אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 קוסם חביב הקהל מקבל סטאטים נוראיים בFire Emblem Heroes
 והקהל זועם! ואני Salty
צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה
מחבר הודעה
Geralt of Rivia
Damn your'e ugly
מנהל

משתמש מספר: 28,972

כינוי קודם: Arden

Top10: מקום 6

מדליות: 46 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 2)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 08/06/2018 ב- 15:52:41 תגובה עם ציטוט  דווח

הערת צד: נושא זה הינו נושא פריקה. כל מה שנאמר כאן אינו נאמר במטרה לפגוע במשחק ו/או בחברה שיוצרת אותו. למרות עוגמת הנפש שנעשתה היום.

בכל מקרה.....

אז היום בפייר אמבלם הירוס, אפליקציית משחק שבה אפשר לאסוף דמויות מהזיכיון של סדרת משחקי האסטרטגיה, פייר אמבלם, יצא עדכון חדש אשר מוסיף דמויות מהמשחק השביעי בסדרה(הוא אחד המשחקים האהובים עליי).

לפני זמן מה יצא הטריילר שמציג את היחידות החדשות שבאות למשחק באותו הזמן של העדכון, וביניהן היה קוסם אופל, שמאוד אהוב על ידי הקהילה ושמו הוא קאנאס. הרבה מאוד התרגשו בגלל העובדה שהוא סוף סוף מגיע למשחק(ואני גם, בהתחשב בעובדה שהוא אחת מהדמויות האהובות עליי מהמשחק הזה).

Image

קאנאס כפי שהוא מוצג בפייר אמבלם הירוס.

אך אנשים רבים קצת התאכזבו מהעובדה שהוא לא בא עם נשק מיוחד משל עצמו(בהתחשב בעובדה שבמשחק הוא הקוסם האפל היחיד,מה שלא נותן להם כל כך ברירה אלא לתת לו נשק כזה). למרות זאת, הרבה מאוד(ואני ביניהם) היו שמחים מאוד שהוא הגיע למשחק, וגם אם אין לו נשק משל עצמו לפחות הוא יהיה יחידה טובה, נכון? נכון?

כמובן שלא.

ביום שבו הdataminers(אנשים שחופרים בתיקיות של המשחק בכל עדכון ומגלים לכולם את הדברים החדשים אשר נמצאים בו) חשפו את האילוסטרציה שלו במשחק מאוד התרגשתי, מאחר ואילוסטרציה זו הייתה מאוד טובה.

ואז ראיתי את הסטאטים שלו.

הם כל כך נוראיים שההשוואה הכי קרובה אליו הוא יחידה פשוטה שכולם מקבלים בתחילת המשחק(והיא די גרועה), רק שיש לו יותר חסינות נגד קסם. יש לו סטאט מהירות של 29(בהתחשב בעובדה שאצל יחידות איטיות 25 מהירות ומעלה נחשב לגרוע, זה נורא ואיום), כאשר היה אפשר לתת לו עוד נקודות לסטאט ההגנה שלו(21, לא מספיק טוב) או לסטאט נקודות החיים שלו(36 זה טוב ונחמד, אבל אפשר יותר). את היחידה הפשוטה יותר אפשר להשיג בקלות יותר וגם אפשר למזג אותה יותר פעמים(כי הוא מאוד נפוץ וכי אפשר להשיג אותו יותר פעמים מקאנאס), מה שאומר שלמרות היתרון ההתחלתי בסטאטים הוא עדיין מפסיד ליחידה הזו בטווח הארוך.

and that's not all.

באותו הזמן הוסיפו יחידה נוספת מאותו המשחק, בשם קארלה(דמות שאני,mind you, גם אוהב), אך לעומת קאנאס....

לה יש גישה לעוד מיזוגים! לה יש סטאטים שגורמים לה להיכנס לטופ שלוש היחידות הכי טובות אשר דומות לה כרגע! ויש לה גם נשק משל עצמה! שלושה דברים שקאנאס לא קיבל בהתחשב בעובדה שבמשחק היא גם א. נחשבת לאחד היחידות הכי נוראיות, אולי אפילו גם בכל הסדרה בכלל, בגלל שהסטאטים שלה לא טובים כלל וכלל וגם בעקבות העובדה שבשביל להשיג אותה צריך לעשות מספר דברים די אבסורדיים במצב משחק שלא הרבה שיחקו.

Image

אילוסטרציה של קארלה, עם כל הכבוד לה ולדמות שלה, מה שהתרחש זה עוגמת נפש.

וזאת לעומת קאנאס, קוסם שמהווה יחידה די סבבה במשחק, דמות מוכרת ואהובה על ידי קהל המעריצים של סדרת המשחקים.
דמות אשר נדחסה הצידה רק בגלל שבנות עם חרבות זה פאנסרביס וציצים וכסף הולכים ביחד בוכה .

לסיכום, אני אוהב מאוד את פייר אמבלם הירוס: המפתחים הקשיבו לכל תלונה שהייתה לשחקנים והייתה מאוד נדיבה אליהם, הם טיפלו ברוב די מכריע של כל הדברים שגרמו לבעיות אצל שחקנים, וניכר כי המשחק אינו משחק Gacha רגיל.

אבל זה לא אומר שהם יכולים לעשות דבר שכזה לדמות אשר הרבה מאוד אנשים ציפו לבואה למשחק.
אני לא מבקש שקאנאס יהיה OP ועם סטאטים ששוברים את המשחק, אני לפחות מבקש שהוא יהיה קצת מיוחד יותר, שמיש ובמקרה הטוב, סביר. אופטימי

וזהו, סיימתי עם הRanting.

MyAnimeList
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
Pen Draig
זיין
לוחם קורמה

משתמש מספר: 17,856

כינוי קודם: אני דווקא לא נחמד
קלאנים: צוות מפגשים

מדליות: 60 (ראה עוד)

הודעהנשלח: 08/06/2018 ב- 16:06:52 תגובה עם ציטוט  דווח

איפה קאזה בכל הסיפור הזה

Image
ספוילר: 

Geralt of Rivia
Damn your'e ugly
מנהל

משתמש מספר: 28,972

כינוי קודם: Arden

Top10: מקום 6

מדליות: 46 (ראה עוד)

הודעהנשלח: 08/06/2018 ב- 16:25:20 תגובה עם ציטוט  דווח

Pen Draig כתב:
איפה קאזה בכל הסיפור הזה

קאזה יצא סבבה לגמרי, ואני שמח על זה צוחק .

MyAnimeList
הצג הודעות קודמות:      
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה

עבור:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

Based on phpBB forums system