אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 הדבר הכי טוב שקרה לי בTF2 צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה
מחבר הודעה
^^
סקס סמים ובריטני ספירס
לוחם מקוסקס

משתמש מספר: 11,587

כינוי קודם: מפיסטו

מדליות: 20 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 2)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 01/04/2018 ב- 03:33:33 תגובה עם ציטוט  דווח

סיפור מלפני כמה שנים שהייתי סוחר הרבה בTeam Fortress 2
במשחק יש הרבה מאוד כובעים. הרבה מאוד כובעים.
פעם ב- יצאו כובעים חדשים כפרומו למשחקים אחרים, וקיבלו אותם אנשים שקנו את המשחק.
הכובעים האלה יצאו בגרסת פרומו, ולא היו שווים הרבה.
פחות או יותר אחרי חודש, הם יצאו גם בגרסה רגילה, שאותה כולם יכולים להשיג בצורה רנדומאלית
(על ידי הקרבה של 2 כובעים בתמורה לכובע רנדומאלי).
הכובעים שנוצרים בשיטה זאת ממוספרים בסדר עולה (הכובע הראשון מקבל את המספר הסדרתי 1, השני 2 וכן הלאה).
במשחק הזה יש (היו? זה קיים עוד?) מלא אספנים, אז ניתן ערך גבוה מאוד לחפצים עם המספר הסידורי 1,
או דברים מיוחדים (כגון 11, 111, 69, 42, 2, 3 וכו'. יש אפילו כאלו עם פטיש למספרים ספציפים בלי סיבה שהיו מוכנים לשלם עליהם הרבה!)
יום אחד חבר שלי הגה רעיון. הוא הכיר לי בחור בטוויטר שהיה פריק של עדכונים לגבי וולב וTF2, ובעיקר TF2.
הבחור היה חופר בשרתים של סטים ומזהה שהולך להגיע אפדייט ומעדכן על כך, ועוד דברים. וממש, אבל ממש, מהר.
(מצאתי אותו!!! הוא עדיין פעיל: https://twitter.com/wickedplayer494)
הרעיון של החבר הגיע מההבנה כי קיים מירוץ חימוש להשגת המספרים הסידוריים הטובים (החפץ הראשון שנוצר הכי יקר,
ושאר המספרים המיוחדים גם שווים הרבה מעל הממוצע), וכי אפשר להשתתף בו ולהיעזר בבחור מהטוויטר.
זה לא משהו שחשבתי עליו עד אותו רגע, אבל מאותו הרגע היה לי ברור שזה דבר שקיים.
כמובן שכרוך סיכון בדבר, הרי שהכובע שמקבלים הינו רנדומאלי ולא מובטח לקבל כובע מהכובעים החדשים.
ובנוסף, אין דרך מהירה ווודאית לדעת כי כובעי הפרומו אכן זמינים בגרסתם הרגילה (מהרגע שהם זמינים אין שניה מיותרת, המטרה זה להיות הראשון שמכין אותם).
אך אין דבר כזה רווחים נאים ללא סיכון, וכמובן בתור חלפן קפיטליסטי שרוצה להתעשר כמה שיותר החלטתי שאני ממשיך לצעוד קדימה בעולם הטריידים.
ומאז התחלתי להצטייד במלא כובעים שרכשתי מאנשים. המון, המון כובעים.
כזכור, נדרשים שני כובעים ליצירת כובע רנדומאלי חדש.
הערכה שלי (לפי זכרון המחירים אז) היא שכובע סתמי שכזה עלה באיזור ה0.6-0.8$ לכובע. (לפי ממוצע ואינפלציה, שוויו של כובע כזה היום היה עולה 2.68 שקלים).
וחיכיתי שיצא עדכון עם כובעי פרומו. ולאחר שזה קרה חיכיתי שיעבור חודש בערך (עדכונים שיצאו שבוע אחרי חפצי הפרומו לא כללו את כובעי הפרומו בגרסתם הבסיסית).
ואז, יום אחד הבוט בטוויטר צייץ. "עדכון בדרך, יגיע בדקות הקרובות."
(הוא לא באמת בוט אך חברי ואני צחקנו על כך שהוא לא אנושי וחייב להיות רובוט)
חיש מהר טסתי למחשב, זה showtime.
התחיל האפדייט. 'מה יקרה אם למישהו בחו"ל יש אינטרנט מהיר יותר? יש לי רק 5 מגהביט ואני מוריד על 700kbps!' חשבתי לעצמי. אך האפדייט לא שקל הרבה, והוא ירד מהר מאוד.
טסתי לחלון יצירת הכובעים. זה הזמן להשיג את כולם במירוץ הכובעים.
כמו מטורף התחלתי לייצר כובעים בהיסטריה. קליק קליק - שני כובעים בחלון היצירה.
קליק - האם אתה בטוח שאתה רוצה להרוס שני כובעים ולקבל אחד רנדומאלי? -קליק. (*למעשה לא היה לי זמן לקרוא את ההודעה הזאת, פשוט לחצתי כמה שיותר מהר אישור). כובע סמתי ישן מספר 2342349.
(*כמובן שגם לזה לא הקשתי זמן כלל, ישר ראיתי שלא מדובר באחד החפצים החדשים והמשכתי הלאה.)
והמעל המשיך. הדבר הנחמד הוא שכובע רנדומאלי לא מעניין הוא למעשה דלק חדש למנוע הכובעים,
וניתן להשתמש בו ליצירה של כובע חדש! (בשימוש של כובע נוסף, כמובן).
הדבר הפחות נחמד הוא שככול שהזמן עובר, אני רואה את ההשקעה שלי נמסת במכונת הכובעים ללא החזר, ואת מלאי הכובעים שלי מצטמק.
כבר שרפתי בערך את כל הכמות ההתחלתית מהכובעים שרכשתי
(היו לי כמה עשרות, קרוב לשני עמודים מלאים. לא זוכר כמה יש בעמוד, אם אני זוכר נכון 50, אז נגיד שהיו לי 80 כובעים התחלתיים), ונשארתי עם חצי מהכמות ההתחלתית (כי כל שני כובעים מביאים כובע חדש).
הפאניקה מתגברת. האם באפדייט הזה אפשר בכלל להשיג את כובעי הפרומו בגרסה הרגילה? מה הסיכוי בכלל שיצא אחד כזה? כי כמות הכובעים במשחק גדולה מאוד, כמה מאות בטח. קניתי מספיק כובעים?
כמה משתתפים במירוץ החימוש, אם יצא לי כובע חדש עם מספר סידורי נמוך, האם הוא בכלל יהיה נמוך? או שבשלב הזה הוא יהיה כבר מספר 492? (*מדובר על 5-7 דקות מאז שהתחיל לרדת האפדייט).

ואז, לאחר לא זמן רב, הגיע הרגע.

ספוילר: 

שמחתי ושמחתי, אני הראשון שזכה במירוץ חימוש הכובעים!!!!!!!!!!!!!!! האח הידד.
המשכתי עם שאר הכובעים שנשארו לי כמובן, אין טעם לעצור פה! אך המזל לא המשיך עמי וכך שרפתי את אחרוני הכובעים שנשארו בראשותי. (כמובן תוך תצומת לב רבה לא להכניס בטעות את הכובע מספר #1 למכונה wecko )

העלויות של החפצים הממוספרים נקבעות לפי יופי ואהדה של הקהילה. החפץ שיצא בזמנו היה נחשב יפה מאוד, וגם מתאים לשני קלאסים, ולכן מחירו היה גבוה מאוד יחסית לעומת חפצי #1 'סטנדרטים'.
*החפץ שבתמונה הינו סטנדרטי ואולי אפילו קצת פחות.

לצערי הייתי גרידי, ובמקום לקחת הצעה מצויינת במוצר נזיל (שלפי הערכות 'מומחים' לחפצי אספנות כגון כובעי #1,
הייתה המקסימום שניתן להגיע בהצעה נזילה) משכתי עוד קצת והלכתי על הצעה שהייתה גדולה קצת יותר במוצרים לא נזילים (וגם לא ממש מבוקשים),
ומחירם ירד בסופו של דבר לפני שהספקתי למכור אותם. וכך הפסקתי לא מעט רווח פוטנציאלי, אך לפחות זה היה שיעור חשוב.

השתתפתי במירוץ חימוש הכובעים פעם נוספת, ששם יצא לי גם חפץ מספר #1 וגם חפץ אחר עם מספר סידורי גבוה (לא זוכר כמה זה היה, נראה לי #4)
אך בפעם הזו החפץ מספר #1 לא היה נחשב כל כך וגם החפץ השני לא היה שווה הרבה,
אז לא יצאתי ברווח גדול עם כמות הכובעים שקניתי.

לא זוכר למה לא השתתפתי בעוד מירוצי חימוש כובעים, מאז, אולי כבר פרשתי או שלא עקבתי אחרי הבוט בטוויטר.

וזה הדבר הכי טוב שקרה לי בTF2.

מנהל ראשי
מנהל ראשי

משתמש מספר: 4

Top5 Wild: מקום שני

מדליות: 12 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 01/04/2018 ב- 08:16:13 תגובה עם ציטוט  דווח

ולכן זכרו ילדים - גם כשהחיים נראים לכם קשים, ושהכל כבר אבוד, כובע מספר אחד נמצא ממש מעבר לפינה דיוויס נח
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש 
CrazyBunny
...
מנהל

משתמש מספר: 29,147

כינוי קודם: CrazyBunny
קלאנים: המלאכיות של באני
Top10: מקום 4

מדליות: 62 (ראה עוד)
עיטור וודי (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 01/04/2018 ב- 08:26:05 תגובה עם ציטוט  דווח

מרגש. בכיתי לקראת הסוף בוכה.
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
סופרגלו-תתנו לי אזהרות
[color=red]חסום כרגע[/color]
לוחם פלטינה

משתמש מספר: 28,958
כינוי קודם: סופרגלו מלך תרנגולי ההודו

מדליות: 10 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (7) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 02/04/2018 ב- 00:14:16 תגובה עם ציטוט  דווח

מישהוא רוצה לקנות כובע דוויס?

סופרגלו אוהב את הנרי צ'אן כתב:

יומיים ליפני שהפורום ימות סופית
Clockwork
חטיבת מצטיינים
לוחם על

משתמש מספר: 22,555

כינוי קודם: גק המטרש

מדליות: 27 (ראה עוד)

הודעהנשלח: 02/04/2018 ב- 04:27:21 תגובה עם ציטוט  דווח

Image
Sam Fisher
I almost fell bad about that.almost
לוחם פלטינה

משתמש מספר: 23,947
כינוי קודם: God Is The DJ

מדליות: 14 (ראה עוד)
שק מטבעות - 50 (סך הכל: 9)

הודעהנשלח: 05/04/2018 ב- 07:24:25 תגובה עם ציטוט  דווח

נייס

Image
קרדיט לכרמל על החתימה והאווטאר

מנהל פורום מו"ט.
חוקי פורום מו"ט | לינקיית פורום מו"ט

Image
קרדיט לדניאל

Image
Clockwork
חטיבת מצטיינים
לוחם על

משתמש מספר: 22,555

כינוי קודם: גק המטרש

מדליות: 27 (ראה עוד)

הודעהנשלח: 05/04/2018 ב- 08:39:36 תגובה עם ציטוט  דווח

hipy כתב:
ולכן זכרו ילדים - גם כשהחיים נראים לכם קשים, ושהכל כבר אבוד, כובע מספר אחד נמצא ממש מעבר לפינה דיוויס נח

כובע מספר 1
Image
Tyler Durden
לוחם יהלום
לוחם יהלום

משתמש מספר: 18,966

כינוי קודם: אבישג האמיתי
קלאנים: צוות מפגשים

מדליות: 19 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (5) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 05/04/2018 ב- 16:45:11 תגובה עם ציטוט  דווח

וואו, מרשים!
אתה יודע על עוד אנשים שהשתמשו ב"בוט"?
באופן כללי, איך הגעת לשוק הכובעים מלכתחילה? האם הוא עדיין קיים?

סקס סמים ובריטני ספירס
לוחם מקוסקס

משתמש מספר: 11,587

כינוי קודם: מפיסטו

מדליות: 20 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 2)

הודעהנשלח: 06/04/2018 ב- 03:36:16 תגובה עם ציטוט  דווח

hipy כתב:

מה
אתה ממש מגמד את כל ההשקעה וההכנה והידע המוקדם והמזל שנדרש להשגת כובע מספר #1 עצבני

CrazyBunny כתב:
מרגש. בכיתי לקראת הסוף בוכה.

תודה! גם אני בכיתי

Tyler Durden כתב:
וואו, מרשים!
אתה יודע על עוד אנשים שהשתמשו ב"בוט"?
באופן כללי, איך הגעת לשוק הכובעים מלכתחילה? האם הוא עדיין קיים?

יש!!! דיון על כובעים!!!!!!!
דבר ראשון תודה רבה!!!!!!!!
אני לא יודע על עוד אנשים שהשתמשו ב"בוט",
אך היו לו כ1000+ עוקבים אז אני מניח שאני לא היחיד שניצל את הדיווחים שלו למירוץ חימוש הכובעים.
אני גם ממש לא בטוח שהוא הדרך הטובה ביותר לידע מוקדם על פאטצ'ים שעתידים להגיע, אך לא הצלחתי למצוא משהו יעיל יותר ממנו. (ולמרות זאת הוא היה מאוד יעיל, בהתחשב בזה שמפעמיים או שלוש שהשתתפתי במירוץ הייתי הראשון פעמיים!)

שורשיה של כניסתי לשוק הכובעים התחילה בעקבות הפורום! כן כן!
אי שם ב2010 היו בפורום שני בחורים, אחד בשם ארז והשני לא זוכר את שמו אבל הכינוי שלו היה Rawkun.
ארז היה גיימר "הארדקור" ואני לא ממש באותה התקופה. בקצרה ארז הכיר לrawkun את המשחק וניסה להכיר גם לי,
אך כיוון שהמשחק עלה כסף באותה תקופה לא הייתי מוכן אפילו לשמוע על כך.
rawkun ניסה לשכנע אותי במשך תקופה לרכוש את המשחק תוך כדי הפצרה שהוא מדהים אך סרבתי. איזה טעות.

(The more you know - אגב ארז הכיר את minecraft before it was cool והכיר גם לי, הוא היה בין ההיפסטרים הראשונים שקנו את המשחק. זה היה בתקופה שמשחקי אינדי היו בעיקר להיפסטרים וקהל היעד היה בגירים ולא ילדים.
אני גם יחסית שחקתי מאוד מההתחלה, התחלתי באיזה אלפא קדומה כלשהי כשהיו לדעתי רק כמה מאות אלפי רכישות! להשוואה, נמכרו נכון לינואר 2018 כ-144 מיליון עותקים וזהו המשחק השני הנמכר בהיסטוריה, לאחר טטריס.)

לאחר שנה פחות או יותר התחיל שינוי שרבים ראו בו כהסוף, אך היווה למעשה את ההתחלה לרבים אחרים.
המשחק הפך להיות חינמי.
המודל העיסקי הפך להיות ממכירת רשיון למשחק בכ20$ לכניסה חופשית לכל דורש, עם אפשרות לרכישה של דברים קוסמטים אופציונלים. המודל העסקי הזה הוכיח את עצמו כמשתלם ביותר, ולמעשה חברות רבות משתמשות בו כיום לגריפת רווחים אסטרונומים.

*אני לא בטוח שוולב היו הראשונים ליישם אותו.
**כיום המודל הזה פורח אצל שני משחקים אחרים של וולב, CSGO וDOTA2. אני לא זוכר בדיוק אז לא מתחייב,
אבל אם אני זוכר נכון כל אחד מהמשחקים הנ"ל גורף בין 300 ל500 מיליון דולר רווח בשנה על מיקרו רכישות בלבד. וזה לא כולל רווחים עקיפים.

אז כמובן כשהמשחק היה בחינם, הייתי מוכן לנסות אותו. והתאהבתי בו. הוא היה מצויין.
אחרי כמה זמן התעמקתי במשחק יותר והתחלתי להבין איך המשק במשחק עובד.
המשחק כלל לא היה P2W, אומנם היו נשקים שונים שניתן להשיג לכל דמות אך הנשקים האלו היו שווים גרושים.
(איך עובד השוק בTF2? שני נשקים יוצרים Scrap metal.
שלושה Scrap metal יוצרים Reclaimed Metal. לקיצור, Rec.
שלושה Rec יוצרים Refined Metal. לקיצור, Ref.
מפתח (ניתן לרכישה דרך החנות של וולב בעלות של 2.5$, בשוק האפור באותה תקופה הוא נסחר סביב 1.4$),
היה שווה כ2 Ref וRec אחד, (או בעגה המסחרית, 2.33 Ref).
*מפתחות שימשו כמטבע העיקרי במשחק, כיוון שלא היה בו 'כסף'.
2.33 Ref שווים למעשה כ42 נשקים, ולכן כל נשק שווה 0.0333 סנט, או בשקלים כ10 אגורות.)
בנוסף על כך שבכל שבוע היה ניתן לקבל עד 9 נשקים חינם רק על ידי זה שהיית נוכח במשחק
(ומכאן התפתחה שיטת הIdle, בא אתה פותח את המשחק, נכנס לסרבר והולך, רק בשביל שיצאו לך נשקים.
המשחק קיבל סטיגמה של "המשחק שבו אתה משחק בכך שאתה לא משחק בו.")

אז מה בכל זאת יש חוץ מנשקים? בעיקר כובעים. אך לא כל הכובעים נולדו שווים!
לא אמרתי מה עושים עם המפתחות. זה כנראה דיי ידוע לכולם, אך בעזרת אותם מפתחות (והדופמין שמגלגל מאות מילוני דולרים לחברות) ניתן לפתוח קופסאות
(שהיו מקבלים גם אותם בתור דרופים רנדומאלים, ולכן כמו נשקים גם הם היו חסרי ערך).
בעזרת הקופסאות ניתן לקבל נשקים (פיכס), כובעים רגילים (נראה לי שהם היו שווים בערך 1.33 Ref אז?),
וגולת הכותרת, היה אחוז אחד (או קופסה אחת למאה) בא ניתן לקבל כובע Unusual.
כובע unusual הינו כובע רגיל, אך בעל אפקט! האפקטים עפפו את הכובע עם אנימציות - ארנבים, אש, וכו'.
המחירים שלהם נעו בין כמה עשרות דולרים למאות דולרים ואף אלפי דולרים! הכל תלוי למעשה בקומבינציה של הכובע והאפקט שהתקבל.
יש כובעים נדירים יותר ופחות, ויפים יותר ופחות, וכנ"ל אפקטים.
(הכי נדיר היה כובע Captain Burning Flames, אפקט סופר נדיר עם כובע סופר נדיר.
בתקופתי היה ידוע על 2 כאלה במשחק, מחיר של 2K דולר [רק הנחה כללית ולא אמיתית, מרוב שזה נדיר לא היה לזה באמת מחיר אמיתי או הגיוני.]).

אז החלטתי שאני לא רוצה להיות אפס לא מקושט בכובעים יפים, ושאתחיל לעבוד על בניית הון ורווח ואוכל לקשט את עצמי עם היפים שבכובעים!
זה התחיל עם טריידים זעומים, נתתי נשק לבחירה בתמורה ל2 לבחירתו של הלקוח (כן כן, רווח של 10 אגורות לטרייד.)
לפעמים אפילו 3 נשקים בתמורה ל2, העיקר היה לעשות רווח.
לאחר חודש או חודשיים עם כל הנשקים שקיבלתי בעצמי והרווחים של 10 אגורות פה ושם הצלחתי לצבור REF שלם! ואז עוד אחד הגיע! והיה לי מספיק לקנות את המפתח הראשון שלי.
אני ממש כבר לא זוכר איך הלכו הרווחים שלי אז, אך פחות או יותר התקדמתי מ10 אגורות ל20-50 אגורות רווח בכל טרייד, גדילה של פי שניים עד פי חמישה יותר ממקודם!!!
טקטיקה ידועה שלי הייתה לקנות מפתח ב2 REF (מאנשים שהיו צריכים ברזל מהר או כאלה שרצו חלק מהתשלום הזה בחפצים שהם רצו) ולמכור ב2.33 REF ולעשות רווח של Rec שלם.
וככה המשכתי עוד חודש או חודשיים עד שהיו לי כבר איזה 4-5 מפתחות!
באותה תקופה הצבתי לעצמי מטרה. לא מעניינים אותי האניוזלאז, אני הולך על הקופה הגדולה. אני רוצה לקנות חפץ בשם Max's Head.
זה חפץ פרומו שניתן למי שרכש איזשהו משחק של sam & max. לא היו הרבה כאלה וזה היה כובע ממש מגניב, והוא היה שווה 2.5 buds.

ספוילר: 

(מה זה buds? זה חפץ פרומו שניתן למי ששיחק על מערכת ההפעלה mac כשהוא יצא לmac. החפץ הינו האוזניות המפורסמות הישנות של אפל! earbuds.
למעשה buds שימשו כמטבע השני של המשחק לצד המפתחות. הbuds היוו כמטבע (או 'כסף נזיל') למוצרים יקרים,
כמו הunusuals. המחיר של הunusuals הגרועים ביותר התחיל בbud בודד.
כשהתחלתי לשחק, מחירו עמד על שישה-שמונה מפתחות לbud בודד.
אך עקב האינפלציה מכמות השחקנים המכובדת שנכנסה למשחק,
המחיר שלהם הספיק לזנק באותם שלושה חודשים ל12 מפתחות. דבר שקצת ביאס אותי כי הייתי בטוח שאני ממש קרוב ללהשיג באד, בעוד שהיה לי רק כשליש ערך ממנו.)

הצהרתי לחבר מהמציאות ששיחק גם (הבחור שסיפר לי על הבוט בעתיד בשלב הזה!) כי אני הולך להשיג Max's Head, לצבוע אותו בצהוב ולקרוא לו פיקצ'ו.
באופן מוזר ומדהים, הגשמתי את המטרה הזאת תוך ארבעה ימים בהם היה לי מזל מצויין בטריידים.
עשיתי אחלה רווח, והחלק האחרון לפני השגת הMax's Head היה רכישת אניוזואל בזול יחסית ממישהו ורכישת הMax's head בזול יחסית גם כן בעזרת האניוזואל!
ומאז אותו הרגע, החשבתי את עצמי כאחד שנכנס לליגה של הגדולים מגניב

התחלתי לשכלל את הדרכים ליצירת רווח ולחשוב קדימה, ודיי הצלחתי עם זה! (דברים כמו מירוץ חימוש הכובעים, אך היו עוד שיטות שחלקן היו גם קצת פחות מוסריות.
דרך פסיבית ממש טובה שהייתה הייתה אגירת buds. בעוד שמפתחות שמרו על ערכם הכללי, מחירי הbuds עלו לאט לאט, ובשלב מאוחר יותר גם יחסית מהר.
הכלל שלי היה שbuds מתנהג כמו דירה בתל אביב, ולכן יש צורך לאגור כמה שיותר וכמה שיותר מהר!
*מחיר הבאדס התחיל לעלות מהר בשלב מאוחר אגב בגלל הלבנת הון של שודדים / גנבים / מאפיה של רוסיים. כן, TF2 שימש להלבנת הון של רוסים בהיקף כסף מאוד גדול!

אני לא בטוח אם השוק עוד קיים היום, האמת שאני חושב שלא ממש ואם כן כנראה בהיקף מאוד קטן.
משחק הטריידים כל הזמן הפך להיות יותר ויותר קשה בגלל הגבלות, עליית מודעות של אנשים, סקאמרים, שחיקה של השחקנים ועוד.
לכן היה שלב שבו התחיל להימאס לי להמציא את הגלגל מחדש ולראות מאיפה אפשר לייצר מקורות הכנסה חדשים בסדרי הגודל שהייתי רגיל אליהם ופרשתי,
והמצב המשיך להתדרדר אחרי שפרשתי. אני יודע שהייתה קריסה מטורפת ומחירי הבאדס פשוט צנחו ואיבדו את ערכם,
משהו קצת קטסטרופלי כי עד אותו הרגע הם שימשו כמטבע נזיל שכולם חושקים בו ויש לו ערך חזק.
ומחירי האניוזואלס גם ירדו כיוון שהייתה אינפלציה מטורפת באניוזואלס גרועים. אניוזואל בפחות מבאד - כבר לא כזה אניוזואל.
גם TF2 לא בגדולתו, נראה לי שהיה שיפט לCSGO בעיקר ולכלכלה שם. לראיה,
באתרי טריידים למיניהם כבר לא משתמשים במפתחות TF2 ששימשו כמטבע בעל ערך אפילו מחוץ למשחק, ועברו להשתמש במפתחות של CSGO.

עולם הטריידים של TF2 היה מופלא בעיניי ויש הרבה סיפורים מאוד שמח

שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה

עבור:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

Based on phpBB forums system