אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 איך גיליתם את המוזיקה שאתם אוהבים? צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה
מחבר הודעה
כוח הרצון
אז אתה יכול לרצות!
לוחם יהלום

משתמש מספר: 25,430
כינוי קודם: ציטוס
קלאנים: צוות המוסקטרים,
Axum

מדליות: 21 (ראה עוד)
כרטיס דאטא (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 23/03/2017 ב- 23:18:39 תגובה עם ציטוט  דווח

איך גיליתם את המוזיקה בז׳אנר שהבנתם "וואו, את זה אני באמת אוהב" ומאז התחלתם לשמוע אותה (לא מדבר על שיר ספציפי, אלה על ז׳אנר/סגנון/אמן וכו')
אצלי האמת זה מתקשר לפורום איכשהו חח, הייתה את הסדרה ההיא בומפרום שהכנתי כאן וחיפשתי מוזיקה לטריילר שלה, אז כתבתי dramatic music ונכנסתי לראשון. זאת היתה מוזיקה אפית קלאסית כזאת, חיפשתי תהגדרה של זה וחיפשתי עוד מוזיקות אפיות. משם נרשמתי לערוץ אחד בשם thesecession שמעלה מוזיקות ביו השאר גם מוזיקות אפיות, אבל עוד הרבה סוגים של מוזיקות, ופשוט התאהבתי בסגנון שלו. ממנו למדתי להכיר הרבה ז׳אנרים כי הוא עובד נורא מגוון, ואס חיפשתי עוד דברים בז׳אנרים האלה ומצאתי עוד מוסיקות שאני אוהב גם מחוץ לערוץ שלו (בכוונה אני אומר מוזיקה ולא שירים, אני אוהב מוזיקה בלי מילים כי זה נותן מקום לדימיון שלי)
לפני שגיליתי אותו, שזה היה מזמן, עדיין הייתי בראש של ילד קטן והתביישתי להראות את המוזיקה שאני אוהב והייתי במוד כזה של לא-אוהב-מוזיקה. אבל תמיד אהבתי מוזיקה בסתר גם בתור ילד ביסודי, ושגיליתי את thesecession פשוט הייתי חייב להקשיב למוזיקה שלו ולא משנה מה חשבתי קודם, אז זה תרם להתבגרות ולהתפחות שלי.
רוצים לשתף גם את הסיפור שלכם? שיהיה מעניין אופטימי

רק לשרץ כוח הרצון לא עובד
Image

די לחרם ולגזענות נגד שרץ!

https://m.b144.co.il/b144_sip/4B12051B4673.aspx
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש 
nav566
אמור זה שם של חתול
לוחם החודש

משתמש מספר: 25,471

מדליות: 41 (ראה עוד)
כרטיס דאטא (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 23/03/2017 ב- 23:21:26 תגובה עם ציטוט  דווח

האמת, את האהבה שלי לג'ז לקחתי מהפנתר הוורוד. פשוט כל כך אהבתי את המנגינה. אני אוהב אותה עד היום. בדקתי את הז'אנר, ואני אוהב את כולו.

יצא פרק41! מהרו וצפו!
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
^^
סקס סמים ובריטני ספירס
לוחם מקוסקס

משתמש מספר: 11,587
כינוי קודם: מפיסטו

מדליות: 20 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 2)

הודעהנשלח: 23/03/2017 ב- 23:50:41 תגובה עם ציטוט  דווח

מאז ומתמיד רעש של מיקסרים עשה לי את זה

.
לוחם מקוסקס

משתמש מספר: 13,431
כינוי קודם: ToXic-`

מדליות: 112 (ראה עוד)
אוסקר לילה לבן (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 23/03/2017 ב- 23:54:57 תגובה עם ציטוט  דווח

אני אוהבת כמעט כל ז'אנר אז תכלס אני יכולה לומר בקצרה על כל דבר
אני אתחיל ממה שאני כבר פחות שומעת לעומת פעם
רוק - כנראה מהפורום כאן ומאח שלי בקטנה, ראיתי סיקורים וכאלה וכעיקרון ההייפ האמיתי התחיל כששמעתי לינקין פארק והוספתי כל שיר שלהם
מטאל - ממה שרשמתי למעלה המשכתי לשמוע עוד מלא להקות וכאלה ואיזה שנה שלמה שמעתי רק את זה, והמשכתי לשמוע גם אחרי

פופ - אני שומעת אולי מאז שנולדתי, שמעו גם תמיד בבית MTV וכאלה, ואני המשכתי לשמוע בעצמי אחר כך והוספתי טרליוני שירים, עד היום אני מקבצת שירים במועדפים של הדפדפן
R&B - כתוצאה מהקטע הכרוני שלי לחפש מליוני שירים יצא לי לשמוע כאלה והבנתי שאני אוהבת את זה רצח, כמו השירים של tinashe ciara ועוד הרבה, כל הקצב והמילים שמתארות תאופי שלי
ראפ והיפ הופ - אותו הדבר.. אבל אני אוהבת יותר מפעם ושומעת גם בלי זמרי פופ ביחד בהכרח
אלקטרוניתתתתתת וכל ז'אנר אפשרי שנכלל בתוכו (כולל דאבסטפ) - פעם חשבתי תמיד שאנלא אוהבת את זה, כל השירי DJים וכל זה, ולפני 3 שנים בערך שמעתי כאלה בסרברים בקונטר ובאינטרנט כאלה גם בלי מילים והבנתי שאני אוהבת את זה רצח
הוספתי מלא כאלה עם או בלי מילים ואני עכשיו שומעת בעיקר את זה, מתה גם על השילוב של אלקטרו פופ
בתכלס כבר שמעתי דברים בסגנון בלי לשים לב עוד לפני
ויש גם קאנטרי, קלאסית, מזרחית פעם ב (לא משהו כבד, יותר עדן בן זקן כזה) שגם פשוט יצא לי לשמוע ואוהבת (יותר קאנטרי מתוכם), ועוד מליוני סגנונות

Image
Image
Image

Image
ארזוש 3>
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
הצג הודעות קודמות:      
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה

עבור:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

Based on phpBB forums system