אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 קשה איתה (עוד קצת 17) צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה
מחבר הודעה
Kirigaya Kazuto
...Keep doing it
מנהל

משתמש מספר: 24,978

כינוי קודם: Comrade Benlulu
קלאנים: צוות מפגשים

מדליות: 4 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (5) (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 08/03/2017 ב- 21:43:29 תגובה עם ציטוט  דווח

אז בשלושה החודשים האחרונים, הספקתי להכיר מישהי שהתאהבתי בה, ואמרתי לה את זה מספר פעמים ולא ישר אחרי שהכרנו, בוא נגיד שהיא החליפה אותי במישהו אחר כרגע. תמיד אמרו לי שהיא מחליפה כל שבוע מישהו אחר, לא האמנתי כי מין הסתם אני מקשיב לצד של הבן אדם ולא זה שמרכל, אבל אקס שלה שהוא חבר סיפר לי שהיא מחליפה כל שבוע ולא הקשבתי לו, והיא אהבה את החבר הכי טוב שלי... שהיא פגעה בו והיום הוא שונא אותה, אבל לא מראה לה את זה כי היא פגעה בו והיא טוענת שאכפת לה ממנו. היום אני מוצא את עצמי במצב שאני לא יודע למה אני מאוהב, היו ימים טובים איתה... אבל אני רוצה לנתק קשר והיא לא ממש רוצה לנתק. אמרתי לה שאני רוצה לנתק קשר והיא פשוט התעלמה מזה והתנהגה כאילו הכל כרגיל, מה שהורג אותי זה שזה כואב בפנים מסיבה כל שהיא, כל פעם שאני רואה אותה עם מישהו אחר וזה משגע אותי זה לחץ בפנים, זה כאב מהלב. אני לא יודע למה אני מאוהב במישהי שאני אמור לשנוא אחרי שהיא פגעה בי בכל כך הרבה דרכים והיא טוענת שאני לא מכבד אותה. הייתי שם בשבילה כשהיא בכתה וחיבקתי אותה, וגם כשהיה לי קשה היא חיבקה אותי איזה חצי שעה, בגלל זה אני אומר ימים טובים. היום אנחנו כבר בקושי מדברים כבר לא כמו שהיינו, ניסיתי לברוח מזה בזה שאני אתנהג כאילו היא לא קיימת וחזרתי לאותה נקודה. כן אני יודע שבריחה היא לא התשובה, אבל הייתי חייב הפסקה לשניה מכל הכאבים והלחצים האלו כי זה מרסק את הלב בכל כך הרבה דרכים. היא נותנת לי יותר מידי חומר למחשבה מוזר

CEO-in-line
לוחם כסף

משתמש מספר: 29,416

כינוי קודם: Apollo

מדליות: 9 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 08/03/2017 ב- 21:52:56 תגובה עם ציטוט  דווח

תנתק לגמרי את הקשר אם אתה באמת רוצה בזאת, אל תשים פשוט על מה שהיא אומרת ואז כשתדע שניתקת יעבור זמן וזה יעבור לך.
האמת שזה יעבור יותר מהר אם היא תתנהג אליך לא הכי טוב ואז זה יפסיק לך אבל שתעשה את זה כבר אחרי שניתקת כל קשר.
או שפשוט תמצא ותכיר מישהי אחרת.
אלה נראים לי הדרכים היחידות וזה גם מה שאני בעצמי אהבתי אבל הסיפור קצת שונה אבל זה אמור לעזור אז בהצלחה מחייך
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
Kirigaya Kazuto
...Keep doing it
מנהל

הודעהנשלח: 08/03/2017 ב- 21:53:55 תגובה עם ציטוט  דווח

Apollo כתב:
תנתק לגמרי את הקשר אם אתה באמת רוצה בזאת, אל תשים פשוט על מה שהיא אומרת ואז כשתדע שניתקת יעבור זמן וזה יעבור לך.
האמת שזה יעבור יותר מהר אם היא תתנהג אליך לא הכי טוב ואז זה יפסיק לך אבל שתעשה את זה כבר אחרי שניתקת כל קשר.
אלה נראים לי הדרכים היחידות וזה גם מה שאני בעצמי אהבתי אבל הסיפור קצת שונה אבל זה אמור לעזור אז בהצלחה מחייך

השאלה אצלי שמעוררת בי עניין, זה אם היא תיפגע.
אני ממש רוצה לנתק איתה תקשר כי אני מרגיש חנוק מכל הכיוונים.

CEO-in-line
לוחם כסף

הודעהנשלח: 08/03/2017 ב- 21:55:17 תגובה עם ציטוט  דווח

OurDreams כתב:

השאלה אצלי שמעוררת בי עניין, זה אם היא תיפגע.
אני ממש רוצה לנתק איתה תקשר כי אני מרגיש חנוק מכל הכיוונים.

היא לא אמורה להיפגע אם היא לא מרגישה כלפיך משהו.
A.O Lonzo
:@
מנהל

משתמש מספר: 29,266
כינוי קודם: Fudoom
קלאנים: יריבי הליטל פייטר

מדליות: 1 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (1) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 08/03/2017 ב- 23:18:48 תגובה עם ציטוט  דווח

תשמור איתה עדיין על קשר על תקשיב למה שאחרים אומרים
כי זה אוליי יתפתח

Image
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש 
Jumin Han
CEO-in-line
לוחם כסף

הודעהנשלח: 08/03/2017 ב- 23:20:08 תגובה עם ציטוט  דווח

אחשלי הגבר כתב:
תשמור איתה עדיין על קשר על תקשיב למה שאחרים אומרים
כי זה אוליי יתפתח

אבל זה בעייתי בשבילו כי יש לו רגשות כלפיה אבל היא לא אוהבת אותו, בגלל זה הוא רוצה לנתק איתה קשר כי הוא מרגיש חנוק.
A.O Lonzo
:@
מנהל

משתמש מספר: 29,266
כינוי קודם: Fudoom
קלאנים: יריבי הליטל פייטר

מדליות: 1 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (1) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 08/03/2017 ב- 23:27:03 תגובה עם ציטוט  דווח

Apollo כתב:

אבל זה בעייתי בשבילו כי יש לו רגשות כלפיה אבל היא לא אוהבת אותו, בגלל זה הוא רוצה לנתק איתה קשר כי הוא מרגיש חנוק.

אז שמע אפולו צודק תנתק איתה אז תקשר כבר עדיף לך

Image
Pen Draig
זיין
לוחם קורמה

משתמש מספר: 17,856

כינוי קודם: אני דווקא לא נחמד

מדליות: 60 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 2)

הודעהנשלח: 08/03/2017 ב- 23:27:45 תגובה עם ציטוט  דווח

'תה אומר שהיא פגעה בך אבל אתה לא כותב מה היא עשתה
לא החזירה לך אהבה? אם כן אז תכלס זה מפגר לנתק קשר לגמרי על זה
אבל קודם כל אני רוצה לציין משהו - הכרת אותה לפני 3 חודשים. אתה לא התאהבת בה. אפילו לא קרוב. אתה דלוק עליה, I'll give you that, אבל מאוהב אתה לא.
וזה בסדר גם, זה יעבור.
אם באמת כואב לך להיות בקשר עם הקראש שלך - פשוט תנתק. תגיד לה "שמעי לא מתאים לי, מצטער". היא יודעת שיש לך רגשות אליה, בסופו של דבר היא כן תבין.
מצד שני ממה שאתה מספר עליה עם ה"היו ימים טובים" (ג'יזס, אתם מכירים 3 חודשים מה זה "היו ימים"), אתה באמת חושב שכדאי לך לנתק קשר עם בנאדם כזה?
כאילו אני מבין זה מבאס שהיא לא מרגישה כלפיך מה שאתה מרגיש, אבל אולי כדאי לשים את האגו בצד ולא לפספס אדם שאתה נהנה בחברתו בגלל זה?
המון אנשים בקשר עם אנשים שלא מחזירים רגשות אליהם. כן זה מבאס רצח, אבל ככה העולם עובד. אם תנתק קשר עם כל בת שתרגיש משהו כלפיה בסוף אתה תישאר בקשר רק עם אמא שלך עצוב

ברצינות, אין טעם מבחינתי לעשות כזה סיפור מקראש מסכן. זה יעבור. אתה תמצא בסוף מישהי יותר יפה ונחמדה וחכמה וגם היא לא תרגיש כלפיך מה שאתה תרגיש כלפיה ;-;
זה רק עניין של זמן
אבל 'תה עוד צעיר כל החיים לפניך מה אתה לוקח קשה מערכות יחסים של גיל 16

Image
ספוילר: 

Kirigaya Kazuto
...Keep doing it
מנהל

הודעהנשלח: 08/03/2017 ב- 23:44:02 תגובה עם ציטוט  דווח

Pen Draig כתב:
'תה אומר שהיא פגעה בך אבל אתה לא כותב מה היא עשתה
לא החזירה לך אהבה? אם כן אז תכלס זה מפגר לנתק קשר לגמרי על זה
אבל קודם כל אני רוצה לציין משהו - הכרת אותה לפני 3 חודשים. אתה לא התאהבת בה. אפילו לא קרוב. אתה דלוק עליה, I'll give you that, אבל מאוהב אתה לא.
וזה בסדר גם, זה יעבור.
אם באמת כואב לך להיות בקשר עם הקראש שלך - פשוט תנתק. תגיד לה "שמעי לא מתאים לי, מצטער". היא יודעת שיש לך רגשות אליה, בסופו של דבר היא כן תבין.
מצד שני ממה שאתה מספר עליה עם ה"היו ימים טובים" (ג'יזס, אתם מכירים 3 חודשים מה זה "היו ימים"), אתה באמת חושב שכדאי לך לנתק קשר עם בנאדם כזה?
כאילו אני מבין זה מבאס שהיא לא מרגישה כלפיך מה שאתה מרגיש, אבל אולי כדאי לשים את האגו בצד ולא לפספס אדם שאתה נהנה בחברתו בגלל זה?
המון אנשים בקשר עם אנשים שלא מחזירים רגשות אליהם. כן זה מבאס רצח, אבל ככה העולם עובד. אם תנתק קשר עם כל בת שתרגיש משהו כלפיה בסוף אתה תישאר בקשר רק עם אמא שלך עצוב

ברצינות, אין טעם מבחינתי לעשות כזה סיפור מקראש מסכן. זה יעבור. אתה תמצא בסוף מישהי יותר יפה ונחמדה וחכמה וגם היא לא תרגיש כלפיך מה שאתה תרגיש כלפיה ;-;
זה רק עניין של זמן
אבל 'תה עוד צעיר כל החיים לפניך מה אתה לוקח קשה מערכות יחסים של גיל 16

אם יש משהו שאני שונא זה קראשים, אני לא מחשיב את זה לקראש כי אני לא אוהב מישהי בגלל היופי שלה. וקרו לנו דברים שגרמו לי להתאהב וסבבה, גיל 16 אין דבר כזה אהבה וזה זמני. זה ידוע. אני ממש לא רוצה קשר איתה כי הבעיה שלה זה שהיא הפסיקה לדבר כמו פעם והגעתי למסקנה שזה נגמר וניסיתי להיות כאן ריאליסטי. בשלושה חודשים האלה קרו יותר מידי דברים שאפילו בשנה אני לא מספיק. השלמתי עם העובדה שהיא לא אוהבת בחזרה כבר מזמן, אז אין על זה ויכוח ויש לה זכות לעשות מה שהיא רוצה, כמו שלי יש הזדמנות לנתק קשר איתה ולא ששללת או משהו, פשוט מנסה להבהיר את הנקודה שלי כאן. וגם כשאני אומר לה "עזבי לא מתאים כל הקשר הזה, אני רוצה להתרחק/לנתק תקשר" היא פשוט מתעלמת מזה ומדברת כאילו לא קרה כלום וזה משהו שמפריע לי כי במקום למחוק אותה, אני מחכה לתשובה שלה.
ומה שהיא עשתה זה זילזלה בי, השפילה אותי וגם בגללה כמעט קיבלתי מכות מאיזה בן אדם בן 25.
ובקיצור נטשה אותי לסבול בשקט והיא המשיכה הלאה בכיף שלה, אבל אני לא מתרגש מזה כי זה זמני ואני יודע שלכל דבר יש סוף בסוף. אני רב עם ההורים שלי כל שני וחמישי כדי לשמור איתה על קשר והיא לא שמה ז*ן על זה כי לא ממש אכפת לה ותראה, זה פוגע כי כמה שאתה משתדל בשביל בן אדם שלא שווה את זה.

נערך בפעם אחרונה על-ידי Kirigaya Kazuto בתאריך 08/03/2017 ב- 23:48:19, נערך סך הכל פעם אחת
Jumin Han
CEO-in-line
לוחם כסף

הודעהנשלח: 08/03/2017 ב- 23:48:07 תגובה עם ציטוט  דווח

OurDreams כתב:

אם יש משהו שאני שונא זה קראשים, אני לא מחשיב את זה לקראש כי אני לא אוהב מישהי בגלל היופי שלה. וקרו לנו דברים שגרמו לי להתאהב וסבבה, גיל 16 אין דבר כזה אהבה וזה זמני. זה ידוע. אני ממש לא רוצה קשר איתה כי הבעיה שלה זה שהיא הפסיקה לדבר כמו פעם והגעתי למסקנה שזה נגמר וניסיתי להיות כאן ריאליסטי. בשלושה חודשים האלה קרו יותר מידי דברים שאפילו בשנה אני לא מספיק. השלמתי עם העובדה שהיא לא אוהבת בחזרה כבר מזמן, אז אין על זה ויכוח ויש לה זכות לעשות מה שהיא רוצה, כמו שלי יש הזדמנות לנתק קשר איתה ולא ששללת או משהו, פשוט מנסה להבהיר את הנקודה שלי כאן. וגם כשאני אומר לה "עזבי לא מתאים כל הקשר הזה, אני רוצה להתרחק/לנתק תקשר" היא פשוט מתעלמת מזה ומדברת כאילו לא קרה כלום וזה משהו שמפריע לי כי במקום למחוק אותה, אני מחכה לתשובה שלה.

תאזור אומץ בשביל למחוק אותה ולחסום כי גם ככה זה מפריע לך.
איך אתה מצפה שנצליח איכשהו לעזור לך דרך הפורום? הבעיה שאתה פשוט לא יכול למחוק אותה ובשביל זה כבר אנחנו צריכים לבוא ולעשות את העבודה בשבילך אם אתה לא יכול, אבל אנחנו לא יכולים.
אנחנו יכולים רק להגיד לך עד כמה היא "גרועה" ושאתה צריך לעשות את זה, כמו לחץ חברתי כזה שבסוף תמחק אותה.
זה למה שאתה מצפה?
Kirigaya Kazuto
...Keep doing it
מנהל

הודעהנשלח: 08/03/2017 ב- 23:49:15 תגובה עם ציטוט  דווח

Apollo כתב:

תאזור אומץ בשביל למחוק אותה ולחסום כי גם ככה זה מפריע לך.
איך אתה מצפה שנצליח איכשהו לעזור לך דרך הפורום? הבעיה שאתה פשוט לא יכול למחוק אותה ובשביל זה כבר אנחנו צריכים לבוא ולעשות את העבודה בשבילך אם אתה לא יכול, אבל אנחנו לא יכולים.
אנחנו יכולים רק להגיד לך עד כמה היא "גרועה" ושאתה צריך לעשות את זה, כמו לחץ חברתי כזה שבסוף תמחק אותה.
זה למה שאתה מצפה?

זה שונה מלחץ חברתי, כי אני זה שהולך לעשות את הבחירה ולא אחרים שיעשו בשבילי את הבחירה או יכריחו אותי.

CEO-in-line
לוחם כסף

הודעהנשלח: 08/03/2017 ב- 23:50:08 תגובה עם ציטוט  דווח

OurDreams כתב:

זה שונה מלחץ חברתי, כי אני זה שהולך לעשות את הבחירה ולא אחרים שיעשו בשבילי את הבחירה או יכריחו אותי.

אוקיי אבל המטרה של הפורום "דברים שבלב" זה לעזור.
איך אתה רוצה שנעזור לך? או שסתם כתבת את זה שנדע?
Kirigaya Kazuto
...Keep doing it
מנהל

הודעהנשלח: 08/03/2017 ב- 23:50:49 תגובה עם ציטוט  דווח

Apollo כתב:

אוקיי אבל המטרה של הפורום "דברים שבלב" זה לעזור.
איך אתה רוצה שנעזור לך? או שסתם כתבת את זה שנדע?

אני רוצה לדעת מה אתם הייתם עושים במקומי. אולי זה יכול לעזור.

CEO-in-line
לוחם כסף

הודעהנשלח: 08/03/2017 ב- 23:51:54 תגובה עם ציטוט  דווח

OurDreams כתב:

אני רוצה לדעת מה אתם הייתם עושים במקומי. אולי זה יכול לעזור.

אז כמו שכתבתי לך.

ציטוט:
Pen Draig
זיין
לוחם קורמה

משתמש מספר: 17,856

כינוי קודם: אני דווקא לא נחמד

מדליות: 60 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 2)

הודעהנשלח: 08/03/2017 ב- 23:52:45 תגובה עם ציטוט  דווח

OurDreams כתב:

אם יש משהו שאני שונא זה קראשים, אני לא מחשיב את זה לקראש כי אני לא אוהב מישהי בגלל היופי שלה.

אין שום קשר בין יופי לקראש. אתה יכול לקבל קראש פתאום גם על מישהי פצועה בגלל האופי שלה
מצד שני, אני בספק אם מי שאתה מדבר עליה מכוערת בעינייך
ציטוט:
וקרו לנו דברים שגרמו לי להתאהב וסבבה, גיל 16 אין דבר כזה אהבה וזה זמני. זה ידוע.

שוב, חושב שהמינוח של "להתאהב" הוא לא נכון בשביל הסיטואציה. התאהבות זה תהליך שלוקח הרבה יותר מ-3 חודשים.
ציטוט:
אני ממש לא רוצה קשר איתה כי הבעיה שלה זה שהיא הפסיקה לדבר כמו פעם והגעתי למסקנה שזה נגמר וניסיתי להיות כאן ריאליסטי. בשלושה חודשים האלה קרו יותר מידי דברים שאפילו בשנה אני לא מספיק. השלמתי עם העובדה שהיא לא אוהבת בחזרה כבר מזמן, אז אין על זה ויכוח ויש לה זכות לעשות מה שהיא רוצה, כמו שלי יש הזדמנות לנתק קשר איתה ולא ששללת או משהו, פשוט מנסה להבהיר את הנקודה שלי כאן. וגם כשאני אומר לה "עזבי לא מתאים כל הקשר הזה, אני רוצה להתרחק/לנתק תקשר" היא פשוט מתעלמת מזה ומדברת כאילו לא קרה כלום וזה משהו שמפריע לי כי במקום למחוק אותה, אני מחכה לתשובה שלה.

שמע אתה סותר את עצמך קצת כאן
"אני רוצה להתנתק ממנה" YET אתה נותן לה מקום לדין וחשבון.
החלטת שאתה מנתק קשר? זהו
תתעלם
אל תענה לה בכלל
אל תחכה לתשובות שלה
תגיד לה "לא מתאים" וזהו. ממשיכה לדבר איתך? צעק עליה שתעזוב אותך כבר.
לא נעים לא נעים, אבל וואלה, אם היא לא מכבדת את ההחלטה שלך למה שאתה תכבד אותה בחזרה? כאילו עקרונית על הקטע הזה.
תמחק אותה בפייסבוק, בסקייפ, בפלאפון, בוואטאבר שיש לכם היום אנלא יודע
וזהו
תתעלם
זה בהנחה ואתה באמת רוצה לנתק איתה קשר
מצד שני אני כן חושב שתשקול את העניין טוב, כי כשיום אחד יעבור לך (ויעבור לך, 'תה יודע את זה), לא בטוח שיהיה אפשרי לשקם את הקשר שהיה לכם.

Image
ספוילר: 

הצג הודעות קודמות:      
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה

עבור:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

Based on phpBB forums system