אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 עזרה בנוגע לצה"ל והגיוס
 אם זה לא הפורום המתאים לנושא, אפשר להעביר אותו, כמובן.
צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה
מחבר הודעה
Geralt of Rivia
Damn your'e ugly
מנהל

משתמש מספר: 28,972

כינוי קודם: Arden

Top10: מקום 7

מדליות: 46 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (9) (סך הכל: 2)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 03/07/2018 ב- 00:57:11 תגובה עם ציטוט  דווח

אז קצת רקע קודם, לפני שאסביר על הבעיה.

אז הפרופיל הצבאי שנקבע לי אחרי הצו הראשון הוא 72. שזה פרופיל קרבי גבולי(לא מאפשר שירות ביחידות חי"ר, אך כן מאפשר שירות ביחידות שדה כמו תותחנים,שיריון, הנדסה וכו'(למרות שאני חושב ששינו את זה, או משהו שקשור לנושא הזה).
כמו נערים רבים, לא בדיוק התעסקתי כל כך בעניינים של הצבא מתקופת הצו הראשון ולאחר מכן, אלא רק לקראת שלושת החודשים(בערך) לפני החודש הנוכחי(טעות נוראית מצידי).

בכל מקרה, אחרי מבט יותר רציני הבנתי שמהנתונים הרפואיים שלי השמיטו משהו מאוד משמעותי(לא בטוח אם זה בגלל ששכחתי לדבר על כך או שהצבא לא שם לב, אך זה לא רלוונטי כל כך עכשיו).
הבעיה הזו היא אלרגיה לאבק, וכידוע לכם, יחידות קרביות בפרט ויחידות שלא שומרות על הניקיון בכלל מלאות באבק, במידה שתגרום לשירות שלי לא להיות הכי משמעותי שאפשר(ומלא בסבל, כמובן). סעיף רפואי כזה (ובייחוד על בעיה שכזו) כנראה אמור להוריד לי את הפרופיל ל64,מה שיהפוך את השירות שלי להרבה יותר נוח, ומשמעותי(אם למישהו בכלל אכפת בשלב הזה).

אז מה אני עושה בעניין? הפתרון די מובן ופשוט: לשלוח לצה"ל אישורים רפואיים בנושא האלרגיה שלי על מנת שיכירו בקיומה של הבעיה וישנו את הנתונים בהתאם.... עד שהבנתי שבסופו של יום צה"ל אפילו לא קיבל את המסמכים דרך מיטב וגם לא דרך האימייל(אין לי גישה לפקס אז לא חשבתי להשתמש בו, אם מישהו תהה).

אז הפתרון השני הוא ללכת, פנים מול פנים אל לשכת הגיוס ולגרום להם להכיר בקיומה של האלרגיה לאבק שלי, שוב, באמצעות הצגת טפסים אשר רלוונטיים לנושא ואשר נחתמו על די מי שהיה צריך לחתום עליהם.
וכך נקבע לי זימון ללשכה ב8:00 בשביל "הסדר פרופיל" נושמע שסוף סוף אוכל להיפטר מכל הבלאגן הזה.

ועכשיו לסיפור עצמו:
כפי שצוין מקודם,אני הלכתי ללשכת הגיוס בשמונה בבוקר, ובתור היותי אדם שקט ומנומס חיכיתי לי בתור ביחד עם כמות די גדולה של מלש"בים. הפנו אותי לרופא אשר היה בלשכה וחיכיתי שוב, עד שהשעה הייתה קצת יותר מאוחרת מעשר וסוף סוף יכולתי להיכנס לרופא על מנת שאוכל לדון בנושא האלרגיה. המסמכים שלי נסרקו מראש כך שלא היה לי צורך להציגם שוב בפניו.

את השיחה עם הרופא אוכל לסכם ככה:
"אז, באתי לכאן כדי לדון בנושא האלרגיה לאבק שלי, אשר לא מופיעה בנתונים הרפואיים שלי וכדי לראות מה אם תוכלו לעדכן את הנתונים ומה שאפשר לעשות בנידון"(או משהו כזה, זה לא ציטוט מדויק עצוב).

"אוקי"

הרופא פותח את התיק הרפואי שלי אצל צה"ל ואומר:
"הפרופיל שלך פתוח, כך שאני לא יכול לעשות כלום בנושא"

"אתה בטוח שאתה לא יכול?"

"כן"

"האם יש אחראי, מישהו מסוים שאני יכול לפנות אליו בנושא?"

"אני לא מכיר אדם כזה, תנסה לכתוב מכתב למיטב או משהו כזה"(לא זוכר מה זה היה בדיוק).

וכך זה המשיך במשך כעשר דקות/רבע שעה בערך.
בקיצור, כנראה שסיבנו אותי(דגש על כנראה, אני לא מאשים כרגע אף אחד, אולי חוץ מהמערכת).
בלי עדכון מידע על האלרגיה שלי לאבק, בלי נקיטת צעדים בנושא(לפחות לא כאלו שטרחו להודיע לי עליהם), בלי כלום.

בנוסף לכך אני ביקשתי מהרופא לקבל הפניה לקב"ן(בעקבות עוד משהו שעליו לא אדסקס כאן) והוא הלך איתי למזכירה שעבדה שם והם אמרו שיקבעו לי פגישה איתו. מתי? אין לי מושג. משהו בסגנון "אל תתקשר אלינו, אנחנו נתקשר אליך",כנראה.

ובשביל לתת קצת פרספקטיבה על המצב שלי. אני מתגייס לחיל התותחנים בסוף החודש הזה(ה30.07). הרוב המוחלט של התפקידים שקיבלתי במנילה היו קרביים(כולל חי"ר,שמי שזוכר, לא אמור להיות חלק מהתפקידים שאני יכול לבחור אלא אם אני מבקש בתור חריג). לא התמיינתי כמעט לכלום חוץ מגאמא(פנו אליי כי עשיתי עשר יחידות במסגרת מגמת מחשבים, נפלתי בשלב של הזנת הנתונים) וקצונת לוגיסטיקה(נפלתי במיון הראשוני). כרגע אני אובד עצות בנושא.

התייעצתי עם מספר אנשים שונים אשר ענו לי מספר תשובות שונות. ההורים רוצים שאגיש קבילה בנושא, וחלק מהאנשים שאותם שאלתי ייעצו לי ללכת ולשלוח למיטב מכתבים/מסמכים וכו'.

ועכשיו הגעתי לכאן: מה אתם חושבים שכדאי לעשות בנושא? האם להגיש קבילה מקובל/יעזור בבעיה הזו? האם יש אפשרות לשרת בתותחנים בתפקידים שאינם תפקידי שדה(מניח שאין, אבל אשאל בכל זאת) והאם יש לכם המלצות נוספות לתת למלש"ב(בקרוב חייל סדיר, כנראה) כמוני? מגלגל עיניים

דיון מהנה(אני מניח?) ותודה מראש לכל מי שהולך לענות מחייך .

"No witcher has ever died in his own bed"

MyAnimeList
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
^^
סקס סמים ובריטני ספירס
לוחם מקוסקס

משתמש מספר: 11,587

כינוי קודם: מפיסטו

מדליות: 20 (ראה עוד)

הודעהנשלח: 03/07/2018 ב- 01:18:05 תגובה עם ציטוט  דווח

אל תפסיק להתקשר אליהם (מיטב), אל תספיק להציק להם, עד שהם מסדרים את זה נטו. לא הבטחות שיטפלו בזה.
אני לא יודע מי אחראי על זה עכשיו, אבל מיונים לצה"ל זה גוף אטום ומפגר.
זה לא הולך להיות כיף וזה לנהל מולם מלחמה עכשיו, אבל זה או זה או תותחנים עוד ארבעה שבועות.
בתכלס אני לא יודע כמה אתה כבר יכול להספיק במסגרת הזמן הזאת להשתבץ לתפקיד טוב כזה או אחר,
תנסה ללברר עם חברים / משפחה אם הם מכירים אנשים שמשרתים בתפקידים טובים ואם אפשר לבקש זימונים ליחידות שלהם.
תהיה אסרטיבי ותשקיע בזה מאמץ - מדובר בפרק זמן של 28 חודשים לפחות מחייך!
בהצלחה מחייך

לוחם כבוד
לוחם כבוד

משתמש מספר: 89

Top10: מקום 6

מדליות: 13 (ראה עוד)
שק מטבעות - 100 (סך הכל: 2)

הודעהנשלח: 03/07/2018 ב- 01:22:20 תגובה עם ציטוט  דווח

יש בכל חיל תפקידים שהם לא תפקידי שדה, צריך מדריכים ומזכירים ואנשי מחשבים וקשר וטבחים ושקם ועוזרי רסר וכולי' בכל מקום כדי לנהל אותו. אבל אם אתה מגיע דרך קרבי זה בדרך כלל תפקידים לא ממש משמעותיים, יותר להעביר את השירות
לא סוף העולם, אבל ממליץ מאוד לנסות לטפל לפני..
אני לא מבין בעניין הרפואי, רק יודע שאתה חייב להציק להם עד שיתנו תשובה.
אל תרגיש לא נעים, יש שם ילדים שלא אכפת להם מכלום ולא יודעים כלום, עדיף לדבר עם הקצינים אם צריך.
תתקשר שבע פעמים ביום אם צריך שיפנו אותך לאדם הנכון, ושלח מיילים לכל מי שאתה חושב שרלוונטי, אולי הוא יפנה אותך למי שבאמת מטפל בזה.
אם ההורים יעשו את זה זה יעבוד הרבה יותר טוב. חיילים מפחדים מהורים כועסים... באמת...זה עובד יותר טוב פשוט
אם צריך תקבלו, קבילות, גם אם לא מתקבלות , גורמות לאנשים להסתכל על התיק ולבחון שוב, כי לאף אחד לא בא להסתבך. אז זה רעיון , אבל אל תסמכו על זה ותמשיכו לנסות לטפל רגיל.

יש פה אנשים שיותר מנוסים ממני להלחם במערכת הצבאית, אני רק יודע שכדאי לפני שאתה בצבא.
אחרי החיול זה יותר סיפור לצאת מהחיל שאתה נמצא בו. למרות שגם את זה ראיתי שקורה (לעיתים רחוקות)

אם אבק באמת עושה בעיות אלרגיות ונניח ותהיה לך איזה פריחה , גם רופא ביחידה יוכל להוציא אותך מאיפה שאתה. זה פשוט יותר בלגן...
עדיף לטפל עכשיו. תציק וזה אל תתבייש. להם לא אכפת, מציקים המון, וזה לא שיש להם משהו יותר טוב לעשות

אל תהיה שבור מזה בכל מקרה. מה שלא יהיה , כולם שם ילדים בגיל שלך, יכול להיות כיף. זה בסוף חוויה לא כזאת נוראית. יש רגעים יפים

הלוחם הקדום של הפורום
לוחם על

משתמש מספר: 22,834
מיקום: פורום ליטל פייטר או שאולי במקום אחר תלוי אם אני מחובר או לא
כינוי קודם: Lion King Mufasa

מדליות: 34 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (5) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 03/07/2018 ב- 01:41:13 תגובה עם ציטוט  דווח

"מה שיהפוך את השירות שלי להרבה יותר נוח, ומשמעותי" איך פרופיל נמוך יותר הופך את השירות שלך למשמעותי יותר? שירות משמעותי נקבע לפי רמת התרומה למדינה אם אתה קרבי 100% שירות משמעותי אם
אתה ג'ובניק שמנסה לעקוץ אז זה לא משמעותי אם זה בגלל אלרגיה אין תנסה לתרום כמה שיותר משם אבל השירות המשמעותי ביותר הוא כמובן השירות הקרבי(זו דעתי אין טעם לנסות לשנות אותה כי אני לא יסכים
גם ככה)
ועכשיו לתפקיד התותחנים, לפי מה שאני יודע ומכיר זה שירות ממש מעניין יש להם כלים מגניבים כמו "רוכב שמיים", תומת, פרא וכד' בצוק איתן נגיד תותחנים לא הפסיקו להפגיז בעזה(בעיקר בלילה לא נתנו לישון אלו)
השירות עצמו לא קשה יותר מידי פיזית כאילו אין יותר מידי מסעות וריצות יהיה בעיקר רק בטירונות אבל לא בהגזמה אם יש לך עוד שאלות אני אשמח לענות מקווה שתבחר לשרת בקרבי אני מכיר קרביים שיש להם אסטמה סתם שתדע

לא כולם צריכים לדעת שאני בתול שפתיים עצוב
^^
סקס סמים ובריטני ספירס
לוחם מקוסקס

משתמש מספר: 11,587

כינוי קודם: מפיסטו

מדליות: 20 (ראה עוד)

הודעהנשלח: 03/07/2018 ב- 01:52:15 תגובה עם ציטוט  דווח

!@WoodiEX@! כתב:
יש בכל חיל תפקידים שהם לא תפקידי שדה, צריך מדריכים ומזכירים ואנשי מחשבים וקשר וטבחים ושקם ועוזרי רסר וכולי' בכל מקום כדי לנהל אותו. אבל אם אתה מגיע דרך קרבי זה בדרך כלל תפקידים לא ממש משמעותיים, יותר להעביר את השירות
אל תרגיש לא נעים, יש שם ילדים שלא אכפת להם מכלום ולא יודעים כלום, עדיף לדבר עם הקצינים אם צריך.
תתקשר שבע פעמים ביום אם צריך שיפנו אותך לאדם הנכון, ושלח מיילים לכל מי שאתה חושב שרלוונטי, אולי הוא יפנה אותך למי שבאמת מטפל בזה.
אם ההורים יעשו את זה זה יעבוד הרבה יותר טוב. חיילים מפחדים מהורים כועסים... באמת...זה עובד יותר טוב פשוט
אם צריך תקבלו, קבילות, גם אם לא מתקבלות , גורמות לאנשים להסתכל על התיק ולבחון שוב, כי לאף אחד לא בא להסתבך. אז זה רעיון , אבל אל תסמכו על זה ותמשיכו לנסות לטפל רגיל.

יש פה אנשים שיותר מנוסים ממני להלחם במערכת הצבאית, אני רק יודע שכדאי לפני שאתה בצבא.
אחרי החיול זה יותר סיפור לצאת מהחיל שאתה נמצא בו. למרות שגם את זה ראיתי שקורה (לעיתים רחוקות)

אם אבק באמת עושה בעיות אלרגיות ונניח ותהיה לך איזה פריחה , גם רופא ביחידה יוכל להוציא אותך מאיפה שאתה. זה פשוט יותר בלגן...
עדיף לטפל עכשיו. תציק וזה אל תתבייש. להם לא אכפת, מציקים המון, וזה לא שיש להם משהו יותר טוב לעשות

אל תהיה שבור מזה בכל מקרה. מה שלא יהיה , כולם שם ילדים בגיל שלך, יכול להיות כיף. זה בסוף חוויה לא כזאת נוראית. יש רגעים יפים

אני לא נגד להעזר בהורים, אבל אני נגד להסתמך עליהם. לדעתי עדיף לגלות בגרות ולנסות לטפל בעניין בעצמך.

אגב עוד אופציה דרסטית אם אתה מגיע למצב שאתה מגיע לשרשרת חיול לחי"ר וסוג השירות הזה באמת יפגע בך בריאותית בגלל האבק -
אתה יכול לסרב לעלות על האוטובוס. אני רוצה להבהיר מראש שאני לא תומך בבחירה הזאת או חושב שהיא טובה,
אבל אם זה היה או לפגוע בבריאות שלי או להיות סרבן בקו"ם הייתי בוחר להיות סרבן בקו"ם.
הפרטים הבאים לא בהכרח הכי מדוייקים או שאני מתחייב שזה מה שיקרה, אבל אני כותב מהזכרון של מה אמור לקרות;
ברגע שאתה מסרב לעלות על האוטובוס יאיימו עליך בכלא ובסנקציות פליליות או שקר אחר כלשהו, כמה אנשים בדרגים בכירים ינסו לשכנע אותך.
אם אתה לא משתכנע וממשיך לסרב (ומקבל עליך את עונש הכלא) יעצרו אותך וישלחו אותך לכלא.
מפה זה משחק של מי נשבר קודם - צה"ל מפסיד עליך כי אתה לא תורם כלום והוא יעדיף להתגמש איתך על תפקיד בשלב כזה או אחר.
מידי כמה זמן יציאו לך תפקידים, כל עוד אתה ממשיך לסרב אתה תישאר בכלא.
שי נאלץ לעשות את זה אחרי שהחליטו לבטל לו את העתודה כמה ימים לפני הגיוס אם אני זוכר נכון ולשלוח אותו לחייל קרבי כזה או אחר,
והיה איזה חודשיים בכלא עד שהוא קיבל תפקיד טכנולוגי
שוב, ממליץ להתעייץ איתו על זה או באינטרנט, כי אני לא מבטיח שום דבר ממה שכתבתי למעלה על החוויה הזאת, או שבסוף יצא לך מזה תפקיד משמעותי כלשהו,
ואני לא יודע מה ההשלכות של זה (אני דיי בטוח שיהיה כתוב לך בתיק האישי שישבת בכלא כי היית סרבן בקו"ם), ואני לא יודע מה המצב בכלא מבחינת אבק.
אבל טוב לדעת!

ודרך אגב כשאתה מדבר עם אנשים שקשורים לפרופיל שלך או לתפקידים חשוב מאוד להדגיש שיש לך מוטיבציה גבוהה לשרת ולתרום (אם זה נכון),
ולעמוד על זה שאתה רוצה לבצע תפקיד משמעותי ורלוונטי שמסתדר עם המגבלות הרפואיות שלך

Damn your'e ugly
מנהל

הודעהנשלח: 03/07/2018 ב- 01:54:35 תגובה עם ציטוט  דווח

Lion King Simba כתב:
"מה שיהפוך את השירות שלי להרבה יותר נוח, ומשמעותי" איך פרופיל נמוך יותר הופך את השירות שלך למשמעותי יותר? שירות משמעותי נקבע לפי רמת התרומה למדינה אם אתה קרבי 100% שירות משמעותי אם
אתה ג'ובניק שמנסה לעקוץ אז זה לא משמעותי אם זה בגלל אלרגיה אין תנסה לתרום כמה שיותר משם אבל השירות המשמעותי ביותר הוא כמובן השירות הקרבי(זו דעתי אין טעם לנסות לשנות אותה כי אני לא יסכים
גם ככה)
ועכשיו לתפקיד התותחנים, לפי מה שאני יודע ומכיר זה שירות ממש מעניין יש להם כלים מגניבים כמו "רוכב שמיים", תומת, פרא וכד' בצוק איתן נגיד תותחנים לא הפסיקו להפגיז בעזה(בעיקר בלילה לא נתנו לישון אלו)
השירות עצמו לא קשה יותר מידי פיזית כאילו אין יותר מידי מסעות וריצות יהיה בעיקר רק בטירונות אבל לא בהגזמה אם יש לך עוד שאלות אני אשמח לענות מקווה שתבחר לשרת בקרבי אני מכיר קרביים שיש להם אסטמה סתם שתדע

קרבי שמתעטש כל היום ומגרד לו בגלל האלרגיה והאבק נמצא מסביבו כל יום, כל היום במידה שהוא לא יכול לבצע את תפקידו כראוי כנראה לא הולך לעשות שירות משמעותי שממנו יוכל להנות, עם זה לפחות אתה חייב להסכים איתי(לא הולך להיכנס לויכוח של איזה שירות נחשב למשמעותי ביותר וכו').

העניין הזה לא קשור לפיזי, לא פיזי והדברים שאני הולך לעשות בשירות. מדובר נטו בבעיה רפואית(במקרה הזה
אלרגיה לאבק). שיש לי והצבא מתעלם ממנה(לפחות ממה שאני מבין ממנו) ומחליט לשלוח אותי ליחידות שבהן לבעיה הזו תהיה השפעה ישירה על השירות הצבאי שלי.

יצליחו למצוא לי תפקיד בתותחנים/כל מקום אחרי שכולל תנאי שירות שבהם אני לא נחשף לאבק במידה רצינית? ייתכן ואבחר באופציה כזו, אם היא קיימת בכלל.

^^ כתב:
אל תפסיק להתקשר אליהם (מיטב), אל תספיק להציק להם, עד שהם מסדרים את זה נטו. לא הבטחות שיטפלו בזה.
אני לא יודע מי אחראי על זה עכשיו, אבל מיונים לצה"ל זה גוף אטום ומפגר.
זה לא הולך להיות כיף וזה לנהל מולם מלחמה עכשיו, אבל זה או זה או תותחנים עוד ארבעה שבועות.
בתכלס אני לא יודע כמה אתה כבר יכול להספיק במסגרת הזמן הזאת להשתבץ לתפקיד טוב כזה או אחר,
תנסה ללברר עם חברים / משפחה אם הם מכירים אנשים שמשרתים בתפקידים טובים ואם אפשר לבקש זימונים ליחידות שלהם.
תהיה אסרטיבי ותשקיע בזה מאמץ - מדובר בפרק זמן של 28 חודשים לפחות מחייך!
בהצלחה מחייך

!@WoodiEX@! כתב:

מתן ואיתן מתבייש.

תודה על העצות בנושא.

ותודה לשלושתיכם על התגובות, כמובן. מחייך

MyAnimeList
Pen Draig
זיין
לוחם קורמה

משתמש מספר: 17,856

כינוי קודם: אני דווקא לא נחמד
קלאנים: צוות מפגשים

מדליות: 60 (ראה עוד)

הודעהנשלח: 03/07/2018 ב- 02:08:41 תגובה עם ציטוט  דווח

Lion King Simba כתב:
אם אתה קרבי 100% שירות משמעותי אם
גם ככה)

מיליון קרביים בלי מוטיבציה לא מועילים למדינה כמו שג'ובניק אחד שנותן את כולו למערכת יועיל.

Image
ספוילר: 

אצבעוני המפקד
הויד
לוחם אגדי

משתמש מספר: 11,503
כינוי קודם: ...

מדליות: 80 (ראה עוד)
גביע הקיסקוס (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 03/07/2018 ב- 02:11:54 תגובה עם ציטוט  דווח

^^ כתב:
שי נאלץ לעשות את זה אחרי שהחליטו לבטל לו את העתודה כמה ימים לפני הגיוס אם אני זוכר נכון ולשלוח אותו לחייל קרבי כזה או אחר,
והיה איזה חודשיים בכלא עד שהוא קיבל תפקיד טכנולוגי

בהנחה שאנחנו לא מדברים על שי אחר, אז קצת הגזמת @:
כן ביטלו לי את העתודה אבל לא סירבתי לעלות ישר על האוטובוס כי לא ידעתי שזה אפשרי וכי לא הכרתי מספיק את התפקיד.
במהלך הטירונות(וקצת אחרי) כשביקשתי עזרה מהמערכת(יש לי נתונים גבוהים, צה"ל החליט להתעלם מזה) הבנתי שמסבנים אותי אז סירבתי קורס והייתי 3 שבועות במעצר(בסוף יצא קצת כמה ימים פחות)
זרקו אותי לחימוש, לא הייתי מוכן להתקפל, המפקד בי"ס בחימוש כן ראה אותי בתור בן אדם ולא בתור מספר שצריך למלא בקורס ועזר לי להגיע לקורס יותר טכני/מחשבי בהתאם למגבלות שלו שזה בכ"ז... חימוש

בכ"מ, יש דברים שצה"ל זה צבא מטומטם, אל תניח שהעבודה שמתבצעת שם טובה, רוב הסיכויים שהחיילים עם המוטיבציה לא הגיעו למיט"ב אלא למקומות אחרים, והאלה שכל מה שאכפת להם זה לחזור הביתה מוקדם הגיעו לשם
יכולים להיות חריגים אבל אין מה לבנות על זה.
ז"א, שכמו שאמרו לך פה, אם משהו חשוב לך, אתה צריך לחפור להם לנדנד ולוודא שזה קורה כמו שצריך.

לגבי הטפסים, אני לא יודע באיזה עשור אתה חי, אבל לא צריך פקס בשביל לשלוח פקס, יש שירותים באינטרנט שעושים את זה בשבלך בחינם.
חוץ מזה, ביום שתתגייס ותהיה בבקו"ם תעבור שרשרת חיול, אז תוכל להראות שם את הטפסים למישהו ולהכריח אותו להסתכל עליהם.
היה איתי מישהו שקרה לו מקרה כזה, הוא היה אמור להיות בקרבי כי איכשהו לא איתרו לו בעיה רפואית, ואז כשהוא הגיע לבקו"ם הוא דחף להם את זה בפנים ולא היה להם ברירה אלא לשנות לו שיבוץ.
קשה לי להאמין שאחרי שתראה להם את זה הם לא יתקפלו כי צה"ל צבא שפוחד מקבילות ופרסום על דברים שטותיים כאלה(אתה לא יודע כמה אוכל נזרק בצבא כל יום ולא נתרם, מחשש שמא חלק ממנו מקולקל ומי שיאכל אותו יפגע)

אמ;לק, אולי יעשו לך את המוות עד שיקבלו את זה, אבל כל עוד תדחוף להם את זה בפנים הם יתקפלו

לאזהיר!!! אופטימי

גו פוגי ג ודיפ נלחם

TheBlackMamba כתב:
רגע תלחץ לי על הביצים!!

האם יש פה משמעות נסתרת? הא?

- ShaGi - כתב:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סטלןןן הכי 6 רצוף איך
*סוגד לך אתה המלך אני נוב טמבל*

אוריין, זה מה קורא שלוקחים אלכוהול במקום מים, 20 פוסט ועוד קוראים לי סטלן ^^

iCaroLine כתב:
ענבים זה דבר שובב...מאוד מאוד מאוד מאוד שובב !
אני מכירה אחד כזה :]

מי היה מאמין? מופתע

Image
תודה לגלעד
Nobody
Nobody is perfect. i'm Nobody
לוחם מקוסקס

משתמש מספר: 12,778
כינוי קודם: אני דווקא קצת נחמד

מדליות: 22 (ראה עוד)
אוסקר לילה לבן (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 03/07/2018 ב- 03:22:02 תגובה עם ציטוט  דווח

יש פה פיתרון פשוט שאתה לא רואה

>תתגייס רגיל לקרבי
>תמות בהתקף אנאפילקטי
>????
>יורידו לך פרופיל

ועעשיו ברצינות- פרופיל זה דבר גמיש,אפשר לשנות אותו בכל רגע בכל דקה בשירות שלך גם יום לפני השחרור
אם הרופא בצו ראשון היה שמוק מטומטם,כשתתגייס תלך לרופא יחידה,תציד לו את הבעיה שלך,ואחרי דיונים עם קרפ"פ יעשו לך וועדה רפואית שתוריד פרופיל,ואז תקבל תפקידים "תומכי לחימה" רוב הסיכוים בתוך היחידה שכבר תיהיה שייך לה,משמע לתותחנים,מפקדה באחד הגדודים או בפיקוד,או בחטיבה,או בבא"ח, יכול להיות אלף ואחד דברים תלוי מה פנוי באותו רגע

LovePink כתב:

לא לא אל תבין לא נכון אני בעד שוביניזם, אני אפילו די שובניסטית בעצמי
אבל צריך לעשות את זה מצחיק

Kyon כתב:
זה כנראה בגלל שאתם הומואים מדיי בשביל לנהל שיחה בה"פ בפורום
זה קורה מדי פעם שגיא מנסה לשלוח לעצמו ה"פ על כמה שהוא חתיך, כתזכורת

Image
קרדיט לליה על החתימה של נג'י
AdiDidIt
peace and love
מנהל

משתמש מספר: 25,371

כינוי קודם: AdiDidIt
קלאנים: צוות המוסקטרים,
המלאכיות של באני

מדליות: 29 (ראה עוד)
כרטיס דאטא (סך הכל: 2)

הודעהנשלח: 03/07/2018 ב- 07:32:56 תגובה עם ציטוט  דווח

2 מקרים שקקו לחברים שלי:

1. יש לי חבר עם 2 סוגי אסטמה ואלרגיה לכל דבר בערך שנתנו לו פרופיל 64.
הצבא היה מפגר במשך כמה זמן, ממש לא רצו להוריד לו פרופיל:
חבר: "אני אלרגי לאבק, תורידו לי את הפרופיל"
הרופא הראשי: "אבק זה לא נורא"

משהו בסגנון הזה.

בסופו של דבר אחרי שהוא חפר להם הרבה והביא מלא מסמכים הם הביאו לו פטור משירות ללא אפשרות להתנדב מחייך

2. חבר אחר שלי התגייס כלל צהלי לשריון, אין לו שום בעיה בריאותית אבל אין לו כוח פיזי בכלל, חנון קלאסי.
כנראה שביחידה הבינו את זה והביאו לו להיות "מש"ק מולטימדיה" ושלחו אותו למלא קורסים של פוטושופ ופרמייר,בין היתר הוא גם יעשה סימולטורים לטירונים.

תחפור לצבא כמה שיותר וגם אם אתה לא מצליח, יש סיכוי טוב שאם יראו שאתה לא אפקטיבי יעבירו אותך לתפקיד אחר ואולי אפילו ליחידה אחרת

Image

hipy כתב:

דרקון האופל עושה עלייה לתורה.
ראשר מחופש לסבתא מחייך בזדוניות מעזרת הנשים
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש 
hasa
מנהל ראשי

מנהל ראשי

משתמש מספר: 3
כינוי קודם: LouisEX

Top5 Wild: מקום שלישי

מדליות: 12 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (5) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 03/07/2018 ב- 08:30:17 תגובה עם ציטוט  דווח

שמע צר לי לאכזב אותך אבל אלרגיה לאבק מורידה לפרופיל 84.
אני יודע כי אני כן דיווחתי עליה כמו שצריך. יכול להיות שיש דרגה של "חומרה" (עשית מבחנים שבדקו את האלרגיה?), ואם כן אתה צריך המלצה מרופא מומחה.
הקטע של הפרופיל נקבע על ידי ספר עם "חוקים", כתוב להם שלמי שעבר בדיקה ככה וככה ויש לו המלצות מרופא מומחה אז מגיע הורדת פרופיל.
בקטע של אבק אני דיי בטוח שמה שכתוב להם זה 84 אז לא נראה לי שזה יעזור לך, אבל אם כן אז יפנו אותך לוועדה רפואית שתדון בלשנות לך את הפרופיל (מה זה אומר שהוא פתוח?)

אין לי מושג מה באמת קורה ביחידות קרביות, אבל לדוגמא אם אתה אלרגי לקרדית האבק שזה סביר, אז היא חיה במקומות עם ספרים בגדים ולחות. אני לא כזה בטוח שדווקא ביחידות קרביות יהיה לך בעיה יותר גדולה מאשר באיזה חדר מאובק בקרייה. בכל מקום שאתה ישן ועובד בו קבוע תוכל לנסות להסביר את הבעיה שלך ולשמור על נקיון, לזרוק ספרים ישנים וכד'. כלומר לא בטוח שזה יהיה כזה נורא.

אם אתה בכל זאת לא רוצה פשוט תותחנים, לא חושב שאלרגיה לאבק זה הדרך הכי טובה לתקוף את זה
Nobody
Nobody is perfect. i'm Nobody
לוחם מקוסקס

משתמש מספר: 12,778
כינוי קודם: אני דווקא קצת נחמד

מדליות: 22 (ראה עוד)
אוסקר לילה לבן (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 03/07/2018 ב- 08:43:58 תגובה עם ציטוט  דווח

hasa כתב:
אני יודע כי אני כן דיווחתי עליה כמו שצריך. יכול להיות שיש דרגה של "חומרה" (עשית מבחנים שבדקו את האלרגיה?), ואם כן אתה צריך המלצה מרופא מומחה.
הקטע של הפרופיל נקבע על ידי ספר עם "חוקים", כתוב להם שלמי שעבר בדיקה ככה וככה ויש לו המלצות מרופא מומחה אז מגיע הורדת פרופיל.
בקטע של אבק אני דיי בטוח שמה שכתוב להם זה 84 אז לא נראה לי שזה יעזור לך, אבל אם כן אז יפנו אותך לוועדה רפואית שתדון בלשנות לך את הפרופיל (מה זה אומר שהוא פתוח?)

אין לי מושג מה באמת קורה ביחידות קרביות, אבל לדוגמא אם אתה אלרגי לקרדית האבק שזה סביר, אז היא חיה במקומות עם ספרים בגדים ולחות. אני לא כזה בטוח שדווקא ביחידות קרביות יהיה לך בעיה יותר גדולה מאשר באיזה חדר מאובק בקרייה. בכל מקום שאתה ישן ועובד בו קבוע תוכל לנסות להסביר את הבעיה שלך ולשמור על נקיון, לזרוק ספרים ישנים וכד'. כלומר לא בטוח שזה יהיה כזה נורא.

אם אתה בכל זאת לא רוצה פשוט תותחנים, לא חושב שאלרגיה לאבק זה הדרך הכי טובה לתקוף את זה

כל בעיה רפואית היא סעיף רפואי, לכל סעיף יש רמות חומרה, אם יש לך אלרגיה קלה יתנו לך סעיף קל וזה יכול אפילו להשאר 97,אלרגיה חמורה מאוד יכולה גם להוריד ל21,על אורטיקריה קלה נגיד יורידו רק ל84 ויהיה עליך מעקב פה ושם
אם זה אבל גורם לאלרגיה קשה,קושי נשימה וכו, לא יתנו לו פרופיל קרבי,רוב האלרגיות לאבק הן קלות,אז הרוב מסתכם בפרופיל 84

LovePink כתב:

לא לא אל תבין לא נכון אני בעד שוביניזם, אני אפילו די שובניסטית בעצמי
אבל צריך לעשות את זה מצחיק

Kyon כתב:
זה כנראה בגלל שאתם הומואים מדיי בשביל לנהל שיחה בה"פ בפורום
זה קורה מדי פעם שגיא מנסה לשלוח לעצמו ה"פ על כמה שהוא חתיך, כתזכורת

Image
קרדיט לליה על החתימה של נג'י
Toni
Cross Counter

מועצת הפרו

משתמש מספר: 21,827

כינוי קודם: Yusuke

Top10: מקום שני

מדליות: 73 (ראה עוד)

הודעהנשלח: 03/07/2018 ב- 08:45:31 תגובה עם ציטוט  דווח

תעבוד על הצבא כמוני-פרופיל 97 בלי סעיפים שמתגייס לג׳וב

. Even if it's just for a moment I'm gonna burn so bright and so red, I'd dazzle everyone. And all that'll be left is pure white ash
Clockwork
חטיבת מצטיינים
לוחם על

משתמש מספר: 22,555

כינוי קודם: גק המטרש

מדליות: 27 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (7) (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 03/07/2018 ב- 10:25:36 תגובה עם ציטוט  דווח

הכל תלוי לאיזה תפקיד אתה מכוון
מה שאני עשיתי היה להוציא קה"ס (ציון קשיי הסתגלות) מהקבן אחרי שגייסו אותי לקרבי אבל הרבה יותר עדיף לך לעשות את זה לפני גיוס אם כבר, למרות שלקבל קבן לפני גיוס זה לא הכי קל. אני לא ממליץ לך ללכת על האופציה הזו אם אתה מכוון לתפקיד מודיעיני כלשהו עם סיווג גבוה לדוגמה או משהו בסגנון ( לעומת העובדה שקהס לא תמיד פוסל סיווג)
אתה גם יכול לסרב בבקום ביום הגיוס.
האמת שגם אם נגיד יגייסו אותך לתותחנים אתה תעבור בבסיס קליטה רפואית ובדרך כלל מסננים כמות מסוימת של אנשים בחלק הזה, אם באמת יש לך אלרגיה לאבק אין סיבה שישאירו אותך כלוחם, או שאם תעשה בעיות נגיד ויראו שאתה לא רוצה הם לא יחזיקו אותך בכוח הרבה זמן, והכי קל לוותר על מישהו שהוא טירון ורק התגייס, אם תלך באופציה הזו הולכים להציע לך תפקידי תומכי לחימה בחיל עצמו שחלקם נחשבים לסבבה וחלקם פחות (חימוש נגיד נחשב לפחות נחשק).
Geralt of Rivia
Damn your'e ugly
מנהל

הודעהנשלח: 03/07/2018 ב- 12:41:59 תגובה עם ציטוט  דווח

hasa כתב:

אם הפרופיל שלי כרגע הוא 72(בלי התייחסות לאלרגיה לאבק) אז האלרגיה לאבק תוריד לי את הפרופיל ל84? המום . מניח שלא הבנתי את מה שאמרת כל כך, אשמח להסבר. מחייך

ממה שהסבירו לי פרופיל פתוח זה פרופיל שאינו קבוע ושיש מצב שהצבא ישנה אותו(לעיתים גם ביום הגיוס עצמו!).

זה גם פחות בא ממקום של "לא לשרת בתותחנים/יחידה קרבית אחרת וללכת ליחידה לא קרבית" ויותר "יש לי בעיה צה"ל, בבקשה תכירו בקיומה ותנקטו בצעדים בהתאם". כפי שהגבתי לאביבוש, אם ימצאו לי תפקיד שבו החשיפה לאלרגנים תהיה מינימלית ואוכל לבצע את השירות כמו כל אדם אחר אלך על זה(יש לי העדפה כללית לא לשרת ביחידות קרביות,אך זה לא רלוונטי כל כך כרגע).

^^ כתב:
לא נבחר תוכן לציטוט.

מזכיר לי סיפור ששמעתי פעם. עצוב

בכל מקרה, מעדיף לטפל בכל הדברים לפני יום הגיוס, אם תינתן האפשרות. ולהיות סרבן בקו"ם לא נשמע כל כך כיף ממה ששמעתי.

נחמד בכל זאת לשמוע על אופציות נוספות!

אני גם אתחיל לנדנד לצה"ל ולמיטב בנושא. מגניב

ושוב פעם, תודה לכולם על התגובות. מאוד שמח

MyAnimeList
הצג הודעות קודמות:      
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה

עבור:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

Based on phpBB forums system