אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 פעילות | "המצא זאת בעצמך" - אנימה צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה
מחבר הודעה
Apollo
White Snake
לוחם זהב

משתמש מספר: 29,416
כינוי קודם: Elin

מדליות: 9 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 07/05/2017 ב- 09:12:43 תגובה עם ציטוט  דווח

* אני חשבתי להביא פעילויות, אולי בכ"ז אני אצליח לעשות את הפורום פעיל, אבל הפעילות לצערי תהיה בלי פרסים כי כבר נמאס לי לשלוח בקשות ללא מענה לאנשים לא פעילים שהם איכשהו נשארים להיות המחליטים של הקטגוריה, אם הם ירצו ויראו שיש פעילות באמת בנושא ויש הרבה משתתפים והשקעה הם יוכלו להביא פרסים, בשמחה.

כל אחד ממציא אנימה משלו, מדמיין לעצמו אנימה וחושב איך האנימה לדעתו צריכה להיראות.
כדאי שכמובן שהאנימה תהיה מקורית או שלפחות ישנה - מחודשת בשביל הנוער של היום שלא יכול לראות סבון ישן (כמוני).
אתם צריכים להמציא עלילה, דמויות, שמות הדמויות, המראה והאופי של הדמויות, כמה פרקים האנימה, איזה ז'אנר זה, האם יהיה המשך (עונה שנייה/ אובה/ סרט) - מה יהיה בו, כמובן האם זה עם סוף פתוח בשביל ההמשך או לא, ואולי עוד משהו ששכחתי אבל זה בעיקר.
פשוט תזרימו את הרעיון המלא שלכם ומה שיש לכם להגיד וזה יהיה מעניין לקרוא.
אבל ידוע שלא תמיד יוצא לפי הנייר ויוצא יבש רצח.
תוכלו להוסיף מה יהיה בתוך האנימה עצמה ואיך היא תתנהל, פשוט יהיה מעניין לראות איך אתם משחקים עם זה.
תרגישו חופשי לכתוב על כל דבר.
אולי אפילו אני אכתוב את מה שיש לי בראש.
פשוט מה, יש בזמן האחרון הרבה אנימה שהיא שיט אז רציתי לראות איזה אנימה דווקא אתם תמציאו.

בהצלחה (: מקווה שיעבוד.
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
ספיידרמן וודי
כרחט
לוחם מקוסקס

משתמש מספר: 22,555
כינוי קודם: אמן התחפושות

מדליות: 27 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (7) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 07/05/2017 ב- 09:44:56 תגובה עם ציטוט  דווח

שם האנימה: בון שלמה
זאנר: הרפתקאות, שונן, קומדיה
עלילה: בון שלמה יוצא להציל את העולם מידי גון הרשה! האם הוא יצליח?
מי היא משטרת השלום המסתורית?
מדוע פרופסור אמומחע מחליט לעזור?
כל זאת ועוד, באנימה הכי נצפית ביקום!!!!
דמויות:
בון שלמה
Image
הדמות הראשית בסדרה, גדל במאה שערים אך חזר בשאלה ועזב את אורח החיים החרידי כדי להיות מתאגרף מקצועי
הוא מתכנן להציל את העולם מגון הרשה
הוא גם מאוד אוהב ממתקים

אורי ממשטרת השלום
Image
שוטר מגוף משטרתי מסתורי הנקרא "משטרת השלום" שבון שלמה פוגש ויוצא איתו ביחד למסע.

גון הרשה
Image
הנבל הראשי בסדרה. גון הוא קוסם ומחזיק בכוחות על טבעיים, הוא מאיים להשתלט על העולם אך אף אחד לא יודע מה המוטיבים שלו.

אפרופסור אמומחע
Image
הוא פרופסור מומחה שמחליט לעזור לבון שלמה. הוא ממש חכם ואפילו בונה מחונט זמן.

וכמובן שיר פתיחה:

...
מנהל

משתמש מספר: 29,147

קלאנים: המלאכיות של באני
Top10: מקום 5

מדליות: 54 (ראה עוד)
עיטור וודי (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 07/05/2017 ב- 10:02:46 תגובה עם ציטוט  דווח

הממ אני חושב שלרשום עלילה של אנימה מאפס בלי מטרת ייצור כלשהו זה... קצת מסובך.
אבל בעיקרון הדמויות הראשיות באנימה יהיו בגיל 15 - 20 בערך, השמות של הדמויות באנימה יהיו יפנים
כי זה נשמע ממש ממש מגניב ככה, האנימה תכיל כוחות על כלשהם, כי זה מגניב וגם קול, .
האנימה תתרכז בדמות אחת שהיא תיהיה הכי חזקה בעולם ביום מן הימים אבל
בינתיים היא מתאמנת (לכל אורך האנימה), לאנימה יהיה 109739043721984 פרקים כי לצופים אף פעם
לא יהיה נמאס, היא תכיל המון מסרים חינוכיים כאלה כמו: " כוח החברות זה הכוח הכי חזק " וכו' וכו'.
ו... זהו. היא תתקדם לה. בתחילת האנימה לדמות הראשית יהיה טוב וגם כיף, אבל אומת האש תחליט לתקוף משהו ישתנה
שיגרום לדמות לצאת להרפקאות מגניבות, כשהמטרה הסופית זה להילחם באיש הכי רשה בעולם שהוא חזק
כמו הדמות הראשית (בסוף של הסדרה). ואז בסוף הסדרה יהיה קרב ביניהם אבל הדמות הראשית תפסיד,
ואז היא תיזכר כמה שהדמות הרשהה רשהה והיא תנצח אותו בעזרת " כוח הרגש " ואז כולם יהיו שמחים ויחזרו הבייתה.
אבל... זה עוד לא הסוף !.
כי לדמות הראשית נולדו ילדים ועושים אנימה חדשה עליהם.

כרחט
לוחם מקוסקס

משתמש מספר: 22,555
כינוי קודם: אמן התחפושות

מדליות: 27 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (7) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 07/05/2017 ב- 10:10:21 תגובה עם ציטוט  דווח

CrazyBunny כתב:
הממ אני חושב שלרשום עלילה של אנימה מאפס בלי מטרת ייצור כלשהו זה... קצת מסובך.
אבל בעיקרון הדמויות הראשיות באנימה יהיו בגיל 15 - 20 בערך, השמות של הדמויות באנימה יהיו יפנים
כי זה נשמע ממש ממש מגניב ככה, האנימה תכיל כוחות על כלשהם, כי זה מגניב וגם קול, .
האנימה תתרכז בדמות אחת שהיא תיהיה הכי חזקה בעולם ביום מן הימים אבל
בינתיים היא מתאמנת (לכל אורך האנימה), לאנימה יהיה 109739043721984 פרקים כי לצופים אף פעם
לא יהיה נמאס, היא תכיל המון מסרים חינוכיים כאלה כמו: " כוח החברות זה הכוח הכי חזק " וכו' וכו'.
ו... זהו. היא תתקדם לה. בתחילת האנימה לדמות הראשית יהיה טוב וגם כיף, אבל אומת האש תחליט לתקוף משהו ישתנה
שיגרום לדמות לצאת להרפקאות מגניבות, כשהמטרה הסופית זה להילחם באיש הכי רשה בעולם שהוא חזק
כמו הדמות הראשית (בסוף של הסדרה). ואז בסוף הסדרה יהיה קרב ביניהם אבל הדמות הראשית תפסיד,
ואז היא תיזכר כמה שהדמות הרשהה רשהה והיא תנצח אותו בעזרת " כוח הרגש " ואז כולם יהיו שמחים ויחזרו הבייתה.
אבל... זה עוד לא הסוף !.
כי לדמות הראשית נולדו ילדים ועושים אנימה חדשה עליהם.

aka נארוטו עצוב

חזק מהיר נמר וגם חזק
לוחם פלטינה

משתמש מספר: 16,461

כינוי קודם: Sylvester Stallone

מדליות: 6 (ראה עוד)
אוסקר לילה לבן (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 07/05/2017 ב- 11:20:05 תגובה עם ציטוט  דווח

chaiy כתב:
שם האנימה: בון שלמה
זאנר: הרפתקאות, שונן, קומדיה
עלילה: בון שלמה יוצא להציל את העולם מידי גון הרשה! האם הוא יצליח?
מי היא משטרת השלום המסתורית?
מדוע פרופסור אמומחע מחליט לעזור?
כל זאת ועוד, באנימה הכי נצפית ביקום!!!!
דמויות:
בון שלמה
תמונה: http://lf2.co.il/images/davis_f.gif
הדמות הראשית בסדרה, גדל במאה שערים אך חזר בשאלה ועזב את אורח החיים החרידי כדי להיות מתאגרף מקצועי
הוא מתכנן להציל את העולם מגון הרשה
הוא גם מאוד אוהב ממתקים

אורי ממשטרת השלום
תמונה: http://www.interload.co.il/upload/6958269.png
שוטר מגוף משטרתי מסתורי הנקרא "משטרת השלום" שבון שלמה פוגש ויוצא איתו ביחד למסע.

גון הרשה
תמונה: http://lf2.co.il/images/john_f.gif
הנבל הראשי בסדרה. גון הוא קוסם ומחזיק בכוחות על טבעיים, הוא מאיים להשתלט על העולם אך אף אחד לא יודע מה המוטיבים שלו.

אפרופסור אמומחע
תמונה: https://puu.sh/qz4dF/7d547d9561.jpg
הוא פרופסור מומחה שמחליט לעזור לבון שלמה. הוא ממש חכם ואפילו בונה מחונט זמן.

וכמובן שיר פתיחה:

מקס אני אוהב אותך

Image
Image
Pen Draig
זיין
קטגור

משתמש מספר: 17,856

מדליות: 60 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 2)

הודעהנשלח: 07/05/2017 ב- 11:39:57 תגובה עם ציטוט  דווח

הדבר היחיד שאני לא מבין זה שמה מייחד את זה כאנימה לעומת כל פורמט אחר
אני יכול לכתוב על עלילה ודמויות ותוכן וקווי עלילה וטוויסטים וכל מה שסובב סביב זה - אבל מה קובע שהפורמט הוא אנימה?
במה זה שונה מ"תכתבו עלילה ותמציא דמויות וזאת בעצם סדרה/סרט/סיפור/משחק מחשב"
בגלל זה נניח לדעתי הפעילות שהיא אחלה והכל (אבל קצת דורשת יותר מדי. אף אחד כאן לא הולך להמציא את הגלגל מחדש) מתאימה יותר לפורום סיפורים וספרים - כי הפואנטה כאן בסופו של דבר היא הכתיבה, לא האנימה.
בסופו של דבר גם אני מניח שאנשים לא יטרחו להשתתף כאן יותר מדי כי עלילה זה לא מששהו מאולץ שאפשר לכתוב סתם ככה, זה רעיון שמצריך המון מחשבה ופיתוח, ככה שאם אין לך כבר כיוון מלפני זהה סביר להניח שלא תחשו פתאום על עלילה משל עצמך.
קיצר זה אחלה שאת מנסה לעשות פעילות, אבל אני חושב שאם את באמת רוצה להפעיל את הפורום אז הפורמט של ההפעילות צריך להיות יותר אינטרקטיבי מאשר "תכתבו עלילה", וגם שיהיה יותר קשור לאנימה כאנימה מאשר לאנימה כפרט נוסף. כאילו, שוב, עלילה זה דבר שהוא די חשוב בסדרות (בד"כ), אבל עלילה זה דבר שהוא די חשוב (בד"כ) גם לכל פורמט אחר שבוחרים להציג בו איזושהי יצירה - בין אם זה סרט, מחזה, משחק מחשב או תפקידים.

בקיצור אני לא אכתוב כאן עלילה כי אין לי שום רעיון לעלילה, סתם חשבתי לייעץ לך להבא (ולהגיד שבתכלס זה לא הפורום המתאים לדעתי)

Image
ספוילר: 

Henry The King
לוחם הנרי קדוש
לוחם פלטינה

משתמש מספר: 29,327

קלאנים: יריבי הליטל פייטר

מדליות: 38 (ראה עוד)
עיטור הנרי (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 07/05/2017 ב- 20:13:57 תגובה עם ציטוט  דווח

יש לי רעיון לסדרת אנימה שכבר תכננתי את רוב הדמויות ועיצבתי אותן בעזרת באנדסטורי. יש אופי ושמות ואפילו עלילה נחמדה... בעיקרון זה על דמות ראשית בעלת שם אמריקאי ( מגלגל עיניים ) אבל שם משפחה יפני (פרטים לא חשובים צוחק ) שיש לו כוח על. זה מתחיל בכך שבעצם יש פעולת פשע בעיר והוא מצליח לסכל אותה. מה שהוא לא יודע זה שמי ראה את כל האירוע היא נציגה מהליגה המקומית של אנשים "בעלי ניצוץ" - בעלי כוח על שעברו מבחנים והם יחידת עילית שנועדו בכדי להציל את אנשי העיר מבעלי ניצוץ אחרים שמנצלים את כוחם לפשעים. בליגה הוא פוגש את אנשי הליגה ואת הנציגה שבעצם איתרה אותו. לכל אנשי הליגה יש כוחות על חוץ מלנציגה שהיא יותר אשת מחשבים - היא מאתרת פשעים, מביאה תגבורת בעת משימות וכל השמעטס האחרים. אלה שתי הדמויות הראשיות בעיקרון, ביחד עם עוד איזה שלוש ארבע שהן בעיקרון חברים של הנציגה והופכים להיות חברה ביחד, קצת כמו הקבוצות שיש בפיירי טייל. יש גילדות, אבל יכולות להיות קבוצות של כמה חברים. מה שהדמות הראשית לא יודעת (וגם אף אחד מהליגה ואף לא הצופים) על סוד כמוס שהנציגה מסתירה.
אני אפתח את זה עוד המון אופטימי

Image
חגי כל כך מוכשר בוכה
Image
כפול 2!!! מופתע
Image
לי זה נמאס ללא הבעה
Image

נערך בפעם אחרונה על-ידי Henry The King בתאריך 07/05/2017 ב- 21:00:53, נערך בסך הכל 3 פעמים
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש 
Toni
Cross Counter

לוחם כבוד

משתמש מספר: 21,827

כינוי קודם: Yusuke

מדליות: 72 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 2)

הודעהנשלח: 07/05/2017 ב- 20:15:58 תגובה עם ציטוט  דווח

http://lf2.co.il/forum/archives/5/viewtopic.php?t=115081
שורק

. Even if it's just for a moment I'm gonna burn so bright and so red, I'd dazzle everyone. And all that'll be left is pure white ash
Apollo
White Snake
לוחם זהב

הודעהנשלח: 07/05/2017 ב- 20:48:44 תגובה עם ציטוט  דווח

Pen Draig כתב:
הדבר היחיד שאני לא מבין זה שמה מייחד את זה כאנימה לעומת כל פורמט אחר
אני יכול לכתוב על עלילה ודמויות ותוכן וקווי עלילה וטוויסטים וכל מה שסובב סביב זה - אבל מה קובע שהפורמט הוא אנימה?
במה זה שונה מ"תכתבו עלילה ותמציא דמויות וזאת בעצם סדרה/סרט/סיפור/משחק מחשב"
בגלל זה נניח לדעתי הפעילות שהיא אחלה והכל (אבל קצת דורשת יותר מדי. אף אחד כאן לא הולך להמציא את הגלגל מחדש) מתאימה יותר לפורום סיפורים וספרים - כי הפואנטה כאן בסופו של דבר היא הכתיבה, לא האנימה.
בסופו של דבר גם אני מניח שאנשים לא יטרחו להשתתף כאן יותר מדי כי עלילה זה לא מששהו מאולץ שאפשר לכתוב סתם ככה, זה רעיון שמצריך המון מחשבה ופיתוח, ככה שאם אין לך כבר כיוון מלפני זהה סביר להניח שלא תחשו פתאום על עלילה משל עצמך.
קיצר זה אחלה שאת מנסה לעשות פעילות, אבל אני חושב שאם את באמת רוצה להפעיל את הפורום אז הפורמט של ההפעילות צריך להיות יותר אינטרקטיבי מאשר "תכתבו עלילה", וגם שיהיה יותר קשור לאנימה כאנימה מאשר לאנימה כפרט נוסף. כאילו, שוב, עלילה זה דבר שהוא די חשוב בסדרות (בד"כ), אבל עלילה זה דבר שהוא די חשוב (בד"כ) גם לכל פורמט אחר שבוחרים להציג בו איזושהי יצירה - בין אם זה סרט, מחזה, משחק מחשב או תפקידים.

בקיצור אני לא אכתוב כאן עלילה כי אין לי שום רעיון לעלילה, סתם חשבתי לייעץ לך להבא (ולהגיד שבתכלס זה לא הפורום המתאים לדעתי)

- לגבי הפורמט, אתה יכול להיות צודק אבל בגלל זה ביקשתי לחשוב ולהוסיף מעצמם איך האנימה תתנהל אם "היא באמת תצא לפועל", משהו בקצרה.
- יש לי גם פעילות לפורום סיפורים וספרים והאמת רציתי להוציא שם קודם נושא אבל חשבתי לנסות להתחיל מפה לראות איך בכללי זה ילך.
- יש כמה אנשים שכוללים אותך שלקחו קצת יותר מדי רחוק ורציני את הנושא, זו פעילות שקצת רוצה לפתוח את הדמיון ולראות איזה אנימה לדעתכם תצליח.
אתם עכשיו לא מוציאים באמת את האנימה שתמציאו ובגלל זה לא צריך להמציא משהו רציני וארוך של אלפיים שורות, זה אמור להיות משהו קצר אבל משהו משלכם.
להמציא עלילה מעניינת (לא שרק בשורה אלא שתיים שלוש שיהיה מעניין לקרוא) ולמלא את הפורמטים, איך שביקשתי.
להמציא פה ושם שמות, ז'אנר, עלילה קצרצרה מעניינת ולאיזה קהל זה יותר מתאים שילך יותר, וזהו בתכלס, אין ביקוש ליותר.
אה ו, כמה מילים על האנימה של היום, האם אתם מתחברים או לא.
אפשר שאני אתן דוגמא אפילו שיהיה יותר קל להבין אותי:

ספוילר: 

Henry The King כתב:
יש לי רעיון לסדרת אנימה שכבר תכננתי את רוב הדמויות ועיצבתי אותן בעזרת באנדסטורי.
יש אופי ושמות ואפילו עלילה נחמדה...
בעיקרון זה על דמות ראשית בעלת שם אמריקאי ( מגלגל עיניים ) אבל שם משפחה יפני (פרטים לא חשובים צוחק ) שיש לו כוח על.
זה מתחיל בכך שבעצם יש פעולת פשע בעיר והוא מצליח לסכל אותה.
מה שהוא לא יודע זה שמי ראה את כל האירוע היא נציגה מהליגה המקומית של אנשים "בעלי ניצוץ" - בעלי כוח על שעברו מבחנים והם יחידת עילית שנועדו בכדי להציל את אנשי העיר מבעלי ניצוץ אחרים שמנצלים את כוחם לפשעים.
בליגה הוא פוגש את אנשי הליגה ואת הנציגה שבעצם איתרה אותו.
לכל אנשי הליגה יש כוחות על חוץ מלנציגה שהיא יותר אשת מחשבים - היא מאתרת פשעים, מביאה תגבורת בעת משימות וכל השמעטס האחרים.
אלה שתי הדמויות הראשיות בעיקרון, ביחד עם עוד איזה שלוש ארבע שהן בעיקרון חברים של הנציגה והופכים להיות חברה ביחד, קצת כמו הקבוצות שיש בפיירי טייל.
יש גילדות, אבל יכולות להיות קבוצות של כמה חברים.
מה שהדמות הראשית לא יודעת (וגם אף אחד מהליגה ואף לא הצופים) על סוד כמוס שהנציגה מסתירה.
אני אפתח את זה עוד המון ואני מקווה שיהיו איזה 300 פרקים לפחות אופטימי
ודרך אגב, אני אהפוך את זה לאמיתי! מגניב

כמו שאולי הבנת בעצמך, לא מקורי בכלל... \:
וגם ה300 פרקים נראה לי יותר מדי וגם המשפט האחרון היה נשמע לי די מתנשא אבל בסדר.
בסה"כ, מודה על זה ששיתפת בכלל (:

Toni כתב:
http://lf2.co.il/forum/archives/5/viewtopic.php?t=115081
שורק

?
Henry The King
לוחם הנרי קדוש
לוחם פלטינה

משתמש מספר: 29,327

קלאנים: יריבי הליטל פייטר

מדליות: 38 (ראה עוד)
עיטור הנרי (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 07/05/2017 ב- 20:52:50 תגובה עם ציטוט  דווח

Apollo כתב:

כמו שאולי הבנת בעצמך, לא מקורי בכלל... \:
וגם ה300 פרקים נראה לי יותר מדי וגם המשפט האחרון היה נשמע לי די מתנשא אבל בסדר.
בסה"כ, מודה על זה ששיתפת בכלל (:

וואלה? מופתע
וואו. הלך הקונצפט עצוב
ואני לא מבין למה מתנשא. סך הכל אני אוהב להפוך את הפנטזיות שלי למציאות.

Image
חגי כל כך מוכשר בוכה
Image
כפול 2!!! מופתע
Image
לי זה נמאס ללא הבעה
Image
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש 
Apollo
White Snake
לוחם זהב

הודעהנשלח: 07/05/2017 ב- 20:56:57 תגובה עם ציטוט  דווח

Henry The King כתב:

וואלה? מופתע
וואו. הלך הקונצפט עצוב
ואני לא מבין למה מתנשא. סך הכל אני אוהב להפוך את הפנטזיות שלי למציאות.

אני כמובן לא הבן אדם הנכון שישפוט בכלל את הפנטזיות שלך, לא גם שיש לי זכות להחליט האם זה נכון או לא כי איכשהו נארוטו עדיין חיי וממשיך להוציא שיט בלי עלילה אינסופי.
הדרך פשוט שבה כתבת הייתה נראית לי טיפלה מתנשאת, כמובן שזה בסדר גמור להפוך חלומות ודמיונות כמו זה למציאות אבל עדיין, אפשר לפחות להראות שהאף למטה.
אני שוב פעם מודה על ההשתתפות (:
הצג הודעות קודמות:      
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה

עבור:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

Based on phpBB forums system