אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 סיקור | יומני הסודי ביותר - "אני לא מאמינה שזה קורה לי" צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה
מחבר הודעה
פורש
פורש
לוחם זהב

משתמש מספר: 25,395
כינוי קודם: lidorn11

מדליות: 12 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (8) (סך הכל: 2)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 06/04/2017 ב- 21:23:16 תגובה עם ציטוט  דווח

קורא?

התכוונת קורה**

מנהל ראשי

מנהל ראשי

משתמש מספר: 3
כינוי קודם: LouisEX

מדליות: 12 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (5) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 06/04/2017 ב- 22:30:29 תגובה עם ציטוט  דווח

כל הכבוד על הסיקור.
אני חייב להגיד שהשתפרת מבחינת ההעתקות - עדיין חלק מועתק אבל לפחות לכל דבר את מוסיפה דעה אישית.
אני אנסה להסביר פה את הסיבה שסטטבוי נטפל אליך (אגב לא סגור על מי אתה חוץ מזה שאתה קטגור).
בהתחלה רוב הנושאים שלך היו מועתקים, וגם היו הרבה נושאים.
וזה גרם למנהלים לסוג של רפלקס - לקחת את מה שכתבת ולחפש אם הוא מועתק. (זה דיי כיף למעשה, גם אני עשיתי את זה).
הבחינה נשארה למרות שכאמור עכשיו את מעתיקה פחות.
העניין השני זה כמות הנושאים שאת פותחת. חצי מהפורום פה זה סיקורים שלך, וזה טיפה "מספים".

דרך לפתור את העניין זה שתנסי נגיד למשך חודש לא להעתיק בכלל, ולכתוב רק דברים שאת כתבת.
בנוסף אולי גם תקטיני את כמות הנושאים שאת פותחת ותנסי לפתוח סיקורים רק על דברים באמת מיוחדים שקראת וכד'.
שכן על אף שאני מתקרבים לפסח, הפתגם "וכל המרבה הרי זה משובח", תופס פחות טוב בפורום ליטל פייטר. (אלא אם מדובר בהשמדת בנדיטים או בצפיה של תמונות של נדב בלבוש מינימליסטי, אז תוקף המשפט כפול ומכופל).

ואסיים בהמלצה אישית - פעם נראה לי זה היה יותר חזק אבל בטח יש גם היום: תכתבי בעצמך סיפור.
תעשי אותו בהמשכים ותפרסמי פה. זה נראה לי הרבה יותר מאתגר ומעניין מאשר לסקר אינספור ספרים, ונותן הרבה מקום ליצרתיות לבוא לידי ביטוי, וזה גם יהיה יותר כיף לאנשים לקרוא. דיוויס נח

nav566 כתב:

זה גם נכון. אתה עשית את זה הרבה פעמים. זה מאוד לא נחמד. זה בערך כמו להגיד שספרייטים של מישהו אחר הם שלך. לא לעניין.
ואגב, אני לא מאמין את הקטע הזה שכולם קנו את העובדה שהוא בחורה.
כשתגיע למפגש ונראה אותך אז נאמין.

למה אתה אובססיבי בנוגע למגדר שלה? מה כל כך קשה להאמין שהיא בחורה? הא?
יש כמה סיבות מאוד טובות להאמין לה בנוגע לזה. את רובם אתה יכול להבין לבד, ויש גם כמה שלא אבל אני לא אפרט
אבל זה לא משנה - אם מישהו אומר שהוא מגדר X ומתייחס לעצמו כמגדר X, אז תתייחס אליו ככה וזהו.
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
Apollo
White Snake
לוחם זהב

משתמש מספר: 29,416
כינוי קודם: Elin

מדליות: 9 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 06/04/2017 ב- 22:40:11 תגובה עם ציטוט  דווח

אני האמת הפסקתי לעשות סיקורים, פשוט לפני כמה זמן זה היה סוג של "טרנד" חחחחח
אני כרגע יותר מביעה דעה אישית בפורום דב"ש כי הבנתי שיש לי מה לספר/ להגיד/ לתת עצות וכד'.

אני נשבעת שאתמול בלילה (לא היום) ניסיתי לכתוב סיפור אבל זה פשוט לא הלך לי, כן הוא כתוב ביומן שלי אבל ממש אין לי מה לפרסם (למרות שזה שני עמודים שלמים בכתב יד שלי).
גם לא נראלי שאנשים פה יקראו כי זה לא ממש הדור אבל כמובן שיש אבל מעט מאוד.
וגם, אני יותר בקטע של לכתוב רומנים בין גברים XD (כי כך הדמיון שלי פועל) ובגלל שהרב פה גברים, מי יקרא את זה בכלל?
למרות שאני רוצה לפרסם פה משהו כזה שנית. (בפעם הראשונה לא כזה הלך כי עבר כמה זמן והבנתי שזה קקה של סיפור, מנסה להשתפר).

בכ"מ, תודה על כל הביקורות.
Pen Draig
זיין
קטגור

משתמש מספר: 17,856

מדליות: 60 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 2)

הודעהנשלח: 06/04/2017 ב- 22:58:11 תגובה עם ציטוט  דווח

karpas כתב:
כל הכבוד על הסיקור.
אני חייב להגיד שהשתפרת מבחינת ההעתקות - עדיין חלק מועתק אבל לפחות לכל דבר את מוסיפה דעה אישית.
אני אנסה להסביר פה את הסיבה שסטטבוי נטפל אליך (אגב לא סגור על מי אתה חוץ מזה שאתה קטגור).
בהתחלה רוב הנושאים שלך היו מועתקים, וגם היו הרבה נושאים.
וזה גרם למנהלים לסוג של רפלקס - לקחת את מה שכתבת ולחפש אם הוא מועתק. (זה דיי כיף למעשה, גם אני עשיתי את זה).
הבחינה נשארה למרות שכאמור עכשיו את מעתיקה פחות.
העניין השני זה כמות הנושאים שאת פותחת. חצי מהפורום פה זה סיקורים שלך, וזה טיפה "מספים".

דרך לפתור את העניין זה שתנסי נגיד למשך חודש לא להעתיק בכלל, ולכתוב רק דברים שאת כתבת.
בנוסף אולי גם תקטיני את כמות הנושאים שאת פותחת ותנסי לפתוח סיקורים רק על דברים באמת מיוחדים שקראת וכד'.
שכן על אף שאני מתקרבים לפסח, הפתגם "וכל המרבה הרי זה משובח", תופס פחות טוב בפורום ליטל פייטר. (אלא אם מדובר בהשמדת בנדיטים או בצפיה של תמונות של נדב בלבוש מינימליסטי, אז תוקף המשפט כפול ומכופל).

ואסיים בהמלצה אישית - פעם נראה לי זה היה יותר חזק אבל בטח יש גם היום: תכתבי בעצמך סיפור.
תעשי אותו בהמשכים ותפרסמי פה. זה נראה לי הרבה יותר מאתגר ומעניין מאשר לסקר אינספור ספרים, ונותן הרבה מקום ליצרתיות לבוא לידי ביטוי, וזה גם יהיה יותר כיף לאנשים לקרוא. דיוויס נח

למה אתה אובססיבי בנוגע למגדר שלה? מה כל כך קשה להאמין שהיא בחורה? הא?
יש כמה סיבות מאוד טובות להאמין לה בנוגע לזה. את רובם אתה יכול להבין לבד, ויש גם כמה שלא אבל אני לא אפרט
אבל זה לא משנה - אם מישהו אומר שהוא מגדר X ומתייחס לעצמו כמגדר X, אז תתייחס אליו ככה וזהו.

אמורים לדעת לפי המונה שאני נדב עצוב

Image
ספוילר: 

הווטאר אודי
מנהל
מנהל

משתמש מספר: 20,738

כינוי קודם: מיקצי מקצו

מדליות: 34 (ראה עוד)
גביע הקיסקוס (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 07/04/2017 ב- 07:58:30 תגובה עם ציטוט  דווח

אל תקשיבי לחסה וסטטיק, רוצים עוד סיקורים של המכשף האפגני!
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש 
כוח הארטיק
Born to make history
מנהל

משתמש מספר: 24,320

כינוי קודם: אני נמוכה

מדליות: 25 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 3)

הודעהנשלח: 07/04/2017 ב- 14:08:34 תגובה עם ציטוט  דווח

ליפסטיק שוקולד-מנטה מסכים מסכים

ספוילר: