אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 אני בודד [17] צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה
מחבר הודעה
משתמש אנונימי
לוחם ארד
לוחם ארד

משתמש מספר: 10,231

הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 07/04/2017 ב- 19:15:42 תגובה עם ציטוט  דווח

כן קיצור הכותרת די מסבירה את הנושא
אבל זה לא שאני לבד
אני פשוט בודד
יש לי המון חברים, אבל אני לא מעוניין לשתף אף אחד מהם בחיים הפרטיים שלי
היתה לי חברה כמעט שנה שהיה לי איתה קשר מאוד עמוק, התקופה הכי טובה של החיים שלי בערך
אבל מאז אני מרגיש שאין לי עם מי לדבר
כן יש לי חברים, המון חברים, אני רחוק מלהיות לבד בבצפר, ויש לי עם מי להסתובב אחר הצהרים. אז אני אומנם לא נראה בודד, אבל אני מאוד מאוד כן.
אני לא יבכה אם אחד מהחברים שלי ימות, כי הוא בסך הכל עוד בנאדם שאני משתמש בו כדי להפיג את השיעמום של היום יום.
קשה לי לשתף עם אנשים דברים מהחיים האישיים שלי, וקשה לי להקשר אל אנשים ברמה שהם יהיו חשובים לי. פה ושם היו אנשים שהייתי מוכן לעשות הכל בשבילם, אבל אני כבר לא בקשר עם האנשים האלה, וכרגע אין לי עם מי לדבר ואין לי את מי לשתף במה שאני מרגיש, אני פשוט בודד מבפנים.
חלקכם אולי כבר יודעים מי אני, אם מישהו רוצה לכתוב אישי שהוא לא רוצה שידעו או משהו הוא יכול לכתוב לי בפרטי
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
Apollo
White Snake
לוחם כסף

משתמש מספר: 29,416
כינוי קודם: Elin

מדליות: 8 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 07/04/2017 ב- 19:18:48 תגובה עם ציטוט  דווח

הנושא רציני כן?
מהחיים שלך לגמרי?
פשוט אני לא יודעת אם להתייחס לזה ברצינות או לא.
אם כן אני עונה לך על הכל.
משתמש אנונימי
לוחם ארד
לוחם ארד

הודעהנשלח: 07/04/2017 ב- 19:21:22 תגובה עם ציטוט  דווח

Zalgo כתב:
הנושא רציני כן?
מהחיים שלך לגמרי?
פשוט אני לא יודעת אם להתייחס לזה ברצינות או לא.
אם כן אני עונה לך על הכל.

כן הנושא רציני
יש בפורום הזה הרבה חרא אני מסכים (חרא מצחיק)
אבל כן לפעמים אנשים כותבים פה גם ברצינות
Apollo
White Snake
לוחם כסף

הודעהנשלח: 07/04/2017 ב- 19:27:30 תגובה עם ציטוט  דווח

משתמש אנונימי כתב:

כן הנושא רציני
יש בפורום הזה הרבה חרא אני מסכים (חרא מצחיק)
אבל כן לפעמים אנשים כותבים פה גם ברצינות

סבבה.

אז אני יכולה להגיד לך קודם כל שאני לגמרי מזדהה איתך כי אני בדיוק אותו הדבר במציאות.
למרות שאני לא יוצאת לשום מקום אחר"צ והמקום היחיד שבו אני פוגשת "חברים" זה ביה"ס והמשפחה לא הכי משפחה בעיניי.
הפיתרון שאני מצאתי זה יועצת של ביה"ס, לא חייב לספר לה הכל.
מהיועצת הועברתי לעובדת סוציאלית שגם אחרי כמה פגישות שבעיקר התעסקנו בהם בפסיכיאטר שאמור להיות לי במאי.

אתה יכול להתחיל מאיש מקצוע, אבל אם אתה מרגיש שאפילו להם אין מה לספר אז אל תספר לאף אחד.

בכללי לא מבינה למה צריך בכלל לשתף מישהו בחרא שלך (אני מתכוונת גם אלי) כאילו לא ממש אכפת להם מה עובר עליך.

בכללי הפתרונות (ךדעתי):
אפשר לכתוב יומן.
אפשר ללכת למקצוענים בנושא.

אמממ בכללי, אם אתה לא מוצא מישהו כזה שאפשר לספר לו הכל אז כנראה שאתה נמצא כרגע במקום עם גבולות לגבי החברה וזה בסדר, אם אתה בביה"ס כרגע אז עוד כמה שנים כשתצא (גם לא ציינת גיל אגב) תכיר אנשים חדשים.
כוח הארטיק
דא עקא
מנהל

משתמש מספר: 24,320

כינוי קודם: אני נמוכה

מדליות: 19 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 2)

הודעהנשלח: 07/04/2017 ב- 19:36:08 תגובה עם ציטוט  דווח

למען סדר הדברים : ננעל מחוסר ציון בגיל. זה בהחלט נושא שהגיל משנה בו. (אני מניחה שאתה כבר בתיכון, אבל התשובה שלי ברמת משתנה עם הגיל עצוב )
בבקשה תפתח נושא חדש עם גיל, יהיה יותר קל לכוון אותך חביבי מחייך
אם אתה מרגיש בנוח - מוזמן גם לכתוב לי הפ עם הגיל, אערוך פה וזה יהיה שוב פתוח לתגובות ~

שוחרר מנעילה מחייך

ספוילר: 

נערך בפעם אחרונה על-ידי כוח הארטיק בתאריך 07/04/2017 ב- 20:02:05, נערך סך הכל פעם אחת
משתמש אנונימי
לוחם ארד
לוחם ארד

הודעהנשלח: 07/04/2017 ב- 19:41:03 תגובה עם ציטוט  דווח

Zalgo כתב:
סבבה.

אז אני יכולה להגיד לך קודם כל שאני לגמרי מזדהה איתך כי אני בדיוק אותו הדבר במציאות.
למרות שאני לא יוצאת לשום מקום אחר"צ והמקום היחיד שבו אני פוגשת "חברים" זה ביה"ס והמשפחה לא הכי משפחה בעיניי.
הפיתרון שאני מצאתי זה יועצת של ביה"ס, לא חייב לספר לה הכל.
מהיועצת הועברתי לעובדת סוציאלית שגם אחרי כמה פגישות שבעיקר התעסקנו בהם בפסיכיאטר שאמור להיות לי במאי.

אתה יכול להתחיל מאיש מקצוע, אבל אם אתה מרגיש שאפילו להם אין מה לספר אז אל תספר לאף אחד.

בכללי לא מבינה למה צריך בכלל לשתף מישהו בחרא שלך (אני מתכוונת גם אלי) כאילו לא ממש אכפת להם מה עובר עליך.

בכללי הפתרונות (ךדעתי):
אפשר לכתוב יומן.
אפשר ללכת למקצוענים בנושא.

אמממ בכללי, אם אתה לא מוצא מישהו כזה שאפשר לספר לו הכל אז כנראה שאתה נמצא כרגע במקום עם גבולות לגבי החברה וזה בסדר, אם אתה בביה"ס כרגע אז עוד כמה שנים כשתצא (גם לא ציינת גיל אגב) תכיר אנשים חדשים.

יש לי הרבה נסיון עם פסיכולוגים לצערי (לא מרצוני האישי), זה לא כל כך עבד.
אני די מתקשה לשתף אנשים בחיים האישיים שלי, ובכלל לשתף בנאדם שאני לא מכיר ולא יודע עליו כלום יהיה לי קשה, אז אני לא בטוח כמה לשתף את היועצת יהיה אופציה, אבל אני יחשוב על זה מחייך

ציטוט:

בקשר לזה^

אני גם פעם הייתי בגישה הזאת, אבל יצא לי להכיר אנשים שאכפת לי מהם ולהם אכפת ממני
אז כשאכפת לך ממישהו אתה רוצה לשמוע על הבעיות שלו, לנסות לעזור
אני חושב שזה קשר שהרבה יותר טוב מאשר קשר של פסיכולוג ומטופל, כי שני הצדדים משתפים וזה נהיה יותר הדדי.
הבעיה היא שמאז שאני וחברה שלי נפרדנו אין לי ממש קשר כזה עם מישהו

הוספתי גיל אגב
Apollo
White Snake
לוחם כסף

הודעהנשלח: 07/04/2017 ב- 19:49:16 תגובה עם ציטוט  דווח

משתמש אנונימי כתב:

בקשר לזה^

אני גם פעם הייתי בגישה הזאת, אבל יצא לי להכיר אנשים שאכפת לי מהם ולהם אכפת ממני
אז כשאכפת לך ממישהו אתה רוצה לשמוע על הבעיות שלו, לנסות לעזור
אני חושב שזה קשר שהרבה יותר טוב מאשר קשר של פסיכולוג ומטופל, כי שני הצדדים משתפים וזה נהיה יותר הדדי.
הבעיה היא שמאז שאני וחברה שלי נפרדנו אין לי ממש קשר כזה עם מישהו

הוספתי גיל אגב

נכון, זה קשה לשתף בן אדם זר על החיים האישיים שלך אבל מה כבר יהיה אם תספר?
כאילו גם ככה הם יותר יכוונו אותך והם אולי היחידים שעובדים בשביל להקשיב, כאילו מה ישתנה אם תספר?
אתה רק תרגיש שספרת למישהו (כמובן שלא תהיה שלם עם עצמך על זה ששיתפת דברים עם זר).
בסדר, עזוב, תחשוב לכתוב יומן "בעיות" שלך כזה.

אני מבינה לגבי ההכרת אנשים שחשוב לך לשמוע את הבעיות שלהם כי הם חשובים לך אבל הקשר נגמר יותר מהר איכשהו חחח
כאילו, מתחילים להיפתח לבן אדם ופתאום הוא נעלם אבל האחרים שסתם נמצאים סביבך אתה איכשהו שומר איתם על קשר יותר ארוך עם אלה שאתה ניפתח אליהם.
זה מדהים פשוט חחחחח

אבל, אני בעצמי לא מצאתי פיתרון לזה כי אין ממש פיתרונות לזה, אני למדתי לחיות עם זה למרות שזה מאוד קשה וכואב אבל מתרגלים איכשהו.
בסופו של דבר, אולי תכיר מישהו כזה, בטוח הוא לא יהיה מסביבך אז כשתהיה באוניברסיטה תהיה לך יותר "בחירה", וגם בצבא.
לא הכל חייב להגיע בגיל כזה אז בינתיים מתמודדים עם מה שיש (פסיכולוגים, יומנים וכו').
כוח הארטיק
דא עקא
מנהל

משתמש מספר: 24,320

כינוי קודם: אני נמוכה

מדליות: 19 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 2)

הודעהנשלח: 07/04/2017 ב- 20:08:36 תגובה עם ציטוט  דווח

אוקי, שקלתי מאיזה כיוון לכתוב את זה, אבל לפי התגובות פה - החלטתי להביא מה שאני עשיתי כשהייתי בתקופה שלך, כי זה היה תהליך שעברתי עם עצמי ולא כלל אנשים אחרים (למען האמת, הפרידה הייתה כשהייתי בגיל שלך זה היה קרוב! )
אני זוכרת שבתקופה הזו הרגשתי מאוד בודדה, ואני מבינה אותך לחלוטין. ךהיות הרבה זמן ען מישהו ואחכ לנתק קשר - זה קשה, מתסכל, מכאיב, רע, וכולל הרבה תחושה של... באסה, אם אצנזר עצוב אני זוכרת שבשלב מסוים כ"כ התייאשתי מתחושת הכאב היומי, שהחלטתי להפוך את המצב. כאילו אני יוצאת נגד מה שהביא אותי לנקודה ההיא.
אני רק יכולה לומר לך : תנצל כל מה שיש לך לטובה. לא רק במקרה הזה, בכל מקרה שתתקל בו בחיים.
תנצל את התקופה הזו ותייעל אותה.
מה שאני עשיתי בזמנו כלל הרבה חפירה עצמית על כל הקשר שהיה, מה עבר בו ואיך זה חמק ממני / יצאתי בסוף במזל. הרבה דברים הבנתי עם עצמי מתקופה בת כמה חודשים, וזה איפשהו בנה חלק מהאופי שיש לי היום. היה לי זמן לחשוב, כי לא התעסקתי בדברים אחרים (חוץ מלימודים זה חשוב עצוב ) קח את הזמן, באמת. אצלי זו הייתה תקופה של 4 חודשים או יותר, וזה היה שווה את זה.

יותר מזה, בעקבות החפירה הזו הבנתי מה יעשה לי טוב - באותה התקופה זה היה לכבוש כמה פסגות אישיות : זה התחיל מסתם לקצר את השיער (היה בשבילי סמלי ) והגיע עד השקעה מחדש בתחביבים שלי, אם לא מציאה של חדשים.
כשהתחלתי לעשות את הדברים האלה, התחלתי כבר להרגיש לאט לאט יותר טוב. בסופו של תהליך, נפרדתי מכל מחשבה על העבר והתמקדתי במה שאני רוצה ואוהבת, למען הפיתוח האישי שלי. לאחר מכן כבר נפתחתי החוצה והחברתי לחברים שלי שוב.

אמנם סיפרתי לך פה מה אני עברתי, אבל אנחנו שני אנשים שונים - וכנראה שאותו הדבר לא יעבור עליך. אבל אני אומרת בלב שלם - החפירה הפנימית הזו תעזור. תזרום עם זה, תעשה את מה שמרגיש לך נכון עם עצמך זה יכול לקחת זמן, אבל אל תוותר לעצמך ! אני מאמינה שבסוף תוכל למצוא את הדבר שיעשה לך טוב על הלב ותחושת הבדידות תיגמר מחייך (ואנחנו גם ץמיד פה בשבילך מתבייש )

ספוילר: 

Apollo
White Snake
לוחם כסף

הודעהנשלח: 07/04/2017 ב- 20:15:04 תגובה עם ציטוט  דווח

נכון, כרגע אבישג הזכירה לי עוד דרך בה אפשר לצאת מהבדידות.
ספורט.
כל ספורט שתבחר בו שיש בו קבוצה, אתה תכיר שם אנשים חדשים ואתה גם תהנה (אני מקווה שאתה אוהב משחקי כדור או היאבקות או בכללי ספורט).
אפילו סתם חדר כושר יעזור כי אתה תעשה משהו חשוב לבריאות שלך וגם אתה תוכל להכיר שם אולי אנשים חדשים.
כאילו זה עצה יותר לפתוח את ראיית העין למקומות אחרים חוץ מביה"ס.
משתמש אנונימי
לוחם ארד
לוחם ארד

הודעהנשלח: 07/04/2017 ב- 21:20:36 תגובה עם ציטוט  דווח

Zalgo כתב:
נכון, זה קשה לשתף בן אדם זר על החיים האישיים שלך אבל מה כבר יהיה אם תספר?
כאילו גם ככה הם יותר יכוונו אותך והם אולי היחידים שעובדים בשביל להקשיב, כאילו מה ישתנה אם תספר?
אתה רק תרגיש שספרת למישהו (כמובן שלא תהיה שלם עם עצמך על זה ששיתפת דברים עם זר).
בסדר, עזוב, תחשוב לכתוב יומן "בעיות" שלך כזה.

אני מבינה לגבי ההכרת אנשים שחשוב לך לשמוע את הבעיות שלהם כי הם חשובים לך אבל הקשר נגמר יותר מהר איכשהו חחח
כאילו, מתחילים להיפתח לבן אדם ופתאום הוא נעלם אבל האחרים שסתם נמצאים סביבך אתה איכשהו שומר איתם על קשר יותר ארוך עם אלה שאתה ניפתח אליהם.
זה מדהים פשוט חחחחח

אבל, אני בעצמי לא מצאתי פיתרון לזה כי אין ממש פיתרונות לזה, אני למדתי לחיות עם זה למרות שזה מאוד קשה וכואב אבל מתרגלים איכשהו.
בסופו של דבר, אולי תכיר מישהו כזה, בטוח הוא לא יהיה מסביבך אז כשתהיה באוניברסיטה תהיה לך יותר "בחירה", וגם בצבא.
לא הכל חייב להגיע בגיל כזה אז בינתיים מתמודדים עם מה שיש (פסיכולוגים, יומנים וכו').

כן בעתיד אני כנראה עמצא אנשים שיהיה לי קשר עמוק איתם (בצבא כנראה כי זה שנים מאוד אינטנסיביות)
וכן אני מניח שאני גם צריך פתרון זמני בנתיים, אולי אני פשוט יכתוב באינטרנט או משהו
כוח הארטיק כתב:
אוקי, שקלתי מאיזה כיוון לכתוב את זה, אבל לפי התגובות פה - החלטתי להביא מה שאני עשיתי כשהייתי בתקופה שלך, כי זה היה תהליך שעברתי עם עצמי ולא כלל אנשים אחרים (למען האמת, הפרידה הייתה כשהייתי בגיל שלך זה היה קרוב! )
אני זוכרת שבתקופה הזו הרגשתי מאוד בודדה, ואני מבינה אותך לחלוטין. ךהיות הרבה זמן ען מישהו ואחכ לנתק קשר - זה קשה, מתסכל, מכאיב, רע, וכולל הרבה תחושה של... באסה, אם אצנזר עצוב אני זוכרת שבשלב מסוים כ"כ התייאשתי מתחושת הכאב היומי, שהחלטתי להפוך את המצב. כאילו אני יוצאת נגד מה שהביא אותי לנקודה ההיא.
אני רק יכולה לומר לך : תנצל כל מה שיש לך לטובה. לא רק במקרה הזה, בכל מקרה שתתקל בו בחיים.
תנצל את התקופה הזו ותייעל אותה.
מה שאני עשיתי בזמנו כלל הרבה חפירה עצמית על כל הקשר שהיה, מה עבר בו ואיך זה חמק ממני / יצאתי בסוף במזל. הרבה דברים הבנתי עם עצמי מתקופה בת כמה חודשים, וזה איפשהו בנה חלק מהאופי שיש לי היום. היה לי זמן לחשוב, כי לא התעסקתי בדברים אחרים (חוץ מלימודים זה חשוב עצוב ) קח את הזמן, באמת. אצלי זו הייתה תקופה של 4 חודשים או יותר, וזה היה שווה את זה.

יותר מזה, בעקבות החפירה הזו הבנתי מה יעשה לי טוב - באותה התקופה זה היה לכבוש כמה פסגות אישיות : זה התחיל מסתם לקצר את השיער (היה בשבילי סמלי ) והגיע עד השקעה מחדש בתחביבים שלי, אם לא מציאה של חדשים.
כשהתחלתי לעשות את הדברים האלה, התחלתי כבר להרגיש לאט לאט יותר טוב. בסופו של תהליך, נפרדתי מכל מחשבה על העבר והתמקדתי במה שאני רוצה ואוהבת, למען הפיתוח האישי שלי. לאחר מכן כבר נפתחתי החוצה והחברתי לחברים שלי שוב.

אמנם סיפרתי לך פה מה אני עברתי, אבל אנחנו שני אנשים שונים - וכנראה שאותו הדבר לא יעבור עליך. אבל אני אומרת בלב שלם - החפירה הפנימית הזו תעזור. תזרום עם זה, תעשה את מה שמרגיש לך נכון עם עצמך זה יכול לקחת זמן, אבל אל תוותר לעצמך ! אני מאמינה שבסוף תוכל למצוא את הדבר שיעשה לך טוב על הלב ותחושת הבדידות תיגמר מחייך (ואנחנו גם ץמיד פה בשבילך מתבייש )

אני מכיר את החפירה הזזאת שאמרת, אני עושה את זה מאז שאני זוכר את עצמי.
אני מאוד אוהב לשים אוזניות ולחשוב על מה שבאלי
העניין הוא שלפעמים בא לי לשתף גם
לא שאני מתגעגע לחברה שהיתה לי
אני פשוט מתגעגע לזה שאפשר לשלוח למישהו הודעה "אני מרגיש חרא" ולדבר על זה ת'יודעת (וכשהוא מרגיש גם כן בנוח לשתף)
חסר לי בקשר האנושי הזה

Zalgo כתב:
נכון, כרגע אבישג הזכירה לי עוד דרך בה אפשר לצאת מהבדידות.
ספורט.
כל ספורט שתבחר בו שיש בו קבוצה, אתה תכיר שם אנשים חדשים ואתה גם תהנה (אני מקווה שאתה אוהב משחקי כדור או היאבקות או בכללי ספורט).
אפילו סתם חדר כושר יעזור כי אתה תעשה משהו חשוב לבריאות שלך וגם אתה תוכל להכיר שם אולי אנשים חדשים.
כאילו זה עצה יותר לפתוח את ראיית העין למקומות אחרים חוץ מביה"ס.

ספורט לא חסר חח
אני רוכב על אופניים ומתאמן בלחימה
וכן יש בזה משהו מרגיע
Apollo
White Snake
לוחם כסף

הודעהנשלח: 07/04/2017 ב- 21:26:46 תגובה עם ציטוט  דווח

מעניין מי זה מהפורום, אני מכירה מישהו אחד שבקרב מגע אבל בחיים הוא לא יכתוב בשגיאות כאלה חחחח (סליחה)

בכ"מ, כרגע אם אתה לא מוצא לבד מישהו לתקשר איתו ולהגיד לו שאתה מרגיש חרא אז לא צריך לשתף אף אחד בזה.
יש עוד משהו שאני יכולה לייעץ לך, תפתח משתמש אנונימי (עילום שם כמובן) בפייסבוק או בכל אתר אחר
(במקרה הזה דמות מאנימה מאוד תעזור, תפתח פרופיל עם שם הדמות האנימה ותשתגע על להוסיף עוד אוטקואים ואז לאט לאט יהיה לך עם מי לתקשר ושם תוכל לכתוב כמה חרא לך ואנשים יכתבו לך דברים, במקרה הזה באנגלית אבל ככה תוכל להוציא דברים)
^ העצה מניסיון אישי, אם אתה אוהב אנימה זה נפלא ותוכל להשתמש בזה.
אם לא אז פשוט תפתח על שם איזה דמות, לא חייבת להיות אמיתית מהמציאות (אפשר מסרט או משהו) ופשוט להתחיל להוסיף אנשים ובאמת יהיה לך סבבה.
משתמש אנונימי
לוחם ארד
לוחם ארד

הודעהנשלח: 07/04/2017 ב- 21:32:27 תגובה עם ציטוט  דווח

Zalgo כתב:
מעניין מי זה מהפורום, אני מכירה מישהו אחד שבקרב מגע אבל בחיים הוא לא יכתוב בשגיאות כאלה חחחח (סליחה)

בכ"מ, כרגע אם אתה לא מוצא לבד מישהו לתקשר איתו ולהגיד לו שאתה מרגיש חרא אז לא צריך לשתף אף אחד בזה.
יש עוד משהו שאני יכולה לייעץ לך, תפתח משתמש אנונימי (עילום שם כמובן) בפייסבוק או בכל אתר אחר
(במקרה הזה דמות מאנימה מאוד תעזור, תפתח פרופיל עם שם הדמות האנימה ותשתגע על להוסיף עוד אוטקואים ואז לאט לאט יהיה לך עם מי לתקשר ושם תוכל לכתוב כמה חרא לך ואנשים יכתבו לך דברים, במקרה הזה באנגלית אבל ככה תוכל להוציא דברים)
^ העצה מניסיון אישי, אם אתה אוהב אנימה זה נפלא ותוכל להשתמש בזה.
אם לא אז פשוט תפתח על שם איזה דמות, לא חייבת להיות אמיתית מהמציאות (אפשר מסרט או משהו) ופשוט להתחיל להוסיף אנשים ובאמת יהיה לך סבבה.

יענו זה שאני כותב ימצא ולא אמצא או דברים כאלה? אני לגמרי מודע לזה, אני פשוט אוהב לכתוב כמו שאני מדבר ת'יודעת
וכל השאר זה פשוט תוך כדי הכתיבה אני מקליד מהר ולא חושב/ מפספס אותיות
Apollo
White Snake
לוחם כסף

הודעהנשלח: 07/04/2017 ב- 21:33:41 תגובה עם ציטוט  דווח

משתמש אנונימי כתב:

יענו זה שאני כותב ימצא ולא אמצא או דברים כאלה? אני לגמרי מודע לזה, אני פשוט אוהב לכתוב כמו שאני מדבר ת'יודעת
וכל השאר זה פשוט תוך כדי הכתיבה אני מקליד מהר ולא חושב/ מפספס אותיות

זה בסדר, אם אתה מודע.
העיקר קח את העצות שנותנים לך בנושא (:
Dokoida
Naz (סוגד להדרקון האפל ולאבישג)
לוחם יהלום

משתמש מספר: 19,016
כינוי קודם: dokoida

מדליות: 11 (ראה עוד)

הודעהנשלח: 07/04/2017 ב- 23:26:38 תגובה עם ציטוט  דווח

טוב, כבדדדדדדד. יאללה הדעה של נאז -

מניסיון שלי עם יחסי אמון בבני אדם, אם אתה מרגיש אליהם ככה - הם מרגישים אליך אותו דבר בדיוק.

תעשה לעצמך מבחן קטן ותשאל את עצמך את השאלה הבאה:
אם חבר שלך נכנס להמר בבר, הפסיד כסף, אתה מקבל ממנו באמצע הלילה שיחת טלפון והוא אומר לך:
'שמע, הפסדתי עכשיו 400 שקל, אני בחוב, אמרו לי שאם אני לא משלם עכשיו את הכסף מזיינים אותי מכות, יש מצב שאני אמות.'

- היית הולך עד לבר המפוקפק, משלם למישהו זר 400 שקל בגלל שחבר שלך הפסיד את הכסף הזה כדי שהוא לא ישבור משהו?

אם ענית כן - מזל טוב, יש לך חבר דוש שלא יכול להחזיק את עצמו בידיים, אבל הוא החבר שלך וגם אם יכנס לכלא, הוא החבר שלך ואין פה ימינה ושמאלה.
אם ענית לא - וואלה? מישהו יקבל אהבה לפנים בבר הלילה.

עכשיו, קח את זה לשתי כיוונים:
האחת, שהבעיה להתחבר עם מישהו נובעת ממך.
במצב הזה, תעשה חושבים מה לא בסדר איתך. למה קשה לך להתחבר לאנשים ולהגיד להם מה אתה באמת חושב?
למה זה חשוב לך שהם ידעו מה אתה חושב? מה זה ישנה אם תגיד להם באמת מה אתה חושב?

השניה, שהבעיה להתחבר עם מישהו נובעת מחוסר אמון.
במצב הזה, פשוט אתה לא 'חבר' מספיק של מישהו כדי לסמוך עליו להגיד מה שיש לך, פשוט לך תהיה עם אותו חבר.
תרים אליו שיחת טלפון:
"אחי, אתה עושה משהו הערב? לא? זורם ללכת לאכול איפשהוא?"
"יא קציץ בשר, עסוק? לא? רוצה לבוא לשחק איתי בסוני?"
"גבר, מה קורה? פנוי? יופי, באלך לבוא איתי בשישי הזה לקניון? אני צריך לקחת כמה דברים"

רוב הקשר שאתה יוצר עם אנשים באירועים שאתה והוא נמצאים בהם.

עכשיו שמע, אתה יכול להגיד "נאז, שמע, לא מתאים לי, לא בא לי עכשיו ללכת עם מישהו שאנלא בקשר טוב איתו"
ווואלה? אני אגיד לך סבבה.
אני מוצא את עצמי מלא במצבים שאני מורח אנשים שאני רואה שהם רוצים להתחבר איתי, וזורק משהו בסגנון של 'לא' נעים כזה.
זה לא בגלל שאני רשע ורוצה לראות אותם סובלים, זה פשוט שאם הייתי זורם עם כל האנשים שאני מכיר לצאת למקומות -
הייתי בבעיה.
לא היה לי זמן לעצמי, וכל אחד צריך את המרחב שלו (כי האדם הכי חשוב לך זה עצמך), והיה יוצא שאני מנפנף אנשים רק מאוחר יותר אחרי שכבר הכרתי אותם,
שיוביל לניתוק קשרים ואז 'אופס התפספס לי פה בנאדם שהכרתי, איזה חבל'.

תמיד קל להגיד 'לא', התנערות ממחוייבות זה פשוט.
אם יש לך סיבה ל-'לא' הזה, אז זה כבר שיקול דעת שלך.

אבל.. זה מחזיר אותנו לכיוון הראשון:
מה הבעיה איתי - שאני לא מתחבר אליהם?
מה יש לי שאני לא רוצה ליצור איתם קשר?

לוחם כסף

הודעהנשלח: 07/04/2017 ב- 23:43:55 תגובה עם ציטוט  דווח

Dokoida כתב:
טוב, כבדדדדדדד. יאללה הדעה של נאז -

מניסיון שלי עם יחסי אמון בבני אדם, אם אתה מרגיש אליהם ככה - הם מרגישים אליך אותו דבר בדיוק.

תעשה לעצמך מבחן קטן ותשאל את עצמך את השאלה הבאה:
אם חבר שלך נכנס להמר בבר, הפסיד כסף, אתה מקבל ממנו באמצע הלילה שיחת טלפון והוא אומר לך:
'שמע, הפסדתי עכשיו 400 שקל, אני בחוב, אמרו לי שאם אני לא משלם עכשיו את הכסף מזיינים אותי מכות, יש מצב שאני אמות.'

- היית הולך עד לבר המפוקפק, משלם למישהו זר 400 שקל בגלל שחבר שלך הפסיד את הכסף הזה כדי שהוא לא ישבור משהו?

אם ענית כן - מזל טוב, יש לך חבר דוש שלא יכול להחזיק את עצמו בידיים, אבל הוא החבר שלך וגם אם יכנס לכלא, הוא החבר שלך ואין פה ימינה ושמאלה.
אם ענית לא - וואלה? מישהו יקבל אהבה לפנים בבר הלילה.

עכשיו, קח את זה לשתי כיוונים:
האחת, שהבעיה להתחבר עם מישהו נובעת ממך.
במצב הזה, תעשה חושבים מה לא בסדר איתך. למה קשה לך להתחבר לאנשים ולהגיד להם מה אתה באמת חושב?
למה זה חשוב לך שהם ידעו מה אתה חושב? מה זה ישנה אם תגיד להם באמת מה אתה חושב?

השניה, שהבעיה להתחבר עם מישהו נובעת מחוסר אמון.
במצב הזה, פשוט אתה לא 'חבר' מספיק של מישהו כדי לסמוך עליו להגיד מה שיש לך, פשוט לך תהיה עם אותו חבר.
תרים אליו שיחת טלפון:
"אחי, אתה עושה משהו הערב? לא? זורם ללכת לאכול איפשהוא?"
"יא קציץ בשר, עסוק? לא? רוצה לבוא לשחק איתי בסוני?"
"גבר, מה קורה? פנוי? יופי, באלך לבוא איתי בשישי הזה לקניון? אני צריך לקחת כמה דברים"

רוב הקשר שאתה יוצר עם אנשים באירועים שאתה והוא נמצאים בהם.

עכשיו שמע, אתה יכול להגיד "נאז, שמע, לא מתאים לי, לא בא לי עכשיו ללכת עם מישהו שאנלא בקשר טוב איתו"
ווואלה? אני אגיד לך סבבה.
אני מוצא את עצמי מלא במצבים שאני מורח אנשים שאני רואה שהם רוצים להתחבר איתי, וזורק משהו בסגנון של 'לא' נעים כזה.
זה לא בגלל שאני רשע ורוצה לראות אותם סובלים, זה פשוט שאם הייתי זורם עם כל האנשים שאני מכיר לצאת למקומות -
הייתי בבעיה.
לא היה לי זמן לעצמי, וכל אחד צריך את המרחב שלו (כי האדם הכי חשוב לך זה עצמך), והיה יוצא שאני מנפנף אנשים רק מאוחר יותר אחרי שכבר הכרתי אותם,
שיוביל לניתוק קשרים ואז 'אופס התפספס לי פה בנאדם שהכרתי, איזה חבל'.

תמיד קל להגיד 'לא', התנערות ממחוייבות זה פשוט.
אם יש לך סיבה ל-'לא' הזה, אז זה כבר שיקול דעת שלך.

אבל.. זה מחזיר אותנו לכיוון הראשון:
מה הבעיה איתי - שאני לא מתחבר אליהם?
מה יש לי שאני לא רוצה ליצור איתם קשר?

הוא לא חייב הרי להתחבר לכל אחד.
זה אותו הדבר גם לגביי, אני נמצאת בביה"ס הענקי בכל פרדס חנה ויש שם מלאא ילדים (איזה 10 כיתות בכל שכבה)
ואני יכולה להגיד שאין לי למי להתחבר.
אולי אני לא מכירה אותם? אולי, אולי הרב שם זה ערסים ופרחות? גם אולי, אולי כי אין לי שום דבר משותף איתם? בוודאי.
כאילו זה תלוי איזה חברה ואפילו אין לי איך לנסח את זה נכון.
הצג הודעות קודמות:      
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה

עבור:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

Based on phpBB forums system