.co.il/forum/viewtopic.php?t=115632

יצא פרק41! מהרו וצפו!
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
Mimir Stormbane
Whiterun is my city
מנהלמשתמש מספר: 28,972
הודעות: 10,244

כינוי קודם: Geralt Of Rivia

Top10: מקום 5מדליות: 46 (ראה עוד)
אוסקר לילה לבן (סך הכל: 2)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

  

הודעהנשלח: 30/01/2017 ב- 08:13:49 תגובה עם ציטוט  דווח

ספוילר: 

_________________
Image

MyAnimeList
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
ציטוס
לכל אחד כוח מיוחד
לוחם יהלוםמשתמש מספר: 25,430
הודעות: 19,136
מיקום: חירייה
כינוי קודם: סוס הפלא
קלאנים: צוות מפגשים,
צוות המוסקטרים
מדליות: 22 (ראה עוד)
כרטיס דאטא (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

  

הודעהנשלח: 30/01/2017 ב- 09:41:14 תגובה עם ציטוט  דווח

אבישג:

ספוילר: 


נאב:

ספוילר: 


אורי:

ספוילר: 

_________________


^
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש 
nav566
אמור זה שם של חתול
לוחם יהלוםמשתמש מספר: 25,471
הודעות: 12,462

מיקום: שם. לא, בכיוון השני. יותר שמאלה. עוד טיפה. שם.


מדליות: 51 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (6) (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

  

הודעהנשלח: 30/01/2017 ב- 10:21:59 תגובה עם ציטוט  דווח

ספוילר: 

_________________
Image
http://lf2.co.il/forum/viewtopic.php?t=115632

יצא פרק41! מהרו וצפו!
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
Varia
Ore wa Ofek
מנהלמשתמש מספר: 20,358
הודעות: 23,362
מיקום: KEK
כינוי קודם: Impulse
קלאנים: צוות המוסקטרים
Top10: מקום 7מדליות: 30 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (8) (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

  

הודעהנשלח: 31/01/2017 ב- 00:39:38 תגובה עם ציטוט  דווח

ספוילר: 

_________________
Image
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
Mimir Stormbane
Whiterun is my city
מנהלמשתמש מספר: 28,972
הודעות: 10,244

כינוי קודם: Geralt Of Rivia

Top10: מקום 5מדליות: 46 (ראה עוד)
אוסקר לילה לבן (סך הכל: 2)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

  

הודעהנשלח: 31/01/2017 ב- 00:46:05 תגובה עם ציטוט  דווח

ספוילר: 

_________________
Image

MyAnimeList
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
ציטוס
לכל אחד כוח מיוחד
לוחם יהלוםמשתמש מספר: 25,430
הודעות: 19,136
מיקום: חירייה
כינוי קודם: סוס הפלא
קלאנים: צוות מפגשים,
צוות המוסקטרים
מדליות: 22 (ראה עוד)
כרטיס דאטא (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

  

הודעהנשלח: 31/01/2017 ב- 11:04:04 תגובה עם ציטוט  דווח

נאב:

ספוילר: 


אופק:

ספוילר: 


אורי:

ספוילר: 

_________________


^
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש 
הצג הודעות קודמות:      
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה


 עבור:   
צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

Based on phpBB forums system