אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 תאוריה צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה
מחבר הודעה
Boaz070
מנהל
מנהל

משתמש מספר: 24,102

כינוי קודם: Boaz070
קלאנים: צוות המוסקטרים

מדליות: 25 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 05/01/2018 ב- 00:19:15 תגובה עם ציטוט  דווח

סופרגלו מלך תרנגולי ההודו כתב:
לא נבחר תוכן לציטוט.

מנגה ואנימה זה אנימציה וקומיקס מיפן
מה שציירת זה פשוט קומיקס רגיל תאמין לי שביפן יהיה לך הרבה יותר קשה להצליח במנגות מאשר במדינות אחרות עם קומיקס.
ביפן אתה חייב בשבוע להגיש 20-40 עמודים מוכנים של הקומיקס.
השכר של זה הוא כמו של עובד מקדונלדס, והסיכוי שתצליח להשיג מזה כסף כדי שתוכל לחיות טוב הוא אפסי.
למשל המאנגקה הכי מצליח הוא היוצר של וואן פיס, הוא מרוויח 26 מיליון דולר בשנה וזה פי 3 יותר מהמקום השני

מנהל

משתמש מספר: 29,327

קלאנים: יריבי הליטל פייטר

מדליות: 38 (ראה עוד)
עיטור הנרי (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 05/01/2018 ב- 00:30:01 תגובה עם ציטוט  דווח

Boaz070 כתב:

מנגה ואנימה זה אנימציה וקומיקס מיפן
מה שציירת זה פשוט קומיקס רגיל תאמין לי שביפן יהיה לך הרבה יותר קשה להצליח במנגות מאשר במדינות אחרות עם קומיקס.
ביפן אתה חייב בשבוע להגיש 20-40 עמודים מוכנים של הקומיקס.
השכר של זה הוא כמו של עובד מקדונלדס, והסיכוי שתצליח להשיג מזה כסף כדי שתוכל לחיות טוב הוא אפסי.
למשל המאנגקה הכי מצליח הוא היוצר של וואן פיס, הוא מרוויח 26 מיליון דולר בשנה וזה פי 3 יותר מהמקום השני

כלומר בערך תשעה מיליון דולרים בערך? בשנה?
זה איזה 36 מיליון שקל... ואיזו אנימה זאת, נארוטו? האמת שזה מרשים שככה וואן פיס מצליחה והרבה זמן... אני די פרשתי בפרק 80, אבל כשיהיה לי זמן אני אסיים את זה איכשהו. הסדרה לא גרועה, פשוט כשהיא ככה ארוכה זה מייאש. גלו, אולי תנסה לצפות לפחות? עצוב

DeKnag
לוחם
לוחם

משתמש מספר: 30,006

הודעהנשלח: 05/01/2018 ב- 01:08:26 תגובה עם ציטוט  דווח

Henry The King כתב:

כלומר בערך תשעה מיליון דולרים בערך? בשנה?
זה איזה 36 מיליון שקל... ואיזו אנימה זאת, נארוטו? האמת שזה מרשים שככה וואן פיס מצליחה והרבה זמן... אני די פרשתי בפרק 80, אבל כשיהיה לי זמן אני אסיים את זה איכשהו. הסדרה לא גרועה, פשוט כשהיא ככה ארוכה זה מייאש. גלו, אולי תנסה לצפות לפחות? עצוב

בסביבות 200~ יש מתיחה איומה, ככה גם ב350~, 400~, 500~... הבנת קיצר זה לא ארוך. תראה את זה ב*2 מהירות או תקפיץ קטעים כי בערך חצי מהסדרה זה פילרים ופלאשבקים... אני ראיתי עד ~700 שהיה שמה
ספוילר: 

ואז הפסקתי כי מתחו איזה 50 פרקים ברצף ואני ראיתי את זה שזה יצא. שזה אומר בערך שנה חיכיתי לתוכן משמעותי וכל הזמן קיבלתי "אוי הוא הציל דמות בלי שם! אוי הוא נלחם טוב (אבל אחרי 30 פרקים משום מה עוד לא ניצח)!" ואני חושב שזה לא הגיוני פיזית שכל ה50 פרקים האלה קרו באותו יום...
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
Lion King Mufasa
הלוחם הקדום של הפורום
לוחם על

משתמש מספר: 22,834
מיקום: פורום ליטל פייטר או שאולי במקום אחר תלוי אם אני מחובר או לא
כינוי קודם: Avatar Aang

מדליות: 34 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (5) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 06/01/2018 ב- 17:49:15 תגובה עם ציטוט  דווח

CrazyMonkey כתב:

דברים לוקחים זמן, אני די בטוח שהאנימה היחידה שראית כל החיים שלך היא יוגיהו, לכן אין לך זכות לקרוא לזה חרא.
בנוסף, כשתיצור אנימה בעצמך, תבין כמה עבודה קשה וזמן זה מצריך ממך.

כמה דברים, ראיתי כמה אנימות בחיי כמו:
דרגון בול(כל העונות עד בייבי וקצת אחרי)
פוקימון
דיג'ימון
סאקורה
שאמן קינג
בייבלייד
יוגי הו כן כן זה הזמן לדו דו דו, דו קרב!!!!!!!!
החתולים הסמוראים וכד'

וממש אהבתי את המשפט "כשתיצור אנימה בעצמך, תבין כמה עבודה קשה וזמן זה מצריך ממך" לא ידעתי שאני למעשה מדבר עם יוצר אנימות צעיר שיצר אנימות בחייו ויודע באמת כמה קשה זה וכמה זמן זה לוקח ומצריך אתה בטח לא זרקת את זה לאוויר כי ניחשת שזה קשה בטח יצרת דברים בחייך ואתה מדבר מניסיון שתף אותנו

לא כולם צריכים לדעת שאני לא בתול שפתיים עצוב
Boaz070
מנהל
מנהל

הודעהנשלח: 06/01/2018 ב- 18:00:26 תגובה עם ציטוט  דווח

לא נבחר תוכן לציטוט.

לייצר אנימה זאת עבודה מאוד קשה ובכלל לא שווה לעשות
האנימטורים עובדים עשרים שעות ביום ומרוויחים בשנה פחות מעובד מקדונלדס
וגם לעשות תמאנגה זאת עבודה מאוד קשה
אתה צריך לשבת ולצייר מאות עמודים כל חודש ויש לך הגבלת זמן שאתה צריך לעמוד בה אתה חייב להגיש 20 עד 40 עמודים מוכנים בשבוע.
אל תזלזל בעבודות של אנימה ומנגה זה לא כמו סרטי דיסני וסדרות אנימציה לילדים העבודות האלה זה עבודות קשות מאוד ורוב האנשים בקושי יוצאים בכלל כי הם כל השבוכ צריכים לשבת ולצייר.

לוחם קורמה

משתמש מספר: 17,856

כינוי קודם: אני דווקא לא נחמד
קלאנים: צוות מפגשים

מדליות: 60 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 2)

הודעהנשלח: 06/01/2018 ב- 18:17:38 תגובה עם ציטוט  דווח

Boaz070 כתב:

אתה צריך לשבת ולצייר מאות עמודים כל חודש ויש לך הגבלת זמן שאתה צריך לעמוד בה אתה חייב להגיש 20 עד 40 עמודים מוכנים בשבוע.
אל תזלזל בעבודות של אנימה ומנגה זה לא כמו סרטי דיסני וסדרות אנימציה לילדים העבודות האלה זה עבודות קשות מאוד ורוב האנשים בקושי יוצאים בכלל כי הם כל השבוכ צריכים לשבת ולצייר.

מאיפה הבאת את המידע על המשכורות?

Image
ספוילר: 

Boaz070
מנהל
מנהל

הודעהנשלח: 06/01/2018 ב- 19:21:55 תגובה עם ציטוט  דווח

Pen Draig כתב:

מאיפה הבאת את המידע על המשכורות?

משכורת של אנימטור בסטודיו של אנימה זה ידוע כבר שהוא פחות מעובד מקדונלדס
ושל מאנגקה זה רק עם המנגה ממש תצליח גם אם המנגה קצת מצליחה לא בטוח תרוויח מזה הרבה כסף בשביל העבודה שאתה עושה רוב האנשים שמציירים מאנגה עושים את כי הם אוהבים את זה ולא בגלל הכסף שמקבלים

לוחם על

הודעהנשלח: 06/01/2018 ב- 19:28:35 תגובה עם ציטוט  דווח

Boaz070 כתב:

לא זיזלתי הוא דיבר כאילו הוא שנים מכין

Impulse
President of the United States
מנהל

משתמש מספר: 20,358
כינוי קודם: Luthor

מדליות: 30 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (8) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 06/01/2018 ב- 19:53:33 תגובה עם ציטוט  דווח

וממש אהבתי את המשפט "כשתיצור אנימה בעצמך, תבין כמה עבודה קשה וזמן זה מצריך ממך" לא ידעתי שאני למעשה מדבר עם יוצר אנימות צעיר שיצר אנימות בחייו ויודע באמת כמה קשה זה וכמה זמן זה לוקח ומצריך אתה בטח לא זרקת את זה לאוויר כי ניחשת שזה קשה בטח יצרת דברים בחייך ואתה מדבר מניסיון שתף אותנו

האנימות היחידות שראית הן אנימות שיט טייסט זולות שבמקום לתת להן למות בשקט מחזירים אותן כל חצי שנה.
אין לי ניסיון בזה אבל אני עוקב אחרי אנימות כנראה יותר שנים ממך כדי לדעת את זה.
אתה מדבר בצורה מטומטמת. הדבר הכי משמעותי שעשית כנראה היה לפתוח משחק דפדפן ולקחת צבא מגוגל. וגם שם רימית ושיחקת עם עצמך. אז אין לך זכות להטיף לי שאני לא יודע לעשות דברים כאלה. כי אני גם מכין אנימציות ויוצר ספרייטים, ואפילו התחלתי להכין סרטונים של אנימה עצמה. אז כשתדע משהו תדבר.

זיין
לוחם קורמה

הודעהנשלח: 06/01/2018 ב- 20:27:07 תגובה עם ציטוט  דווח

Boaz070 כתב:

משכורת של אנימטור בסטודיו של אנימה זה ידוע כבר שהוא פחות מעובד מקדונלדס
ושל מאנגקה זה רק עם המנגה ממש תצליח גם אם המנגה קצת מצליחה לא בטוח תרוויח מזה הרבה כסף בשביל העבודה שאתה עושה רוב האנשים שמציירים מאנגה עושים את כי הם אוהבים את זה ולא בגלל הכסף שמקבלים

שוב - מאיפה הסטטיסטיקה?
אתה מדבר על משכורת ממוצעת?
כי קח בחשבון שאנימטורים ביפן יש כמו זבל - קצת קשה להתייחס לזה באמת ברצינות ככה.
כאילו, נניח אם תגיד שאלה שעוסקים בהוראה בארץ מרוויחים גרושים, אז תכלס זה נכון. הממוצע באמת מסתכם בגרושים. לך תבדוק כמה מרצים בטכניון מקבלים והתמונה פתאום שונה לגמרי.
אני בספק שאנימטור שעובד בסטודיו מוכר כמו A1 או kyoani מרוויח פחות מעבודה במקדנולדס. אם תיקח אבל גל אנימטור אי פעם ביפן שצייר לאיזה הנטאי סוג ב' - אז כן, זה משפיע על הסטטיסטיקה.
כנ"ל לגבי מאנגקה. כל פחות שני ביפן מצייר דוג'ין ומוכר אותו, והם מורידים את הסטטיסטיקה בהרבה. שלא לדבר על זה שאנשים שיצרו בכלל פרנצ'ייז מפורסם מקבלים כסף הרבה מעבר למנגה. אנימה, מרץ', משחקים...

שוב אני לא בא להגיד שהם לא עובדים קשה ואני גם לא בא להגיד שאנימטורים זה כסף קל אומשו, אבל בתכלס אני בספק אם האנימטורים מהסדרות שאתה רואה חיים מהיד אל הפה

Image
ספוילר: 

Lion King Mufasa
הלוחם הקדום של הפורום
לוחם על

הודעהנשלח: 06/01/2018 ב- 20:27:17 תגובה עם ציטוט  דווח

CrazyMonkey כתב:

האנימות היחידות שראית הן אנימות שיט טייסט זולות שבמקום לתת להן למות בשקט מחזירים אותן כל חצי שנה.
אין לי ניסיון בזה אבל אני עוקב אחרי אנימות כנראה יותר שנים ממך כדי לדעת את זה.
אתה מדבר בצורה מטומטמת. הדבר הכי משמעותי שעשית כנראה היה לפתוח משחק דפדפן ולקחת צבא מגוגל. וגם שם רימית ושיחקת עם עצמך. אז אין לך זכות להטיף לי שאני לא יודע לעשות דברים כאלה. כי אני גם מכין אנימציות ויוצר ספרייטים, ואפילו התחלתי להכין סרטונים של אנימה עצמה. אז כשתדע משהו תדבר.

"כי אני גם מכין אנימציות ויוצר ספרייטים" תופתע לדעת אבל גם אני הכנתי את זה כן כן מסכים יצרתי בעצמי כמה וכמה אני מאמין שלהכין
אנימות מאוד שונה מאנימציות צריך להביא אנשים לדבר וטקסטים וכו' כולל הפצה בטלוויזיה וזה לא משהו חובבני שאתה יכול להכין ולא צריך לראות אנימות כדי לדעת את זה אופק

Pen Draig
זיין
לוחם קורמה

הודעהנשלח: 06/01/2018 ב- 20:28:56 תגובה עם ציטוט  דווח

טוב בבקשה לא לקחת את הריב הדבילי הזה לקווים אישיים

Image
ספוילר: 

DeKnag
לוחם
לוחם

משתמש מספר: 30,006

הודעהנשלח: 06/01/2018 ב- 20:37:49 תגובה עם ציטוט  דווח

כמה דברים, ראיתי כמה אנימות בחיי כמו:
דרגון בול(כל העונות עד בייבי וקצת אחרי)
פוקימון
דיג'ימון
סאקורה
שאמן קינג
בייבלייד
יוגי הו כן כן זה הזמן לדו דו דו, דו קרב!!!!!!!!
החתולים הסמוראים וכד'

א. אני ניסיתי ליצור ידנית אנימציות, פריים ביי פריים, זה בלתי אפשרי. מדבר על אנימציות רציניות, לא ספרייטים, משהו יותר רציני. זה לוקח המון זמן ומאמץ ויש לי חברים שעוסקים בתחום כבר שנים רק שהם עברו די מהר לתלת מימד שמה זה יותר קל, ועדיין קטע של חמש דקות לוקח כמה שעות אם הוא מושקע.
ב. מזה האנימות האלה. זרוק את זה לפח. אתה לא ראית אנימה ברמה בחייך. תראה משהו יותר... בוגר. זה כמו להגיד שאתה מבין במוזיקה כי אתה שומע המון פופ. לא שמעת מוזיקה בחייך כנראה...
אני יכול להמליץ לך על כמה סדרות שתבין את הקונצפט. עם איך שאתה מדבר אני מנחש שאתה טינאייג'ר ולא מסיים בצפר בזמן הקרוב (שנתיים לפחות). אז תתחיל מאלכימאי המתכת- fullmetal alchemist (ברודרהוד- brotherhood), מיועד לקהל הצעיר אבל ממש לא חסר בו דברים אפלים. לדעתי לא הכי מוצלח (אבל מוצלח מאוד!) אבל בכמה רמות מעל החרא שראית. אין שמה פילרים, או לפחות לא הרבה, כל האנימה זה בערך 50-60 פרקים למיטב זכרוני. אתה לא יכול לצפות מה יקרה, אין בזבוז זמן על "אני עושה את הדבר המגניב הזה בצעקה, למרות שאני עושה אותו בכל פרק!"(קטע אנימציה עם אפקטים) ויש משמעות עמוקה מתחת לשטח (ולא משהו שרק הפאנבויז המציאו כדי להשאר מעוניינים) כמו שאלות פילוסופיות- אחרי שתראה דבר איתי אתן לך כמה כאלה. הדמויות הראשיות לא מטומטמות, גם הרשעים, יש כמה שכבות של הבנה באנימה, אתה לא יודע בתחילת הסדרה מה יקרה בסופה.
אתן לך דברים יותר..כבדים ודורשי בגרות אם תבקש או משהו. לדעתי אתה לא מוכן לכמה שאני חושב עליהן, אתה לא תבין הכל. יש משהו שאני חושב עליו כרגע עבור 18+ לדעתי, בלי (או 99% בלי) קטעי מין או חשפנות (fan service) או הרבה אקשן, אבל אתה לא תבין את זה אם אתה לא בגיל המתאים.
Impulse
President of the United States
מנהל

משתמש מספר: 20,358
כינוי קודם: Luthor

מדליות: 30 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (8) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 06/01/2018 ב- 20:49:27 תגובה עם ציטוט  דווח

"כי אני גם מכין אנימציות ויוצר ספרייטים" תופתע לדעת אבל גם אני הכנתי את זה כן כן מסכים יצרתי בעצמי כמה וכמה אני מאמין שלהכין
אנימות מאוד שונה מאנימציות צריך להביא אנשים לדבר וטקסטים וכו' כולל הפצה בטלוויזיה וזה לא משהו חובבני שאתה יכול להכין ולא צריך לראות אנימות כדי לדעת את זה אופק

פה אתה טועה, אני לא מכין את זה באופן חובבני או במטרה להביא אנשים ולדבב.
גם אמריקאים וגם ישראלים יכולים להכין בסגנון האנימה.

תראה את זה למשל.

או את זה

הלוחם הקדום של הפורום
לוחם על

הודעהנשלח: 06/01/2018 ב- 21:49:06 תגובה עם ציטוט  דווח

CrazyMonkey כתב:

פה אתה טועה, אני לא מכין את זה באופן חובבני או במטרה להביא אנשים ולדבב.
גם אמריקאים וגם ישראלים יכולים להכין בסגנון האנימה.

תראה את זה למשל.

או את זה

לא הבנתי מה הראת לי פה?
הראשון סבבה אנימה/פרק מסוים של אנימה לא ברור לי אם אתה מראה לי כאן סתם משהו שיצרו ילדים או שזה לקוח מפרק מסוים
והשני בכלל לא מובן כי לקחת חלק מפרק לשים אותו על mute ולהוסיף מוזיקה ברקע זה כל ילד בן 4 יכול לעשות

DeKnag כתב:

א. אני ניסיתי ליצור ידנית אנימציות, פריים ביי פריים, זה בלתי אפשרי. מדבר על אנימציות רציניות, לא ספרייטים, משהו יותר רציני. זה לוקח המון זמן ומאמץ ויש לי חברים שעוסקים בתחום כבר שנים רק שהם עברו די מהר לתלת מימד שמה זה יותר קל, ועדיין קטע של חמש דקות לוקח כמה שעות אם הוא מושקע.
ב. מזה האנימות האלה. זרוק את זה לפח. אתה לא ראית אנימה ברמה בחייך. תראה משהו יותר... בוגר. זה כמו להגיד שאתה מבין במוזיקה כי אתה שומע המון פופ. לא שמעת מוזיקה בחייך כנראה...
אני יכול להמליץ לך על כמה סדרות שתבין את הקונצפט. עם איך שאתה מדבר אני מנחש שאתה טינאייג'ר ולא מסיים בצפר בזמן הקרוב (שנתיים לפחות). אז תתחיל מאלכימאי המתכת- fullmetal alchemist (ברודרהוד- brotherhood), מיועד לקהל הצעיר אבל ממש לא חסר בו דברים אפלים. לדעתי לא הכי מוצלח (אבל מוצלח מאוד!) אבל בכמה רמות מעל החרא שראית. אין שמה פילרים, או לפחות לא הרבה, כל האנימה זה בערך 50-60 פרקים למיטב זכרוני. אתה לא יכול לצפות מה יקרה, אין בזבוז זמן על "אני עושה את הדבר המגניב הזה בצעקה, למרות שאני עושה אותו בכל פרק!"(קטע אנימציה עם אפקטים) ויש משמעות עמוקה מתחת לשטח (ולא משהו שרק הפאנבויז המציאו כדי להשאר מעוניינים) כמו שאלות פילוסופיות- אחרי שתראה דבר איתי אתן לך כמה כאלה. הדמויות הראשיות לא מטומטמות, גם הרשעים, יש כמה שכבות של הבנה באנימה, אתה לא יודע בתחילת הסדרה מה יקרה בסופה.
אתן לך דברים יותר..כבדים ודורשי בגרות אם תבקש או משהו. לדעתי אתה לא מוכן לכמה שאני חושב עליהן, אתה לא תבין הכל. יש משהו שאני חושב עליו כרגע עבור 18+ לדעתי, בלי (או 99% בלי) קטעי מין או חשפנות (fan service) או הרבה אקשן, אבל אתה לא תבין את זה אם אתה לא בגיל המתאים.

דבר ראשון אני אחרי צבא לא אמרתי שאני רואה אותם בימים אלו ציינתי אנימות שאני מכיר ראיתי אותם בעבר דבר שני אם אני ארצה אני יראה אותם גם היום אתה לא זה שמחליט מה בוגר ולאיזה גיל זה מתאים אנשים גם בגיל 50 יכולים לראות פוקימון אין מישהו שיכול לבוא ולהגדיר עד איזה גיל מותר לראות מה. תקרא דברים יותר בבירור בבקשה להבא.

הצג הודעות קודמות:      
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה

עבור:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

Based on phpBB forums system