אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 7zip, איך להתקין ואיך להשתמש
 כי נמאס לי כבר מ"שלם כסף כי עבר 30 יום!"
צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה
מחבר הודעה
DeKnag
לוחם
לוחם

משתמש מספר: 30,006

הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 06/01/2018 ב- 00:24:32 תגובה עם ציטוט  דווח

אז כן, winrar עולה כסף, מי שאומר "אני פשוט לא משלם" צא מפה עכשיו. ללחוץ על האיקס המסריח לקח לי במצטבר מעל יום במהלך חיי ואז קלטתי תחליף 100% מעולה, חינמי *באמת* ויותר מהיר וטוב
עוד יתרון- שאתם נמצאים על מחשב שאינו שלכם- וצריך לפתוח RAR ואין WINRAR על המחשב- זה לוקח 10 שניות להתקין. על מחשב עתיק. כולל הורדה לוקח לי פחות מ20 שניות (זה לא כבד גם)
זה מיועד לווינדוס. למערכות אחרות בטח יש משו דומה...
שלב 1. לחץ פה:
http://www.7-zip.org
שלב 2. להוריד את מה שמתאים לך. אם אינלך מושג מה מתאים, ללחוץ על 32BIT כי זה בטוח יעבוד.
שלב 3. להתקין. כן זה כל כך מהיר שאולי אפילו לא תשימו לב איפה החלון של ההתקנה נעלם שניות אחרי שלחצתם "התקן"

זה לא אוטומטית משתלט על המחשב שלכם כמו רוב התוכנות המודרניות (לדעתי יתרון) שזה אומר שצריך באופן ידני להגדיר את זה להיות התוכנה שפותחת קבצים רלוונטיים כמו RAR, ZIP,7Z... שזה אומר שצריך

שלב 4. למצוא קובץ מהסוג הזה - למשל ההורדה של הליטל פייטר המקורי
שלב 5. ללחוץ מקש ימני עליו, "פתח באמצעות/OPEN WITH..."
שלב 6. אם לא מופיע שמה 7Z (כנראה שלא באמת), ללחוץ על "BROWSE" שזה הכפתור הקטן מיד מתחת למלבן הגדול באמצע המסך
שלב 7. להכנס לכונן C (כנראה שם התקנתם אותו), שם לבחור "PROGRAM FILES" או "PROGRAM FILES(x86)" זה תלוי במחשב, גרסה שהורדתם אבל זה לא משנה, כי באחת משניהם צריכה להופיע תיקיה בשם "7-ZIP" ובגלל שרוב המחשבים מסדרים לפי אלף-בית, וזה מתחיל עם הספרה 7- זה אמור להיות בראש הרשימה, באחת התיקיות הנ"ל.
שלב 8. לבחור שם "7zFM" (***לא 7zG!!***) ואישור

מעכשיו הקבצים מהסוג הזה יפתחו עם 7Z
ניתן לראות שהתוכנה נורא דומה בממשק שלה לWINRAR רק שהיא באמת חינמית, קוד פתוח ויעילה באחסון ובמהירות.
בנוסף יש את הפורמט 7Z שלדעתי הוא הכי יעיל מבחינת זיכרון, לפחות לשימוש שלי.
התוכנה מאפשרת גם להכניס קבצים למקום ספציפי *בתוך* קובץ מכווץ- נראלי זה לא קיים בWINRAR

תגידו אם לדעתכם זה יעיל ואם בכלל שווה להשקיע מאמץ בתמונות עבור הוראות או לרשום על תחליפים ללינוקס (למרות שבטח בעלי הלינוקס פה כבר יודעים מזה מחשב ויודעים לחפש בגוגל לבד)

אני מבלבל מוח על שנאה כלפי WINRAR:
ספוילר: 
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
Boaz070
מנהל
מנהל

משתמש מספר: 24,102

כינוי קודם: Boaz070
קלאנים: צוות המוסקטרים

מדליות: 25 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 06/01/2018 ב- 01:37:11 תגובה עם ציטוט  דווח

בדרך כלל אתה פשוט פותח תקובץ RAR זה פשוט שואל אותך איזה תכנה לפתוח את זה ו7ZIP אמור להיות שם ואז צריך לסמן תV וזהו.
ומניסיון, WINRAR יותר נוח לי אולי זה בגלל שאני כמה שנים עם זה. בכל מקרה יש לי את שניהם למקרה שאני צריך לחלץ משהו גדול ואז 7ZIP יותר יעיל בזה.
וזה פשוט להוריד את הדבר הזה בווינראר שזה אומר לך שאתה צריך לשלם

לוחם

הודעהנשלח: 06/01/2018 ב- 02:32:27 תגובה עם ציטוט  דווח

Boaz070 כתב:
בדרך כלל אתה פשוט פותח תקובץ RAR זה פשוט שואל אותך איזה תכנה לפתוח את זה ו7ZIP אמור להיות שם ואז צריך לסמן תV וזהו.
ומניסיון, WINRAR יותר נוח לי אולי זה בגלל שאני כמה שנים עם זה. בכל מקרה יש לי את שניהם למקרה שאני צריך לחלץ משהו גדול ואז 7ZIP יותר יעיל בזה.
וזה פשוט להוריד את הדבר הזה בווינראר שזה אומר לך שאתה צריך לשלם

לא תמיד 7zip ברשימה. זה למה אני כתבתי את כל השלבים..
שנים השתמשתי בwinrar כי זה היחיד שהכרתי. הם עובדים אותו דבר ונראים אותו דבר לפחות עבור משתמש קצה. "להוריד את הדבר הזה שאומר לך לשלם" יקח אותו זמן כמו להתקין 7z, פלוס זה פחות מהיר כאשר אתה משתמש במחשב ציבורי ואין לך זמן...
אפשר גם להתקין 7zip על דיסקונקי וזה שוקל בערך כלום. יש לך הרבה יותר סיבות לאהוב אותו למרו ת שwinrar יותר מוכר
hipy
לוחם דיויס
לוחם דיויס

משתמש מספר: 4

מדליות: 12 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 06/01/2018 ב- 11:26:39 תגובה עם ציטוט  דווח

להגדיר WinRAR בתור וירוס זה קצת מוגזם צוחק
בכל מקרה הפורמט 7z אכן מכווץ יותר טוב, ולכן ההורדות הכבדות באתר הן בפורמט הזה.
עדיין אני מעדיף את הממשק של וינראר.
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש 
DeKnag
לוחם
לוחם

הודעהנשלח: 06/01/2018 ב- 13:19:15 תגובה עם ציטוט  דווח

hipy כתב:
להגדיר WinRAR בתור וירוס זה קצת מוגזם צוחק
בכל מקרה הפורמט 7z אכן מכווץ יותר טוב, ולכן ההורדות הכבדות באתר הן בפורמט הזה.
עדיין אני מעדיף את הממשק של וינראר.
חחח אני לא חושב שהגזמתי, אבל שוב, זו דיעה
אני לא באמת רואה הבדל בממשק חוץ מהציורים. כאילו, זה אותו דבר עם אייקונים אחרים, לי לא אכפת
הצג הודעות קודמות:      
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה

עבור:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

Based on phpBB forums system