אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 LF2 SpeedRuns?
 שואל כמה פרטים על speedruns ועל שיאי survival mode
צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה
מחבר הודעה
Expertability
לוחם דיויס
לוחם דיויס

משתמש מספר: 25,361

כינוי קודם: Expertability

מדליות: 27 (ראה עוד)
עיטור דיוויס (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 03/01/2018 ב- 15:07:40 תגובה עם ציטוט  דווח

DeKnag כתב:

אז מה השיא בעולם? מישהו עבר את 50?
אני כרגע עשיתי כמה ראנים, יוצא לי הרבה פעמים לתת מכות תוקעות בטעות (שהאויב מתנדנד ואז אני נותן שוב אגרוף ושוב הוא מתנדנד) אבל זה יוצא בממוצע פעם בשלב~ האם זה חוקי? אני יודע שזה לא נשמע אמין אבל זה באמת קורה בטעות או בגלל איזה באג מעצבן
מותר לך להתקיע עד פעמיים.. נגיד קיפלת עם 3 אגרופים אתה יכול לעשות ירייה של דיוויס ואז עוד אחת בתור התקעות וזה חוקי לגמרי
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
DeKnag
לוחם
לוחם

משתמש מספר: 30,006

הודעהנשלח: 03/01/2018 ב- 15:22:16 תגובה עם ציטוט  דווח

Expertability כתב:
מותר לך להתקיע עד פעמיים.. נגיד קיפלת עם 3 אגרופים אתה יכול לעשות ירייה של דיוויס ואז עוד אחת בתור התקעות וזה חוקי לגמרי

כן אני מדבר אבל על מכות, קיפלתי אותו ב3 אגרופים, עם תזמון מדויק (או בטעות) אפשר לתת עוד אגרוף והאויב ישאר מקופל. השאלה כמה זה מותר? ואתה אומר פעמיים, יעני פעמיים לשלב? לראן? או לכל קיפול מותר לעשות את זה פעמיים?
Kurama
Rose Whip

לוחם קורמה

משתמש מספר: 7,263

מדליות: 58 (ראה עוד)
עיטור דיפ (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 03/01/2018 ב- 16:51:34 תגובה עם ציטוט  דווח

DeKnag כתב:
אז מה השיא בעולם? מישהו עבר את 50?
אני כרגע עשיתי כמה ראנים, יוצא לי הרבה פעמים לתת מכות תוקעות בטעות (שהאויב מתנדנד ואז אני נותן שוב אגרוף ושוב הוא מתנדנד) אבל זה יוצא בממוצע פעם בשלב~ האם זה חוקי? אני יודע שזה לא נשמע אמין אבל זה באמת קורה בטעות או בגלל איזה באג מעצבן
מדבר על דיפיקולט בלבד:
שחקן יחיד: 50 עם וודי (יש שיא נפרד לכל דמות).
2 שחקנים: 70 וודי ופריז, 80 פריז ופיירן עם שילובים לא מכוונים (מכיוון שאסור להשתלב, השיא לא נחשב, ובמקום זה נכנס לקטגוריית "שיאים מיוחדים").
3 שחקנים: 80 ע"י צוותים שונים. בין היתר גם אני (פיירן), דני (פריז) ורוק לי (וודי) הצלחנו ע"י השילוב של נשיפה+קרחונים.
4 שחקנים: 76. אם זה לא נעשה כבר, גם 80 אפשרי.
אין חוקים מגבילים כשמשחקים מול מחשב. באתגרים שלנו, נהוג להכניס את ההגבלות שבקרבות גם לסטייג' מוד, אבל זה לא חוקים רשמיים.
אם מותר לעשות דברים כמו זה, אין סיבה שלא ירשו לך לתקוע פעמיים-שלוש או עד אין סוף; יותר מזה, קומבואים תוקעים לא יעילים בסטייג' כמו בPVP, מכיוון שבPVP - במיוחד 1 על 1, אין לשחקן הנתקע אפשרות לברוח. בסטייג', הבוס תמיד מגיע עם חיילים שיפריעו לו לחסל אותו. עדיף לך לעשות קומבואים חזקים יותר כדי לגמור את העבודה כמה שיותר מהר או לשמור על יציבות ולשחק בטוח.
החוק היחיד בטבלת השיאים הוא שאסור לערבב קטגוריות [גיבורים-חיילים-לואיסEX/באט (למעשה מותר, אבל זה מורכב להסביר)]. כמו כן, אסור לרודולף להשתנות לשום דמות מהקוד, אפילו לא בנדיט.

לוחם
לוחם

הודעהנשלח: 03/01/2018 ב- 17:53:18 תגובה עם ציטוט  דווח

T@l כתב:
מדבר על דיפיקולט בלבד:
שחקן יחיד: 50 עם וודי (יש שיא נפרד לכל דמות).
2 שחקנים: 70 וודי ופריז, 80 פריז ופיירן עם שילובים לא מכוונים (מכיוון שאסור להשתלב, השיא לא נחשב, ובמקום זה נכנס לקטגוריית "שיאים מיוחדים").
3 שחקנים: 80 ע"י צוותים שונים. בין היתר גם אני (פיירן), דני (פריז) ורוק לי (וודי) הצלחנו ע"י השילוב של נשיפה+קרחונים.
4 שחקנים: 76. אם זה לא נעשה כבר, גם 80 אפשרי.
אין חוקים מגבילים כשמשחקים מול מחשב. באתגרים שלנו, נהוג להכניס את ההגבלות שבקרבות גם לסטייג' מוד, אבל זה לא חוקים רשמיים.
אם מותר לעשות דברים כמו זה, אין סיבה שלא ירשו לך לתקוע פעמיים-שלוש או עד אין סוף; יותר מזה, קומבואים תוקעים לא יעילים בסטייג' כמו בPVP, מכיוון שבPVP - במיוחד 1 על 1, אין לשחקן הנתקע אפשרות לברוח. בסטייג', הבוס תמיד מגיע עם חיילים שיפריעו לו לחסל אותו. עדיף לך לעשות קומבואים חזקים יותר כדי לגמור את העבודה כמה שיותר מהר או לשמור על יציבות ולשחק בטוח.
החוק היחיד בטבלת השיאים הוא שאסור לערבב קטגוריות [גיבורים-חיילים-לואיסEX/באט (למעשה מותר, אבל זה מורכב להסביר)]. כמו כן, אסור לרודולף להשתנות לשום דמות מהקוד, אפילו לא בנדיט.

תודה רבה! מה התכוונת שאמרת "גיבורים-חיילים"?
Kurama
Rose Whip

לוחם קורמה

הודעהנשלח: 03/01/2018 ב- 22:48:21 תגובה עם ציטוט  דווח

DeKnag כתב:
תודה רבה! מה התכוונת שאמרת "גיבורים-חיילים"?
גיבורים - הדמויות הרגילות
חיילים - החיילים מהקוד

אני מת על הראן שלך לסטייג' 2 בלי נזק. אני אפילו לא עברתי עדין את 1 בלי נזק (עם טמפלייט כמובן). כמובן, אני משחק במהירות רגילה ואני יכול לראות שאתה מאט את המשחק או עושה Pause Buffer בשביל דיוק פסיכי (כמו שנתת אגרוף לסכין שפיירן זרק עליך).

מנהל ראשי

מנהל ראשי

משתמש מספר: 3
כינוי קודם: LouisEX

מדליות: 12 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (5) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 05/01/2018 ב- 22:19:34 תגובה עם ציטוט  דווח

T@l כתב:
גיבורים - הדמויות הרגילות
חיילים - החיילים מהקוד

אני מת על הראן שלך לסטייג' 2 בלי נזק. אני אפילו לא עברתי עדין את 1 בלי נזק (עם טמפלייט כמובן). כמובן, אני משחק במהירות רגילה ואני יכול לראות שאתה מאט את המשחק או עושה Pause Buffer בשביל דיוק פסיכי (כמו שנתת אגרוף לסכין שפיירן זרק עליך).

מה זה Pause buffer?
כן הוא מאט את המשחק. באתי להגיד לך שגם אני מרביץ לסכינים באוויר ועוצר אותם, אבל אז ראיתי בעצמי וראיתי את המרחק שממנו הוא עשה את זה חח. שלא לדבר על זה שאף אחד לא יקח את הסיכון הזה אם הוא עבר את כל השלב כבר.
אבל למעשה אפשר לראות את זה הרבה לפני, תמיד כשרואים בהילוך רגיל משחקים שנעשו בהילוך איטי רואים "עצלות" כזאת, אין אף תנועה מיותרת.

אבל יפה בכל זאת כמובן. זה מרשים במיוחד כי אם אסור לך להפגע, אז כשאתה מתחיל מהתחלה זה יקח עכשיו שנים לעשות את זה שוב (בהילוך האיטי) וזה דיי מבאס אני מניח :@
DeKnag
לוחם
לוחם

הודעהנשלח: 05/01/2018 ב- 22:30:03 תגובה עם ציטוט  דווח

hasa כתב:

מה זה Pause buffer?
כן הוא מאט את המשחק. באתי להגיד לך שגם אני מרביץ לסכינים באוויר ועוצר אותם, אבל אז ראיתי בעצמי וראיתי את המרחק שממנו הוא עשה את זה חח. שלא לדבר על זה שאף אחד לא יקח את הסיכון הזה אם הוא עבר את כל השלב כבר.
אבל למעשה אפשר לראות את זה הרבה לפני, תמיד כשרואים בהילוך רגיל משחקים שנעשו בהילוך איטי רואים "עצלות" כזאת, אין אף תנועה מיותרת.

אבל יפה בכל זאת כמובן. זה מרשים במיוחד כי אם אסור לך להפגע, אז כשאתה מתחיל מהתחלה זה יקח עכשיו שנים לעשות את זה שוב (בהילוך האיטי) וזה דיי מבאס אני מניח :@

מצחיק אותי שאתם מדברים פה ולא בנושא שפתחתי במיוחד עבור זזה... וכן יש שימוש בעצירות, הרבה עצירות
Kurama
Rose Whip

לוחם קורמה

הודעהנשלח: 06/01/2018 ב- 13:46:10 תגובה עם ציטוט  דווח

hasa כתב:
מה זה Pause buffer?

באפר זה שאתה עושה פאוז ומשחרר שוב ושוב כדי לנתח את המצב ולהגיב בהתאם. קח לדוגמה את הראן הזה, בערך 10 שניות לתוך הראן והוא מתחיל לעשות באפרים בקטע מוגזם (הוא קיצר את כל הפאוזות בעריכה כדי לא לשעמם את הצופה).
ברוב המשחקים אתה צריך לעשות פאוז ולשחרר, בלפ2 זה אפילו יותר קל כי יש את מקש F2.

peace and love
מנהל

משתמש מספר: 25,371

כינוי קודם: AdiDidIt
קלאנים: צוות המוסקטרים,
המלאכיות של באני

מדליות: 29 (ראה עוד)
כרטיס דאטא (סך הכל: 2)

הודעהנשלח: 08/01/2018 ב- 17:32:26 תגובה עם ציטוט  דווח

אם אתה כל כך חיה במשחק אתה יכול לנסות את הגרסא lf2_AltStage שבה כל הדמויות נשארו אותו הדבר רק שהפכו את הסטייג' להרבה יותר קשה.
להורדה לחץ כאן

Image

hipy כתב:

דרקון האופל עושה עלייה לתורה.
ראשר מחופש לסבתא מחייך בזדוניות מעזרת הנשים
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש 
DeKnag
לוחם
לוחם

הודעהנשלח: 14/01/2018 ב- 23:43:52 תגובה עם ציטוט  דווח

מי שלא שם לב, עידכנתי שמה את הנושא, אני שמתי סופסוף את הראן לשלב 50 הישרדות (כמובן עם עצירות F1)

הווטאר היפי כתב:
אם אתה כל כך חיה במשחק אתה יכול לנסות את הגרסא lf2_AltStage שבה כל הדמויות נשארו אותו הדבר רק שהפכו את הסטייג' להרבה יותר קשה.
להורדה לחץ כאן
נע, אני מעדיף להשאר עם הוונילה. יותר כיף... למה? כי וונילה
Rock Lee
לוחם כבוד

לוחם כבוד

משתמש מספר: 3,948

Top10: מקום ראשון

מדליות: 99 (ראה עוד)
עיטור ג'וליאן (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 15/01/2018 ב- 12:21:01 תגובה עם ציטוט  דווח

DeKnag כתב:
מי שלא שם לב, עידכנתי שמה את הנושא, אני שמתי סופסוף את הראן לשלב 50 הישרדות (כמובן עם עצירות F1)

נע, אני מעדיף להשאר עם הוונילה. יותר כיף... למה? כי וונילה

מה עם הטמפלייט בלי שיגעו בך לרמה 42 שאמרת שתביא?

Rock Lee&T@l

ניצחונות על ראשר בזוגות! (כי הוא אפס)
בשביל שראשר לא ישכח/יכחיש: (רנדומים)
אני וטל נגד ראשר ופרו: 5-3.
אני וקורמה נגד ראשר ופרו: 10-2.
אני ואיתן נגד ראשר ופרו: 10-4.

הפסדים לראשר בזוגות:
אני וקורמה נגד ראשר וטל: 10-6
DeKnag
לוחם
לוחם

הודעהנשלח: 16/01/2018 ב- 09:39:36 תגובה עם ציטוט  דווח

Rock Lee כתב:

מה עם הטמפלייט בלי שיגעו בך לרמה 42 שאמרת שתביא?

50 לא טוב לך?
Kurama
Rose Whip

לוחם קורמה

הודעהנשלח: 03/02/2018 ב- 17:26:28 תגובה עם ציטוט  דווח

לא ראן מי-יודע מה, אבל אני הראשון שסיים בפחות מ20 דקות.

וכן, יש ראנים אחרים למשחק.

שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה

עבור:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

Based on phpBB forums system