אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 העברת דמויות מגרסא לגרסא צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה
מחבר הודעה
Yoru
לוחם
לוחם

משתמש מספר: 30,065

הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 27/02/2018 ב- 02:18:51 תגובה עם ציטוט  דווח

היי חברים, שמח לגלות שהקהיל בארץ עדיין פעילה.. שיחקתי במשחק לפני המון שנים וחזרתי לאחרונה.
אני רוצה לדעת מכם האם אפשרי להעביר דמויות ממשחק למשחק, ספציפית כרגע מLF TURBO 3
לגרסא הרגילה והעדכנית של המשחק. היא קצת משעממת אותי אז הורדתי דמויות חדשות, אבל גם זה לא מספיק.
אני רוצה ממש להעביר כמה דמויות מLF TURBO 3 אבל כל פעם שאני מנסה יש ERROR.
תוכלו להסביר לי קצת יותר האם זה אפשרי או לא ולמה ואם כן איך?

אגב נכון יש את הבעיה שהדמויות לא מסתובבות בWINDOWS 10 וזה קשור משהו לכרטיס מסך.
אז הורדתי את התוכנה VIRTUAL BOX למי שמכיר, ואני מריץ שם WIN-XP 32BIT
ובהגדרות אפשר לבטל את הvideo accelration או איך שלא קוראים לזה, וזה עובד מצוין.
אני מניח שלא הייתי חייב להוריד VB עם XP בשביל לבטל את ההגדרה הזאת אבל רציתי להיכנס לאווירה
ואין כמו WIN XP וLF2 כדי להיזכר בימים ההם..
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
ציטוס
לכל אחד כוח מיוחד
לוחם יהלום

משתמש מספר: 25,430
כינוי קודם: סוס הפלא
קלאנים: צוות המוסקטרים

מדליות: 22 (ראה עוד)
כרטיס דאטא (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 27/02/2018 ב- 08:04:01 תגובה עם ציטוט  דווח

אפשר, כל מה שאתה צריך זה לקחת את כל הקבצים של הדמות (כולל מתקפות ואפקטים והדמות עצמה) ולהעביר אותם לתיקיית המשחק הרגילה.
זה בערך כמו להתקין ידנית דמות מההורדות.

את הספרייטים של הדמות תעביר לsprite\sys, את הדאטא לdata, והכי חשוב - בתיקיית הדאטא יש קובץ טקסט פשוט בשם data שאומר למשחק איזה אובייקטים (דמויות מתקפות וכו) להכניס למשחק - תצטרך לשים שם שורות של הדמות שהעברת כגי שהיא תכנס למשחק.
בשביל זה תצטרך ללכת לקובץ הטקסט data בגרסא השניה, להעתיק את כל השורות שקשורות לדמות שלך ולהדביק אותם בקובץ הטקסט data בגרסא הרגילה.

https://www.youtube.com/watch?v=iVjL_DUk5p8
סרט תיעודי שישנה את תפיסת חייכם^

42

ספוילר: 

http://lf2.co.il/forum/viewtopic.php?p=3224860#3224860
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש 
AdiDidIt
peace and love
מנהל

משתמש מספר: 25,371

כינוי קודם: AdiDidIt
קלאנים: צוות המוסקטרים,
המלאכיות של באני

מדליות: 29 (ראה עוד)
כרטיס דאטא (סך הכל: 2)

הודעהנשלח: 27/02/2018 ב- 19:05:16 תגובה עם ציטוט  דווח

הקטע של התמונות שלא רואים טוב בwindows 10 קורה רק בלאנצרים של lf2 1.9 (כמו הגרסא שכתבת), בלאנצרים של 2.0 זה עובד טוב אבל צריך להכין קבצי מירור שאת זה אתה יכול לעשות עם התוכנה
sprite mirrorrer

Image

hipy כתב:

דרקון האופל עושה עלייה לתורה.
ראשר מחופש לסבתא מחייך בזדוניות מעזרת הנשים
Boaz070
מנהל
מנהל

משתמש מספר: 24,102

כינוי קודם: Boaz070
קלאנים: צוות המוסקטרים

מדליות: 25 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 27/02/2018 ב- 19:46:37 תגובה עם ציטוט  דווח

AdiDidIt כתב:
הקטע של התמונות שלא רואים טוב בwindows 10 קורה רק בלאנצרים של lf2 1.9 (כמו הגרסא שכתבת), בלאנצרים של 2.0 זה עובד טוב אבל צריך להכין קבצי מירור שאת זה אתה יכול לעשות עם התוכנה
sprite mirrorrer

שמע יותר פשוט להשתמש בשיטה של הDIRECTX CONTROL PANEL כי זה כל דמות שאתה מוריד או גרסא אתה צריך לעשות מחדש כל הזמן

מנהל

המלאכיות של באני

הודעהנשלח: 27/02/2018 ב- 19:55:30 תגובה עם ציטוט  דווח

Boaz070 כתב:

שמע יותר פשוט להשתמש בשיטה של הDIRECTX CONTROL PANEL כי זה כל דמות שאתה מוריד או גרסא אתה צריך לעשות מחדש כל הזמן

צודק פשוט לא לכולם זה עובד (לי זה לפעמים עושה בעיות) לעומת השיטה המציקה שתמיד עובדת.
אם הדירקטX עובד זה עדיף

אגב אם אתה מחפש דמויות חדשות מה דעתך על להכין אותם בעצמך? יש באתר מדריך כתוב שנקרא מדריך הדאטא הפחות גדול ובעזרתו תלמד איך להכין דמויות, נשקים ואפילו גרסאות בעצמך!

Image

hipy כתב:

Yoru
לוחם
לוחם

משתמש מספר: 30,065

הודעהנשלח: 05/03/2018 ב- 00:55:50 תגובה עם ציטוט  דווח

ציטוס כתב:
אפשר, כל מה שאתה צריך זה לקחת את כל הקבצים של הדמות (כולל מתקפות ואפקטים והדמות עצמה) ולהעביר אותם לתיקיית המשחק הרגילה.
זה בערך כמו להתקין ידנית דמות מההורדות.

את הספרייטים של הדמות תעביר לsprite\sys, את הדאטא לdata, והכי חשוב - בתיקיית הדאטא יש קובץ טקסט פשוט בשם data שאומר למשחק איזה אובייקטים (דמויות מתקפות וכו) להכניס למשחק - תצטרך לשים שם שורות של הדמות שהעברת כגי שהיא תכנס למשחק.
בשביל זה תצטרך ללכת לקובץ הטקסט data בגרסא השניה, להעתיק את כל השורות שקשורות לדמות שלך ולהדביק אותם בקובץ הטקסט data בגרסא הרגילה.

הבנתי, האמת שיצא לי מאז שפתחתי את האשכול לחרוש על הדאטא של המשחק בגלל שאני איש מחשבים כזה שבא מרקע של תכנות וזה הבנתי בגדול איך הכל פועל בתיקיות.. הצלחתי להעביר כל מיני דמויות שרציתי לגרסא הרגילה, פשוט עצוב לי שיש כל כך הרבה דמויות מ ד ה י מ ו ת בכל מיני גרסאות, ותחשבו איזה מדהים זה היה גרסא עם אוסף של המוןן דמויות מדהימות מהמון גרסאות, הבנתי גם שיש מגבלה לכמה דמויות אפשר בו זמנית ואני בטוח שאפשר להתגבר על כך.. בכל מקרה נתקלתי בבעיה שיש דמויות שכאילו יש דאטא חסר, אני מעביר אותן, מגיע למצב שהמשחק כבר רץ ואין ERROR בהתחלה אבל פתאום חלק מהמתקפות של הדמות עצמה לא מופיעות למרות שהעברתי כל מה שמצאתי שקשור לדמות בתיקיה של המשחק המקורי ואני מחפש יסודי.. (אולי יש קבצים עם שם לא קשור בעליל ואז השאלה היא איך אני מוצא בבת אחת את כל הקבצים שקשורים לדמות ויודע שהם קשורים).. והבעיה הכי מעצבנת שאני לא הצלחתי לפתור עד עכשיו היא שחלק מהמתקפות או פונקציות של דמויות שאני מוסיף כמו לקפוץ לרוץ להרביץ וכו גורמות למשחק לזמן דמויות כמו בנדיטים או את הנרי ואני לא מבין מה הקשר ולמה זה קורה חחח.. בקיצור אשמח לתגובתכם ואשמח לשמוע האם יש או אפשרי לדעתכם להכין כלי שאיתו אפשר להזיז דמויות ממשחק למשחק בקלות כי בינתיים זה בממוצע שעה לוקח לי להעביר דמות לגמרי בצורה תקינה וזה מייאש.
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
AdiDidIt
peace and love
מנהל

המלאכיות של באני

הודעהנשלח: 05/03/2018 ב- 09:10:09 תגובה עם ציטוט  דווח

Yoru כתב:

הבנתי, האמת שיצא לי מאז שפתחתי את האשכול לחרוש על הדאטא של המשחק בגלל שאני איש מחשבים כזה שבא מרקע של תכנות וזה הבנתי בגדול איך הכל פועל בתיקיות.. הצלחתי להעביר כל מיני דמויות שרציתי לגרסא הרגילה, פשוט עצוב לי שיש כל כך הרבה דמויות מ ד ה י מ ו ת בכל מיני גרסאות, ותחשבו איזה מדהים זה היה גרסא עם אוסף של המוןן דמויות מדהימות מהמון גרסאות, הבנתי גם שיש מגבלה לכמה דמויות אפשר בו זמנית ואני בטוח שאפשר להתגבר על כך.. בכל מקרה נתקלתי בבעיה שיש דמויות שכאילו יש דאטא חסר, אני מעביר אותן, מגיע למצב שהמשחק כבר רץ ואין ERROR בהתחלה אבל פתאום חלק מהמתקפות של הדמות עצמה לא מופיעות למרות שהעברתי כל מה שמצאתי שקשור לדמות בתיקיה של המשחק המקורי ואני מחפש יסודי.. (אולי יש קבצים עם שם לא קשור בעליל ואז השאלה היא איך אני מוצא בבת אחת את כל הקבצים שקשורים לדמות ויודע שהם קשורים).. והבעיה הכי מעצבנת שאני לא הצלחתי לפתור עד עכשיו היא שחלק מהמתקפות או פונקציות של דמויות שאני מוסיף כמו לקפוץ לרוץ להרביץ וכו גורמות למשחק לזמן דמויות כמו בנדיטים או את הנרי ואני לא מבין מה הקשר ולמה זה קורה חחח.. בקיצור אשמח לתגובתכם ואשמח לשמוע האם יש או אפשרי לדעתכם להכין כלי שאיתו אפשר להזיז דמויות ממשחק למשחק בקלות כי בינתיים זה בממוצע שעה לוקח לי להעביר דמות לגמרי בצורה תקינה וזה מייאש.

תבדוק בקובץ data.txt אם יש כמה מתקפות על אותו id, כנראה שזה מה שגורם למתקפות לא להופיע או להופיע כשהן לא צריכות.
בשבמל לתקן את הבעיה אתה צריך לשנות את הid של אחת מהן למספר אחר שלא השתמשת בו ולשנות את זה גם בדאטא אם צריך(נניח אם שינית את הid של הפיצוץ.ל845 אז אתה צריך לשנות את זה גם בדאטא כדי שזה יידע לזמן את זה)

Image

hipy כתב:

הצג הודעות קודמות:      
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה

עבור:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

Based on phpBB forums system