אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 סקר: אתם מעדיפים קרנות פנסיה או ביטוח מנהלים? צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה
מחבר הודעה
^^
סקס סמים ובריטני ספירס
לוחם מקוסקס

משתמש מספר: 11,587
כינוי קודם: מפיסטו

מדליות: 20 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 2)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 16/03/2017 ב- 11:51:56 תגובה עם ציטוט  דווח

ישראל השאלה הזאת מופנת בעיקר אליך

אמור זה שם של חתול
מנהל

משתמש מספר: 25,471

מדליות: 51 (ראה עוד)
כרטיס דאטא (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 16/03/2017 ב- 14:16:05 תגובה עם ציטוט  דווח

עדיף ביטוח מנהלים. בטווח הארוך, הוא פרקטית משלם על עצמו.

יצא פרק41! מהרו וצפו!
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
^^
סקס סמים ובריטני ספירס
לוחם מקוסקס

הודעהנשלח: 16/03/2017 ב- 14:27:13 תגובה עם ציטוט  דווח

nav566 כתב:
עדיף ביטוח מנהלים. בטווח הארוך, הוא פרקטית משלם על עצמו.

ראיתי עכשיו שפרקטית זה בערך אותו דבר אני לא מדבר על קופת גמל גם הפנסיה בטווח הארוך מאוד מרוויח לך הרבה כסף

אמור זה שם של חתול
מנהל

משתמש מספר: 25,471

מדליות: 51 (ראה עוד)
כרטיס דאטא (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 16/03/2017 ב- 15:09:29 תגובה עם ציטוט  דווח

^^ כתב:

ראיתי עכשיו שפרקטית זה בערך אותו דבר אני לא מדבר על קופת גמל גם הפנסיה בטווח הארוך מאוד מרוויח לך הרבה כסף

כן, אבל קרן פנסיה נתונה להרבה משתנים, אז היא די מגבילה אותך. עם ביטוח מנהלים יש לך הרבה יותר אפשרויות, כי הוא לא מאוד מושפע ממה שתעשה.

יצא פרק41! מהרו וצפו!
^^
סקס סמים ובריטני ספירס
לוחם מקוסקס

הודעהנשלח: 16/03/2017 ב- 15:30:24 תגובה עם ציטוט  דווח

nav566 כתב:

כן, אבל קרן פנסיה נתונה להרבה משתנים, אז היא די מגבילה אותך. עם ביטוח מנהלים יש לך הרבה יותר אפשרויות, כי הוא לא מאוד מושפע ממה שתעשה.

מגניב תודה

היפי ממשטרת אשלום
מנהל ראשי

משתמש מספר: 4

מדליות: 12 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 16/03/2017 ב- 16:35:12 תגובה עם ציטוט  דווח

מאחר ואני מנהל ראשי כמובן שאני מעדיף ביטוח מנהלים.
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש 
Gregory House
הדוש
קטגור

משתמש מספר: 20,113

מדליות: 115 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (8) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 16/03/2017 ב- 16:49:21 תגובה עם ציטוט  דווח

עדיף קרן השתלמות בניהול אישי (IRA) או אפילו קופת גמל.
אומנם זה השקעה לטווח בינוני בסה"כ, אבל כן אפשר לעבוד על זה לטווח הרחוק, וכדאי אפילו.

גם הטבת מס (ניהול עצמי בקרנות מחקות משמעותית יותר נמוך מהאלטרנטיבות, סוג-של עקיפת מס רווחי הון), גם שליטה ישירה על הנכסים (ללא גורם מקשר, מה שעושה את זה יותר זול) וגם הימנעות מכל מיני ביטוחים זולים ומוזרים.
אפרופו ביטוח מנהלים, אפרופו קרן פנסיה "של כולנו". פףףף.

לא מזמן נפתחה האופציה הזאת לשכירים, ככה שאם יש לך קרן פנסיה תמיר אותה לקופת גמל ואז לקרן השתלמות IRA בהקדם.

הניהול טיפה יותר אקטיבי, יש לך צורך לאזן את התיק בערך פעם ברבעון, אבל זה הכלי הכי זול להגדלת הון ובנייתו.
כי השקעה במדדים מחקים מנצחת אינפלציה ומטיבה עם מס, ולמרות שיש עוד כלים שעושים את זה (לדוגמא, פוליסות ביטוח) הם דורשים עד פי 33 (!!!) יותר כסף מהרווחים שלך בתור "דמי ניהול" וביטוחים נוספים.

לבנק גם יש את השטויות שלו אז איתם בכלל עדיף לך לא להתעסק, עאלק דמי אחזקה 0.2% על זה שהספח מקודד אצלם במחשב.

עכשיו זה הקאטץ' האמיתי כאן: בקרן עצמית IRA אפשר להרכיב תיק שיביא לך החזרים, אחרי מס, של 6 אחוז.
קרנות כמו S&P 500 מביאות החזר קבוע 5.7, אבל הן יחסית תנודתיות עם תקופות שפל די ארוכות, אז שווה לאזן את התיק כדי ליצור משהו יותר יציב.
קיצור כן, בוא נגיד שנייה 6%, והיות ואינפלציה גדלה בקצב של 2% בשנה אז זה די טוב עבורנו.

מהנקודה הזאת והילך אני הולך להתייחס למתן ההייטקיסט שמעולם לא התחתן או הקים משפחה (לצורך הדוגמה)
מתן הייטקיסט הוטשוט שעושה נטו של 20 אלף שקל בחודש ועושה עוד כמה עבודות תכנות מזדמנות באינטרנט או אפליקציות או וואטאבר לכדי הון כולל של 22 אלף ש"ח מדי חודש נטו.
15 אלף מתוכם אתה משקיע בחודש החל מגיל 25 (אחרי תואר) ועד גיל 40 (שהבוס בהייטק יגיד לך שאתה זקן מדי ותפוטר סופית)

לפי המחשבון הזה, לאחר אותן 15 שנים יהיה לך 1,202,219.11$ כולל איזוני תיק ומיסים.
שזה בייסיקלי אומר שתהיה מליונר (או מולטי מליונר, בשקלים) בגיל 40 בלי לעשות משהו מדהים או מופלא, שזה חמוד.
עכשיו היופי כאן הוא שתמשיך לקבל החזרים של 5-7 אחוז בממוצע מדי שנה והתיק יגדל בלי שתצטרך לעבוד עליו.

במילים פשוטות יותר, אם תפדה 3 אחוז מהתיק שלך (מה שעדיין יאפשר לו לנצח אינפלציה ברוב המקרים) מדי שנה, ותשלם מס 25% על רווחי הון, בתיאוריה תוכל לפרוש משוק העבודה לצמיתות עם 8.6 אלף ש"ח מדי חודש לחיות עליהם, כאשר המספר הזה יגדל עם אינפלציה ולא יאבד מהערך שלו.
היות ואתה עדיין תנצח אינפלציה, אתה לא תתחיל לאבד כסף בכמה עשרות שנים הקרובות, והתיק בכיף יכול להחזיק מאה שנה או יותר ככה.
סיכון מחושב מה נקרא.

השקעה ארוכת טווח במסלולים עם מינימום מס עליהם (מסתכל עליכן, פוליסות ביטוח), ללא תנודתיות מוקצנת או פדיה שאתה לא מעוניין בה(האמהאמפנסיותהאמהאמ) ללא תתי-סעיפים וביטוחים שאתה לא צריך (ביטוח מנהלים לצורך העניין) זאת הדרך היחידה שלך להגיע לחירות כלכלית לפני שאתה בן 67 ועם רגל בקבר בלי לעשות משהו יוצא דופן.

TRUE STORY.

כמובן שאם תתחתן ותביא ילדים ושיט זה יהיה שונה, אבל אני מאמין שאם אישתך תוכל לשים 5,000 שקלים נוספים מדי חודש בעצמה ותימנע מלהביא 4 ילדים או יותר לעולם (ברצינות, אל תשריץ ילדים שאתה לא יכול לממן ולחסוך להם ובגללם) או להתגרש (עדיף להיות ידועים בציבור מאשר להתחתן, בכנות), אז תגיע לפחות או יותר אותן תוצאות בכ"מ.

CHEERS

נ.ב: החיסרון פה הוא שאתה אשכרה תצטרך ללמוד איך להשקיע את הכסף שלך בעצמך, שזה אומנם לא קשה (אתה יכול לקרוא 2-5 ספרים בנושא ואתה מסודר) אבל המון נרתעים מזה.

ButterCup כתב:

אתה אסהול רציני, תשנה ת'גישה. תתחיל להיות בנאדם. תפסיק להיות פלוץ מתנשא ותמצא חיים הא?

Toxicity כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ, חולרע...

BarBar_ כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ. טפי, שיקסע.

The Mentalist כתב:
אם היה לי סקייפ הייתי מוחק אותך. ושם עליך בלוק.
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ יא חרא

Comrade Vlad כתב:
אתה ממש ילד זיין, תתבייש לך. מחקתי אותך מהסקייפ.

מחייך
^^
סקס סמים ובריטני ספירס
לוחם מקוסקס

הודעהנשלח: 16/03/2017 ב- 17:49:46 תגובה עם ציטוט  דווח

hipy כתב:
מאחר ואני מנהל ראשי כמובן שאני מעדיף ביטוח מנהלים.

חחחחחחחחחחחחחח

Gregory House כתב:
עדיף קרן השתלמות בניהול אישי (IRA) או אפילו קופת גמל.
אומנם זה השקעה לטווח בינוני בסה"כ, אבל כן אפשר לעבוד על זה לטווח הרחוק, וכדאי אפילו.

גם הטבת מס (ניהול עצמי בקרנות מחקות משמעותית יותר נמוך מהאלטרנטיבות, סוג-של עקיפת מס רווחי הון), גם שליטה ישירה על הנכסים (ללא גורם מקשר, מה שעושה את זה יותר זול) וגם הימנעות מכל מיני ביטוחים זולים ומוזרים.
אפרופו ביטוח מנהלים, אפרופו קרן פנסיה "של כולנו". פףףף.

לא מזמן נפתחה האופציה הזאת לשכירים, ככה שאם יש לך קרן פנסיה תמיר אותה לקופת גמל ואז לקרן השתלמות IRA בהקדם.

הניהול טיפה יותר אקטיבי, יש לך צורך לאזן את התיק בערך פעם ברבעון, אבל זה הכלי הכי זול להגדלת הון ובנייתו.
כי השקעה במדדים מחקים מנצחת אינפלציה ומטיבה עם מס, ולמרות שיש עוד כלים שעושים את זה (לדוגמא, פוליסות ביטוח) הם דורשים עד פי 33 (!!!) יותר כסף מהרווחים שלך בתור "דמי ניהול" וביטוחים נוספים.

לבנק גם יש את השטויות שלו אז איתם בכלל עדיף לך לא להתעסק, עאלק דמי אחזקה 0.2% על זה שהספח מקודד אצלם במחשב.

עכשיו זה הקאטץ' האמיתי כאן: בקרן עצמית IRA אפשר להרכיב תיק שיביא לך החזרים, אחרי מס, של 6 אחוז.
קרנות כמו S&P 500 מביאות החזר קבוע 5.7, אבל הן יחסית תנודתיות עם תקופות שפל די ארוכות, אז שווה לאזן את התיק כדי ליצור משהו יותר יציב.
קיצור כן, בוא נגיד שנייה 6%, והיות ואינפלציה גדלה בקצב של 2% בשנה אז זה די טוב עבורנו.

מהנקודה הזאת והילך אני הולך להתייחס למתן ההייטקיסט שמעולם לא התחתן או הקים משפחה (לצורך הדוגמה)
מתן הייטקיסט הוטשוט שעושה נטו של 20 אלף שקל בחודש ועושה עוד כמה עבודות תכנות מזדמנות באינטרנט או אפליקציות או וואטאבר לכדי הון כולל של 22 אלף ש"ח מדי חודש נטו.
15 אלף מתוכם אתה משקיע בחודש החל מגיל 25 (אחרי תואר) ועד גיל 40 (שהבוס בהייטק יגיד לך שאתה זקן מדי ותפוטר סופית)

לפי המחשבון הזה, לאחר אותן 15 שנים יהיה לך 1,202,219.11$ כולל איזוני תיק ומיסים.
שזה בייסיקלי אומר שתהיה מליונר (או מולטי מליונר, בשקלים) בגיל 40 בלי לעשות משהו מדהים או מופלא, שזה חמוד.
עכשיו היופי כאן הוא שתמשיך לקבל החזרים של 5-7 אחוז בממוצע מדי שנה והתיק יגדל בלי שתצטרך לעבוד עליו.

במילים פשוטות יותר, אם תפדה 3 אחוז מהתיק שלך (מה שעדיין יאפשר לו לנצח אינפלציה ברוב המקרים) מדי שנה, ותשלם מס 25% על רווחי הון, בתיאוריה תוכל לפרוש משוק העבודה לצמיתות עם 8.6 אלף ש"ח מדי חודש לחיות עליהם, כאשר המספר הזה יגדל עם אינפלציה ולא יאבד מהערך שלו.
היות ואתה עדיין תנצח אינפלציה, אתה לא תתחיל לאבד כסף בכמה עשרות שנים הקרובות, והתיק בכיף יכול להחזיק מאה שנה או יותר ככה.
סיכון מחושב מה נקרא.

השקעה ארוכת טווח במסלולים עם מינימום מס עליהם (מסתכל עליכן, פוליסות ביטוח), ללא תנודתיות מוקצנת או פדיה שאתה לא מעוניין בה(האמהאמפנסיותהאמהאמ) ללא תתי-סעיפים וביטוחים שאתה לא צריך (ביטוח מנהלים לצורך העניין) זאת הדרך היחידה שלך להגיע לחירות כלכלית לפני שאתה בן 67 ועם רגל בקבר בלי לעשות משהו יוצא דופן.

TRUE STORY.

כמובן שאם תתחתן ותביא ילדים ושיט זה יהיה שונה, אבל אני מאמין שאם אישתך תוכל לשים 5,000 שקלים נוספים מדי חודש בעצמה ותימנע מלהביא 4 ילדים או יותר לעולם (ברצינות, אל תשריץ ילדים שאתה לא יכול לממן ולחסוך להם ובגללם) או להתגרש (עדיף להיות ידועים בציבור מאשר להתחתן, בכנות), אז תגיע לפחות או יותר אותן תוצאות בכ"מ.

CHEERS

נ.ב: החיסרון פה הוא שאתה אשכרה תצטרך ללמוד איך להשקיע את הכסף שלך בעצמך, שזה אומנם לא קשה (אתה יכול לקרוא 2-5 ספרים בנושא ואתה מסודר) אבל המון נרתעים מזה.

פשש מגניב, תודה רבה!

א' למה אתה מתכוון בהטבת מס בניהול העצמי? אתה משלם מס מופחת?
ב' מה זה איזון התיק? הפחתה בהשקעה בנכסים שמפסידים לך כסף?
ג' כשאתה אומר שלא אצטרך לעבוד על התיק אחרי 15 שנה אתה מתכוון שאפשר לנטוש את הניהול שלו לנצח?
ד' מה מונע עכשיו ממיליונר להשקיע כמה מילונים בתיק כזה ולהתחיל לייצר כסף ממנו מיידית?
ה' מה הם הספרים שאתה ממליץ עליהם? יש לי את Simple path to wealth & Living the 20/80 way שהמלצת עליהם עדיין
ו' האם זה אפשרי לבצע נסיעת מבחן לתהליך עם סכומים קטנים? (נגיד 2000 ש"ח)

הדוש
קטגור

הודעהנשלח: 16/03/2017 ב- 20:00:59 תגובה עם ציטוט  דווח

^^ כתב:

פשש מגניב, תודה רבה!

א' למה אתה מתכוון בהטבת מס בניהול העצמי? אתה משלם מס מופחת?
ב' מה זה איזון התיק? הפחתה בהשקעה בנכסים שמפסידים לך כסף?
ג' כשאתה אומר שלא אצטרך לעבוד על התיק אחרי 15 שנה אתה מתכוון שאפשר לנטוש את הניהול שלו לנצח?
ד' מה מונע עכשיו ממיליונר להשקיע כמה מילונים בתיק כזה ולהתחיל לייצר כסף ממנו מיידית?
ה' מה הם הספרים שאתה ממליץ עליהם? יש לי את Simple path to wealth & Living the 20/80 way שהמלצת עליהם עדיין
ו' האם זה אפשרי לבצע נסיעת מבחן לתהליך עם סכומים קטנים? (נגיד 2000 ש"ח)

א) בהטבת מס אני מתכוון לדחיית מס.
בוא נניח שאתה מתחיל עם סכום שערכו 1.
שאתה משקיע בקרנות וסל וניירות ערך דרך הבנק או בבית השקעות אתה נדרש לפדות את הכסף שלך ולהשקיע אותו מחדש.

כלומר נניח קיבלת החזר של 5 אחוז, ואז פדית ושילמת 25 אחוז מס אחרי 10 שנים כי לא נגעת בהשקעה, ואז המשכת לעוד 10 שנים לפני שפדית סופית.
ה-1 שלך עכשיו הפך ל-1.49 אחרי עשרים שנה. ריבית דריבית מייעלת את התהליך כמובן, אבל מדובר בהשקעה חד פעמית בדוגמה הזאת.
אם השקעת בIRA, והכסף שלך נשאר בקרן, אתה תשלם מס רק בסוף ה-20 שנה האלה.
כלומר עכשיו ה-1 שלך הפך ל-1.99, שזה 33% יותר כסף.
ובהתחשב בזה שכדי להשקיע עם ריבית דריבית אתה פודה את הכסף מדי שנה, משלם את המס, ואז משקיע אותו מחדש + הכסף (לצורכי איזון, תכף נגיע לזה)... הפער נהיה משמעותית יותר גדול, ובקרן IRA, קופת גמל ופוליסות ביטוח אתה לא עושה את זה (אם כי במקרה של פוליסות ביטוח אתה משלם בערך 20% מכל מה שעשית למנהל הפוליסה שלך על דמי ניהול)

הסיבה היא שהכסף שלך גדל אקספוננציאלית לזמן, אז אם תפגע בכסף שלך במהלך הדרך הגדילה תאט משמעותית.
הסוד הוא לשלם את מס רווחי ההון בזמן הכי מאוחר שאפשר.
המדינה לחלוטין בעד זה אגב - אתה משלם להם יותר מס כי יש לך יותר כסף, וגם יש לך יותר כסף.
לכן אפשר לנסות לעתור ולבקש דחיית מס, ובהתאם למצב הרוח שלהם (ולהתנהלות של התיק שלך) זה אפשרי לחלוטין שהם יסכימו.

ב) לא בדיוק.
הרציונל כאן הוא שנכס תמיד שואף לממוצע ההיסטורי שלו.
כלומר אם משהו עלה בחדות פתאומית, סביר מאוד להניח שהוא יתחיל לרדת באיזשהו קצב, אחיד, חד או וואטאבר, כדי ליפול מחדש לטווח הממוצע שלו.
הפער הזה הוא למעשה מאוד משמעותי, לא רק שנכסים מסוימים יכולים להפחיד אותך אם הם יפלו בחדות (ואז תמכור כדי לא להפסיד עוד) אלא גם אם תמשיך להוציא כסף למרות שהתיק בירידה התיק לא יעלה כמו שהוא היה יכול לעלות, מה שיקטין את התשואה הסופית לטווח הרחוק.

זה למה תיקים מגוונים הם הרבה יותר יציבים.

אתה מגדיר מראש כמה אחוזים מהכסף שלך אתה רוצה בכל נכס, ואז אם התיק סוטה בטווח של 10 אחוז או יותר מהמרכזיים שבהם (זהב, אגרות חו"ב, נדל"ן וכיו"ב) אז סימן שיש צורך לאזן אותו (קח בחשבון, השקעות זה לא מדע, אבל זה מה שהארי בראון ובנג'מין גרהאם אומרים, אז אנאערף)

בוא נגיד השקעתי 100,000 ש"ח במדד X ועוד 100,000 ש"ח במדד Y, לאחר 6 שנים X עלה ב-68%, כלומר הוא כרגע עד 168 אלף.
מדד Y לעומת זאת עלה רק ב-13%, כלומר עכשיו הוא 113 אלף.
כלומר עכשיו היחס ביניהם הוא 40:60
שניהם עלו, אבל אם תפדה מנכס Y כסף אתה תאבד מהשווי שלו למה כרגע הוא מפסיד לאינפלציה, מה שיוריד מהשווי הסופי שהוא יתחיל לעלות.
אם תפדה מנכס X, הוא כנראה יתחיל באיזשהו שלב לחזור לממוצע, כלומר לאבד מהשווי שלו, מה שיגרום לכל גדילה עתידית להפוך לפחות רלוונטית.
הסטיית 10 אחוז הזאת היא לא לחינם, אחרי הכל - והדוגמה הזאת אפילו יחסית פאסיבית!

אז במקום לעשות את שתי אלה אתה או משקיע עוד כסף בנכס Y כדי לאזן אותם חזרה, או מוכר את שניהם ומאזן את הכסף חזרה ל-50:50.
בדרך כלל אתה תצטרך לשלם 25% מס רווחי הון על הפעולה הזאת אבל...
IRA פוטר אותך ממס עד להוצאת הסכום מהקרן עצמה.

ג) לא.
שהכסף שלך עובד בשבילך זה 99.5% פאסיבי, אתה אולי תשקיע 1-3 שעות בשנה על הנכסים שלך.
כאילו, אתה נכנס פעם ברבעון לראות מה קורה ולקבל תמונת מצב, שזה פשוט להעיף מבט חמש דקות, ופעם בשנה אתה בודק אם יש צורך לאזן את התיק ובמידה וכן אתה עושה את זה דרך האינטרנט.
אתה אולי תזדקק להגיש דו"ח או שתיים במהלך הדרך ולהעביר כסף מהתיק לחשבון העובר ושב שלך אבל... זהו זה.
כמה שעות בשנה ותו לא.

ד) האמ... כלום?
אתה לא תמצא מליונר ששמר את ההון שלו אצלו שנים מבלי שהוא השקיע אותו.
הקאטץ' הוא שאנשים עשירים הם, ברוב המקרים, בעלי חברות (או הכנסה משמעותית נוספת), ולכן הגדילה של התיק שלהם היא פחות משמעותית ביחס לגדילה של החברה שלהם.
אחרי הכל, תיק השקעות פאסיבי וסולידי גדל בשש אחוז, חברת נדל"ן מוצלחת יכולה לגדול פי 2 יותר מהר מזה מדי שנה, כל שנה, ללא תנודתיות, למרות שנדל"ן זה גם סוג של השקעה (השקעה אקטיבית יחסית אבל).
שאתה עשיר תיק השקעות זה דרך לשמור על ההון שלך - לנצח אינפלציה ולהגדיל אותו על הצד.
נניח יש לי תיק השקעות עם נכסים של 10 מליון דולר, כלומר גם אם אני שולף "רק" 3 אחוז בשנה מהתיק שלי אני עדיין מקבל מעל 71 אלף נטו שקל בחודש, חודש אחר חודש, לא משנה מה אני עושה.
הפער הזה מאפשר לעשירים לבזבז כסף בנוחות ביודעין שהוא פשוט ימשיך לגדול מעצמו.

ה) 80 20 זה לא ספר השקעות אבל עצוב
קרא את SPTW, הוא פורס שם את עקרונות ההשקעה לטווח רחוק מאוד ברור.
ספר נוסף למתחילים זה The Investor's Manifesto, הוא מסביר באופן די ברור איך להשקיע באגרות חוב ובמניות מארה"ב, ולמה זה המסלול הכדאי (מבחינתו).
הספר הכי קלאסי אבל זה The Intelligent Investor, הספר #1 של וורן באפט, ממליץ לך טיפה להתמצא יותר בתחום אבל לפני שאתה עובר עליו.
היוצר של SIMPLE PATH TO WEALTH פרסם מדריכים למתחילים באתר שלו, ואתה יכול לעיין בו כדי לקבל תמונה כללית על המצב.

ו) אתה יכול, פשוט לך לבנק ופתח תיק השקעות (תוך התעלמות מהיועץ שהם דוחפים לך, הוא מקדם את האינטרסים של הבנק אחרי הכל)
אם אתה עושה את זה למטרות למידה בלבד שים 20 שקל, לא 2,000. זה לא שאתה בונה על רווח בשלב הזה אחרי הכל.
אופציה נוספת זה ללכת לInvestopedia Stock Simulator, שמה הם מביאים לך 100K$ בכסף מזויף, נותנים לך להריץ שנים ומדדים ושיט.
זה בחינם, אז מה טוב?

אגב, לא ידעתי לאיפה לדחוף את זה, אבל החיסרון היחיד בקרן IRA היא שאתה צריך הון התחלתי מסוים בשבילה.

ButterCup כתב:

אתה אסהול רציני, תשנה ת'גישה. תתחיל להיות בנאדם. תפסיק להיות פלוץ מתנשא ותמצא חיים הא?

Toxicity כתב:

BarBar_ כתב:

The Mentalist כתב:
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:

Comrade Vlad כתב:

מחייך
^^
סקס סמים ובריטני ספירס
לוחם מקוסקס

הודעהנשלח: 16/03/2017 ב- 21:03:38 תגובה עם ציטוט  דווח

Gregory House כתב:
לא נבחר תוכן לציטוט.

אוקיי
אז להתחיל עם TSPTW?
בדוגמה ב', אתה אומר שצריך או להשקיע בכנס Y עוד 55K או למכור את שניהם לגמריי?

הדוש
קטגור

הודעהנשלח: 16/03/2017 ב- 21:05:05 תגובה עם ציטוט  דווח

^^ כתב:

אוקיי
אז להתחיל עם TSPTW?
בדוגמה ב', אתה אומר שצריך או להשקיע בכנס Y עוד 55K או למכור את שניהם לגמריי?

כן
ואני אומר שאפשר לעשות או את זה או את זה.

כאילו באמת, תקרא כמה ספרים, מדריכים באינווסטופידיה ושיט ואתה מסודר.
אין צורך להתעמק בניואנסים, השקעות זה לא מדע טילים בכלל - אתה קונה מדדים, אתה בודק אותם כמה פעמים בשנה, מאזן, וזהו.
לא צריך להיות גאון כדי להשקיע בשוק ההון, בניגוד למה שהמדיה תגיד לך.

ButterCup כתב:

Toxicity כתב:

BarBar_ כתב:

The Mentalist כתב:
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:

Comrade Vlad כתב:

מחייך
Chelsea FC
לוחם כבוד
לוחם כבוד

משתמש מספר: 1,458

כינוי קודם: Chelsea fc

מדליות: 25 (ראה עוד)

הודעהנשלח: 16/03/2017 ב- 22:19:37 תגובה עם ציטוט  דווח

22K נטו? נשמע לי מופרך. זאת מדינה אוכלת יושביה

קרדיט לדוד על הסוסה שלמטה
Image
Gregory House
הדוש
קטגור

הודעהנשלח: 16/03/2017 ב- 23:10:44 תגובה עם ציטוט  דווח

Chelsea FC כתב:

אין סיבה שהייטקיסט יוצא מודיעין כמו מתן לא יצליח לעשות 20 אלף בחודש נטו בשכלול בונוסים, הטבות, קופות גמל פטורות מס, משכורת 13 וכו וכו וכו.

אין שום סיבה שהוא לא יצליח לעשות עוד אקסטרה אלפיים שקל לפחות בחודש מעבודות מזדמנות באינטרנט.
מספיק שהוא יפתח אתר, ישקיע בו 10 שעות בשבוע, ואחרי שנה יש לו אקסטרה 3,500 שקל בחודש, כל חודש משיווק שותפים או אנאערף.

HELL, בפרילנסינג רק לבנות אתר דינמי בוורדפרס זה 200 דולר, משהו שבתור לא מתכנת אני יכול לעשות בבערך 8 שעות, ומתן כנראה יכול לעשות את זה בחצי מהזמן.
אחד כזה בשבוע יכניס לך בשקט 800 דולר, וככה אתה בכיף מגיע ל-22 אלף נטו.

ButterCup כתב:

Toxicity כתב:

BarBar_ כתב:

The Mentalist כתב:
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:

Comrade Vlad כתב:

מחייך
^^
סקס סמים ובריטני ספירס
לוחם מקוסקס

הודעהנשלח: 16/03/2017 ב- 23:20:10 תגובה עם ציטוט  דווח

Chelsea FC כתב:

גם לי זה היה נשמע קצת מוגזם אבל בדקתי ואם אתה מרוויח 30K ברוטו זה בערך מה שתקבל נטו
וכרגע זה השכר בהרבה מקצועות בהייטק עם וותק של 10 שנים + -

סקס סמים ובריטני ספירס
לוחם מקוסקס

הודעהנשלח: 29/03/2017 ב- 14:20:24 תגובה עם ציטוט  דווח

הקפצה
ישראל אז התקשרו להגיד לי שקובעים לי פגישה עם יועץ פיננסי או אנערף לפתוח לי קופה כלשהי לפנסיה

עוד לא קראתי את הספרים (לוזר שכמוני, אבל אחרי הפסיכו עוד שבוע אתחיל)
ואני מפחד להגיד לו "זו_בי קפוץ לי רק קרן IRA"

מה הדבר הכי טוב שאני יכול לעשות עכשיו?
כמה זה נורא לפתוח קרן IRA אחר כך ולעבור אליה?

שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה

עבור:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

Based on phpBB forums system