אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 הרצאות על עישון/ אלכוהול/ סמים צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה
מחבר הודעה
Apollo
White Snake
לוחם כסף

משתמש מספר: 29,416
כינוי קודם: Elin

מדליות: 8 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 07/04/2017 ב- 16:18:37 תגובה עם ציטוט  דווח

כוח הארטיק כתב:

זה בגלל שרשמתי דוגמה כלשהי, את כותבת שלא הבנת למה התכוונתי ואז מביאה דוגמה דומה |:

אז כנראה שאני מחזקת אותך ומוסיפה עוד משהו לזה.
זה לא אומר שאני לא קוראת/ לא מבינה.
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
כוח הארטיק
דא עקא
מנהל

משתמש מספר: 24,320

כינוי קודם: אני נמוכה

מדליות: 19 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 2)

הודעהנשלח: 07/04/2017 ב- 16:20:25 תגובה עם ציטוט  דווח

Zalgo כתב:

אז כנראה שאני מחזקת אותך ומוסיפה עוד משהו לזה.
זה לא אומר שאני לא קוראת/ לא מבינה.

לאלא
זה פשוט מוזר שאת אומרת שלא הבנת מה כתבתי ואחכ מחזקת את מה שאמרתי

הקטע שאזה בא בגישה של "אני לא יודעת למה התכוונת, אבל אני יודעת לומר ש_____" וזה סהכ לא שונה ממש ממה שאני הבאתי

ספוילר: 

Apollo
White Snake
לוחם כסף

הודעהנשלח: 07/04/2017 ב- 16:21:33 תגובה עם ציטוט  דווח

כוח הארטיק כתב:

לאלא
זה פשוט מוזר שאת אומרת שלא הבנת מה כתבתי ואחכ מחזקת את מה שאמרתי

הקטע שאזה בא בגישה של "אני לא יודעת למה התכוונת, אבל אני יודעת לומר ש_____" וזה סהכ לא שונה ממש ממה שאני הבאתי

אבל לא אמרתי שאני לא הבנתי אותך או שהייתה דוגמא אחת שכנראה לא ניסחתי נכון והבאתי את אותה דוגמא כמו שלך.
קורה.
Pen Draig
זיין
קטגור

משתמש מספר: 17,856

קלאנים: Black And White

מדליות: 55 (ראה עוד)

הודעהנשלח: 07/04/2017 ב- 16:38:32 תגובה עם ציטוט  דווח

שמעי אפולו אני חייב לציין משהו בנוגע אלייך
ואל תקחי את זה אישית או משהו חלילה, כי זה לא
אבל לנהל איתך דיונים זה נוראי. אני אומר את זה מהניסיון של כמה הדיונים שניהלתי איתך.
יש לך נטייה לקחת תגובה מפורטת של בנאדם אחר, להשמיט 90% ממנה ולהתמקד רק על משפט אחד שולי מתוך הטענות שלו. משאר הטענות את מתעלמת.
יש לך גם איזושהי נטייה להתעלם מטענות אחרות בגלל שהן נוגדות את הדעה שלך, אליה את מתייחסת כאל עובדה.

עובדה - ההרצאות האלה מעוררות מודעות ומפחיתות את כמות הנוער שמתנסה בעישון, שתייה וסמים.
הדעה שלך - לך זה גורם לסלידה מכל מה שמרצים עליו ומעורר אצלך סקרנות בעניין (לא מבין איך בדיוק זה קורה אבל בסדר, נניח)
וגם כשמביאים לך סטטיסטיקות כמו נאב את עונה "אבל לא החפירות על זה.
חלאס, שמענו פעם אחת על זה ודיי, כאילו אנחנו כבר יודעים, מה עוד אתם רוצים להוסיף?"
אז כאילו, מה הטיעון שלך בדיוק?
העובדות בפני השטח הן שזה דבר מוכח שמועיל - את מתעלמת מהעובדה כי זה לא יושב בנוח עם הטענות שלך בנוגע לדעתך בנושא.

הנה קחי לדוגמא את הדיון שהיה לנו על הומור ועל בולבולים, דיון שאני בעצמי לא לקחתי ברצינות כל כך אבל נניח שהוא היה רציני FOR THE SAKE OF IT (מעבר לזה שבאמת התכוונתי למה שאמרתי שם ואני עדיין עומד מאחורי המילים שלי)

אתה טענת שאנשים כאלה הם ילדותיים
הבאתי 20 אלף טענות ללמה את לא יכולה להביא טענות שכאלה ולקבוע עובדות כאלה על סמך דבר כזה שולי
וכל מה שעשית היה להגיד "לא אבל זה ילדותי אפילו אחרים אמרו פעם!|

וזאת לא פעם ראשונה. גם בדיון שלך לשיעבוד הרגשתי שאת הולכת עם הראש בקיר בלי לנסות להבין בכלל את הצד השני.

את נורא מקובעת על הדעה שלך ולא באה לאף דיון עם ראש פתוח - אז אני באמת מנסה להבין מה הטעם בפתיחת הדיון? שכולם ידעו מה הדעה שלך?
את מתייחסת לדעות כאילו הן עובדות (וגם על זה היה לנו דיון כבר, גם בו לא לקחת שום דבר ממה שאמרתי והתעצבנת כשאמרתי לך שזאת צורת חשיבה ילדותית), אבל באמת, יש לך נטייה לעשות את זה. אין בעיה לחשוב שהדעה שלך לגיטימית ומבוססת - אבל עובדה זאת לא. היא לא הייתה עובדה, היא לא עובדה כרגע והיא גם לא תהיה עובדה. זה הרעיון בדעות - אין נכון או לא נכון.

מצד שני, כשהדיון הוא על האם ההרצאות האלה עוזרות יש תשובה אחת - כן או לא. עובדתית ההרצאות האלה עוזרות. הן מעלות מודעות, המודעות מנמיכה מקרי עישון ושתייה בקרב הנוער. עובדתית זה נכון. דעתך היא שלא, YET את ממשיכה לריב על זה שהן לא עוזרות.
את יכולה להגיד שהן לא מתועלות למקסימום שהן יכולות, שיש נקודות שאפשר לשפר, שיש פגמים בהרצאות ואיך מעבירים אותן - וזה כנראה נכון, שום דבר לא מושלם ועל כל דבר אפשר להעביר ביקורת. אבל הטענות שלך הן שזה מעורר התנגדות וזהו. את לא מתייחסת לתועלת שכן מוכחת בפני השטח.

בקיצור, תפסיקי ללכת עם הראש בקיר. באמת. אני בטוח שאני לא מדבר פה רק בשמי ויש עוד כאלה שיסכימו איתי, ושוב, זה באמת לא אישי ובסופו של דבר אני כן נהנה מדיונים או וויכוחים למיניהם, אבל יש הרגשה שאת לוקחת אותם בצורה אישית מדי קצת TOO MUCH ונעלבת אם מישהו טוען טענה שונה ממך כאילו הוא אומר לך שאת מפגרת.
יש מקום לדעות ויש מקום לעובדות, זה הכל. תנסי להשתפר בדיונים להבא כי בשלב הזה זה באמת קצת מתסכל לדון איתך. שוב, NOTHING PERSONAL, מייעץ לך בתור אחד שניהל כבר כמה דיונים במהלך חייו.

PEACE~

Image
ספוילר: 

כוח הארטיק
דא עקא
מנהל

הודעהנשלח: 07/04/2017 ב- 16:42:58 תגובה עם ציטוט  דווח

דיוויס נח

ספוילר: 

כוח הרצון
אז אתה יכול לרצות!
לוחם יהלום

משתמש מספר: 25,430
כינוי קודם: ציטוס
קלאנים: צוות המוסקטרים,
Axum

מדליות: 21 (ראה עוד)
כרטיס דאטא (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 07/04/2017 ב- 17:03:18 תגובה עם ציטוט  דווח

מחזק כל מילה נדב, ולא אפולו זה לא כי אני מנסה לריב איתך או משהו.

Image

https://m.b144.co.il/b144_sip/4B12051B4673.aspx
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש 
Apollo
White Snake
לוחם כסף

הודעהנשלח: 07/04/2017 ב- 17:58:30 תגובה עם ציטוט  דווח

Pen Draig כתב:
שמעי אפולו אני חייב לציין משהו בנוגע אלייך
ואל תקחי את זה אישית או משהו חלילה, כי זה לא
אבל לנהל איתך דיונים זה נוראי. אני אומר את זה מהניסיון של כמה הדיונים שניהלתי איתך.
יש לך נטייה לקחת תגובה מפורטת של בנאדם אחר, להשמיט 90% ממנה ולהתמקד רק על משפט אחד שולי מתוך הטענות שלו. משאר הטענות את מתעלמת.
יש לך גם איזושהי נטייה להתעלם מטענות אחרות בגלל שהן נוגדות את הדעה שלך, אליה את מתייחסת כאל עובדה.

עובדה - ההרצאות האלה מעוררות מודעות ומפחיתות את כמות הנוער שמתנסה בעישון, שתייה וסמים.
הדעה שלך - לך זה גורם לסלידה מכל מה שמרצים עליו ומעורר אצלך סקרנות בעניין (לא מבין איך בדיוק זה קורה אבל בסדר, נניח)
וגם כשמביאים לך סטטיסטיקות כמו נאב את עונה "אבל לא החפירות על זה.
חלאס, שמענו פעם אחת על זה ודיי, כאילו אנחנו כבר יודעים, מה עוד אתם רוצים להוסיף?"
אז כאילו, מה הטיעון שלך בדיוק?
העובדות בפני השטח הן שזה דבר מוכח שמועיל - את מתעלמת מהעובדה כי זה לא יושב בנוח עם הטענות שלך בנוגע לדעתך בנושא.

הנה קחי לדוגמא את הדיון שהיה לנו על הומור ועל בולבולים, דיון שאני בעצמי לא לקחתי ברצינות כל כך אבל נניח שהוא היה רציני FOR THE SAKE OF IT (מעבר לזה שבאמת התכוונתי למה שאמרתי שם ואני עדיין עומד מאחורי המילים שלי)

אתה טענת שאנשים כאלה הם ילדותיים
הבאתי 20 אלף טענות ללמה את לא יכולה להביא טענות שכאלה ולקבוע עובדות כאלה על סמך דבר כזה שולי
וכל מה שעשית היה להגיד "לא אבל זה ילדותי אפילו אחרים אמרו פעם!|

וזאת לא פעם ראשונה. גם בדיון שלך לשיעבוד הרגשתי שאת הולכת עם הראש בקיר בלי לנסות להבין בכלל את הצד השני.

את נורא מקובעת על הדעה שלך ולא באה לאף דיון עם ראש פתוח - אז אני באמת מנסה להבין מה הטעם בפתיחת הדיון? שכולם ידעו מה הדעה שלך?
את מתייחסת לדעות כאילו הן עובדות (וגם על זה היה לנו דיון כבר, גם בו לא לקחת שום דבר ממה שאמרתי והתעצבנת כשאמרתי לך שזאת צורת חשיבה ילדותית), אבל באמת, יש לך נטייה לעשות את זה.
אין בעיה לחשוב שהדעה שלך לגיטימית ומבוססת - אבל עובדה זאת לא.
היא לא הייתה עובדה, היא לא עובדה כרגע והיא גם לא תהיה עובדה. זה הרעיון בדעות - אין נכון או לא נכון.

מצד שני, כשהדיון הוא על האם ההרצאות האלה עוזרות יש תשובה אחת - כן או לא.
עובדתית ההרצאות האלה עוזרות.
הן מעלות מודעות, המודעות מנמיכה מקרי עישון ושתייה בקרב הנוער.
עובדתית זה נכון.
דעתך היא שלא, YET את ממשיכה לריב על זה שהן לא עוזרות.
את יכולה להגיד שהן לא מתועלות למקסימום שהן יכולות, שיש נקודות שאפשר לשפר, שיש פגמים בהרצאות ואיך מעבירים אותן - וזה כנראה נכון, שום דבר לא מושלם ועל כל דבר אפשר להעביר ביקורת.
אבל הטענות שלך הן שזה מעורר התנגדות וזהו.
את לא מתייחסת לתועלת שכן מוכחת בפני השטח.

בקיצור, תפסיקי ללכת עם הראש בקיר. באמת.
אני בטוח שאני לא מדבר פה רק בשמי ויש עוד כאלה שיסכימו איתי, ושוב, זה באמת לא אישי ובסופו של דבר אני כן נהנה מדיונים או וויכוחים למיניהם, אבל יש הרגשה שאת לוקחת אותם בצורה אישית מדי קצת TOO MUCH ונעלבת אם מישהו טוען טענה שונה ממך כאילו הוא אומר לך שאת מפגרת.
יש מקום לדעות ויש מקום לעובדות, זה הכל.
תנסי להשתפר בדיונים להבא כי בשלב הזה זה באמת קצת מתסכל לדון איתך.
שוב, NOTHING PERSONAL, מייעץ לך בתור אחד שניהל כבר כמה דיונים במהלך חייו.

PEACE~

קודם כל, אני לא מבינה למה אתה חושב שאני מתייחסת לדעות שלי כמו עובדות, כמובן שאני מסכימה איתן כי זה הדעות שלי.
בחיים לא אמרתי על דעה שלי שהיא עובדה, כנראה שבעיניים שלך אני לוקחת את הדעה האישית שלי קצת רחוק מדי, אז סליחה שאני בן אדם כזה וחבל שזה לא השתנה.

לגבי הקטע של הבולבולים, אני כן לקחתי את זה רציני, ההפך ממך אבל אם כבר מדברים על משהו אז מתייחסים לזה ברצינות, לפחות, עזוב שכל מילה שלך שם אמת.
(ובאמת שזה ילדותי, אפילו הויכוח היה ילדותי, לא רק הנושא)

אבל משהו שכבר אמרתי ואתם כנראה לא מבינים, זה שלא צריך לקחת אותי קרוב לליבכם, לפעמים לא צריך ממש לשים על זה שאני נראית לכם כועסת כשאני לא ולוקחים דברים שלא צריך לקחת (שלו) ואז יוצרים בלאגן בקבוצה מול כולם (שלו) בטח שאתה לא רוצה לריב איתי, בטח~

אני מתייחסת לכולם ברצינות, לא יודעת למה אתה/ם חושבים ככה שאני לא שמה על הדעה שלכם או משהו, אני מנסה לקחת הכל לתשומת ליבי.
ונדב, אני מכבדת כל דעה, כל דעה שהיא לעניין, למשל הדעות שלך על הבולבולים הרגו אותי לגמרי כי זה לא עניין שמתווכחים עליו וכשאני מנסה להפסיק את זה אתה מביא לי שאלות מפגרות ומבקש שאני אוכיח לך את זה.
אבל עזוב עכשיו את העניין של הבולבולים, אני באמת פתוחה לכל דעה ועונה גם על כל דעה.

לגבי ההרצאות, אני הסברתי ואסביר את זה שוב כי כנראה אתם לא מבינים כ"כ למה אני מתכוונת.
אני אומרת שלא ההרצאות עצמם הם חרא וצריך להפסיק אותם בכלל, אני אומרת שצריך להפחית את הכמות, אני כותבת את זה נראלי בפעם המאה ואז אומרים לי שאני זאת שלא מתייחסת ולא קוראת את הדברים שלכם, כנראה אז שהדברים שלכם חוזרים כל פעם אותו הדבר כשהסברתי כבר את הדעה.
אני אדון אתכם עד מחרתיים מצידי אבל שזה יהיה לפחות לעניין, אני גם לא אומרת שהדעות צריכות להיות דומות לשלי אחרת זה כבר לא דיון, אני אומרת שלא צריך לחזור על אותו הדבר כל פעם ולחפור לי על זה כשעניתי כבר ראבק!

אולי לדעתיכם אני לא מנסחת טוב את מה שיש להגיד אבל זו הדרך ההתבטאות שלי וגם הדרך שאני מנסחת, זה לא בשמיים כמובן אבל סליחה.

בשורה התחתונה, אני מתייחסת לכל פרט ופרט שכותבים לי ואני עונה עליו.
אני מודה בטעויות שלי אם יש (אל תביא לי עכשיו סיקורים מועתקים כי כבר הפנמתי, זה כמו מלח על הפצעים)
אני מסבירה ומביאה דוגמא אישית.

דרך ההתבטאות/הדעה/ההסבר/הדוגמא/התשובה, לא מתאימה לכם אז אל תענו פשוט, אל תכתבו, למה נדב אתה רושם לי שזה נוראי לדון איתי וממשיך לכתוב לי דברים?
אל תכתוב בחייך, נו באמת~
יש אנשים שיסכימו, יש אנשים שלא אבל לבוא אלי בטענה לשנות את הדרך שלי בלי להבין למה שאני מתכוונת זה כבר יותר מדי לדעתי.
גם, אני לא היחידה שהולכת עם הראש בקיר, זה פשוט אומר שאני לא מסכימה איתך וממשיכה להביע את הדעה שלי.
אותו הדבר לגביך ולכל השאר, גם לדעתי אתה לא פותח את הראש כשאני מביעה את דעתי האישית וחושב שזה עובדות או משהו.
Pen Draig
זיין
קטגור

הודעהנשלח: 07/04/2017 ב- 18:13:21 תגובה עם ציטוט  דווח

Zalgo כתב:
לא נבחר תוכן לציטוט.
....את רק ממשיכה להוכיח את הנקודה שלי, של אבישג ושלו. לא במקרה 3 אנשים עכשיו אומרים לך שיש לך פאק בצורת הדיון שלך.

ציטוט:
קודם כל, אני לא מבינה למה אתה חושב שאני מתייחסת לדעות שלי כמו עובדות, כמובן שאני מסכימה איתן כי זה הדעות שלי.

כי היה לנו וויכוח על זה. כבר שם אמרת שאת מתייחסת אליהן כאל עובדות. את ממשיכה גם כאן. HECK, עשית את זה אפילו בהודעה הזאת, תיכף אני אגיע לזה.
ציטוט:
בחיים לא אמרתי על דעה שלי שהיא עובדה, כנראה שבעיניים שלך אני לוקחת את הדעה האישית שלי קצת רחוק מדי, אז סליחה שאני בן אדם כזה וחבל שזה לא השתנה.

לא אמרת, אבל את מתייחסת אליהן כאל כאלה.

קוד:
(ובאמת שזה ילדותי, אפילו הויכוח היה ילדותי, לא רק הנושא)

הנה שוב
"זה ילדותי"
קביעת עובדה.
"בעיניי זה היה ילדותי" זה שונה מלהגיד "זה ילדותי."
אם הוויכוח היה ילדותי - אז גם את כזאת, כי וויכוח לא יכול להיות רק עם בנאדם אחד, מה שהופך את כל הטיעונים שלך מהוויכוח ההוא ללא לגיטימיים כי את בעצמך לא אדם בוגר בשביל להעביר על זה ביקורת. עזבי, לא הנקודה אפילו.
ציטוט:
אבל משהו שכבר אמרתי ואתם כנראה לא מבינים

באופן מצחיק איכשהו זה כולם שלא מבינים אותך. כולם. לא אני, לא אבישג. כולם.
ציטוט:
זה שלא צריך לקחת אותי קרוב לליבכם,
לא לוקח אותך קרוב לליבי םם
ו
ציטוט:
נדב, אני מכבדת כל דעה, כל דעה שהיא לעניין,

ומי את שתחליטי מה לעניין ומה לא?
ציטוט:
למשל הדעות שלך על הבולבולים הרגו אותי לגמרי כי זה לא עניין שמתווכחים עליו וכשאני מנסה להפסיק את זה אתה מביא לי שאלות מפגרות ומבקש שאני אוכיח לך את זה.

מצחיק, אני זוכר את זה שונה לגמרי ממה שאת מספרת כאן.

ציטוט:
אני אומרת שלא ההרצאות עצמם הם חרא וצריך להפסיק אותם בכלל, אני אומרת שצריך להפחית את הכמות

הבנתי את זה, גם על זה הגבתי. שוב, את בוחרת לא להתייחס לטענות עצמן.
שוב, ליטראלי ציטטתי אותך אומרת שם "אבל לא החפירות על זה.
ברור לי שאת מתכוונת לקטע שחופרים על זה
אבל העובדה היא שזה מועיל. אין טעם להפחית את החפירות אם יש בהן תועלת. את לא מעלה גם טענה אחת למה להפסיק/להפחית את זה מעבר ל"נמאס לי לשמוע את זה כל שנה"
כאילו, עובדתית זה מועיל. מה עוד את רוצה?

ציטוט:
בשורה התחתונה, אני מתייחסת לכל פרט ופרט שכותבים לי ואני עונה עליו.

מסתבר שלא מופתע
ציטוט:
מצד שני, כשהדיון הוא על האם ההרצאות האלה עוזרות יש תשובה אחת - כן או לא.
עובדתית ההרצאות האלה עוזרות.
הן מעלות מודעות, המודעות מנמיכה מקרי עישון ושתייה בקרב הנוער.
עובדתית זה נכון.
דעתך היא שלא, YET את ממשיכה לריב על זה שהן לא עוזרות.
את יכולה להגיד שהן לא מתועלות למקסימום שהן יכולות, שיש נקודות שאפשר לשפר, שיש פגמים בהרצאות ואיך מעבירים אותן - וזה כנראה נכון, שום דבר לא מושלם ועל כל דבר אפשר להעביר ביקורת.
אבל הטענות שלך הן שזה מעורר התנגדות וזהו.
את לא מתייחסת לתועלת שכן מוכחת בפני השטח.

לא התייחסת לחלק הזה בכלל. בכללי, לחלק שההרצאות מועילות. את מתעלמת מזה. שוב.
את אומרת שהן חופרות. סבבה. מקובל לגמרי, זה חופר. אבל זה מועיל גם, אז מה בעצם הטיעון שלך?

ציטוט:
אל תביא לי עכשיו סיקורים מועתקים כי כבר הפנמתי, זה כמו מלח על הפצעים

.......מי דיבר על זה בכלל

ציטוט:
למה נדב אתה רושם לי שזה נוראי לדון איתי וממשיך לכתוב לי דברים?

כי המטרה בדיון זה לא "אני צודק ואתם טועים זאת הדעה שלי והיא הכי חשובה!!!!!!!!!!!!!"
היא ללמד וללמוד. ואם יש לי הזדמנות ללמד מישהו משהו, גם אם הוא לא באמת קשור לדיון, אז כן, אני אנסה ללמד.
את שוב לוקחת את זה אישי למרות שכתבתי שזה לא. אני לא תוקף אותך, מסביר לך איפה הטעויות שלך כשאת מנסה לנהל דיון. בסופו של דבר את תמשיכי לפתוח דיונים ואף אחד כבר לא יגיב לך כי פשוט זה לא כיף לדון איתך בנושאים שאת מעלה, גם אם הם מעניינים. בסופו של דבר זה יותר בשבילך מאשר בשבילי, אני אחיה גם בלי להשתתף איתך בדיונים.

ציטוט:
יש אנשים שיסכימו, יש אנשים שלא אבל לבוא אלי בטענה לשנות את הדרך שלי בלי להבין למה שאני מתכוונת זה כבר יותר מדי לדעתי.
גם, אני לא היחידה שהולכת עם הראש בקיר, זה פשוט אומר שאני לא מסכימה איתך וממשיכה להביע את הדעה שלי.
אותו הדבר לגביך ולכל השאר, גם לדעתי אתה לא פותח את הראש כשאני מביעה את דעתי האישית וחושב שזה עובדות או משהו.

........זה רק ממשיך להוכיח שאת באמת לא מנסה להבין את הצד השני.
אני מבין טוב למה את מתכוונת. שוב, אמרתי את זה אלפי פעמים ואני אפילו כתבתי שאני יודע שהתכוונת שיש תועלת אבל זה חופר - השאלה היא מה הטיעון שלך בעצם. כי את לא מספקת פה שום דבר לדיון.
את מרגישה שאני הולך עם הראש בקיר רק כי את מתנגחת בי בדיונים. לכי תשאלי כל בנאדם אחר שאי פעם ניהל איתי דיון - אני תמיד עם ראש פתוח, תמיד נותן לצד השני להביע את דעתו (שזה מה שאני עושה עכשיו בעצם), תמיד מנסה להציג את הדעה שלי בצורה הכי לגיטימית שיש וממש לא כופה אותה על הצד השני.
כל מה שאת עשית עד עכשיו (וממשיכה לעשות בהודעה הזאת) זה להתנגח באחרים.
"הנה, כתבת שאני ככה? אז לא, אתה ככה!"

אני אגב הבנאדם האחרון שמתייחס לדעות שלו בתור עובדות, אבל בסדר.

Image
ספוילר: 

כוח הרצון
אז אתה יכול לרצות!
לוחם יהלום

משתמש מספר: 25,430
כינוי קודם: ציטוס
קלאנים: צוות המוסקטרים,
Axum

מדליות: 21 (ראה עוד)
כרטיס דאטא (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 07/04/2017 ב- 18:25:30 תגובה עם ציטוט  דווח

באתי לכתוב אבל נדב די סיכם את מה שהיה לי לומר, אז אגיב רק על ההפנייה הקטנה שעשית לי:
ציטוט:

לפעמים לא צריך ממש לשים על זה שאני נראית לכם כועסת כשאני לא ולוקחים דברים שלא צריך לקחת (שלו) ואז יוצרים בלאגן בקבוצה מול כולם (שלו) בטח שאתה לא רוצה לריב איתי, בטח~

כמו שנדב אמר, את לא יכולה להגיד "לא צרך לשים על זה שאני נראית לכם כועסת" את צריכה להיות ברורה שנוכל לתקשר ולדון.
דבר שני, אני לא לקחתי שום דבר באף צורה. אני פשוט נתקלתי כבר בהרבה תגובות מתנשאות שלך (שזה בעצם הקביעה שנדב מדבר עליה, שאצ קובעת שמה שאת אומרת זה עובדה ואנחנו טועים בלי להתייחס למה שאמרנו) לא ניסיתי לריב ולא כלום, אני לא בן אדם שנמשך לריב, אני פשוט רציתי שתפסיקי עם ההתנהגות הזאת שלך ואת התעצבנת עליי אז זה התלהט.

Image

https://m.b144.co.il/b144_sip/4B12051B4673.aspx
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש 
Apollo
White Snake
לוחם כסף

הודעהנשלח: 07/04/2017 ב- 18:45:10 תגובה עם ציטוט  דווח

ציטוס כתב:
באתי לכתוב אבל נדב די סיכם את מה שהיה לי לומר, אז אגיב רק על ההפנייה הקטנה שעשית לי:
ציטוט:

לפעמים לא צריך ממש לשים על זה שאני נראית לכם כועסת כשאני לא ולוקחים דברים שלא צריך לקחת (שלו) ואז יוצרים בלאגן בקבוצה מול כולם (שלו) בטח שאתה לא רוצה לריב איתי, בטח~

כמו שנדב אמר, את לא יכולה להגיד "לא צרך לשים על זה שאני נראית לכם כועסת" את צריכה להיות ברורה שנוכל לתקשר ולדון.
דבר שני, אני לא לקחתי שום דבר באף צורה. אני פשוט נתקלתי כבר בהרבה תגובות מתנשאות שלך (שזה בעצם הקביעה שנדב מדבר עליה, שאצ קובעת שמה שאת אומרת זה עובדה ואנחנו טועים בלי להתייחס למה שאמרנו) לא ניסיתי לריב ולא כלום, אני לא בן אדם שנמשך לריב, אני פשוט רציתי שתפסיקי עם ההתנהגות הזאת שלך ואת התעצבנת עליי אז זה התלהט.

אני אעזוב רגע את הדעה של נדב כי הוא חוזר על אותם דברים שהוא כבר אמר לי וגם חושב שהוא צודק וחושב עלי בדיוק מה שאני חושבת עליו.
ז"א, שאותו הדבר כמו שאתה חושב לגביי נדב, לגבי הראש פתוח והעובדות וכל זה, אתה בעצמך כזה לפי דעתי.
כמו שאמרתי, מצידי אל תדונו איתי, לא אכפת לי שהנושא יהיה ריק נו בחייכם, גם לא בכל הנושאים שלי אני עונה גם, למשל ה"דיון | משהו" כמו "כסף" או דברים כאלה אני רק מציגה דעה שלי בתחילת הנושא והאחרים רצים עם זה.
אני עונה לדברים כמו הנושאים האלה, ובעיקר איכשהו נדב אני מתווכחת איתך יותר מכולם.
לא יודעת, אני יכולה להראות לך לפחות חמישה אנשים שיגידו ההפך ממה שאתה אומר כי הם מכירים אותי מהמציאות, וגם מישהו מהפורום.
ראש פתוח עלק, מצחיק.
אבל עזוב, באמת שאין לי כוח כבר להתווכח איתך על כל דבר וזה בסדר לא להסכים איתי.
אל תדון, נקודה.
אפילו לי יהיה שקט, באמת.

עכשיו לגביך שלו, בטח שאתה לקחת ברצינות את מה שאמרתי על הציפורים שלך ועל שם הנו"ד שלך.
כאילו הבעתי דעה לגבי הציפורים, אולי קצת תוקפני, מודה אולי למרות שזו הייתה דעה שלי לחלוטין.
לגבי השם של הנו"ד שלך, נו באמת, אני צחקתי ואז הבאת את כל שני המקרים ועפת עלי בקבוצה בסקייפ מול כולם.
אמרתי, אין לי בעיה עם דעה שלילית לגביי אבל תפנה אלי בפרטי ולא מול כל הקבוצה ראבק!

איכשהו אנשים מתקשרים איתי ומבינים אותי, אף אחד לא מחייב אתכם לתקשר איתי ובטח שבטח שלא כולם צריכים להיות כאלה כי כל האנשים שונים.

"אתם לא מבינים אותי", "אני לא מבינה אתכם" אז בטח שאני הבעיה פה כי יש כבר שלושה אנשים שמסכימים שאני הלא בסדר בסיפור ועזבו להסביר לי שאני לוקחת את זה ללב יותר מדי וכל החרא.
פשוט מניסיון איכשהו, לא יודעת איך, הבוגרים והמבוגרים יותר מבינים אותי.
לא יודעת איך זה קורה, אולי כי אני מכירה אותם במציאות? אולי, כי אז הם מבדילים בין הדברים הרציניים לסרקסטיים ופה אנשים הולכים נגדי.
לא מבינה למה אני בכלל עד עכשיו נמצאת בפורום הזה, הוא לא הכי מתאים לאופי שלי והבנתי את זה כבר ועדיין.
מעניין למה אני עדיין פה \:
Pen Draig
זיין
קטגור

הודעהנשלח: 07/04/2017 ב- 18:54:38 תגובה עם ציטוט  דווח

אלוהים ישמור התייאשתי
כתבתי לך הכל בצורה הכי נחמדה שיש
באופן הכי מקבל ומבין שיש
ואיכשהו את עדיין ממשיכה בדיוק עם אותה גישה שאני מדבר עליה
זה מקרה אבוד.
מאחל לך כל טוב, I'm out.

Image
ספוילר: 

Apollo
White Snake
לוחם כסף

הודעהנשלח: 07/04/2017 ב- 18:58:21 תגובה עם ציטוט  דווח

Pen Draig כתב:
אלוהים ישמור התייאשתי
כתבתי לך הכל בצורה הכי נחמדה שיש
באופן הכי מקבל ומבין שיש
ואיכשהו את עדיין ממשיכה בדיוק עם אותה גישה שאני מדבר עליה
זה מקרה אבוד.
מאחל לך כל טוב, I'm out.

לדעתך אולי עשית הכל נכון.
ואז עוד אומר לי שאני הלא צודקת ומצדיק את עצמו, כאילו מה הקטע?
עלק גם מבין, לא חושבת שאתה מבין משהו ממה שאני כותבת לך ובכל הודעה איתך הסברתי את זה.
תדייק גם, "מקרה אבוד בינינו" כי אם אתה חושב שאתה הבן אדם היחיד שאני דנה איתו אז אתה טועה.
גם אתה ממשיך באותה הגישה, שנינו לא מבינים ושנינו ממשיכים להתווכח על הדעות שלנו.
זו גם הגישה שלי, מה אתה מנסה לשנות בגישה שלי? כאילו אתה רציני?

להתראות גם לך.
Pen Draig
זיין
קטגור

הודעהנשלח: 07/04/2017 ב- 19:01:36 תגובה עם ציטוט  דווח

כי במקום לנסות אשכרה לברר מאיפה אני בא ולמה אני אומר דברים את פשוט תוקפת אותי ואומרת שאני לא בסדר ואני טועה ואני בעצמי מתנהג באותה צורה.
יעני את אפילו לא טורחת לדון, את מנסה להתווכח.
כתבתי, באתי להגיד לך מה מפריע כאן לאנשים בגישה שלך. לא רק לי, לעוד אחרים כאן. במקום זה את רק מטיחה באחרים האשמות. אני לא בא להצטדק ולא כלום, וצעם העובדה שאת מחפשת את זה מראה שאת באמת לא באה לנסות להקשיב, אז אני אגיד לך משפט שכבר אמרתי לך בעבר ואני עדיין עומד מאחוריו -כשתתבגרי תביני.
ביי.

Image
ספוילר: 

כוח הארטיק
דא עקא
מנהל

הודעהנשלח: 07/04/2017 ב- 20:18:29 תגובה עם ציטוט  דווח

*אני יודעץ שאנשים יגלגלו עיניים אבל אני ממש שמחה לפחות שאתם עושים את הוויכוחים בצורה טובה שלא גורמת לי להתערב בשביל לעשות שלום בוכה *

חוץ מזה - אני מסכימה עם נדב.. הוא דיי אמר הכל, לא רואה מה להוסיף לאמירותיו.

ספוילר: 

Apollo
White Snake
לוחם כסף

הודעהנשלח: 07/04/2017 ב- 20:23:18 תגובה עם ציטוט  דווח

כוח הארטיק כתב:
*אני יודעץ שאנשים יגלגלו עיניים אבל אני ממש שמחה לפחות שאתם עושים את הוויכוחים בצורה טובה שלא גורמת לי להתערב בשביל לעשות שלום בוכה *

חוץ מזה - אני מסכימה עם נדב.. הוא דיי אמר הכל, לא רואה מה להוסיף לאמירותיו.

אז, לא צריך להוסיף שום דבר לאמירותיו (?)
כאילו דא.
הצג הודעות קודמות:      
שליחת הודעה חדשהההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה

עבור:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

Based on phpBB forums system