אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 LF2 SpeedRuns?
 שואל כמה פרטים על speedruns ועל שיאי survival mode
צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה
מחבר הודעה
DeKnag
לוחם
לוחם

משתמש מספר: 30,006

הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 16/12/2017 ב- 20:17:08 תגובה עם ציטוט  דווח

האם יש עניין של הקהילה בספיד ראנס? ראיתי ביוטיוב מלא סרטונים לאחרונה של יפנים ושל ישראלים (בעיקר T@l) ואני רציתי לדעת- האם זה פעיל? האם יש לזה חוקים? קטגוריות שונות?
אותם שאלות לגבי survival mode... אני עברתי את 50 (בהרבה) ורציתי לדעת האם הגעתי לשיא, מה השיא, קטגוריות שונות של שיאים בתחום הזה, האם יש חוקים...

סליחה אני משתמש חדש, אולי לא כתבתי נכון או במקום לא נכון או משהו. אבל אני משחק ליטל פייטר יותר מעשור אז לא לעבוד עלי
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
hasa
מנהל ראשי

מנהל ראשי

משתמש מספר: 3
כינוי קודם: LouisEX

מדליות: 12 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (5) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 16/12/2017 ב- 20:31:58 תגובה עם ציטוט  דווח

כן טל מתעניין בספיד רן.
http://www.lf2.co.il/forum/viewtopic.php?t=117193

לא כזה פעיל פה לאחרונה אז לא בטוח כמה הם בודקים את הפורום, אבל מתישהו טל וחננאל יגיבו לך ויחפרו אז חכה לכך בקוצר רוח.
האם הצלחת לעקוף אותם עם השיאים שלך? הייתי מהמר שלא, אבל בכל מקרה מגניב ופרסם את הקבצי lfr של השיאים שלך
[או אם אתה מעוניין שמישהו גם יראה את זה, אז תקליט את זה איכשהו (נגיד http://lf2.co.il/downloads/ShowDownload.asp?id=89)
ותעלה ליוטיוב ואז תפרסם.]
DeKnag
לוחם
לוחם

הודעהנשלח: 16/12/2017 ב- 20:53:06 תגובה עם ציטוט  דווח

hasa כתב:
כן טל מתעניין בספיד רן.
http://www.lf2.co.il/forum/viewtopic.php?t=117193

לא כזה פעיל פה לאחרונה אז לא בטוח כמה הם בודקים את הפורום, אבל מתישהו טל וחננאל יגיבו לך ויחפרו אז חכה לכך בקוצר רוח.
האם הצלחת לעקוף אותם עם השיאים שלך? הייתי מהמר שלא, אבל בכל מקרה מגניב ופרסם את הקבצי lfr של השיאים שלך
[או אם אתה מעוניין שמישהו גם יראה את זה, אז תקליט את זה איכשהו (נגיד http://lf2.co.il/downloads/ShowDownload.asp?id=89)
ותעלה ליוטיוב ואז תפרסם.]

אני לא מצליח לרשום שמה הודעה. "כתוב תגובה" לוקח אותי לדף הראשי של הפורום. ואין שם קבצי LFR של ספיד ראנים, או כל מידע אחר שקשור בכלל לספידראנינג וליטל פייטר
הפורום לא פעיל לאחרונה או ספיציפית טל?
יש לך מושג מה השיאים בתחום סורבייבל מוד? או אם זה בכלל מעניין פה מישהו?

אם זה באמת כזה שלילי וכל כך מעט אנשים פה בכללי ובפרט שמתעניינים אולי כדאי ללכת לפורום בינל? שמעתי על LFEMPIRE ועל זה הרשמי... באתי לפה רק בגלל שאני מכיר את האתר...
ציטוס
לכל אחד כוח מיוחד
לוחם יהלום

משתמש מספר: 25,430
כינוי קודם: סוס הפלא
קלאנים: צוות המוסקטרים

מדליות: 22 (ראה עוד)
כרטיס דאטא (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 16/12/2017 ב- 21:31:41 תגובה עם ציטוט  דווח

DeKnag כתב:

אני לא מצליח לרשום שמה הודעה. "כתוב תגובה" לוקח אותי לדף הראשי של הפורום. ואין שם קבצי LFR של ספיד ראנים, או כל מידע אחר שקשור בכלל לספידראנינג וליטל פייטר
הפורום לא פעיל לאחרונה או ספיציפית טל?
יש לך מושג מה השיאים בתחום סורבייבל מוד? או אם זה בכלל מעניין פה מישהו?

אם זה באמת כזה שלילי וכל כך מעט אנשים פה בכללי ובפרט שמתעניינים אולי כדאי ללכת לפורום בינל? שמעתי על LFEMPIRE ועל זה הרשמי... באתי לפה רק בגלל שאני מכיר את האתר...

ממש לא פעיל פה במיוחד לא קהילת השחקנים
אבל בלי קשר לספידראנס, אתה מכיר את התוכנה החדשה LFN? תוכנה שנמצאים בה הקהילה שעוד משחקת מהארץ ואפשר להתחבר ממש בקלות ולשחק עם אחרים, ממליץ לך לבוא לשם
יש הורדה ומדריך בהורדות

https://www.youtube.com/watch?v=iVjL_DUk5p8
סרט תיעודי שישנה את תפיסת חייכם^

42

ספוילר: 

http://lf2.co.il/forum/viewtopic.php?p=3224860#3224860
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש 
hasa
מנהל ראשי

מנהל ראשי

הודעהנשלח: 16/12/2017 ב- 21:35:24 תגובה עם ציטוט  דווח

בנוגע לתגובה - זה באג מעניין. אני אעביר למפתח האתר הבכיר שיטפל בזה.

תראה אני אישית לא מתעניין בזה. יש פה כאלה שעושים השרדות, חכה מישהו כבר יגיב לך וירשום מה השיאים. תפרסם מה השיאים שלך בכל מקרה. לאיזה שלב הגעת, עם מי דרגת קושי וכד'.

זה לא שאף אחד פה לא מתעניין, זה פשוט שהפורום עצמו כבר לא כזה פעיל (זה בא בתקופות, סביר שיהיו בעתיד עוד תקופות של פעילות. תלוי בכל מיני דברים).
לא הבנתי מה שלילי. האם תמצא פעילות גבוהה יותר בפורומים בין לאומיים? שמע פספסת את השיא של התקופת פעילות של המשחק הזה באיזה 8 שנה חח. לא הייתי צופה שתהיה שם פעילות גדולה במיוחד גם אם זה מה שאתה מחפש :@

נ.ב. תוריד LFN, ותשחק ברשת. גם זה יותר כיף ומאתגר לשחק מול אנשים אחרים (סתם, זה עניין של העדפה כמובן), וגם אם אתה מעדיף השרדות זה תמיד יותר כיף לשחק ביחד עם עוד 1-2-3-4-5-6-7 אנשים יחד איתך (כן, המפתח הבכיר של האתר מצא דרך לעשות משחק של 8 שחקנים ביחד, למרות שהמשחק במקור מותאם למשחק של רק 1 על 1. מגניב לא?)
Light Yagami
לוחם על

לוחם על

משתמש מספר: 18,669
כינוי קודם: Light Yagami

מדליות: 35 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 16/12/2017 ב- 21:44:26 תגובה עם ציטוט  דווח

חסה יא אח על מלא עצוב

לוחם
לוחם

הודעהנשלח: 16/12/2017 ב- 21:49:56 תגובה עם ציטוט  דווח

אני נורא גרוע מול אנשים. כל פעם שאני משחק עם חברים (כן כןןן יש לי חברים, גם הם לא נמצאים האתר) הם מנצחים אותי, מישהו אמר שזה אולי קשור לזה שאני נלחץ או משהו... אני לא מצפה לשיא הפעילות באתר של משחק מלפני עשרים שנה חחח אבל יהיה נחמד אם יש לפחות כמה פעילים... כמות<איכות אבל לפעמים שיש 5 אנשים זה לא ממש כיף..

כן אני מכיר את האופציה של 8 שחקנים ביחד, כתבתי בבית הספר תוכנה שעושה את זה בתור פרויקט, שיחקנו עם חברים... לא ידעתי שמישהו אחר גם עשה כזה ופרסם
השיא שלי בהשרדות זה בסביבות 85 לא זוכר בדיוק,Difficult, אני כרגע עובד על אחד יותר ארוך. בו זמנית עשיתי לעצמי סוג של אתגר- לנצח את המשחק בלי שירד לי טיפה של חיים, בלי לשחרר את אנשים שקשורים ובלי לנצל את החרב של פריז לרעה (זה סתם שבור ולא כיף/יפה). כרגע בשלב 3 (על Difficult כמובן) אבל זה נורא קשה... לקח לי כמה שנים לעשות את 1,2
hasa
מנהל ראשי

מנהל ראשי

הודעהנשלח: 16/12/2017 ב- 21:51:45 תגובה עם ציטוט  דווח

Light Yagami כתב:
חסה יא אח על מלא עצוב

גיא :@:@ מאיפה הגעת

הנה גיא זה השחקן שלמעשה קובע את רמת הפעילות של הקהילה. כשהוא פה הפורום פעיל וכשהוא לא אז לא U_U
hasa
מנהל ראשי

מנהל ראשי

הודעהנשלח: 16/12/2017 ב- 21:56:58 תגובה עם ציטוט  דווח

DeKnag כתב:
אני נורא גרוע מול אנשים. כל פעם שאני משחק עם חברים (כן כןןן יש לי חברים, גם הם לא נמצאים האתר) הם מנצחים אותי, מישהו אמר שזה אולי קשור לזה שאני נלחץ או משהו... אני לא מצפה לשיא הפעילות באתר של משחק מלפני עשרים שנה חחח אבל יהיה נחמד אם יש לפחות כמה פעילים... כמות<איכות אבל לפעמים שיש 5 אנשים זה לא ממש כיף..

כן אני מכיר את האופציה של 8 שחקנים ביחד, כתבתי בבית הספר תוכנה שעושה את זה בתור פרויקט, שיחקנו עם חברים... לא ידעתי שמישהו אחר גם עשה כזה ופרסם
השיא שלי בהשרדות זה בסביבות 85 לא זוכר בדיוק,Difficult, אני כרגע עובד על אחד יותר ארוך. בו זמנית עשיתי לעצמי סוג של אתגר- לנצח את המשחק בלי שירד לי טיפה של חיים, בלי לשחרר את אנשים שקשורים ובלי לנצל את החרב של פריז לרעה (זה סתם שבור ולא כיף/יפה). כרגע בשלב 3 (על Difficult כמובן) אבל זה נורא קשה... לקח לי כמה שנים לעשות את 1,2

הממממ... כתבת כזאת תוכנה כפרוייקט לבית ספר? בקצרה, איך עשית את זה?
ומגניב. פרסם את השלב 2 שעשית ככה, אתה יכול בנושא חדש...
DeKnag
לוחם
לוחם

הודעהנשלח: 16/12/2017 ב- 22:09:59 תגובה עם ציטוט  דווח

hasa כתב:

הממממ... כתבת כזאת תוכנה כפרוייקט לבית ספר? בקצרה, איך עשית את זה?
ומגניב. פרסם את השלב 2 שעשית ככה, אתה יכול בנושא חדש...

איך עשיתי? זה היה מזמן, אני לא זוכר בדיוק... הGUIDELINES זה מצאתי שהמחשב משחק עם כפתורים ולא פעולות (לוחץץ הגנה, ימינה, מכה ולא עושה "לירות כדור") אז עשיתי קצת reverse engineering ומצאתי איפה זה נמצא, הרצתי ווינדוס על מכונה וירטואלית ושמרתי את המצב שלה רגע לפני תחילת המשחק כך שהכתובות RAM יהיו קבועות, מצאתי את הכתובת שבה המקשים של COM נמצאים והזרקתי לשם קלט שמגיע ממחשב אחר דרך תוכנה שאני בניתי על שרת מקומי... זה היה קשה אבל מגניב, לשחק עם מלא חבר'ה ביחד זה אף פעם לא רע... אני לא יעשה את זה שוב בחיים ואני לא זוכר פרטים מדויקים יותר, אולי שיחקנו אז על גירסה אחרת של המשחק ולא המקורית? מי יודע.. אולי זיוף קרוב למקור? אין לי מושג...

שאלה לא קשורה - איך המשחק נהיה מוכר בארץ? אנשים שאני מכיר מחול או עולים חדשים בכלל לא יודעים על קיומו, נראה כאילו היה פופולארי רק בארץ ובמזרח (יפן, קוראה...)
!@WoodiEX@!
לוחם כבוד
לוחם כבוד

משתמש מספר: 89

Top10: מקום ראשון

מדליות: 13 (ראה עוד)
שק מטבעות - 100 (סך הכל: 2)

הודעהנשלח: 16/12/2017 ב- 22:10:28 תגובה עם ציטוט  דווח

האמת שטל התחיל לעשות נושא על השיאי השרדות של הפורום ועצר. אני יכול לתת לך ספוילרים מהנושא שלו דיפ נלחם
אתה באמת נהנה יותר לשחק מול המחשב מלשחק עם אנשים?

לוחם
לוחם

הודעהנשלח: 16/12/2017 ב- 22:20:50 תגובה עם ציטוט  דווח

!@WoodiEX@! כתב:
האמת שטל התחיל לעשות נושא על השיאי השרדות של הפורום ועצר. אני יכול לתת לך ספוילרים מהנושא שלו דיפ נלחם
אתה באמת נהנה יותר לשחק מול המחשב מלשחק עם אנשים?

כמו שאמרתי אני נהנה גם וגם, פשוט גם אין זמן לשחק מולטיפלייר, לחכות וכו וגם אני יותר טוב בסינגל (הרגתי שתי גוליאנים עם טמפלייט, שניהם היו ביחד בקבוצה, DIFFICULT. אני יודע שאני כבר טענתי כמה וכמה דברים הזויים עלי בלי הוכחות אבל אין מה לעשות...)
במהלך השבוע אולי אעלה לאתר את הLFR's המגניבים
hasa
מנהל ראשי

מנהל ראשי

הודעהנשלח: 16/12/2017 ב- 22:24:09 תגובה עם ציטוט  דווח

DeKnag כתב:

איך עשיתי? זה היה מזמן, אני לא זוכר בדיוק... הGUIDELINES זה מצאתי שהמחשב משחק עם כפתורים ולא פעולות (לוחץץ הגנה, ימינה, מכה ולא עושה "לירות כדור") אז עשיתי קצת reverse engineering ומצאתי איפה זה נמצא, הרצתי ווינדוס על מכונה וירטואלית ושמרתי את המצב שלה רגע לפני תחילת המשחק כך שהכתובות RAM יהיו קבועות, מצאתי את הכתובת שבה המקשים של COM נמצאים והזרקתי לשם קלט שמגיע ממחשב אחר דרך תוכנה שאני בניתי על שרת מקומי... זה היה קשה אבל מגניב, לשחק עם מלא חבר'ה ביחד זה אף פעם לא רע... אני לא יעשה את זה שוב בחיים ואני לא זוכר פרטים מדויקים יותר, אולי שיחקנו אז על גירסה אחרת של המשחק ולא המקורית? מי יודע.. אולי זיוף קרוב למקור? אין לי מושג...

שאלה לא קשורה - איך המשחק נהיה מוכר בארץ? אנשים שאני מכיר מחול או עולים חדשים בכלל לא יודעים על קיומו, נראה כאילו היה פופולארי רק בארץ ובמזרח (יפן, קוראה...)

ואו הממ האמת שזה מעניין, נניח שהזרקת לCOM את המקשים ממחשב אחר שהתחבר לשרת שלך, איך המחשב האחר ראה את מה שקורה במשחק? שיחקתם כאילו על מסך אחד משותף כאילו? כי אני לא רואה איך זה היה עובד אחרת (אלא אם כן העברת stream של ווידיאו למחשבים האחרים חח).

בנוגע לשאלה שלך - אני פה מ2005 (אני פתחתי את הפורום הזה למעשה), אבל אין לי תשובה לאיך ליטל נהיה פופולארי כי המשחק והקהילה בארץ כבר היו מבוססים עוד לפני. בטח מישהו גלש בחול באתרים ומצא את זה ומשם התחילה תגובת שרשרת (הגיונית, בהתחשב בזה שלזמנו המשחק היה לא פחות ממדהים, לדעתי)
DeKnag
לוחם
לוחם

הודעהנשלח: 16/12/2017 ב- 22:39:28 תגובה עם ציטוט  דווח

hasa כתב:

ואו הממ האמת שזה מעניין, נניח שהזרקת לCOM את המקשים ממחשב אחר שהתחבר לשרת שלך, איך המחשב האחר ראה את מה שקורה במשחק? שיחקתם כאילו על מסך אחד משותף כאילו? כי אני לא רואה איך זה היה עובד אחרת (אלא אם כן העברת stream של ווידיאו למחשבים האחרים חח).

בנוגע לשאלה שלך - אני פה מ2005 (אני פתחתי את הפורום הזה למעשה), אבל אין לי תשובה לאיך ליטל נהיה פופולארי כי המשחק והקהילה בארץ כבר היו מבוססים עוד לפני. בטח מישהו גלש בחול באתרים ומצא את זה ומשם התחילה תגובת שרשרת (הגיונית, בהתחשב בזה שלזמנו המשחק היה לא פחות ממדהים, לדעתי)

שוב אני לא זוכר, כנראה שהסטרמתי את המסך... זה היה לפני המון זמן... בשלב מסוים שיחקנו 2 במחשב, ככה שזה לא היה כזה מסובך...
יש לי תחושה שהמשחק נהיה פופולארי כי הופיע באיזה סרט או סדרה ישראלים... אבל אין לי שום הוכחה חוץ מ-"rising eagle" שנהיה פופולארי בכמה שבועות ואפאחד לא ידע למה, בסוף הסתבר שזה היה ב"דאוס" סדרה שהייתה בהוט
!@WoodiEX@!
לוחם כבוד
לוחם כבוד

משתמש מספר: 89

Top10: מקום ראשון

מדליות: 13 (ראה עוד)
שק מטבעות - 100 (סך הכל: 2)

הודעהנשלח: 16/12/2017 ב- 23:25:17 תגובה עם ציטוט  דווח

בעיקרון המשחק הזה היה בכל מחשב בחדרי מחשבים בבתי ספר בארץ, בגלל זה לדעתי חחחח
יש אחלה קהילה פה בקיצור, רק שמתחברים מתי שרוצים וקובעים לשחק ביחד פעם ב... לא כולם זמינים היום כמו פעם, כי לאט לאט לאנשים יש עוד חיים אחרים.
אבל אם תחפש עם מי לשחק תמצא, ואם אתה טוב כמו שאתה אומר להתרגל לשחק נגד אנשים אולי ילך לך חלק דיוויס נח
לדעתי הכי כיף זה דווקא נגד אנשים, כי אי אפשר לצפות מה יקרה הלאה. אנשים הם לא צפויים. כמעט כמו ז'וליאן הרשה.
אגב תנסה לעשות מה שחננאל עשה, הרג עם דמות רגילה ארבע ג'וליאנים בקבוצה בזירה הקטנה , ובפעם אחרת הרג חמש פירזנים בקבוצה בזירה הקטנה.
(ויש עוד משימות באתגר משימות בנעוץ, אבל אלה הכי קשות בפער לדעתי)

שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה

עבור:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

Based on phpBB forums system