אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 סיכום קל למפגש~ צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה
מחבר הודעה
DY-animation
Yamblove Stay Forever
קטגור

משתמש מספר: 24,893

כינוי קודם: כוח האנימציה
קלאנים: צוות המוסקטרים

מדליות: 33 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 3)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 14/04/2017 ב- 12:51:03 תגובה עם ציטוט  דווח

Pen Draig כתב:

זה באמת כבר גדול עלי בשלב הזה
הלוואי ובאמת יהיה לי את הזמן להמשיך להתעסק עם זה, אני פשוט פחות רואה את זה קורה כרגע

אבל אתה עדיין תוכל לבוא למפגשים עצמם נכון? בוכה

פורום חתימות ואווטרים | פורום עיצובים | פורום ציור וקומיקס
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש 
Expertability
לוחם זהב
לוחם זהב

משתמש מספר: 25,361

כינוי קודם: Expertability
קלאנים: Black And White,
יקום 7 של הפורום

מדליות: 26 (ראה עוד)
עיטור דיוויס (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 14/04/2017 ב- 13:47:25 תגובה עם ציטוט  דווח

ריגשת נדב עשית עבודה מעולה
למזלנו יש למי להעביר את הלפיד, אנשים כמו שגיא ואבישג ועוד כמה שבאמת אכפת להם ואפשר לסמוך עליהם דיפ נלחם
בהצלחה במפגש הבא מגניב
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
lidorn11
אני שונא את מגה נייט
לוחם זהב

משתמש מספר: 25,395
כינוי קודם: חטיבת נכשלים

מדליות: 4 (ראה עוד)
שק מטבעות - 50 (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 14/04/2017 ב- 13:55:20 תגובה עם ציטוט  דווח

סיכום קל

13 שורות+ נדב פורק פה את ליבו הא?

הוא נפטר אתמול משבץ מוחי

Image
אני שונא את מגה נייט.
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש 
הדרקון האפל
הסמיילי האפל
לוחם טיטניום

משתמש מספר: 24,930
כינוי קודם: הדרקון האפל

מדליות: 18 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 2)

הודעהנשלח: 14/04/2017 ב- 21:50:49 תגובה עם ציטוט  דווח

Pen Draig כתב:
יאללה חבר'ה גם אני אכתוב כאן כמה מילות סיכום בתור מישהו שהיה פעיל בפרוייקט של המפגשים בפורום כבר 4 שנים כמארגן ונוכח בכל המגשים המפגש של 2010 לא קרה

יא טמבלים מה קשה לכם להודיע שאתם באים עצבני

זהו זה הכל
אבל באמת, ההיענות שהייתה למפגש כשפתחנו נושאים הייתה ממש קטנה - לא הרבה הביעו עניין והמון אמרו שהם בכלל לא יבואו. אשכרה פחות מ-10 משתמשים אמרו שהם באים בטוח. בפועל יצא שהיה מפגש ענקי, בין הגדולים יותר שהיו (אם לא הכי גדול) מבחינת משתתפים. אז מצד אחד זה מצוין ואני שמח שיש היענות כזאת גדולה לצאת מאחורי המסך ולפגוש את אותם אלה שאתם צוחקים איתם ביום-יום בפורום. באמת, זה מרגיש טוב לראות שיש היענות לאיזושהי פעילות שאתה מרים, בין אם זה אתגר בפורום או מפגש בעולם האמיתי - זה מראה שלאנשים אשכרה אכפת מספיק ממה שאתה עושה בשביל להביע עניין בנושא ואפילו להשתתף ולגרור איתם עוד חברים.
אוהב אתכם, באמת, רק פעם הבאה תעשו לצוות מגשים עבודה יותר קלה כדי שבאמת נדע לכמה אנשים להיות ערוכים (כי כמו שאבישג אמרה, בין פעילות ל-10 משתתפים ל-20 משתתפים יש הבדל ענקי), אז אני מקווה שבאמת השטויות שעשינו שם שעשעו אתכם מספיק ולא הרגשתם שהפעילויות קצרות או משעממות צוחק
בכ"מ, 4 שנים שאני די עומד בחזית הפרויקט הזה של מפגשי הפורום, בין אם זה בשותפות עם עוד אנשים או בפיקוח מלא שלי על הצוות - וזה היה ממש מגניב. תודה רבה לאוראל שנתן לי בכלל את ההזדמנות להתחיל עם כל השטויות האלה של המפגשים אי פעם ב-2013, ותודה ענקית להיפי שנתן לי בכלל להמשיך עם זה אחרי הזוועה של המפגש שזה היה שורק
ותודה לרון שתמיד מדבר כאילו אכפת לו מהמפגשים והוא נותן סיכומים כאלה אחרי שהמפגש מצליח על כמה שהוא גאה בי ובצוות ובמשתתפים ובכולם וכמה זה חשוב לו אבל מצד שני הוא אף פעם לא טורח להגיע למפגשים.
תודה ענקית לכל מי שאי פעם טרח להגיע למפגש שלקחתי חלק בארגון שלו - אם זה לפני 4 שנים או היום (או כולם. מסתכל עליך, שי.), תודה לכל מי שאי פעם לקח חלק בצוות המפגשים ועזר להרים את כל המפגשים האחרונים, תודה לעזריאלי שהם נמצאים במקום מספיק נגיש בשביל כולם כדי שיהיה לנו בכלל איפה להיפגש,
ותודה אחרונה וממש ענקית לאבישג - שבלעדיה המפגש הזה בתכלס לא היה קורה (או שאולי כן, אבל ממש לא אותו הדבר)
בקיצור, אחרי 4 שנים שאני בצוות הזה נראה לי שמיציתי. מתוך 5 6 בתכלס אבל 2010 לא נחשב המפגשים שהיו לפורום אני באמת יכול להתגאות בזה שהייתי חלק דומיננטי בהרמה של 4 מתוכם - מספר ממש מכובד לדעתי. אבל זהו, הגיע הזמן להעביר את הלפיד הלאה. נכון לעכשיו אני יוצא מהצוות, קצת גדול עלי להמשיך לעזור בארגון המפגשים כרגע ובתכלס באמת אני חושב שאולי כדאי לשלב יותר את הקהילה הצעירה והחדשה יותר בכל העניין הזה. דור העתיד מה שנקרא. הייתה חוויה מדהימה בכל פעם מחדש לקחת חלק במפגשים האלה. באמת. אוהב את כולכם, מקווה שנהנתם ושתמשיכו להגיע למפגשים האמיתיים שאבישג תעמוד בראשם במקומי, ומי יודע מי יעמוד במקומה בעתיד הרחוק יותר

אז באמת תודה לכולם
מחבב עד מאוד,
נדב מאוד שמח

נדב מה נאז עשה לך?...

Image
Kurama כתב:
אחי לרגע לא חשבתי שאני נורמלי, אני בן 22 יש לי חיי חברה משגשגים, ומשום מה אני עדיין כאן משחק ליטל פייטר.
משהו בהחלט נדפק כאן
Nobody
Nobody is perfect. i'm Nobody
לוחם מקוסקס

משתמש מספר: 12,778
כינוי קודם: אני דווקא קצת נחמד

מדליות: 22 (ראה עוד)
אוסקר לילה לבן (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 19/04/2017 ב- 14:47:09 תגובה עם ציטוט  דווח

ראיתי את טל עושה את 5 על קרייזי בלייב,כלהשאר זה בונוס
וואלה היה מפגש גדול
אני רוב הסיכוים לא זוכר את רוב מי שהיה שם,אבל היה כיף עם מי שיצא לי לדבר ולהעביר זמן

LovePink כתב:

לא לא אל תבין לא נכון אני בעד שוביניזם, אני אפילו די שובניסטית בעצמי
אבל צריך לעשות את זה מצחיק

Kyon כתב:
זה כנראה בגלל שאתם הומואים מדיי בשביל לנהל שיחה בה"פ בפורום
זה קורה מדי פעם שגיא מנסה לשלוח לעצמו ה"פ על כמה שהוא חתיך, כתזכורת

Image
קרדיט לליה על החתימה של נג'י
הצג הודעות קודמות:      
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה

עבור: