אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 חוק הלאום צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה
מחבר הודעה
Gregory House
הדוש
קטגור

משתמש מספר: 20,113

מדליות: 115 (ראה עוד)
כרטיס קיסקוס (8) (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 06/08/2018 ב- 20:55:32 תגובה עם ציטוט  דווח

!@WoodiEX@! כתב:

GG לראשות העיר
אגב תקרא את החוק שאיל שם בהודעה הראשונה וחפש איפה כתוב מה שאמרת (אזרחים סוג ב' ,נאצים וזה). לא חושב שתמצא.. התקשורת עושה רעש מכלום כרגיל
גרמניה הנאצית זה טיעון מגוחך שמשתמשים בו קצת יותר מדי לאחרונה אנשים שלא יודעים מה היה בגרמניה הנאצית דיוויס נח

עזוב את זה שהיהודים הם היחידים בישראל שזכאים בכלל להגדרה עצמית לאומית - למה הם הרוב השולט במדינה (הקונצנזוס הקיומי של המדינה הוא יהודי) ומהות החוק היא מתגוננת (שימור המצב הקיים למקרה והערבים יעלו לשלטון)

החוק נועד להוות תקדים לחוקים עתידיים גם, ואם כבר משהו אז זה עשוי להוות בעיה.

ButterCup כתב:

אתה אסהול רציני, תשנה ת'גישה. תתחיל להיות בנאדם. תפסיק להיות פלוץ מתנשא ותמצא חיים הא?

Toxicity כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ, חולרע...

BarBar_ כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ. טפי, שיקסע.

The Mentalist כתב:
אם היה לי סקייפ הייתי מוחק אותך. ושם עליך בלוק.
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:
מחקתי אותך מהסקייפ יא חרא

Comrade Vlad כתב:
אתה ממש ילד זיין, תתבייש לך. מחקתי אותך מהסקייפ.

מחייך
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי 
ניר ילד קוויר
לוחם
לוחם

משתמש מספר: 30,188

הודעהנשלח: 06/08/2018 ב- 20:59:30 תגובה עם ציטוט  דווח

Gregory House כתב:

מטרת החוק היא לא להגיד לדרוזים "וואלה לכו תזדיינו", זה שקר של השמאל הפוליטי (שאגב מעמיד פנים שהוא לא יודע שהזהות הדרוזית משתנה בהתאם לגוף השולט בשטחים שבה הם נמצאים [כמו שהם סייעו לבריטים ולעות'מנים בזמנו] ולמעשה הם מעולם לא שאפו להגדרה עצמית כלאום, אף פעם, אלא רק להגדרה עצמית בתוך ריבון אחר) אלא להגיד לכולם "ישראל קיימת והיא שייכת ליהודים", ומכאן להעניק לזכות הקיום שלנו מעמד משפטי פנימי (מה שהיה אמור להיות רשום בחוקה שלנו, שמעולם לא נכתבה למעשה)

מעבר לכך, החוק שמאפשר לערבים שלא לשרת זה בדיוק החוק שבגללו הדרוזים כן משרתים

אם אתה מתנגד לקונספט של לאומיות אז זה כבר משהו אחר, אבל חוק הלאום רק מהווה תחליף חלקי לחוקה שמעולם לא הצלחנו לגבש - הוא לא מחדש או משנה את האידאלים של מדינת ישראל את צורת ההתנהלות שלה (כאילו הוא כן, אבל לא במובנים שאתה חושב עליהם)
מותר להגיד פה "תזדיינו" עכשיו?? וואלה בית יקרים מה קרה איפה כריס

זה שקר של השמאל הפוליטי...ברור...הסמולנים האלה... מגלגל עיניים אבל הדרוזים אומרים את זה בעצמם די יפה אם ראית חדשות בימים האחרונים, הם גם מסבירים בדיוק למה, צריך רק להקשיב...החוק בברור מדיר אותם, לא ראיתי אפילו ימנים מכחישים את זה רק אומרים "למי אכפת" ו"שיסתמו ת'פה ויעשו קינוחים טעימים"
דרך אגב דרוזים התנדבו לצה"ל גם לפני שהיה קיים איזשהו חוק בנושא ואני חושב שהשמאל פחות מתעלם מזה שהם סייעו לעותמנים ולבריטים ויותר לא מזכיר את זה כי זאת עובדה לא רלוונטית לחלוטין....עזוב את זה שזה לשפוט אנשים לפי מה שדורות קודמים עשו, מה אתה נעלב שהם לא אמרו להם "אנחנו בצד של היהודים" כבר אז? מה אתה רוצה להגיד בזה? זה ניסיון להגיד שהנאמנות של הדרוזים לישראל היא "לא באמת" כי "הם היו זורמים עם כל אחד"? כי הבתי קברות מלאים בחללים דרוזים כאילו זה דוחה בטירוף אם זאת הייתה הפואנטה שלך

המטרה של החוק היא ממש לא להגיד "ישראל קיימת והיא שייכת ליהודים" וזה נאיבי בטירוף להסתכל על זה ככה. להעלים עין ממי הציע אותו, מי תמך בו ומי מתנגד לו ולמה. צריך ממש ממש להתאמץ. ברמה של לעצום עיניים לשים אצבעות באוזניים ולעשות לה לה לה לה. המטרה של החוק להגיד "ישראל קיימת והיא שייכת רק ליהודים", זה בדיוק מה שהימנאצים רוצים וזה רק מתחיל עם החוק הזה. וזה מאוד נוח להגיד שהחוק לא דורך על מי שלא יהודי בתור יהודי ולהתעלם מהקריאות של אזרחים לא יהודים. אנחנו יהודים באותה המידה כמו לפני החוק ומי שלא יהודי ישראלי פחות וזה בדיוק מה שהימין רוצה

ובקשר לחוקה שאנחנו צריכים וואלה צודק פשוט אין שום אלטרנטיבה לחוק גזעני אין שום מגילה של עצמאות או משהו בסגנון
אצבעוני המפקד
הויד
לוחם אגדי

משתמש מספר: 11,503
כינוי קודם: ...

מדליות: 81 (ראה עוד)
עיטור דיפ (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 06/08/2018 ב- 21:31:36 תגובה עם ציטוט  דווח

ניר ילד קוויר כתב:

זה שקר של השמאל הפוליטי...ברור...הסמולנים האלה... מגלגל עיניים אבל הדרוזים אומרים את זה בעצמם די יפה אם ראית חדשות בימים האחרונים, הם גם מסבירים בדיוק למה, צריך רק להקשיב...החוק בברור מדיר אותם, לא ראיתי אפילו ימנים מכחישים את זה רק אומרים "למי אכפת" ו"שיסתמו ת'פה ויעשו קינוחים טעימים"
דרך אגב דרוזים התנדבו לצה"ל גם לפני שהיה קיים איזשהו חוק בנושא ואני חושב שהשמאל פחות מתעלם מזה שהם סייעו לעותמנים ולבריטים ויותר לא מזכיר את זה כי זאת עובדה לא רלוונטית לחלוטין....עזוב את זה שזה לשפוט אנשים לפי מה שדורות קודמים עשו, מה אתה נעלב שהם לא אמרו להם "אנחנו בצד של היהודים" כבר אז? מה אתה רוצה להגיד בזה? זה ניסיון להגיד שהנאמנות של הדרוזים לישראל היא "לא באמת" כי "הם היו זורמים עם כל אחד"? כי הבתי קברות מלאים בחללים דרוזים כאילו זה דוחה בטירוף אם זאת הייתה הפואנטה שלך

המטרה של החוק היא ממש לא להגיד "ישראל קיימת והיא שייכת ליהודים" וזה נאיבי בטירוף להסתכל על זה ככה. להעלים עין ממי הציע אותו, מי תמך בו ומי מתנגד לו ולמה. צריך ממש ממש להתאמץ. ברמה של לעצום עיניים לשים אצבעות באוזניים ולעשות לה לה לה לה. המטרה של החוק להגיד "ישראל קיימת והיא שייכת רק ליהודים", זה בדיוק מה שהימנאצים רוצים וזה רק מתחיל עם החוק הזה. וזה מאוד נוח להגיד שהחוק לא דורך על מי שלא יהודי בתור יהודי ולהתעלם מהקריאות של אזרחים לא יהודים. אנחנו יהודים באותה המידה כמו לפני החוק ומי שלא יהודי ישראלי פחות וזה בדיוק מה שהימין רוצה

ובקשר לחוקה שאנחנו צריכים וואלה צודק פשוט אין שום אלטרנטיבה לחוק גזעני אין שום מגילה של עצמאות או משהו בסגנון

כריס בגרמניה

א. הדרוזים לא אמרו את זה עד שהתחילו לפמפם בתקשורת שטויות
ב. ארץ ישראל נועדה לעם היהודי, זה הסיבה שהרצל הקונגרס הציוני וכו' דרשו, וזה מה שהאו"ם החליט כשהוא הביא לנו את המדינה ב48, ולהגיד כל דבר אחר זה חלומות אישיים של אנשים ותו לא.
ג. המטרה של החוק זה להוות קונטרה לחוקי יסוד אחרים שבג"ץ החליט לשייך להם יותר משמעות ממה שהמחוקק התכוון.
ד. החוק לא גזעני, וזה שתגיד את זה 123456 פעמים לא יהפוך אותו לכזה.
יש אנשים במדינה שצריכים להבין שהם הפסידו בבחירות, העם לא חושב כמוהם ומותר ואפילו אמורים לחוקק חוקים שכה"נ הם לא יסכימו איתם, והם צריכים להפסיק להתנהג כמו ילדים קטנים כל פעם שמשהו
כזה קורה ולהפסיק לקלל (הקללות שלהם: 'קץ הדמוקטריה' 'פאשיזם' 'קומוניזם' 'גזענות' 'סתימת פיות' וכו')
אני לא אנקוב בשמות, ושהמבין יבין

לאזהיר!!! אופטימי

גו פוגי ג ודיפ נלחם

TheBlackMamba כתב:
רגע תלחץ לי על הביצים!!

האם יש פה משמעות נסתרת? הא?

- ShaGi - כתב:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סטלןןן הכי 6 רצוף איך
*סוגד לך אתה המלך אני נוב טמבל*

אוריין, זה מה קורא שלוקחים אלכוהול במקום מים, 20 פוסט ועוד קוראים לי סטלן ^^

iCaroLine כתב:
ענבים זה דבר שובב...מאוד מאוד מאוד מאוד שובב !
אני מכירה אחד כזה :]

מי היה מאמין? מופתע

Image
תודה לגלעד
hipy
מנהל ראשי
מנהל ראשי

משתמש מספר: 4

Top5 Wild: מקום שני

מדליות: 12 (ראה עוד)
עט כסופה (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 06/08/2018 ב- 21:57:42 תגובה עם ציטוט  דווח

ניר ילד קוויר כתב:

הייתכן שאתה ניר ראש בקיר האחד והיחיד? מופתע

אם כך, מה דעתך על חוק השבות? גם חוק גזעני באותה מידה...
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש 
Gregory House
הדוש
קטגור

הודעהנשלח: 06/08/2018 ב- 21:58:02 תגובה עם ציטוט  דווח

ניר ילד קוויר כתב:

האמת שגם אני הופתעתי שזה עבד שכתבתי את זה, הייתי די בטוח שמחקתי את המילה הזאת מהצנזורה.

השאלה היא לא "מה המנהיגים הדרוזים חושבים" אלא מה המשמעות בפועל ומי אחראי לפרשנות של הדרוזים (הדרוזים כשלעצמם? חלקית כן, התקשורת ואנשים כמו נשיא המדינה הם גם גורמים בפרשה)

אני קראתי את ההסברים של הדרוזים, ואשמח אם תפנה אותי לאחד ספציפי שיסתור את העובדות (כן, אני הולך להציג עובדות כאן ולא לזרוק טענות טעונות רגשית כדי לבסס את העמדה שלי האמהאמ) שאני הולך לציין.

טוב אז בוא נראה...
ציטוט:

דרך אגב דרוזים התנדבו לצה"ל גם לפני שהיה קיים איזשהו חוק בנושא ואני חושב שהשמאל פחות מתעלם מזה שהם סייעו לעותמנים ולבריטים ויותר לא מזכיר את זה כי זאת עובדה לא רלוונטית לחלוטין....

הדרוזים התנדבו לצה"ל כי הם מחפשים להשתלב בתוך ריבון אחר, אבל מבלי להסתפח לתוכו.
הם זרמו עם כל מי שבא לכאן כל עוד השאירו אותם לנפשם - הדרוזים הם עם נווד שמעולם לא רדף אחרי לאומיות, כלומר הם לא תואמים את ההגדרה בינלאומית של המונח "לאום" לפי התיקון לחו"ק הלאום, 1951 (באם! חוקים ועובדות! כמה לא צפוי!)

חשוב לשים לב שההגדרה להגדרה לאומית (מעבר לתיקון לחוק הלאום) היא כלדהלן:
ציטוט:

הגדרה עצמית" (באנגלית: self-determination) היא מושג במשפט הבינלאומי שמשמעותו מתן אפשרות לעם או לאוכלוסייה מקומית להחליט באופן חופשי ובלא התערבות חיצונית על אופי השלטון הרצוי להם ועל האופן שבו הוא יתממש.

"מתן אפשרות" - שהדרוזים מעולם לא ניסו לממש או לעתור עבורה.
הדרוזים בחרו לשתף פעולה עם ממשלת ישראל ולא לשאוף להגדרה עצמית, בדיוק כפי שהם עשו עם כל עם אחר שעבר כאן

הדרוזים לא רוצים להיות במדינה נפרדת מאיתנו, אין להם את השאיפה הזאת "כעם", ואי לכך הם *מעולם* לא מימשו את הזכות שלהם להגדרה עצמית מלכתחילה - והנה אתה בא להגיד לי שפתאום הם כן רוצים לעשות את זה? ובכן, אם בא להם הגדרה עצמית אז שיקימו מדינה משלהם על חשבון שטחים ישראלים/פלסטיניים.

כך או כך, "הגדרה עצמית לדרוזים במדינת ישראל" זה מושג שמהווה פרדוקס, הן ברמה המשפטית והן ברמה הרעיונית - אחרי הכל, אם היינו מדינת כל אזרחיה אז הקונספט של "הגדרה עצמית לאומית" לא היה קיים כאן בכלל.

ואתה יודע מה? אני לא חושב שהדרוזים ידרשו להפוך את ישראל למדינה דו לאומית או תלת לאומית - זאת לא האג'נדה שלהם.

ציטוט:
מה אתה נעלב שהם לא אמרו להם "אנחנו בצד של היהודים" כבר אז? מה אתה רוצה להגיד בזה? זה ניסיון להגיד שהנאמנות של הדרוזים לישראל היא "לא באמת" כי "הם היו זורמים עם כל אחד"? כי הבתי קברות מלאים בחללים דרוזים כאילו זה דוחה בטירוף אם זאת הייתה הפואנטה שלך

לא.
אני טוען שלדרוזים אין שאיפה אמיתית להגדרה עצמית - הם נאמנים לנו בדיוק כמו שהם היו נאמנים למי שבא לפנינו וכמו שהם יהיו נאמנים למי שיבוא אחרינו.

אין להם איזשהו חזון לאומי שגורם להם להיות נאמנים אך ורק לעצמם, לא אכפת להם מי "הלאום" השולט כל עוד הוא מאפשר להם להתקיים ולא מספח אותם.

העובדות האלה מעלות את הפרדוקס שהצגתי בהסבר שלי לציטוט הקודם שלך.

ציטוט:
המטרה של החוק היא ממש לא להגיד "ישראל קיימת והיא שייכת ליהודים" וזה נאיבי בטירוף להסתכל על זה ככה. להעלים עין ממי הציע אותו, מי תמך בו ומי מתנגד לו ולמה. צריך ממש ממש להתאמץ. ברמה של לעצום עיניים לשים אצבעות באוזניים ולעשות לה לה לה לה. המטרה של החוק להגיד "ישראל קיימת והיא שייכת רק ליהודים".

המטרה של החוק זה לגונן על האוכלוסיה היהודית במדינה ולהוות תקדים לחוקים עתידיים (שעם זה עשויה להיות לך בעיה אני מבין, אבל זה לא לכאן או לכאן)
הרי כרגע השלטון הוא יהודי וקיים קונצנזוס על עצם השלטון, אבל הקהילות הערביות והחרדיות גדלות יותר מהר מזאת שהיא יהודית-דתית-חילונית.

חוק יסוד ניתן לשנות רק באמצעות הצבעה של רוב מוחלט (מעל 80%), כלומר למקרה ונגיע למצב התיאורטי שבו יש רוב אנטי-ישראלי/יהודי-לאומי הם עדיין יתקשו מאוד לבטל או לשנות את מאפייניה היהודיים של מדינת ישראל.
הם יצטרכו לעשות הצבעה על בסיס רוב מיוחס (מעל 80% במקרה הזה) בכדי לשנות את סעיף 11 בחוק הלאום (סעיף מתגונן) ואז להוציא תיקון לסעיף שאותו הם רוצים לשנות ברב של 80%, סעיף סעיף (בניגוד למקרים שהיו בעבר שחוק ונגזרותיו שונו בו זמנית באמצעות תקדימים משפטיים), מה שיעקב את תהליך "העלמת" היהדות במדינה למאוד ארוך ומאוד מייגע, לרמה שהוא יכול לקחת מעל עשור ואולי אפילו יותר, עם דברים כמו שינויים בהסדרי הכוחות הודות למערכת הבחירות רק מעקבים אותו אפילו יותר.

האם זה טוב? ובכן, זה כבר נתון לפרשנות שלך - אבל העובדה היא שמהות החוק היא מתגוננת מטבעה.
החוק לא בא "לתקוף" אף דמוגרפיה בישראל, אלא להגן ולשמר את יסודותיה של מדינת ישראל כמדינה יהודית.

ציטוט:
זה בדיוק מה שהימנאצים רוצים וזה רק מתחיל עם החוק הזה.

אה כן, ושאני מאשים את השמאל הגלובליסטי אתה עושה לי עיניים אבל שאתה אומר "ימנאצים" אתה פתאום בסדר, כן? לכל גוף פוליטי יש את האג'נדה שלו, השמאל והימין ממנפים כלים שונים ומשונים במטרה לרסן ולבלום זה את זה.
החוק הזה ללא ספק נובע מאג'נדה ימנית, וזה טבעי לחלוטין שהשמאלנים ירתמו את כל הכלים שיש להם (הדרוזים, שנהיו שעירים לעזאזל) במטרה לרסן ולבלום את החוק כמה שניתן.

האשמה שלי לגיטימית לא פחות משלך.

ציטוט:
וזה מאוד נוח להגיד שהחוק לא דורך על מי שלא יהודי בתור יהודי ולהתעלם מהקריאות של אזרחים לא יהודים.

אם זה לא מגובה בעובדות משפטיות והשלכות מעשיות אז אף קריאת התראה מבוססת רגש לא תשנה את מצב העניינים בפועל.
אני לא רואה איך הטיעון הזה לגיטימי, כאילו, בכלל.

ציטוט:
אנחנו יהודים באותה המידה כמו לפני החוק ומי שלא יהודי ישראלי פחות וזה בדיוק מה שהימין רוצה

וזה בעצם הקונספט של "קבוצות מיעוט".
האפשרויות הן או לתת למיעוטים להתקיים בינם לבין עצמם בתוך מדינת ישראל, או להכריח את המיעוטים להסתגל לרוב הלאומי של המדינה (כמו שהיה בצרפת עד בערך שנת 2012 למשל)

זה כמו שבעל הבית שלך יבוא ויגיד לך "אני רוצה שכל הקירות בתוך הבית שלי יהיו ירוקים" ואתה בכלל רוצה קירות לבנים.
סבבה, באסה, אבל הוא עדיין בעל הבית, כן?

ButterCup כתב:

אתה אסהול רציני, תשנה ת'גישה. תתחיל להיות בנאדם. תפסיק להיות פלוץ מתנשא ותמצא חיים הא?

Toxicity כתב:

BarBar_ כתב:

The Mentalist כתב:
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:

Comrade Vlad כתב:

מחייך

נערך בפעם אחרונה על-ידי Gregory House בתאריך 06/08/2018 ב- 22:12:40, נערך בסך הכל 2 פעמים
hipy
מנהל ראשי
מנהל ראשי

משתמש מספר: 4

Top5 Wild: מקום שני

מדליות: 12 (ראה עוד)
עט כסופה (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 06/08/2018 ב- 22:06:23 תגובה עם ציטוט  דווח

ישראל תיקון: לדעתי חוק יסוד עם סעיף נוקשות ניתן לשינוי עם רוב מוחלט, כלומר 60 ח"כים ומעלה.
לא צריך יותר מזה.
בכל מקרה זה חוק הצהרתי בלבד, אם האוכלוסיה לא תהיה פה יהודית יותר כמובן שיבטלו אותו הוא לא יכול לעזור בפני עצמו.
Gregory House
הדוש
קטגור

הודעהנשלח: 06/08/2018 ב- 22:10:01 תגובה עם ציטוט  דווח

איפי כתב:
ישראל תיקון: לדעתי חוק יסוד עם סעיף נוקשות ניתן לשינוי עם רוב מוחלט, כלומר 60 ח"כים ומעלה.
לא צריך יותר מזה.
בכל מקרה זה חוק הצהרתי בלבד, אם האוכלוסיה לא תהיה פה יהודית יותר כמובן שיבטלו אותו הוא לא יכול לעזור בפני עצמו.

סעיף נוקשות (שריון טכני) דורש "רוב מיוחס" הגדול מן היחס הנדרש לשם קבלת ההחלטה ברוב רגיל (או רוב פשוט) של 50% מהמצביעים ועוד אחד.
במקרה של חוק יסוד מדובר ב80%, רוב מוחלט.

כהערת צד, יפה שקראת כל כך מהר!!!

ButterCup כתב:

Toxicity כתב:

BarBar_ כתב:

The Mentalist כתב:
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:

Comrade Vlad כתב:

מחייך
הבנדיט הנקי
לוחם על
לוחם על

משתמש מספר: 20,738

כינוי קודם: פנפלוצה קרוז

מדליות: 34 (ראה עוד)
גביע הקיסקוס (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 06/08/2018 ב- 22:14:39 תגובה עם ציטוט  דווח

איפי כתב:
לא צריך יותר מזה.

זה לא חוק הצהרתי איפי לא מבין כלום עיפצי יסביר

זה חוק שנולד מתוך בעיה שנוצרה בתקופת תחילת האקטיביזם השיפוטי, כשחוקקו כמה חוקים ובראשם חוק יסוד כבוד האדם וחירותו שעיגנו את היסוד הדמוקרטי וכו' בחוק ונתנו מעיין עוגן חוקתי לבגץ להשתמש בו לפסיקות שלהם.
הטענה היא שלבגץ יש חוקים להישען עליהם כשהם רוצים לפסוק לטובת הדמוקרטיה והשוויון בעניין מסויים, אבל אין להם חוק נגדי כזה שיאפשר להם לפסוק גם לטובת היסוד היהודי.
מתוך הבעיה הזו נולד החוק וכל מה שהוא נועד לעשות הוא לעגן את היסוד היהודי כדי שבגץ יוכל להתבסס עליו בפסיקותיו, ולא הוא לא הצהרתי.
הטענה שהוא הצהרתי היא חלק מבעיית המתנגדים שעושים הפגנות וניר ראש בקוויר בראשם

דרקון דרקון דרקון
האוכל ביצה שנולדה
ביוווום טוב מיקצי מקצו
חברים טובים קוניציוואה
מעצור דלת סאם פיצר
ציפ אי איקץ ציקצן נאגטץ
ציפס מגניב
Gregory House
הדוש
קטגור

הודעהנשלח: 06/08/2018 ב- 22:16:31 תגובה עם ציטוט  דווח

עיפצי כתב:

זה לא חוק הצהרתי איפי לא מבין כלום עיפצי יסביר

זה חוק שנולד מתוך בעיה שנוצרה בתקופת תחילת האקטיביזם השיפוטי, כשחוקקו כמה חוקים ובראשם חוק יסוד כבוד האדם וחירותו שעיגנו את היסוד הדמוקרטי וכו' בחוק ונתנו מעיין עוגן חוקתי לבגץ להשתמש בו לפסיקות שלהם.
הטענה היא שלבגץ יש חוקים להישען עליהם כשהם רוצים לפסוק לטובת הדמוקרטיה והשוויון בעניין מסויים, אבל אין להם חוק נגדי כזה שיאפשר להם לפסוק גם לטובת היסוד היהודי.
מתוך הבעיה הזו נולד החוק וכל מה שהוא נועד לעשות הוא לעגן את היסוד היהודי כדי שבגץ יוכל להתבסס עליו בפסיקותיו, ולא הוא לא הצהרתי.
הטענה שהוא הצהרתי היא חלק מבעיית המתנגדים שעושים הפגנות וניר ראש בקוויר בראשם

כלומר להוות תקדים משפטי לחוקים/תקדימים עתידיים - שזה מה שאני אמרתי ושעם זה יש לשמאל בעיה בתכלס עצוב
זאת עוד עוד פרספקטיבה יפה לחוק אבל, להעלות אותו לאותה רמה של חוק היסוד "כבוד האדם וחירותו"

נדמה לי ששי אמר משהו דומה.

ButterCup כתב:

Toxicity כתב:

BarBar_ כתב:

The Mentalist כתב:
נסתפק בסטים.

נדב ראש בקיר כתב:

Comrade Vlad כתב:

מחייך
!@WoodiEX@!
לוחם כבוד
לוחם כבוד

משתמש מספר: 89

מדליות: 15 (ראה עוד)
עיטור לואיס (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 06/08/2018 ב- 22:56:35 תגובה עם ציטוט  דווח

עיקר החוק הוא הצהרתי.. כמעט כל הסעיפים.
המשמעויות הנגזרות ממנו תלויות בפרשנות של שופטי בגץ. אם ירצו שופטי בגץ, יהיה להם בסיס לחלק מהפסיקות. אם ירצו להתעלם מהפן הלאומי, יוכלו להתפלסף על ההגדרות בחוק.
בכל אופן לא כתוב על אזרחים סוג ב' ולא על אפליה מכל סוג שהוא..

ולפי סעיף 11 אפשר לשנות אותו בעזרת חוק יסוד אחר. לא צריך רוב מיוחס . אני קורא נכון ישראל? נראהלי

בקיצור היפי תמיד צודק

לוחם על
לוחם על

משתמש מספר: 20,738

כינוי קודם: פנפלוצה קרוז

מדליות: 34 (ראה עוד)
גביע הקיסקוס (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 06/08/2018 ב- 22:59:33 תגובה עם ציטוט  דווח

סעיף 17ב - יוצהר כי היפי (הבנדיט המלוכלך) הוא אזרח סוג ב

דרקון דרקון דרקון
האוכל ביצה שנולדה
ביוווום טוב מיקצי מקצו
חברים טובים קוניציוואה
מעצור דלת סאם פיצר
ציפ אי איקץ ציקצן נאגטץ
ציפס מגניב
ניר ילד קוויר
לוחם
לוחם

משתמש מספר: 30,188

הודעהנשלח: 06/08/2018 ב- 23:05:10 תגובה עם ציטוט  דווח

איפי כתב:

הייתכן שאתה ניר ראש בקיר האחד והיחיד? מופתע

אם כך, מה דעתך על חוק השבות? גם חוק גזעני באותה מידה...
בחייאת אייל בחייאת בן כמה היית כשנפגשנו במפגש הראשון באותה תקופה? סתם מעניין אותי כי אני מבוגר עכשיו ואני חושב על זה שאתם הייתם אז בגיל שאני עכשיו (אני חושב? האמת אין לי מושג) וזה שורט אותי (לא שאני אומר שהיית פדופיל או משהו ההפך היית גבר רצח)

וואי שמעו חשבתי זה פורום מת מה הולך פה איך אני עונה לשמונים הודעות
ההוא מדבר על הרצל הרג אותי
DY-animation
Yamblove Stay Forever
קטגור

משתמש מספר: 24,893

כינוי קודם: כוח האנימציה
קלאנים: צוות מפגשים,
צוות המוסקטרים

מדליות: 37 (ראה עוד)
מדליית אנימציה (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 06/08/2018 ב- 23:10:51 תגובה עם ציטוט  דווח

ניר ילד קוויר כתב:
בחייאת אייל בחייאת בן כמה היית כשנפגשנו במפגש הראשון באותה תקופה? סתם מעניין אותי כי אני מבוגר עכשיו ואני חושב על זה שאתם הייתם אז בגיל שאני עכשיו (אני חושב? האמת אין לי מושג) וזה שורט אותי (לא שאני אומר שהיית פדופיל או משהו ההפך היית גבר רצח)

וואי שמעו חשבתי זה פורום מת מה הולך פה איך אני עונה לשמונים הודעות
ההוא מדבר על הרצל הרג אותי

חחחחחחחחחח חחחחחח יותר מדי ותיקים כמוך חוזרים ואומרים את זה

על ארבעה ראשיים דיברה התורה:
אחד סטלן
אחד גמד
אחד חסה
וזה שאינו מתחבר אף פעם

קטגוריית גרפיקה
פורום חתימות ואווטרים | פורום עיצובים | פורום ציור וקומיקס
shookey
דולף הוא הצדק
מנהל ראשי

משתמש מספר: 6

Top5 Wild: מקום 4

הודעהנשלח: 07/08/2018 ב- 02:01:28 תגובה עם ציטוט  דווח

וואלה אני די מנותק מחדשות כי נשבר החבר הקטן כבר, קראתי וכמעט אין בו שום דבר קונקרטי, אז נשמע שהכל ממש פוליטי-הצהרתי לקראת הבחירות.

הדבר היחיד שתפס לי את העין זה "יירושלים השלמה והמאוחדת היא בירת ישראל"
וגם הסעיף על התיישבות יהודית

ממש מריח כמו מבוא לחוקים נוספים\ תקדים משפטי

.
Image

נערך בפעם אחרונה על-ידי shookey בתאריך 07/08/2018 ב- 02:05:47, נערך סך הכל פעם אחת
אצבעוני המפקד
הויד
לוחם אגדי

משתמש מספר: 11,503
כינוי קודם: ...

מדליות: 81 (ראה עוד)
עיטור דיפ (סך הכל: 1)

הודעהנשלח: 07/08/2018 ב- 02:04:44 תגובה עם ציטוט  דווח

shookey כתב:
וואלה אני די מנותק מחדשות כי נשבר החבר הקטן כבר, קראתי וכמעט אין בו שום דבר קונקרטי, אז נשמע שהכל ממש פוליטי-הצהרתי לקראת הבחירות.

הדבר היחיד שתפס לי את העין זה "יירושלים השלמה והמאוחדת היא בירת ישראל"
וגם הסעיף על התיישבות יהודית

ממש מריח כמו מבוא לחוקים נוספים

ירושלים השלמה והמאוחדת נשמע לי כמו הכנה לפני הסכם שלום/שיחות או כל דבר אחר, שלא יהיה מצב שירושלים(או חלקים ממנה) תהיה כלולה בהם

הסעיף על התיישבות יהודית נשמע לי גם לחוקים וגם ישירות לבג"ץ

לאזהיר!!! אופטימי

גו פוגי ג ודיפ נלחם

TheBlackMamba כתב:
רגע תלחץ לי על הביצים!!

האם יש פה משמעות נסתרת? הא?

- ShaGi - כתב:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סטלןןן הכי 6 רצוף איך
*סוגד לך אתה המלך אני נוב טמבל*

אוריין, זה מה קורא שלוקחים אלכוהול במקום מים, 20 פוסט ועוד קוראים לי סטלן ^^

iCaroLine כתב:
ענבים זה דבר שובב...מאוד מאוד מאוד מאוד שובב !
אני מכירה אחד כזה :]

מי היה מאמין? מופתע

Image
תודה לגלעד
הצג הודעות קודמות:      
שליחת הודעה חדשהתגובה להודעה

עבור:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

Based on phpBB forums system