אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 יום הזיכרון לרבין צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה
מחבר הודעה
SpiderBoy
הלוחם הקדום של הפורום
לוחם על

משתמש מספר: 22,834
כינוי קודם: Valon

מדליות: 34 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (5) (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 05/11/2017 ב- 20:32:37 תגובה עם ציטוט  דווח

^^ כתב:

ואתה מרוצה מהמצב המדיני הקיים?

לא, אבל נתניהו הוא הרע במיעוטו אין מישהו יותר מתאים ממנו לכהן ואל תביאו לי עכשיו "בגין יותר טוב" או "אריאל שרון עדיף" נגיד בוז'י לדעתי לא מתאים וגם מי שהחליף אותו אין מישהו נכון להיום מתאים יותר. מה גם שחל שיפור בשנים האחרונות הוא נפגש עם מנהיג סין, הודו, רוסיה טראמפ עם מנהיגים מאפריקה השיפור המדיני בעלייה אין ספק ולכן כרגע נתניהו הכי עדיף למדינה

עריכה: היפון אני מבקש לא לכתוב תגובה פעמיים שוב אתה עובר על החוקים אל תאלץ אותי לתת לך באן

לא כולם צריכים לדעת שאני בתול שפתיים עצוב
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
^^
סקס סמים ובריטני ספירס
לוחם מקוסקס

משתמש מספר: 11,587
כינוי קודם: מפיסטו

מדליות: 20 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 2)

הודעהנשלח: 06/11/2017 ב- 01:24:16 תגובה עם ציטוט  דווח

hipy כתב:

יש עוד הרבה מה לשפר, אבל מכיוון שאנחנו במצב טוב חבל לסכן את זה.
למשל מבחינת הכיבוש אנחנו במקסימום מקומי.
אם נכביד את הכיבוש הפלסטינים יתמרדו, אם נתחיל לשחרר ולדבר על שלום אז יתחילו סכסוכים, גורמים קיצוניים יעלו וכו'.
כלומר המצב בטוח ידרדר לטווח הקצר. השאלה היא האם יהיה שיפור לטווח הארוך?

ספוילר: 

למה השטחים הכבושים כל כך חשובים לך?
הבית שלך לא שם ואתה לא דתי (נראה לי, או שאתה באמת היפי????)
זה לא שחסר לישראל שטח מחיה
והאם החזקת השטחים האלו באמת חשובה לך יותר מאיך שהממשלה מתפקדת?

SpiderBoy כתב:

לא, אבל נתניהו הוא הרע במיעוטו אין מישהו יותר מתאים ממנו לכהן ואל תביאו לי עכשיו "בגין יותר טוב" או "אריאל שרון עדיף" נגיד בוז'י לדעתי לא מתאים וגם מי שהחליף אותו אין מישהו נכון להיום מתאים יותר. מה גם שחל שיפור בשנים האחרונות הוא נפגש עם מנהיג סין, הודו, רוסיה טראמפ עם מנהיגים מאפריקה השיפור המדיני בעלייה אין ספק ולכן כרגע נתניהו הכי עדיף למדינה

עריכה: היפון אני מבקש לא לכתוב תגובה פעמיים שוב אתה עובר על החוקים אל תאלץ אותי לתת לך באן

אני מת על האמרה "אין אלטרנטיבה לביבי".
זאת אמרה ריקה מתוכן, שכן עד היום לא פגשתי מישהו שהיה מסוגל לנמק למה אין לביבי אלטרנטיבה.
ולכן אני חושב שהאמרה הזאת נובעת בגלל פחד וחוסר ביטחון.

יש לו כל כך הרבה אלטרנטיבות, כל מה שצריך זה לתת להם הזדמנויות.
חוץ מלבלות בחו"ל ולהיפגש עם מנהיגים, יש עוד כישורים מיוחדים לביבי שאתה חושב שאף מנהיג אחר לא יכול לספק?
חוץ מיחסי חוץ, איזה עוד הישגים אתה מייחס לביבי?
אתה חושב שיחסי חוץ הם הבעיה הגדולה ביותר של ישראל כרגע?
אתה חושב שיחסי החוץ שלנו במצב טוב?

בכנות, מעניין אותי אם מישהו מודע לתחום כלשהו בו ישראל עלתה (באופן חיובי) ביחס לשנים האחרונות. בונוס נקודות אם אפשר לזקף זאת לממשלה.

הלוחם הקדום של הפורום
לוחם על

משתמש מספר: 22,834
כינוי קודם: Valon

מדליות: 34 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (5) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 06/11/2017 ב- 02:40:50 תגובה עם ציטוט  דווח

^^ כתב:
לא נבחר תוכן לציטוט.

קודם כל אני בשוק שיש על זה עמוד בויקיפדיה חחחחחחחחח פשוט הזוי ומוזר
וכן לפי דעתי יש עלייה ביחסי החוץ הוא סוגר עסקאות בנושאי כלכלה וביטחון הוא לא מארח את המנהיגים כאן לשבת על קפה ולרכל על איראן ועל הזקן של נסראללה הוא סגר עסקה עם הודו של כמה מיליארדים עסקאות כלכליות גם, הוא הכי מתאים לביטחון לעומת בוז'י למשל עם היציאה שלו בבחירות האחרונות שהוא ישים מישהו מהרשימה המאוחדת בתפקיד הביטחון כמובן שהוא חזר בו מהר מאוד אחרי שקיבל תגובות קטלניות מ360 אני לא רוצה לראות את כחלון השקרן מוביל אותי אחרי שהוא שיקר עם הגז בגלל פאקינג שחבר שלו טייקון וביקש ממנו לא לעשות את זה והיו עוד 3-4 שקרים בולטים לגבי לפיד אני לא רוצה שהוא ינהיג מהסיבה שאני מפחד שהוא יעשה מהלכיים צבאיים כושלים וקטלניים למדינה אבל! למשל בבחירות 2013 תמכתי בשלי יחימוביץ' לא יכולתי להצביע אבל שכנעתי 2 חברים שכן יבחרו בה כי היא באה עם תוכנית כלכלית מסודרת להצמיח את הכלכלה וכמובן שביבי בנושא כלכלה הוא די כושל רק ב-2016 פינו 7.5 אלף זוגות מהבתים שלהם שזה שיא אדיר וקטלני. תן שמות של אנשים שאתה חושב שיכולים להוביל אותנו ושוב תן אנשים עכשווים לא בגין או שרון תן שמות.

ציטוט:

למה השטחים הכבושים כל כך חשובים לך?
הבית שלך לא שם ואתה לא דתי (נראה לי, או שאתה באמת היפי????)
זה לא שחסר לישראל שטח מחיה
והאם החזקת השטחים האלו באמת חשובה לך יותר מאיך שהממשלה מתפקדת?

זה מפגר מה שאמרת מצטער זה כמו שתגיד מה אשקלון חשובה? אין שם כלום חוץ מאלימות וטפטוף רקטות, מה חסר לישראל שטח מחיה?
קודם כל כן! חסר לנו, דבר שני זה קו ביטחוני ברגע שתשחרר את השטחים תצמח לך עזה קטנה בלב המדינה הם ייצרו טילים ורקטות שם כמובן ואז במלחמה הבאה זה ישראל נגד עזה,עזה הקטנה והחיזבאללה 3 מוקדי לחימה בתקווה שסוריה לא תקפוץ על ההזדמנות להחריב אותנו. אלו שטחים יקרים לביטחון שלנו המדינה תיהיה קטנה ברוחב בחצי ואז מטוסי תקיפה ומזל"טים מה שראינו שיש לחיזבאללה וחמאס יכולים בקלות לבצע פעולות קמיקזה ולהתאבד על מוקדים חיוניים למדינה, וכן החזקת השטחים חשובה מאוד.

לא כולם צריכים לדעת שאני בתול שפתיים עצוב
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
hipy
היפי ממשטרת אשלום
מנהל ראשי

משתמש מספר: 4

מדליות: 12 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 06/11/2017 ב- 13:39:52 תגובה עם ציטוט  דווח

^^ כתב:
לא נבחר תוכן לציטוט.

השטחים הם נדל"ן מצוין וחסר לנו מקום, אבל זה לא העניין.
הבעיה היא שכרגע אם נצא מהטחים יעלה שם חמאס \ דעא"ש, ולכן אנחנו פשוט לא יכולים לצאת משם.
אני מסכים שהכיבוש זה לא כיף, לא לנו ובטח שלא לפלסטינים, אבל אני לא רואה פתרון אחר כרגע.

בקשר למצב, מצב מדיני בטוח משתפר, אבל אי אפשר לדעת אם זה רק הממשלה או פשוט המצב המדיני סביבנו שמשתנה.
מצב כלכלי גם משתפר, ואני משתדל לבחור מפלגות שתומכות בקפיטליזם.
בגלל זה אני פוחד להצביע לעבודה, לא בגלל בוזי או גבאי, בגלל אנשים כמו שלי יחימוביץ, סתיו שפיר, יוסי יונה ושות'.
אם ניתן להם הזדמנות הם יכולים לעשות נזקים די כבדים.
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש 
הצג הודעות קודמות:      
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה

עבור:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

Based on phpBB forums system