אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 To the Moon מקבל אדפטציה לסרט אנימציה
 מפתיע ומרגש.
צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה
מחבר הודעה
Geralt of Rivia
Damn your'e ugly
מנהל

משתמש מספר: 28,972

כינוי קודם: Arden

Top10: מקום 6

מדליות: 46 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 2)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 19/05/2018 ב- 15:56:19 תגובה עם ציטוט  דווח

אז למי שלא מכיר, To the Moon הוא משחק אינדי מז'אנר ההרפתקאה וRPG אשר שוחרר למחשב האישי בשנת 2011, ומאז קיבל שבחים רבים על האסתטיקה, הסאונדטראק, הדמויות והסיפור שלו, אשר רבים מחשיבים לאחד מהסיפורים הכי טובים אשר סופרו במשחק וידאו(הישג מרשים מאוד למשחק אינדי).

ואתמול העלה קן גאו, אשר פיתח את המשחק, בערוץ היוטיוב שלו כי הוא מאשר שTo the Moon יקבל אדפטציה לסרט אנימציה.

בסרטון מציין קן כי הסרט יהיה מיוצר בשיתוף פעולה עם יפן(אשר תהיה אחראית על רוב הפקת הסרט) וסין(שתהיה אחראית על רוב המימון לסרט). בנוסף לכך מציין קן כי אינו יכול לפרט הרבה על הסרט ועל החברות אשר מעורבות ביצירתו כרגע(מן הסתם, במיוחד בעקבות העובדה ששום דבר לא קבוע באבן), אך הוא כן ציין שכנראה שבהפקת הסרט יהיו מעורבים "שחקנים גדולים בתעשיית האנימציה". בנושא התקציב קן מציין שהסרט יקבל מימון רב(לפיו, כנראה שבערך או מעל המימון שקיבל הסרט Your Name), מה שמראה שלסרט יהיה בסיס טוב.

קן גם מדבר על תחושותיו לגבי הסרט, אשר כוללות ערבוביה של התרגשות ולחץ, תחושות אשר כנראה יהיו משותפות לכל מי שיצפה לסרט, אך הוא מציין שהם ינסו לעשות המיטב על מנת שהסרט יהיה הצלחה. קן גם אמר שהוא יהיה שותף בעשיית הסרט, אשר מתבטא בפיקוח על הפקת הסרט ובכתיבת התסריט.

אז, דעתי האישית היא ש,בדיוק כמו קן עצמו, אני מתרגש מאוד בעקבות ההכרזה, אך אני גם חושש(ובאופן מוצדק) שקיים סיכוי שהסרט לא יהיה טוב כל כך. החסרונות של To the Moon בתור משחק היו הGameplay שלו, אשר היה די ירוד והעובדה שהיה קצר(לשחקן הממוצע ייקחו כארבע שעות לסיים את המשחק), בעיות אשר לא יהיו קיימות בפורמאט של סרט, מה שגורם לי להביע עניין בסרט אשר עתיד לצאת.

אז מה היא דעתכם לגבי ההכרזה, האם הסרט יהיה הצלחה כבירה או כשלון מפואר?

MyAnimeList
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
Gregory House
הדוש
קטגור

משתמש מספר: 20,113

מדליות: 115 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (8) (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 19/05/2018 ב- 17:07:55 תגובה עם ציטוט  דווח

הפוטנציאל כאן
לא יכול להגיד יותר מזה

ButterCup כתב:

אתה אסהול רציני, תשנה ת'גישה. תתחיל להיות בנאדם. תפסיק להיות פלוץ מתנשא ותמצא חיים הא?

Toxicity כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ, חולרע...

BarBar_ כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ. טפי, שיקסע.

The Mentalist כתב:
אם היה לי סקייפ הייתי מוחק אותך. ושם עליך בלוק.
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ יא חרא

Comrade Vlad כתב:
אתה ממש ילד זיין, תתבייש לך. מחקתי אותך מהסקייפ.

מחייך
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
הצג הודעות קודמות:      
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה

עבור:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

Based on phpBB forums system