אינדקס הפורומים  •   חיפוש  •   רשימת משתמשים  •   קלאנים  •   מדליות   •   הרשמה  •   לוח בקרה אישי  •   התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים  •   התחבר
 אתגרים ובאטלים?מזה?-חוקים והוראות.*חובה לקרוא* צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
שליחת הודעה חדשהההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה
מחבר הודעה
HolyLure
יבוא יום ותמותו בגלל שקראתם את זה.
לוחם יהלום

משתמש מספר: 995
כינוי קודם: ¥ §Yo-Yo44§ ¥

מדליות: 7 (ראה עוד)
שק מטבעות - 100 (סך הכל: 1)
הוסף משתמש זה לרשימת החברים שלך

הודעהנשלח: 26/07/2007 ב- 00:22:32 תגובה עם ציטוט  דווח

שלום מעצבים תחרותיים יקרים!
פתחנו את הפורום הזה כי ראינו שאין הרבה פעילות בפורום, אך בזמן האחרון התחילו לעשות הרבה באטלים.
הנה לכם פורום מיוחד.

אז ככה, החוקים הם כאלה -

נושאים, ספאם, וחוקים כללים
1. הפורום הזה מיועד אך ורק, אבל אך ורק לבאטלים שלכם, ולאתגרים בלבד! כל נושא באטל, או אתגר שייפתח בפורום חתימות ואווטרים, ינעל, ימחק, ואזהרה תישקל.
שנית, לפני פתיחת באטל, או אתגר רצוי שיהיה נושא מסודר ומובן (פרטים בהמשך).
2. בבאטלים, אין להגיב בתכנים אשר אינם הצבעות, כל תוכן ספאם אשר לא יכלול בתוכו הצבעה, בין אם פירוט כלשהוא, הודעות של "דרך אגב" וכיוצא בהן יימחקו. 2 אזהרות ינתנו ללא שיקול! ראו הוזהרתם.
בקשר להקפצות, באטלים ניתנים להקפצה אך ורק על ידי אחד מן המתמודדים, וגם זה, רק אם לא הגיבו בנושא זה למשך שבוע או יותר, או אם הנושא ירד עמוד (מה שבא קודם). אם הנושא ירד יותר מעמוד אחד, אין להקפיצו. כמו כן, אם עברו שבועיים מאז שהגיבו בו בפעם האחרונה, אין להקפיץ אותו. אם משתמש יחרוג מן החוק הזה, נושאו יינעל, ויישקל איסור הגבהפתיחת נושאים בפורום זה למשך זמן מסוים.

בקשר לאתגרים, התגובות לא ייכללו תוכן אחר מלבד טופס הרשמההצבעה. כל משתמש היחרוג מחוק זה, יקבל שתי אזהרות. ראו הוזהרתם!

3. שאלות, טענות, סעד, כלכלה וכו- חל איסור לפתוח נושא חדש בפורום זה בקשר לטענות, שאלות, תלונות וכו.
אם נפתח נושא כזה, הוא יינעל באותו הרגע. אם תרצו להתלונן או לשאול, בה"פ לי בלבד!
מלבד זאת, מובן שנושא הנפתח בטעות בפורום זה, יועבר כרגיל למקומו המתאים, המשתמש לא יקבל שום עונש.

באטלים, אתגרים
1.במידה ותרצו לפתוח באטל, אין צורך לבקש אישור מן המנהל. אין שום הגבלה על מספר הבאטלים שמשתמש יוכל לפתוח בפרק זמן מסוים. אך תצטרכו לעקוב אחר צורה מסוימת של פתיחת נושא:
--א. נושא: |באטל| בין (כינוישם) לבין (כינוי שם)
--ב. הודעה: *כתבו מה שתרצו בהודעה, רק תציגו את החתימות בצורה ברורה, אין זה משנה אם התמונות יהיו תחת תגי תמונה, מוצגות כקישור, או תחת ספוילר.*
מה שכן, אין להשתמש בגוף ראשון בהודעה => אין לרשום לדוגמא: החתימה שלי - *חתימה*.
במקום זאת, כתבו לדוגמא: החתימה של (כינוי) - *חתימה*.
--ג. תוכן, אין לרשום תכנים מוסתרים במורס, הרומזים על כך שבורקסים אינם טעימים! העושה זאת יקבל באן! P:

2. כשאתם מצביעים, ללא יותר מדי זיבולי שכל מיותרים, פשוט כתבו את הכינוי של הבנאדם. אין לכתוב דברים כמו "שלך!" כי זה פשוט מבלבל...

3. תוכן - אתם תוכלו לעשות באטלים על חתימות, עבודות, עיצובי אתרים, כל מה שקשור או יכול להתקשר לגרפיקה ממוחשבת, בין אם בפוטושופ, צייר, פיינטשופ, דרימוויב, פריהנד או אפילו מאיה (למרות שאני בספק אם מישהו פה עשיר מספיקאינטיליגנט מספיק בשביל להשתמש במאיה....לא שאני יורד עליכם, זו פשוט תוכנה ממש מסובכת..)

4. אתגרים-
שימו לב! אין לפתוח אתגרים בשום פנים ואופן, גם לא לאחר אישור ממנהל הפורום. אך ורק מנהלי הפורום יוכלו לפתוח אתגרים חדשים, אתגרים אלה, יופיעו כל שבועיים. כל משתמש שרוצה לשלוח רעיונות לאתגרים, תמונות או כל דבר אחר, יוכל לשלוח בה"פ לי או לדויד.

תהנו, שלכם, צוות פורום גרפיקה.

Image
לחיי החתימה שלוחצים עלי נכנסים לתיק העבודות שלי!
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי MSN Messengerמספר ICQ 
הצג הודעות קודמות:      
שליחת הודעה חדשהההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה

עבור:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

Based on phpBB forums system