אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 דיון קצר על הערכים שבנארוטו צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה
מחבר הודעה
nav566
אמור זה שם של חתול
לוחם יהלום

משתמש מספר: 25,471

מדליות: 51 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (6) (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 29/04/2018 ב- 17:51:33 תגובה עם ציטוט  דווח

Gregory House כתב:
לא נבחר תוכן לציטוט.

מה שאתה אומר מציק לי בכמה רמות, אני אבחר בהכי בסיסית.
אתה מציג את הדעות שלך כעובדות אבסולוטיות.
אולי אתה גם חושב שהן עובדות אבסולוטיות. אני לא שולל את זה. אבל כמה סדרה טובה זה מדד סובייקטיבי לחלוטין, ואתה לא יכול לפטור סדרה כגרועה וזהו. לדעתי, למשל, נארוטו זו סדרה טובה ואני מאוד אוהב אותה. אבל זו רק דעתי. אתה בהחלט מוזמן לשנוא את נארוטו. אני לגמרי מבין למה, ואני אפילו מסכים עם רוב הטיעונים שלך. רק לא עם המסקנה שלהם.
בלי קשר, התעלמת, בעצם, מהטיעון הכי מרכזי שלי. לנארוטו באמת יש עלילה גרועה ומסרים בעייתיים. שיהיה. זו לא סיבה לא לצפות בסדרה. אתה שונא סדרה אם אין בה שום דבר שאתה אוהב. אני ציינתי שלושה דברים ששווה לאהוב בנארוטו, ואתה ממשיך עם האנטי שלך. זה לא בריא אנטי, ישראל. עצוב
סיכום קצר:
1. "סדרה טובה" ו-"סדרה גרועה" הם מונחים סובייקטיביים.
2. לנארוטו יש חסרונות, אבל הם לא מרכזיים מספיק כדי להרוס את כל הסדרה.
3. יש סיבות טובות לאהוב את נארוטו.

יצא פרק41! מהרו וצפו!
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
Gregory House
הדוש
קטגור

משתמש מספר: 20,113

מדליות: 115 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (8) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 29/04/2018 ב- 19:21:46 תגובה עם ציטוט  דווח

nav566 כתב:

מה שאתה אומר מציק לי בכמה רמות, אני אבחר בהכי בסיסית.
אתה מציג את הדעות שלך כעובדות אבסולוטיות.
אולי אתה גם חושב שהן עובדות אבסולוטיות. אני לא שולל את זה. אבל כמה סדרה טובה זה מדד סובייקטיבי לחלוטין, ואתה לא יכול לפטור סדרה כגרועה וזהו. לדעתי, למשל, נארוטו זו סדרה טובה ואני מאוד אוהב אותה. אבל זו רק דעתי. אתה בהחלט מוזמן לשנוא את נארוטו. אני לגמרי מבין למה, ואני אפילו מסכים עם רוב הטיעונים שלך. רק לא עם המסקנה שלהם.
בלי קשר, התעלמת, בעצם, מהטיעון הכי מרכזי שלי. לנארוטו באמת יש עלילה גרועה ומסרים בעייתיים. שיהיה. זו לא סיבה לא לצפות בסדרה. אתה שונא סדרה אם אין בה שום דבר שאתה אוהב. אני ציינתי שלושה דברים ששווה לאהוב בנארוטו, ואתה ממשיך עם האנטי שלך. זה לא בריא אנטי, ישראל. עצוב
סיכום קצר:

המשכתי עם הבעיות בסדרה כי הבעיות בסדרה זה מה שמפריע לי - בחרתי שלא להתמקד בדברים שאתה אוהב כי אני לא אגיד לך מה לאהוב ומה לא.
אפרופו סובייקטיביות חחח

בכ"מ אם אתה ממש רוצה אני אתייחס לדברים הטובים שציינת (למרות שאני לא מבין תכלס למה אני עושה את זה)

1. הקרבות בנארוטו בהתחלה הכילו איזשהו תחכום בהם, כן, אבל בהדרגה זה נהיה יותר ויותר "הפיצוץ שלי יותר גדול משלך!"
רק לפרוטוקול, הקרבות בג'וג'ו, MHA, HXH וברדרהוד הרבה יותר מתוחכמים אז אני לא מבין מה הפואנטה שלך עצוב
הבעיה הכי גדולה היא שהקרבות התקדמו באיזשהו רצף קבוע - בתור הקורא תמיד היה ברור לי מי הולך לנצח ומה יקרה עם הניצחון הזה.
במילים פשוטות יותר, הרבה מהקרבות היו יותר כמו סצנות מעבר בין סיטואציות שונות מאשר משהו קונקרטי.
סצנות מעבר שבחלקן היו מרשימות, בהחלט, אבל סצנות מעבר בכל זאת.

2. הנבלים היו דו מימדיים ובנאליים והאידאלים שלהם היו חלשים כמו נייר טואלט רטוב כנגד האידאלים של נארוטו.
על כל אורוצ'ימארו שהיה לך היה לך אוביטו, זאבוזה, גאררה, מאדארה, קאגויה ונאגאטו.
לחלקם, כמו גאררה או נאגאטו, היה פוטנציאל ניכר אבל נארוטו פשוט עשה TALK NO JUTSU והם במיידי עברו שינוי של 180 מעלות.
שזה חרטא.
למה נארוטו לא ניסה להעמיד את האידאולוגיה שלו כנגד זו של נאגאטו או אפילו לשקול אותה במקום להגיד לו סיסמא קלישאתית ופוף? למה גאררה הפסיד ופתאום הבין שהוא כוסח ע"י כוח החברות שאיתו נארוטו כיסח אותו?
העובדה שכל העולם סובב סביב נארוטו לוקחת *המון* מהסדרה והורסת בערך את כל הדמויות, טובות או רעות, שהוא בא איתן במגע בצורה כזאת או אחרת.

אתה תכעס אם אני אגיד לך שאני לא סובל את מיראי ניקי? עצוב

3. הZERO TO HERO זה קונספט שאני גם מאוד אוהב אבל תן לי לשאול אותך משהו - חוץ מיכולת בקרב, מה השתנה בנארוטו בכל הזמן הזה?
כל הרעיון בסדרה של ZERO TO HERO זה שהדמות גדלה ומשתנה, אבל למה נארוטו (חוץ מזה שהוא הפסיק להיות היפר לרמה כזאת) לא השתנה בכלל מבחינה נפשית?
אף נבל לא איתגר את השקפת העולם שלו או את הדמות שלו, אף אחד לא באמת העמיד אותו במצב קיצון שבו הוא היה צריך לפעול.
נארוטו פשוט לא השתנה כבנאדם, ולו בקצת, מהיום שבו הוא נפגש עם האקו.
תמיד הפאקינג גישה קולקטיביסטית המושתנת הזאת שבאה ומחרבנת על כל הסדרה ומונעת מדמויות להתפתח כאינדיבידואלים.

בחיאת דינאק נאב תנסה לראות האנטר או MHA ותגיד לי שאתה לא רואה את ההבדלים האלה בגישה של היוצרים עצוב

ButterCup כתב:

אתה אסהול רציני, תשנה ת'גישה. תתחיל להיות בנאדם. תפסיק להיות פלוץ מתנשא ותמצא חיים הא?

Toxicity כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ, חולרע...

BarBar_ כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ. טפי, שיקסע.

The Mentalist כתב:
אם היה לי סקייפ הייתי מוחק אותך. ושם עליך בלוק.
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ יא חרא

Comrade Vlad כתב:
אתה ממש ילד זיין, תתבייש לך. מחקתי אותך מהסקייפ.

מחייך
Light Yagami
לוחם על

לוחם על

משתמש מספר: 18,669
כינוי קודם: Light Yagami

מדליות: 35 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 29/04/2018 ב- 22:14:06 תגובה עם ציטוט  דווח

מיראי ניקי זה שלשול וגם נרותו זה שלשול סגרנו את הסיפור

זיין
לוחם קורמה

משתמש מספר: 17,856

כינוי קודם: אני דווקא לא נחמד
קלאנים: צוות מפגשים

מדליות: 60 (ראה עוד)
מדליית העיירה (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 29/04/2018 ב- 22:21:32 תגובה עם ציטוט  דווח

nav566 כתב:

סיכום קצר:

לא ממש. כאילו, הם קצת to some degree, אבל כן יש סדרה שבנויה טוב בסדרה שבנויה רע. אובייקטיבית סדרה יכולה להיות תחת, אבל אתה עדיין יכול להנות ממנה.
אם סדרה טובה או לא זה אובייקטיבי, אם סדרה מהנה לצפייה או לא זה סובייקטיבי. אתה אוהב נארוטו ונהנה מזה, סבבה, אבל זה לא הופך את הסדרה עצמה לטובה, רק למבנה עבורך. יש הבדל.

2. לטעמך. לאחרים זה יכול להרוס את הסדרה, אם כבר דיברת על סובייקטיביות.

3. שוב, לטעמך.
האם יש סיבות לאהוב נארוטו? ברור. יש סיבות לאהוב כל דבר. האם הן באופן אובייקטיבי מוצדקות ומילות על הסיבות לא לאהוב את זה? זה כבר נושא לפעם אחרת.

Image
ספוילר: 

Light Yagami
לוחם על

לוחם על

הודעהנשלח: 29/04/2018 ב- 22:33:09 תגובה עם ציטוט  דווח

אני מרגיש שהדיון של האם ניתן לומר על סדרה שהיא טובה אובייקטיבית או לא אף פעם לא ייגמר עצוב
אבל אני לגמרי בצד שתומך בזה שסדרה יכולה להיות טובה אובייקטיבית וגרועה אובייקטיבית כשאתה מכניס למשוואה פקטורים אובייקטיבים כמו רמת בנייה (סדרה מחושבת ומתוכננת בצורה קפדנית לעומת סדרה שבה היוצר פשוט עושה מה שבא לו באותו הרגע, למשל) או עומק של דמויות
הקטע שלך תנסה להסביר את הדברים האלה, יש אנשים שפשוט לא יבינו ואלה אף פעם לא דברים חד משמעיים מספיק, לפחות לא בשביל רוב האנשים עצוב

הדוש
קטגור

הודעהנשלח: 29/04/2018 ב- 22:52:22 תגובה עם ציטוט  דווח

אני מאמין שכל מה שקשור לסובייקט ואובייקט זה משהו בסגנון של ראיות.
כלומר ככל שיש יותר אנשים שאוהבים אלמנטים מסוימים של משהו יש יותר "ראיות" שהוא טוב.

זאת הסיבה שאני מאמין שלא ניתן "לקבוע" שמשהו הוא טוב או גרוע על סמך דעה יחידה.
אם נעקוב אחרי האמצעי המדעי, הדירוגים והדעות משתנים בהתאם לדמוגרפיות, רמת חיים, מוצא אתני, מדינה, גיל וכיו"ב.
הקונספט של "לעזור לקהילה!" זה קונספט שברית המועצות לשעבר הייתה כנראה יכולה להתאגד מאחוריו בקלות לצורך העניין, דבר אשר ביניהם יוסיף לחוויית הצפייה.

זאת אחת הסיבות שצריך לשקלל את הפאקטורים האלה כחלק מהחישוב, וזה למה יש נוסחאות שעושות את זה - ואם לא, אז פשוט לאסוף המון דעות מהמון סוגי אנשים שונים.
המספר שייצא, בקירוב טוב, יהיה הערך האובייקטיבי למשהו נתון בקרב כלל האוכלוסיה.

ומכאן אפשר להוסיף או לגרוע בהתאם למה אתה אוהב

ButterCup כתב:

אתה אסהול רציני, תשנה ת'גישה. תתחיל להיות בנאדם. תפסיק להיות פלוץ מתנשא ותמצא חיים הא?

Toxicity כתב:

BarBar_ כתב:

The Mentalist כתב:
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:

Comrade Vlad כתב:

מחייך
hasa
מנהל ראשי

מנהל ראשי

משתמש מספר: 3
כינוי קודם: LouisEX

Top5 Wild: מקום שלישי

מדליות: 12 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (5) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 29/04/2018 ב- 23:53:06 תגובה עם ציטוט  דווח

אני לא מסכים איתכם. אי אפשר להגיד שסדרה היא טובה או רעה אובייקטיבית. גם לא ברור מה זה אומר להנות מסדרה "רעה", הרי המטרה שלה לרוב זה שתהנה ממנה.
אי אפשר פשוט כי זה לא מוגדר.
את הדעה של ישראל בקשר לזה ש"ההגדרה של משהו האם הוא טוב או לא" זה למעשה דעת הרוב אני יכול להבין. הוא לפחות ניסה לתת לזה הגדרה, אבל אתם לא יכולים להגיד שאפשר להגיד שמשהו זה טוב אובייקטיבת בלי שיש שום הגדרה הגיונית למה זה טוב ומה זה רע.
אתם צודקים שיש לכם יכולת להגיד מה זה "טוב" במובן שלאדם עם הגיון בריא, בהסתמך על זה שרוב האנשים הם דיי אותו דבר בסך הכל, יוכל להגיד האם סדרה שהוא נהנה בה ומהאלמנטים שבה גם אנשים אחרים יהנו ממנה.
אבל זה עדיין לא אובייקטיבי. זה יכול להשתנות נגיד בין תרבויות שונות. אני מניח שבתרבויות מסויימות דברים גאוניים יחשבו לזבל מוחלט, ולהפך
^^
סקס סמים ובריטני ספירס
לוחם מקוסקס

משתמש מספר: 11,587

כינוי קודם: מפיסטו

מדליות: 20 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 2)

הודעהנשלח: 30/04/2018 ב- 01:52:12 תגובה עם ציטוט  דווח

הדבר היחיד שלמדתי מנארוטו זה לא לעשן

Ore wa Ofek
מנהל

משתמש מספר: 20,358
כינוי קודם: Impulse
קלאנים: צוות המוסקטרים

מדליות: 30 (ראה עוד)

הודעהנשלח: 30/04/2018 ב- 04:06:30 תגובה עם ציטוט  דווח

Gregory House כתב:
לא נבחר תוכן לציטוט.

אמרת שהקרבות בג'וג'ו מתוחכמים, תסביר לי בדיוק למה?

כן אני דיו ופתאום אני חושף יכולת חדשה לעצור את הזמן
לא בעצם אני קירה אז Killer Queen! Bites the Dust...
אה רגע אני נדרסתי על ידי אמבולנס ומתתי בדיוק כשקפצתי שעה אחורה בזמן אז רוח רפאים וכלב הרפאים שלה יעיפו אותי אל "עולם הרוחות" של מוריו!

קיצר, הקרבות בג'וג'ו סבבה לגמרי, אבל לא מתוחכמות.

הדוש
קטגור

הודעהנשלח: 30/04/2018 ב- 06:47:02 תגובה עם ציטוט  דווח

hasa כתב:

אתם צודקים שיש לכם יכולת להגיד מה זה "טוב" במובן שלאדם עם הגיון בריא, בהסתמך על זה שרוב האנשים הם דיי אותו דבר בסך הכל, יוכל להגיד האם סדרה שהוא נהנה בה ומהאלמנטים שבה גם אנשים אחרים יהנו ממנה.
אבל זה עדיין לא אובייקטיבי. זה יכול להשתנות נגיד בין תרבויות שונות. אני מניח שבתרבויות מסויימות דברים גאוניים יחשבו לזבל מוחלט, ולהפך

אבל זה בול מה שאמרתי עצוב

ButterCup כתב:

Toxicity כתב:

BarBar_ כתב:

The Mentalist כתב:
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:

Comrade Vlad כתב:

מחייך
Pen Draig
זיין
לוחם קורמה

משתמש מספר: 17,856

כינוי קודם: אני דווקא לא נחמד
קלאנים: צוות מפגשים

מדליות: 60 (ראה עוד)
מדליית העיירה (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 30/04/2018 ב- 08:56:37 תגובה עם ציטוט  דווח

hasa כתב:
אני לא מסכים איתכם. אי אפשר להגיד שסדרה היא טובה או רעה אובייקטיבית. גם לא ברור מה זה אומר להנות מסדרה "רעה", הרי המטרה שלה לרוב זה שתהנה ממנה.
אי אפשר פשוט כי זה לא מוגדר.
את הדעה של ישראל בקשר לזה ש"ההגדרה של משהו האם הוא טוב או לא" זה למעשה דעת הרוב אני יכול להבין. הוא לפחות ניסה לתת לזה הגדרה, אבל אתם לא יכולים להגיד שאפשר להגיד שמשהו זה טוב אובייקטיבת בלי שיש שום הגדרה הגיונית למה זה טוב ומה זה רע.

בכלל זה אמרתי שאפשר להגיד את זה במובן מסוים אבל לא ב100%
בוא נגיד ככה:
חורי עלילה אף פעם לא יכול להיות דבר חיובי
דמויות דו מימדיות גם לא ממש
ציור גרוע (לא מדבר על סגנון הציור עצמו, מדבר על ציורים בפני עצמם. דרגון בול סופר נניח ממש סובל מהבעיה הזאת)
וכאילו אלה סתם דוגמאות לדברים שכן אפשר להגיד עליהם שגורעים מסדרה (בלי שום קשר לנארוטו אגב, הדיון עצמו פחות מעניין אותי)
זה שאני, אתה או נאב נהנים מסדרה כלשהי לא אומר שהיא טובה, זה אומר שהיא מהנה לצפייה בעינינו. אין בעיה להנות גם מtrash, אבל לא צריך להתכחש לעובדה שהוא כזה

Image
ספוילר: 

Light Yagami
לוחם על

לוחם על

הודעהנשלח: 30/04/2018 ב- 17:22:26 תגובה עם ציטוט  דווח

ברגע שציור עם יותר פרטים למשל, אפשר לומר שהוא אובייקטיבית יותר טוב מציור עם פחות פרטים בגלל כמות ההשקעה והחשיבה שהייתה מאחוריו, לפחות ככה אני רואה את זה
ככל שמושקע במשהו יותר מחשבה=הוא אובייקטיבית יותר טוב בעיניי
אותו דבר יצירתיות, אלה מאפיינים די אוביייקטיבים שאפשר לשפוט לפיהם
למשל, אם אני כותב עלילה עכשיו ב20 דקות ועושה כמעט אותו דבר כמו שמישהו אחר עשה ומחליף כמה פרטים טכניים ושמות (ותתפלאו כמה סדרות וסרטים כאלה יש), האם אני יכול לומר שמה שכתבתי הוא סובייקטיבית פחות טוב מFSN לצורך העניין? התשובה היא לא, FSN אובייקטיבית יותר טוב בגלל כמות ההשקעה והיצירתיות שהושקעו לעומת היצירה שלי, לומר משהו אחר זה אבסורד בעיניי חח

כן אני יודע שלא הגבתי לכל מה שאמרתם אבל אין לי כוח אני לא נכנס לדיון הזה ALL OUT

אמור זה שם של חתול
לוחם יהלום

משתמש מספר: 25,471

מדליות: 51 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (6) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 30/04/2018 ב- 17:26:38 תגובה עם ציטוט  דווח

Gregory House כתב:
לא נבחר תוכן לציטוט.

"יש סדרות הרבה יותר טובות מנארוטו" לא שווה "נארוטו סדרה לא טובה". כמו ששוקולד פרה לא הופך ללא טעים רק כי קיימים שוקולדים הרבה יותר טעימים ממנו. אל תדאג, שתיהן ברשימת הצפייה שלי כבר מזמן אבל בחייאת על תערב סדרות אחרות בדיון.
אני אנחש שאתה הולך להגיד שאם אין לנו בסיס להשוואה אנחנו לא יכולים לקבוע איכות, ואציין שאנחנו לא חייבים להשתמש בסדרות אחרות כמודל, ואפשר לשפוט את נארוטו על פי הדעות שלנו בלי קשר למה שמופיע בסדרות אחרות.

אולי אני פחות בוגר ממך, או שיש לי ראייה אחרת או משהו. לא יודע. מבחינתי בניית הדמויות בנארוטו נעשתה באופן מאוד מוצלח, והשינויים שהדמויות עוברות די מובהקים. בניית העלילה ממש חרא והם ממש הגזימו עם מאזן הכוחות בשלב מסויים, אבל בכללי אני חושב שערכים מוטעים זה לא סיבה לפסול סדרה.

וכאן אני חוזר לעניין הערכים. אני לא אומר שכל הערכים בנארוטו טובים, אבל אני אציין שתפיסת העולם של נארוטו לא קולקטיביסטית במובן של חברה שמתפקדת באורגניזם אחד גדול או משהו. היא מעודדת צמיחה מתוך הכלל, כמו החברה הקפיטליסטית של ימינו. אתה צריך ליזום, להשתפר ולהתחזק, אבל אתה עושה את זה הכי טוב כשאתה מפסיק להתעלם מהכלל ובמקום זאת מסייע לו ומסתייע בו. זה לא עניין של לעשות מה שכולם עושים, זה עניין של להתבסס על מה שכולם עושים.

Pen Draig כתב:

לא ממש. כאילו, הם קצת to some degree, אבל כן יש סדרה שבנויה טוב בסדרה שבנויה רע. אובייקטיבית סדרה יכולה להיות תחת, אבל אתה עדיין יכול להנות ממנה.
אם סדרה טובה או לא זה אובייקטיבי, אם סדרה מהנה לצפייה או לא זה סובייקטיבי. אתה אוהב נארוטו ונהנה מזה, סבבה, אבל זה לא הופך את הסדרה עצמה לטובה, רק למבנה עבורך. יש הבדל.

2. לטעמך. לאחרים זה יכול להרוס את הסדרה, אם כבר דיברת על סובייקטיביות.

3. שוב, לטעמך.
האם יש סיבות לאהוב נארוטו? ברור. יש סיבות לאהוב כל דבר. האם הן באופן אובייקטיבי מוצדקות ומילות על הסיבות לא לאהוב את זה? זה כבר נושא לפעם אחרת.

ברור שזה הכל דעתי האישית. לא ציינתי את זה בסיכום. סורי.

יצא פרק41! מהרו וצפו!
Gregory House
הדוש
קטגור

הודעהנשלח: 30/04/2018 ב- 17:49:52 תגובה עם ציטוט  דווח

nav566 כתב:

ברור שזה הכל דעתי האישית. לא ציינתי את זה בסיכום. סורי.

לא אמרתי לך לראות סדרות אחרות כי סדרות אחרות טובות יותר וכיו"ב, אמרתי לך לראות את הסדרות הספציפיות האלה כדי להבין על מה אני מדבר שאני אומר "הבדל באידאלים"

הניחוש שלך שגוי, זה לא מה שרציתי להגיד.
ברטוריקה ניתן גם להשוות לאינסוף ולצבור ראיות במקום פשוט לקבוע ביחס למשהו אחר.

התפיסות בנארוטו קולקטיביסטיות כי נארוטו, הדמות שמייצגת את האידאלים בסדרה, תמיד פועל בשם מישהו אחר או בשביל מישהו אחר ("הם מאמינים בי!", "אני חייב להגן על האנשים היקרים שלי!")
בפעם האחת שנארוטו החליט להיות אנוכי ולעשות מה בזין שלו הסדרה מיד מיהרה להציב מולו את איטאצ'י שנזף בו על זה מיד איך שהם סיימו להילחם עם נאגאטו.

מצאתי סרטון ביוטיוב שמסביר את ההשקפה שלי בנושא די יפה (לא במדויק אבל למה הוא לא שונא את נארוטו עצוב )

יש כאן טיפה (ממש ממש טיפה) ספוילרים אז אני לא יודע כמה זה רלוונטי.
הפואנטה היא שנארוטו גדל דרך אנשים אחרים ומנסה להעביר את המסר הזה לאויבים שלו, שהם אינדיבידואליסטים שמחפשים לחצוב את העתיד שלהם במו ידיהם, ושאף אחד מהם לא באמת מצליח לאתגר את השקפת העולם שלו בשום צורה ודרך (ולא מנסיבות לגיטימיות)

בMHA הדמויות שמקדמות ערכים של קולקטיביזם, לשאוב כוח, מורל ומוטיבציה מהקבוצה מוצגות לעיתים קרובות מאוד או באור שלילי או בתור דמויות בינוניות עם יכולות בינוניות.
או שניהם גם יחד.

למשל קאקאשי, שפשוט מעתיק טכניקות שאנשים עבדו מאוד קשה עבורן, מוצג בתור שינובי מרשים וראוי והשארינגאן שלו ככוח עוצמתי.
יש לו טייטל, שם עולמי, והוא זוכה לכבוד מחברים ואויבים גם יחד (הוא אפילו נהיה ההוקאגה!)

בMHA יש 2 דמויות עם יכולות מאוד דומות לשלו, אחד מהם הוא בין הנבלים הראשיים בסדרה והאחר הוא שמוק מאסיבי שרוב הדמויות לא סובלות.
הוא באמת משתמש בכוח וקישורים של אנשים אחרים כדי לעלות מעל עצמו אבל הסדרה מתעקשת להציג אותו באור שלילי כנגד בערך כל הדמויות שהוא הולך איתן ראש בראש.

יותר מזה אני אגיד לך.
3 פעמים במהלך המנגה של MHA *הנבלים* רתמו את כוח החברות/כוח האהבה/פלאשבק על כמה שאנשים מאמינים בהם ועדיין הפסידו לגיבורים.
זה אמור להגיד לך משהו על ההוואי של הסדרה חחח

ButterCup כתב:

Toxicity כתב:

BarBar_ כתב:

The Mentalist כתב:
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:

Comrade Vlad כתב:

מחייך

נערך בפעם אחרונה על-ידי Gregory House בתאריך 30/04/2018 ב- 18:01:24, נערך סך הכל פעם אחת
hasa
מנהל ראשי

מנהל ראשי

משתמש מספר: 3
כינוי קודם: LouisEX

Top5 Wild: מקום שלישי

מדליות: 12 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (5) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 30/04/2018 ב- 17:59:56 תגובה עם ציטוט  דווח

כל מה שאתם אומרים זה נכון, פרט לזה שזה ההגדרה לזה שהסדרה טובה.
אולי זה שמישהו נהנה ממנה אומר שהיא טובה? (ואז כמובן אי אפשר להגיד שנהנת מסדרה לא טובה).

כאילו, אני קצת לא מבין. במקרה יש פה את גיא שאומר שהסדרה נארוטו היא לא טובה ואת נאב שאומר שהיא טובה.
ובואו נגיד שאני חושב שיהיה דיי קל למצוא עוד 10 100 1000 10000 אנשים שחושבים כמו גיא וכמו נאב. בישראל אפילו שלא תגידו הבדלי תרבות. (יגדירו את נארוטו כסדרה טובה או לא טובה, בלי התפלספויות של למה, הם פשוט יגידו "סדרה טובה" או "סדרה לא טובה")
אז מה פה אובייקטיבי בדיוק חח, זה לא בדיוק ההגדרה למשהו שהוא לא אובייקטיבי? שכל אחד בגיל/בראש שונה מגדיר את זה אחרת?
או שפספסתי משהו? יאללה ישראל הכה פה עם איזה טיעון לוגי.
הצג הודעות קודמות:      
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה

עבור:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

Based on phpBB forums system