אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 The Champions Of Scadriel - ראונד שלישי יצא לדרך!
 סדרת מיני משחקים חדשה! ההרשמה פתוחה תמיד!!!
צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה
מחבר הודעה
YaoiBoy69
אל צ'אן ~ 3>
לוחם יהלום

משתמש מספר: 21,908
כינוי קודם: ביצים של ישראל

מדליות: 25 (ראה עוד)
אוסקר לילה לבן (סך הכל: 2)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 01/06/2018 ב- 10:27:13 תגובה עם ציטוט  דווח

'ברק משתק, לא מרתיע. זה לא יגרום לטרול ללכת אחורה' אני חושב בגישה מתנשאת קלות.
'פיצוץ אש הוא הרבה יותר יעיל לפעולת דחיפה'.

אני מגבש כדור אש שיהיה בעיקר פיצוץ ופחות אש, ומכוון ישירות לפנים (עדיפות לעיניים) של גוגולמוגל - אנסה לבזבז כמה שפחות מאנה אבל לא אסכן שלא אשתמש במספיק עוצמה כדי להפיל את הטרול, לפי ההיכרות שלי עם הכוח שלו עד כה.

אמשיך עם התוכנית של סאסיל.

נ.ב. - ישראל יא בולבול אל תיכנס לי למשתמש

צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
Gregory House
הדוש
קטגור

משתמש מספר: 20,113

מדליות: 115 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (8) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 01/06/2018 ב- 13:46:39 תגובה עם ציטוט  דווח

כולם:

כל הנוכחים היו במצב של שיווי משקל - הטרול התרכז בלורנזו, השדונים היו במצב של הפתעה אחרי שהטרול הגיע, ואף אחד מחברי הקבוצה לא פעם.
שיווי המשקל הזה עמד להישבר בכל רגע, והיה צורך בפעולה מכריעה ומידית.

הגלימה של טווה האשליות התנופפה באופן הירואי, שיערו זולג לצידי פניו בווילונות של זהב, חרבו מוחזקת בידו האחת ובשנייה אגרוף קפוץ וקמוץ.
עם סנטר המוטה כלפי האויב ואף סולד מטינה, סאסיל השתקף ונראה כגיבור, מנהיג ומושיע.
עכשיו הגיע זמנו לממש את התכונות הללו.

"ג'ון," הוא קרא בגאון, דיבורו לא היה יכול שלא למשוך את דעתו של קוסם הקרב "תשתמש בברק שלך ותפגע לטרול ישירות בפנים!"
הטרול היה שקוע בתאוות הדמים של עצמו, כך שגם שג'ון חייך מעט (בצורה מעט מתנשאת) ורץ בחצי מעגל סביבו, הוא לא באמת שם לב אליו.
ברמודה שלף את השלשלאות שלו, השדונים הסתערו.

ג'ון הטה את המטה שלו קדימה ושיגר כדור אש מרשים לעבר הטרול.
כדור האש פגע בפניו של הטרול בפגיעה ישירה, אבל לפני שהם הספיקו לחגוג השדונים כבר סגרו עליו.

במכה חדה מהמטה שלו הוא השליך שדון יחיד מעל עצמו והחל לסגת לאחור, סאסיל מכוון את החרב שלו ומוכן להיכנס כגיבוי בכל עת.
אולם לא נראה היה שהיה בכך צורך.

הטרול זינק לאחור בבהלה, אוחז בפניו השרופים בשתי כפות ידיים אפורות.
אולם לא לחינם הייתה התנועה הזאת, אם כי זאת הייתה כוונת המשורר.

שלשלאותיו של ברמודה, מתוחות לקצה גבול היכולת שלהן, מצאו את עצמו מאחורי הברכיים של טרול ההרים.
במשיכה אחת חזקה, ברמודה גרם לטרול לאבד שיווי משקל, ליפול על גבו בחבטה כואבת, השיריון שהוא לבש על גופו רק מוסיף עוד כוח לחבטה.
צווארו נשמט לאחור וראשו פגע בקרקע בתנועה חדה, אבל ברמדוה אפילו לא היה קרוב ללסיים.

סאסיל הגיב כמעט מיד, מרים את אגרופו הקפוץ ופותח את ידו לעבר לורנזו, מעניק לה זוהר אדום.
לחץ הדם של הכימאי, שזינק לממדים רצחניים, החל לרדת, נשימותיו נעשות עמוקות יותר ויותר - אומנם שפיותו לא חזרה אליו, אבל הלחיצה הנכונה על המוח שלו מנעה ממנו מלמות מהתקף.

השדונים סגרו על ג'ון, והפעם היו יותר מדי מהם מכדי שהוא פשוט יטיח בהם את המטה שלו כנבוט - אולם הפעם לא היה בכך צורך.
בשאגה פראית לורנזו חדר את מעגל השדונים, משסף עם טפריו וקורע דרך שני שדונים במכה יחידה.

ג'ון רץ לאחור והשדונים שחמקו מטפריו של לורנזו רדפו אחריו, אך לפתע גופו בוער ענקי הוטח בהם והם לא ידעו עוד.
ברמודה, שהשתמש בשלשלאותיו כדי לחדור ולהצית את גוגלמוגל, עתה החזיק בטרול ההרים בכוח.

הטרול צרח והתפתל, כמה משלשלאותיו של ברמודה חודרות דרך עורו, האחרות מחזיקות בו, וכולן בוערות בלהבות כחולות מהגהנום.
גוגלמוגל זינק מצד לצד, גפיו משתרכים לכל עבר בעודו מנסה לכסות את עצמו בחולץ
בגלל אורכן של השלשלאות ברמודה מנע מעצמו מלהיזרק מצד לצד, במקום זאת עוקב אחרי הטרול המשתולל כבעלים המחזיק בכלב שלו.

ג'ון נסוג לכיוונו של סאסיל, שניהם משתמשים בברמודה וגוגלמוגל המשתולל כקיר בשר בפניו השדונים הקרבים ובאים.

שאגה פראית נשמעה ובדהירה מרשימה קורמאג, רכוב על הדרקונית לינדה, הגיע לשדה הקרב, מכוון את הרומח שלו לעבר הטרול, לחלקיק השנייה, לפני שהוא הטה את תשומת ליבו לשדונים המשתוללים.
לורנזו המשיך לקרוע ולקרוע דרכם, אך בהדרגה נראה כי הוא רק נחלש ונחלש, שריריו הבוקעים והמתפרצים קטנים בהדרגה ואת מקומם תופס עור רפוי.
תנועותיו הכבידו והחלישו אותו, שריריו לא עומדים יותר במסה של גופו.
בגניחה אנוקה לורנזו קרס לקרקע על ברך יחידה, השדונים הנותרים תופסים רוח מרגע החולשה הזה ומתחילים לסגור עליו בטפרים שלופים.

ידיו של לורנזו נמתחות לעבר החגורה שלו ובקבוק ורדרד יחיד מוצא את עצמו בכף יד אחת, וזאת לפני שלורנזו מוחץ אותו בכוח.
מהנוזל בקעה עננת עשן ורודה שהחלה לעופף ולכסות את כל הסביבה המידית סביב הכימאי.
קורמאג ולינדה, שניסו להסתער ישירות לשדה הקרב, נבלמו באופן פתאומי ונסוגו לאחור - השדונים, כמובן, לא היו בעלי מזל כה רב.

השדונים שנשפו מהגז החלו להראות מגוון סימפטומים.
לאחדים מהם התפוצצו נימים בעיניים, האחרים החלו להשתנק, כמה נוספים קרעו דרך עור במו טופריהם.
כך או כך זה לא שינה דבר, השדונים נפלו כמו זבובים.

קורמאג צקצק בלשונו והטה את מאמציו לעבר השדונים שהספיקו לברוח במקום.
הזנב של לינדה הצליף, קצוותיו הקיפודיים דוקרים וחודרים את השדונים, ראשה של הדרקונית משתרבב וזה מצד לצד.
בשאגה פראית הדרקונית תפסה בשלושה שדונים בשיניה, גורסת אותם בכוח של הלסת שלה.
צלילי בליסה נשמעו באוויר, כמו שק עצמות רטוב הנמעך הנכתש ביד, השדונים ידעו את זעמה של הדרקונית.

קריאת קרב חלפה באוויר, בסיבוב מהיר של ראשו הסתובב וראה כי השדונים שהיו עד עתה בהר הספיקו איכשהו לסגור עליהם בקצב הולך וגדל, כוחותיהם פזורים וצווחותיהם שורקות באוויר.

גוגלמוגל החל להתרגל לכאב של הלהבות, שגם ככה החלו להיכבות ולהיכבות, נהיים למעין צריבות ועור כרוך ותו לא.
טרול ההרים נעמד, פניו שרופות, השיריון שלו מתכנתי ולוהט, ועיניו רושפות שנאה.

"שחרר אותו! בואו נתפצל לאחור!" קרא סאסיל וברמודה משך את שלשלאותיו לאחור בדיוק ברגע המתאים - אפילו חלקיק השנייה מאוחר יותר והטרול היה תופס בו.
הבאטלמייג', טווה האשליות והסוהר הארור נסוגו לאחור, יוצרים מעין משולש רחב בינם לבין עצמם.

גוגלמוגל חרחר והתנשף אך עדיין לא תקף, נראה היה כי התכסיס אכן הצליח לבלבל אותו אך כנראה שלא לאורך זמן.

לורנזו התנשף והשתהק, גורר את עצמו לכדי עמדת ישיבה בתוך העננה הורודה שהוא מצא את עצמה בה, מוקף בגופות של שדונים.

1) לורנזו
חיים: 20/100
מאנה: 45/175
מצב: חולשה פיזית (סקיל זרוע חזקה מכובה), עיוורון בעין ימין, ראייה מוחלשת בעין שמאל, דימום פנימי כלשהו (עבר התקף לב), דלקת מפרקים, דלקת שרירים, סחרחורת, התכווצויות ברגל ימין וביד שמאל.

2) ג'ון
חיים: 50/50
מאנה: 75/400 (הערה לעצמי, לתקן מאנה בטופס)
מצב: מיוזע, סאדיסטי, מסופק, קצוות אצבעותיו שרופות (שימוש אינטסיבי בקסמי אש, לא שם לב בגלל האנדרנלין)

3) סאסיל
חיים: 100/100
מאנה: 60/150
מצב: דרוך, מיוזע, מתנשף, שבע רצון.

4) ברמודה
חיים: 150/150
מאנה: 50/100
מצב: ?

5) קורמאג
חיים: 120/150
חיים (לינדה): 180/500
מאנה: 100/100
מצב: מחושב, דרוך, מסוחרר, צוואר מתוח, כאב ראש. (לינדה: חולשה קלה בגפיים האחוריים, כנף ימין מעוקמת, חזה חבול, צלעות חבולות, קוצר נשימה וודאי)

6) שדונים X85
חיים: 10/10
מאנה: 0/0
מצב: זועמים, מתרגשים, טרופי שנאה

7) גוגלמוגל, טרול ההרים
חיים: 1,150/1,500
מאנה: 850/1,000
מצב: עור שרוף, פציעות וחתכים באזורי הירכיים והצוואר, חבלות בגב העליון ובאזור האחורי של הראש.

ButterCup כתב:

אתה אסהול רציני, תשנה ת'גישה. תתחיל להיות בנאדם. תפסיק להיות פלוץ מתנשא ותמצא חיים הא?

Toxicity כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ, חולרע...

BarBar_ כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ. טפי, שיקסע.

The Mentalist כתב:
אם היה לי סקייפ הייתי מוחק אותך. ושם עליך בלוק.
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ יא חרא

Comrade Vlad כתב:
אתה ממש ילד זיין, תתבייש לך. מחקתי אותך מהסקייפ.

מחייך
Ace
Firefighter
מנהל

משתמש מספר: 29,068
כינוי קודם: שיקאמארו

Top10: מקום שני

מדליות: 29 (ראה עוד)
עיטור וודי (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 01/06/2018 ב- 16:40:10 תגובה עם ציטוט  דווח

'איך הגעתי למצב הזה, אני חושב.'
'עוד קצת הענן של החנקן הזיה יעלם. ואז אני אהיה חשוף.'
'כרגע קורמאג מטפל בשדונים, והשאר בטרול.'
'אני חייב לחדש כוחות. אבל אסור לי להפקיר את ההגנה שלי'
אני נשאר במקומי, ומנסה לחדש כמה שיותר כוחות ולחזור לעצמי. במקרה שחלק מהשדונים יתקרבו אליי, אני אזרוק עליהם שיקוים מתפוצצים. במקרה שלא אני אתרכז בלחדש כוחות.

...
מנהל

משתמש מספר: 29,147

כינוי קודם: CrazyBunny
קלאנים: המלאכיות של באני
Top10: מקום שלישי

מדליות: 62 (ראה עוד)
עיטור וודי (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 02/06/2018 ב- 23:16:31 תגובה עם ציטוט  דווח

'העניינים סוף סוף מתחילים להתקדם' חשבתי. אחרי נצח של לחימה בגובלינים, הטרול הטיפש הגיע, והצלחנו בפעם הראשונה להסב לו נזק רציני.
הגיע הזמן לקחת את זה שלב אחד קדימה.
הורדתי את חרבי מעט וכיוונתי את כוחותיי לעבר כמה שדונים, רותם אותם לציית לי ולהתחיל לסגור על הטרול מאחוריו בשקט אך במהירות.
לאחר מכן, החלטתי לכשף את האדם הכי חשוב בכל האזור הזה - האדם היחיד שיכולתי לסמוך עליו שיבצע את הכל כראוי ושידע מה טוב לו, האדם הזה היה אני כמובן.
הכוח המניע אותי, הרצון הבוער שבי, את כולם העלתי והרמתי - המטרה הייתה ברורה לי, לקנות את כל הכפר המזדיין הזה ולעשות יאמבה כסף, ושישרפו כולם!
'עושר יקר, בקרוב תיהיה שלי!' חשבתי בנחישות שגבלה בלהיות בלתי-בריאה "אנחנו חייבים לנצח!" אמרתי במקום זאת בקול.
הרגשתי כמעט מיד את ההשפעה. רצון עז לחלק הוראות בער בי. לא נאבקתי בו, ידעתי שזה מה שיוביל אותנו לניצחון.

"טרול, הנה לך, נבל!" צעקתי והשלכתי את החרב שלי מידיי, מעיף אותה לאלפי עזאזלים - כביכול מחטיא את הטרול, אבל העיקר שהוא מתרכז בי.
"ג'ון, ברק, פנים, עכשיו!" הזנחתי את סגנון הדיבור האצילי מפאת לחץ - אני צריך פגיעה ישירה כדי שהחלק הבא יעבוד.
העור של הטרול שרוף, אז נזק אינטסיבי ממוקד יועיל לי - מה גם שממרחק כזה צריך התקפה מהירה אחרת הטרול פשוט יתחמק.
"ברמודה, קדימה!" הצבעתי (בידי הפעם, שכן החרב שלי הלכה לה) במטרה לאותת לשרץ הזה להסתער כמו האוויל חסר הבינה שהוא היה.

השתמשתי בשדונים בנקודה הזאת.
אחד מהם שיקח את החרב שזרקתי כביכול כהסחת דעת ושכולם מיד ינסו לטפס על הקרסוליים של הטרול ולחתוך אותם כדי לגרום לו ליפול (ושהוא לא יוכל לעמוד יותר)
בנקודה הזאת ברמודה כבר אמור להגיע אליו, ואני מאחל שבזמן שהטרול זוחל על הקרקע כמו היצור השוטה שהוא שברמודה יעקור לו את העיניים עם השלשלאות שלו.
אם הוא יצליח לדחוף לו אותם לאף ולהצית אותו באש (שוב) זה יהיה מצוין.

אם כל אחד יפעל כפי שביקשתי ממנו, אולי עוד נצליח לסיים עם המשימה הזאת בקרוב.
אחרי הכל, בשעה הזאת אני בדרך כלל לוקח הפסקת תה.
אצבעוני המפקד
הויד
לוחם אגדי

משתמש מספר: 11,503
כינוי קודם: ...

מדליות: 80 (ראה עוד)
אוסקר לילה לבן (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 07/06/2018 ב- 12:54:10 תגובה עם ציטוט  דווח

'המצב של הדוקטור לא נראה טוב' אני חושב בקדרות
אני ולינדה ממשיכים לחסל שדונים ומשתדלים להתרחק מהטרול בינתיים, הוא אולי ספק קצת נזק, אבל זה היה קצת...
אני בינתיים פוקח עין על השדונים שבאים מההרים ועל זירת הקרב, הסאסיל הזה השתמש הרבה יותר מדי בקסם, אני בספק אם נשאר לו משהו,
אם הוא בלי קסם ובלי חרב וסומך על השדונים... אולי מגיע לו למות אבל לצערי כל עוד הוא לא פושע זאת לא יכולה להיות החלטה שלי.
אם הם מצליחים לקשור/לרתק שוב את הטרול אני מסמן ללינדה שאפשר לירות עליו כדור אש. (בהנחה כמובן שהשדונים שיש פה הם לא מטרד גדול מדי)

לאזהיר!!! אופטימי

גו פוגי ג ודיפ נלחם

TheBlackMamba כתב:
רגע תלחץ לי על הביצים!!

האם יש פה משמעות נסתרת? הא?

- ShaGi - כתב:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סטלןןן הכי 6 רצוף איך
*סוגד לך אתה המלך אני נוב טמבל*

אוריין, זה מה קורא שלוקחים אלכוהול במקום מים, 20 פוסט ועוד קוראים לי סטלן ^^

iCaroLine כתב:
ענבים זה דבר שובב...מאוד מאוד מאוד מאוד שובב !
אני מכירה אחד כזה :]

מי היה מאמין? מופתע

Image
תודה לגלעד
YaoiBoy69
אל צ'אן ~ 3>
לוחם יהלום

הודעהנשלח: 08/06/2018 ב- 10:44:15 תגובה עם ציטוט  דווח

'סאסיל הזה, הוא ככ תחת שליטה ורגוע' אני חושב לעצמי קלות...
'אני מרגיש שאני יכול לעקוב אחריו לטונדרה הקפואה, ועדיין הכריזמה הנוטפת שלו תספק לי חום ומרגוע'

'חבל שהכל טריקים פסיכולוגים וHOSHPOSH WIZARDRY' אני קוטע את עצמי.
'אבל הוא יודע מה הוא עשה עד עכשיו, בוא נסיים את זה'

אני מכוון ברק אכזרי ישירות לפרצוף של הטרול להוראתו של סאסיל, מחזיק את החשמל כמה זמן שצריך כדי שהשדונים יוכלו לטפס על הטרול, אבל אזהר שלא לפגוע בברמודה. אם אוכל לשמור קצת מאנה אחרי זה, ALL THE BETTER. אם זה ידרוש ממני יותר משלוש שניות (75 מאנה) - ובכן, בוא נקווה שהחלק הבא יעבוד.

אמשיך לרוץ הרחק מהטרול, אלא אם כן אראה שהוא נלקח תחת שליטה, ואנסה לשים לב לשדונים שבאים ממולנו או שדונים סוררים שעלולים ליצור בעיות.
בלי מאנה, ובלי החרב של סאסיל, אנחנו כמו שני תינוקות באגם באגם פיראנות - אם ברמודה ילך לעבור הטרול בלי שקורמאג יספק לנו הגנה, אנחנו נהיה מתים.
אנסה לסמן לקורמאג לבוא לעזור לנו בכל כוחי - זה נראה כאילו הוא מתכנן להפציץ את הטרול, מה שעלול לפגוע בברמודה, לא יסב נזק רב, ויהרוג את השדונים שתוקפים את הטרול. אם אוכל ואהיה חייב, אשתמש גם בטיל קסם מאוד עדין כדי למשוך את תשומת ליבו

Geralt of Rivia
Damn your'e ugly
מנהל

משתמש מספר: 28,972

כינוי קודם: Arden

Top10: מקום 6

מדליות: 46 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 2)

הודעהנשלח: 08/06/2018 ב- 13:34:52 תגובה עם ציטוט  דווח

'היכולת של סאסיל מאוד... מעניינת, חשבתי לעצמי'.
אך זה לא אומר שהוא צריך לומר לי מה לעשות על מנת שאפעל.

אני מחכה לרגע שבו הברק פוגע בטרול וגורם לו לאבד את איזונו על מנת שאוכל לכפות את הטרול שוב עם השלשלאות.

אני שוב מסנן לעבר האוויר:"עמודי הפלדה!", על מנת שאחיזת השלשלאות בטרול תהיינה, שוב פעם, חזקה.
אני בוהה בעניין רב בשדונים אשר נפלו תחת השפעתו של הטווה, וצופה כיצד הם מבצעים את זממם על המפלץ הכפות, אך עכשיו זה לא הזמן להתמהמה.

בזמן שהוא תקוע בעמדה הזו, אני שולח ארבע שלשלאות(שתי שלשלאות לכל עין) לעבר עיניו של הטרול, וכאשר יש להן אחיזה טובה באישוניו אני קורא שוב ואומר:"שלוחות הגיהנום!", ומיד לאחר שהאפקט של

"כדאי שתתקפו אותו במהירות", אני קורא לעבר החבורה, בתקווה שכל אחד ואחד מהם הצליח לשמוע אותי,"כמדומני שהאפקטיביות של השלשלאות שלי כנגד הטרול הולכת ופוחתת ככל שהזמן עובר."

אני מקווה שנצליח להחליש את הטרול מספיק עם המתקפות הבאות, מאחר ולא תהיה לי מספיק מנה על מנת לבצע זאת שוב.

"No witcher has ever died in his own bed"

MyAnimeList
Gregory House
הדוש
קטגור

הודעהנשלח: 08/06/2018 ב- 14:52:37 תגובה עם ציטוט  דווח

כולם:
כעיקרון רציתי למשוך את זה עוד תור אבל יאללה נביא לכם
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
גוגלמוגל שאג, קורא את הדומיננטיות שלו לכל הנוכחים.
נשימות כבדות וחיוך אפל אפיינו את סאסיל באותם הרגעים, נראה היה שהוא מתקרב ומגיע לקצה גבול היכולת שלו להכיל את אותם הרגשות שהוא חש.

"אנחנו חייבים לנצח!" הוא קרא עם טונציה כמעט ברברית שאיכשהו תאמה את זאתי של הטרול.
גוגלמוגל נחר ונדרך להסתערות אחת זריזה, כנראה במטרה לרמוס את סאסיל, אבל לפתע משהו השתנה באוויר עצמו.

"טרול!" קרא האציל-בכאילו, הקול שלו מהדהד בכוח על-טבעי "הנה לך, נבל!"
סאסיל הכניס את הגב שלו לתוך הזריקה שהגיעה, משליח את החרב במרחק שאיש לא היה מאמין שהיה אפשרי עבורו.

החרב עבר מעל גוגלמוגל ונחתה מאחוריו, ננעצת בקרקע.
יופי.

ג'ון הביט בסאסיל כאילו הוא הטיל לבנים ממעייו, ברמודה לא זז והטרול רק המהם בבלבול, מטה את ראשו בתנועה שהייתה יכולה להיחשב כחמודה אלמלא היה מדובר במפלץ אפור ומכוער כדוגמתו.
הרגע נשבר, הטרול נחר והניע את העפר מאחורי רגליו

"ג'ון, ברק, עכשיו!" קרא סאסיל, לא טורח בכלל להביט לעבר "שוליית הקוסם" שהיה ג'ון.
הבאטלמייג', אינסטינקטים מחודדים בשדה הקרב, הרים את המטה והשליך קסמו מבלי להסס או לערער.

הברק נע, ובכן, כברק, פוגע ישירות בפניו של הטרול לפני שלזה הייתה היכולת להגיב או להגן על עצמו.
סירחון חזק של אוזון מילא את האוויר עת שהברק פגע והתפזר לכדי ניצוצות.

הטרול צרח בכאב בל יתואר.
עור גיד ועצם נמסו והתאדו מפניו, נוטפים לקרקע ומשנים מצבי צבירה במחווה לעינוי והכאב שגוגלמוגל חווה.

דם נטף מרגליו והוא צנח על ברך אחת, מעבר שיווי משקל ואוחז את פניו בידיו, אפילו לא טורח להיאבק בשדונים הקטנים שקרעו דרך קרסול רגלו הימנים.

רגלו השנייה נפלה תחתיו והטריל התייצב על ברכיו, עדיין צורח ובוכה בעמימות.
הזנב של לינדה הצליף מרסק שיירה של שדונים לכדי כלום ושום דבר, כדור אש מושלח לעבר גבו של הטרול ומלהיט את הברזלים הלוהטים עליו אף יותר, שורף כליל את השדונים שעפפו את הענק כזבובים, מטרדים.
הטרול קרס על גחנו, מרפקיו תומכים בצידי ראשו ויללותיו חוזרות בנקמה.

"ברמודה, קדימה!" הצביע טווה האשליות, עיניו טרופות דעת ויוקדות משנאה חסרת פשרות (או שפיות, למעשה)
הסוהר הארור התעקב בחלקיק השנייה ואז הסתער הלאה במהירות מרשימה, מכסה את המרחק בינו לבין הטרול האומלל ברגעים ספורים.

ולפתע הוא עצר, גורם לסאסיל להשתנק בהפתעה, כאילו הוא בלע את לשונו.
ברמודה כיוון את ידיו לקרקע ונחשול של שלשלאות מילא את האדמה, יוצאות ממנה בסביבתו של הטרול, חלקן עוקרות בשר כקרקע וחודרות מטרת אמת.

ידו השנייה של ברמודה הושלחה לעבר הטרול, לא מצליחה להגיע לפניו בגלל הידיים הבשרניות המכסות אותם.
במקום זאת, שלוחות ההתקפה של הסוהר ננעצו בצווארו של הטרול, חודרים דרך העור הרגיש ומנתבים את עצמם לדרכי הדם שלו.

בבת אחת כולן עלו בלהבות.
אש כחולה ומרה בהקה וכיסתה את הטרול שורפת אותו בחיים ללא אפשרות להגן על עצמו יותר, אפילו כוח לזוז לא היה לו.

ג'ון הרים את המטה שלו ושיגר כדורי, קורמאג כיוון את לוע הדרקון והורה ממנה פיצוצים, הרס וחורבן.

לא היה מדובר בקרב, תגרה בין אויבים ההתמודדו זה עם זה על משאבים, הצלחה או כבוד.
המקרה היה להוצאה להורג ותו לא, להבות טוות וחורטות דרך שאריותיו של הטרול, משאירות מזכרו כלום ושום דבר.

הודעת סיכום:

סה"כ שיחקתם ממש אחלה.
הMVP של המשחקון הזה הוא כמובן הארנב המשוגע, ששלט והטה את המשחק איך שהוא רצה ומתי שהוא רצה.
מצד שני, רובכם המכריע לא עקב אחרי החלטותיו בעיוורון חושים, באמת שוקלים, משנים ומעוותים את "ההוראות" אותם הוא נתן כדי להתאים את המצב לאיך שאתם ראיתם אותו.

אורי ודרור שיחקו יפה מאוד, שי נתן מעצמו גם כן ואייס הראה שיפור משמעותי, שלא לדבר על זה שהדינמיקה שלכם כצוות השתפרה פלאים.
סחטיין עליכם!

ציון: 8.5/10

עריכה: לפני העריכה כתבתי את התגובה הזאת ב5:21 דקות ובתגובה יש 608 מילים.
קצב הכתיבה שלי היה 113 מילים בדקה, אפילו אני לא יודע איך זה קרה עצוב

ButterCup כתב:

אתה אסהול רציני, תשנה ת'גישה. תתחיל להיות בנאדם. תפסיק להיות פלוץ מתנשא ותמצא חיים הא?

Toxicity כתב:

BarBar_ כתב:

The Mentalist כתב:
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:

Comrade Vlad כתב:

מחייך
YaoiBoy69
אל צ'אן ~ 3>
לוחם יהלום

הודעהנשלח: 08/06/2018 ב- 15:24:25 תגובה עם ציטוט  דווח

Image

Gregory House
הדוש
קטגור

הודעהנשלח: 08/06/2018 ב- 18:56:20 תגובה עם ציטוט  דווח

שימו לב, שיניתי את קארוק די פאקינג הרבה.
רצוי שתקראו אותו מחדש!

מנחת רוחות היער
Image

אלמנטלים של טבע, כוחות בלתי ניתנים לכדי הסבה בקסם אנוש, היו יצורים רגועים ושלווים, נעים דרך תנועות חייהם מבלי מזים או הרע.
מוות וחיים היו אלא שלוחות של העולם הסובב אותם, מעוצב בידי היצורים השונים המלהכים את העולם בצלם של כוח רצון.

העולם לוקח והעולם נותן, אך אפוא נדמה כי לעיתים קם כוח עוין, משונה, שעומד בהיבריס כנגד אותם היסודות שהעולם שלנו בנוי עליהם.

רוחות הטבע התרגלו לחטא הגאווה של הגזעים השונים והמשונים, בפרט האדם, אך כאשר היה מדובר במקרה של סכנה ממשית לא היו הם שלא יכולים להגיב.

כך היה המקרה, ואיש לא ידע אימתי, אבל נדמה היה כי לרוחות הטבע מאס בנוכחותם של בני האדם בסביבת היערות שלהם.
תחילה החלו היערות להידלות ולהתייבש ולאחר מכן שרב וצרע תקפו את האומה.

בני האיכרים, יבולם קומל כנגד עיניהם, שלחו לחצר המלוכה את שליחם, תחינה לסיוע בפיו.

בתחילה האצולה לא יכלה להתעניין בדבר פחות, אולם כאשר כספי המיסים החלו להתדלדל ולהידלות גבותיהם הורמו מעלה, אך בתגובה לא ניתן מענה בכל זאת.

אחרת הכל, אם האיכרים לא יכלו לשלם על הגנה, מן הראוי שלא יקבלו אותה.

וכך האיכרים גיבבו את מעט כספם בבקשות נואשות, מתפרסות לכל רחבי הממלכה וקוראות לאותן נפשות אציליות וראויות לסייע להם.

הבקשות אכן נענו וחמישה מאלופי האומה מצאו את עצמם בראש חזית המערכה
בני המקום זימנו כהן שביצע טקס פולחני, מעניק לחבורת הגיבורים מנחה מסוימת אותה עליהם להניח במקדש המיועד לכך במרכז היער.

הבקשה הייתה פשוטה מספיק, אולם אחד שלא היה יכול לתהות - על מה ולמה החלו התגובות הפתאומיות האלה מצד רוחות היער?

מטרות:
חץ להביא את המנחה למקדש או לחסל את רוחות היער או ?

דרגת קושי: מאתגר

דמויות לבחירה:

קארוק, שמאן האורקים
ספוילר: 

יורן, הפלאדין הברברי
ספוילר: 

באנגובאנגו, הבן של גוגלמוגל
ספוילר: 

פאנוס, חלילן היערות
ספוילר: 

קורטקס, השען של היקום
ספוילר: 

גאוואין, אביר השמש הזורחת
ספוילר: 

טאלון, סייר היערות
ספוילר: 

אשאדור, זרוע הצללים
ספוילר: 

עכשיו תורכם לבחור
אני מזכיר, כל הקודם זוכה!

ButterCup כתב:

Toxicity כתב:

BarBar_ כתב:

The Mentalist כתב:
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:

Comrade Vlad כתב:

מחייך

נערך בפעם אחרונה על-ידי Gregory House בתאריך 15/06/2018 ב- 12:29:59, נערך בסך הכל 3 פעמים
Geralt of Rivia
Damn your'e ugly
מנהל

משתמש מספר: 28,972

כינוי קודם: Arden

Top10: מקום 6

מדליות: 46 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 2)

הודעהנשלח: 08/06/2018 ב- 19:15:29 תגובה עם ציטוט  דווח

קארוק, שמאן האורקים הוא בחירתי היום!

"No witcher has ever died in his own bed"

MyAnimeList
אצבעוני המפקד
הויד
לוחם אגדי

משתמש מספר: 11,503
כינוי קודם: ...

מדליות: 80 (ראה עוד)
אוסקר לילה לבן (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 08/06/2018 ב- 19:15:31 תגובה עם ציטוט  דווח

טאלון, סייר היערות

לאזהיר!!! אופטימי

גו פוגי ג ודיפ נלחם

TheBlackMamba כתב:
רגע תלחץ לי על הביצים!!

האם יש פה משמעות נסתרת? הא?

- ShaGi - כתב:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סטלןןן הכי 6 רצוף איך
*סוגד לך אתה המלך אני נוב טמבל*

אוריין, זה מה קורא שלוקחים אלכוהול במקום מים, 20 פוסט ועוד קוראים לי סטלן ^^

iCaroLine כתב:
ענבים זה דבר שובב...מאוד מאוד מאוד מאוד שובב !
אני מכירה אחד כזה :]

מי היה מאמין? מופתע

Image
תודה לגלעד
CrazyBunny
...
מנהל

משתמש מספר: 29,147

כינוי קודם: CrazyBunny
קלאנים: המלאכיות של באני
Top10: מקום שלישי