אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 חוקי הפורום גרסאות ליטל פייטר (המחודשים)
 עודכן לאחרונה: 05/03/18
צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה
מחבר הודעה
Benluli
...Keep doing it
מנהל

משתמש מספר: 24,978

כינוי קודם: Kirigaya Kazuto
קלאנים: צוות מפגשים

מדליות: 4 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (5) (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 05/03/2018 ב- 16:04:06 תגובה עם ציטוט  דווח

Image

לפני פתיחת נושא

0.
שלום לכולם, כפי ששמעתם ושמעתם נכון מוחעחע, אני ועדי מנהלים את פורום זה. שיהיה לנו בהצלחה.
אני לא ארשה כמו תמיד את הזילזול ואת האי כיבוד בין אנשים, אני חושב שהגיע הזמן לחולל שינוי בפורום זה,
אבל לפני שאני אומר את זה, הגיע הזמן להחיות את הפורום מחדש. ותחילה נעשה חוקים מחודשים.
אל תגרמו לי ולעדי לחלק אזהרות כי זה לא שווה את זה, תיהיו נחמדים ויהיו נחמדים אליכם.

1.
לפני שאתם פותחים נושא, עליכם לדעת את החוקים. החוקים הם מאוד חשובים, חובה לקרוא אותם מחדש,
במידה ופירסמתם גירסא אחת בנושא אחד, ואתם רוצים לפתוח עוד נושא על הגרסא עצמה, לא אפשרי.
משני סיבות, קודם כל זה יצור ספאם שכמה שיותר נצטרך לחסוך בו, במיוחד כאן.
מצד שני זו סתם הצפה, כי בתכלס, אם לא הגיבו לכם לנושא הקודם אני לא מבין איך זה יהווה שינוי?

2.
במידה וברצונכם מעוניינים לפרסם גרסא של יוצר אחר, עליכם לרשום את שמו של היוצר וקרדיט ליוצר,
במידה ולא רשום את שמו, אנא הקפידו לרשום "קרדיט ליוצר", זה יחשב כזכויות יוצרים מבחינתי ולא ארשה זאת.
אם אתם יוצרים גרסא משלכם, אפשרי לפרסם את ה"טריילר" של הגרסא, קצת מידע, פרטים על הדמויות.
שנדע למה יש לצפות, תמיד יש למה לצפות. התקציר כאן מאוד חשוב לי בפתיחת נושאים כאלה.
גרסאות שכבר יש באתר, אני חושב שלא כדי שתפרסמו כי בשביל מה? הרי זה שתי שניות מלהוריד אותם,
זו לא בעיה. מה שהכי חשוב לי כאן, זה אם יש לכם גרסא נחמדה ושלא נמצאת בפורום,
אשמח לנסות אותה. רצוי שתבדקו אם יש אותה בפורום קודם כמובן.
ממליץ לתת סריקה להורדה שאתם נותנים, כלומר הגרסא עצמה.
כי אנשים לא תמיד יכולים לסמוך על מה שאתם מפרסמים. רצוי בכך.

3.
במידה ומישהו עובר על החוק, דווחו ישירות ורישמו את הסיבה, אני ועדי נביא לטיפולו בהתאם.
מה שאני מבקש כאשר אתם מדווחים, עדיף שלא תרשמו "הוא מקלל אותייייייייי!!!! בבקשה הצילו",
תנסו להימנע ממילים כאלה, באמת. אפשר למסור את הדיווח בצורה נעימה כמו "המשתמש קילל אותי",
אנחנו נדע מי זה מכיוון כאשר אתם לוחצים על כפתור 'דווח' רשום לנו את שמו, אין צורך להגיד לנו מי.
תראו, אנלא מכריח אתכם לתת תגובה בונה, אבל מתקבל אצלי גם "גרסא מעולה, שווה כניסה"
מה שלא מתקבל אצלי אלו מילים חסרות פואנטה כמו:
"זההההההההההה כל כך מאדיםםםםםםםם", בואו ננסה להימנע משטויות ודברים לא הגיונים.
במידה ונתקלתם בבעיה כשאתם לא מוצאים גרסא מסוימת, פנו אליי או אל עדי בה"פ.
בעיקרון, אם יהיה ביקוש לנושא בקשות ושאלות, אנו נתייעץ ונחשוב אם להוסיף.
כל בקשה ושאלה שתיהיה לכם בנוגע לגרסאות, אתם מוזמנים לפנות אליי בהודעה פרטית.

4.
אני מבין שיש למשחק מידי פעם שגיאות, הוא רושם דברים וכנראה לא עובד.
קרה לי פעם אחת שבאתי לשחק בליטל פייטר ריינפורס וזה רשם לי משהו כמו שגיאה כזאת,
בדיוק שבאתי להיכנס למשחק. משום מה, בעבר הגרסא שהייתה כאן באתר לא עבדה של ריינפורס.
אבל כשהלכתי ועשיתי קצת חיפושים באינטרנט, מצאתי את הגרסא ריינפורס עוד פעם, אבל באתר אחר ועבד כרגיל.

AdiDitIt כתב:
יש לי בעיה במשחק!

אין בעיה אדוני הנכבד, אעשה את כל המאמצים שלי בכדי לעזור לך מחייך

AdiDitIt כתב:
אני לא מסוגל לשחק בגלל שזה רושם לי שגיאה

בעיקרון זו סתם דוגמא, אבל במקרה ויש לכם בעיה פרטו על הבעיה, ואנסה לעזור לכם בה.
רצוי גם לפרסם את התמונה של הבעיה, שאוכל לדעת ממה זה נובע או ממה שרשום.

AdiDitIt כתב:
Image

זו סתם דוגמא לתקלה שיצרתי לעצמי בכוונה, גררתי את התיקיית "Data" אל מחוץ לגרסא עצמה.
אל מחוץ התיקייה של המשחק, ולכן הוא רשם לי סוג של "שגיאה",
כי הדאטא לא נמצאת בתיקייה שהיא צריכה להיות בה.

AdiDitIt כתב:
יאיי סידרת לי את הבעיה בנלולו!
Image

מה שהוא בעצם מבקש, זה את הקבצים שיש בתוך התיקייה, אבל אם נגיד אני אחזיר את התיקייה למקומה, המשחק ירוץ כרגיל בלי שום בעיה.
כי בעיקרון, בלי התיקיית דאטא, לא ניתן להיכנס למשחק או לטעון את כל הדמויות,
או בכללי את המתקפות של הדמויות. אנחנו נהיה הומלסים
בוכה

5.
ניתן כמובן להקפיץ נושאים רשמיים, אבל אני ועדי לא נרשה בכך שיקפיצו נושאים מלפני שנתיים,
אם הנושאים כמובן לא עברו את העמוד הראשון, מותר להגיב בנושא הספיציפי הזה שנמצא בעמוד הראשון.
אני לא ארשה זילזול בפורום הזה, לא אכפת לי. אני לא מעוניין לראות זילזול ממשתמשים למשתמשים אחרים,
זה לא עובד ככה אצלי, אני לא ארשה קללות או בדיחות על אחרים, אלא אם כן זו במטרת הומור לצחוק אחד עם השני.

סיקורים על גרסאות/פירסום גרסאות

קוד:
שם הגרסא:
קצת מידע על הגרסא, מתי יצאה לאור(במידה ויש):
תמונות וסרטונים של הגרסא:
קרדיטים ליוצר(מאוד חשוב)

קוד:
שם הגרסא:
תמונה:
הורדה(אם אין, אין צורך גם לפרסם):
מספר שורות על הגרסא(מה היא בשבילכם, האם נהנתם):
חוות דעת אישית(לא חובה):

מקווה שהייתי ברור, תשתדלו כמה שיותר להנות. אני אשמח לראות כמה שיותר נושאים מושקעים מאוד שמח

שליחת הודעה חדשהההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה

עבור:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

Based on phpBB forums system