אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 דיון קצר על הערכים שבנארוטו צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה
מחבר הודעה
nav566
אמור זה שם של חתול
לוחם יהלום

משתמש מספר: 25,471

מדליות: 51 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (6) (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 27/04/2018 ב- 09:35:27 תגובה עם ציטוט  דווח

אתה יוצא מנקודת הנחה שאינדיווידואליזם זה טוב וקולקטיביזם זה רע. מי אמר?

נארוטו מעביר הרבה מאוד מסרים. נכון, אחד הקונספטים הוא שלעבוד בכוחות עצמך ולנסות להסתדר לבד אף פעם לא ייגמר טוב, ושאתה צריך את החברים שלך כדי לגדול ולהתחזק. אפשר ללמוד את הקונספט הזה גם מאסומה.
אבל זה לא המסר היחיד. נארוטו מלמד אותנו באמצעות הדמות של לי שעבודה קשה מנצחת כישרון טבעי, מלמדת אותנו באמצעות הדמות של נג'י שאנשים מסוגלים לשנות את עצמם, מלמדת אותנו באמצעות הינאטה לא לוותר על החלומות שלנו ולהגן עליהם, ומלמדת אותנו באמצעות הדמות של פיין שנקמה והרס פשוט מביאות לעוד נקמה והרס. זה הרבה מסרים טובים.

הטענה שהדמויות רק גונבות טכניקות מדמויות אחרות לא נכונה, כי יש כל כך הרבה דוגמאות נגדיות. כל הראסנגאנים המוזרים שנארוטו עושה (ראסן שוריקן וכיוצא בזה), הקאמוי של קאקאשי, כל הצ'ידורים המוזרים שסאסקה עושה, הראסנגאן עצמו, שפותח על ידי מינאטו, החרטה של שיקמארו עם הסכיני צ'אקרה, ועוד מלא דוגמאות. הטענה הזו לא תקפה בכלל. כמובן שדמויות לומדות איך להשתמש בטכניקות של דמויות אחרות, כמו שמי שלומד אומנויות לחימה לומד טכניקות שהמציאו אנשים אחרים. זה לא גניבה.

וטענה אחרונה והכי חשובה. נארוטו מוגדרת כאנימת שונאן לנוער. ברור שלא יהיה בה יותר מדי עומק. נארוטו לא עושים עבודה משהו בכתיבת עלילה מורכבת והעלאת מסרים חינוכיים. הם אנימת Zero to Hero קלאסית, רק עם נינג'ות וכדורי אש.

שלוש סיבות שיש לי לאהוב את נארוטו:
1. הקרבות. בנארוטו, בניגוד להרבה אנימות אחרות שראיתי, בקרבות יש תחכום איתי. הרבה פעמים זה תחכום בשני שקל, אבל לא פעם זה דברים שפשוט מפוצצים לך את המוח (ראה ערך שיקאמארו, הדמות האהובה עלי בסדרה).
2. הנבלים. נארוטו מלמד אותך שאין נבל, יש בן אדם עם סיפור רקע טרגי. זה טיפה שטחי, אבל בכל זאת, נארוטו נתנו לנבלים עומק וסיפור, ולא עשו אותם כמו בכמה מקומות אחרים, פשוט דמויות עם צחוק מרושע שרוצות להשתלט על העולם. פיין, אוביטו, גאארה, סאסורי, מאדארה, אורוצ'ימארו, קאבוטו, זאבוזה, איטאצ'י... כולם דמויות עם רקע, שרוצות, בסופו של דבר, הרבה יותר מסתם כוח והרג. אומנם יש יוצאי דופן (הידאן, קאקוזו ודיידארה היו סתם רשעי בולשיט) אבל אלה יוצאים מן הכלל המעידים על הכלל. אגב, זו גם אחת הסיבות שMirai Nikki היא האנימה האהובה עלי.
3. הגיבור. אולי אני בדעת מיעוט פה, אבל אני מאוד אוהב את הקונספט של Zero to Hero, ונארוטו עשו עבודה מצוינת עם הגיבור שלהם בנושא הזה. נארוטו מתפתח לכיוון של מטרה אחת, שמשתנה באופן דרסטי בעקבות העזיבה של סאסקה. ההתפתחות של נארוטו במקביל להתפתחות של סאסקה היא אחד התהליכים היותר יפים בסדרה, שסוכם טוב בקרב ביניהם בסוף.

נאב איז אאוט.

יצא פרק41! מהרו וצפו!
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
Gregory House
הדוש
קטגור

משתמש מספר: 20,113

מדליות: 115 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (8) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 27/04/2018 ב- 11:27:56 תגובה עם ציטוט  דווח

nav566 כתב:
אתה יוצא מנקודת הנחה שאינדיווידואליזם זה טוב וקולקטיביזם זה רע. מי אמר?

נארוטו מעביר הרבה מאוד מסרים. נכון, אחד הקונספטים הוא שלעבוד בכוחות עצמך ולנסות להסתדר לבד אף פעם לא ייגמר טוב, ושאתה צריך את החברים שלך כדי לגדול ולהתחזק. אפשר ללמוד את הקונספט הזה גם מאסומה.
אבל זה לא המסר היחיד. נארוטו מלמד אותנו באמצעות הדמות של לי שעבודה קשה מנצחת כישרון טבעי, מלמדת אותנו באמצעות הדמות של נג'י שאנשים מסוגלים לשנות את עצמם, מלמדת אותנו באמצעות הינאטה לא לוותר על החלומות שלנו ולהגן עליהם, ומלמדת אותנו באמצעות הדמות של פיין שנקמה והרס פשוט מביאות לעוד נקמה והרס. זה הרבה מסרים טובים.

הטענה שהדמויות רק גונבות טכניקות מדמויות אחרות לא נכונה, כי יש כל כך הרבה דוגמאות נגדיות. כל הראסנגאנים המוזרים שנארוטו עושה (ראסן שוריקן וכיוצא בזה), הקאמוי של קאקאשי, כל הצ'ידורים המוזרים שסאסקה עושה, הראסנגאן עצמו, שפותח על ידי מינאטו, החרטה של שיקמארו עם הסכיני צ'אקרה, ועוד מלא דוגמאות. הטענה הזו לא תקפה בכלל. כמובן שדמויות לומדות איך להשתמש בטכניקות של דמויות אחרות, כמו שמי שלומד אומנויות לחימה לומד טכניקות שהמציאו אנשים אחרים. זה לא גניבה.

וטענה אחרונה והכי חשובה. נארוטו מוגדרת כאנימת שונאן לנוער. ברור שלא יהיה בה יותר מדי עומק. נארוטו לא עושים עבודה משהו בכתיבת עלילה מורכבת והעלאת מסרים חינוכיים. הם אנימת Zero to Hero קלאסית, רק עם נינג'ות וכדורי אש.

שלוש סיבות שיש לי לאהוב את נארוטו:
1. הקרבות. בנארוטו, בניגוד להרבה אנימות אחרות שראיתי, בקרבות יש תחכום איתי. הרבה פעמים זה תחכום בשני שקל, אבל לא פעם זה דברים שפשוט מפוצצים לך את המוח (ראה ערך שיקאמארו, הדמות האהובה עלי בסדרה).
2. הנבלים. נארוטו מלמד אותך שאין נבל, יש בן אדם עם סיפור רקע טרגי. זה טיפה שטחי, אבל בכל זאת, נארוטו נתנו לנבלים עומק וסיפור, ולא עשו אותם כמו בכמה מקומות אחרים, פשוט דמויות עם צחוק מרושע שרוצות להשתלט על העולם. פיין, אוביטו, גאארה, סאסורי, מאדארה, אורוצ'ימארו, קאבוטו, זאבוזה, איטאצ'י... כולם דמויות עם רקע, שרוצות, בסופו של דבר, הרבה יותר מסתם כוח והרג. אומנם יש יוצאי דופן (הידאן, קאקוזו ודיידארה היו סתם רשעי בולשיט) אבל אלה יוצאים מן הכלל המעידים על הכלל. אגב, זו גם אחת הסיבות שMirai Nikki היא האנימה האהובה עלי.
3. הגיבור. אולי אני בדעת מיעוט פה, אבל אני מאוד אוהב את הקונספט של Zero to Hero, ונארוטו עשו עבודה מצוינת עם הגיבור שלהם בנושא הזה. נארוטו מתפתח לכיוון של מטרה אחת, שמשתנה באופן דרסטי בעקבות העזיבה של סאסקה. ההתפתחות של נארוטו במקביל להתפתחות של סאסקה היא אחד התהליכים היותר יפים בסדרה, שסוכם טוב בקרב ביניהם בסוף.

נאב איז אאוט.

טוב יש לי תגובה ארוכה אז בוא אני אחלק אותה לכמה כותרות.

קולקטיביזם זה רע

עזוב את זה שאמרתי שזה למה *אני* שונא את נארוטו, קולקטיביזם זה כן רע.
קולקטיביזם זה קומוניזם, מנטליות העדר, יציבות מזויפת על פני קידמה - אם אף אחד לא יוצא דופן, אז מי יניע אותנו הלאה?
כל התקדמות והצלחה של המין האנושי מעולם היא הודות אך ורק לאינדיבידואלים מסוימים שניסו לעמוד מעל פני ההמון, שאומנם היו חלק מקולקטיב מסוים אבל השתמשו בו כדי להרים את עצמם למעלה.
האינדיבידואלים הם המדענים, היזמים, הוגי הדעות והמנהיגים - אלו שמצודדים בקולקטיביזם זה סוציאליסטים/קומוניסטים/"חברתיים" מטונפים וטפי על החיים שלהם.

במקרים שאני מדבר עליהם, הקולקטיב עבד בשביל האינדיבידואל, ולא האינדיבידואל בשביל הקולקטיב - כמו שנארוטו מנסה ללמד אותנו.
כמו שדרור אמר, מדובר בערך ותפיסת עולם יפנית.

ולמה לעבוד ולהתקדם בזכות עצמך אף פעם לא יגמר טוב? אם למשל אני יזם שעובד 18 שעות ביום, אומנם יש לי צוות של אנשים אבל אני המנהיג - המטרה שלהם זה לקדם את השאיפה שלי להצלחה וזאת ממש לא אמורה להיות השאיפה שלי להגן עליהם ולעשות להם טוב.
אני לא פאקינג רוצה לחיות את החיים שלי בשביל אנשים אחרים - מה פסול בזה?

האידאלים האחרים בנארוטו

מצחיק שאתה מציין את לי בקשר לעבודה קשה.
גם סאקורה עבדה קשה נורא והתחזקה ממש, אבל אתה יודע מה? זה חרטא.
נארוטו וסאסקה זכו בהגרלת כוחות העל ודמויות כמו לי וסאקורה לעולם לא יעמדו מעולם כשווים, אפילו לא בקירוב טוב.

לי מעולם לא עקף את נג'י כשינובי (נג'י ג'ונין לי צ'ונין) והמהלך היחיד שהיה יכול לעזור לו כנגדו בקרב (שזה לא מה שמגדיר שינובי טוב) היה מעין מתקפת התאבדות שמוגדרת כג'וטסו אסור.
סאקורה רצתה להתהלך יחד עם נארוטו וסאסקה ולהיות שווה להם - אבל זה מעולם ולעולם לא יקרה.
קיבה רצה להיות הוקאגה - זה בחיים לא יקרה גם כן.
וזה לא שהם לא עבדו קשה או התאמצו, פשוט אין להם את "הכישרון הטבעי" והכוחות המשונים שהשינובים הכי חזקים קיבלו באופן כמעט אוטומטי.
אם אחד המסרים של הסדרה היה "עבודה קשה מנצחת כישרון טבעי" אז היא נכשלה להעביר אותו.
המסר שאני קיבלתי זה "עבודה קשה מנצחת כישרון טבעי כל עוד כישרון טבעי לא עובד קשה" - שזה מה שקרה בקרב הראשון של לי נגד סאסקה.
תזכיר לי כמה זמן לקח לסאסקה לעבור את לי מאז אותה נקודה? חודש?

אם תשים לב כל הדמויות עוברות "שינוי בעצמם" רק אחרי שהן מסיכמות עם נארוטו - הסדרה יוצאת מכלל נקודת הנחה שנארוטו הוא הצודק ושהוא היחיד שיש לו את התשובות הנכונות ושהוא המושיע וכיו"ב.
בולשיט.
נג'י אומנם שינה את הפרספקטיבה שלו אחרי שהוא הפסיד לנארוטו (מבלי באמת לעבור איזשהי הארה בקשר לאידאלים שלו או משהו כזה), אבל מה לגבי נאגאטו? הרעיון של נאגאטו היה ששלום כשלעצמו הוא קונספט שקרי ושהדרך היחידה ליצור שלום אמיתי זה לשלוט באנשים עצמם.
במילים פשוטות יותר - המין האנושי שואף למעגל השנאה בעצמו ולכן יש צורך למנוע את זה מהם.

אני אישית חשבתי שזאת טענה מאוד לגיטימית, ושנאגאטו העלה אותה בפני נארוטו לנארוטו לא היו תשובות לא ברמה הפילוסופית ולא ברמה המעשית.
הוא רק ציטט את הספר של ג'יראיה ואמר "אני אסיים את מעגל השנאה" ופתאום נאגאטו הבין שהוא טועה וכיו"ב.

הם מעולם לא סגרו את הפינה הזאת אלא פשוט "דילגו" מעל הפער האידאולוגי הזה.
אותו דבר קרה גם עם גאררה, מאדארה, זאבוזה ורבים אחרים.

אני מצטער אבל אני לא מקבל את העובדה שנארוטו עובר את כל הסדרה בלי שאף אחד מאתגר את האידאולוגיה שלו.
זה תמיד אותו דבר - הנבלים מציגים טענות ורעיונות מסוימים, נארוטו זורק לעברם סיסמאות קלישאתיות, מרביץ להם עם כוח החברות שלו ופתאום הם מבינים שהם טועים.
זין על זה.

יותר מזה, גם שמישהו כן בא לחנך את נארוטו מחדש זה תמיד קשור בתפיסות קולקטיביסטיות (למשל השיחה שלו עם איטאצ'י אחרי הקרב עם נאגאטו).

ומצחיק שציינת את הינאטה שרצתה להפוך לאמיצה יותר לעמוד בעצמה כאינדיבידואל וכו (שאיפה שנוגדת את המנטליות של הסדרה ואי לכך נדונה לכישלון)
בסופו של יום אבל היא נשארה בדרגת צ'ונין, פרשה ממעגל השינוביים ונהייתה העקרת בית של נארוטו - נהדר.
כלומר גם היא נפלה למעגל הקולקטיביזם שהסדרה מתעקשת ליישם.

מעבר לכך, נחישות זה קונספט שקיים בכל שונן אז זה לא באמת אומר משהו.

ג'וטסוים

בוא נתחיל מזה שאמרתי שרוב הדמויות הטובות לא ממציאות ג'וטסוים.
אבל כמעט כל הדוגמאות הטובות שנתת זה דוגמאות לג'וטסוים ישנים או ווריאציות לג'וטסוים.

הרסנאגנים של נארוטו - וויראציה של טכניקת הרסנגאן שהוא למד מג'יראיה, לא טכניקה "מקורית" משלו.

הקאמוי של קאקאשי - טכניקה שמגיעה מהעין שהוא קיבל מאוביטו, לא משהו שהוא יצר בזכות עצמו. העובדה שהעין השנייה של אוביטו מסוגלת להשתמש בטכניקה דומה באופן טבעי מעידה לנו כי מדובר במעין "כישרון" יותר מאשר טכניקה של ממש.

הצ'ידוריים של סאסקה - ווריאציות מהצ'ידורי של קאקאשי

הרסנגאן של מינאטו - זאת טכניקה מקורית אחת לטובת הגיבורים, אבל קח בחשבון שהיא פותחה כניסיון לחקות את הביג'ודאמה ושמינאטו יצר אותה עם הביג'ודאמה כבסיס.

החרטה של שיקאמרו עם הסכינים מוליכות הצ'אקרה - הסכינים של אסומה, זה בא להעביר מעין "ערך סנטמנטלי" שכביכול שיקאמארו משתמש בכוח של אסומה וכיו"ב. זה בולשיט.

ברור שדמויות לומדות להשתמש בטכניקות של דמויות אחרות - אבל רוב הטכניקות השונות והמקוריות בסדרה מוצגות על ידי הנבלים.
בניגוד למהלכים פיזיים, צ'אקרה הוצגה פעם אחר פעם כאמצעי גמיש שאפשר לנצל באינספור דרכים שונות.
אז למה זה שכמעט כל הטכניקות המקוריות ששומשו בסדרה נוצרו ע"י נבלים או דמויות שהוצגו באופן כל כך בלתי סימפטתי (ההוקאגה השני למשל)?

הדמויות הרעות הן אלה עם היוזמה שרוצות ליצור שינוי בעולם שלהם - משהו שהסדרה מתעקשת פעם אחר פעם להציג באור שלילי כי נארוטו הוא היחיד שראוי ליצור שינוי!!!!1111

טענת השונאן

כן, תגיד את זה לפולמטאל אלכמיסט ברדרהוד ומיי הירו אקדמיה (ואולי סול היטר לרמה יותר נמוכה).
שתי סדרות עם כתיבה מצוינת שמתעקשות לשבור את הארכיטייפ "שונאן" הקלאסי שאתה מתאר לחתיכות.

גם MHA זה אנימת ZERO TO HERO קלאסית - ההבדל הוא שMHA זה סדרה טובה ונארוטו זה לא.

ButterCup כתב:

אתה אסהול רציני, תשנה ת'גישה. תתחיל להיות בנאדם. תפסיק להיות פלוץ מתנשא ותמצא חיים הא?

Toxicity כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ, חולרע...

BarBar_ כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ. טפי, שיקסע.

The Mentalist כתב:
אם היה לי סקייפ הייתי מוחק אותך. ושם עליך בלוק.
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ יא חרא

Comrade Vlad כתב:
אתה ממש ילד זיין, תתבייש לך. מחקתי אותך מהסקייפ.

מחייך
hipy
מנהל ראשי
מנהל ראשי

משתמש מספר: 4

Top5 Wild: מקום שני

מדליות: 12 (ראה עוד)
עט כסופה (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 27/04/2018 ב- 11:42:03 תגובה עם ציטוט  דווח

חחחחח נכנסתי רק בשביל לראות מה תהיה אורך התגובה שלך לנאב
לא התאכזבתי!
אני אקרא אח"כ פיירן צוחק
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש 
Gregory House
הדוש
קטגור

הודעהנשלח: 27/04/2018 ב- 11:51:06 תגובה עם ציטוט  דווח

hipy כתב:
חחחחח נכנסתי רק בשביל לראות מה תהיה אורך התגובה שלך לנאב
לא התאכזבתי!
אני אקרא אח"כ פיירן צוחק

935 מילים עצוב

ButterCup כתב:

אתה אסהול רציני, תשנה ת'גישה. תתחיל להיות בנאדם. תפסיק להיות פלוץ מתנשא ותמצא חיים הא?

Toxicity כתב:

BarBar_ כתב:

The Mentalist כתב:
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:

Comrade Vlad כתב:

מחייך
אצבעוני המפקד
הויד
לוחם אגדי

משתמש מספר: 11,503
כינוי קודם: ...

מדליות: 80 (ראה עוד)
אוסקר לילה לבן (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 27/04/2018 ב- 12:27:39 תגובה עם ציטוט  דווח

Gregory House כתב:
לא נבחר תוכן לציטוט.

ציטוט:
hasa כתב:

דווקא הבנתי. המסר זה כמובן שקאקאשי הכי מגניב.

המסר זה שאם תלחם במישהו ואז תדבר איתו הוא יסכים איתך

נחמד שלפחות בחלק אתה מסכים איתי

ומתי בדיוק טוביראמה הוצג כדמות לא סימפטית?
אגב, יש את הברק השחור של דארוי/כפר הענן, פירוק החלקיקים של מו/אונוקי, כל מבני העץ של האשירמה, האגרוף של טסונדה וכמובן הריפוי המיוחד שלה,שישי רנדן(אם אתה מתעלם מההקפצה)
כמובן שבסופו של דבר הנבלים יהיו בעלי הדברים החדשים, כי צריך לאתגר את הדמויות בצורה כלשהי בלי שזה ירגיש סתם חוזר עצמו, כשאתה לא יכול לשנות את כל הסגנון של דמות ראשית פתאום (ניסו לעשות את זה עם סאסקה פעם אחת, תפס לשני פרקים)

לאזהיר!!! אופטימי

גו פוגי ג ודיפ נלחם

TheBlackMamba כתב:
רגע תלחץ לי על הביצים!!

האם יש פה משמעות נסתרת? הא?

- ShaGi - כתב:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סטלןןן הכי 6 רצוף איך
*סוגד לך אתה המלך אני נוב טמבל*

אוריין, זה מה קורא שלוקחים אלכוהול במקום מים, 20 פוסט ועוד קוראים לי סטלן ^^

iCaroLine כתב:
ענבים זה דבר שובב...מאוד מאוד מאוד מאוד שובב !
אני מכירה אחד כזה :]

מי היה מאמין? מופתע

Image
תודה לגלעד
Gregory House
הדוש
קטגור

הודעהנשלח: 27/04/2018 ב- 13:14:24 תגובה עם ציטוט  דווח

אצבעוני המפקד כתב:

נחמד שלפחות בחלק אתה מסכים איתי

ומתי בדיוק טוביראמה הוצג כדמות לא סימפטית?
אגב, יש את הברק השחור של דארוי/כפר הענן, פירוק החלקיקים של מו/אונוקי, כל מבני העץ של האשירמה, האגרוף של טסונדה וכמובן הריפוי המיוחד שלה,שישי רנדן(אם אתה מתעלם מההקפצה)
כמובן שבסופו של דבר הנבלים יהיו בעלי הדברים החדשים, כי צריך לאתגר את הדמויות בצורה כלשהי בלי שזה ירגיש סתם חוזר עצמו, כשאתה לא יכול לשנות את כל הסגנון של דמות ראשית פתאום (ניסו לעשות את זה עם סאסקה פעם אחת, תפס לשני פרקים)

טוביראמה הוצג בתור שמוק שמתעקש למלחמה, לא מאמין באידאלים של אחיו (שתואמים את אלו של נארוטו) ושונא הוצ'יאה שהשליט עליהם טרור.
ברגע שהוא מתעצבן על סאסקה האשיראמה מיד משתיק אותו, וניתן לראות מהשיחה שלו עם סאסקה שאף אחד לא שמח לשמוע אותו מדבר.

דרוי למד את הברק השחור שלו מהראיקאגה השלישי.

פירוק החלקיקים זה יכולת תורשתית, זה לא נחשב.

כנ"ל העצים של האשיראמה, אבל לו אני כן יכול לתת קרדיט הוא ממש פיתח את השיט הזה.

האגרוף של טסונדה זה פשוט ווריאציה לטכניקה ג'נרית של העצמת כוח פיזי באמצעות צ'אקרה, יש עוד דמויות שיכולות לעשות את זה אבל לא לאותה אפקטיביות.

הריפוי המיוחד כן.

אבל בסופו של דבר אלו הן דמויות מעטות מאוד מתוך מכלול, עכשיו אם תשווה את זה אתה תראה שלכמעט כל נבל בסדרה יש טכניקות ייחודיות משלו שהוא המציא או פיתח בעצמו.

הנבלים בסדרה הן הדמויות בעלות המוטיבציה, רצון להצליח ולשנות - הם אלו שדוחפים כנגד המציאות.
החבר'ה הטובים רותמים ערכים כמו הדדיות כמקור הכוח שלהם, שבעיניי זה פשוט שטויות.

ButterCup כתב:

Toxicity כתב:

BarBar_ כתב:

The Mentalist כתב:
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:

Comrade Vlad כתב:

מחייך
אצבעוני המפקד
הויד
לוחם אגדי

הודעהנשלח: 27/04/2018 ב- 13:51:05 תגובה עם ציטוט  דווח

Gregory House כתב:
לא נבחר תוכן לציטוט.

טוביראמה הוצג בתור אחד ששונא את האוצ'יהא, אבל לא שלא בצדק, והוא לא עשה להם טרור, הוא שם אותם איפה שהם רצו (רק לא איפה שהיה צריך)
רוב הזמן הוא השתיק את האשירמה, האשירמה השתיק אותו רק פעם אחת כשהוא ניסה לברוח בכוח בשביל ללכת מכות עם מאדרה

אגב, ציפתי שתגיד שהריפוי של טסונדה זה חיקוי של הריפוי סנין של האשירמה (ושצ'ידורי, הטכניקה של שקאקשי פיתח, זה חיקוי של ראסנגן)

ואיטצ'י לא בדיוק נבל אבל גם הוא דוחף

לאזהיר!!! אופטימי

גו פוגי ג ודיפ נלחם

TheBlackMamba כתב:
רגע תלחץ לי על הביצים!!

- ShaGi - כתב:

iCaroLine כתב:

מי היה מאמין? מופתע

Image
תודה לגלעד
Gregory House
הדוש
קטגור

הודעהנשלח: 27/04/2018 ב- 14:02:23 תגובה עם ציטוט  דווח

אצבעוני המפקד כתב:

טוביראמה הוצג בתור אחד ששונא את האוצ'יהא, אבל לא שלא בצדק, והוא לא עשה להם טרור, הוא שם אותם איפה שהם רצו (רק לא איפה שהיה צריך)
רוב הזמן הוא השתיק את האשירמה, האשירמה השתיק אותו רק פעם אחת כשהוא ניסה לברוח בכוח בשביל ללכת מכות עם מאדרה

אגב, ציפתי שתגיד שהריפוי של טסונדה זה חיקוי של הריפוי סנין של האשירמה (ושצ'ידורי, הטכניקה של שקאקשי פיתח, זה חיקוי של ראסנגן)

ואיטצ'י לא בדיוק נבל אבל גם הוא דוחף

זהו, הוא לא שם אותם איפה שהם רצו - הוא לא העניק להם עמדות צבאיות.
הוא ייצר עבורם את ענף המשטרה, אבל זה היה רק אמצעי לרסן ולשלוט בהם.
האשיראמה בעצמו נזף בו על זה.

חוצמזה יש לך את הקונספט של צדק - לנארוטו יש הרבה סיבות לשנוא את סאסקה והאשיראמה הרבה סיבות לשנוא את מאדארה אבל הם בוחרים שלא.
ברור שלטוביראמה יש סיבה לשנוא את ההוצ'יאה, אבל הוא מוצג בתור הדמות המרכזית היחידה שאשכרה שונאת אותם.
למרות שהוא יעיד לך שזה לא המקרה כמובן.

הקטע הוא שהאשיראמה השתיק את טוביראמה במהלך האקספוזיציה, שההדמויות שלהם הוצגו - דבר אשר בא לייסד את הדמות שלו.
טוביראמה בעיקר השתיק את האשיראמה בתור בדיחה.

אני בסדר עם חיקויים באופן מפתיע.
פחות בסדר עם זה שלנארוטו תכלס יש רק 4 ג'וטסוים, ביניהם סייג' מוד, שבשניים מהם הוא כמעט ולא משתמש והשאר זה ווריאציות של אותן הטכניקות.

עכשיו תשווה אותו לסאסקה.

ButterCup כתב:

Toxicity כתב:

BarBar_ כתב:

The Mentalist כתב:
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:

Comrade Vlad כתב:

מחייך
אצבעוני המפקד
הויד
לוחם אגדי

הודעהנשלח: 27/04/2018 ב- 14:10:05 תגובה עם ציטוט  דווח

Gregory House כתב:
לא נבחר תוכן לציטוט.

הקטע שנארוטו וסאסקה מעידים על עצמם כחברים הכי טובים זה אחד הדברים היותר מוזרים בסדרה, האשירמה ומאדרה זה הגיוני
המשטרה לא הייתה אמצעי לרסן ולשלוט, אלא מבחינתו זה היה לשים אותם בצד של הכפר, האשרימה נזף בו כי לדעתו היה צריך להיות השתלבות שלהם ולא בידוד
לסארטובי אגב יש הרבה טכניקות ייחדויות(לפחות לא הראו אחרים משתמשים בהם)

בכ"מ, אני מניח שזה אומר שאתה מרוצה מבורטו

לאזהיר!!! אופטימי

גו פוגי ג ודיפ נלחם

TheBlackMamba כתב:
רגע תלחץ לי על הביצים!!

- ShaGi - כתב:

iCaroLine כתב:

מי היה מאמין? מופתע

Image
תודה לגלעד
Gregory House
הדוש
קטגור

הודעהנשלח: 27/04/2018 ב- 14:25:52 תגובה עם ציטוט  דווח

אצבעוני המפקד כתב:

הקטע שנארוטו וסאסקה מעידים על עצמם כחברים הכי טובים זה אחד הדברים היותר מוזרים בסדרה, האשירמה ומאדרה זה הגיוני
המשטרה לא הייתה אמצעי לרסן ולשלוט, אלא מבחינתו זה היה לשים אותם בצד של הכפר, האשרימה נזף בו כי לדעתו היה צריך להיות השתלבות שלהם ולא בידוד
לסארטובי אגב יש הרבה טכניקות ייחדויות(לפחות לא הראו אחרים משתמשים בהם)

בכ"מ, אני מניח שזה אומר שאתה מרוצה מבורטו

זהו, זה עדיין מוזר, והם כאילו מתעקשים לנזוף בטוביראמה על זה.

המשטרה כן הייתה אמצעי לרסן ולשלוט, הוא בודד אותם כי הריכוזיות הזאת עזרה לו לשלוט בהם כגוף.
אם הוא רצה למשל שכל ההוצ'יאה ילבשו חולצות כחולות הוא היה פשוט מכריז על קוד לבוש חדש למשטרה או משהו.

בהנחה והם היו משולבים ומובדלים זה היה משמעותית יותר קשה לעשות.

כן, אבל תזכור שסארוטובי ידוע בתור "הפרופסור" - נאמר עליו שהוא יודע להשתמש בכל הטכניקות של כפר העלה הנסתר.
מכאן אני משער שכנראה רוב הטכניקות שלו לא מקוריות, למרות שיש כנראה כמה שהן כן (הזימון שלו למשל)

בורוטו זה חרא עצוב

ButterCup כתב:

Toxicity כתב:

BarBar_ כתב:

The Mentalist כתב:
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:

Comrade Vlad כתב:

מחייך
אצבעוני המפקד
הויד
לוחם אגדי

הודעהנשלח: 27/04/2018 ב- 16:06:12 תגובה עם ציטוט  דווח

Gregory House כתב:

זהו, זה עדיין מוזר, והם כאילו מתעקשים לנזוף בטוביראמה על זה.

המשטרה כן הייתה אמצעי לרסן ולשלוט, הוא בודד אותם כי הריכוזיות הזאת עזרה לו לשלוט בהם כגוף.
אם הוא רצה למשל שכל ההוצ'יאה ילבשו חולצות כחולות הוא היה פשוט מכריז על קוד לבוש חדש למשטרה או משהו.

בהנחה והם היו משולבים ומובדלים זה היה משמעותית יותר קשה לעשות.

כן, אבל תזכור שסארוטובי ידוע בתור "הפרופסור" - נאמר עליו שהוא יודע להשתמש בכל הטכניקות של כפר העלה הנסתר.
מכאן אני משער שכנראה רוב הטכניקות שלו לא מקוריות, למרות שיש כנראה כמה שהן כן (הזימון שלו למשל)

בורוטו זה חרא עצוב

אבל סוף סוף דמות ראשית אינדיבדואליסטית שלומדת ומפתחת (בורטו סטרים!) מופתע

לאזהיר!!! אופטימי

גו פוגי ג ודיפ נלחם

TheBlackMamba כתב:
רגע תלחץ לי על הביצים!!

- ShaGi - כתב:

iCaroLine כתב:

מי היה מאמין? מופתע

Image
תודה לגלעד
Gregory House
הדוש
קטגור

הודעהנשלח: 27/04/2018 ב- 16:19:06 תגובה עם ציטוט  דווח

אצבעוני המפקד כתב:

אבל סוף סוף דמות ראשית אינדיבדואליסטית שלומדת ומפתחת (בורטו סטרים!) מופתע

אולי אבל בורוטו אח יקר על

ButterCup כתב:

Toxicity כתב:

BarBar_ כתב:

The Mentalist כתב:
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:

Comrade Vlad כתב:

מחייך
Tenya Iida
Ingenium
לוחם על

משתמש מספר: 23,020

כינוי קודם: Cheminem

מדליות: 16 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 27/04/2018 ב- 17:43:02 תגובה עם ציטוט  דווח

Gregory House כתב:
לא נבחר תוכן לציטוט.

אני רוצה אותך בדיון קצר על הערכים של DBZ/S

הדוש
קטגור

הודעהנשלח: 27/04/2018 ב- 17:56:26 תגובה עם ציטוט  דווח

Cheminem כתב:

אני רוצה אותך בדיון קצר על הערכים של DBZ/S

אתה נשמע לי סרקסטי אבל עצוב

ButterCup כתב:

Toxicity כתב:

BarBar_ כתב:

The Mentalist כתב:
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:

Comrade Vlad כתב:

מחייך
Tenya Iida
Ingenium
לוחם על

משתמש מספר: 23,020

כינוי קודם: Cheminem

מדליות: 16 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 27/04/2018 ב- 20:53:20 תגובה עם ציטוט  דווח

Gregory House כתב: