אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 Apocalyptica וMetallica - סיקור צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה
מחבר הודעה
Kirigaya Kazuto
...Keep doing it
מנהל

משתמש מספר: 24,978

כינוי קודם: Comrade Benlulu
קלאנים: צוות מפגשים

מדליות: 4 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (5) (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 20/01/2018 ב- 20:28:29 תגובה עם ציטוט  דווח

Image

Apocalyptica

אפוקליפטיקה היא להקת צ'לו-מטאל פינית היוצרת מוזיקה כבדה באמצעות נגינה עלי כלי קשת. הלהקה החלה את ראשית דרכה כאשר הוציאה בשנת 1996 אלבום בשם "Apocalyptica Plays Metallica By Four Cellos" ובו ביצועים עם כלים קלאסיים לשירי מטאל ידועים של להקת הת'ראש מטאל האמריקנית מטאליקה. באלבום הבא "Inquisition Symphony" המשיכה הלהקה ליצור עיבודים מעניינים ללהקות שונות, ביניהן פנטרה, ספולטורה ופיית' נו מור. הצלחת שני אלבומם הראשונים הובילה ליצירת הדיסק השלישי "Cult" ששילב לראשונה חומר מקורי לצד עיבודים נוספים של להקת מטאליקה. בשנים הבאות המשיכה הלהקה להתפתח והספיקה לכתוב שני אלבומים נוספים "Reflection" ו- "Apocalyptica" שהמשיך את הצליל השונה והמעניין של הלהקה, לצד הוצאת DVD בשם "Live".

1. No Education

2. Faraway

3. Somewhere Around Nowhere

4. Drive

5. Čohkka

6. Resurrection

7. Heat

8. Cortége

9. Pandemonium

10. Toreador II

11. Epilogue (Relief)

Image

Metallica

מטאליקה היא להקת הבי מטאל אמריקאית(Heavy Metal)שנוסדה בלוס אנג'לס, קליפורניה בשנת 1981. חברי הלהקה הנוכחיים הם: הסולן והגיטריסט ג'יימס הטפילד והמתופף לארס אולריך אשר ייסדו את הלהקה, הגיטריסט המוביל הוותיק קירק האמט והבסיסט רוברט טרוחיו. השילוב בין המקצבים המהירים, הכלים והנגינה האגרסיבית מיצבו את הלהקה כאחת "מארבע הגדולות" - הלהקות במרכזיות בת'ראש מטאל, לצד אנתרקס, מגאדת' וסלייר. הלהקה זכתה לבסיס מעריצים הולך וגדל בקהילת המוזיקה המחתרתית וזכתה לשבחי הביקורות בארבעת האלבומים הראשונים שלה; אלבומה השלישי, Master Of Puppets(1986), תואר כאחד האלבומים המשפיעים ביותר במוזיקת הת'ראש מטאל. הלהקה זכתה בתשעה פרסי גראמי וחמישה מאלבומיה הגיעו היישר למקום הראשון במצעד הבילבורד 200. האלבום החמישי של הלהקה מכר כמעל 16 מיליון עותקים בארצות הברית, מה שהפך אותו לאלבום הנמכר ביותר בעידן SoundScan. מטאליקה היא אחת הלהקות המצליחות ביותר מסחרית בכל הזמנים, לאחר שמכרה כמעל 110 מיליון תקליטים ברחבי העולם. מטאליקה הופיעה ברשימות "האמנים הגדולים בכל הזמנים" במגזינים רבים, כולל ב"רולינג סטון". שם דורגה במקום ה-61 ברשימת ה100 אמנים הגדולים ביותר בכל הזמנים.

1. Battery

2. Master Of Puppets

3. Welcome Home (Sanitarium)

4. The Thing That Should Not Be

5. Disposable Hereos

6. Leper Messiah

7. Orion

8. Damage, Inc

קרדיט לויקיפדיה על המידע, התמונות לגוגל. כתבתי בכתב היד שלי(קרדיט ליוצרי התוכן של הסרטונים!)

CEO-in-line
לוחם כסף

משתמש מספר: 29,416

כינוי קודם: Apollo

מדליות: 9 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 20/01/2018 ב- 21:35:16 תגובה עם ציטוט  דווח

ח"ח על הסיקור. מחייך
הייתי אומרת שקשה לקרוא ככה, תעשה אנטר אחרי כל נקודה (סוף משפט) - ככה יהיה הרבה יותר קל ו"נעים" לקרוא.

בנוסף הייתי מביאה קצת רקע - נו כאילו איזשהם כתבות מעניינות או משהו מעניין שקרה שם (בטוחה שיש כאלו), סיפור שקרה או בכללי קצת רקע על הדמויות, נראלי בהחלט יוסיף מאשר כמה משפטים מויקי.

אבל ככה סחתיין על זה שאתה מפרסם סיקורים ובכללי מביא מידע - אני למשל לא יודעת/ מכירה על רקע של להקות כלשהם/ זמרים כי זה פשוט לא הכי מעניין אותי אישית אז אני לא מחפשת אחרי מידע שכזה ושמחה שיש במצומצם ככה מידע על מישהו.
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
Kirigaya Kazuto
...Keep doing it
מנהל

משתמש מספר: 24,978

כינוי קודם: Comrade Benlulu
קלאנים: צוות מפגשים

מדליות: 4 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (5) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 20/01/2018 ב- 21:38:22 תגובה עם ציטוט  דווח

Apollo כתב:
ח"ח על הסיקור. מחייך
הייתי אומרת שקשה לקרוא ככה, תעשה אנטר אחרי כל נקודה (סוף משפט) - ככה יהיה הרבה יותר קל ו"נעים" לקרוא.

בנוסף הייתי מביאה קצת רקע - נו כאילו איזשהם כתבות מעניינות או משהו מעניין שקרה שם (בטוחה שיש כאלו), סיפור שקרה או בכללי קצת רקע על הדמויות, נראלי בהחלט יוסיף מאשר כמה משפטים מויקי.

אבל ככה סחתיין על זה שאתה מפרסם סיקורים ובכללי מביא מידע - אני למשל לא יודעת/ מכירה על רקע של להקות כלשהם/ זמרים כי זה פשוט לא הכי מעניין אותי אישית אז אני לא מחפשת אחרי מידע שכזה ושמחה שיש במצומצם ככה מידע על מישהו.

תודה רבה! אשפר להבא מאוד שמח

שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה

עבור:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

Based on phpBB forums system